Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 20:37   #3241
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Mistrzyni, ja miałam w pierwszej ciazy cukrzycę, teraz krzywa wyszła w normie
Właśnie tak mi się wydawało, że pisałaś o tym. Możesz napisać jakie objawy miałaś?

Co do oszczędzania to ja akurat uwielbiam, kiedyś wydawałam mnóstwo kasy na głupoty aż doszłam do takiego momentu, że samo chodzenie po sklepach przestawało mnie cieszyć, tak samo jak przynosiłam te zakupy do domu to rzucałam torby w kąt, w ogóle ich nie rozpakowując.

Od jakiegoś czasu mi się zmieniło, nie chodzi o to, że nie wydaję czy żałuję ale już nie tracę pieniędzy na głupoty. Nie kupuję kolejnej torebki czy kurtki bo po prostu wiem, że nie potrzebuję.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:39   #3242
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też czytałam że połówkowe można robić od 18tygodnia!!
Zresztą jak będę w 20tyg 4dn to przecież jest połowa ciąży...
wkurzona jestem, no bo wiadomo, że sobie tym sposobem skasuje za 2 wizyty po pewnie będę musiała jechać pod koniec marca znowu....
Mnie jakby mój lekarz tak potraktowal to bym do niego nie poszła. Po to mu płacimy, aby się należycie nami zajął. Za takie chamskie zachowanie na pewno by kasy ode mnie nie zobaczył
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:40   #3243
jesuismagnifique
Raczkowanie
 
Avatar jesuismagnifique
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Przerażają mnie lekarze jak opisujecie to wszystko...aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Z tymi kartkami, z badaniem "od niechcenia".
Mój lekarz jak mówiłam - nie zawsze jest super smieszkiem - czasem ma gorszy dzień, ale nigdy nie wyładuje sie na pacjentce - choć potrafi być mega zmęczony bo przychodzi mnóstwo pacjentek. Zawsze USG dokładnie zrobi, nie mówi dużo ale każdy pomiar mówi czy jest odpowiedni, badania też zleca każde, teraz drugi raz zlecił toxo i inne.



A w ogóle - łożysko się podniosło o 2cm (bo było na ujściu) - nie wiem czy dobrze czy nie - on mnie pociesza że mam się nie martwić, że będzie do porodu już w dobrym miejscu i będzie SN, ale ja oczywiście dalej panika w oczach
jesuismagnifique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:49   #3244
fuertka88
Rozeznanie
 
Avatar fuertka88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja się dziś rejestrowałam na połówkowe i dzwoniłam do dwóch miejsc na rekonesans to ja 22-23 tydzień proponowały jako najlepszy czas. My chyba mamy ten sam termin? Ja zarejestrowałam się na 27marca, ostatni dzień 22. Ale pamiętam, że zawsze się mówiło, że już od 18 można robić połówkowe
Ja robiłam połówkowe na nfz w 19t6d (wg usg w 20t1d), a na prywatne jestem zapisana w 22t4d. Prywatnie powiedzieli mi, że mam czas do 24t0d, a znowu na nfz, że im szybciej tym lepiej.
__________________
28.10 - II kreseczki
05.12 - 2 serduszka
20.01 - Córeczki
28.01 - Pierwsze ruchy

