Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 08:13   #3751
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Agnessa*- fajna ta maseczka, pierwszy raz w życiu skóra mi przy myciu skrzypiała Miałam nadzieję na lepsze rezultaty (choć i tak są niezłe!), ale użyłam jej dopiero raz, zobaczymy jak będzie po 2-3 użyciu


Dziewczyny, ponawiam pytanie o Bio-peeling Neoderma-ktoś coś?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 08:19   #3752
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ag4 - te maseczki są w Naturze, Superpharm i Hebe

Polecam To mój hit i najlepsza maseczka, jakiej dotyczas używałam, a było tego naprawdę sporo
Dziękuję Aguś, muszę do Hebe!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 09:40   #3753
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Agnessa*- fajna ta maseczka, pierwszy raz w życiu skóra mi przy myciu skrzypiała Miałam nadzieję na lepsze rezultaty (choć i tak są niezłe!), ale użyłam jej dopiero raz, zobaczymy jak będzie po 2-3 użyciu


Dziewczyny, ponawiam pytanie o Bio-peeling Neoderma-ktoś coś?
Już wypróbowałaś? To cieszę się, że Ci podpasowała Moim zdaniem przy regularnym stosowaniu - widać znaczne efekty

Swoją drogą - szkoda, że nie zrobili jej w jakimś większym opakowaniu

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję Aguś, muszę do Hebe!
Bardzo proszę
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:04   #3754
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Już wypróbowałaś? To cieszę się, że Ci podpasowała Moim zdaniem przy regularnym stosowaniu - widać znaczne efekty

Swoją drogą - szkoda, że nie zrobili jej w jakimś większym opakowaniu

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------



Bardzo proszę
Jakaś taka fajna ta skóra Inna sprawa, że robię sobie regularnie peelingi, zmieniłam pielęgnację (olejek arganowy z retinolem z Bielendy jest super, chociaż na początku używania mnie wysypało) a ta maseczka to tak dodatkowo, żeby się zaskórników pozbyć, bo mam ich dość.

Planuję sobie zrobić ten Bio-peeling, podobno jeden taki zabieg to jak 5-6 mikrodermabrazji, czyli może się pozbędę śladów po rozdrapywaniu syfków... Mam nadzieję, bo jednak 270zł piechotą nie chodzi, a jeszcze nie wiem czy dam radę do pracy chodzić, jak mi sie będzie skóra jak u jaszczurki łuszczyć
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 11:02   #3755
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jakaś taka fajna ta skóra Inna sprawa, że robię sobie regularnie peelingi, zmieniłam pielęgnację (olejek arganowy z retinolem z Bielendy jest super, chociaż na początku używania mnie wysypało) a ta maseczka to tak dodatkowo, żeby się zaskórników pozbyć, bo mam ich dość.

Planuję sobie zrobić ten Bio-peeling, podobno jeden taki zabieg to jak 5-6 mikrodermabrazji, czyli może się pozbędę śladów po rozdrapywaniu syfków... Mam nadzieję, bo jednak 270zł piechotą nie chodzi, a jeszcze nie wiem czy dam radę do pracy chodzić, jak mi sie będzie skóra jak u jaszczurki łuszczyć
Nie słyszałam o tym bio-peelingu, także się nie wypowiem Ja używam od niedawna toniku Norel z migdałem i od kilku dni właśnie mi się skóra łuszczy Troszkę mnie to przeraża, bo trzeba się nagimnastykować żeby zrobić staranny makijaż i to ukryć Mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:12   #3756
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Podziwiam Was.. ja codziennie jem paczkę ciastek, chipsów, nie ejstem w stanie się opanować, aż nie zobaczę dna w opakowaniu. :/
skąd ja to znam zjem wszystko co napotkam na swojej drodze
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:18   #3757
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziołszki już pytałam, ale jeszcze się przypomnę, znacie jakies preparaty cudem dostępne bez recepty retinoidami o działaniu między innymi antytrądzikowym? Avene Triacneal znam ,coś innego.
Sesderma
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 16:53   #3758
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Gabi grunt to zastąpić stare uzależnienie nowym
To jest bardzo dobry sposób, bardzo.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:32   #3759
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
No taki lekko kwaskowaty - mówię o takim w białym kubku. Ja jem częściej grecki Bakomy, bo ma delikatniejszy smak i jest bardziej treściwy, chyba ma więcej tłuszczu, ale ja nie popadam w paranoję Dodaję otręby, owoce, czasem kropelkę miodu czy syropu klonowego.
Kupiłam Bakomę, spróbuję
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
te ciasteczka są pyszne Bekvitka, uwielbiam je i nie traktuje jak ciastek, zjadam do sniadania. Mysle, ze naprawde daja troche energii
Ja tam tej energii nie czuję, ale same ciasteczka mi smakują
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Rozumiem Ja używam od czasu do czasu, ale jestem zadowolona z efektów

