Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-02, 11:38   #4891
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Myha: wlosow nic nie odbuduje, na zniszczenia tylko nozyczki i to szybko, bo one bardzo lubia isc w gore.

Kupilam dzis joaske bs z mieta

A co do palette, one maja bardzo duzo szkodliwych substancji chemicznych, wiecej niz w pozostalych farbach, dlatego tak ladnie oddaja kolory. Farbowalam nimi wlosy na poczatku, po roku moj fryzjer uswiadomil mnie czemu wlosy leca mi garsciami. Po odstawieniu po jakims czasie wypadanie sie unornowalo wiec to napewno ich sprawka.

To samo chcia³am napisaæ jak masz wybór nie kupuj tego paletta kolor wyjdzie Ci fajny ale za jaki¶ czas zobaczysz co te farby robi± naprawdê mam 3 przyk³ady tego ko³o siebie wiêc uwierz na s³owo. I od siebie nie polecam te¿ loreal prodigy a¿ nie wierzê, ¿e to sprzedaj± w sklepach za tak± cenê po zafarbowaniu siê na kolor "cynamon" oniemia³am patrz±c w lustro mia³am na g³owie czerñ z granatowym po¶witem gdzie nie gdzie jaki¶ rudy, br±zy i inne cuda krótko mówi±c po³owa kolorów z oferowanej przez nich palety w jednej farbie pominê to, ¿e w³osy te¿ po niej lec±. Teraz robi³am fryzjersk± h.zone option co¶ piêknego zobaczê ile utrzyma siê efekt to podobno jaka¶ bardzo delikatna farba fryzjerska (nowo¶æ) nie wierzê w tak owe ale zadowolona z efektu jestem jak najbardziej

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.
Ja jak zawsze z doskoku.

Przyciemni³am swoje w³osy, z niema³± przygod± po drodze (kolor mia³ byæ na 28 myæ, po 6 zrobi³y mi siê plamy i jakie¶ dziwne pasma).

Trafi³am na polecany ¿el Joanny Dostêp do dro¿szego, ulubionego Dual Stylers w cenie okazyjnej zosta³ mi mocno ograniczony wiêc skusi³am siê na kosmetyk dla mas, za ca³e 7 z³.
Czy wy te¿ macie po nim matowe w³osy? Brakuje im trochê blasku. Loki s±, s± nawet ³adnie utrwalone, ale... lepsze to ni¿ nic, jednak produkt od Loreal jest wg mnie lepszy.

Zmieni³am te¿ szampon z Assie 3 minute Miracle Moisture na Yves Rocher z baobabem do krêconych. W³osy s± ok, ale skóra g³owy ju¿ nie Muszê na nowo wprowadziæ peeling kawowy (swoj± drog± jest ¶wietny nie tylko na skórê g³owy).

Zaliczam te¿ wiosenne wypadanie w³osów ;(
Ja te¿ mam mat po ¿elu dlatego polecam mleczka do lokasów jak dla mnie s± o wiele lepsze
Z peelingu to polecam maske z peelingiem PO o ile pasuje Ci oliwa z oliwek (wysoko w sk³adzie) i ja równie¿ zaliczam/³am wypadanie w³osów postawi³am na dro¿d¿e w tabletkach i szampon ziaja med wypadaj± mniej i cera siê zrobi³am dosyæ ³adna tak¿e polecam
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:43   #4892
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Z tymi palette to chyba racja - tak mi siê przypomnia³o ¿e jednego lata robi³am w³osy jakim¶ garnierem na br±z i w³osy by³y suche, ale szybko dosz³y do siebie i calutkie lato wygl±da³y cudnie. Potem kupi³am palette xxl fioletow± czerñ czy co¶ takiego - w³osy by³y suche jak wiór, lekkie, ¶mierdzia³y farb± ze 2 miesi±ce (przy codziennym myciu) i od tego czasu mia³am problem z ich pielêgnacj±. Nie rozdwaja³y siê ale ich struktura pewnie by³a uszkodzona.
Po tym jeszcze zrobi³am 2 razy palette ruby red ale po tej ju¿ siê nic nie dzia³o z³ego. Jednak ¼le wp³ynê³a ta jedna na w³osy, okropieñstwo, teraz mi siê przypomnia³o.

