Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 19:12   #2281
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Laryska, brawa dla Oli, dzielna malutka
Zuzka będzie miała badania takie jak i w ubiegłym roku, generalnie napromieniują ją równo Po to żeby ocenić jak sobie radzi ta operowana nerka i ta zdrowsza, bo i na nią nadchodzi pora żeby wyleczyć...


Ja jeszcze nie dawałam kabanosa, ale hmmmm chętnie sama bym zjadła, to może i młoda się załapie przy okazji. Owoce suszone Zuza dostaje w owsiance.
Byliśmy dziś w bibliotece, Zuzka nie chicała wyjść, podobało jej się, tyleeee książek było, panie zachwycone małą czytelniczką.

Zuza ma jakieś 77 cm i 10,5kg...
Ja-ika nie chcesz sprzedać tych ubranek na 24m?
biedna Zuzinka, ale dzielnie to zniesie, zobaczysz
dla małej czytelniczki, mama aż kipi z dumy
Ubranek nie sprzedaję, trzymam dla dzidzi chrzestnego Emilki, na razie w planach, ale bliskich
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:50   #2282
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

witam
podobno mam ferie wiec wracam do was musze tylko choć troszke poczytać co u was bo mam straszne tyły
witam nowe mamusie nie miałam okazji wcześniej was poznac
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 20:06   #2283
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Dzwonie do tz ze zelazko sie zepsulo. W sobote odkurzacz nam padl.

Jedziemy dzisiaj do media kupic i inhalator, Korn chory znow. I to wszystko dla mnie na urodziny
No chojny ten Tz na te prezenty to nasuwa mi się tylko :

TYLE WYGRAĆ




Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
podpytaj sie bo u nas jest bezpłatna bo sanepid dał. no i żłobkowicze mają bezpłatnie.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------



kinia do dzis pije mleko z kubka ze slomką nati wypluwa juz pierwszego łyka wiec jej nie daje. trafil mi sie mały mlekofob

uroczyscie ogłaszam ze nati jest odcycowana

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



no wlasnie, artur przechodzil ospe ale bardzo lekko. kinia ma do dzis blizny, nawet na twarzy. wolałabym natce ich oszczędzić.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



zawsze sie mozna potem jeszcze raz zaszczepic i tyle
No to muszę wypróbować taki kubek do mleka, bo juz bym chciała tez z butelki rezygnować powoli. więc dzięki za info

I za odcycowanie






Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
weekend

nie nadrobiłam Was
jakoś nie potrafię się wbić czasu brak jakoś, a z resztą tutaj też nie bardzo się dzieje ostatnio
Nie pierdziel tylko pisz !

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

U nas dzisiaj dzień zlecial dość leniwie

Był na kawie brat Tż. Szwagierka której nie lubię, urodziła w środę córeczkę, w 41tc, 3,68kg i 55 cm długa. I chcą jej dac na imię "Ola" bo ponoć USC pozwala na rejestracje takiej formy - tako rzecze Wikipedia. Dzisiaj wyszły ze szpitala

Później zdrzemnelismy się we troje - bo TŻ dzisiaj urlop za nadgodziny miał. I tak nam się dobrze spalo, ze po 2 godzinach nas dopiero Alicja obudziła wołając z lozeczka.

Później jeszcze wybralismy się na basen. Młoda się wyszalala. A teraz właśnie usypia ja TŻ - wyjątkowo bo zawsze ja to robie.
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 20:39   #2284
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI




Rodzynki i żurawina maja w składzie cukier. Uwazajcie na te "marketowe". No i pamiętajcie o dwutlenku siarki w suszonych owocach. Bio nie maja tego.



Ja odkurzacz wielokrotnie odpalalam w nocy i przy Zuzi i przy Milku





Kto jeszcze KP? Poziomkowa i kto jeszcze?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 20:47   #2285
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

U nas nie ma nocy bez mleka z butli i smoka

monia gratuluje odcycowania

logoasiu gratuluje raz jeszcze
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 20:57   #2286
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

ja jakbym odpaliła odkurzacz to młody by się zaraz obudził
No i dupa w niedzielę z basenu :/ do tego mnie znowu bolą zatoki i gardło
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 21:12   #2287
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Ale leos slodko tuli swoje kuzyneczki a na ta mała siada albo sie kładzie a z niej takie chucherko ze trzeba go stale pilnować bo np siada jej na nogę jak na ławeczke
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość



Rodzynki i żurawina maja w składzie cukier. Uwazajcie na te "marketowe". No i pamiętajcie o dwutlenku siarki w suszonych owocach. Bio nie maja tego.



