Januszowanie - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 15:07   #1171
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Razem z koleżanką drukowałyśmy jedną stronę na zajęcia i właściwie trzeba to robić co tydzień. Więc ona zapłaciła te 8 gr i uznałam, że za tydzień po prostu ja zapłacę i tyle, zresztą gdybym ja miała zapłacić tylko nie byłby to dla mnie problem. A ona po wyjściu: "A słuchaj, możemy się teraz rozliczyć za to ksero? Masz 4 gr dla mnie?".
Miałam na studiach koleżankę, która robiła to samo, tylko w drugą stronę. Kserowałam coś dla siebie i dla niej, ja płaciłam, a ta za mną chodziła i mi wciskała 7 groszy, bo przecież musi mi oddać pieniądze. Za każdym razem to samo.
Tak samo znam ludzi, którzy - gdy częstuję papierosem, pytają "to ile mam ci oddać za tego papierosa?". Gdy mówię, że nie trzeba, przecież sama z siebie częstuję, to zaczynają jakieś targowanie i wyliczanie "50 groszy wystarczy? eee, nie, ile kosztowała paczka? muszę to podzielić na 20 i wtedy wyjdzie...".

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:08
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:12   #1172
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
one sa przyprawiane i laminowane, trzeba uwazac i zdjac ten plastik, ale czasem sie moze go nie zauwazyc


taak, zaradnosc
dziwi mnie, ze nikt tego nei sprawdza, nawet nie sprawdzaja, czy dzieci, na ktore sa benefity, sa ich dziecmi, bo czasem sa pozyczone
mnie ogółem mówiąc rozwala branie socjali i życie na koszt państwa całymi rodzinami z pokolenia na pokolenie (tradycja czy jak), gdzie wszyscy mają po parze zdrowych rąk do pracy. jak to mówią - ktoś musi robić by inni mogli się opieprzać.

a, i jeśli chodzi o ten cały "językowy" kontekst to januszowaniem jest dla mnie chwalenie się ilu języków obcych dany janusz się uczy w tym momencie i 'przypadkowe' wtrącanie tego faktu w co drugą rozmowę (tak samo jak i nowopoznanego słownictwa) co by pokazać jakim jest się poliglotą, często nie potrafiąc posłużyć się własnym ojczystym językiem.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:42   #1173
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
mnie ogółem mówiąc rozwala branie socjali i życie na koszt państwa całymi rodzinami z pokolenia na pokolenie (tradycja czy jak), gdzie wszyscy mają po parze zdrowych rąk do pracy. jak to mówią - ktoś musi robić by inni mogli się opieprzać.

a, i jeśli chodzi o ten cały "językowy" kontekst to januszowaniem jest dla mnie chwalenie się ilu języków obcych dany janusz się uczy w tym momencie i 'przypadkowe' wtrącanie tego faktu w co drugą rozmowę (tak samo jak i nowopoznanego słownictwa) co by pokazać jakim jest się poliglotą, często nie potrafiąc posłużyć się własnym ojczystym językiem.
W rodzinie męża taki jeden jest ciekawy przypadek. Pojechał za granicę do pracy i trochę tego angielskiego liznął. Spotkaliśmy się w święta zazwyczaj jak przyjeżdżał. Co chwila opowiadał o pracy, ale nie tak zwyczajnie opowiadał coś ciekawego tylko cytował zupełnie zwyczajne codzienne rozmowy ze swoimi kolegami z pracy w języku angielskim. Tylko że z tych cytatów nie wynikała ani żadna ciekawa puenta ani nic śmiesznego, po prostu zwyczajna rozmowa typu:
- ken aj help ju
- jes ofkors

