Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 20:33   #631
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mojej tez dzis cos jest. Calutki dzien na cycu i usypia na rekach. Jak jej wypadnie.to robi akcje . Co ja odloze to zaraz.sie budzi. Spala z godzine na lozku ale tylko dlatego ze ja wtulilam w siebie zeby mnie czula. Nawet wysikac sie nie moglam , tz sie darla i ctca szukala. Przeciez taki noworodek powinien spac wiecej nic lacznie 3 godz w dzien . Mysle ze mam slaby pokarm dziewczyny ktore dokarmiaja mm - skad wiedzialyscie ze maluszkom brakuje?

Lucky, sara - tesciiwa mi mowila ze jak wypadnie.skrzep.to bardzo dovrze. U nich w rodzinie kobiety zle sie czuly w pologu dopoki skrzep nie wypadl. Potem jakvy reka odjal. Mi nic nie wypadlo, tylko takie drobne kawalki..

Lucky przezylas duzo, ale wazne ze juz jest ok
Mi cycki odmówiły posłuszeństwa <że tak powiem> i musiałam ściągać. Widziałam że mało ściągałam bo co 3 godz z obu piersi miałam 50 ml, żeby 90-100 ml mieć to po ok 5 godz więc musiałam co któreś karmienie dać mm. Od środy mała znów wróciła do cyca no i w czwartek na samym cycu nie dość że ciągle na nim wisiała <ale nie dziwię się-stęskniła się > to spała po 5 min i płakała, dostawiona do piersi denerwowała się, więc stwierdziłam że może być głodna. Dałam jej mm po którym się uspokoiła i ładnie zasnęła a męczyła się cały dzień Staram się żeby jak najwięcej ssała pierś niech pobudza laktację, ale jak już się denerwuje bo nie dojedzona to daję jej 30-40 ml mm.
Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Mam dola. Placze. Ide spac. Dobranoc
Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Jestem mistrzem robienia kilku rzeczy jednocześnie. Obiad raczej zawsze gotuje z małą przy piersi. Nie pytajcie jak. Jem tak samo, np. na kolanach mam dwie poduchy i na nie kładę córkę tak żeby buzke miała na wysokości piersi. I ona leży i pije, a ja mam dwie wolne ręce. No i dużo takich historii. Trzeba sobie radzić. A jak na chwile zasypia to włącza mi się zapieprzacz i robie wszystko jak najszybciej. Jakoś trzeba to przetrwać. Raz w chwili największego kryzysu dalam butle. Ale ogólnie ciężko jest. No i starsza córa jest jeszcze.
Wczoraj ścielam włosy! Bo mi za długo była pielęgnacja. Nawet tak sexy się poczułam ;-) Ale uwielbiam być mamuśka

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Co się dzieje???
Hanka chyba na jakieś szkolenie muszę się wybrać do Ciebie... ja jak sama jestem to nawet siku nie mam kiedy zrobić- nie wspomnę o dwójce jakaś kutfa niezorganizowana matka ze mnie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
dobranoc

Dziękuje Wam za wsparcie

idę odespać sterydy...
Spij dobrze
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 20:53   #632
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Jutro wychodzimy. Maly ma dzis usg brzucha bo ma naros na uszku.
Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Szara, przeczytalam opis.. podobnie jak u mnie.. tez sie umordowalam ze skurczami.. a ta co sie darla to nie bylam ja? Bo ja na skurczach sie darlam :p
Wszystko możliwe
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:04   #633
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Wybaczcie za niedopisana wiadomość, ale wysłałam tyle ile zdażylam napisać bo mój Aniołek wstał po 3h drzemce

Jak tam u Was z jedzeniem żarłoczki ?
Ja dziś rogal z masłem na śniadanie, obiad ryba ziemniaki i buraki na parowarze i kolacja ryż z jabłkami i w miedzy czasie biszkopty, ubolewam nad czekoladą i słodyczami ale do zniesienia.
__________________
Synuś Mamusi

Edytowane przez LuckyLove
Czas edycji: 2015-05-22 o 21:19
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:33   #634
07_Pati_07
Raczkowanie
 
Avatar 07_Pati_07
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 440
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
To ja pisałam. Bakterie mam ponad 1500 gdzie norma jest do 130, leukocyty 237 przy normie do 17, nablonki płaskie 77, norma do 31 ( tak w przybliżeniu bo nir chce mi się wstawać ).

Przyzwyczajony do tego to on jest od 9 miesięcy
kurczę to ja mam jakieś dziwne to moje laboratorium bo nie mam podanych żadnych wartości tylko coś takiego: leukocyty w moczu: 25 Leu/ul+ (norma: ujemne), nabłonki płaskie-osad: liczne (norma: pojedyncze), Leukocyty-osad:6-8wpw (norma:1,0-5,0), bakterie-osad: dość liczne (norma:nieliczne), kryształy-osad: nieliczne fosforany bezpostaciowe, no i wysokie pH bo aż 7. ale oczywiście ginekolog powiedział że tak może być... pozostaje mi dalej pić sok z żurawiny i liczyć na to że faktycznie jest ok

Szaraa
super opis, strasznie się nacierpiałaś, ale masz to już za sobą i jesteście razem jeszcze raz gratuluję

