Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 15:02   #2071
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
A skad masz pewnosc ze bedzie jalowy? Przeciez w moczu moga byc bakterie. Poza tym jak przez dluzszy czas mialby stycznosc z powietrzem rowniez moga namnozyc sie bakterie...
No jeśli nie ma zapalenia pęcherza to nie ma prawa być bakterii.
Poza tym wszelkie zabiegi można zrobić od razu, po co to trzymać.

Ja nie wiem jakby zachowała się w takiej sytuacji,bo nigdy w niej nie byłam. Nie zapieram się, że nie wykorzystałabym sposobu z siuśkami, ale też nie mówię, że na bank bym go wykorzystała. Jak ze wszystkim, dopiero w danej sytuacji człowiek może sprawdzić swoje zachowanie.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:09   #2072
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
wiem u nas tez, Bartek jezdzi w rajstopach, skarpetkach i na to tych takich grubych skarpetopapciach z H&M... przynajmniej tego nie sciaga bo tak to jezdzil w samych rajstopach... no ale tez jestem na kupnie butow, bylam nawet dzis popatrzec ale w deichmanie nie ma zadnego wyboru elefantow, byly az jedne za 55 euro... no i nie wiem czy dla celow reprezentacyjnych jest sens tyle wywalic na buty

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



ooo a to wszyscy tak czy Kornel ma jakies specjalne na recepte czy cos?
kurna przeprowadzam sie do Hiszpanii mleko za darmo, promocje na chusteczki i morze niedaleko (w de tez niedaleko mam ale co to za morze :P)
Kornel ma specjalną receptę od taty z pracy..
TŻ przynosi mleko z Holle dla Korna z pracy
Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
I cieplo
dzisiaj 19 stopni
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:13   #2073
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

No ja sie zapieram ze bym nie wykorzystala i juz... Ale dobra, koniec tematu

Misia ale ci dobrze. U nas dzis 2 stopnie, mzawka i wiatr taki ze caly dzien w domu siedzimy... Zaraz wpakuje mlodego w samochod i gdzies sie chociaz przejedziemy bo oboje nie wyrabiamy...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:15   #2074
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Kornel ma specjalną receptę od taty z pracy..
TŻ przynosi mleko z Holle dla Korna z pracy


dzisiaj 19 stopni

aaa ten to wiedzial od malego jak sie ustawic
no wlasnie nie wiedzialam jak z tym cieplem bo to roznie bywa, poza tym mowilas cos ze drzewo nosisz, no ale 19 stopni tez zazdroszcze bo u nas dzis 8...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:18   #2075
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
aaa ten to wiedzial od malego jak sie ustawic
no wlasnie nie wiedzialam jak z tym cieplem bo to roznie bywa, poza tym mowilas cos ze drzewo nosisz, no ale 19 stopni tez zazdroszcze bo u nas dzis 8...
szkoda, że nie ma jeszcze pampersów w pracy u TŻ. Jakich uzywasz w Niemczech ?


w dzień jest ciepło, koło 15-20 stopni, ale w nocy jak spadnie do 5 stopni to musze napalic w kominku o 7 i tak do 11 mi się pali.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:21   #2076
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma jeszcze pampersów w pracy u TŻ. Jakich uzywasz w Niemczech ?


w dzień jest ciepło, koło 15-20 stopni, ale w nocy jak spadnie do 5 stopni to musze napalic w kominku o 7 i tak do 11 mi się pali.
to to w ogole bylby luksus pampers baby dry na noc, na spacery i wycieczki a jak jestesmy w domu to aktualnie z dm babylove czy cos...uzywalam z lidla ale teraz przerzucilismy sie na +4 a takich chyba lidl nie produkuje, przynajmniej u nie nie ma... a wy?
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 15:27   #2077
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
to to w ogole bylby luksus pampers baby dry na noc, na spacery i wycieczki a jak jestesmy w domu to aktualnie z dm babylove czy cos...uzywalam z lidla ale teraz przerzucilismy sie na +4 a takich chyba lidl nie produkuje, przynajmniej u nie nie ma... a wy?
dodot 4 + na noc, w żłobku Lidlowe 4. A w domu to różnie zależy gdzie promo.
Ostatnio mamy z Carrefoura bo był jedna paczka 100 pampków za 16 euro, a druga - 70 %. Także za 200 pampków zapłaciłam jakoś 21 euro.

