Marcowe Mamy 2015 cz. VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-16, 20:10   #2341
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Ja płaciłam 15zł Gratuluję udanej wizyty!

Dzięki dziewczyny za poranne słowa otuchy ucieszyłam się, gdy w miarę upływu dnia było lepiej, pomyślałam, faktycznie przepowiadacze. Niestety zaczął się wieczór a wraz z nim bóle krzyża i podbrzusza tej nocy zaczęły się o 3-4 a dzisiaj już o 20'tej. Ja się boję, nie chcę jeszcze rodzić!!! Znowu nieprzespana noc, byle nie na porodówce Mam nadzieję, że u Was lepsze samopoczucie.

nie boj sie kochana malenstwo jak bedzie chcialo wyjsc to i tak wyjdzie musimy byc na to przygotowane

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Kochana ;* oby az tak nie bolały.
ja niestety nie wiem co to przepowiadacz.




czując się tak jak dzisiaj, mogę juz zaraz tylko ani wody ani skurczybyków nie ma




hehe znam wiele osób, które w tych statystykach zajmują miejsce



Ja też nie mam tego GBS zrobionego.
Istnieje też opcja, że w szpitalu zwalczyć to coś, jak GBS dodatni. ale oni nie robią badania tylko aplikują coś w dupke lub pipke ( umknęło mi ) i ponoć mega piecze jakby tyłek rozrywało i to chroni dziecko, przed dodatnim GBS jak rodząca mama akurat ma a nie ma czasy tego spr badaniem labolatoryjnie, to aplikują ten antybiotyk by ochronić dziecko.

Pytałam koleżanki, która nie zdążyła tego GBS zrobić bo w 35 tc odeszły jej wody.




Ok. rozumiem po co Ci teraz skierowanie





Udaj się, do dr na dniach co Ci szkodzi przeciez Cię nie wygoni

to wygon zosienke no wiesz te mycie okien lamowanie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:11   #2342
dziewczynazgitara
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynazgitara
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 194
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kilka z Was pisało o chęci zakupu lustrzanek w najbliższym czasie, zdecydowałyście się na konkretne modele?
My musimy wlasnie cos kupic...nie wiem nawet na jaka firme sie zdecydowac. Moze Canon? Chcialabym zeby nagrywala w HD no i cena tak do 1600zl...ale moze to za malo? Jakby ktos chcial cos polecic to prosze

Mi dzis tesciowa powiedziala, ze bardzo brzuch mi opadla co mnie ucieszylo ogolnie wrocila ciagla chec spania, spie cala noc mimo iz ostatnio nie moglam ciagiem przespac 6 godz. Dodatkowo spie popoludniu po 3-4 godzinki.
__________________
keep calm and rock n' roll!
dziewczynazgitara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:11   #2343
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zjadlam ryz i kurczaka w sosie curry, synek mi daje popalic, szkoda ze tak rzadko ale bardzo sie ciesze i juz moge was nadrabiac a w miedzy czasie zaciagnelam TZ
A jednak chęć zwyciężyła nad złością? I bardzo dobrze
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:12   #2344
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Niunia u mnie tez ciaza donoszona i szaleje z porzadkamiale cos czuję ze sie rozpakuje po terminie wiec tylko tyle ze będzie czysto
ja tak samo a tż mówi że przesadzam , nawet na drabinę dziś weszłam na chwilkę nooo;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:13   #2345
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ja tak samo a tż mówi że przesadzam , nawet na drabinę dziś weszłam na chwilkę nooo;p
Coś chyba Julce się nie śpieszy
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:13   #2346
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zjadlam ryz i kurczaka w sosie curry, synek mi daje popalic, szkoda ze tak rzadko ale bardzo sie ciesze i juz moge was nadrabiac a w miedzy czasie zaciagnelam TZ
Ojjaaaa nie wiem czego bardziej zazdroszczę czy obiadu czy
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:14   #2347
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ooo jakaś loteria ;pp
piękne buciki , na tel byłam nie widziałam
słodkie!!
konkurs - ciekawe co do wygrania

dziękuję za komplementy dotyczące bucików

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Hottie07 jakie piękne buciki
Łezka się w oku kręci jak wyobrażam sobie Twoją dumną mamę, która dla wnusi dzierga te śliczne buciczki

to jest prawda- natura wyselekcjonowała na marcowe mamy silne bestie
dziękuję babcia się rozpędziła - pierwszy raz zostanie babcią i zrobiła w sumie 5 par jeszcze mam szare i szafirowe szalona

a marcówki dzielne kobietki

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość

Wiesz to chyba zależy duzo od dziecka. Ja nie stosowalam żadnej diety matki karmiacej i synek nie miał żadnych problemów brzuszkowych itp.
też mi się tak wydaje, ale że to moje pierwsze dziecko to z początku będę uważać ba wszelki wypadek ale dobrze wiedzieć, że może to na zapas.