16.05 - 32t1d/40
Nasze 1860g i 1810g szczęścia


fuertka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:53   #3245
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
a mi sie chce plakac no;( boze gdzie ja pracowalam;( pamietacie jak mowilam ze mialam problemy z zusem ze od grudnia pieniedzy nie dostawalam? okazalo sie ze moj pracodawca nie przesylal zwolnien do zusu. po zadzwonieniu do ksiegowej ta wyslala itd.. Twierdzila ze musze bezposrednio du zusu teraz przesylac a nie do nich ale przejechalam sie do nich z ustawa i powiedzialam ze musze wysylac do nich a oni po podpisaniu i podsteplowaniu musza wyslac do zus.. powiedzieli ze sie do tego ustosunkuja..i co? dzis dostaje pismo z zusu do moje wiadomosci ze wyslali pismo do mojej pracy wyjasniajac im ze kazde moje zwolnienie musza podpisac i podbic ze nadal jestem zatrudniona i maja wyslac odpowiedz czy nadal jestem zatrudniona w takim razie.. i do wyjasnienia czyli dopoki zus nie otrzyma pisma ze jestem zatrudniona moj zasilek nadal nie moze byc rozpatrzony.. wiec uwaga od grudnia nie dostaje zadnej kasy.. jak wysla wiadomosc to kase zapewne dostane dopiero pod koniec marca albo w kwetniu wiec 4/5miesiecy bez kasy.. boze jak ja mam juz dosyc tych problemow;( sory za rozpisanie ale musialam sie wygadac bo plakac juz plakalam..
Masakra jakaś!
Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Widze, że piszecie o tej krzywej, już mnie mdli jak o tym pomyśle.
Dziś pierwszy raz dzidzi kopnęło mocniej Super
Krzywa nie jest taka zła trzeba się tylko dobrze nastawić.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które już rodziły - czy któraś z Was miała cukrzycę ciążową?
Ja miałam cukrzycę. Teraz robiłam krzywą na początku ciąży i wyszła dobrze.
Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
O A znacie objawy cukrzycy ciążowej? Zastanawiam się czy już można się jej przed krzywą cukrową spodziewać?


A na vinted założyłam nawet konto, wystawiłam ciuszek ale potem nawet nie wchodziłam tam upssss :P
Ja miałam cukrzycę ale nie miałam żadnych niepokojących objawów. Wyszedł mi podwyższony cukier na krzywej. Udało mi się dotrwać do końca na diecie.
Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
W lipcu urodzę zdrowego synka
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 20:54   #3246
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Mistrzyni, zero objawów. Ani nie byłam senna, ani nie piłam jakość szczególnie dużo... Kiedy robisz?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 22:18   #3247
ewelina1988_20
Rozeznanie
 
Avatar ewelina1988_20
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Witajcie ostatnio nie pisałam bo synek miał ponad 39 stopni gorączki plus kaszel i katar przez który nie mógł spac w nocy teraz jest juz lepiej i wlasnie zasnął wiec ja tez spróbuje sie przespać. Dziś mam 20tydz i od dawna czuje dzidzie tyle ze coraz mocniej kopie
Gratuluje wszystkich wizyt
__________________
Slub: 01/07/2011
Synus: 29/10/2013
czekamy na corcie 07/2015
ewelina1988_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 06:44   #3248
jesuismagnifique
Raczkowanie
 
Avatar jesuismagnifique
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się wydawało, że pisałaś o tym. Możesz napisać jakie objawy miałaś?

Co do oszczędzania to ja akurat uwielbiam, kiedyś wydawałam mnóstwo kasy na głupoty aż doszłam do takiego momentu, że samo chodzenie po sklepach przestawało mnie cieszyć, tak samo jak przynosiłam te zakupy do domu to rzucałam torby w kąt, w ogóle ich nie rozpakowując.

Od jakiegoś czasu mi się zmieniło, nie chodzi o to, że nie wydaję czy żałuję ale już nie tracę pieniędzy na głupoty. Nie kupuję kolejnej torebki czy kurtki bo po prostu wiem, że nie potrzebuję.
Ja jak się zawezmę to mogę zaoszczędzić - tak jak na początku ciąży na wózek zaoszczędziłam, ale ja jestem gadżeciarą - nie lubię rzeczy dla siebie kupować, ale uwielbiam dodatki do kuchni - gubi mnie to bo czasami miesięcznie wydawałam na to ... mnóstwo kasy. Ale ja uwielbiam piec ciasta...więc TŻ mi to wybacza (mam ze 3 szafki z foremkami, paterami różnej wielkości i kształtów i 4 szuflady z papilotkami, wykrawaczkami itp - więc mało mi coś tej kuchni mojej). Teraz trzeba przystopować co by najmłodszemu z rodziny kupić bo nie mam co liczyć że ktokolwiek mi coś kiedyś podaruje .

Cytat:
Napisane przez ewelina1988_20 Pokaż wiadomość
Witajcie ostatnio nie pisałam bo synek miał ponad 39 stopni gorączki plus kaszel i katar przez który nie mógł spac w nocy teraz jest juz lepiej i wlasnie zasnął wiec ja tez spróbuje sie przespać. Dziś mam 20tydz i od dawna czuje dzidzie tyle ze coraz mocniej kopie
Gratuluje wszystkich wizyt
Widzę wszędzie te paskudne wirusy!

