Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 21:23   #3541
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jestem, obolal nacieta i zszyta. Czuje ze mi zaraz dupke rozsadzi.

Jagodka powitala swiat z bujnym czarnym lokiem i spiewem na ustach o 14.35 z waga 3370 g jest przecudna i troszke halasliwa
aaaaaaaaa gratulejszynnnns! dawaj fotę!
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:24   #3542
emilia1987
Raczkowanie
 
Avatar emilia1987
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 243
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Macie dziewczyny przybornik/organizer na łózeczko?
ja mialam w planach na dniach kupic ale dzis sobie uświadomiłam ze to prosta rzecz do zrobienia , mama moja ma maszyne i chyba ją jutro poprosze by mi cos takiego uszyła
__________________
tp wg USG: 27 marca
tp wg OM:
25 marca

Tydzień 40/ 40
emilia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:24   #3543
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z nas zrobiła juz tak. Młody mi się wierci niesamowicie i wsadziłam sobie palec i kurde - Czułam twarda główkę dzidziusia jak się rusza! Aaaaaaaaa
kurczę, to co czuł mój tż wsadzając mi hmm... większy palec?
chociaż moja ma główkę wysoko podobno, więc chyba u mnie to niemożliwe...
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:25   #3544
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Ok bo już myślałam, że rodzisz

Właśnie gadałam z moją ciocią, która jest jedną z pielęgniarek oddziałowych w szpitalu w którym chcę rodzić i mi zakazała rodzić w weekend bo na dyżurze jest albo 70 letni lekarz, który ma wszystko w nosie albo nowi mało doświadczeni lekarze i bądź tu człowieku mądry

To jest straszne ze w szpitalach w weekendy sa najgorsi lekarze - wszędzie tak jest . Wszyscy najlepsi specjaliści pracują od pn-pt do południa .

Powinni miec jakieś dyżury - ja wszystko rozumiem ze długo pracowali na swoje wykształcenie, doświadczenie i maja pierwszeństwo w tworzeniu grafików - ale dobrzy lekarze potrzebni sa zawsze i to nie tylko w ginekologi.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:27   #3545
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny przybornik/organizer na łózeczko?
ja mialam w planach na dniach kupic ale dzis sobie uświadomiłam ze to prosta rzecz do zrobienia , mama moja ma maszyne i chyba ją jutro poprosze by mi cos takiego uszyła
Ja sobie takie coś zorganizowałam w ramach przybornika
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:28   #3546
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny przybornik/organizer na łózeczko?
ja mialam w planach na dniach kupic ale dzis sobie uświadomiłam ze to prosta rzecz do zrobienia , mama moja ma maszyne i chyba ją jutro poprosze by mi cos takiego uszyła

Mi nie jest potrzebny bo przewijak mam zamontowany na komodzie a nie łóżeczku .. Wiec tam juz sobie w szufladce wszystko co potrzebne poukładałam
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:29   #3547
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

skończyłam wystawiać te kretyńskie aukcje, tyle czasu mi to zajęło, a wystawiłam same staniki Teraz zasłużone leżonko w wannie muszę mamę zmolestować żeby pomarańczki obrała
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 21:40   #3548
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Dzięki za błogosławieństwo to może teraz się ruszy



Nusiekowa jak tam?
dupa bladaleze brzuch sie napina, krzyż boli ..licze na to ze w nocy się obudze z konkretnymi skurczami i urodzę
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:47   #3549
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

ja mam ból krzyża i brzucha jakby mnie w metalową obrączkę ścisneli bo tak akurat dookoła.

rumieniec mnie ogarnął i ogólnie jakąś zmęczoną mam głowę...
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:50   #3550
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Dziewczyny udanej nocy. Oby maluszki do rana były z Wami. Powodzenia
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:58   #3551
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jestem, obolal nacieta i zszyta. Czuje ze mi zaraz dupke rozsadzi.

Jagodka powitala swiat z bujnym czarnym lokiem i spiewem na ustach o 14.35 z waga 3370 g jest przecudna i troszke halasliwa
Gratuluje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 22:08   #3552
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Witam się z wami,dziś nie ma szans bym was nadrobiła,miałam taki zwariowany dzień,że nie miałam kiedy wpaść do was..to znajomi wpadli na kawe,później do dentysty i okazało się,że jeszcze na zakupach wylądowaliśmy ,w domu szybkie jedzenie kebab wynos i za łóżeczko się wzięliśmy,potem sprzątanie mycie się i golenie i już noc chciałam sie pochwalić nim i moim brzusiem ale błędy wychodzą w czasie wklejenia ich