Za to mi³o wspominam farby garnier, loreal feria (mia³am czarn± i czerwon± i kompletnie nie wysuszy³a w³osów!) i delia. Delia by³a delikatna i nie pogarsza³a stanu w³osów a farbowa³am ni± te kryzysowe - tylko kolor szybko zszed³ ale to raczej przez moje porowate w³osy i ich kondycjê. Mimo to piêknie przyciemni³a i zrówna³a kolor (rozja¶nienie od s³oñca by³o spore), od tego czasu ju¿ nie farbujê.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:02   #4893
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Schodzi³a która¶ z Was z bardzo ciemnego br±zu, wrecz czarnego do jasniejszego koloru? Od dawien dawna farbuje joa¶k± palona kawa, a teraz co¶ mi w g³owie kie³kuje ¿eby zrobiæ co¶ ja¶niejszego na g³owie. Tylko nie za bardzo wiem czy siê op³aca. W³osy niedawno podcina³am, a i tak fryzjerka powiedzia³a ¿e jeszcze trochê by ¶ciê³a. Bardzo taki zabieg zniszczy³by w³oski?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:06   #4894
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Haha w³a¶nie czyta³am twoje notki na temat olejów, i efekty na twoich wlosach po krokoszu mnie zabily... taaakie sliczne lokasy !
No nic no, wykreslam oliwe i bede probowac dalej. Och..ile bym dala zeby znalezc dla mnie odpowiednik twojego oleju z krokosza

Jaki jeszcze olej warto przetestowac?
A noo, krêci³y siê wtedy, normalnie muszê znowu w ci±¿e zaj¶æ
A mo¿e olej z kie³ków pszenicy? Poleci³am go ju¿ kilku dziewczynom i wiêkszo¶æ lubi, a przewa¿nie by³y to falowane g³owy

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;5089117 8]Czesc Dziewczyny
Mozna dolaczyc? [/QUOTE]

Pewnie

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Lepszy hair day to wrzucam siê.
Te bia³e koñce to nie rozdwojenia - to albo dysplastyczne przezroczyste w³osy albo moje przezroczyste koñce, rozdwojeñ chwa³a nie ma. Aczkolwiek przezroczyste i dysplastyczne w³osy s± gorsze od rozdwojeñ xD
Ten puch na czubku i przedzia³ku to bejbiki, sporo nowych w³osów st±d brak ujarzmienia, puch mam na tyle bo tam s± w³oski porowate mocno.
ALE jest lepiej po mojej masakrze. Czerwona kreska to granica miêdzy naturalkami a hennowanymi
Bejbiki kochane ¦licznie

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ

Wszystko co napisa³am jest w FAQ i Pigu³ce Tam te¿ s± spisy kosmetyków na które warto zwróciæ uwagê. No i polecam bloga Myszki - wszystko co trzeba super opisane



Wczoraj my³am pottersem, potem na³o¿y³am kallosa bananowego i zabezpieczy³am tylko kie³kami pszenicy. Dzi¶ deszcz pada, tak mi siê skrêci³y na deszczu, ¿e a¿ mam ochotê znowu wróciæ do ¿elu
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:33   #4895
Neurode
Raczkowanie
 
Avatar Neurode
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Hej dziewczyny, te¿ do was do³±czam! Jestem nowa na forum, ale jako, ¿e równie¿ falowano-krêcona od razu do Was wbijam.

