Marcowe Mamy 2015 cz. VIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-14, 16:34   #1591
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ale u Was wesoło czytam Was ale nie mam weny do pisania, martwię się o tatę, ciągle w szpitalu podejrzewają udar, szybko nie wyjdzie Nawet nie mogę go odwiedzić, jak tylko zaczynam chodzić albo cokolwiek robić brzuchol twardnieje aż się poruszać trudno a jak dojdą ruchy małej bo mam wrażenie, że grzebie mi dosłownie w pochwie a to boooli więc szybciutko do łóżka i przechodzi... (też tak macie???) A na oddziale neurologii jakieś grypsko panuje (a piętro wyżej będę tam właśnie rodzić.. )

lesyeux ale miałaś akcję, dobrze, że nic Ci się nie stało. I nie dziwie ci się, że schizujesz, ja pewnie też bym się doszukiwała przepowiedni heh nie martw się

żona_marcina mi się dzisiaj sporo śluzu mlecznego wylało ponoć to normalne i może potem czop wyskoczyć także miejmy się na baczności. U mnie 36tc4d byle choć jeszcze do środy Potem wielkie sprzątanie zapuszczonego mieszkania, już nie mogę wytrzymać, że nie mogę się za to zabrać.

Magnifica świetne te buciki dla małej

Smv szallllona, będzie się działo zazdraszczam, ja już zapomniałam co to sex czekam do 38tc i może się uda jeszcze zaliczyć jakiś numerek

Mąż z pracy z bukietem róż przygnał, wziął córę do dziadków mam trochę laby i sobie słucham koncertu Czadomana 'no chodź na kolana..' ostatnie chwile na głośną muzę i to disco polo mnie wzięło kulary:

Od tygodnia szukam kocyka, mąż już ze mnie ma ubaw i nie chce słyszeć, że znowu pytam go o zdanie. Chciałam minky ale sporo osób pisze, że poliester, że sztuczny, że lepiej bawełna. No to znalazłam taki i się dalej waham, fajny? Do wyboru różowy albo ecru
Achh i któraś z Was pisała, żeby pokazać co kupiłam, przepraszam za sklerozę, wzięłam taką pakę:
http://allegro.pl/super-paka-dla-dzi...057314238.html
kurcze, chyba przesadziłam z 56 i 62 ale opłacało się
Świetny kocyk Różowy Ale ubranka rewelacja!! Opłacało się, i to z dobrych firm No to bedzie mała strojnisia

Edytowane przez kruszynkaa88
Czas edycji: 2015-02-14 o 16:38
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:38   #1592
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

ale tu spokój dziś...
a ja się nudzę :ziewa m:
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:41   #1593
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ale tu spokój dziś...
a ja się nudzę :ziewa m:
Ja też się nudzę

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Byłam z ukochanym na spacerku i na hamburgerku a teraz mój synuś wariuje w brzuszku Pewnie szczęśliwy jak mamuśka

Co by tu robić...
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:42   #1594
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ale u Was wesoło czytam Was ale nie mam weny do pisania, martwię się o tatę, ciągle w szpitalu podejrzewają udar, szybko nie wyjdzie Nawet nie mogę go odwiedzić, jak tylko zaczynam chodzić albo cokolwiek robić brzuchol twardnieje aż się poruszać trudno a jak dojdą ruchy małej bo mam wrażenie, że grzebie mi dosłownie w pochwie a to boooli więc szybciutko do łóżka i przechodzi... (też tak macie???) A na oddziale neurologii jakieś grypsko panuje (a piętro wyżej będę tam właśnie rodzić.. )

lesyeux ale miałaś akcję, dobrze, że nic Ci się nie stało. I nie dziwie ci się, że schizujesz, ja pewnie też bym się doszukiwała przepowiedni heh nie martw się

żona_marcina mi się dzisiaj sporo śluzu mlecznego wylało ponoć to normalne i może potem czop wyskoczyć także miejmy się na baczności. U mnie 36tc4d byle choć jeszcze do środy Potem wielkie sprzątanie zapuszczonego mieszkania, już nie mogę wytrzymać, że nie mogę się za to zabrać.