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Asiulek8 gratki wielkie

Ja mykam spać bo jutro przed 6 pobudka,może uda mi się dać wam znać jak się coś dowiem..miłej nocki i powodzenia wszystkim pa
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:15   #3553
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Ajc chyba wychodze z Wanny i robię budyń z sokiem malinowym !!! Ale taka pozna pora juz ...
smacznego

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Ha dzięki poczekam do poniedziałku, skoro i tak na poniedziałek mam skierowanie na oddział
to tylko 6 dni to zdazysz przedemna

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
dupa bladaleze brzuch sie napina, krzyż boli ..licze na to ze w nocy się obudze z konkretnymi skurczami i urodzę

3mam kciuki za rozkrecenie jak krzyz boli, brzuch sie napina, to mogloby sie ruszyc juz dzis
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:17   #3554
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a crystal dzis nie ma weny kompletnie wiec tylko czyta.
Ja juz sama nie dojde do lidla po truskawki, tz musialby mnie zawiezc specjalnie
Crystal bez weny? To się chyba rzadko zdarza.
A ja bym zjadła takie normalne truskawki...






Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny przybornik/organizer na łózeczko?
ja mialam w planach na dniach kupic ale dzis sobie uświadomiłam ze to prosta rzecz do zrobienia , mama moja ma maszyne i chyba ją jutro poprosze by mi cos takiego uszyła
Ja kupowałam. Takie haftowany, w komplecie" z ochraniaczem i prześcieradłami
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:17   #3555
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Marta24171, asiulek8- GRATULACJE!!
Lesyeux- śliczny ten Tój mały włochacz Piękna Zosieńka!

ależ uwielbiam WAs czytać heh kulturalnie w kolejkach do porodu miejsca sobie ustępujecie, Wasze teściowe są "niezastąpione" i te inspiracje na wieczorne obżarstwo (taaak własnie skończyłam jeść budyń..)

A mnie dziś mamuśka odwiedziła poechałyśmy do- sklepu dzieciowego, carrefoura, gemini, c&a, ikei, tesco i dorabiałam klucze... a teraz padaaam...
Fajne jest to ze po intensywnym dniu ciśnienie ksiazkowe Mała się też ruszała dość "standardowo" wiec jakoś tak fajny dzień

Trzymam kciuki za szybkie i sprawn akacje porodowe! bądź też macierzyństwo jak z baki i pamiętajcie połowa sukcesu to nastawienie, pozytywne myślenie i optymizm!
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:25   #3556
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z nas zrobiła juz tak. Młody mi się wierci niesamowicie i wsadziłam sobie palec i kurde - Czułam twarda główkę dzidziusia jak się rusza! Aaaaaaaaa
Nie mam odwagi sprawdzac
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jestem, obolal nacieta i zszyta. Czuje ze mi zaraz dupke rozsadzi.

Jagodka powitala swiat z bujnym czarnym lokiem i spiewem na ustach o 14.35 z waga 3370 g jest przecudna i troszke halasliwa
Jaki opis witamy na świecie i gratulacje

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
asiulek8 Gratulacje jak znajdziesz chwile to napisz jak tam poród przebiegał.

Piszecie o kurkach a ja zamówiłam w końcu kocyk minky od Makaszki, jak przyjdzie paczka to sie pochwale. Póki co pusciłam przelew i czekam na kuriera.
Daj znac jaki jakościowo bo też mam upatrzony
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:39   #3557
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Dziewczyny co to sa te skurcze tzn jak je rozpoznać ? Mój młody w brzuchu strasznie energicznie sie rusza ciagle uderza w pipke - czy to normalne - zwariował chyba ... Brzuch mam cały napiety - rozciąga go nogami i tekami we wszystkie strony swiata ...
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 22:46   #3558
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nie mam odwagi sprawdzac

Jaki opis witamy na świecie i gratulacje

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------


Daj znac jaki jakościowo bo też mam upatrzony
ja polecam ten kocyk, po praniu bez zmian milutki,mięciutki wydaje się być wytrzymały


A jeśli chodzi o skurcze to u mnie jest to takie jakby napinanie, podnoszenie się brzucha nad pępkiem i to trwa kilkanaście sekund później puszcza, z ruchami dziecka raczej nie mam nic wspólnego, ale są różne rodzaje skurczy.
__________________


Edytowane przez kasia.
Czas edycji: 2015-03-03 o 22:49
kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:04   #3559
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Crystal bez weny? To się chyba rzadko zdarza.
A ja bym zjadła takie normalne truskawki...







