Zazdrość po zdradzie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 15:23   #61
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Jakiś dziwny ten wątek Tzn, nie no, super, że tak szybko przejrzałaś na oczy dzięki naszym postom, ale to jakoś podejrzane Chłopak zdradzał mnie 4 razy, flirtuje z jakąś laską obecnie, w sumie to nie wiem co o tym myśleć, aha, piszecie, żebym go zostawiła, macie rację, zostawię. Taka jakaś bezwolna się wydajesz, albo to wszystko trollowanie
Te 50 stosunków mnie rozśmieszyło, kto to liczył? I to ma znaczenie, czy 10, 50 czy 100?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:05   #62
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Zazdrość po zdradzie

nie rozumiem Cię, tutaj nie da się pomóc.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:44   #63
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Kolor kremowy - widziałam to zdjęcie u niej w portfelu
kisielova - niestety tak
phideaux - tak podświadomie to wiedziałam, co mam zrobić, ale potrzebowałam potwierdzenia, że nie przesadzam. Nie ma znaczenia czy 50 czy 100, chodziło mi tylko o pokazanie skali zjawiska, że to nie było raz czy dwa tylko bardzo wiele razy, 50 to liczba orientacyjna podana przez jego kochankę.
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:51   #64
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zazdrość po zdradzie

ja się spotkałam z facetem, który prowadził poczwórne życie, więc wiem, że jest to możliwe. a taki facet nie zasługuje na kolejną szansę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:56   #65
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
phideaux - tak podświadomie to wiedziałam, co mam zrobić, ale potrzebowałam potwierdzenia, że nie przesadzam. Nie ma znaczenia czy 50 czy 100, chodziło mi tylko o pokazanie skali zjawiska, że to nie było raz czy dwa tylko bardzo wiele razy, 50 to liczba orientacyjna podana przez jego kochankę.
W takim razie stanowczo nie przesadzasz i zostawienie go, to najlepsze co możesz zrobić
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:25   #66
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

phideaux - dziękuję
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 22:39   #67
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
W takim razie stanowczo nie przesadzasz i zostawienie go, to najlepsze co możesz zrobić
Zgadzam się.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 22:46   #68
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Kopnij go w dupę. Jesteś bardzo młodziutka, masz ogromne szanse na bycie z kimś innym, z kimś, kto nie musi pakować Wacława innej kobiecie, ani innym kobietom. Nie warto marnować czasu na takiego (tutaj użyte zostałoby słowo, za które dostałabym dożywotniego bana na wizaż ).
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:32   #69
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Zazdrość po zdradzie

1. pana kopnij w zad (serio uważasz, że Cię nie będzie zdradzał i że odbudujesz zaufanie do niego??? )
2. zrób badania na hiv i inne choroby weneryczne
3. podbuduj swoją wartość
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 21:12   #70
mlecznadroga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Dzięki dziewczyny mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie
mlecznadroga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:08   #71
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Ty nie dziękuj, tylko wreszcie coś z tym zrób.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:23   #72
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Myś lałam po po tytule, że facet raz się z kimś całował/przespał, żałuje i chcecie odbudować związek. Ale to co opisałąś, to mi się w głowie nie mieści...
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 14:53   #73
Sztaba30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zazdrość po zdradzie

cóż....cieszę się że ktoś umieścił taki watek..u mnie sytuacja podobna, aczkowliek mój partner, z którym jestem 6 lat dopuścił się jednej zdrady, rozstaliśmy się na pół roku..oczywiście zeszliśmy się bo przez pół roku płakał, mówił że żałuje, że się zmieni..pozwoliłam mu do siebie wrócić. Przeprosił nawet moich rodziców za to że mnie skrzywdził...i autentycznie nie dawał mi powodów do zazdrości, mimo że ciągle przeglądałam mu telefon, nie powiem robiłam jazdy o wszystko, wypominałam mu to co zrobił..czułam w ten sposób że mam nad nim przewagę..można powiedzieć że chciałam go ukarać za to co zrobił...wszędzie doszukiwałam się zdrad, których nie było...od jakichś 2 tygodni pracuje z nim o 7 lat starsza rozwódka z 2 dzieci...dzwonią do siebie w sprawach służbowych. Rozmawiają przy mnie mój chłopak nie bunkruje sie jakos..a ja mimo to boję się że na nią poleci. Nadal sprawdzam mu te..mimo że nic w nim nie znajduję. Popsuło się między nami bardzo. On od jakiegoś czasu jest inny..nieobecny, myślami gdzie indziej..nie zauważa mnie..nie tuli sam z siebie jak wcześniej..zastanawiam się czy ja go tak do siebie zraziłam..czy może stało sie coś o czym on boi się powiedziec. Kocham Go..naprawdę..ale ostatnio mam wrażenie że on jest ze mną bo musi..ja nikogo na siłę przy sobie nie trzymam. Nie chcę by ktoś był ze mną z musu. Na każda próbę porozmawiania o nas reaguje złością i pyta o co mi znowu chodzi. We wtorek jadę na urlop do domu. On zostaje. Napisałam mu list, który zostawię kiedy będę wyjeżdżała. Napisałam w nim co czuję..i że widzę że on się zmienił. Sama zaczełam pracowac nad sobą..od tygodnia nie zajrzałam mu do tel. Napisałam w liście, że przez te dni kiedy będzie sam ma przemyśle sobie wszytsko jak i ja to czynię....żeby po prostu dokonał wyboru czy chce ze mną być i czy razem zaczniemy pracować nad naszym związkiem, czy dajemy sobie spokój i rozstajemy sie jak cywilizowani ludzie. Nie będę go w ym czasie nękac smsami ani dzwonić do niego..dam mu spokój od siebie. Nie wiem jaką decyzje podejmie. Żałuję kilku słów, które mu powiedziałam..one paśc nie powinny...ja swoich uczuć jestem pewna mimo tego co mi zrobił....teraz dałam mu czas aby on ze swoimi doszedł do ładu....Wiem jedno...tego sie nauczyłam..jesli się daje drugą szansę..trzeba przeszłośc oddzielić grubą kreską...na urlopie będę się bić z myślami "-/ jakies rady?