Kto nie znał angielskiego to nie wiedział o co chodzi, kto znał to nie rozumiał po cholerę cytować dialogi które nic nie wnoszą do rozmowy. Chyba tylko po to żeby poszpanować że nauczył się paru zwrotów po angielsku.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 16:35   #1174
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Miałam na studiach koleżankę, która robiła to samo, tylko w drugą stronę. Kserowałam coś dla siebie i dla niej, ja płaciłam, a ta za mną chodziła i mi wciskała 7 groszy, bo przecież musi mi oddać pieniądze. Za każdym razem to samo.
Tak samo znam ludzi, którzy - gdy częstuję papierosem, pytają "to ile mam ci oddać za tego papierosa?". Gdy mówię, że nie trzeba, przecież sama z siebie częstuję, to zaczynają jakieś targowanie i wyliczanie "50 groszy wystarczy? eee, nie, ile kosztowała paczka? muszę to podzielić na 20 i wtedy wyjdzie...".
Mój TŻ kiedyś szedł do sklepu i współlokatorka poprosiła go, żeby kupił jej bułki na następny dzień. Dała mu piątaka, kupił jej tam ze 4 bułki, a ona nie chciała reszty "nie, nie, weź resztę ZA DROGĘ". Mało tam nie umarłam ze śmiechu
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 16:46   #1175
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
targanie do pracy salatek ze sledzikiem i cebula i dumne jedzenie przy biurku, a potem wonienie paszczowe, bo nawet gumy nie maja, albo odgrzewanie rybnych posilkow w pracowej mikrofali - zapachy w biurze potem bezcenne
Dla mnie straszne jest spalenie papierosa a potem wejście do komunikacji miejskiej czy do sklepu gdzie będzie się miało bliższy kontakt z ludźmi gdzie nawet nie weźmie się gumy czy jakiegoś cukierka aby ten smród fajki przyćmił.

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Niech się zdarzy, że kod od rzeczy będzie oberwany. Janusz nie pozostawi tego bez komentarza.
Ja tam zawsze wtedy proszę o odłożenie, szkoda naszego czasu bo i ja się śpieszę a i jakiś Janusz zaraz kasjerkę opieprzy że za długo mnie obsługuje, a jak widzę czasem jak tacy się pastwią nad kasjerkami to im współczuję bo siedzieć i wysłuchiwać tych wszystkich tekstów to przegięcie, za takie teksty powinna ochrona spałować Janusza i może kolejny by się zachował jak należy.

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Bo Janusz i Grażynka nie przepłacają i nie dajo zarobić tym biznesmenom zzza wielkiej kałuży. Oni kupią to taniej bo w promocji.
Dokładnie, jakiś czas temu w markecie była promocja na jogurty, ludzie brali po zgrzewce, ja podszedłem rzuciłem okiem na datę ważności i śmiać mi się chciało, bo data ważności następnego dnia upływała a wątpię aby te jogurty wypili choćby jeden dzień po terminie no ale interes zrobili.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:14   #1176
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
A co powiecie na święcenie samochodu po niedzielnej sumie? Nie wiem czy na każdej wsi to taka praktyka, czy tylko lokalne Janusze opłaciły sobie taką usługę święcenia nowej bryki - kto wie, może wtedy jest niższe spalanie, albo olej rzadziej do wymiany?
U mnie w parafi jest to tylko w okolicy wspomnienia sw Krzysztofa. Ksiadz idzie na parking i swieci wszystko po kolei.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:35   #1177
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
W rodzinie męża taki jeden jest ciekawy przypadek. Pojechał za granicę do pracy i trochę tego angielskiego liznął. Spotkaliśmy się w święta zazwyczaj jak przyjeżdżał. Co chwila opowiadał o pracy, ale nie tak zwyczajnie opowiadał coś ciekawego tylko cytował zupełnie zwyczajne codzienne rozmowy ze swoimi kolegami z pracy w języku angielskim. Tylko że z tych cytatów nie wynikała ani żadna ciekawa puenta ani nic śmiesznego, po prostu zwyczajna rozmowa typu:
- ken aj help ju
- jes ofkors

Kto nie znał angielskiego to nie wiedział o co chodzi, kto znał to nie rozumiał po cholerę cytować dialogi które nic nie wnoszą do rozmowy. Chyba tylko po to żeby poszpanować że nauczył się paru zwrotów po angielsku.
z rozrzewnieniem wspominam etapy szpanowania angielskim w moim otoczeniu. w zasadzie to nawet zdążyłam się przyzwyczaić, ale obecnie coraz częściej próbują przeskoczyć o szczebel wyżej, jednak obciążeni są masą zaległości i koniec końców wychodzi im to nieco pokracznie.