myszka2020 Zerknê³am na Twój avek i wiedzia³am od razu, ¿e Ciê znam ( Twoje piêkne w³osiêta ). Regularnie zagl±dam na Twojego bloga, ¶wietny wpis z tabelk± z kallosami!
Neurode jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:36   #4896
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
A noo, krêci³y siê wtedy, normalnie muszê znowu w ci±¿e zaj¶æ
A mo¿e olej z kie³ków pszenicy? Poleci³am go ju¿ kilku dziewczynom i wiêkszo¶æ lubi, a przewa¿nie by³y to falowane g³owy
Aaaa to ci±¿a ! Kurde..ja tak w ciazy nie mialam, ale to pewnie dlatego ze dlugie te moje wlosie bylo i zniszczone, no i nie dbalam o nie tak jak teraz. Mylam byle jakim szamponem, odzywka na chwile, byle by sie rozczesaly


Cytat:
Napisane przez Neurode Poka¿ wiadomo¶æ

myszka2020 Zerknê³am na Twój avek i wiedzia³am od razu, ¿e Ciê znam ( Twoje piêkne w³osiêta ). Regularnie zagl±dam na Twojego bloga, ¶wietny wpis z tabelk± z kallosami!
O tak! Notka juz w zakladkach jest, bo przymierzam sie wlasnie do kallosow tylko...gdzie je mozna kupic?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:51   #4897
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Neurode Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, te¿ do was do³±czam! Jestem nowa na forum, ale jako, ¿e równie¿ falowano-krêcona od razu do Was wbijam.

myszka2020 Zerknê³am na Twój avek i wiedzia³am od razu, ¿e Ciê znam ( Twoje piêkne w³osiêta ). Regularnie zagl±dam na Twojego bloga, ¶wietny wpis z tabelk± z kallosami!
Kochana jeste¶

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaa to ci±¿a ! Kurde..ja tak w ciazy nie mialam, ale to pewnie dlatego ze dlugie te moje wlosie bylo i zniszczone, no i nie dbalam o nie tak jak teraz. Mylam byle jakim szamponem, odzywka na chwile, byle by sie rozczesaly

O tak! Notka juz w zakladkach jest, bo przymierzam sie wlasnie do kallosow tylko...gdzie je mozna kupic?
Kallosy w hebe albo u mnie ca³y arsena³ jest w drogerii Kosmyk, a¿ bojê siê tam i¶æ
Ja w ci±¿y ju¿ dba³am, krêci³y siê mocniej, ale ugniata³am je co mycie, mo¿e teraz te¿ by tak by³o, jakbym ugniata³a. Ehh, tak czasem siê nie chce no
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 15:20   #4898
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak pytanie do mnie to tej takiej z dodatkiem czerwonego(mowa o opakowaniu)
Tak, tak. Je¶li nie pisze pod ostatnim postem, cytujê. Nie s³ysza³am nic o nowych i siê zdziwi³am.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Z tymi palette to chyba racja - tak mi siê przypomnia³o ¿e jednego lata robi³am w³osy jakim¶ garnierem na br±z i w³osy by³y suche, ale szybko dosz³y do siebie i calutkie lato wygl±da³y cudnie. Potem kupi³am palette xxl fioletow± czerñ czy co¶ takiego - w³osy by³y suche jak wiór, lekkie, ¶mierdzia³y farb± ze 2 miesi±ce (przy codziennym myciu) i od tego czasu mia³am problem z ich pielêgnacj±. Nie rozdwaja³y siê ale ich struktura pewnie by³a uszkodzona.
Po tym jeszcze zrobi³am 2 razy palette ruby red ale po tej ju¿ siê nic nie dzia³o z³ego. Jednak ¼le wp³ynê³a ta jedna na w³osy, okropieñstwo, teraz mi siê przypomnia³o.