My już 2 tydzień w domu siedzimy, a kolejny będziemy siedzieć bo coś na oskrzelu synek ma więc trzeba będzie przedłużyć odpoczynek w domu, ale najważniejsze żeby wyzdrowiał. Rok temu tak samo miałam, 3tyg chorował, 1 tyg go zostawiłam w domu żeby doszedł do siebie a potem miałam trochę spokoju od choróbska.
Jemu już lepiej, za to mnie bierze mocniej. I nie mam już chyba siły na walkę z chorobą bo...nie mam czasu !!!!!

Edytowane przez jesuismagnifique
Czas edycji: 2015-02-26 o 06:46
jesuismagnifique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 06:57   #3249
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Ja tez sie teraz biore za oszczedzanie,bo musze na 100% niezaleznie od plci mieszkanca brzuszka kupic fotelik i nosidlo na krotsze wypady badz awarie w wozku-bo jednak chuste sie chwile mota a nosidlo szybko zapinam. A i fotelik i marsupi to spore wydatki. Ze starego fotelika jestem niezadowolona i stwierdzilismy,ze Hania jakos sie przemeczyla,ale drugiego Maluszka nie bede w nim meczyc...
Dziewczyny,dzis w biedronce fajne rzeczy dla dzieci-choc raczej dla tych nieco starszych,ale ja ide polowac na fotel dla Mlodej,co by juz lezaczek bujaczek zwolnila...
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:05   #3250
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
O proszę to jednak nie jestem w tym wszystkim sama
Ja jeszcze nic nie kupiłam być może dlatego, że nie chodzę nawet oglądać tych wszystkich ciuszków, bo wiem że to na pewno strasznie korci
A w zabobony tak samo nie wierzę, chociaż wszyscy mnie nimi bombardują
Ja nue chce kusic losu, zreszta jakos nie mam natchnienia ale juz niedlugo bedzie trzeba wziac sie za zakupy, w koncu za 4 miesiace sie wykluje. Ale to zlecialo, dopiero co sie dowiedzialam o ciazy

A co myslicie o wozku grander play? Ja juz zglupialam, mam 4 typy i juz nie wiem, na ktory sie zdecydowac


Wlasnie czytalam opinie o grander. Ma nienajlepsze, wiec jeden odpada

Edytowane przez martynka2812
Czas edycji: 2015-02-26 o 07:35
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:14   #3251
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Mistrzyni, zero objawów. Ani nie byłam senna, ani nie piłam jakość szczególnie dużo... Kiedy robisz?
Gin powiedziała mi, że dopiero po kolejnej wizycie, czyli dopiero za miesiąc.
Ale niepokoi mnie zwiększone pragnienie i coraz większa ochota na słodkie. Piję 3-4 herbaty dziennie a każdą słodzę 2 łyżeczkami cukru i do tej pory nie jadłam słodyczy. A teraz co rusz buszuję po szafkach w poszukiwaniach jakiejś czekoladki
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 07:21   #3252
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
Ja niby jeszcze nie panikuję, aczkolwiek powoli zaczynam się nakręcać czy aby na pewno wszystko w porządku :/
U mnie to tylko Tż, się codziennie dopytuje, ale nie mnie czy czuje, tylko Frania kiedy zacznie kopać
Jak wspominałam, ja czuję ciągle jakieś bulgotania i inne atrakcje, ale nic poza tym
Wiesz co ja w 1c nakręcałam sie, że nie czuję, że kiedy te ruchy. Tak jak Ty miałam łożysko na przedniej. Wszędzie kobiety twierdzą, że to oczywiste, że nie pomylę tego z niczym (tak jak rozpoczęcia porodu) a ja tam Ci napiszę, że guzik prawda :p dwa tygodnie mi zajęło zrozumienie, że już czuję ruchy :p u mnie to było takie bulgotanie, czasem jakieś takie coś, że wydawało mi się, że jestem głodna albo że jakaś niestrawność. Kiedy to nie przechodziło, pojawiało się coraz częściej to zajarzyłam :p

Teraz było mi łatwiej to rozpoznać i bardzo szybko poczułam maleństwo, w 1c bym tego nie zauważyła na pewno


Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się wydawało, że pisałaś o tym. Możesz napisać jakie objawy miałaś?