Magnifica świetne te buciki dla małej

Smv szallllona, będzie się działo zazdraszczam, ja już zapomniałam co to sex czekam do 38tc i może się uda jeszcze zaliczyć jakiś numerek

Mąż z pracy z bukietem róż przygnał, wziął córę do dziadków mam trochę laby i sobie słucham koncertu Czadomana 'no chodź na kolana..' ostatnie chwile na głośną muzę i to disco polo mnie wzięło kulary:

Od tygodnia szukam kocyka, mąż już ze mnie ma ubaw i nie chce słyszeć, że znowu pytam go o zdanie. Chciałam minky ale sporo osób pisze, że poliester, że sztuczny, że lepiej bawełna. No to znalazłam taki i się dalej waham, fajny? Do wyboru różowy albo ecru
Achh i któraś z Was pisała, żeby pokazać co kupiłam, przepraszam za sklerozę, wzięłam taką pakę:
http://allegro.pl/super-paka-dla-dzi...057314238.html
kurcze, chyba przesadziłam z 56 i 62 ale opłacało się
jasne, że się opłacało bardzo fajne ciuszki kocyk też ładny

zdrówka dla taty

widzę, że u Was wszystkich walentynkowo my nie obchodzimy i jestem chyba jedną z niewielu kobiet, którym to nie przeszkadza, choć jakbym dostała kwiatka albo czekoladki to na pewno bym się nie obraziła. ja dziś nawet nie miałam weny nic specjalnie gotować, ale na kolację robimy makaron z jakim,ś fajnym domowym sosem

ja sobie tak chodzę po allegro i patrzę, co kupię już po porodzie dla małego, jak dostaniemy kasę z ubezpieczenia ale frajda
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:47   #1595
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Wszystkie wybyły na walentynkowe świętowanie

A my
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:56   #1596
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Witam


Magnifica super butki

Rossi Ja bym brała 2 jakbym się nie mogła zdecydować a od przybytku głowa nie boli a ta paka ciuszków super jest.
Ja też kupowałam przez allegro ale już dosyć dawno,że link mi już nie wychodzi tak samo z wózkiem bo też chętnie podzieliłabym się z wami

Ja znów dzień taki nie dobity mam,list ponownie postanowił teści gołębie z kurami odwiedzić ale dziś o 4 rano,od rana teściowa z odkurzaczem po domu latała ja po śniadanku za sprzątanie pokoju się wzięłam a tak kawa inka za mną chodziła,że mąż musiał mi ją kupić i dostałam od niego milki Alpejskie mleczko i po 15 musiałam się położyć obok niego i do 17 spałam heh jak nowo narodzona nawet maleńka spała nic się nie wierciła..
Czytam,że prawie każda za okna się bierze i tak się cieszę,że to już za mną bo przy remoncie pokoju umyłam nie dawno i mam teraz spokój
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:56   #1597
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Wszystkie wybyły na walentynkowe świętowanie

A my
ja nawet jakbym mogła wybyć świętować to chyba bym siły nie miała
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 16:57   #1598
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
jasne, że się opłacało bardzo fajne ciuszki kocyk też ładny

zdrówka dla taty

widzę, że u Was wszystkich walentynkowo my nie obchodzimy i jestem chyba jedną z niewielu kobiet, którym to nie przeszkadza, choć jakbym dostała kwiatka albo czekoladki to na pewno bym się nie obraziła. ja dziś nawet nie miałam weny nic specjalnie gotować, ale na kolację robimy makaron z jakim,ś fajnym domowym sosem

ja sobie tak chodzę po allegro i patrzę, co kupię już po porodzie dla małego, jak dostaniemy kasę z ubezpieczenia ale frajda
my też nie obchodzimy ale jako, że siedzę w domu, mąż w pracy to postanowiłam, że zrobię dobrą kolację
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:03   #1599
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Dziekuję za komplementy bucików Mnie się też baaaardzo podobają. Może ta znajoma będzie mieć więcej rzeczy



Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Od tygodnia szukam kocyka, mąż już ze mnie ma ubaw i nie chce słyszeć, że znowu pytam go o zdanie. Chciałam minky ale sporo osób pisze, że poliester, że sztuczny, że lepiej bawełna. No to znalazłam taki i się dalej waham, fajny? Do wyboru różowy albo ecru
Achh i któraś z Was pisała, żeby pokazać co kupiłam, przepraszam za sklerozę, wzięłam taką pakę:
http://allegro.pl/super-paka-dla-dzi...057314238.html
kurcze, chyba przesadziłam z 56 i 62 ale opłacało się
Przede wszystkim zdrowia dla taty
Śliczne ubranka i za niezłą cenę

A kocyk naprawdę fajny. To bawełna? Ja mam bawełniany na lato (bo piszą, że jest lżejszy) i jeden gruby minky jak będzie zimno. Minky w dotyku jest przyjemniejszy, ale czy lepszy?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:03   #1600
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Halo halo... Jak tam leci? Ja dostałam poduszkę z napisem :dla mojej żony a po drugiej strony kochanie chce więcej i częściej hehe..
A ja pojechałam do marketu chińskiego i kupiłam sexi koszulkę hehe zobaczymy czy będę mieć siłę i ochotę na co nie co. Póki co padam ze zmęczenia byliśmy z psem na spacerze i padam na nos heh. Dziewczynki miłego wieczorka ;*

fajny taki prezent jednak sie zdecydowalas na zakup sexi ubranka ja mam tego tyle, i w nic sie nie mieszcze Jak narazie nie ma lamowania do konca ciazy u nas
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:04   #1601
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

A co do przyszłości to ja sobie wyobrażam księżniczkowe sukienki dla małej, kokardki itd
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 17:05   #1602
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
chyba dużo zależy od psychiki, albo po prostu są panikarami i wmawiają sobie że czują ból?
chyba tak

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ale tu spokój dziś...
a ja się nudzę :ziewa m:
ja tez sie nudze, TZ kupil jakas gre przez internet i nie ma dla nikogo czasu hahahahahahaha tyle dobrego ze wyjdziemy cos zjesc po 20 z jego corka a nie caly dzien w domu
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:07   #1603
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
my też nie obchodzimy ale jako, że siedzę w domu, mąż w pracy to postanowiłam, że zrobię dobrą kolację
ja jeszcze tydzień temu miałam też taki plan, ze to ja dziś zrobię kolację, sama ale od kilku dni się tak jakoś skapcaniała czuję i wszystko mnie boli to sobie darowałam ostatecznie.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:07   #1604
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Rzeczywiscie dzis na forum spokojnie

Ja czekam az TZ wroci z pracy i mysle intensywnie nad jakims fiku miku tylko cos brzuch zaczyna mnie bolec jak podczas okresu, wiec chyba odpuszcze.

Na obiad zrobilam musake, pierwszy raz robilam, troche lejaca wyszla, ale grunt ze w smaku ok podalam ja domownikom z cieplutkim chlebkiem oprocz tego posprzatalam pokoj, wstawilam pranie, pojechalam na zakupy do auchana a teraz leze i odpoczywam, bo kregoslup mnie boli.