Edytowane przez Sztaba30
Czas edycji: 2015-02-20 o 14:58
Sztaba30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 16:00   #74
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Sztaba, Ty mu nie wybaczyłaś. Skoro robisz dzikie jazdy, jak to nazwałaś, przeglądasz telefon, wypominasz, a teraz się boisz, że zakręci się wokół koleżanki z pracy, to znaczy, że nie masz do niego żadnego zaufania.
Zastanów się, czy w ogóle jesteś w stanie zapomnieć o tym co zrobił i zaczać budować związek od nowa, z solidnymi podstawami- z zaufaniem, z dobrą komunikacją.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 16:47   #75
Sztaba30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Wybaczyłam..ale nie zapomniałam..a strach....towarzyszyłby mi chyba w każdym następnym związku..mój obecny partner nie jest jedynym, któremu robiłam jazdy...to ma zalążek już daaawno temu..jakiś uraz czy coś....czy jestem w stanie zapomniec?? nie wiem..wiem że jestem w stanie sie zmienić i do tego nie wracać...nie dla niego..ale dla samej siebie..
Sztaba30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 19:10   #76
grenouille85
Raczkowanie
 
Avatar grenouille85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 60
Dot.: Zazdrość po zdradzie

Cytat:
Napisane przez mlecznadroga94 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym poznać Waszą opinie na temat sytuacji w moim życiu, bo nie wiem, czy przypadkiem nie przesadzam lub wariuje
Jestem z moim narzeczonym od 3,5 roku. Ja mam 20 lat, on 22. Ponad rok temu dowiedziałam się, że mnie zdradzał. Prowadził praktycznie poczwórne życie. Był ze mną, w swojej rodzinnej miejscowości miał dziewczynę, z którą się spotykał, sypiał (jakieś 50 razy ), w mieście, gdzie studiujemy miał kolejną sympatię, z którą spał kilka razy, w międzyczasie całował się jeszcze z kolejną dziewczyną. Gdy się o tym dowiedziałam, to świat mi się zawalił. Był to dodatkowo trudny czas w moim życiu, bo zrezygnowałam ze studiów, nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Jednak postanowiłam mu wybaczyć i spróbować odbudować naszą relację.

I tu pojawia się problem. Według niego jestem zbyt zazdrosna. Wiem, że muszę starać się mu zaufać, ale to o wiele trudniejsze, niż mi się wydawało. Widzę, że on się stara, choć niektórych obietnic nie dotrzymuje. Umówiliśmy się np. że gdy będę miała wątpliwości, co do którejś z jego koleżanek, to razem usiądziemy i będę mogła przeczytać razem z nim wiadomości na facebooku które do siebie wysyłają. Obiecał mi również, że nie będzie usuwał żadnych wiadomości. Niestety je usuwał i czasami nie chciał mi pokazywać o czym pisze, szczególnie z jedną z koleżanek. Mówił, że nie mam się czego obawiać, że tylko ja jestem dla niego ważna. Ta dziewczyna nie wzbudza mojego zaufania. Mają bardzo dobry kontakt, wspólne zainteresowania, ona ciągle daje mu jakieś prezenty, zaczęła nosić jego zdjęcie w portfelu po niecałych 2 miesiącach znajomości (jako jedyne). Mój TŻ stwierdził, że dla niego to, że mi obiecał, że będę mogła czytać jego wiadomości, to głupota. Tylko dlaczego nie bierze pod uwagę moich uczuć i tego, że łamie obietnice? Kocham go, ale ostatnio ciągle się kłócimy. Poprosiłam, aby ograniczył kontakt z tą koleżanką, ale to dla niego wielki problem.

Dziewczyny, czy ja przesadzam? Czy mam prawo żądać ograniczenia kontaktu do minimum? A może ten związek Waszym zdaniem nie ma przyszłości? Pomóżcie błagam
mlecznadroga94...nie wiem, ile jeszcze powinno sie wydarzyc, zebys przejrzala na oczy? Masz 20 lat i spokojnie znajdziesz sobie wiernego i lojalnego faceta. Szkoda czasu na tego klamce.
grenouille85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 20:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.