Najgorzej kupić 1. bo są tylko dodoty, a one jakoś 36 pampków 10 euro.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 15:35   #2078
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
dodot 4 + na noc, w żłobku Lidlowe 4. A w domu to różnie zależy gdzie promo.
Ostatnio mamy z Carrefoura bo był jedna paczka 100 pampków za 16 euro, a druga - 70 %. Także za 200 pampków zapłaciłam jakoś 21 euro.

Najgorzej kupić 1. bo są tylko dodoty, a one jakoś 36 pampków 10 euro.
o dodot to jeszcze nie slyszalam... fajne macie te promocje, u nas jakos 76 (w przypadku +4) pampersow baby dry kosztuje 18,45 euro ale przysylaja kupony na 4 euro z pampersa... a innych podobna ilosc kosztuje jakies 11-12 euro... takze zastanawiam sie czy w ogole warto dla tych 2 euro oszczedzac, ale Bartek bardzo czesto robi kupke zaraz po zmianie pieluszki wiec jakos tak kupuje
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:38   #2079
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Igor już śpi... także ja mam chill

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Brydzia wyglada nawet fajnie ale odpakuje i przetestuje jak Julcio zasnie to dam znac
ona ma jakieś wagoniki doczepiane na magnes ?
i idzie dokupować różne rzeczy do tego ? (jakieś szlabany itd) chrzestna tak mówiła


to czekam na relację jak się okaże że lipa to muszę ją odwieźć od tego pomysłu


Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja bym miala opory przed tymi siuskami. Sama tez bym sobie nie wysmarowala nic moczem to czemu dziecku mam?

Brydzia pociag sprawdzilam i jest fajny. Mysle ze Julek bedzie sie nim bawil ale on lubi wszystko co jezdzi, nawet ostatnio jak dorwie jakis krem to jezdzi nim po podlodze i mowi "brum". Co do kolejki to torow jest sporo i mozna je laczyc w rozne kombinacje, jest tez most. Pociag jezdzi w dwie strony (zmieniasz suwakiem), lokomotywa jest na baterie i do niej laczy sie na magnesy wagoniki. Jest tez samochod z przyczepa (tez przymocowana na magnes). No i dwa ludki, ktore mozna wlozyc do lokomotywy badz samochodu i jakies ☠☠☠☠☠☠☠y typu choinki/krowki drobne wiec schowamy.
o to super
Igor też lubi wszystko co jeździ... autka itd... ale tak małych rzeczy boje się że nie ogarnie jeszcze ale będzie przyszłościowo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 20:09   #2080
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

hej
padam na pysk. dzień mi minął pod znakiem sprzątania a teraz się zabieram za robienie wianków

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Tassia ja małżowi zamówiłam latarkę o taką http://allegro.pl/30-hit-latarka-swa...749075568.html bo ciągle jojcy, że nie ma do tego tradycyjnie dostanie majty, skarpety i kapcie
a co do reszty męskiej części rodziny nie mam pojęcia co kupić

Papalinka zdrówka dla Was

Lula biedny Bartuś, oby szybko mu przeszło! Myślę, że szałwią możesz płukać ale raczej takim delikatnym naparem
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 20:16   #2081
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Tez nie wiem co kupic na gwiazdkę mężowi na mikołaja dostanie balwana z czekolady ale nie wiem czy to go ucieszy i takie fajne świąteczne skarpety są w tesco np z reniferami to mu dokupię. Sama tez nie wiem co bym chciala dostać, jedynie na leonowe prezenty mam pelno pomysłów.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 20:59   #2082
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Teacherka, pytałas o menu dzieciece
Michaś je praktycznie to co my oprocz smazonych,ale np rybe ja wole z patelni,Malemu robie w piekarniku,pierogi je,miesko z kurczaka bez skorki,kapustke i ogorki kiszone,teraz z wcina chetnie pomarańcze i mandarynki,schabik duszonyw sosie,piers z indyka pieczona,ryz,ziemniaki,ka sze rozne,ostatnio dostal troche schabowego,spaghetti robie mu oddzielnie,omlety,nalesni ki,jajka na twardo,jajecznica,parowki z szynki,kanapki z wedlina,dzemami,warzywa glownie w zupie,tam ma duze ilosci i do obiadu jako salatka hitem u nas jes najprostsza marchewka z jablkiem delikatnie skropina sokiem z cytryny,dzis dostał troszkę rybki wedzonej.no ogolnie je to co my
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2014-11-20 o 21:01
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 21:04   #2083
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Lula dużo siły dla Ciebie
ponoć herbatka z goździków pomaga i surowy czosnek
To wyczytałam w mojej książce, ale pewnie już o tym wiesz
Oby szybko mu to przeszło