Co do oszczędzania to ja akurat uwielbiam, kiedyś wydawałam mnóstwo kasy na głupoty aż doszłam do takiego momentu, że samo chodzenie po sklepach przestawało mnie cieszyć, tak samo jak przynosiłam te zakupy do domu to rzucałam torby w kąt, w ogóle ich nie rozpakowując.

Od jakiegoś czasu mi się zmieniło, nie chodzi o to, że nie wydaję czy żałuję ale już nie tracę pieniędzy na głupoty. Nie kupuję kolejnej torebki czy kurtki bo po prostu wiem, że nie potrzebuję.

oj, miałam niekiedy podobnie. Wczodziłam np do rossmana po nic konkretnego a wychodziłam z pełną reklamówką a potem kładłam ją w łazience i nie była nawet rozpakowana. Od jakiegoś czasu nie kupuje żeli pod prysznic bo się okazało, że mam kilkanaście w zapasie... A to nie wszystko, książki, ciuchy, płyty. Szkoda gadać. Do dziś czasem się dziwię zaglądając do szafki z butami bo o niektórych szpilkach zapomniałam




Cytat:
Napisane przez ewelina1988_20 Pokaż wiadomość
Witajcie ostatnio nie pisałam bo synek miał ponad 39 stopni gorączki plus kaszel i katar przez który nie mógł spac w nocy teraz jest juz lepiej i wlasnie zasnął wiec ja tez spróbuje sie przespać. Dziś mam 20tydz i od dawna czuje dzidzie tyle ze coraz mocniej kopie
Gratuluje wszystkich wizyt



oj biedny, widać ta zaraza już po całym świecie krąży, nasz już się wykurował ale początki oprócz temp miał podobne


Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Ja tez sie teraz biore za oszczedzanie,bo musze na 100% niezaleznie od plci mieszkanca brzuszka kupic fotelik i nosidlo na krotsze wypady badz awarie w wozku-bo jednak chuste sie chwile mota a nosidlo szybko zapinam. A i fotelik i marsupi to spore wydatki. Ze starego fotelika jestem niezadowolona i stwierdzilismy,ze Hania jakos sie przemeczyla,ale drugiego Maluszka nie bede w nim meczyc...
Dziewczyny,dzis w biedronce fajne rzeczy dla dzieci-choc raczej dla tych nieco starszych,ale ja ide polowac na fotel dla Mlodej,co by juz lezaczek bujaczek zwolnila...
oj chyba się wybiorę pooglądać. Trochę mniej jestem "pociągająca" to może rzucę się też na lumpeksy. Tak mnie kusi Zawsze mam wymówkę, że starszemu szukałam
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:44   #3253
la_gata
Raczkowanie
 
Avatar la_gata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 47
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
la_gata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:55   #3254
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
Witaj
Jesli mozna zapytac z jakiego powodu CC?
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:59   #3255
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
Witaj :-*
Widzę ze TP tak jak u mnie, a i pierworodny u Was jest Franio, i u nas ma być Franio ;-)
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:01   #3256
la_gata
Raczkowanie
 
Avatar la_gata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 47
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

CC z powodu tego, że pierwszy poród miałam CC.

Wiem, że po cc można normalnie rodzić, ale nie chcę znów przechodzić przez to co przeszłam z pierwszym razem. Koszmarne wspomnienia, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze
la_gata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:03   #3257
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Wiesz co ja w 1c nakręcałam sie, że nie czuję, że kiedy te ruchy. Tak jak Ty miałam łożysko na przedniej. Wszędzie kobiety twierdzą, że to oczywiste, że nie pomylę tego z niczym (tak jak rozpoczęcia porodu) a ja tam Ci napiszę, że guzik prawda :p dwa tygodnie mi zajęło zrozumienie, że już czuję ruchy :p u mnie to było takie bulgotanie, czasem jakieś takie coś, że wydawało mi się, że jestem głodna albo że jakaś niestrawność. Kiedy to nie przechodziło, pojawiało się coraz częściej to zajarzyłam :p

Teraz było mi łatwiej to rozpoznać i bardzo szybko poczułam maleństwo, w 1c bym tego nie zauważyła na pewno
Kurcze no mam nadzieje ze Syn w końcu pokaże ze sobie tam w środku fika ;-)
Od kilku tyg właśnie czuje takie bulgoty,jakby pękanie bańki mydlanej. I właśnie po jedzeniu uczucia wręcz ssania w brzuchu

Ale bardzo bym chciała poczuć coś konkretnego
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...

