Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 12:34   #1531
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
kurde najgorsze u mnie to że nic się nie skraca a szyjka wszystko pozamykana
ja tak samo! A miałam z małym umowę, że dzisiaj ma wyjść, bo ma imieniny! Już powinno się coś dziać a tu d..a
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:35   #1532
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Co do chwalenia sie na fb to o mojej ciąży wiedzą 3 koleżanki z którymi akurat utrzymuje kontakt bo czasami się spotykamy. Ale ja żadnych zdjęć z ciąży nie wrzucalam może pod koniec z podpisem "ale ja najadlam" czy coś w tym stylu heh.

Nasze dzieci siedzą twardo w brzuchach, czekają na marzec a nie luty no kochane marzec To marzec i juz
Beatrycze witaj dużo przytylas?
Crystal ale se pospalas długo zazdroszczę hehe
U mnie okna o pomstę do nieba wołają a jeszcze na drugim mieszkaniu tez są do umycia jeju.;(
Chyba się przespać musze.

Dziś koleżanka ma termin i mówi że nic jej nie jest. Wczoraj miała skurcze co 7min przez godzinę i minęło. I już chodzi i się denerwuje... Wolałabym urodzić w terminie lub trochę przed niż po.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:36   #1533
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
ja tak samo! A miałam z małym umowę, że dzisiaj ma wyjść, bo ma imieniny! Już powinno się coś dziać a tu d..a
a ja skrócona i pootwierana i co???? Jak wczoraj szłam po chipsy to zbiegałam ze schodów, a wracając podbiegłam sobie na 3 piętro i nic, lekka zadyszka tylko...
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:36   #1534
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Mi szczególnie z kaszą gryczaną smakują. U nas na południu gołąbki z kaszami są bardzo popularne. Jeszcze teściowa robi gołąbki z ziemniakami też są przepyszne. Ale te gołąbki chyba tylko tu na podkarpaciu są znane
o nawet z ziemniakami! podzielisz się przepisem na wszystkie rodzaje? nigdy nie robiłam gołąbków, a tu miałabym fajne danie na obiad rodzinny
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:37   #1535
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Hej

Jakie macie pomysły na obiad? Ja chyba jakas zapiekanke makaronową zrobię
Krupnik i udka z kurczaka z ziemniakami.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:43   #1536
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

http://www.wish.com/mama/m/c/541682f37541ce3cd225018a hehe fajne co
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:48   #1537
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
ja tak samo! A miałam z małym umowę, że dzisiaj ma wyjść, bo ma imieniny! Już powinno się coś dziać a tu d..a
hehe od samego początku dzieci już nas nie słuchają;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 12:50   #1538
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Kupiłam se piękny koc, tż mnie zabije
Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Jak codziennie po godz. 13 dzwoni tż (ma przerwę w pracy) i pełen euforii zadaje mi standardowe pytanie: I jak się czujecie? Co słychać? Jaki mija Wam dzień?
A ja bez żadnych emocji odpowiadam: No ok, jak zwykle, nic się nie dzieje, po staremu...
U mnie jest to samo, każda rozmowa się tak zaczyna a jak ja dzwonie do niego, to odbiera spanikowany i 'co się dzieje???'
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:50   #1539
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
o nawet z ziemniakami! podzielisz się przepisem na wszystkie rodzaje? nigdy nie robiłam gołąbków, a tu miałabym fajne danie na obiad rodzinny
Moja teściowa robi takie: http://www.podkarpackiesmaki.pl/pl/p...niaczanym.html ale wiem, że dużo osób robi z samymi tartymi ziemniakami, a nie tak jak tutaj tarte i ugotowane. A z gołąbkami z kaszami nie pomogę, bo nigdy nie widziałam jak robi, wiem tylko, że są pyszne hehe na pewno znajdziesz gdzieś na necie przepisy
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:51   #1540
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Wymyśliłam sobie na obiad taka sałatkę: sałata, ogórek, grzanki czosnkowe, dużo parmezanu, kurczak w takiej gotowej panierce pyszniastej i sos czosnkowo- jogurtowy dzisiaj będę w niebie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:00   #1541
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

