Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 10:52   #1861
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
witajcie wlasnie sie obudzilam zrobilam sniadanko TZ, sobie herbatke i ponadrabiam was! he, snilo mi sie w nocy ze trzy z nas urodzily dzisiejszej nocy
Proroczy sen?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:54   #1862
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Zuzanna wita wizazowe ciocie. Ur. 26.02 godz 3.46. Waga 3600 55cm. O porodzie napisze jak juz porodzicie bo niestety rodzilam 11godz i nie bylo to mile przeżycie.
czesc zuzia piekna jestes dzielna mamusia! dochodz do siebie!
jesli bedziesz miala chec sie wyzalic to pisz nam tu, nas nic nie wystraszy

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Jak się czuje te skurcze? Ja to nie wiem czy będę potrafiła odróżnić... Masakra ja nie chce jeszcze rodzic wydaje mi się że nie jestem gotowa bom takie ciele mele ;/jesCze remont nas czeka a tu przede mną wszystko. Boje się ale jestem jednocześnie tak za was podekscytowana ze szok hehe. Ja mam 29dni to porodu wiec luzik
Ble coś mi zgagulec dokucza;/

jak beda regularne to napewno bedziesz wiedziala ze to one, bo to nie jest lekki bol ktory sobie przechodzi kozo dasz rade nie jestes ciele mele ;P
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:54   #1863
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Hej Mam trochę głupie pytanie, ale jak poznać, że hemoroid wyszedł? Od wczorajszej wizyty w wc coś mi tam przeszkadza, a nie mam jak zerknąć w to miejsce

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Haha dziewczyny ja juz tez jestem mamusia!!!!!♥

O 18:02 urodzila sie Nikolcia przez CC. Wazy 2520g, mierzy 50cm, dostala 10 punktow i jest wszystko ok!

Szok jakich malo tym bardziej, ze wszystko stalo sie z zaskoczenia. Opisze potem wszystko i wstawie zdjecie mojej malej czarnulki slicznej)))))
To zaskoczyłaś nas wszystkie Pewnie trochę te prace remontowe się do tego przyczyniły Gratulacje i wielu radości z Kruszynki

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Haha - z porodami na watku jest jak z liczbami w totolotku znasz zakres cyfr ktore moga byc wylosowane ale bardzo cieżko określić szczęśliwy numerek
Fajne porównanie

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Zuzanna wita wizazowe ciocie. Ur. 26.02 godz 3.46. Waga 3600 55cm. O porodzie napisze jak juz porodzicie bo niestety rodzilam 11godz i nie bylo to mile przeżycie.
Gratulacje, śliczna dziewczynka, na pewno już wynagrodziła trudy porodu

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
U mnie sie dzialo! 2tyg temu mialam wypadek samochodowy, jechalam dosc szybko po glownej drodze (ale z predkoscia dozwolona) a nagle jakis ***** wyjechal prosto przede mnie z bicznej uliczki, nie byli czasu hamowac i cala predkoscia wjechalam w jego bok, poduszki powietrzne wystrzelily, ja w stresie, samochod skasowany. Karetka zabrala mnie do szpitala zeby sprawdzic czy moja dzidzia w brzuszku cala. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo, ja mialam ponaciagane miesnie, kupe siniakow i duzo stresu ale migli sie skonczyc o wiele gorzej. A zamiast wypoczywac, to na gwalt szukamy teraz nowego samochodu

Ze spraw ciazowych to w tym tygodniu p. kardiolog zdecydowala o wskazaniu do cesarki ze wsgledu na zbyt slabe przeplywy w zastawce i aorcie i w najblizsza srode bede wiedziec co i jak i kiedy
Teraz najwazniejsze, aby mala podjela prace pluc pp urodzeniu. Tak bardzo sie boje!