Chyba dzis za duzo zrobilam, jak na swoj stan
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:09   #1605
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
jasne, że się opłacało bardzo fajne ciuszki kocyk też ładny

zdrówka dla taty

widzę, że u Was wszystkich walentynkowo my nie obchodzimy i jestem chyba jedną z niewielu kobiet, którym to nie przeszkadza, choć jakbym dostała kwiatka albo czekoladki to na pewno bym się nie obraziła. ja dziś nawet nie miałam weny nic specjalnie gotować, ale na kolację robimy makaron z jakim,ś fajnym domowym sosem

ja sobie tak chodzę po allegro i patrzę, co kupię już po porodzie dla małego, jak dostaniemy kasę z ubezpieczenia ale frajda
ja sie doczekac tych naszych pieniedzy nie moge na maluszka, wszystko juz kupilismy , no ale jak dostaniemy to bedziemy juz na zero z tym co trzeba i moze cos zaszaleje i kupie sobie nowe buty ale ja juz tak od miesiaca czekam, bo u nas sie przed porodem dostaje, a ze byly problemy z dokumentami, to musze czekac jeszcze i jeszcze chyba wczesniej urodze niz sie doczekam

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ale u Was wesoło czytam Was ale nie mam weny do pisania, martwię się o tatę, ciągle w szpitalu podejrzewają udar, szybko nie wyjdzie Nawet nie mogę go odwiedzić, jak tylko zaczynam chodzić albo cokolwiek robić brzuchol twardnieje aż się poruszać trudno a jak dojdą ruchy małej bo mam wrażenie, że grzebie mi dosłownie w pochwie a to boooli więc szybciutko do łóżka i przechodzi... (też tak macie???) A na oddziale neurologii jakieś grypsko panuje (a piętro wyżej będę tam właśnie rodzić.. )

lesyeux ale miałaś akcję, dobrze, że nic Ci się nie stało. I nie dziwie ci się, że schizujesz, ja pewnie też bym się doszukiwała przepowiedni heh nie martw się

żona_marcina mi się dzisiaj sporo śluzu mlecznego wylało ponoć to normalne i może potem czop wyskoczyć także miejmy się na baczności. U mnie 36tc4d byle choć jeszcze do środy Potem wielkie sprzątanie zapuszczonego mieszkania, już nie mogę wytrzymać, że nie mogę się za to zabrać.

Magnifica świetne te buciki dla małej

Smv szallllona, będzie się działo zazdraszczam, ja już zapomniałam co to sex czekam do 38tc i może się uda jeszcze zaliczyć jakiś numerek

Mąż z pracy z bukietem róż przygnał, wziął córę do dziadków mam trochę laby i sobie słucham koncertu Czadomana 'no chodź na kolana..' ostatnie chwile na głośną muzę i to disco polo mnie wzięło kulary:

Od tygodnia szukam kocyka, mąż już ze mnie ma ubaw i nie chce słyszeć, że znowu pytam go o zdanie. Chciałam minky ale sporo osób pisze, że poliester, że sztuczny, że lepiej bawełna. No to znalazłam taki i się dalej waham, fajny? Do wyboru różowy albo ecru
Achh i któraś z Was pisała, żeby pokazać co kupiłam, przepraszam za sklerozę, wzięłam taką pakę:
http://allegro.pl/super-paka-dla-dzi...057314238.html
kurcze, chyba przesadziłam z 56 i 62 ale opłacało się

zdrowka dla taty
piekne te kocyki sa i ubranka tez, widze ze same markowe a z prenatala i hemy to sa dosc drogie te ubrania, to firma w Holandii, duzo z lumpkow mam z prenatala, bo za drogie sa zebym mogla pozwolic sobie kupic normalnie w ich sklepie, drozszy od HM
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:20   #1606
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Hej mamuśki, witam się walentynkowo
Mąż dzisiaj szybciej wrócił z pracy z bukietem tulipanów i pralinkami, a dla córci lizaczki i jajko niespodzianka.
Ja z rana posprzątałam cały dom, nawet jedno okno umyłam, wstawiłam pranie i myślałam że coś się ruszy a tu nic a nic, brzuch mi się cały czas napina ale nie czuję większego bólu, mąż na mnie nakrzyczał że mam się nie wygłupiać i czekać aż samo się zacznie.
Zazdroszczę mamuśką które mają zamiar dzisiaj , ja mojego męża na pewno nie namówię, chyba że wezmę go siłą
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:24   #1607
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ja jeszcze tydzień temu miałam też taki plan, ze to ja dziś zrobię kolację, sama ale od kilku dni się tak jakoś skapcaniała czuję i wszystko mnie boli to sobie darowałam ostatecznie.
ja się czuję dobrze na szczęście, więc zrobię część już przygotowana, danie główne dopiero jak będę wiedziała, że już w drodze jest

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie dzis na forum spokojnie

Ja czekam az TZ wroci z pracy i mysle intensywnie nad jakims fiku miku tylko cos brzuch zaczyna mnie bolec jak podczas okresu, wiec chyba odpuszcze.