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Kornel ma specjalną receptę od taty z pracy..
TŻ przynosi mleko z Holle dla Korna z pracy


dzisiaj 19 stopni
Że ile? (mega zazdrość!)
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 21:06   #2084
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

cześć dziewczynki
nie udzielam sie ale jestem w miare na bieżąco
cały czas coś mi wypada /jechać gdzies/ a jak już pojade i wracam to mam mase roboty w plecy, sprzatanie gotowanie itp dzisiaj zas tato zajął mi pół dnia bo zdawałam za niego test po ang zeby zaliczył kurs a tam 151 slajdów było
jestem załamana jesli chodzi o dentyste i już mi rece opadają
ginekologicznie wszystko załatwiłam/m.in wczoraj usg piersi
sebuś jest mega kumaty duzo mówi po swojemu , dużo powtarza...generalnie próbuje wszystkiego ...a ja juz mam brak pomysłów jak go stopowac prrzed otwieraniem wszystkiego i wchodzeniem wszędzie ale same dobrze o tym wiecie
tez nie wiedziąłam o takiej kontroli chodzenia i myślałam że pójdziemy do ortopedy jak będzie odpieluszkowany /jak byłam z adim jak nosił pieluszke to mi ortopeda powiedział ze to bez sensu póki jest pieluszka/ ale jednak udam się wcześniej chociazby do pediatry bo wydaje mi się że strasznie wykrzywia nóżki ....nawet moja mama dzisiaj zauwazyła
madziaoo gratulacje kochana
lula biedny bartuś
bajka ty to masz z tymi autami
co do prezentów to adi dostanie wymarzoną cieżarówke a dla sebcia chce autka z shake n go oprócz teo t. kupiła im dywanik do pokoju z dróżkami i nie wiem co tam jeszcze
dla tz musze uszukac jakiś portfe bo i jego i moj jest w opłakanym stanie


a i zapomnaiłam ż ezapisałam sie na koncert budki suflera ...tż mi wjechał troszke na ambicje ż eto imieniny teścia no ale ...powiedzial jak chcesz to jedź....no więc będzie dzieci bawił /usypiał bo to o 19 wyjazd ...a co tam ...raz mogę wyjść

Edytowane przez ewacia85
Czas edycji: 2014-11-20 o 21:11
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 21:42   #2085
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Ewacia ale swietne te autka shake n go. A skad je kupujesz? T. pytala to jej podpowiem A na koncert idz bez zadnych wyrzutow sumienia, nalezy Ci sie
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 21:53   #2086
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Doszła nam chrypka ;(
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 21:55   #2087
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Ewacia ale swietne te autka shake n go. A skad je kupujesz? T. pytala to jej podpowiem A na koncert idz bez zadnych wyrzutow sumienia, nalezy Ci sie
na allegro jest kilka i do nich jest tor http://allegro.pl/fisher-price-tor-s...808338537.html

http://allegro.pl/fisher-price-samol...725622967.html

http://allegro.pl/fisher-price-cars-...818900205.html



a tak to nie wiem gdzie je dostac bo w sklepie nie widziałam u siebie nigdzie ale ja się skusze chyba na używane bo już tż i tak mi powiedział że jak mam kupe kasy to sobie moge kupować a ja chyba w tajemnicy kupie bo mam upatrzone 4 takie autka i duża ciężarówka z wyrzutnią za 100 zł
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 22:08   #2088
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

LULLA biedaczek mały. ..
TEACHERKA odkąd młoda zaczęła mi przy zupie wyrywać łyżkę, stwierdzilam że chce jeść sama. Sadzam ją na moich kolanach przy stole, ona macha swoją łyżką a ja drugą. Spróbuj może o to chodzi. A no i u nas absolutne hity to ogórkowa, rosół i ziemniaki z jajkiem sadzonym. Ogólnie je to co my.