Za to mi³o wspominam farby garnier, loreal feria (mia³am czarn± i czerwon± i kompletnie nie wysuszy³a w³osów!) i delia. Delia by³a delikatna i nie pogarsza³a stanu w³osów a farbowa³am ni± te kryzysowe - tylko kolor szybko zszed³ ale to raczej przez moje porowate w³osy i ich kondycjê. Mimo to piêknie przyciemni³a i zrówna³a kolor (rozja¶nienie od s³oñca by³o spore), od tego czasu ju¿ nie farbujê.
Dlatego, ¿e XXl, które ju¿ dawno zosta³o wycofane, by³o bardzo szkodliwe. Na czerni spokojnie wychodzi³a czerwieñ, to jakby bardzo mocny rozja¶niacz z farba. Ich podstawowe serie jednak s± naprawdê w porz±dku. Mam s³abe w³osy, a nigdy mi ¿adna ich farba nie zrobi³a krzywdy. Nawet lekko rozja¶niajace typu C10 czy ten rozja¶niacz do pasemek, który po³o¿y³am chyba trzy lata temu na ca³e w³osy - me1. Szczególnie ich ciemne farby by³y kiedy¶ bardzo szkodliwe sk³adem, ale to by³o kilka ³adnych lat temu. ¦ladu ju¿ po tym nie ma.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Schodzi³a która¶ z Was z bardzo ciemnego br±zu, wrecz czarnego do jasniejszego koloru? Od dawien dawna farbuje joa¶k± palona kawa, a teraz co¶ mi w g³owie kie³kuje ¿eby zrobiæ co¶ ja¶niejszego na g³owie. Tylko nie za bardzo wiem czy siê op³aca. W³osy niedawno podcina³am, a i tak fryzjerka powiedzia³a ¿e jeszcze trochê by ¶ciê³a. Bardzo taki zabieg zniszczy³by w³oski?
Ja z czerni na platyne, oczywi¶cie sama. U Ciebie powinno byæ pro¶ciej, dekoloryzacja, potem mo¿e jedna k±piel rozja¶niajaca i na to farba. Ja siê musia³am wieloma k±piel±mi ratowaæ, bo bardzo d³ugo czerñ mia³am. Wtedy stan by³ naprawdê kiepski, tym bardziej ¿e odrosty plus na chwilê ca³o¶æ robi³am ¶rednio co dwa tygodnie farba rozja¶niajaca- mia³am obsesjê na punkcie nawet pó³ cm odrostu. Ale je¶li to zrobisz z g³ow± i dodasz odpowiedni± pielêgnacjê, nie masz czego siê baæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:38   #4899
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mam badhair day/week
Very bad.
Wszystko mnie denerwuje. Juz byl fajny, mocniejszy skrêt i od nowa cyrki. Znow muszê radykalnie zmieniæ pielêgnacjê bo one tak lubi±.
Kiedy¶ proteiny be, potem super, potem TYLKO proteiny, teraz znów be. Tak samo z ¿elami, olejami i kremami do loków.
Dodatkowo s± tak idealnie nawil¿one po ostatnim myciu, ¿e straci³am ca³± objêto¶æ, jest ich piêæ na krzy¿ i przyklap. Mimo, braku grama puszku.
Owszem s± nieziemsko mi³e, miêkkie, b³yszcz±ce. Ale wygl±da to biednie...

Ostatnio nie mogê sobie poradziæ z sucho¶cia na grzywce i wierzchniej partii z tylu.
Nawet po³o¿enie oleju nie pomaga on siê w ogóle nie wch³ania tylko sucha strzecha z niewniknietym olejem.