jeśli chodzi o studia i kserówkowe sprawy - miałam sępa, któremu drukowałam/kserowałam przez cały pierwszy semestr polegając na tym że w przyszłym semestrze ta osoba się "poczuje" i w ramach rekompensaty będzie to robić dla mnie. niestety, nie wszyscy się "poczuwają"
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 17:46   #1178
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się kolejny przykład janusza. Teściowa.
Robimy pizzę, wyciąga ser z lodówki, połowa już zazieleniała. Mówię "to ja pobiegnę do sklepu kupię nowy" a ona "nie, to się wykroi i będzie ok".
nie tylko obrzydliwe ale i niebezpieczne
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:23   #1179
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Januszowanie

A foliowa 'koronkowa' bielizna damska obecna na wszelkich targach i straganach ?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:42   #1180
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
A foliowa 'koronkowa' bielizna damska obecna na wszelkich targach i straganach ?
Ale jak to foliowa?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:52   #1181
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Ale jak to foliowa?
Pewnie chodzi o to, że ze sztucznego materiału. Tak mniemam.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 19:59   #1182
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Januszowanie

Dokładnie... Dla mnie to jest jak folia....
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:11   #1183
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
nie tylko obrzydliwe ale i niebezpieczne
Ja to wiem, ale niektórym nie przetłumaczysz. Kompletnie nie rozumiem jak można robić wielkie zapasy (bo promocja na śmietanę w biedronce to kupię z 5 opakowań) a później połowę z nich dojadać po terminie (bo się zmarnuje). To też jest dla mnie januszowaniem i to ostrym.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:22   #1184
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Januszowanie

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;50955650]Pewnie chodzi o to, że ze sztucznego materiału. Tak mniemam.[/QUOTE]





Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Dokładnie... Dla mnie to jest jak folia....
Dzięki, rozumiem ;-)
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:41   #1185
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Januszowanie

Praktykowane podczas upałów głównie przez starszych panów z pokaźnym mięśniem piwnym - podwijanie koszuli tak, żeby odsłonić brzuch

Faceci w skórzanych marynarkach/kamizelkach (myślałam że już nie istnieją, ale niestety ogień piekielny ich nie pochłonął)
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:49   #1186
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się kolejny przykład janusza. Teściowa.
Robimy pizzę, wyciąga ser z lodówki, połowa już zazieleniała. Mówię "to ja pobiegnę do sklepu kupię nowy" a ona "nie, to się wykroi i będzie ok".
Ooo, u moich teściów to tylko "pleska ", też okrawają namiętnie wszelkie nadpsute jedzenie, a mnie włos się na głowie jeży :|

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:56   #1187
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

Propo drogich rzeczy - jak juz Ci rozwala cos drogiego to dostajesz ochrzan 'to po co takie drogie kupowalas?' Mialam to kupilam, co komu do tego? To jakas nowosc, ze sie na cudze rzeczy uwaza?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

A w ogole to mam sasiada zlomiarza, czasem nei weim czy to ufo atakuje czy co, a to on piluje metal w piwnicy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:21   #1188
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Propo drogich rzeczy - jak juz Ci rozwala cos drogiego to dostajesz ochrzan 'to po co takie drogie kupowalas?' Mialam to kupilam, co komu do tego? To jakas nowosc, ze sie na cudze rzeczy uwaza?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

A w ogole to mam sasiada zlomiarza, czasem nei weim czy to ufo atakuje czy co, a to on piluje metal w piwnicy.
Może nie dokładnie to ale moja mama uwielbia mnie rozliczać z pieniędzy. "Tyle oszczędności miałaś, na coś je wydała?", "Kupujesz głupoty i nie masz później pieniędzy!", "Na co ty wydajesz tyle pieniędzy?" i to wszystko atakującym i awanturniczym tonem
na szczęście rozmawiamy coraz rzadziej

Januszowaniem dla mnie też są samochody z chińskimi znakami albo płomieniami albo za dużymi felgami albo coś koło tego.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:38   #1189
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

Ja mam za duzo kosmetykow, ale sa rzeczy na ktorych nie oszczedzam, poza tym sa tez prezenty itd. Poza tym nie wazne za ile mam laptopa, masz przy nim nie skakac, okularow masz nie lamac, perfum nie wypsikiwac, nie wazne ile to kosztowalo, i tak moze mnie nie byc stac na kupno nowego.