Na obiad zrobilam musake, pierwszy raz robilam, troche lejaca wyszla, ale grunt ze w smaku ok podalam ja domownikom z cieplutkim chlebkiem oprocz tego posprzatalam pokoj, wstawilam pranie, pojechalam na zakupy do auchana a teraz leze i odpoczywam, bo kregoslup mnie boli.

Chyba dzis za duzo zrobilam, jak na swoj stan
Ty to uważaj na siebie żebyś do cc spokojnie dotrwała

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki, witam się walentynkowo
Mąż dzisiaj szybciej wrócił z pracy z bukietem tulipanów i pralinkami, a dla córci lizaczki i jajko niespodzianka.
Ja z rana posprzątałam cały dom, nawet jedno okno umyłam, wstawiłam pranie i myślałam że coś się ruszy a tu nic a nic, brzuch mi się cały czas napina ale nie czuję większego bólu, mąż na mnie nakrzyczał że mam się nie wygłupiać i czekać aż samo się zacznie.
Zazdroszczę mamuśką które mają zamiar dzisiaj , ja mojego męża na pewno nie namówię, chyba że wezmę go siłą
bierz go siłą albo na śpiocha
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:24   #1608
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ja jeszcze tydzień temu miałam też taki plan, ze to ja dziś zrobię kolację, sama ale od kilku dni się tak jakoś skapcaniała czuję i wszystko mnie boli to sobie darowałam ostatecznie.
Też miałam taki zamiar, ale skończyło się tylko na pomyśle, mąż nawet mi się dzisiaj pytał na co mam ochotę, czy robimy jakąś romantyczną kolację, ale jakoś nie mam nastroju, bo wiem że skończyło by się tylko na jedzeniu a nie tak jak zawsze, kurczę już nie mogę się doczekać kiedy będzie po wszystkim i zaczniemy normalnie funkcjonować jak na przykładne małżeństwo przystało
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:30   #1609
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A co do przyszłości to ja sobie wyobrażam księżniczkowe sukienki dla małej, kokardki itd
piekny plan , nie chce ci go niszczyc ale moja kuzynka tez miala piekny plan, a jej coreczka to mala czarownica i nie da sobie nawet nic z wlosow zrobic a sukienek nie nawidzi mala czarownica ale przekochana i ma dopiero 2 i pol latka i jest bardzo zdecydowana i ma gadane, wiec z nia sie nie wygra hehehehehehee
Tez mam plan jak bym chciala fajnie synka ubierac itd, ale jak mi sie dziecko zbuntuje to ciezko to widze

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie dzis na forum spokojnie

Ja czekam az TZ wroci z pracy i mysle intensywnie nad jakims fiku miku tylko cos brzuch zaczyna mnie bolec jak podczas okresu, wiec chyba odpuszcze.

Na obiad zrobilam musake, pierwszy raz robilam, troche lejaca wyszla, ale grunt ze w smaku ok podalam ja domownikom z cieplutkim chlebkiem oprocz tego posprzatalam pokoj, wstawilam pranie, pojechalam na zakupy do auchana a teraz leze i odpoczywam, bo kregoslup mnie boli.