zamierzam nie ograniczać się ze wszystkim - mam też takich mega doradców , którzy mi zrobili ostatnio awanturę jak powiedziałam, że w czerwcu będę truskawki jeść - takie z ogródka
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:14   #2348
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja, w 39tc
Wstaje zjesc sniadanko i ugotowac dla Tz rosol
za tydzień
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:17   #2349
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ooo 10 dni to mi zostało 4 dni wtedy ;p
badz gotowa kochana to juz moze byc niebawem albo i po terminie

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
aż nie dowiary że już połowa lutego a tak się dzielnie trzymamy ;p
jutro już 17 ty, ja już wszystko w domu robię bo ciąża donoszona także się nie obawiam;p

kilka dni i koniec lutego przyjdzie czas na nas , Marcoweczki zaczna rodzic!!!!

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez maniamaniusia1987 Pokaż wiadomość
Martwię się bo wizytę mam za 10 dni a nic nie wiem. Ostatnie usg było 2 miesiące temu. Nie wiem ile mała waży i jak jest ułożona
nie martw sie ja tez rzadko mialam, juz mialam ostatnia na poczatku lutego, wiecej miec nie bede, oprocz zwyklej kontroli w marcu
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:17   #2350
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Coś chyba Julce się nie śpieszy
heheh i dobrze przynajmniej mieszkanie do ładu doprowadzę bo tż to tak nie za bardzo się nadaje;p
tam wepchnie tam coś i taki porządek hehehehe
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:20   #2351
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Podobno bóle porodowe nie mijają i jak się już zaczną to już to, więc jeśli mija to chyba jeszcze nie to? może podejdź jutro do lekarza się upewnić?
No właśnie, mijają... ale dopiero po całej meczącej nocy :/ nosz cholerka czytam w necie i do niczego mi to nie pasuje ani nie trwają iluś tam sekund, ani nie mijają po góra godzinie jak na przepowiadacze ponoć przystało. Oszaleć można ze stresu a gina jak na złość w tym tygodniu nie ma a wizytę mam w poniedziałek, obym doczekała.

niunia_ona moja kuzynka urodziła się z wagą 2,5kg, donoszona. Po prostu taka jej uroda szczupła, delikatna dziewczyna z niej do dzisiaj także nie martw się, byle zdrowe maleństwo
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-16 o 20:22
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:20   #2352
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Wyżaliłam się wam i od razu mi lepiej.

Powiedzcie mi czy zamierzacie przed porodem porobić jakieś zapasy jedzenia? Tak się zastanawiam, czy może zrobić pierogi ruskie i je zamrozić? Żeby było co zjeść po powrocie ze szpitala w razie gdybym nie miała siły na gotowanie. Mięsa czy ciężkostrawnych rzeczy nie ma sensu szykować, chyba że dla męża.
Ja dzisiaj kupiłam kilka mrożonych mieszanek warzywnych, szpinak, mintaja, ryż, kuskus, makron, kasze. Tak sobie pomyślałam, że jeść trzeba, a do sklepu 2 km więc lepiej mieć zapasy.

Idę lepić uszka, bo mi się barszczyku z uszkami zachciało
też muszę porobić i zamrozić bo potem będzie ciężko a jeść się będzie chciało;p
a jeszcze w sobotę przychodzą goście będzie trzeba coś zrobić do jedzonka , planuje leczo i bigos)
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:22   #2353
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość

kilka dni i koniec lutego przyjdzie czas na nas , Marcoweczki zaczna rodzic!!!!
zacznie się 23.02 - mamy dwie zaplanowane cesarki
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:22   #2354
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
mam to samo , moja to nawet do 3 kg nie dobije.. tez sie martwilam ale lekarz mowi ze nie mam sobie nic do glowy brac.. i takie dzieci sie rodza i sa zdrowe. nie ma co sie nakrecac , wazne by zdrowe byly..
Ja jak sie urodzilam mialam 2540g i bylo wszystko ok ze mna wiec z naszymi dzieciaczkami będzie tak samo
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:23   #2355
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No właśnie, mijają... ale dopiero po całej meczącej nocy :/ nosz cholerka czytam w necie i do niczego mi to nie pasuje ani nie trwają iluś tam sekund, ani nie mijają po góra godzinie jak na przepowiadacze ponoć przystało. Oszaleć można ze stresu a gina jak na złość w tym tygodniu nie ma a wizytę mam w poniedziałek, obym doczekała.

