Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 22:19   #781
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Nie sądzisz, że przesadą jest zakładanie, że coś jest nieprawdą, bo Ty tego nie widziałaś ?

przez tyle lat i tyle stanow takiego czegos nie widzialam i google tez nie znalazlo

ale znalazlo w Chinach
http://abcnews.go.com/International/...ry?id=24646590
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:23   #782
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Lusia ale jest wyraznie oznaczone ze to mejsca dla matek, ojcow, ogolnie ludzi z wozkiem Jesli Ty nadal jezdzisz w wozku to ok
A gdzie jest to oznaczone?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:27   #783
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A gdzie jest to oznaczone?
E tam, Luśka. Niech Cię wsadzą do wózka marketowego i jest git

Czas iść spać, bo mi się głupawka wczytuje. Widok Luśki wożonej w supermarketowym wózku i strącającej towary z półek jest sugestywny
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:29   #784
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
najlepiej niech oznacza wszystko bo ludzie tacy upierdliwi i nie kumaci. ( chodz jak widac na tym watku sa tacy ze nawet jak jest oznaczenie to maja to w )
I tak serce boli ze ktos moze miec jakies przywilej, co za ludzie co za swiat



Znając matki to stawałyby na tych miejscach matki z kilkulatkami a nawet starszymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
to wkoncu ma buzie i moze powiedziec nie bo........
Już tłumaczyłam w tym wątku ze dwie strony temu, przeczytaj sobie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:29   #785
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
E tam, Luśka. Niech Cię wsadzą do wózka marketowego i jest git

Czas iść spać, bo mi się głupawka wczytuje. Widok Luśki wożonej w supermarketowym wózku i strącającej towary z półek jest sugestywny

Mala jestem to sie zmieszcze
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:33   #786
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Już tłumaczyłam w tym wątku ze dwie strony temu, przeczytaj sobie.
ze ktos moze nie chce czy cos w tym stylu, to juz wtedy ich problem i sa sami sobie winni

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A gdzie jest to oznaczone?
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:34   #787
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
przez tyle lat i tyle stanow takiego czegos nie widzialam i google tez nie znalazlo

ale znalazlo w Chinach
http://abcnews.go.com/International/...ry?id=24646590
Czyli skoro Ty nie widziałaś i w google nie ma to znaczy, że nie istnieje? Czyżbyś chciała utworzyć jakiś nowy nurt filozoficzny? Z chęcią zapoznam się z Twoim paradygmatem ontologicznym.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 22:34   #788
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:34   #789
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Lusia na takim miejscu jest namalowana kobieta z wozkiem, nie z dzieckiem na rekach na przyklad...
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:35   #790
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość

Czyli skoro Ty nie widziałaś i w google nie ma to znaczy, że nie istnieje? Czyżbyś chciała utworzyć jakiś nowy nurt filozoficzny? Z chęcią zapoznam się z Twoim paradygmatem ontologicznym.

zgadza sie
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:39   #791
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
zgadza sie
No to czekam na ten paradygmat .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 22:41   #792
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość

A w Polsze? To jest oznaczenie w krajach anglojezycznych. W Polsce nie ma.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Lusia na takim miejscu jest namalowana kobieta z wozkiem, nie z dzieckiem na rekach na przyklad...
Czyli z takiego miejsca moze korzystac matka (nie ojciec, bo kobieta jest namalowana) z wozkiem, ale kobieta ktora np transportuje dziecko w nosidelku juz nie?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:50   #793
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
No to czekam na ten paradygmat .
W sumie też bym chętnie poznała
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:53   #794
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A w Polsze? To jest oznaczenie w krajach anglojezycznych. W Polsce nie ma.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------