Chyba dzis za duzo zrobilam, jak na swoj stan

wygooglowalam ze to jakas pyszna zapiekanka daj troche
mozna pofikac delikatnie to chyba nie wywola porodu zadnego ;P mnie tak brzuch pobolewa jak za duzo zrobie w ciagu dnia

Edytowane przez crystal25
Czas edycji: 2015-02-14 o 17:27
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 17:34   #1610
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki, witam się walentynkowo
Mąż dzisiaj szybciej wrócił z pracy z bukietem tulipanów i pralinkami, a dla córci lizaczki i jajko niespodzianka.
Ja z rana posprzątałam cały dom, nawet jedno okno umyłam, wstawiłam pranie i myślałam że coś się ruszy a tu nic a nic, brzuch mi się cały czas napina ale nie czuję większego bólu, mąż na mnie nakrzyczał że mam się nie wygłupiać i czekać aż samo się zacznie.
Zazdroszczę mamuśką które mają zamiar dzisiaj , ja mojego męża na pewno nie namówię, chyba że wezmę go siłą
Mówią,że dobry przyspiesza ja też zazdroszczę panią które mogą lamować ..my niestety nie już od mocnych 2 miech i raczej do końca
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:36   #1611
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

A ja właśnie mam plan żeby nie ubierać małej w księżniczkowe sukienki :P zobaczymy jak mi to wyjdzie :P

A już w ogóle obiecałam sobie, że nigdy nie ubiorę jej w różową sukienkę+białe rajstopki, mówiłam, że jestem matka wariatka



Ja nadaję z wanny jako, że się nudzę to wykorzystam dobrze czas i ogolę to i owo teraz już właściwie zawsze muszę być przygotowana...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:37   #1612
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

a ja z okazji nudy w ta urocza sobote, siedze na forach, i obmyslam plan za jaka diete sie wezme po porodzie i co bedzie lepsze jesli chodzi o sport narazie se poczytac chociaz mozna
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:37   #1613
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

My tez nie swietujemy.mamy zamiar obejrzeć jakiś film i zamówić pizze. A fiku miku to nie pamiętam kiedy bylo moj Tz sie boi ze malej cos sie stanie i nic i nikt mu nie przemówi.no ale nie bede go zmuszala
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:37   #1614
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
piekny plan , nie chce ci go niszczyc ale moja kuzynka tez miala piekny plan, a jej coreczka to mala czarownica i nie da sobie nawet nic z wlosow zrobic a sukienek nie nawidzi mala czarownica ale przekochana i ma dopiero 2 i pol latka i jest bardzo zdecydowana i ma gadane, wiec z nia sie nie wygra hehehehehehee
Tez mam plan jak bym chciala fajnie synka ubierac itd, ale jak mi sie dziecko zbuntuje to ciezko to widze
Jak się wda w mamusie to może być mała zołza

A podoba Ci się styl na "małego dorosłego", tzn dzinsy, koszule itd

Coś w tym stylu: http://ubrankadochrztu.pl/allegro/Krasnal__0268.jpg
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:38   #1615
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam plan żeby nie ubierać małej w księżniczkowe sukienki :P zobaczymy jak mi to wyjdzie :P

A już w ogóle obiecałam sobie, że nigdy nie ubiorę jej w różową sukienkę+białe rajstopki, mówiłam, że jestem matka wariatka



Ja nadaję z wanny jako, że się nudzę to wykorzystam dobrze czas i ogolę to i owo teraz już właściwie zawsze muszę być przygotowana...

jezuuu.... dzieki za przypomnienie ogolic sie chyba musze
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:40   #1616
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
ja sie doczekac tych naszych pieniedzy nie moge na maluszka, wszystko juz kupilismy , no ale jak dostaniemy to bedziemy juz na zero z tym co trzeba i moze cos zaszaleje i kupie sobie nowe buty ale ja juz tak od miesiaca czekam, bo u nas sie przed porodem dostaje, a ze byly problemy z dokumentami, to musze czekac jeszcze i jeszcze chyba wczesniej urodze niz sie doczekam
to fajnie macie, że jeszcze przed porodem możecie coś dostać my akurat po porodzie dostaniemy kasę z ubezp z PZU no i becikowe no to jakieś 4tys wpadnie a tyle mieć a nie mieć to wiecie. no to trochę dokupimy dla małego jakiś fajnych rzeczy na początek, a resztę zostawimy na potem, bo na pewno się przyda

my dziś mieliśmy fiku miku bunga bunga rano, teraz bym już siły nie miała po całym dniu

kurcze, mam dylemat: kupić używaną koszulę do karmienia za 8,- plus koszty przesyłki czy nie kupić