Edytowane przez PalinKa_88
Czas edycji: 2015-02-26 o 08:04
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:05   #3258
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
Cześć .
Ja tez pierwsze miałam CC i podejrzewam, ze teraz tez tak sie skończy. I tez mam w domu wspaniałego czterolatka (Mati). A teraz czekamy na dziewczynkę. Synek bardzo sie cieszy i często mowi, ze jest starszym bratem i bedzie sie siostra opiekował.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:05   #3259
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
Siemanko
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 08:06   #3260
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
Witaj i rozgość się Opowiadaj co u Ciebie - pracujesz? Jak znosisz ciążę?

no i życzę córki, sama o córce marzę
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:22   #3261
la_gata
Raczkowanie
 
Avatar la_gata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 47
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Cześć .
Ja tez pierwsze miałam CC i podejrzewam, ze teraz tez tak sie skończy. I tez mam w domu wspaniałego czterolatka (Mati). A teraz czekamy na dziewczynkę. Synek bardzo sie cieszy i często mowi, ze jest starszym bratem i bedzie sie siostra opiekował.
A z jakiego powodu miałaś pierwsze CC?

Ja miałam zamiar rodzić SN. Byłam już dwa tygodnie (jak nie więcej) po terminie i tak mnie faszerowali oksytocyną, że z tego odkleiło mi się łożysko i dostałam gigantycznego krwotoku! Minutę później już byłam na stole operacyjnym...na szczęście!
la_gata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:24   #3262
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!



śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie

To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.



Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)



Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)

W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.

Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d



Na początek tyle

Dzien dobry!!!
Miło Cie widzieć, zobaczysz, ze forum nie jest takie straszne, a wręcz przeciwnie, z czasem uzależnia
Z jakiego miesiąca masz Franusia? Ja rowniez mam 4latke, która także bardzo chce siostrzyczkę, no ale los zadecydował inaczej
Skąd do nas piszesz?
Rozgośc sie i czuj sie jak u siebie

Mistrzyni, nie wiedziałam, ze zachcianki na słodkie mogą być objawem cukrzycy?!
Jeśli tak, to faktycznie jadłam niesamowite ilośc. Pierwszy i jedyny raz w zYciu, zdarzyło mi sie zjeść cała tabliczkę czekolady.
Wlasnie było to w pierwszej ciazy.... Ale na zapas nie masz sie co niepokoić.. Przecież wiele kobiet w ciazy staje sie łasuchami
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:35   #3263
la_gata
Raczkowanie
 
Avatar la_gata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 47
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Witaj i rozgość się Opowiadaj co u Ciebie - pracujesz? Jak znosisz ciążę?

no i życzę córki, sama o córce marzę

Mam swoją działalność, więc jak mam siły to pracuję, ale nie przemęczam się teraz. Bo ciążę mam bardzo uciążliwą, ciągle coś mi dolega: bóle brzucha, jelitówka, oskrzela, pęcherz, opryszczka na ustach...
ale mam nadzieję, że jak pogoda się poprawi to już mi wszystkie dolegliwości przejdą i nie będę musiała na nic narzekać, bo mój mąż jest przy mnie biedny

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Z jakiego miesiąca masz Franusia? Ja rowniez mam 4latke, która także bardzo chce siostrzyczkę, no ale los zadecydował inaczej
Skąd do nas piszesz?
Franek jest z listopada 2010, a Twoja córeczka?

Mieszkamy w Katowicach, jest tu ktoś jeszcze z okolic?
la_gata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:37   #3264
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu miałaś pierwsze CC?

Ja miałam zamiar rodzić SN. Byłam już dwa tygodnie (jak nie więcej) po terminie i tak mnie faszerowali oksytocyną, że z tego odkleiło mi się łożysko i dostałam gigantycznego krwotoku! Minutę później już byłam na stole operacyjnym...na szczęście!
CC nie była planowana. Dwa tygodnie przed terminem odeszły mi wody. To była 6 rano. Ok 7:00 byliśmy w szpitalu. Nic więcej sie nie działo. Ok 11:00 zaczęły sie skurcze. Niestety rozwarcie nie postępowało. Skurcze były okropne, najgorsze byly bóle krzyżowe. Włączyli wiec kroplówkę, ale rozwarcie ok 17:00 doszło do 3 cm. Ok 19:00 zrobili badania krwi i niestety zaczęło sie pojawiać zakażenie. Wiec decyzja o CC i o 21:10 synek był na świecie.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:44   #3265
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Lagata, w ogóle jestem z Częstochowy, ale od kilku lat mieszkam w Krakowie i tak juz pewnie zostanie. Nie tak daleko jesteśmy od siebie
Gabrysia jest z końca maja