Czyli z takiego miejsca moze korzystac matka (nie ojciec, bo kobieta jest namalowana) z wozkiem, ale kobieta ktora np transportuje dziecko w nosidelku juz nie?
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:54   #795
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

pod carrefourem jest tabliczka z napisem "miejsce postojowe dla rodzin z dziećmi"

miejsca te są naprawdę wygodniejsze - bliżej wejścia. wychodząc ze sklepu nie muszę pchać wózka i prowadzić 2 córek przez całą długość parkingu - młodsza ma 3,5 roku nie mogę jej zaufać na tyle żeby wśród jeżdżących samochodów nie trzymać jej za rękę i to jest wyczyn pchać wózek z zakupami, obok 3,5 latka a z drugiej strony 6-latka
któraś z Was pisała o fotelikach. w normalnych gdzie dziecko samo sobie wsiądzie do auta - problemu nie ma, ale jak dziecko jest malutkie to jeździ w foteliku-nosidle i często gęsto dziecko wyciąga się wraz z tym nosidłem, które małe i lekkie nie jest - drzwi otworzyć trzeba na całą szerokość.

czasami mam wrażenie, że ktoś nie ma problemu, nie ma się do czego przyczepić to lubi sobie problemy stwarzać
co komu przeszkadzają wydzielone miejsca czy to dla inwalidy czy matki z dzieckiem (naprawdę aż tak ich dużo? nie zauważyłam) - jak ma tupet to zaparkuje na takim miejscu - tylko o parkującym to świadczy tak naprawdę i nie ma się czym szczycić i chwalić swoimi brakami w umiejętności parkowania gratulować nie ma czego bynajmniej.
przeszkadzają dzieci w sklepach bo potrafią tam marudzić i zapłakać, przeszkadzają miejsca dla rodzin z dziećmi, przeszkadzają uprzywilejowane kasy w sklepach, pierwszeństwo w kolejce w niektórych miejscach - szkoda gadać
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2015-01-23 o 22:59
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:56   #796
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
No to czekam na ten paradygmat .
na taki zaszczyt trzeba sobie zasluzyc
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:56   #797
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Lusia nie kojarze teraz czy kobieta czy ludzik z wozkiem to jest normalnie namalowane tak jak osoba na wozku inwalidzkim i nie chodzi tu o to, ze matki z dziecmi maja ten przywilej, tylko z wozkami wlasnie, tak jak ktos wczesniej napisal chodzi o to, zeby mozna bylo ten wozek swobodnie wypakowac, zlozyc i wlozyc do niego dziecko. Nosidelka tez wchodza w gre bo na zakupach w 90 % przypadkow robia za wozek normalnie, juz teraz nikt nie nosi tych nosidelek z coraz to ciezszym niemowlakiem w rekach ,)
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:57   #798
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A w Polsze? To jest oznaczenie w krajach anglojezycznych. W Polsce nie ma.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------


Czyli z takiego miejsca moze korzystac matka (nie ojciec, bo kobieta jest namalowana) z wozkiem, ale kobieta ktora np transportuje dziecko w nosidelku juz nie?

dla niektórych powinny być bardziej szczegółowe oznaczenia

idąc twoim tokiem myślenia na parkingu dla inwalidów powinna parkować tylko osoba na wózku bo przecież taki rysunek widzisz

inni niepełnosprawni już
avesome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 22:59   #799
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

No dokladnie, rozne sa niepelnosprawnosci przeciez, tak samo jak dzieci w roznym wieku i w roznych fotelikach przewozone...
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 23:02   #800
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
Z tego co widzę od kilku dni na tym wątku, to sporo wizażanek ma zapalenie mózgu i to nie zawsze formę 'odpieluszkową'. Mogłybyście już odpuścić tę dyskusję?

dziwne tez ze moderatorki dolewaja oliwy a nie zrobia porzadku
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:03   #801
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
ze ktos moze nie chce czy cos w tym stylu, to juz wtedy ich problem i sa sami sobie winni
Też nie wykazujesz się zbytnią empatią w tym momencie. I nie tylko tak to uzasadniłam, ale nie chcesz zrozumieć to nie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:03   #802
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Lusia nie kojarze teraz czy kobieta czy ludzik z wozkiem to jest normalnie namalowane tak jak osoba na wozku inwalidzkim i nie chodzi tu o to, ze matki z dziecmi maja ten przywilej, tylko z wozkami wlasnie, tak jak ktos wczesniej napisal chodzi o to, zeby mozna bylo ten wozek swobodnie wypakowac, zlozyc i wlozyc do niego dziecko. Nosidelka tez wchodza w gre bo na zakupach w 90 % przypadkow robia za wozek normalnie, juz teraz nikt nie nosi tych nosidelek z coraz to ciezszym niemowlakiem w rekach ,)
Cytat:
Napisane przez avesome Pokaż wiadomość
dla niektórych powinny być bardziej szczegółowe oznaczenia