Mogę jeszcze polecić tą maseczkę, bardzo fajnie oczyszcza, widać efekty po pierwszym użyciu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25918,dermomask.html

Można ją dostać w Naturze, Superpharm i Hebe

Dla lepszych rezultatów przed nałożeniem jej robię peeling
Dziękuję zapisałam na telefonie, najbliżej mam do Natury więc tam jej poszukam
a myślisz, że parówka, która rozszerzy pory, przed nałożeniem maski będzie dobrym rozwiązaniem?
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Też kiedyś piłam tylko jakieś słodkie napoje Przez gardło mi mineralka nie przeszła. Teraz za to piję tylko mineralną



U mnie weekend pod znakiem
Mi tak samo zastanawiałam się jak ludzie mogą ją pić
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Kochana, jestem bardzo, bardzo za!!! Właśnie ktoś taki jak Ty bardzo by mi się przydał. Osoba, z którą mogę wzajemnie się "pilnować" i motywować. Wchodzę w to! To kiedy zaczynamy?
Co do ciasteczek - ogólnie jestem na nie, bo mam zakodowane w swojej głowie, że albo rezygnuję całkowicie z czegoś, albo wcale. Jeśli zrobiłabym to połowicznie, tj. raz w tygodniu pozwoliłabym sobie na jakiekolwiek ciastka czy pasek czekolady to wiem, że już bym grzeszyła codziennie. Tak już mam
Też muszę stworzyć własną wishlistę, ostatnio cierpię na brak ubrań
No to walczymy razem
U mnie takie całkowite zrezygnowanie byłoby ciężkie, lubię czasem wyjść do kawiarni na jakąś szarlotkę ale będę walczyć ze sobą, żeby nie kupować nic w sklepach
I co się znajdzie na Twojej wishliście?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:05   #3760
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Sesderma
tak faktycznie Sesderma, dziękuj e Kochana
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:33   #3761
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Olcia - mam nadzieję, że maseczka się u Ciebie sprawdzi Jeśli chodzi o to parowanie - mówiąc szczerze - nie mam pojęcia Nigdy tego nie robiłam, ja tylko używam peelingu wcześniej
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 06:32   #3762
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej
Nie mam zupełnie czasu, żeby Was nadrobić. Pracy mam sporo więc wpadam tylko się przywitać Miłego dnia Wam życzę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:57   #3763
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI



A propo słodyczy..też wczoraj powiedziałam że koniec. Ogólnie zaczęłam się ostatnio fatalnie odżywiać Muszę zmobilizować się, rzucić po raz kolejny słodycze i zacząć sobie gotować. Bo przez lenistwo jem co popadnie. Trwa to może tydzień, ale jest mi z tym źle.