Ja odkurzacz wielokrotnie odpalalam w nocy i przy Zuzi i przy Milku





Kto jeszcze KP? Poziomkowa i kto jeszcze?
Misia powiem ci ze u mnie ciężko z tym. Pokarmu malo a o zmniejszeniu karmień nie ma mowy.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 21:31   #2288
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hej!
Bym coś napisała, ale się powstrzymam, bo nie chcę nikomu robić przykrości, w tym sobie

U nas Julo drugi dzień z temperaturą ok. 39 (oczywiście, nie cały czas taka). Mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej Nie wiem, co mu jest
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 22:21   #2289
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Ja kp, ja, ja ! Ale tylko na noc i rano. W dzień nie ma tematu. Pasuje mi to, mogę tak jeszcze z rok pociągnąć, może dłużej, zobaczymy.


Ja-ika, nie wierzę, że dzielnie zniesie, już na usg pokazała lekarzowi na co ją stać... co jak co, ale płuca to ona ma zdrowe. Może będzie potrzebne coś na uspokojenie... Przeraża mnie to, ale wiemy jak bardzo się wyrywa gdy nie chce leżeć i wiemy, że wtedy nie ma szans przeprowadzić jakiekogolwiek badanie.


Jezuuu zazdroszczę, odkurzacz w nocy? u nas nic nie można robić, ale też fakt, że drzwi nie mamy, więc bardziej słychać.

Edytowane przez teacherka
Czas edycji: 2015-01-30 o 22:23
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 22:55   #2290
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Laryska, brawa dla Oli, dzielna malutka
Zuzka będzie miała badania takie jak i w ubiegłym roku, generalnie napromieniują ją równo Po to żeby ocenić jak sobie radzi ta operowana nerka i ta zdrowsza, bo i na nią nadchodzi pora żeby wyleczyć...


Ja jeszcze nie dawałam kabanosa, ale hmmmm chętnie sama bym zjadła, to może i młoda się załapie przy okazji. Owoce suszone Zuza dostaje w owsiance.
Byliśmy dziś w bibliotece, Zuzka nie chicała wyjść, podobało jej się, tyleeee książek było, panie zachwycone małą czytelniczką.

Zuza ma jakieś 77 cm i 10,5kg...
Ja-ika nie chcesz sprzedać tych ubranek na 24m?
Oj ile ta Zuzinka nasza kochana przejdzie ale pocieszające ze raczej nie będzie tego pamiętać później, oby
A Ty mamusia się nie martw wszystko będzie w porządku
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 23:24   #2291
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
no napewno jest różnica... wiadomo że nie ma co porównywać spacerowki na pompowanych kołach do parasolki
dziękuję Ci za pomoc

No właśnie a niektórzy na siłę próbują

Cytat:
u mnie beż odpada bo już tako był beżowo brązowy i mi się znudził na maxa... chyba potrzeba mi kolorów
Nasz Graco był (no dalej jest) czerwony i w sumie rozważałam zakup czerwonego wózka bo wiadomo - czerwone są szybsze ale padło na ten maskujący beż a może raczej khaki

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
a jak się sprawdza na krawężnikach? Widziałam takie wózki z pojedynczymi skrętnymi kołami i przechylały się przy wjazdach na krawężnik, kółeczka "uciekały" krzywiły się
Ooo krawężniki to osobna bajka - u nas są mega wysokie, szczególnie przy przejściu dla pieszych. Nie ma innej rady: po prostu przechylam wózek z dzieckiem do tyłu tak aby przednie koła były w powietrzu, podjeżdżam tylnymi pod krawężnik i dopiero opuszczam wózek i podnoszę tył i tak wjeżdżam. Tak pokonuję wszelkie zbyt mocno wystające przeszkody na drodze a jest ich u nas wieeeeleeeee.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 05:02   #2292
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
U nas nie ma nocy bez mleka z butli i smoka

monia gratuluje odcycowania

logoasiu gratuluje raz jeszcze
u nas też i smoka własciwie 4 i butla o 19, 24, i 5-6 rano czasem tylko oo 19 i tej 5

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ale leos slodko tuli swoje kuzyneczki a na ta mała siada albo sie kładzie a z niej takie chucherko ze trzeba go stale pilnować bo np siada jej na nogę jak na ławeczke

Misia powiem ci ze u mnie ciężko z tym. Pokarmu malo a o zmniejszeniu karmień nie ma mowy.