Ja kupowałam. Takie haftowany, w komplecie" z ochraniaczem i prześcieradłami

bardzo rzadko Nie ma teraz normalnych truskawek, sa nienormalne tylko ale obiecuje ci ze beda w sezonie

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to sa te skurcze tzn jak je rozpoznać ? Mój młody w brzuchu strasznie energicznie sie rusza ciagle uderza w pipke - czy to normalne - zwariował chyba ... Brzuch mam cały napiety - rozciąga go nogami i tekami we wszystkie strony swiata ...

mysle ze sie wkreca tam do wyjscia poprostu a masowanie nie pomaga albo zmiana pozycji?
ja mam cos takiego, ze mi sie twardy jak skala brzuch robi, i to nie tylko z jednej strony jak np. synek sie wypycha, ale caly i to puszcza po jakims czasie, a przy tych skurczach czesto synek sie pcha, moze przez to miejsca nie ma, podczas tych skurczow? nie wiem.... ale pytalam lekarza, to mowi ze to sa wlasnie skurcze przepowiadajace, ktore przygotowuja cialo do porodu.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 23:05   #3560
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
lesyeux Zosia przesłodka A próbowałaś rozkręcić kp metodą 7 minut ściąganie laktatorem z jednej piersi, 7 minut z drugiej, następnie 5 minut z jednej, 5 minut z drugiej i 3 minuty z jednej i 3 minuty z drugiej. Pół godz przerwy i znowu 7 minut z jednej... Taką metodę na SR radziła położna.
Lesy gratuluje !!

Nie poddawaj sie, jak zależy ci na Kp to przystawiaj i ściągaj i musi ruszyć !! System 753 jest swietny, wiem ze z dzieckiem głodnym u boku to łatwo mowić ale jak to mówią karmienie jest w głowie, nie stresuj sie, podawaj mm a sama stymuluj buziaki!!!

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Ja piersi tez mam miękkie, nie leci ze mnie ciurkiem ale ściągam prsez pół godz po 100 ml teraz, a początki to było nawet 10

Edytowane przez mon9
Czas edycji: 2015-03-03 o 23:51
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:06   #3561
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
A mnie dziś mamuśka odwiedziła poechałyśmy do- sklepu dzieciowego, carrefoura, gemini, c&a, ikei, tesco i dorabiałam klucze... a teraz padaaam...
Fajne jest to ze po intensywnym dniu ciśnienie ksiazkowe Mała się też ruszała dość "standardowo" wiec jakoś tak fajny dzień

Trzymam kciuki za szybkie i sprawn akacje porodowe! bądź też macierzyństwo jak z baki i pamiętajcie połowa sukcesu to nastawienie, pozytywne myślenie i optymizm!
ale ci dobrze uwielbiam zakupy heh
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:07   #3562
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
ja polecam ten kocyk, po praniu bez zmian milutki,mięciutki wydaje się być wytrzymały


A jeśli chodzi o skurcze to u mnie jest to takie jakby napinanie, podnoszenie się brzucha nad pępkiem i to trwa kilkanaście sekund później puszcza, z ruchami dziecka raczej nie mam nic wspólnego, ale są różne rodzaje skurczy.
O, dzieki. Młody uzbiera do skarbonki to mu zamówie.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:39   #3563
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Witajcie

obieucję, ze jak w pt ściagną mi szwy z rany to będę, z WAMI w miarę na bierząco, bedo dopingowac

Wszytskie zaraz będizemy mieć nasze skarby przy sobie!!! najgrosze oczekiwanie, ale to już lada moment zobaczycie

Nie siedzę na necie, bo muszę ta ranę wietrzyć. bo u mnie przez te kg to rana typowo pod brzucholem i muszę, jak najwiecej leżeć i ją wietrzyc, by sie nie babarała

ale jak ściągną szwy to będę serfować z Wami bo Zosia je i śpi czas mam na leniuchowanie

KP nie rozkręcone nadal. wczoraj ściągnęłam aż laktatoprem 60ml tak cyce wymęczyłam wypiła to za jednym zamachem. i oczy jak 5 zł ??? w ogóle, przeleciało przez nią i nic się nie najadła. chciałam, jej ściągnąć więcej a w cyckach susza po 5 h nadal susza..... masakra. cycki jak flaki... nawet nie nabrzmiałe.
Dokarmiam ją mlekiem tym co podawali w szpitalu i jest ok.
nic nie poradzę, nie będę sie zadręczać. po prostu lipa z KP i tyle

Dzisiaj była, położna. wszystko z Zosią Ok. dużo pytań jej zadawałam itp. ale juz jestem spokojniejsza. bardzo fajnie, ze fajna babka z tej położnej

juz niedługo wrzucę opis CC połowę już opisane mam

Ogólnie w wypisie ze szpitala, mam nadciśnienie indukowane ciażą. i biore 3x dopegyt dziennie i cisnienie takie w miare. ale bez tabletek mam np. 160/90... nadal.... muszę to leczyć . porobiło sie tak nagle...