A, darlam sie troche jak zostalam oblana olejem z butelki na imprezie, sukienka za 250zl, dobrze ze czarna (ale kolezanki byla czerwona i nie przezyla tego). Ale jakby byla jasna to bym zabila na miejscu. Pewnie bym uslyszala 'ile?? poebalo cie ze tyle na ciuchy wydajesz?? to masz za swoje jak w takich drogich chodzisz, trzeba bylo kupic tansza'.

Teraz tez bede szla na impreze i bedzie paru Januszy, pewnie bym sie ubrala w nowa sukienke, bo lubie chodzic ladnie ubrana, ale sie juz po prostu boje, ubiore sie znowu na czarno.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 22:00   #1190
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Może nie dokładnie to ale moja mama uwielbia mnie rozliczać z pieniędzy. "Tyle oszczędności miałaś, na coś je wydała?", "Kupujesz głupoty i nie masz później pieniędzy!", "Na co ty wydajesz tyle pieniędzy?" i to wszystko atakującym i awanturniczym tonem
na szczęście rozmawiamy coraz rzadziej

Januszowaniem dla mnie też są samochody z chińskimi znakami albo płomieniami albo za dużymi felgami albo coś koło tego.
To jeszcze tatuaże chińskie znaki i triballe
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:03   #1191
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Januszowanie

Janusze w mojej rodzinie kupują chleb, ale nie wolno go jeść, najpierw trzeba skończyć ten czerstwy, który już jest. Jak ten czerstwy zjedzony, to można zacząć nowy. Który już jest czerstwy.
I tak od lat
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:08   #1192
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Tatuaże z gola baba robione maszynka z dlugopisu za stodoła 30 lat temu.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:10   #1193
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

U mnie mroza chleb.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:14   #1194
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Możenie chleba nie jest normalne xD? Jestem Grażynka. Nie ze robie zakupy na zapas, tylko np jak sporo zostało, a mnie wypadł jakis wyjazd.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:16   #1195
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Januszowanie

No pewnie, że jest normalne.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:16   #1196
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Możenie chleba nie jest normalne xD? Jestem Grażynka. Nie ze robie zakupy na zapas, tylko np jak sporo zostało, a mnie wypadł jakis wyjazd.
Ja też mrożę, dzięki temu jest świeżutki i pyszny :ślina:

Janusze, o których pisałam chleb trzymają w worku na stole I poki jest świeży to jedzą stary
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:16   #1197
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Januszowanie

Też uważam mrożenie za normalne. Na przykład na wiosce, gdzie sklep najbliższy 6 km stąd, wszyscy pracują i się nie chce codziennie do sklepu jeździć, to robi się zakupy raz na parę dni, chleb mrozi, a wyjęty rano jest świeżutki.
Wolę to niż to nieszczęsne jedzenie czerstwego
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:18   #1198
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

Chleb kosztuje 3zl, więc trudno powiedziec. Jak sie mieszka samemu to moze mieć sens, jak nie to mozna sobie ju darować i kupić nowy.
Śmieje się nieraz z tych oszczędności emerytow, ale jakbym poszla do babci na szkolenie to bym była bogata.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:21   #1199
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość

[/COLOR]A w ogole to mam sasiada zlomiarza, czasem nei weim czy to ufo atakuje czy co, a to on piluje metal w piwnicy.
U mnie złomiarz pracuje dzielnie na balkonie ,a w piwnicy stolarz ,nie wiem co on od lat tam tworzy

Ooo ja tam zjadam czerstwy chleb ,kupuje nabiał z krótkim terminem ważności w hurtowych ilościach i zjadam nawet 3 tygodnie po terminie i obkrawam żółty ser

Zawsze mówiłem że jestem jak świnia >wszystko zeżre ,a tu proszę Janusz
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:24   #1200
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Januszowanie

No ja chyba jestem totalny janusz ale potrafię zamrozic pół chleba
Jak sobie czasem kupię rodzaj, który jem tylko ja, to kroje, pół mrożę, resztę jem, a potem wyciągam drugą częśc, bo luubie taki świeżutki a po co kupować nowy, jak mam jeszcze pół.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 14:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.