Nie no. Mam kryzys .. :/
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:46   #4900
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja schodzilam z czarnego do sredniego brazu\ciemnego blondu. Zajelo mi to 2 lata, ale bez rozjasniania.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:54   #4901
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Z tymi palette to chyba racja - tak mi siê przypomnia³o ¿e jednego lata robi³am w³osy jakim¶ garnierem na br±z i w³osy by³y suche, ale szybko dosz³y do siebie i calutkie lato wygl±da³y cudnie. Potem kupi³am palette xxl fioletow± czerñ czy co¶ takiego - w³osy by³y suche jak wiór, lekkie, ¶mierdzia³y farb± ze 2 miesi±ce (przy codziennym myciu) i od tego czasu mia³am problem z ich pielêgnacj±. Nie rozdwaja³y siê ale ich struktura pewnie by³a uszkodzona.
Po tym jeszcze zrobi³am 2 razy palette ruby red ale po tej ju¿ siê nic nie dzia³o z³ego. Jednak ¼le wp³ynê³a ta jedna na w³osy, okropieñstwo, teraz mi siê przypomnia³o.

Za to mi³o wspominam farby garnier, loreal feria (mia³am czarn± i czerwon± i kompletnie nie wysuszy³a w³osów!) i delia. Delia by³a delikatna i nie pogarsza³a stanu w³osów a farbowa³am ni± te kryzysowe - tylko kolor szybko zszed³ ale to raczej przez moje porowate w³osy i ich kondycjê. Mimo to piêknie przyciemni³a i zrówna³a kolor (rozja¶nienie od s³oñca by³o spore), od tego czasu ju¿ nie farbujê.
Ja dzi¶ przefarbowa³am(na sucho i t³uste w³osy trochê) Palette czarn± N1 i powiem tak, ¿e nie ¶mierdzi fajnie siê nak³ada i szybko zmy³a siê z skóry(oczywi¶cie tam gdzie siê upaæka³o) kolor wyszed³ czarny taki jak chcia³am ale w³osy troszkê suche(to te¿ moja wina, bo teraz prostuje i w ogóle olejki posz³y w odstawkê ) zobaczymy po jakim czasie siê wyp³uczê

A teraz lecê do Kasinafali czytaæ nowe wpisy

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Kasia ma t± tabelkê jasno opisan± i konkretnie a jak by³y wyniki u Anwen z testami Kallosów to czyta³am z parê razy i dalej nie czaje z tymi tabelkami ;P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 18:10   #4902
Neurode
Raczkowanie
 
Avatar Neurode
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana jeste¶
Eee, gdzie tam! Ty jeste¶ kochana, wiele Twoich rad wdro¿y³am w ¿ycie i w³osy coraz ³adniejsze... Dziêkujê Ci!
Neurode jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:28   #4903
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ


Kallosy w hebe albo u mnie ca³y arsena³ jest w drogerii Kosmyk, a¿ bojê siê tam i¶æ
Ja w ci±¿y ju¿ dba³am, krêci³y siê mocniej, ale ugniata³am je co mycie, mo¿e teraz te¿ by tak by³o, jakbym ugniata³a. Ehh, tak czasem siê nie chce no
Kurdê, u mnie hebe nie ma, tylko w Katowicach, ale ciezko mi sie bedzie tam wybrac. Mam jeszcze rosska i nature, a dalej sie nie orientuje mieszkam tu od czerwca i nie znam sie (jeszcze) no nic, chyba przez neta zamowie.
A to ja co mycie ugniatam :P Lubie takie swiezo umyte lokasy, szkoda tylko ze po nocy wygladaja jak polamane