martunka88 znalazłam przepisy Koła Gospodyń na gołąbki z kaszami akurat z mojej bliskiej okolicy więc pewnie takie jak moja teściowa robi
http://www.podkarpackiesmaki.pl/pl/p...gryczanej.html
http://www.podkarpackiesmaki.pl/pl/p...czmiennej.html
Pracochłonne, ale jakie pyszne
A sałatkę też bym wszamała
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 13:04   #1542
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
a ja skrócona i pootwierana i co???? Jak wczoraj szłam po chipsy to zbiegałam ze schodów, a wracając podbiegłam sobie na 3 piętro i nic, lekka zadyszka tylko...
respect.... ja jak wchodze do sypialni na antresoli to już słabo mi sie robi...a ty mi tu o wbieganiu piszesz....
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:06   #1543
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

ja już po wizycie u pediatry, ale zaraz mam gości, więc nie dam rady pocytować
jakoś dziś słabo się czuję, ale nie sądzę, żeby to był jakiś znak
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:11   #1544
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
do mnie tez pisza kiedy mam rodzić, a ja im na to wtedy kiedy będzie czas;p
Dobre, zapamietam

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
no ludzie ciekawscy zawsze byli ,są i będą. Ja wychodze z założenia,że ci co mieli wiedzieć o ciąży o niej wiedzą
No tak... ale jakos nie wiem co mam odpowiadac ludziom, ktorzy sie do mnie nie oddzywaja i nagle boom wysyp wiadomosci i takich typowo wscibskich... chyba je oleje po prostu.
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Co do chwalenia sie na fb to o mojej ciąży wiedzą 3 koleżanki z którymi akurat utrzymuje kontakt bo czasami się spotykamy. Ale ja żadnych zdjęć z ciąży nie wrzucalam może pod koniec z podpisem "ale ja najadlam" czy coś w tym stylu heh.

.
Ja wlasnie wstawilam takie zdjecie brzucha z mojej perspektywy...
i podpisalam fajnym wg mnie cytatem : "Gdy dwoje ludzi zyje razem, bywa, ze moga zrobic wszystko. Nawet trzeciego czlowieka."
Nie jestem typem dziewczyny ktora zdaje relacje co tydzien jak sie czuje, jak wyglada i pokazuje wszystkie zakupy... to znaczy nie neguje tego, (forum to tez inna sprawa) ale uwazam, ze nawet jesli na fb ktos cos takiego robic i jest z tego powodu szczesliwy i przy tym nie robi nikmu krzywdy to jest to ok. Kto bogatemu zabroni?

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Kupiłam se piękny koc, tż mnie zabije

U mnie jest to samo, każda rozmowa się tak zaczyna a jak ja dzwonie do niego, to odbiera spanikowany i 'co się dzieje???'
Pokaz jaki koc??? Kurcze ja ostatnio zamowilam na la millou koc, sie szarpnelam na ten dla doroslych, przelew zrobiony a tu nagle wiadomosc , ze nie wiedza jakim cudem ja zrobilam zakupy ale koca nie ma na magazynie... jestdostepny gdzie indziej ale czekam nahpierw az mi kase zwroca bo nie bede mrozic kolejnych czterech stowek wrrrr

Laski a co wy tak poganiacie te dzieciaczki? Wyjda kiedy im sie spodoba Czytalam, ze pierwsze dziecko robi sie / pfuuu rodzi sie srednio 8 dni po terminie, drugie 3, wiec lepiej sie uzbroic w cierpliowsc
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2015-02-26 o 13:13
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:12   #1545
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

o taki jest moj brzuch
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1513662_819306384801827_7781914694544371146_n.jpg (142,2 KB, 33 załadowań)
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:14   #1546
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

irish cream dziękuję, kochana jesteś pokazałam mężowi, to nawet zaoferował pomoc w robieniu, też jest bardzo ciekawy takich nowych smaków

W końcu mąż złożył łóżeczko, jeszcze tylko babcia musi skończyć szyć prześcieradełka i czuję, że jesteśmy przygotowani na synka Od razu ogarnął mnie spokój, bo sporo czasu czekaliśmy aż pospływają moje prowizje i bałam się, że nie zdążymy wszystkiego kupić.
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:19   #1547
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Dobre, zapamietam



No tak... ale jakos nie wiem co mam odpowiadac ludziom, ktorzy sie do mnie nie oddzywaja i nagle boom wysyp wiadomosci i takich typowo wscibskich... chyba je oleje po prostu.