W weekend kupiłam sobie maskę Vaxa do włosów zniszczonych, plus dostałam saszetkę serum gratis. Potrzymałam wczoraj godzinę, nałożyłam to serum i jestem zadowolona. Kiedyś miałam już podejście do tej maski, ale takich cudów nie było Poza tym zakupiłam peeling do twarzy z liści manuki i też jestem zadowolona. Przymierzam się do pasty na zaskórniki i zaciekawił mnie krem z kwasem migdałowym z tej serii. Któraś używa i widzi jakieś efekty na buzi? Obawiam się co prawda, że po retinoidach jeszcze za wcześnie nawet na małe stężenie, ale za miesiąc mogłabym już spróbować

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

A co do budowy..mamy wybrać ten projekt i serio, na nic nie jestem w stanie zdecydować się.
Wszystko do
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:03   #3764
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A co do budowy..mamy wybrać ten projekt i serio, na nic nie jestem w stanie zdecydować się.
Wszystko do
Współczuję tego szukania! My też przejrzeliśmy setki projektów nim wybraliśmy ten wymarzony
My teraz bujamy się z konserwatorem Mam nadzieję, że w kwietnu wszystko będzie załatwione
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:20   #3765
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Współczuję tego szukania! My też przejrzeliśmy setki projektów nim wybraliśmy ten wymarzony
My teraz bujamy się z konserwatorem Mam nadzieję, że w kwietnu wszystko będzie załatwione
No ja coś czuję że gotowca nie znajdziemy Ale trzeba wybrać jakiś wzorcowy. Tż ma znajomego projektanta i musimy się z nim umówić jak on to widzi. Nie mam sił już przeglądać tych projektów.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:35   #3766
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
No ja coś czuję że gotowca nie znajdziemy Ale trzeba wybrać jakiś wzorcowy. Tż ma znajomego projektanta i musimy się z nim umówić jak on to widzi. Nie mam sił już przeglądać tych projektów.
Nam na szczęście udało się znaleźć projekt, który odpowiadał naszym oczekiwaniom w 100% Zmieniać jednak musieliśmy bo mamy specyficzną działkę
Teraz walka z konserwatorem i mżemy zaczynać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:45   #3767
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość

Planuję sobie zrobić ten Bio-peeling, podobno jeden taki zabieg to jak 5-6 mikrodermabrazji, czyli może się pozbędę śladów po rozdrapywaniu syfków... Mam nadzieję, bo jednak 270zł piechotą nie chodzi, a jeszcze nie wiem czy dam radę do pracy chodzić, jak mi sie będzie skóra jak u jaszczurki łuszczyć
Nie słyszałam o tym wcześniej, nawet mi się nazwa nie rzuciła nigdy w oczy w ofercie gabinetów kosmetycznych albo nie zwróciłam uwagi po prostu. Jestem bardzo ciekawa, jeśli się zdecydujesz to koniecznie napisz o efektach.Też bym sobie fundnęła


Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja używam od niedawna toniku Norel z migdałem i od kilku dni właśnie mi się skóra łuszczy Troszkę mnie to przeraża, bo trzeba się nagimnastykować żeby zrobić staranny makijaż i to ukryć Mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy
Coś ty? Mi w ogóle prawie nic się nie łuszczy, a dodatkowo jeszcze z norela stosuję sam kwas migdałowy. No, ale to pewnie dlatego że jestem przywyczajona do kwasów i mam skrórę nosorożca
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:51   #3768
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Tylko takie foto znalazlam Z lokowka moge stac godzine przed lustrem, a wlosy sie wyprostuja zanim lokowka ostygnie A tak bym chciala miec romantyczne fale Warkoczyki to jedyna szansa na jakas odmiane od czasu do czasu
Fale falami ( wypróbuję na pewno), ale jaki blondas z Ciebie na tym foto! Sama szykuje się powoli do fryzjera, ale moja mama również chce pasemka. Jak tylko się dowiedziała o cudzie w sprayu, to koniec. Kupiłam tę Friedę. Sobie też bym machnęła, ale sama to prędzej napsikam sobie do oczu albo po nogach Ktoś musiałby się podjąć.
I teraz tak :
  • Ile psików dajesz?
  • Stosujesz potem suszarkę/prostownicę, tak jak Frieda przykazał?
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
W weekend kupiłam sobie maskę Vaxa do włosów zniszczonych, plus dostałam saszetkę serum gratis. Potrzymałam wczoraj godzinę, nałożyłam to serum i jestem zadowolona. Kiedyś miałam już podejście do tej maski, ale takich cudów nie było
Ja zawsze lubiłam maskę Waxowską, to była miłość od pierwszego odżywienia. Teraz awansowała na produkt do nagłych przypadków, awaryjny taki.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-03-25 o 07:52
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:31   #3769
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