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Jak się wda w mamusie to może być mała zołza

A podoba Ci się styl na "małego dorosłego", tzn dzinsy, koszule itd

Coś w tym stylu: http://ubrankadochrztu.pl/allegro/Krasnal__0268.jpg
teeee extra to wygląda
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:44   #1617
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Jak się wda w mamusie to może być mała zołza

A podoba Ci się styl na "małego dorosłego", tzn dzinsy, koszule itd

Coś w tym stylu: http://ubrankadochrztu.pl/allegro/Krasnal__0268.jpg
nie nie nie mi sie bardzo podoba luzny styl takiego typowego slodkiego lobuza no ale zobaczymy jak synek nie polubi to nie zmusze znajdziemy wtedy cos wspolnie co matka wariatka lubi i synek lubi a najbardziej to wlasnie buty do kostek jeansy z szelkami, jakas koszula i sweterek i poczochrana glowa tak na luzie i po mesku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38e2d0873b79cc3b5300db17b5e3f9db.jpg (66,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53542ff6c3fdfa54292c9c81821e4553.jpg (68,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0033-horz-1140x641.jpg (141,1 KB, 9 załadowań)
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:44   #1618
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam plan żeby nie ubierać małej w księżniczkowe sukienki :P zobaczymy jak mi to wyjdzie :P

A już w ogóle obiecałam sobie, że nigdy nie ubiorę jej w różową sukienkę+białe rajstopki, mówiłam, że jestem matka wariatka
A mi się marzy taka różowa sukienka i białe rajstopki
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:44   #1619
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zdrowia dla taty
Śliczne ubranka i za niezłą cenę

A kocyk naprawdę fajny. To bawełna? Ja mam bawełniany na lato (bo piszą, że jest lżejszy) i jeden gruby minky jak będzie zimno. Minky w dotyku jest przyjemniejszy, ale czy lepszy?
Dziękuję, mam nadzieję, że tata szybko wydobrzeje. Kocyk jest eko bawełniany z jednej części, z drugiej akryl. Minky eh te minky, życia mi nie dają te kocyki szkoda, że oryginalne są aż tak drogie.

Anneet aaaa no chętnie bym dwa wzięła, tylko funduszy brak a jeszcze kilku rzeczy brakuje dla małej. Ecru będzie mi się gryzł z białym wnętrzem gondoli a może ja już wybrzydzam, zostaje jeszcze róż, szkoda, że nie jest bardziej stonowany.
Jakoś przy drugiej córce te wszystkie róże i falbanki omijam szerokim łukiem, wszystko stonowane mi się podoba, szarości, beże, pastele
I łączę się z Tobą w bólu, my zakaz na lamowanie od 3 miesięcy jestem tak wyposzczona, że zdarzył mi się orgazm przez sen, potem brzucho bolał. W szoku byłam normalnie! W życiu nie spotkało mnie coś podobnego..

U nas brak zgody na imię, moje typy figurują w pierwszej piątce więc odpadają a inne jakoś mi nie pasują. Córka do brzuszka mówi Kornelka, mąż chciał Nadię albo Paulinę, chyba jestem jedyna co nie ma wybranego imienia?
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-14 o 17:48
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:46   #1620
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

podczytuje Was pełna nadzieji, że któras się dziś rozpakowała no ale może coś wieczorem się ruszy
U mnie spokojny dzień, rano później a teraz odpoczynake, no tak to ja moge świętowac walentynki
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 11:35:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.