Dzisiejsze drugie śniadanie w norweskim przedszkolu grupa 3 latkow : surowe płatki owsiane zalane mlekiem z lodówki i kilka rodzynek. No aż mnie otrzepało, a dzieci po 2 dokladki brały
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 22:47   #2089
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Angelikada jak tam u Ciebie w komisji sytuacja z liczeniem głosów ?
Jeśli chodzi o komisje gdzie ja siedziałam wszystko poszło w miarę ok nie było jakiś kwiatków itd w urzędzie byliśmy o 2.30 w nocy mieliśmy problem z drukarka wiec wszystko drukowalismy w urzędzie i wszystko było ok w sumie w szoku bylan bo mieliśmy sporo liczenia a byliśmy 3 w kolejce i dopiero za nami dużo komisji poprzychodzilo a czemu pytasz ? Tzn wiem ze jest jeden istny sajgon z wyborami ale u nas nie było tragedii no i na pewno nie w tą a w kolejną niedziele druga tura na burmistrza

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Ja tez nie słyszałam o takiej kontroli

Ja mam są i jestem mega zadowolona miłość od pierwszego wejrzenia i telefonu nie zmienię na inny no chyba ze na nowszego samsunga

Co do umiejętności w mówieniu dzieci to moja mówi mama,tata,baba,dzidzia, ostatnio wyszło jej ciocia i dzidzi jak czegoś nie chce mówi nie jak.cos chce pokazuje paluszkiem,.na.kotka mówi ładnie miał na pieska wydaje dźwięk y y na krowke potrafi zamuczec a konik to mlaska języczkiem
__________________
Lenka

Edytowane przez angelikada
Czas edycji: 2014-11-20 o 22:39
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 23:18   #2090
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

witam się poczytałam ale nie mam mocy nic pisac ide spac. Dobranoc

zdrowka!
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 23:49   #2091
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV


staram się Was czytać na bieżąco, gorzej z pisaniem

Byłam dziś po badania kontrolne do pracy, myślałam że to tylko formalność, a się okazało, że w Lux Medzie nie mają moich poprzednich i muszę mieć wszystkie od nowa Jak pomyślę o powrocie to mi się już nie chce, mam nadzieję że jakoś to będzie..... W grudniu zgodnie z moim planem wracam na 5 dni na wdrożenie się, potem mam 2 dni opieki i wolne za 1.11, a potem do 02.01 idę na ugadane z lekarzem wolne.

Stresuje się tym, jak Zuzia się będzie zachowywać jak wrócę do pracy. Mam na zmiany i mam nadzieję się dogadać, żeby się z TZ zmieniać. Zuza będzie do żłobka chodziła jak nam będą godziny zachodziły, w przyszłym tyg idzie na próbę. Chyba jej się spodobało, bo jak byłyśmy oglądać, to od razu chciała się bawić i zaczepiała panie, a więc tu jestem dobrem myśli. No i cena też jest chyba ok, bo
270 zł za 70 godzin.

Zuzia ostatnio zaczęła więcej sama chodzić, nawet się czasem sama bawi (co prawda jakieś 20 min), ale dla mnie jest sukcesem, bo do tej pory musiałam być ja albo TZ. I się nauczyła robić "nu nu" i idzie np. do łazienki, wie że nie może się bawić szczotką do wc pokazuje nu nu i chce brać do ręki

Madzia gratulacje!!
Moja przyjaciółka zadzwoniła wczoraj, że też jest w ciąży, w 9 tyg. I jej tak pozytywnie zazdroszczę, czekania i tego wszystkiego, ma termin na 1.07. Śmiałyśmy się, że ona wróciła do pracy po 1 dziecku, ja byłam w ciąży, ja wracam, ona jest i jak ona wróci to kolej na mnie

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja mam chyba S4 albo s5 sama nie wiem. Bajka ma ten sam. Dla mnie super. Też czytam często w lóżku.