A propo słodyczy..też wczoraj powiedziałam że koniec. Ogólnie zaczęłam się ostatnio fatalnie odżywiać Muszę zmobilizować się, rzucić po raz kolejny słodycze i zacząć sobie gotować. Bo przez lenistwo jem co popadnie. Trwa to może tydzień, ale jest mi z tym źle.

W weekend kupiłam sobie maskę Vaxa do włosów zniszczonych, plus dostałam saszetkę serum gratis. Potrzymałam wczoraj godzinę, nałożyłam to serum i jestem zadowolona. Kiedyś miałam już podejście do tej maski, ale takich cudów nie było Poza tym zakupiłam peeling do twarzy z liści manuki i też jestem zadowolona. Przymierzam się do pasty na zaskórniki i zaciekawił mnie krem z kwasem migdałowym z tej serii. Któraś używa i widzi jakieś efekty na buzi? Obawiam się co prawda, że po retinoidach jeszcze za wcześnie nawet na małe stężenie, ale za miesiąc mogłabym już spróbować

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

A co do budowy..mamy wybrać ten projekt i serio, na nic nie jestem w stanie zdecydować się.
Wszystko do
Miałam tą pastę z ziaji i jak dla mnie bez rewelacji ja ostatnio odkryłam fajną czarną glinke rosyjska z jonami srebra i na prawdę fajnie oczyszcza i nie wysusza
Zazdroszczę budowy Mi się marzy parterowy domek.

Stresuje się świętami bo tz chce mnie przedstawić rodzinie....
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 08:39   #3770
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nam na szczęście udało się znaleźć projekt, który odpowiadał naszym oczekiwaniom w 100% Zmieniać jednak musieliśmy bo mamy specyficzną działkę
Teraz walka z konserwatorem i mżemy zaczynać
Nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę Tak zdrowo. Chciałabym być już na tym etapie.
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja zawsze lubiłam maskę Waxowską, to była miłość od pierwszego odżywienia. Teraz awansowała na produkt do nagłych przypadków, awaryjny taki.
Patrząc po efektach postaram się zrobić sobie intensywną regenerację i przez miesiąc-dwa częściej myć włosy i zawsze nakładać tą maskę. Nienawidzę tego procederu, bo włosy schną u mnie godzinami..ale jakoś przemęczę się. Z drugiej strony obawiam się efektu odwrotnego od zamierzonego jeśli je przeciążę szamponami. No ale zobaczę.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Miałam tą pastę z ziaji i jak dla mnie bez rewelacji ja ostatnio odkryłam fajną czarną glinke rosyjska z jonami srebra i na prawdę fajnie oczyszcza i nie wysusza
Zazdroszczę budowy Mi się marzy parterowy domek.

Stresuje się świętami bo tz chce mnie przedstawić rodzinie....
A krem z kwasem miałaś?