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ

Ja z czerni na platyne, oczywi¶cie sama. U Ciebie powinno byæ pro¶ciej, dekoloryzacja, potem mo¿e jedna k±piel rozja¶niajaca i na to farba. Ja siê musia³am wieloma k±piel±mi ratowaæ, bo bardzo d³ugo czerñ mia³am. Wtedy stan by³ naprawdê kiepski, tym bardziej ¿e odrosty plus na chwilê ca³o¶æ robi³am ¶rednio co dwa tygodnie farba rozja¶niajaca- mia³am obsesjê na punkcie nawet pó³ cm odrostu. Ale je¶li to zrobisz z g³ow± i dodasz odpowiedni± pielêgnacjê, nie masz czego siê baæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
O kurdelebele, to zaszalala¶ Ja sie tam boje chwytaæ sama za rozjasnianie wlosow, w listopadzie sama zrobilam sobie ombre.. Nie bylo zle, ale tez nie tego oczekiwalam, w efekcie wlosie te poszla pod nozyczki
Mysle nad wizyta u fryzjera...tylko czy chamsko nie potraktuje moich wlosow najwiekszym rozjasniaczem...
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:14   #4904
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A w hebe.chyba teraz promocjê na kosmetyki do w³osów
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:50   #4905
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Kurdê, u mnie hebe nie ma, tylko w Katowicach, ale ciezko mi sie bedzie tam wybrac. Mam jeszcze rosska i nature, a dalej sie nie orientuje mieszkam tu od czerwca i nie znam sie (jeszcze) no nic, chyba przez neta zamowie.
A to ja co mycie ugniatam Lubie takie swiezo umyte lokasy, szkoda tylko ze po nocy wygladaja jak polamane


O kurdelebele, to zaszalala¶ Ja sie tam boje chwytaæ sama za rozjasnianie wlosow, w listopadzie sama zrobilam sobie ombre.. Nie bylo zle, ale tez nie tego oczekiwalam, w efekcie wlosie te poszla pod nozyczki ala:
Mysle nad wizyta u fryzjera...tylko czy chamsko nie potraktuje moich wlosow najwiekszym rozjasniaczem...
Musia³aby¶ wybraæ dobry salon . Ja bym zrobi³a dekoloryzacje zamiast rozja¶niania najpierw. Ja to sobie lubiê czasem zaszaleæ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:55   #4906
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Eureka! Tak jak my¶la³am, to suszarka mi ten puch na g³owie robi³a. Stanowczo wracam do mycia przed snem.

Ps nowy szampon Glisskur hyialuron jest cudowny. Zapach jak perfumy, nawet na drugi dzieñ i takie fajne, mile w³oski!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:57   #4907
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja ostatnio wracam do gliss kura. I kupilam w h&m swietne gumki ala kabel od telefonu. Sa mega, nie ciagnac, nie wyrywaja i szybko wracaja do prawidkowego ksztaltu.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 16:03   #4908
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Muszê je sobie obejrzeæ, szukam jakich¶ fajnych w³a¶nie, bo wróci³am do warkoczy na noc :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 17:11   #4909
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Eureka! Tak jak my¶la³am, to suszarka mi ten puch na g³owie robi³a. Stanowczo wracam do mycia przed snem.

Ps nowy szampon Glisskur hyialuron jest cudowny. Zapach jak perfumy, nawet na drugi dzieñ i takie fajne, mile w³oski!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Tego szamponu nie widzia³am

U mnie dzi¶ oliwka BD na noc tyci i rano jeszcze do³o¿y³am,umy³am Kallos Banan i teraz znowu banan pod czepek i turban trzeba im wynagrodziæ wczorajsza farbê.Potem tylko jaka¶ bs lub ds tyci,silikon na koñce i beje :P aa i p³ukanka z octu.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 17:50   #4910
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Robi³am dzi¶ maskê ze skrobi i sie rozczarowa³am. Ostatnie 2 dni mia³am bardzo fajne w³osy - i dzi¶ zmiesza³am tresemme naturals ze skrobi± i pod czepek. Efekt? W³osy wysuszone, jak po nieodpowiednim humektancie czy oleju lnianym. Pomy¶la³am, ¿e to mo¿e od od¿ywki kokosowej - ale ostatnie 2 mycia stosowa³am j± na d³ugo pod czepek i efekt by³ pozytywny wiêc to chyba przez skrobiê bo jednak jest humektantem i mog³a mi wysuszyæ, skoro nie podpasowa³a. Kolejne mycie zrobiê z t± od¿ywk± kokosow±, je¶li nie bêdzie lepiej to znaczy ¿e ona te¿ mi nie s³u¿y i tyle.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-03, 17:54   #4911
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Smerfetka, to nowo¶æ, dorwa³am wczoraj w Rossku, nawet promocja na wiêksz± butelkê jest. Mój nowy hicior
Dzisiaj pierwsze olejowanie winogronowym, jestem ciekawa efektu, ze 4h lekko z nim posiedzê.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:48   #4912
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Olejowalam winogronowym 2 dni temu ale trzyma³am bardzo krotko bo nie chcialan na noc a pó¼no nalozylam. Wydaje mi sie ze sie polubilismy ale to sprawdze jeszcze raz bo ja i tak na razie nie do koñca wiem jak na 100% mam byæ pewn± ze co¶ mi pasuje. Potem jak zwykle proteiny. Daje prawie co mycie i nie mia³am jeszcze efektu przeproteinowania.
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:57   #4913
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