Pozdrawiam was kochane i przepraszam ze tylko o sobie, ale same rozumiecie samochod musi do porodu juz byc kupiony. Hehe
Miałaś dużo szczęścia, dobrze, że skończyło się tylko na strachu i siniakach. To teraz trzymamy kciuki za małą, aby ładnie oddychała po porodzie

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Ja do auta to jeszcze wsiade ale mam problem z sięgnięciem do drzwi żeby zamknąć o wyjściu nie wspomnę hehe
Też mam ten problem, mąż na początku się śmiał, ale teraz jak prawdziwy dżentelmen otwiera i zamyka mi drzwi
pytałaś o skurcze- u mnie nic nie boli, tylko mocno napina się brzuch, w sumie to aż jakby żebra rozpycha no i mały wtedy mocno się rusza.

Patrzcie jaki śliczny zestaw dla dziewczynki https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...d4ead3a02217a4
lubię tą firmę, ale robią stanowczo za mało kolekcji dla chłopców
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:55   #1864
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ja dawno nie pisałam, a Was dogonić to non stop trzwba czytać!
Gratuluje wszystkim mamusiom po porodach i trzymam kciuki za te, ktore aktualnie sie rozpakowuja

U mnie sie dzialo! 2tyg temu mialam wypadek samochodowy, jechalam dosc szybko po glownej drodze (ale z predkoscia dozwolona) a nagle jakis ***** wyjechal prosto przede mnie z bicznej uliczki, nie byli czasu hamowac i cala predkoscia wjechalam w jego bok, poduszki powietrzne wystrzelily, ja w stresie, samochod skasowany. Karetka zabrala mnie do szpitala zeby sprawdzic czy moja dzidzia w brzuszku cala. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo, ja mialam ponaciagane miesnie, kupe siniakow i duzo stresu ale migli sie skonczyc o wiele gorzej. A zamiast wypoczywac, to na gwalt szukamy teraz nowego samochodu

Ze spraw ciazowych to w tym tygodniu p. kardiolog zdecydowala o wskazaniu do cesarki ze wsgledu na zbyt slabe przeplywy w zastawce i aorcie i w najblizsza srode bede wiedziec co i jak i kiedy
Teraz najwazniejsze, aby mala podjela prace pluc pp urodzeniu. Tak bardzo sie boje!

Pozdrawiam was kochane i przepraszam ze tylko o sobie, ale same rozumiecie samochod musi do porodu juz byc kupiony. Hehe

ojej, dobrze ze juz wszystko dobrze!
Coreczka silna bedzie napewno
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:56   #1865
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Z twojej wypowiedzi jasno wynika że po 2 roku życia zamierzasz szczepić, a mi chodzi o osoby które nie szczepią swoich dzieci w ogóle, i ja nikogo nie oskarżam tylko wypowiadam swoje zdanie, bo aj np nie wyobrażam sobie narażać świadomie mojego dziecka na ryzyko wystąpienia powikłań po zachorowaniu na jakąś chorobę zakaźna na odrę, w Niemczech już jedno dziecko 1,5 roku zmarło z powodu powikłań.
Umrzeć można też na powikłania po grypie albo po szczepionkach. Media cudownie potrafią nakręcać atmosferę, bo to w końcu ich praca.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:57   #1866
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Witam się. Gratulacje mamusie , mamy nowe słoneczka!
My wczoraj miałyśmy wizytę. Termin na pewno koło 18 marca. Powiedziała lekarka ze już 4 mamy ciąże terminową i się może dziać co chce moje szczęście ma 2680 g leży główką w dół i się powoli układa dostałam ten prenalen syrop na kaszel i podobno ma sobie z nim poradzić. Miłego dnia kobietki😚czekamy na nowe mamy

za wizyte kuruj sie kochana
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:58   #1867
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

No poczytałam, nadrobiłam i pocytowałam i jestem w szoku, u nas jak się zaczyna rozkręcać to od razu kilka na raz,a potem cisza parę dni

U mnie nocka w miarę spokojna, wstałam dwa razy na siczku i w miarę szybko zasypiałam.

Troszkę mnie pobolewa kroczę, z prawej strony to aż szczypie i nie ma znaczenia czy leże czy chodzę czy siedzę. Tak bardzo bym chciała żeby zaczęło się coś dziać.

Dzisiaj na obiad robię paluszki rybne, ziemniaczki i suróweczkę. A Wy co dzisiaj serwujecie?