Trzymam kciuki za rozwiniecie akcji




ruszy ruszy


a to Zosiula ogarnięte już w domu.
pozdrawiamy Was MAMUSIE MARCOWE
Ja nie specjalnie moge uchodzić za eksperta od kp, bo nam też średnio idzie, al chciałam zapytać, czy przystawiasz małą do piersi? Podobno tak dzieci potrafią dużo więcej odciągnąć niż laktatorem.

A my od wczoraj na samej piersi jedziemy, ale to nadal jeszcze nie to. Teraz problem jest taki, że mój synuś wisiałby na cycu non stop a jak już sie odklei zbombany mlekiem jak prosiaczek, to nieidzie go odłożyć do wyrka.
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:56   #3564
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

SMv ciekawe doświadczenie ale czesto słyszy sieje ze lekarz w czasie badania mowi ze czuje główkę wiec moze cos w tym jest

A mnie chyba jutro chcą przyjąć na oddział a my w proszku z bałaganem po remoncie, wiedziałam ze tak bedzie : a tz mi nie wierzył ze helen zaskoczy imz dnia na dzien zacznie ładnie jesc z butelki

Poproszę zeby w czwartek mnie przyjęli, musze troche pooogarniac sie jeszcze

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

A i wiecie co chyba umówię sie na konsultacje i naukę wiązania chusty przyjeżdża dziewczyna do domu i za 2h za jedna osobę bierze 170zl i pokazuje najpierw wiązanie na lalce a pozniej na dziecku
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 01:29   #3565
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Juz nie wiem jak sie ukladac zeby mala karmic. Mleko mam. Ale nie mam pojecia ile tego wypija w dodatku najwygodniej by mi bylo siedzac, ale ledwo siedze, bo czuje ze mi szwy pojda... jitro mi TZ przywiezie laktator, bo ja tepa zapomnialam
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 03:26   #3566
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Ja mam chyba dzisiaj już pospane. Poszłam spać o 12 i od pol godz oczy jak 5 zł. Dzisiaj jadę na ktg.
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 03:37   #3567
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Asiulek8 serdeczne gratulacje szczesliwa Mamusiu!!!
U mnie w szpitalu nie mozna miec laktatora swojego...nie wiem czemu...mam nadzieje ze jutro juz lepiej bedzie Ci sie siadac.

Crystal25 dziekuje za kciuki, juz nastawilam sie pozytywnie i wmawiam sobie i Helence ze wrocimy za kilka dni razem.

Ja jakos sie obudzilam. Spac juz nie moge cos...
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 04:24   #3568
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

U nas dzisiaj wielki dzien prosimy o kciuki poznamy dzis nasza corcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 04:42   #3569
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Hottie powodzenia kochana nikt nie urodził?
Ja już od 5 obudzona.pierw skurcz łydki prawej a później straszny ból lewej nogi całej - jakby ktoś Odrąbal ;/ble..

Meganka jeśli ja miałam skurcze (a wydaje mi się że to było to) to u mnie to były takie napinania brzucha jakby ktoś pasem ściskal i to bolało mnie dość mocno a później Zaraz ten ból szedł mi do ledzwi /krzyża... W niedziele myślałam że zaczyna się poród. Dopiero kręcenie biodrami mi pomagało i dawało ulgi trochę ale jeśli te bóle są gorsze ponoć to się boję hehe
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 04:58   #3570
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Hottie powodzenia kochana nikt nie urodził?
Ja już od 5 obudzona.pierw skurcz łydki prawej a później straszny ból lewej nogi całej - jakby ktoś Odrąbal ;/ble..

Meganka jeśli ja miałam skurcze (a wydaje mi się że to było to) to u mnie to były takie napinania brzucha jakby ktoś pasem ściskal i to bolało mnie dość mocno a później Zaraz ten ból szedł mi do ledzwi /krzyża... W niedziele myślałam że zaczyna się poród. Dopiero kręcenie biodrami mi pomagało i dawało ulgi trochę ale jeśli te bóle są gorsze ponoć to się boję hehe
Dokladnie od takich boli u mnie sie zaczelo wczoraj w nocy. Jeden taki trwal wydaje mi sie ze dlugo bo po okolo 30 - 40 sekund. Na szczescie na krzyz i ledzwie przechodzilo w ostatniej fazie kidy byl juz w miare delikatny
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.