dziewczyny a maska biovax w tym brazowym opakowaniu nadaje sie do mycia?
chcia³abym spróbowac myc odzywka a narazie jedyne co mam w domu i byc moze sie nadaje to saszetka maski z biovaxu
bo reszta od¿ywek ma silikony.
danana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:05   #4914
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

elunka, ja jestem wniebowziêta. siedzia³am wczoraj z winogronkiem ponad 4h i dzisiaj mam taflê nowy ulubiony olej!
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 13:10   #4915
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Smerfetka, to nowo¶æ, dorwa³am wczoraj w Rossku, nawet promocja na wiêksz± butelkê jest. Mój nowy hicior
Dzisiaj pierwsze olejowanie winogronowym, jestem ciekawa efektu, ze 4h lekko z nim posiedzê.
Zaraz lukne





Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
elunka, ja jestem wniebowziêta. siedzia³am wczoraj z winogronkiem ponad 4h i dzisiaj mam taflê nowy ulubiony olej!
Jaki masz winogronowy?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 13:46   #4916
redfoxredfox
Raczkowanie
 
Avatar redfoxredfox
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: poznan
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

witam siê!

wczoraj na³o¿y³am winogronowy (z kuchni) na w³osy i jakie¶ takie ¶rednie. Ostatnio po spaniu w kokosowym by³y nieziemskie, ale pojecha³am na ¶wiêta i nie wziê³am go ze sob±. Zawsze my¶la³am, ¿e mam wysokoporowate i z kokosem siê nie polubi±, a tu takie co¶
__________________
‘lick my red deliciøus’


w³øsomaniaczka-sceptyczka since august 2014
redfoxredfox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:35   #4917
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ
A noo, krêci³y siê wtedy, normalnie muszê znowu w ci±¿e zaj¶æ
A mo¿e olej z kie³ków pszenicy? Poleci³am go ju¿ kilku dziewczynom i wiêkszo¶æ lubi, a przewa¿nie by³y to falowane g³owy
Czytalam artykul na NC ze falom sluza kokos, argan, olej rozany. Na pewno nie regula, ale po arganie mam zazwyczaj sliczne falki.
A tak w ogole to mam paskudny katar.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:56   #4918
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Czytalam artykul na NC ze falom sluza kokos, argan, olej rozany. Na pewno nie regula, ale po arganie mam zazwyczaj sliczne falki.
A tak w ogole to mam paskudny katar.
Kokos nie s³u¿y wysokopor±, wiêc k³óci mi siê to z falowanymi w³osami
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:40   #4919
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Kokos nie s³u¿y wysokopor±, wiêc k³óci mi siê to z falowanymi w³osami
Nie kazde fale sa wysokoporowate.
I od tej reguly sa wyjatki, bo np. Volyova miala wysokoporowate, falowane, a kokos jej sluzyl.
Mi tez sluzy od kiedy porowatosc mi spadla.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:04   #4920
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Jest nadzieja!!! Dzisiaj skrêt pod wieczór. Lekki ale jest. Kocham ojej winogronowy!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.