Jutro mam w planie jechać do babci na imieninki i małą wyżerkę ale w obecnym czasie takie plany to w każdej chwili może szlak trafić co nie?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Hej Mam trochę głupie pytanie, ale jak poznać, że hemoroid wyszedł? Od wczorajszej wizyty w wc coś mi tam przeszkadza, a nie mam jak zerknąć w to miejsce


To zaskoczyłaś nas wszystkie Pewnie trochę te prace remontowe się do tego przyczyniły Gratulacje i wielu radości z Kruszynki


Fajne porównanie


Gratulacje, śliczna dziewczynka, na pewno już wynagrodziła trudy porodu



Miałaś dużo szczęścia, dobrze, że skończyło się tylko na strachu i siniakach. To teraz trzymamy kciuki za małą, aby ładnie oddychała po porodzie


Też mam ten problem, mąż na początku się śmiał, ale teraz jak prawdziwy dżentelmen otwiera i zamyka mi drzwi
pytałaś o skurcze- u mnie nic nie boli, tylko mocno napina się brzuch, w sumie to aż jakby żebra rozpycha no i mały wtedy mocno się rusza.

Patrzcie jaki śliczny zestaw dla dziewczynki https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...d4ead3a02217a4
lubię tą firmę, ale robią stanowczo za mało kolekcji dla chłopców
Boskie jakie kolorki wiosenne
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 10:59   #1868
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
A ja średnio spałam, wiecznie wycieczki do wc, potem nie mogłam się ułożyć, już mi spanie na boku bokiem wychodzi... Krzyż mnie tak bolała po tym sprzątaniu, chodziłam w nocy jak emerytka. Co tam dziś porabiacie? Jakie plany???
wspolczuje wam, ja ostatnio spie bardzo duzo, i nawet siusiu mnie nie budzi ty nie sprzatanie tylko odpocznij troche, bo pozniej nie bedzie czasu na odpoczynek ;P
dzisiaj jade do kliniki zawiezc dokumenty do porodu, bo u nas przed sie wypelnia itd. a nie w trakcie przyjecia i zmusze TZ do umycia samochodu a ty?
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:00   #1869
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
witajcie wlasnie sie obudzilam zrobilam sniadanko TZ, sobie herbatke i ponadrabiam was! he, snilo mi sie w nocy ze trzy z nas urodzily dzisiejszej nocy
Jeżeli masz na myśli nadchodzącą noc to ja się zgłaszam na ochotnika
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:01   #1870
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Umrzeć można też na powikłania po grypie albo po szczepionkach. Media cudownie potrafią nakręcać atmosferę, bo to w końcu ich praca.
Wiedziałam że tak będzie takie jest moje zdanie i kropka, nikt tego nie zmieni, a jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam, koniec tematu szczepień, każdy robi jak uważa.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:02   #1871
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Miałam pochwalić się kocem, to się chwale fajny, wielki, mięsisty do kompletu dokupiłam jeszcze jedwabne poduchy, bo jak za jedwab to miały śmieszą cenę

ale sliczny kocyk daj pomacac
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 11:04   #1872
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Moja mama do mnie dzisiaj:
Mama: Jakoś na buzi się zmieniłaś, chyba już niedługo się zacznie?
Ja: Byłam u fryzjera, to dlatego.
Mama: No może, faktycznie.



Ale mi się chce spać.
Co przejeżdżam koło szpitala, a często tamtędy jeżdżę, myślę sobie że mogłoby się już zacząć.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:06   #1873
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Moja mama do mnie dzisiaj:
Mama: Jakoś na buzi się zmieniłaś, chyba już niedługo się zacznie?
Ja: Byłam u fryzjera, to dlatego.
Mama: No może, faktycznie.



Ale mi się chce spać.
Co przejeżdżam koło szpitala, a często tamtędy jeżdżę, myślę sobie że mogłoby się już zacząć.
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:06   #1874
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Proroczy sen?
chyba tak bo dwojeczke juz mamy , jeszcze debra i bedzie nas trojka jak ze snu
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:08   #1875
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Tout-petit-fille- no wiesz nie ładnie tak w kolekę się wtrynżalać , laski się tu doczekac nie mogą, a Ty hop siup i już GRATULACJE I koneicznie opisz co i jak, i czmeu nagle ?