idąc twoim tokiem myślenia na parkingu dla inwalidów powinna parkować tylko osoba na wózku bo przecież taki rysunek widzisz

inni niepełnosprawni już
Nie a wiesz dlaczego? Dlatego ze w prawie drogowym jest napisane ze jesli jest ten znak https://www.google.pl/search?q=miejs...ed=0CAYQ_AUoAQ to jest to miejsce przeznaczone dla osoby niepelnosprawnej ( nie wazne czy jezdzacej na wozku czy nie). Natomiast nie ma takiego oznaczenia wpisanego na tamat obrazku "ludzik z dzieckiem czy tam wozkiem"
Kierowca ma jasno sprecyzowane ze na tym miejscu pawkowac nie wolno. Za zaparkowanie na miejscu dla rodzicow z dzieckiem nie grozi mu nic i nie musi sie zastanawiac co autor mial na mysli malujac ten znak.

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2015-01-23 o 23:04
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:04   #803
coconaughty
Raczkowanie
 
Avatar coconaughty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 176
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Zboczę trochę z głównego tematu

Dziś na fejsie natknęłam się na bloga jakiejś babki o wychowywaniu dzieci. Czytałam akurat post o tym, że wszyscy bezdzietni i ojcowie nie rozumiejo matek i uważają, że one nic nie robią w domu z tym dzieckiem, mają kupę czasu, a narzekają i takie tam. Generalnie autorka chciała trochę się pożalić. Strasznie nie podobał mi się ton posta i jej komentarzy pod artykułem, bo oczywiście było na zasadzie kto nie ma dziecka, nie zrozumie. Zostawiłam menża na 20 min z dzieckiem, nie dał rady, docenił tą orkę na ugorze i takie tam.
Autorka krótko opisała dzień typowego bezdzietnego: wstać, praca, zjeść, pozmywac, reeelax.
A później swój/matek i wymieniła całą stronę wszystkiego co robi/robią, typu : wstaję i zaparzam kawę, dziecko wstaje, zmieniam pampersa, kawa mi stygnie, pilnuję czy dzieciak nie bierze noża, potem latam za nim żeby się nie stuknął, potem znów przewijam, kawa już zimna, puszczę bajkę, dopijam kawę zimną, czekam, aż wróci mąż i pomoże, potem dam dziecku kaszkę, na obiad dla chłopa nie było czasu, olaboga dzień zleciał, nie zdążyłam nawet zębów umyć

Nie atakujcie mnie zaraz proszę, bo ja NIE uważam, że przy dziecku nie ma co robić, ale dałam to do przeczytania mojej mamie. Usmiechęła się tylko pod nosem i powiedziała, że chętnie pokazałaby tej dziewczynie macierzyństwo na wsi 30 lat temu.
Brak bieżącej wody, pampersów, trzeba było samemu nagrzać w piecu, prać pieluchy ręcznie, nie było gotowych mieszanek mm, kaszki błyskawicznej, żeby ugotować obiad trzeba było go zrobić od podstaw, a nie 10 min gotowania makaronu + sos ze słoika. A gdzie do tego nakarmić zwierzęta, posprzątać, ogarnąć warzywa na polu...

Czytając ten artykuł miałam wrażenie, że jak sie ma dziecko, to nie da się nic zrobić, bo masz dziecko, a jak ktoś Ci zasugeruje, że mogłabyś zrobić mężowi obiad to olaboga, szowinisty. W komentarzach to chyba najbardziej przeżywały tą zimną kawę, że nie da się spokojnie w relaksie kawusi wypić i internetów przeglądnąć.