A co do chusteczek to nie zamykają drogerii, ale.... mam jeden karton schowany dla Tośka, to są delikatne tam jest 16 paczek ( bo 8 w zwykłej cenie, a drugie 8 -90 %) czyli bezcen.
Potem mam 4 z J&J z promocji -70 %.

i 12 paczek dla Korna, opak. 6 paczek zwykła cena, a drugie -70 %
Szkoda że u nas nie ma takich promocji

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
a któraś z Was była już na kontroli chodzenia ?
My nie byliśmy,ale Zuzia chodzi na rehabilitację w dalszym ciągu teraz w związku właśnie z chodzeniem, bo prawą nóżką gorzej jej idzie i ją tak jakby dostawia do lewej. Powiedziały nam że to ma związek z tym, że miała słabsze napięcie i miała skrócone trochę mięśnie po prawej stronie.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej

gratulacje kochana

ja chyba przestanę podczytywać nawet...- w sumie i tak czasu nie mam, bo cieszę się Waszym szczęściem, ale serce mi pęka jak kolejna z Was widzi upragnione 2 kreski w ogóle jak się sypie to wszystko, nie dość, że praca, to jeszcze z TZ się nie możemy dogadać....

wow!
pewnie się wszystko ułoży z TZ i życzę Ci zmiany pracy, bo wiem co to znaczy nie do końca lubiana praca....

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
moj tz dostanie w prezencie dwumase, sprzeglo i cos z zawieszenia, szacunkowo prezent wart 4 tys, wiec na bogato w tym roku

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------
mój kiedyś dostał silnik bo przez swoją głupotę zatarł silnik


Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
wiem u nas tez, Bartek jezdzi w rajstopach, skarpetkach i na to tych takich grubych skarpetopapciach z H&M... przynajmniej tego nie sciaga bo tak to jezdzil w samych rajstopach... no ale tez jestem na kupnie butow, bylam nawet dzis popatrzec ale w deichmanie nie ma zadnego wyboru elefantow, byly az jedne za 55 euro... no i nie wiem czy dla celow reprezentacyjnych jest sens tyle wywalic na buty
ja właśnie dlatego kupiłam jej buty w HM, i tak w nich nie chodzi i szkoda mi tyle kasyna buty do wózka. A nasza rehabilitantka też mówi że jak chodzi głównie po domu to bez sensu, bo jak by nawet przeszła kilka kroków w tych co ma, to nic jej nie będzie.

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Kornel ma specjalną receptę od taty z pracy..
TŻ przynosi mleko z Holle dla Korna z pracy
Zuzia może mieć od taty podkładki szklane

Edytowane przez kama1987
Czas edycji: 2014-11-21 o 00:07
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 06:44   #2092
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o komisje gdzie ja siedziałam wszystko poszło w miarę ok nie było jakiś kwiatków itd w urzędzie byliśmy o 2.30 w nocy mieliśmy problem z drukarka wiec wszystko drukowalismy w urzędzie i wszystko było ok w sumie w szoku bylan bo mieliśmy sporo liczenia a byliśmy 3 w kolejce i dopiero za nami dużo komisji poprzychodzilo a czemu pytasz ? Tzn wiem ze jest jeden istny sajgon z wyborami ale u nas nie było tragedii no i na pewno nie w tą a w kolejną niedziele druga tura na burmistrza

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Ja tez nie słyszałam o takiej kontroli

Ja mam są i jestem mega zadowolona miłość od pierwszego wejrzenia i telefonu nie zmienię na inny no chyba ze na nowszego samsunga

Co do umiejętności w mówieniu dzieci to moja mówi mama,tata,baba,dzidzia, ostatnio wyszło jej ciocia i dzidzi jak czegoś nie chce mówi nie jak.cos chce pokazuje paluszkiem,.na.kotka mówi ładnie miał na pieska wydaje dźwięk y y na krowke potrafi zamuczec a konik to mlaska języczkiem
Pytamlam z racji sajgonu jaki robią media w tej sprawie,ciekawa byłam jak u Ciebie
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 06:57   #2093
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

hej dzisiaj piątunio

co do jedzonka to nasz je wszystko to co my- wczoraj wcinał grochówkę na obiad aż mu się uszy trzepały mięsa robimy albo duszone albo z piekarnika, do tego je ziemniaki i różne kasze: jaglana/gryczana/pęczak no i surówki np brokuł/kalafior/buraczki/marchewka z groszkiem itd. ale zdarzyło mu się zjeść też mielonego smażonego