My początkowo też chcieliśmy parterowy, ale okazało się że koszty budowy podobne, a wolimy mieć więcej trawnika

Ile jesteście razem? Będzie dobrze Ja świetnie wspominam pierwszą wyprawę do rodziców tż.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:44   #3771
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Fale falami ( wypróbuję na pewno), ale jaki blondas z Ciebie na tym foto! Sama szykuje się powoli do fryzjera, ale moja mama również chce pasemka. Jak tylko się dowiedziała o cudzie w sprayu, to koniec. Kupiłam tę Friedę. Sobie też bym machnęła, ale sama to prędzej napsikam sobie do oczu albo po nogach Ktoś musiałby się podjąć.
I teraz tak :
  • Ile psików dajesz?
  • Stosujesz potem suszarkę/prostownicę, tak jak Frieda przykazał?
Ja się podłączam pod pytanie bo też się czaję na tego friedę Do tej pory używałam sunkissa i też był ok ale chętnie spróbuję czegoś nowego.Tylko poczekam na jakaś promocje

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Stresuje się świętami bo tz chce mnie przedstawić rodzinie....
Pokochają Cię!

Ja rodziców nowego towarzysza też jeszcze nie poznałam. Pewnie niedługo to nastąpi (mieszkają 100km od nas), jego swoim już przedstawiłam i strasznie go polubili, spodobał im się i nam kibicują
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:16   #3772
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja się podłączam pod pytanie bo też się czaję na tego friedę Do tej pory używałam sunkissa i też był ok ale chętnie spróbuję czegoś nowego.Tylko poczekam na jakaś promocje
o jakim kosmetyku fridy mówicie?
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:23   #3773
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym wcześniej, nawet mi się nazwa nie rzuciła nigdy w oczy w ofercie gabinetów kosmetycznych albo nie zwróciłam uwagi po prostu. Jestem bardzo ciekawa, jeśli się zdecydujesz to koniecznie napisz o efektach.Też bym sobie fundnęła




Coś ty? Mi w ogóle prawie nic się nie łuszczy, a dodatkowo jeszcze z norela stosuję sam kwas migdałowy. No, ale to pewnie dlatego że jestem przywyczajona do kwasów i mam skrórę nosorożca
Poważnie To mój pierwszy kosmetyk z migdałem, nigdy wcześniej nie używałam żadnych kwasów, więc to pewnie dlatego Ty już jesteś zahartowana

W pierwszych dniach wszystko było ok, dopiero niedawno mam to łuszczenie Ale nie zrażam się, bo i tak jestem bardzo zadowolona z tego, co ten tonik robi z moją skórą świetny jest!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:30   #3774
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę Tak zdrowo. Chciałabym być już na tym etapie.

Patrząc po efektach postaram się zrobić sobie intensywną regenerację i przez miesiąc-dwa częściej myć włosy i zawsze nakładać tą maskę. Nienawidzę tego procederu, bo włosy schną u mnie godzinami..ale jakoś przemęczę się. Z drugiej strony obawiam się efektu odwrotnego od zamierzonego jeśli je przeciążę szamponami. No ale zobaczę.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


A krem z kwasem miałaś?

My początkowo też chcieliśmy parterowy, ale okazało się że koszty budowy podobne, a wolimy mieć więcej trawnika

Ile jesteście razem? Będzie dobrze Ja świetnie wspominam pierwszą wyprawę do rodziców tż.

nie miałam tego kremu, a pasta to taki zwykły peeling gruboziarnisty jak dla mnie

Jesteśmy razem już 3mce , kontakty z rodzicami tztow już miałam ale to jest inna sytuacja bo jest ode mnie młodszy 3 lata i dziewczyny do domu jeszcze nigdy nie przyprowadzal

Kupię sobie ten tonik norel polecany przez was bo trzeba będzie już odstawić retinoidy.




Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja się podłączam pod pytanie bo też się czaję na tego friedę Do tej pory używałam sunkissa i też był ok ale chętnie spróbuję czegoś nowego.Tylko poczekam na jakaś promocje



Pokochają Cię!