Marcia45- Śłiczna córeczka!! GRATULACE!! Pisz o porodzie jak bedziesz miała czas Każda z nas zdaje sobie sprawe że nie koneicznie musi być pięknie i kolorowo, myślę że z chęcią poczytamy prawidzwych realiów! A Tobie lżej się na duszy zrobi

Olasia- CO ZA POLICJANT CI DORADZIŁ ZAPINANIE TYLKO GÓRNEGO PASA!!!!!???? Jejku kochana prosze nie rób tak... przy powaznym wypadku pupa Ci dołem odjedzie (brzuch i tak w poduszkę czy co tam z prdzou bedzie uderzy) a górny pas zatrzyma się na TWOJEJ SZYJI... co oznacza.... błagam zapinaj normalnie pasy.... z tym pasem tylko barkowym to prehistoria....

EdithS- czyżbyś była naszą wyrocznią Strach się bać!! a dziś śniło Ci się że któraś urodziła?

Jak tak patrzę na zdjęcia Waszych perełek to nie mogę się mojej doczekać... choć my raczej z końcówki listy i jeszcze trochę czasu mamy
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:09   #1876
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz na myśli nadchodzącą noc to ja się zgłaszam na ochotnika
chodzilo o ta dzisiejsza noc ktora byla, ale dobra ja tu wroze teraz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
No poczytałam, nadrobiłam i pocytowałam i jestem w szoku, u nas jak się zaczyna rozkręcać to od razu kilka na raz,a potem cisza parę dni

U mnie nocka w miarę spokojna, wstałam dwa razy na siczku i w miarę szybko zasypiałam.

Troszkę mnie pobolewa kroczę, z prawej strony to aż szczypie i nie ma znaczenia czy leże czy chodzę czy siedzę. Tak bardzo bym chciała żeby zaczęło się coś dziać.

Dzisiaj na obiad robię paluszki rybne, ziemniaczki i suróweczkę. A Wy co dzisiaj serwujecie?

Jutro mam w planie jechać do babci na imieninki i małą wyżerkę ale w obecnym czasie takie plany to w każdej chwili może szlak trafić co nie?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Boskie jakie kolorki wiosenne

a ja zrobilam jajecznice TZ a na wieczor cos wymysle chyba schabowe surowka z buraczkow i ziemniaczki
Musisz sie zdecydowac albo rodzisz albo jedziesz na wyzerka hehehehehh ;P ale wyzerka lepsza zaczekaj z porodem ;P

Edytowane przez crystal25
Czas edycji: 2015-02-27 o 11:11
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:12   #1877
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
za wizytę
To widziałam Cię, taka ładniutka brunetka przechodziła koło mojej sali rozmawiając z panią doktor, ale ja na pasach od ktg byłam :/


Ja jutro rodzę Dzisiaj założyli mi ten balonik na rozwarcie, który sam wypadł czyli mam ok 4 cm rozwarcie i o 6 rano idę na porodówkę na oksytocynę. Skurczy nie mam i nic mnie nie boli. Mam zamiar się wyspać i rodzić
Trzymam kciuki, bo pewnie w trakcie jesteś...



Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki termometr kupic ?
Chce taki co tylko temperaturę w jednym miejscu mierzy bez dodatkowych opcji ...
Potrzebuje tez fajna lampkę nocną najlepiej taka co można przyciemnić i rozjaśniać ktokolwiek widział ktokolwiek wie ?
Ja mam Braun IRT 4520 do ucha. Szybko mierzy temp., polecam Niestety o lampce nic nie wiem.

Gratuluje Mamusiom, które mają dzieciaczki przy sobie!