---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:01 ----------

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja kp, ja, ja ! Ale tylko na noc i rano. W dzień nie ma tematu. Pasuje mi to, mogę tak jeszcze z rok pociągnąć, może dłużej, zobaczymy.


Ja-ika, nie wierzę, że dzielnie zniesie, już na usg pokazała lekarzowi na co ją stać... co jak co, ale płuca to ona ma zdrowe. Może będzie potrzebne coś na uspokojenie... Przeraża mnie to, ale wiemy jak bardzo się wyrywa gdy nie chce leżeć i wiemy, że wtedy nie ma szans przeprowadzić jakiekogolwiek badanie.


Jezuuu zazdroszczę, odkurzacz w nocy? u nas nic nie można robić, ale też fakt, że drzwi nie mamy, więc bardziej słychać.
biedna zuzia ale to badanie przy tym wszystkim co od poczatku przeszliście to chyba pikuś jest dużo sił dla was
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 06:57   #2293
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość



Ooo krawężniki to osobna bajka - u nas są mega wysokie, szczególnie przy przejściu dla pieszych. Nie ma innej rady: po prostu przechylam wózek z dzieckiem do tyłu tak aby przednie koła były w powietrzu, podjeżdżam tylnymi pod krawężnik i dopiero opuszczam wózek i podnoszę tył i tak wjeżdżam. Tak pokonuję wszelkie zbyt mocno wystające przeszkody na drodze a jest ich u nas wieeeeleeeee.
dzięki za odpowiedź czyli kupię z dwoma (czterema) kółeczkami z przodu
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:08   #2294
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Ja-ika, nie ma znaczenia czy dwa kolka, cztery czy jedno z przodu, taka spacerowke zawsze musisz podnieść bo inaczej rozleci się bardzo szybko. U nas są bardzo niskie krawężnik wiec czasem nie podnosze bo praktycznie płasko.


Teacherko, biedna mała nameczy się
Ja tez tylko wieczorem i rano ale juz czasem mi się nie chce. Tylko Miłosz bardziej kumaty i jak nie dam to się złości. A jak pytam czy chce cycy to krzyczy z radością taaaaaaaaa
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:15   #2295
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja kp, ja, ja ! Ale tylko na noc i rano. W dzień nie ma tematu. Pasuje mi to, mogę tak jeszcze z rok pociągnąć, może dłużej, zobaczymy.
my już nie karmilismy rano od jakiegos czasu, potem zrezygnowalam z wieczornego cyca przed snem. jak zasypiala juz normalnie bez cyca to postanowilam zrezygnowac z nocy. tym bardziej ze akurat nie bylo dzieciakow bo na feriach u babci byly. wiec nati mogla sie drzec i pol godziny i nie stresowalam sie ze pobudzi reszte. trzy dni i po krzyku. jestem naprawde zadowolona bo moje cycki juz pustawe.

powiem hit wczorajszego dnia. nati sie obudzila pierwsza i pamieta, ze jak ja do neij przychodzilam to zabieralam nocnik kini i wylewalam do kibelka bo zawsze cos miala. wiec skoro mama tak robila to nati te: wzięła nocnik i zaniosła arturowi spiacemu w łóżku. tyle ze jak mu go "podawała" (on spał) to przewrocila do gory nogami i oblala go
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:36   #2296
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja-ika, nie ma znaczenia czy dwa kolka, cztery czy jedno z przodu, taka spacerowke zawsze musisz podnieść bo inaczej rozleci się bardzo szybko. U nas są bardzo niskie krawężnik wiec czasem nie podnosze bo praktycznie płasko.