Ja rodziców nowego towarzysza też jeszcze nie poznałam. Pewnie niedługo to nastąpi (mieszkają 100km od nas), jego swoim już przedstawiłam i strasznie go polubili, spodobał im się i nam kibicują

Moi też go polubili bardzo, zresztą go znali bo to kolega mojego brata
Byłam długo w nieudanym związku i teraz dopiero poczułam się tak na prawdę szczęśliwa
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:41   #3775
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Popsioczyłam, popsioczyłam i znalazłam stronę z świetnymi projektami http://z500.pl/ Nawet kilka spodobało mi się. W jednym jestem zakochana ale za mała kotłownia.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
nie miałam tego kremu, a pasta to taki zwykły peeling gruboziarnisty jak dla mnie

Jesteśmy razem już 3mce , kontakty z rodzicami tztow już miałam ale to jest inna sytuacja bo jest ode mnie młodszy 3 lata i dziewczyny do domu jeszcze nigdy nie przyprowadzal

Kupię sobie ten tonik norel polecany przez was bo trzeba będzie już odstawić retinoidy.

Moi też go polubili bardzo, zresztą go znali bo to kolega mojego brata
Byłam długo w nieudanym związku i teraz dopiero poczułam się tak na prawdę szczęśliwa
Aha, aha. No dobra..też myślę nad tym tonikiem Norela, ale ja odstawiłam retinoidy dopiero miesiąc temu, więc teoretycznie okres kwarantanny powinien wynosić jeszcze 3 miesiące

Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa! A rodzicom na pewno spodobasz się
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:08   #3776
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Sskers przez Twoje kuszenie kupiłam 2 pary dzinsow brodway z mng:p na razie noszę się świetnie i sadelko w nich nie wystaje
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:17   #3777
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Sskers przez Twoje kuszenie kupiłam 2 pary dzinsow brodway z mng:p na razie noszę się świetnie i sadelko w nich nie wystaje
No to cieszę się Moje granatowe też świetnie noszą się, czarne trochę gorzej..bo mogłam brać rozmiar mniejszy spokojnie. A tłuszczyk fakt, świetnie maskują
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:46   #3778
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Popsioczyłam, popsioczyłam i znalazłam stronę z świetnymi projektami http://z500.pl/ Nawet kilka spodobało mi się. W jednym jestem zakochana ale za mała kotłownia.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------


Aha, aha. No dobra..też myślę nad tym tonikiem Norela, ale ja odstawiłam retinoidy dopiero miesiąc temu, więc teoretycznie okres kwarantanny powinien wynosić jeszcze 3 miesiące

Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa! A rodzicom na pewno spodobasz się
wow, faktycznie ładne projekty



Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:30   #3779
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Sskers ale projekty jakbym tylko piniążki miała

Wypowiem się co do Friedy bom testowała na sobie Pryskałam całą głowę jak leci, psik tu, psik tam. Raczej obficie ją spryskiwałam i suszyłam suszarką. Po użyciu włosy były Szok po prostu myślałam, że ten spray wypali albo zaszkodzi moim włosom a to zasko! Po zastosowaniu na drugi dzień pięknie się falowały a nie puszyły, były miękkie, sypkie, jak z reklamy!! Aż sobie przypomniałam i chyba zakupię ponownie. Aczkolwiek miałam keratynowe prostowanie i nie wiem czy mi złapie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keratyna.jpg (82,3 KB, 109 załadowań)
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:12   #3780
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Wypowiem się co do Friedy bom testowała na sobie Pryskałam całą głowę jak leci, psik tu, psik tam. Raczej obficie ją spryskiwałam i suszyłam suszarką. Po użyciu włosy były Szok po prostu myślałam, że ten spray wypali albo zaszkodzi moim włosom a to zasko! Po zastosowaniu na drugi dzień pięknie się falowały a nie puszyły, były miękkie, sypkie, jak z reklamy!! Aż sobie przypomniałam i chyba zakupię ponownie. Aczkolwiek miałam keratynowe prostowanie i nie wiem czy mi złapie
Wow, ale efekt Sama swego czasu myślałam, czy nie wyprostować. Ale szkoda mi trochę tego mojego skrętu. Przemyślę sprawę, bo chciałabym znów obciąć włosy do ramion i wtedy byłoby to idealne rozwiązanie. Obawiam się jednak jak będę wyglądać jak trochę odrosną
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.