niunia_ona moja kuzynka urodziła się z wagą 2,5kg, donoszona. Po prostu taka jej uroda szczupła, delikatna dziewczyna z niej do dzisiaj także nie martw się, byle zdrowe maleństwo
w to wierzę w środę znowu na ktg
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:24   #2356
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Ja od pierwszego miesiąca ciąży poszłabym ale wiecie z pensji piekarza nie wynajmiesz nic i do tego się jakoś utrzymać ja straciłam pracę jak tylko się dowiedzieli o ciąży mojej a ,ze my za rozrzutni nie jesteśmy,ale własnie jak pisałaś to jest mimo wszystko matka męża którą kocha bo teściu spoko nigdy nic złego nie powiedział w naszą stronę czy coś a to co ona wyprawiała to w tedy jak teściu nie widział nie słyszał,taka cwana a z nią się nie da siąść i pogadać bo ona zawsze racje ma nawet z mężem tak nie gada on swoje robi i woli cały dzień siedzieć w garażu robiąc domki drewniane,coś wnukom z drewna,czy siedzieć przy papugach niż jej narzekań wontów słuchać..mąż sam powiedział,że spoko przeżyliśmy 3 miesiące masakry zobaczymy jak będzie po urodzeniu Wiki i wtedy się zadecyduje nawet jakby co moja mama jakiś ma plan niespodziankę hehe..coś sie poprawiło z teściową ale wspólne pół na pół mamy tylko opłaty,opały tyle..ale widać po jej minie jak przychodzimy z czym swoim dla dziecka,że jej głupio jak się zachowywała wobec nas i moi jak nas odwiedzają,wcale nie pokazują jak się cieszą czy rodzeństwo czy rodzice,że już niedługo będzie nas więcej po brzuchu miziają męża poklepują po plecach i tatą nazywają,coś kupią zaraz przywiozą a ona to widzi nawet mama coś tam podpija,że dobrze,ze się zdecydowaliśmy póki jeszcze młodzi a nie odstawili na bok,ze różnie bywa i później jak byśmy chcieli moglibyśmy nie mieć..i też już lata po weselu jesteśmy,heh i wtedy teściowa miała minę jakby ją ktoś w pysk strzelił a do tego bratowa drugiego brata za brzuch chwyciła i mówiła..noo maleńka zaraz będziesz w śród nas,ale cię wycałujemy i wy przytulamy i co najlepsze ,że niby tak by teściowa to widziała ale tak naprawdę to tak jest z nimi na co dzień nawet jak jesteśmy parę dni u moich rodziców to by nam nieba każdy uchylił a mąż aż promienieje,że szczęścia,że jest ktoś kto pragnie tego dziecka równie mocno jak my i nie może się doczekać przyjścia jej na świat

Przepraszam,że tak to tu wywalam te nasze brudy ale powiem,że jakoś mi ulżyło na sercu wyżalić się komuś kto nas ani ich nie zna tak jakos inaczej to wyżalenie wyszło

Dzięki za wszystkie słowa,ja idę kolację robić,umyć się i jakiś filmik oglądnąć..może uda mi się wpaść na chwilę a jak nie to do jutra