My z teściową lepiłyśmy od rana pierogi. Ufff na szczęscie już po... Wstawiłam pranie małego, bo co chwila przybywa mi nowych ciuchów. Co do spania to ja bym mogła spać i spać
Miłego popołudnia Mamuśki
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:13   #1878
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Pasy w samochodzie uratowaly mi kiedys zycie chociaz teraz wogole nie zapinam, bo mnie cisna, a u nas trzeba, nie ma tak ze kobieta w ciazy nie musi
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:14   #1879
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
chyba tak bo dwojeczke juz mamy , jeszcze debra i bedzie nas trojka jak ze snu
normalnie czarownica

ciekawe jak bedzie w weekend jak prognozujesz?????
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 11:15   #1880
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

JA tam pasy zapinam pomimo, że mnie cisną. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem żałować.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:20   #1881
NinaCzenko
Przyczajenie
 
Avatar NinaCzenko
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
JA tam pasy zapinam pomimo, że mnie cisną. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem żałować.
Też zapinam..jak mi ginekolog powiedział,że to jest o wiele bardziej bezpieczniejsze od jazdy bez to zapinam mimo,że cisną.
NinaCzenko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:21   #1882
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
a ja tam jestem zdania że każdy robi jak uważa ja będę szczepić bo zawsze się szczepiło tak samo z dietami różnymi.. tez jedni nie dają dziecku w ogóle cukru np czy tego czy tamtego.. a ja tam będę powoli dawać wszystko to co sami jemy.. bo kiedyś tak było i jakoś zyję popadać w skrajności też źle znajoma urodziła tydz temu a wczoraj lody czekoladowe wcinała i mówiła że jak mała źle zareaguje to będzie wiedziała żeby już nie jeść i tak samo postępowała z poprzednim dzieckiem i ma już 3 latka i zadnych alergii bo nie odmawiała sobie wszytskiego nie wiadomo jak...
Jestem tego samego zdania Jeść wszystko ale w małych ilościach i obserwować dziecko, gdzie kiedyś nasi rodzice myśleli o jakiś dietach? A najlepsze jest to, że kiedyś się mniej wiedziało, niczego się nie bało, szczepiło się dzieci bo tak trzebabyło i już, a teraz co chwile alergie, co chwile jakieś zapalenia skóry, afery z chorobami, szczepionkami, lekami, a leków więcej niż chyba spożywczuch rzeczy, bez recepty można kupić leki na wszystko ... No masakra Trzeba używać własnego rozsądku, a nie słuchać się tego co mówią inni. Każdy będzie wychowywał dzieci jak uważa za słuszne... Żadna z nas nie chce skrzywdzić swoich maleństw, a to czy ktoś zaszczepi odrazu czy odroczy- jego wybór i jego sprawa
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:23   #1883
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
chodzilo o ta dzisiejsza noc ktora byla, ale dobra ja tu wroze teraz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------




a ja zrobilam jajecznice TZ a na wieczor cos wymysle chyba schabowe surowka z buraczkow i ziemniaczki
Musisz sie zdecydowac albo rodzisz albo jedziesz na wyzerka hehehehehh ;P ale wyzerka lepsza zaczekaj z porodem ;P
To mi możesz wywróżyć początek na weekend Nie obrażę się

Opowiem wam jak było u mnie w pracy zanim zanim ja do zespołu dołączyłam. To tak nawiązując do wróżenia.
Szwagierka jednej koleżanki z pracy pojechała sama na wakacje do Egiptu. Dziewczyny z mojej pracy jak się dowiedziały śmiały się, że na pewno wróci zaciążona, bo pojechała poszaleć i taka postrzelona trochę jest. Kilka tygodni po powrocie test ciążowy pozytywny. Moje dziewczyny śmiały się, że są czarownicami i dalej brnęły. Jedna palnęła, że będą jaja jak się okaże, że to jeszcze bliźniaki, na co szefowa "a już w ogóle jak nie podobne do siebie". No i po pierwszym USG wyszły bliźniaki. Po narodzinach okazało się, że dziewczynka jest urody słowiańskiej, a chłopiec czysty Egipcjanin. Dzieciaczki mają się dobrze, ale niestety ojca nigdy nie poznają. Za to moje dziewuchy chodzą zadowolone, jak prorocznie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016