bardziej mi chodziło o zjazd, jak przednie kółeczka są niżej, to te pojedyncze się przekrzywiają, a podwójne nie
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
powiem hit wczorajszego dnia. nati sie obudzila pierwsza i pamieta, ze jak ja do neij przychodzilam to zabieralam nocnik kini i wylewalam do kibelka bo zawsze cos miala. wiec skoro mama tak robila to nati te: wzięła nocnik i zaniosła arturowi spiacemu w łóżku. tyle ze jak mu go "podawała" (on spał) to przewrocila do gory nogami i oblala go
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:41   #2297
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
my już nie karmilismy rano od jakiegos czasu, potem zrezygnowalam z wieczornego cyca przed snem. jak zasypiala juz normalnie bez cyca to postanowilam zrezygnowac z nocy. tym bardziej ze akurat nie bylo dzieciakow bo na feriach u babci byly. wiec nati mogla sie drzec i pol godziny i nie stresowalam sie ze pobudzi reszte. trzy dni i po krzyku. jestem naprawde zadowolona bo moje cycki juz pustawe.

powiem hit wczorajszego dnia. nati sie obudzila pierwsza i pamieta, ze jak ja do neij przychodzilam to zabieralam nocnik kini i wylewalam do kibelka bo zawsze cos miala. wiec skoro mama tak robila to nati te: wzięła nocnik i zaniosła arturowi spiacemu w łóżku. tyle ze jak mu go "podawała" (on spał) to przewrocila do gory nogami i oblala go
Ty to masz wesoło
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 08:23   #2298
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
my już nie karmilismy rano od jakiegos czasu, potem zrezygnowalam z wieczornego cyca przed snem. jak zasypiala juz normalnie bez cyca to postanowilam zrezygnowac z nocy. tym bardziej ze akurat nie bylo dzieciakow bo na feriach u babci byly. wiec nati mogla sie drzec i pol godziny i nie stresowalam sie ze pobudzi reszte. trzy dni i po krzyku. jestem naprawde zadowolona bo moje cycki juz pustawe.

powiem hit wczorajszego dnia. nati sie obudzila pierwsza i pamieta, ze jak ja do neij przychodzilam to zabieralam nocnik kini i wylewalam do kibelka bo zawsze cos miala. wiec skoro mama tak robila to nati te: wzięła nocnik i zaniosła arturowi spiacemu w łóżku. tyle ze jak mu go "podawała" (on spał) to przewrocila do gory nogami i oblala go
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 08:45   #2299
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Monia, ale miał pobudkę


Ja-ika, wg moich doświadczeń bezn znaczenia te koleczka nawet przy podjeździe. Wg mnie przy podwójny kolka szybciej zaczyna cos skrzypiec.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 10:04   #2300
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość



Rodzynki i żurawina maja w składzie cukier. Uwazajcie na te "marketowe". No i pamiętajcie o dwutlenku siarki w suszonych owocach. Bio nie maja tego.



Ja odkurzacz wielokrotnie odpalalam w nocy i przy Zuzi i przy Milku





Kto jeszcze KP? Poziomkowa i kto jeszcze?
Ja jeszcze Kp.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 11:11   #2301
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 11:23   #2302
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 11:53   #2303
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hej
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

powiem hit wczorajszego dnia. nati sie obudzila pierwsza i pamieta, ze jak ja do neij przychodzilam to zabieralam nocnik kini i wylewalam do kibelka bo zawsze cos miala. wiec skoro mama tak robila to nati te: wzięła nocnik i zaniosła arturowi spiacemu w łóżku. tyle ze jak mu go "podawała" (on spał) to przewrocila do gory nogami i oblala go
Heh


Miałam dzisiaj jechać na deske, i głupiam bo nie przygotowałam sobie wczoraj rzeczy, no i w efekcie nie znalazłam rano moich spodni snowboardowych i nie pojechałam tż z moim bratem pojechali sami.
A tak dawnoo nie byłam na stoku..

I przyszła nam mata wodna i jeździk i szału nie ma
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:03   #2304
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:22   #2305
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hej
Jutro wracamy z ferii od moich rodzicow dobrze nam tu było,każdego dnia goście lub my kogoś odwiedziliśmy,dziadkowie nacieszyli sie Michalkiem,ja odpoczelam od domowych obowiazkow,no cudnie bylo

Dziś mąż jak przyjechał to Mały przez około pół godziny po przebudzeniu się go wstydził! Szok! Bo zawsze synuś tatusia ale teraz nie odstępuje go na krok,ciesza sie soba

Aaaa i tutaj spadl śnieg w końcu może uda nam się wykorzystac sanki które przywiezlismy z domu

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Monia ale masz wesoło z Twoimi pociechami
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:22   #2306
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI



Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Smutno mi bez was, ale nie mam ostatnio możliwości Was poczytać :/
Kubuś mi choruje juz 3 tydzień, najpierw angina, 3 dni po wybraniu antybiotyku straszny katar i kaszel. Na szczęście bez zmian osluchowych. Inhalujemy się i na razie malutka ale chyba poprawa jest. Kupiłam w końcu katarek, super wyciąga, tylko ile przy tym krzyku i płaczu wczoraj aż mi Kubuś ochrypl. Do tego nieźle dokazuje, bo ileż można samemu z matką w 4 ścianach siedzieć
A I ciocia, która mi trochę pomagała tez choruje juz 2 tygodnie i ze wszystkim niestety sama walczę. najgorzej, że od wczoraj mnie strasznie brzuch boli i nic pomimo odpoczynku nie przechodzi. Boje się bo z Kubusiem w 23tc wylądowałam w szpitalu z zagrażającym porodem przedwczesnym i teraz tez 23tc :/

Wybaczcie narzekanie.

Monia gratuluję odcycowania Super pobudka

Misia uwielbiam czytać jak sobie radzisz z chłopcami. Jesteś moim guru
Ale szczerze wolałabym juz mieć dwoje przy sobie i moc wszystko robić, bo teraz to dla mnie straszna męczarnia. Nie jestem stworzona do chodzenia w ciąży
I gratuluję odsmoczkowania . Tez zaczynamy tylko czekam, aż mały wyzdrowieje.

Ladan, Teacherka kciukam mocno za Wasze dziewczynki. Będzie wszystko dobrze

I całuje Was wszystkie. Strasznie się stesknilam
__________________
Jakub
14.09.2013r.
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:59   #2307
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
noooo
a mój wchodzi i......... spada, ech

uciekam na spanie, bo jutro mam ważny i...ciężki dzień w pracy
naucz go schodzić tyłem
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 19:34   #2308
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez anutka171 Pokaż wiadomość


Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Smutno mi bez was, ale nie mam ostatnio możliwości Was poczytać :/
Kubuś mi choruje juz 3 tydzień, najpierw angina, 3 dni po wybraniu antybiotyku straszny katar i kaszel. Na szczęście bez zmian osluchowych. Inhalujemy się i na razie malutka ale chyba poprawa jest. Kupiłam w końcu katarek, super wyciąga, tylko ile przy tym krzyku i płaczu wczoraj aż mi Kubuś ochrypl. Do tego nieźle dokazuje, bo ileż można samemu z matką w 4 ścianach siedzieć
A I ciocia, która mi trochę pomagała tez choruje juz 2 tygodnie i ze wszystkim niestety sama walczę. najgorzej, że od wczoraj mnie strasznie brzuch boli i nic pomimo odpoczynku nie przechodzi. Boje się bo z Kubusiem w 23tc wylądowałam w szpitalu z zagrażającym porodem przedwczesnym i teraz tez 23tc :/

Wybaczcie narzekanie.

Monia gratuluję odcycowania Super pobudka

Misia uwielbiam czytać jak sobie radzisz z chłopcami. Jesteś moim guru
Ale szczerze wolałabym juz mieć dwoje przy sobie i moc wszystko robić, bo teraz to dla mnie straszna męczarnia. Nie jestem stworzona do chodzenia w ciąży
I gratuluję odsmoczkowania . Tez zaczynamy tylko czekam, aż mały wyzdrowieje.

Ladan, Teacherka kciukam mocno za Wasze dziewczynki. Będzie wszystko dobrze

I całuje Was wszystkie. Strasznie się stesknilam
Hej Anutka, zdrówka dla Kubusia i Ty też w miarę możliwości się oszczędzaj

Co tu taka cisza?
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 20:04   #2309
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Hej Anutka, zdrówka dla Kubusia i Ty też w miarę możliwości się oszczędzaj

Co tu taka cisza?
Weekend stąd cisza

Anutka zdrówka dla Kubusia i dużo siły dla Ciebie
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 20:10   #2310
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Kurczę mam kupon allegro i chciałabym kupić jakiś ciuch, albo buty.
Płaszczyk by mi się przydał, ale nic mi się nie podoba
Spodnie bym chciała, ale nie wiem jakie
Buty też znalazłyby miejsce u mnie w szafie
Bluzkę chętnie bym przygarnęła, ale nie wiem którą
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 13:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.