wspolczuje ci bardzo sytuacji. ja po moim mezu widze jaki jest szczesliwy w mojej rodzinie, fakt ze widzimy sie rzadko bo tez w innym kraju mieszkaja, ale traktuja go jak swoja rodzina, sa za nim, martwia sie o niego, staja za nim jak sie poklocimy co mi nie na reke, no ale grunt ze on sie czuje wspaniale, i to jak moja rodzina traktuje jego corke, jak swoja wlasna wnuczke a nie dziecko z byla kobieta a nie ze mna.... w swojej rodzinie to tylko slyszy, ze jest taki czy taki, ze jak moze miec taka prace bez studiow, bo ma dobra, zawsze wszystko jest nie tak, nigdy jeszcze dobrego slowa nie uslyszal. i czuje sie taki odepchniety, ze nie raz po rozmowie z tata, widzialam ze mial lzy w oczach. ja ogolnie uciekam od takich ludzi. trzymam sie z boku. a jak moge omijam z daleka, nie rozmawiam itd. mieszkamy sami, ale jak jedziemy do tesciow na obiad, to rzadko rozmawiam, raczej slucham, ale potrafie sie wtracic i powiedziec co mysle jak mnie cos zaboli, np. takie traktowanie mojego meza wlasnie. Kiedys nawet sie spytalam czy moze oni nie chca sie z nami widywac ze tak mowia a nie inaczej? To sie im bardzo glupio zrobilo.
bedzie dobrze kochana, poczekajcie jak bedzie malenstwo i zobaczycie z jednej pensji ciezko sie zyje, ale za jakis czas mozesz pojsc do pracy, i mozecie cos malego wynajac, a moze do twojej mamy pojsc zamieszkac i oplacac na pol wszystko
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:25   #2357
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
zacznie się 23.02 - mamy dwie zaplanowane cesarki
zacznie się coś dziać
kurde wnet rodzić jaaaaa;p przez tą przeprowadzkę mi tak czas minął nie mogę uwierzyć noo
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:26   #2358
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
zacznie się 23.02 - mamy dwie zaplanowane cesarki
a no tak chyba ze ktores malenstwo sie pospieszy i zechce wyjsc dzis w nocy albo jutro
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:27   #2359
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

uciekam się myć hehhe
bo jeszcze zasnę w opakowaniu i z laptopem na brzuchuu..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:28   #2360
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Popatrzyłam sobie co tam u lutówek. Jakie świetne zdjęcia bejbików można pooglądać

Już niebawem i my będziemy po kolei zamieszczać nasze
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:29   #2361
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A jednak chęć zwyciężyła nad złością? I bardzo dobrze
tak, ale co jemu nagadalam to moje od razu humor mi powrocil
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:29   #2362
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
zacznie się coś dziać
kurde wnet rodzić jaaaaa;p przez tą przeprowadzkę mi tak czas minął nie mogę uwierzyć noo
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a no tak chyba ze ktores malenstwo sie pospieszy i zechce wyjsc dzis w nocy albo jutro
będzie się działo - to pewnie cisza przed burzą

niedługo będziemy zdjęcia dzieciaczków oglądać

ja tam trzymam kciuki, żeby wszystkie z cięciem donosiły do terminu
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:31   #2363
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ojjaaaa nie wiem czego bardziej zazdroszczę czy obiadu czy
obiad ci dam bo jeszcze mam hihihi zawsze za duzo zrobie a lamowania mialo nie byc dopoki nie urodze ale nie wytrzymalam

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No właśnie, mijają... ale dopiero po całej meczącej nocy :/ nosz cholerka czytam w necie i do niczego mi to nie pasuje ani nie trwają iluś tam sekund, ani nie mijają po góra godzinie jak na przepowiadacze ponoć przystało. Oszaleć można ze stresu a gina jak na złość w tym tygodniu nie ma a wizytę mam w poniedziałek, obym doczekała.

niunia_ona moja kuzynka urodziła się z wagą 2,5kg, donoszona. Po prostu taka jej uroda szczupła, delikatna dziewczyna z niej do dzisiaj także nie martw się, byle zdrowe maleństwo

To tez moga byc przepowiadacze kazda inaczej je odczuwa kolezanka kiedys byla pewna ze rodzi, takie miala skurcze, itd. a pojechala na ip i sie okazalo ze to falszywy alarm i to wlasnie jej organizm tak sie przygotowywal do porodu
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:33   #2364
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
heheh i dobrze przynajmniej mieszkanie do ładu doprowadzę bo tż to tak nie za bardzo się nadaje;p
tam wepchnie tam coś i taki porządek hehehehe
Może Julka już wyczuwa, co się święci to daje mamie trochę czasu


Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No właśnie, mijają... ale dopiero po całej meczącej nocy :/ nosz cholerka czytam w necie i do niczego mi to nie pasuje ani nie trwają iluś tam sekund, ani nie mijają po góra godzinie jak na przepowiadacze ponoć przystało. Oszaleć można ze stresu a gina jak na złość w tym tygodniu nie ma a wizytę mam w poniedziałek, obym doczekała.
Nie stresuj się, bo to tylko szkodzi Doczekasz Jakby coś się działo i skurcze nie ustawały to jedź na IP