moje chłopaki nadal śpią a ja od 6:45 na nogach

Lula zdrówka- się porobiło

Czarna jak Majusia? nie przeszło na Julkę?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:08   #2094
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dziewczyny czy na bolace gardło mogę tantum verde - w ciąży?
Cos mi się kojarzy
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:21   #2095
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na bolace gardło mogę tantum verde - w ciąży?
Cos mi się kojarzy
Tak
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:23   #2096
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
dzieki podjelam decyzje ze kupuje s4... s5 jest jednak drozsza i moj zyd wewnetrzny nie pozwala hahah





jak robisz to kakao? takie normalne jak dla doroslego? to slodkie czy to takie gorzkie? na normalnym mleku czy na mm? i chce ci sie je robic o 4 rano?



no to fajnie ze prezent juz macie na pewno mniej zachodu niz sprowadzac z de, a obczailam w necie ze tez fajna jest u nas te zabawki maja byc od 4.12 i chyba sie wybiore



co to i na co to?



my dzis kolejna beznadziejna noc mielismy... na szczescie bez kataru ale maly wiercil sie i co chwila budzil...i uwierzycie ze ja sie czuje masakrycznie a on dopiero przed chwila zasnal? a przed samym spaniem splunal mi na podloge moj "mezczyzna"... mam nadzieje ze to jednorazowe bylo

dzis maly spi z tz bo ja po 4 nieprzespanych nocach padam...a jeszcze dzis ide do gina...
To są zioła raczej dla takich co w nie wierzą bo mowi się ze odczarowuja Dziecko jesli ktos je zauroczyl i np jak moje dziecko nieciekawie spi w nocy to już łapie się wszystkiego co by pomogło aby tylko w końcu spala
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:23   #2097
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV


Zdrówka dla chorowitków, Emilka zawitała do tego zacnego grona idziemy dziś do lekarza, bo ma zielonkawy katar Nocka jak zwykle i pobudki co pół godziny
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:25   #2098
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Poli wstawiała zdjęcie i zastanawiałyśmy się co to no właśnie Poli miałaś dać znać, czy kąpanie pomogło
Poważnie? Kurcze ze tez nie zauważyłam tego
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:32   #2099
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dziewczyny zobaczcie sobie mobilne allegro bo mi się pokazał kupon minus 35zl za zakupy w dziale zabawki za 100zl do 6 grudnia

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość

Zdrówka dla chorowitków, Emilka zawitała do tego zacnego grona idziemy dziś do lekarza, bo ma zielonkawy katar Nocka jak zwykle i pobudki co pół godziny
Zdrówka dla Emilki
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:39   #2100
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
U nas już wszystkie 4 wyszły. Teraz szykujemy się na trójki...

Widzę, że zastanawiacie się nad prezentami dla pociech, sama nie wiem co kupić Staśkowi pod choinkę, chyba kupię taką małą kuchenkę z Little Tikes, na allegro widziałam po 115 zł.
Brawa za ząbki

[QUOTE=Poziomkowa89;489972 01]Hej! Byliśmy dzis na szczepieniu, zabawilismy tam 2h
Leo wazy 13,6kg a długi nie wiem jaki jest bo zle go zmierzyli ale cos kolo 80. U nas szczepia priorixem[QUOTE]

Konkretny chłopak jest

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
a któraś z Was była już na kontroli chodzenia ?
Ja byłam Przy ocenie bioderek ortopeda powiedział, żeby przyjś, jak Janek będzie stabilnie chodził. Pierwszy lekarz wystraszył, że źle, krzywe nóżki będzie miał, koślawi i w ogóle padaka na całego... ale że coś mi się nie zgadzało - no kurcze, aż tak krzywe bym chyba zobaczyła Poszłam do znajomego, bardzo dobrego ortopedy i stwierdził, że wszystko jest ok
Wizyta wygląda śmiesznie, bo rozbierasz malucha do bodziaka i na bosaka po podłodze puszczasz - Młode sobie hasa, a lekarz gapi się na nóżki jak sroka w gnat

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja chyba przestanę podczytywać nawet...- w sumie i tak czasu nie mam, bo cieszę się Waszym szczęściem, ale serce mi pęka jak kolejna z Was widzi upragnione 2 kreski w ogóle jak się sypie to wszystko, nie dość, że praca, to jeszcze z TZ się nie możemy dogadać....

ej! my też na poczekalni miałyśmy wojny kp/mm? czy na odchowalni dopiero?
Na odchowalni

Wiesz co, rozumiem Cię. Ja się z B. ostatnio o każdą pierdołę żrę, najmniejszej ochoty na jakiekolwiek przytulanki nie mam, a do tego, żeby kręgosłup wytrzymał przed zajściem powinnam 20 kg zrzucic

No i smutno mi, bo chciałabym drugie małe

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
NINA CHODZI! !!!


Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Rolley no moj też drwaloseksualny
Kochanie zobacz jaskółki nisko latają
To nie jaskółka, to jerzyk.

Zobacz tego gołębia!
To nie gołąb, to cukrówka.

Jadę samochodem i jakiś ptaszek na drodze stoi a tż: uciekaj śnieguliczko, uciekaj!
I ryboseksualny też jest.
Nena Kocham Cię

teacherka, Żuk na śniadanie je to co w przedszkolu, czyli kanapkę/kanapki z masłem i dodatkami - ser żółty, ser biały, mięsko jakieś, czasami pieczone jabłka, no i porcję kaszy... zdarza mu się zagryź rzodkiewką albo dodatkowo mały mus owocowy.
Na obiad jeśli zupa, to tylko w wersji krem Ale w soboty wcina z nami rybę z ziemniakami i np. brokułem - parujemy wszystko. Teraz porobiłam mu risotto z królikiem i różnymi warzywami - jest wersja biała z pietruszką i selerem, wersja zielona z brokułem i wersja czerwona - z marchewką i batatem. Uwielbia warzywa z zupy i mięso ze skrzydełek. Jadł ostatnio faszerowaną cukinio-dynię - normalny farsz z cielęciny, tylko mniej soli dałam. Makaron z oliwa i świeżą pietruszką (takie a'la pesto) wcina tonami. Pierogi ruskie z maślanką - ale mam specjalnie dla niego kupowane bardzo łagodnie przyprawione. Różniste kasze.
Na podwieczorek głównie owoce (gruszki, jabłka, banany) plus jogurt naturalny. Czasami kanapka albo chrupy.

agusiowata, ja machnęłam ręką na jednoczęściowy - nie byłam w stanie nic, co by na Janka było dobre dostac. Stanęło na kurtce z Lidla i spodniach z Decathlonu

papalinka
, super, że się z jedzeniem udało
Zdrówka Kochana

Lulla szałwią jak najbardziej tak, ale przecierac i starac się, żeby nie pił. A w ogóle kciuki za wizytę i jak najszybsze wyleczenie paskudztwa.

pszczoua, zapieraj się, zapieraj, ale mocz na prawdę działa Co nie zmienia faktu, że też lekkie opory miałam żeby oparzenie sobie "przemywac"

maiiasia jakich wianków?


Piątek wreszcie nareszcie

Byłam sobie na usg piersi zrobi - wszystko ok, ale opierdziel dostałam, że nie jestem zapisana do poradni "nowotworowej" - w najbliższej rodzinie sporo przypadków, więc powinnam miec markery porobione. A ja kurcze raz, ze nie wiem jak się do tego zabrac, a po drugie, cykam się jak diabli

Co do prezentów do Młody dostanie na Mikołaja - od nas Aktywne Pudełko, od Teściowej, któreś zabawki z Lidla - nie wiem co w końcu kupiła, ale chyba zegar i te zwierzaki, od moich rodziców drewniane cymbałki Na Gwiazdkę - od nas Statek Piracki, od moich rodziców sanki, od teściów takie gumowe autka na torze, a od prababc stolik z krzesełkiem Mamuta i książeczki... dodatkowo moja babcia pewnie coś mu udzierga
Rzeczy od nas udało się na Allegro kupi - używane, ale wyglądają jak nowe - mam już w domu i gdyby nie brak pudełek, to powiedziałabym nówki, a cenowo połowa, więc

A w ogóle lalala - Skoda się wyprodukowała
Zadzwonili z saloonu, że dzisiaj albo w poniedziałek do nich dojedzie, także za tydzień pewnie czeka mnie wycieczka do Wieliczki

Janek mi się przytulaśny zrobił Co prawda głownie do misiów, ale czasami i do nas. Faaajnie, jak się takie małe, ciepłe coś wtula
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.