Edytowane przez asiulek8
Czas edycji: 2015-02-27 o 11:24
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:25   #1884
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
normalnie czarownica

ciekawe jak bedzie w weekend jak prognozujesz?????

z dwie mamusie sie sypna w weekend i to napewno nie bede ja
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:27   #1885
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No mi właśnie na takim miejskim zależy, bo głównie po mieście będziemy się poruszać U nas niestety kombi brak, więc bardzo mi zależy na foteliku wpinanym w stelaż. Oglądałam Maci Cosi. Chyba się w weekend przejadę do galerii "wymacać",a potem będę szukać na ich stronie tak jak radzisz i może uda mi się coś ponegocjować
My jeszcze zastanawialiśmy się nad mutsy evo, ale igo wydaje mi się lepiej wykończony. Szczególnie tył spacerówki ma ładniejszy no i rączka w igo ładniejsza, nie lubię tych łamanych. Chociaż łamane podobno wpływają na to, że wózek łatwiej się podbija.

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Hej Mam trochę głupie pytanie, ale jak poznać, że hemoroid wyszedł? Od wczorajszej wizyty w wc coś mi tam przeszkadza, a nie mam jak zerknąć w to miejsce


To zaskoczyłaś nas wszystkie Pewnie trochę te prace remontowe się do tego przyczyniły Gratulacje i wielu radości z Kruszynki


Fajne porównanie


Gratulacje, śliczna dziewczynka, na pewno już wynagrodziła trudy porodu



Miałaś dużo szczęścia, dobrze, że skończyło się tylko na strachu i siniakach. To teraz trzymamy kciuki za małą, aby ładnie oddychała po porodzie


Też mam ten problem, mąż na początku się śmiał, ale teraz jak prawdziwy dżentelmen otwiera i zamyka mi drzwi
pytałaś o skurcze- u mnie nic nie boli, tylko mocno napina się brzuch, w sumie to aż jakby żebra rozpycha no i mały wtedy mocno się rusza.

Patrzcie jaki śliczny zestaw dla dziewczynki https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...d4ead3a02217a4
lubię tą firmę, ale robią stanowczo za mało kolekcji dla chłopców
Spódniczka boska z hemoroidem to nie pomogę, bo nie wiem, ale może spróbuj jakoś w lusterku to obejrzeć
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:29   #1886
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
To mi możesz wywróżyć początek na weekend Nie obrażę się

Opowiem wam jak było u mnie w pracy zanim zanim ja do zespołu dołączyłam. To tak nawiązując do wróżenia.
Szwagierka jednej koleżanki z pracy pojechała sama na wakacje do Egiptu. Dziewczyny z mojej pracy jak się dowiedziały śmiały się, że na pewno wróci zaciążona, bo pojechała poszaleć i taka postrzelona trochę jest. Kilka tygodni po powrocie test ciążowy pozytywny. Moje dziewczyny śmiały się, że są czarownicami i dalej brnęły. Jedna palnęła, że będą jaja jak się okaże, że to jeszcze bliźniaki, na co szefowa "a już w ogóle jak nie podobne do siebie". No i po pierwszym USG wyszły bliźniaki. Po narodzinach okazało się, że dziewczynka jest urody słowiańskiej, a chłopiec czysty Egipcjanin. Dzieciaczki mają się dobrze, ale niestety ojca nigdy nie poznają. Za to moje dziewuchy chodzą zadowolone, jak prorocznie
Niezłe Historia prawie jak w "ukrytej prawdzie"
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:29   #1887
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
wspolczuje wam, ja ostatnio spie bardzo duzo, i nawet siusiu mnie nie budzi ty nie sprzatanie tylko odpocznij troche, bo pozniej nie bedzie czasu na odpoczynek ;P
dzisiaj jade do kliniki zawiezc dokumenty do porodu, bo u nas przed sie wypelnia itd. a nie w trakcie przyjecia i zmusze TZ do umycia samochodu a ty?
ja po śniadaniu zrobiłam ostatnie pranie (wreszcie kosz jest pusty), korzystając z okazji że tż nie ma zajrzałam do szafy, by wyrzucić ostatnie zbędne rzeczy - uffff, a teraz chyba wybiorę się do sklepu i coś przyrządzę na obiad. Któraś z Was narobiła mi smaka na bagietkę z tuńczykiem, sałata i majonezem i chyba dorzucę oliwki do tego i zrobię bagietkę na ciepło

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Tout-petit-fille- no wiesz nie ładnie tak w kolekę się wtrynżalać , laski się tu doczekac nie mogą, a Ty hop siup i już GRATULACJE I koneicznie opisz co i jak, i czmeu nagle ?