Myślę, że wiele z nich nie docenia ile teraz mamy udogodnień i jak mało obowiązków porównując kilkanaście/dziesiąt lat wstecz.
Bardzo mi się podobało, co napisałaś, mnie mama też wielokrotnie opowiadała, jak to było, kiedy byłyśmy z siostrą małe, serio mamy miały wtedy ciężko. Zaczynając od podstawowych produktów typu kaszki (słyszałam opowieść, jak ojciec z kolegami z pracy jeździli w kilku po te kaszki do Czech, robili zapas na 2 miechy i wracali) Ale z nostalgią wspomina te czasy
__________________
"Bo w życiu najważniejsza jest RÓWNWAGA "


biegam więc jestem .
hairmaniac
coconaughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:06   #804
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Też nie wykazujesz się zbytnią empatią w tym momencie. I nie tylko tak to uzasadniłam, ale nie chcesz zrozumieć to nie.
Empatie wykazuje wtedy kiedy uznam ze jest potrzebna. Jak mam prawo wejsc gdzies bez kolejki to mowie i wchodze. Kazdy umie czytac i widzi co pisze. Nie przepraszam i nie prosze, a jak ktos nie umie powiedziec nie bo ja cos tam, to juz ich problem ze nie umia, nic im na to nie poradze
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:07   #805
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Empatie wykazuje wtedy kiedy uznam ze jest potrzebna. Jak mam prawo wejsc gdzies bez kolejki to mowie i wchodze. Kazdy umie czytac i widzi co pisze. Nie przepraszam i nie prosze, a jak ktos nie umie powiedziec nie bo ja cos tam, to juz ich problem ze nie umia, nic im na to nie poradze
Typowe OZM, ale to o Tobie wiadomo od dawna.

Co do tych miejsc jeszcze - znając życie korzystają z nich nie tylko mamusie z wózkami.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:12   #806
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Ciri no nie tylko bo na przyklad Mijanou tez korzysta :P
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:12   #807
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kierowca ma jasno sprecyzowane ze na tym miejscu pawkowac nie wolno. Za zaparkowanie na miejscu dla rodzicow z dzieckiem nie grozi mu nic i nie musi sie zastanawiac co autor mial na mysli malujac ten znak.
dziwne ze kierowcy w PL tacy nie domyslni.

Szok Zuken zostala zbiczowana za to ze poinformowala innych ze jest w ciazy i ma prawo wejsc. Jaka chamska, bez empatii, nie kultularna itd
A wychodzi na to ze ludzie bez dzieci, chodz rysunek wyraznie pokazuje ze parking dla ludzi z malymi dziecmi to nic nie musza

Oczywiscie ciezarne i matki z dziecmi to jedyne i najwieksze zlo
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:12   #808
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Nie a wiesz dlaczego? Dlatego ze w prawie drogowym jest napisane ze jesli jest ten znak https://www.google.pl/search?q=miejs...ed=0CAYQ_AUoAQ to jest to miejsce przeznaczone dla osoby niepelnosprawnej ( nie wazne czy jezdzacej na wozku czy nie). Natomiast nie ma takiego oznaczenia wpisanego na tamat obrazku "ludzik z dzieckiem czy tam wozkiem"
Kierowca ma jasno sprecyzowane ze na tym miejscu pawkowac nie wolno. Za zaparkowanie na miejscu dla rodzicow z dzieckiem nie grozi mu nic i nie musi sie zastanawiac co autor mial na mysli malujac ten znak.
a wiesz co to jest prawo drogowe? czy oznaczenia kobiety z wózkiem tam znajdziesz?

takie miejsca parkingowe widnieją na parkingach w galeriach itd.
avesome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:13   #809
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ciri no nie tylko bo na przyklad Mijanou tez korzysta :P
I mamy z dziećmi niewózkowymi również. Dla czego już nie znajduję uzasadnienia.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 23:14   #810
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Typowe OZM, ale to o Tobie wiadomo od dawna.

Co do tych miejsc jeszcze - znając życie korzystają z nich nie tylko mamusie z wózkami.
oczywiście - parkuję mimo że moje dzieci wózkowe już nie są - wyżej pisałam dlaczego
nigdy natomiast nie zajmuję tych miejsc jak na zakupach jestem sama, bez córek
a parkują na nich wszyscy - i Ci dla których miejsca te są przeznaczone i typy ludzi dla których taki znaczek nie znaczy nic a tacy, którzy mają problem wykręcić kierownicą w tradycyjne węższe miejsce
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 05:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.