Harrods, a wiesz, ze tez miałam tylko bóle z krzyża, ale jakoś nie wspominam ich tak zle jak Ty.
Gdzieś słyszałam opinie, ze szybciej sie rodzi, u mnie to poszło naprawdę piorunem, sam poród wspominam mega fajnie, ale jak widać to nie reguła.
Dla mnie gorsze o niebo, były bóle parte, ale kiedy zaczęłam przeć, to Mała urodziła sie na pierwszym bólu partym.
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:03   #3266
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Ja z zakupami też za bardzo jeszcze nie szaleję. Na razie skorzystałam tylko z ubranek w Lidlu i wyprzedaży zimowych w C&A. Za to pofolgowałam sobie zakupem materiałów. Mam zamiar sporo rzeczy dla Małego uszyć sama Zrobiłam już jeden kocyk na drutach i już się szykuję na zakupy włóczki na kolejny

Też już nie mogę doczekać się konkretnych ruchów. Od tygodnia czuję bulgotanie i delikatne puknięcia od wewnątrz, ale nieregularnie i słabo. A to już 23 tydzień u mnie.

Zaczęłam już szkołę rodzenia. Chodzę na zajęcia przy szpitalu, w którym mam zamiar rodzić. Bardzo mi się podoba. Obejrzałam już szpital-jestem zadowolona ze stanu sal i podejścia położnych. Informacje teoretyczne mam pewność, że sprawdzone (a nie internetowe) i najlepsze są zajęcia z fizjoterapeutą. Mam już sporą listę ćwiczeń, teraz muszę się tylko zmobilizować do regularnego ruchu.
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:13   #3267
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

śledzę was tu już dosyć długo i już większość z was "dobrze" znam Pora abyście wy poznały mnie
To mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum, więc nawet nie wiem czy robię to dobrze.

Napiszę teraz o zawartości mojego brzucha (nie o śniadaniu)

Mieszka tam nie wiem jeszcze kto, ale bardzo byśmy chcieli dziewczynkę, bo mamy już wspaniałego czterolatka Franka. (Franek chciałby brata)
W poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że już się dowiem, no i że dzidziuś zdrowy.
Termin mam na 12 lipca, ale mam mieć cc, więc pewnie będzie to jakoś wcześniej. A dziś jestem w 20t4d

Na początek tyle
witaj

heeej
melduje, że wczoraj tżowi udało się pierwszy raz poczuć kopniaka i zauważyłam, że chyba mi zazdrosci i sam chciłby poczuć takie pukanie od środka
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:29   #3268
la_gata
Raczkowanie
 
Avatar la_gata
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 47
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
heeej
melduje, że wczoraj tżowi udało się pierwszy raz poczuć kopniaka i zauważyłam, że chyba mi zazdrosci i sam chciłby poczuć takie pukanie od środka
Moja dzidzia kopie straszliwie, a jak tata przykłada rękę to nieruchomieje. On mi chyba już nie wierzy, że tam się coś rusza
la_gata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:31   #3269
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Moja dzidzia kopie straszliwie, a jak tata przykłada rękę to nieruchomieje. On mi chyba już nie wierzy, że tam się coś rusza
U mnie to samo, ostatnio kopal jak oszalaly mowie do M daj reke dal i koniec dziwnie tylko na mnie popatrzyl hehe
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:35   #3270
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.2 :)

Cytat:
Napisane przez la_gata Pokaż wiadomość
Moja dzidzia kopie straszliwie, a jak tata przykłada rękę to nieruchomieje. On mi chyba już nie wierzy, że tam się coś rusza

u mnie też tak było... co tż przykładał rękę, to cisza ale wczoraj sie troszke poprzytulaliśmy i po wszystkim małe sie obudziło i zaczęło wariować, ale tak mocno, że w koncu tżowi udało się poczuć pod ręką
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-16 23:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.