Marcia45- Śłiczna córeczka!! GRATULACE!! Pisz o porodzie jak bedziesz miała czas Każda z nas zdaje sobie sprawe że nie koneicznie musi być pięknie i kolorowo, myślę że z chęcią poczytamy prawidzwych realiów! A Tobie lżej się na duszy zrobi

Olasia- CO ZA POLICJANT CI DORADZIŁ ZAPINANIE TYLKO GÓRNEGO PASA!!!!!???? Jejku kochana prosze nie rób tak... przy powaznym wypadku pupa Ci dołem odjedzie (brzuch i tak w poduszkę czy co tam z prdzou bedzie uderzy) a górny pas zatrzyma się na TWOJEJ SZYJI... co oznacza.... błagam zapinaj normalnie pasy.... z tym pasem tylko barkowym to prehistoria....

EdithS- czyżbyś była naszą wyrocznią Strach się bać!! a dziś śniło Ci się że któraś urodziła?

Jak tak patrzę na zdjęcia Waszych perełek to nie mogę się mojej doczekać... choć my raczej z końcówki listy i jeszcze trochę czasu mamy
hehe, nie już mi się takie sytuacje nie śniły dziś, ale dam Wam znać jak się coś pojawi

Jak czarujecie wizażanki, to czary nakierujcie też proszę na mnie

A co do szczepień, to każdy ma prawo wypowiedzieć się i zrobić jak uważa, nie ma sensu się kłócić, czy wytykać sobie. Media robią nagonkę w obie strony - niczym nie poparte artykuły o autyzmie z powodu szczepionek też widziałam w internecie i pełno takich, nawet źródeł wiedzy nie było podanych...a ludzie często te artykuły kopiowali i rozsyłali...
Najważniejsze by nasze dzieci były zdrowe
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:29   #1888
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
To mi możesz wywróżyć początek na weekend Nie obrażę się

Opowiem wam jak było u mnie w pracy zanim zanim ja do zespołu dołączyłam. To tak nawiązując do wróżenia.
Szwagierka jednej koleżanki z pracy pojechała sama na wakacje do Egiptu. Dziewczyny z mojej pracy jak się dowiedziały śmiały się, że na pewno wróci zaciążona, bo pojechała poszaleć i taka postrzelona trochę jest. Kilka tygodni po powrocie test ciążowy pozytywny. Moje dziewczyny śmiały się, że są czarownicami i dalej brnęły. Jedna palnęła, że będą jaja jak się okaże, że to jeszcze bliźniaki, na co szefowa "a już w ogóle jak nie podobne do siebie". No i po pierwszym USG wyszły bliźniaki. Po narodzinach okazało się, że dziewczynka jest urody słowiańskiej, a chłopiec czysty Egipcjanin. Dzieciaczki mają się dobrze, ale niestety ojca nigdy nie poznają. Za to moje dziewuchy chodzą zadowolone, jak prorocznie
nieżle
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:29   #1889
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
z dwie mamusie sie sypna w weekend i to napewno nie bede ja
Ja bym chciała,bo akurat mam tzta na miejscu a tak to musze czekać dwa tygodnie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 11:30   #1890
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Hej Mam trochę głupie pytanie, ale jak poznać, że hemoroid wyszedł? Od wczorajszej wizyty w wc coś mi tam przeszkadza, a nie mam jak zerknąć w to miejsce
Stań tyłem do lusterka i zajrzyj. Czasami są w środku, a czasami wychodzą na zewnątrz.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.