Ja wlasnie wstawilam takie zdjecie brzucha z mojej perspektywy...
i podpisalam fajnym wg mnie cytatem : "Gdy dwoje ludzi zyje razem, bywa, ze moga zrobic wszystko. Nawet trzeciego czlowieka."
Nie jestem typem dziewczyny ktora zdaje relacje co tydzien jak sie czuje, jak wyglada i pokazuje wszystkie zakupy... to znaczy nie neguje tego, (forum to tez inna sprawa) ale uwazam, ze nawet jesli na fb ktos cos takiego robic i jest z tego powodu szczesliwy i przy tym nie robi nikmu krzywdy to jest to ok. Kto bogatemu zabroni?



Pokaz jaki koc??? Kurcze ja ostatnio zamowilam na la millou koc, sie szarpnelam na ten dla doroslych, przelew zrobiony a tu nagle wiadomosc , ze nie wiedza jakim cudem ja zrobilam zakupy ale koca nie ma na magazynie... jestdostepny gdzie indziej ale czekam nahpierw az mi kase zwroca bo nie bede mrozic kolejnych czterech stowek wrrrr

Laski a co wy tak poganiacie te dzieciaczki? Wyjda kiedy im sie spodoba Czytalam, ze pierwsze dziecko robi sie / pfuuu rodzi sie srednio 8 dni po terminie, drugie 3, wiec lepiej sie uzbroic w cierpliowsc
później wrzucę fotkę, bo jeszcze jest w bagażniku, nie miałam siły wnosić wszystkich gratów na raz

oo, te z la millou dla dorosłych są super
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:20   #1548
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Dobre, zapamietam
No tak... ale jakos nie wiem co mam odpowiadac ludziom, ktorzy sie do mnie nie oddzywaja i nagle boom wysyp wiadomosci i takich typowo wscibskich... chyba je oleje po prostu.

Ja wlasnie wstawilam takie zdjecie brzucha z mojej perspektywy...
i podpisalam fajnym wg mnie cytatem : "Gdy dwoje ludzi zyje razem, bywa, ze moga zrobic wszystko. Nawet trzeciego czlowieka."
Nie jestem typem dziewczyny ktora zdaje relacje co tydzien jak sie czuje, jak wyglada i pokazuje wszystkie zakupy... to znaczy nie neguje tego, (forum to tez inna sprawa) ale uwazam, ze nawet jesli na fb ktos cos takiego robic i jest z tego powodu szczesliwy i przy tym nie robi nikmu krzywdy to jest to ok. Kto bogatemu zabroni?

Pokaz jaki koc??? Kurcze ja ostatnio zamowilam na la millou koc, sie szarpnelam na ten dla doroslych, przelew zrobiony a tu nagle wiadomosc , ze nie wiedza jakim cudem ja zrobilam zakupy ale koca nie ma na magazynie... jestdostepny gdzie indziej ale czekam nahpierw az mi kase zwroca bo nie bede mrozic kolejnych czterech stowek wrrrr

Laski a co wy tak poganiacie te dzieciaczki? Wyjda kiedy im sie spodoba Czytalam, ze pierwsze dziecko robi sie / pfuuu rodzi sie srednio 8 dni po terminie, drugie 3, wiec lepiej sie uzbroic w cierpliowsc
to ładnie zaszalałaś, a jaki wzór chciałaś? Mi się też marzy ten dla dorosłych, a najlepiej 2, ale póki co za drogo dla mnie.
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:20   #1549
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Krupnik i udka z kurczaka z ziemniakami.

Właśnie zrobiłam kluski slaskie to brzuch mnie zaczyna bolec jak na okres i nie wiem czy to po tym myciu okien czy lepieniu klusek
__________________
Mój blog, mój świat KLIK

Edytowane przez Tepsa
Czas edycji: 2015-02-26 o 13:23
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 13:25   #1550
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość

Właśnie zrobiłam kluski slaskie to brzuch mnie zaczyna bolec jak na okres i nie wiem czy to po tym myciu okien czy lepieniu klusek
hehe, ja jeszcze klusek nie lepiłam sama, więc może spróbuję
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:27   #1551
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
hehe, ja jeszcze klusek nie lepiłam sama, więc może spróbuję
Jak sie cos rozkreci to zapiszę jako zlota rade na wywołanie porodu
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:28   #1552
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość

Właśnie zrobiłam kluski slaskie to brzuch mnie zaczyna bolec jak na okres i nie wiem czy to po tym myciu okien czy lepieniu klusek
weż nooooo .... mnie nic nie rusza po myciu okien....moze to te kluski???? I jutro wszytskie marcówki coś czuje kluski śląskie będą robić Tryzmam kciuki by się rozkręciło
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:32   #1553
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Tepsa, w Tobie nadzieja
rozumiem, że jutro wszystkie mamy to samo na obiad?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:34   #1554
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
co wy sie tych okien czepilyscie teraz mam wyrzuty sumienia że i u mnie średnio one czyste

Hmm mi też wstyd za moje przynajmniej z zewnątrz bo nie umyłam ich po remoncie pokoju,było już zimno a jak się zrobiło fajnie to słońce tak świeciło,że się umyć nie dało a nawet mój mężuś tak mnie pilnował bym ich nie myła bo na krzesełko musiałabym sie wspinać..

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
Witamy nową mamuśkę


Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja już po wizycie u pediatry, ale zaraz mam gości, więc nie dam rady pocytować
jakoś dziś słabo się czuję, ale nie sądzę, żeby to był jakiś znak

Za wizytę ..ja też jakaś słaba nawet po kawie,ale to chyba przez pogodę,bo u nas znów śniegu nawaliło a dop co zszedł i słonko cudnie świeciło..nic mi się nie chce a obiadzik trzeba zrobić i coś posprzątać,jeszcze kurier przywiózł szafkę do złożenia i za łóżeczko pasowałoby się wziąść..


A co do mojego skierowania..nie ma wolnych wizyt u gin w ciągu tyg..chyba,ze coś by się działo..ale uspokajają mnie tym,że na szpitalu skoro mają na skierowaniu napisane podejrzenie rozejścia spojenia łonowego,i od ortopedy też mam,że do rozpatrzenia cesarskie cięcie,to oni mogą się bać PN w moim przypadku,a moje zdanie też biorą pod uwagę więc trochę spokojniejsza jestem
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:34   #1555
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Tepsa zanim na porodówke wyruszysz zostaw dokładne wskazówki z czym te kluski itd
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:36   #1556
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

ja jeszcze dwa dni czekam no i wtedy biorę się za porządki w szafach że potrzebuję drabinki hehehe;p i oczywiście marsz po schodach;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:38   #1557
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Tepsa zanim na porodówke wyruszysz zostaw dokładne wskazówki z czym te kluski itd
Dajcie chwile nooooo niech tz zjedzie z roboty no i dajcie zjeść co bym głodna nie chodzila
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:40   #1558
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
później wrzucę fotkę, bo jeszcze jest w bagażniku, nie miałam siły wnosić wszystkich gratów na raz

oo, te z la millou dla dorosłych są super
Ok

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
to ładnie zaszalałaś, a jaki wzór chciałaś? Mi się też marzy ten dla dorosłych, a najlepiej 2, ale póki co za drogo dla mnie.
Polarek ecru a bawelna czarna w jakies trojkaciki czy cos. Wlasciwie to chcialam zamowic dla starszego synka bo juz mi sie nie oplaca kupowac kocyka przedszkolaka.
Starszy ostatnio byl troche smutny, jak ciagle cos zamawialam dla bejbika, paczki przychodzily a nic dla niego... i postanowilam, ze mu tez musze cos pokupowac, a i tak musimy urzadzic jego pokoik na nowo to przyszly i lampka nocna i kinkiecik, i uszylam mu zaslonki i podusie do pary. Przyszla tez mala zabaweczka. O jeny jak on sie cieszy jak kurier przyniesie cos dla niego. Lepiej niz zakupy
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:43   #1559
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Ha! Wyszlam wlasnie od fryzjera z grzywa czuje sie jak bogini jeszcze dostalam masaz w trakcie mycia wlosow w koncu cos dla siebie zrobilam!!
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:49   #1560
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ha! Wyszlam wlasnie od fryzjera z grzywa czuje sie jak bogini jeszcze dostalam masaz w trakcie mycia wlosow w koncu cos dla siebie zrobilam!!
ooo zazdroszcze wyjścia do fryzjera, ja to chyba doczłapie do niego dopiero po porodziee narazie z przyjemności dla siebie to poobcinałam i popiłowałam paznokcie u rąk stópki poczekają chyba do wieczora

ale za to kuchnia błyszczy na obiad wszystko przygotowane, pranie zrobione a teraz chwila odpoczynku
i z tymi oknami, otworzyłam z ciekawości jak wyglądają z zewnątrz i maaaaaaaaasaaaaaakra !! która tam chciała sobie pomyć ? zapraszam do siebie
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.