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
tak, ale co jemu nagadalam to moje od razu humor mi powrocil
I tak powinno być
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:33   #2365
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
zmywanie jest straszne , ciągle można zmywać bo ciągle coś się brudzi;p
a mam dość stania w kuchni wolę sobie fikować z tż a nie tam
juz mam nowa porcje naczyn ehhh..... ja chce zmywarke kiedys mialam jaka frajda nie musialam prawie naczyn myc ale tu miejsca nie ma nawet , a tam wbudowana mielismy

tyle naczyn jest, bo dwa razy dziennie gotuje a TZ nie nawidzi myc naczyn, hahahahaha kiedys chcialam zeby umyl to powiedzial ze okna umyje lazienke umyje, posciel zmieni, podloge odkurzy tylko nie naczynia
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:34   #2366
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a no tak chyba ze ktores malenstwo sie pospieszy i zechce wyjsc dzis w nocy albo jutro
Ejj ej nawet nie kracz A tak na poważnie to musze się pomodlić, oby to tylko przepowiadcze były, pieruństwo potrafi dać w kość..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:36   #2367
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

witajcie pół dnia Was nadrabiałam

dzisiaj mieliśmy ostatnią wizytę przed porodem usg nie zrobiła mi, bo miałam tydzień temu. Dostałam skierowanie na ostatnie badania Zapis ktg, który robiłam w środę prawidłowy A i rozwarcie mam na jeden palec- no ale to w sumie bez znaczenia, pod warunkiem że mi wody nie odejdą Pani doktor życzyła nam powodzenia i zaprosiła na wizytę kontrolną 4 tygodnie po cesarce

Dajecie wiarę, że za równy tydzień będę miała już synka przy sobie?

nie wiem, która dziewczyna wklejała fotkę ale buciki od mamy śliczne
a ja dzisiaj wyprałam i wyprasowałam ostatnią partię ubranek małego jutro dopakuję torbę i mogę iść do szpitala

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
będzie się działo - to pewnie cisza przed burzą

niedługo będziemy zdjęcia dzieciaczków oglądać

ja tam trzymam kciuki, żeby wszystkie z cięciem donosiły do terminu
oj trzymaj kciuki, bo ja za Ciebie trzymam ja niby rozwarcie mam tylko na jeden palec ale chyba tydzień wytrzymam
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:37   #2368
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
zazdroszczę sponsorów super my niestety wszystko sami musimy , teraz zostało dwa tyg a my spłukani już w sumie , bo jeszcze czynsz będzie trzeba zapłacić i mało co zostanie , no ale trzeba dać radę , bo wiadomo lodówka pusta trzebało coś kupić to kasa poszła , dobrze ze jeszcze można tanio w biedronce kupić , mają ciekawe promocje co naprawdę się opłaca
zawsze coś taniej;p
teraz żyjemy sobie sami na swój rachunek, ta cisza , nie do opisania tak pięknie :p
w końcu nikt nie słucha co robimy i mogę jęczeć ile chce heheh gdy się kochamy;p
ten luzik to jest toooo
fajnie sie mieszka samemu co nie w koncu to czujesz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
mam to samo , moja to nawet do 3 kg nie dobije.. tez sie martwilam ale lekarz mowi ze nie mam sobie nic do glowy brac.. i takie dzieci sie rodza i sa zdrowe. nie ma co sie nakrecac , wazne by zdrowe byly..
beda zdrowe musza byc ja tez sie martwie, ale kazdy mowi zeby sie nie martwic
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:39   #2369
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
też muszę porobić i zamrozić bo potem będzie ciężko a jeść się będzie chciało;p
a jeszcze w sobotę przychodzą goście będzie trzeba coś zrobić do jedzonka , planuje leczo i bigos)
ja dzisiaj na obiad miałam leczo, z cukinii z ogródka taty była po prostu przepyszna bo kotlety i tego typu rzeczy już dawno mi się przejadły

ciekawe jak tam Bożenka i jej synek? Może mały już wyszedł ze szpitala?
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:39   #2370
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cześć

Podczytuje, ale czasu na pisanie brak.
Widzę, że większość chce już rodzić
Ja chyba tylko marzę żeby przenosić, a minimum dotrwać do niedzieli

Dzisiaj cały dzień łapią mnie jakieś skurczyki, na szczęście się nie nasilają, więc to chyba przepowiadacze.

Jak dotrwam do niedzieli w dwupaku - to będę z Wami na bieżąco.
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 11:35:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.