Kasienka
wow 3 skurcze parte szacun! Zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
Baset no jezzcze jakby mnie położył jakby coś się działo to ok, ale tak to nie widzę sensu. No ale zobaczymy co powie

Właśnie przeżyłam zawał. Mój Kubuś zamknął się w pokoju na klucz w czasie jak poszłam po picie do kuchni młody ryk, płacz, nie umie odkręcić klucza, ja na początku się śmiałam ale po 15 min zaczęłam płakać.jjuz snie wiedziałam co robić. A męża nie ma. Więc probowalam łyżeczką, agrafka, kopać w drzwi, wszystkiego dosłownie. Na szczęście przyszedł szwagier i poszedł piwnicą, wspiął się na taras i jedno szczęście że drzwi na taras mieliśmy otwarte, to odkluczyl. A kuba cały zaryczany na łóżku mam nauczkę, żeby klucza nie zostawiać juz w drzwiach.
matko! zawał na miejscu! ale dobrze, że mogłaś liczyć na pomoc szwagra i że wszystko dobrze się skończyło, a szwagrowi to bym skrzynkę piwa chyba kupiła z wdzięczności

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Witam się po dłuższej nieobecności i jednosześnie Gratuluję Kolejnym dziewczyną które doczekały się swoich pociech

Za mną ciężki czas, ale od środy jesteśmy z Miłoszkiem w domu
Jest prze kochany i kiedy patrzę na niego zapominam o wszystkim złym czego doświadczyłam przez minione dni , o bólu, łzach, zwątpieniach...
to samo dotyczy mojego męża - tak naprawdę dopiero teraz uświadomiłam sobie kim jest dla mnie, jak bardzo go kocham, jak bardzo zmieniło się Nasze małżeństwo w przeciągu tych kilku chwil i że bez niego nie dałabym rady ...

Jeśli chodzi o Miłoszka , mimo że urodził się 2x owinięty pępowiną wokół szyji, ze znacznym zasinieniem głowy i złamanym obojczykiem (co lekarze zauważyli dopiero na 3cią dobę po porodzie ) jest wszystko OK Bóg miał go w opiece bo dostał 10pkt, zasinienie i obrzęk główki już jest prawie nie widoczny a raczke sobie zawijamy odpowiednio w pieluszkę.. Jest istnym aniołem z nieba ... tylko je i śpi, albo leży sobie spokojnie. Oczywiście było w szpitalu trochę kryzysów .. Moniska tak jak u Ciebie .. mały wrzeszczał aż się zanosił - nie chciał jeść, spać, nie pomagało nic kompletnie... aż serce pękalo .

Jeśli chodzi o mnie mam okropną anemię, mielii dawać mi krew, ale wolałam spróbować podbudować się lekami ... od czasu porodu jeszcze nie siedziałam boli mnie jak skur.... a wczoraj przezyłam horror, poszłam zmienić podkład bo czułam że coś mnie tam napiera na szwy i uciska (dziwne uczucie) zdążyłam tylko ściągnąć spodnie i podłożyć ręce i złapałam okropny skrzep taki galaretowaty który był tak wielki ze przelewał mi się przez dłonie byłam w szoku .... ale po konsultacja z polożną mnie uspokoiła....
dużo zdrówka życzę dla Ciebie i synusia

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

melduję się po wizycie, doktorek zauważył, że brzuch mi się spina więc stwierdził że coś tam się dzieje, po badaniu powiedział że szyjka jest prawie całkowicie skrócona, a rozwarcie na 1cm... i że MOŻE coś się będzie działo w weekend (i tu prośba do Was o wasze magiczne kciuki ) ale dał mi skierowanie na poniedziałek na oddział... pytałam go o ten masaż szyjki, to powiedział mi że on czegoś takiego nie robi, że woli na oddziale podać oxytocynę i mieć wszystko pod kontrolą zawsze mi się wydawało, że to taki standard a on mi tu wyjechał z jakimiś komplikacjami po takim masażu itd... brzuch mi się spina cały czas, ale żadnych bóli nie mam
to tyle...
__________________

25.09.2010

II kreseczki - 16.09.2014
29.05.2015 Pola 3290g i 56cm
07_Pati_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:41   #635
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Hanka wow, jesteś miszczuniem
No, mąż nawet mi zdjęcie zrobił jak mała leży na blacie kuchennym, ja pochylona nad nią, bo ssala sobie pierś i kroje rzodkiewki :-P
może wrzucę do klubu :-P




Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
O kurde no chcieć to móc po prostu super!



Pewnie


Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Mi cycki odmówiły posłuszeństwa <że tak powiem> i musiałam ściągać. Widziałam że mało ściągałam bo co 3 godz z obu piersi miałam 50 ml, żeby 90-100 ml mieć to po ok 5 godz więc musiałam co któreś karmienie dać mm. Od środy mała znów wróciła do cyca no i w czwartek na samym cycu nie dość że ciągle na nim wisiała <ale nie dziwię się-stęskniła się > to spała po 5 min i płakała, dostawiona do piersi denerwowała się, więc stwierdziłam że może być głodna. Dałam jej mm po którym się uspokoiła i ładnie zasnęła a męczyła się cały dzień Staram się żeby jak najwięcej ssała pierś niech pobudza laktację, ale jak już się denerwuje bo nie dojedzona to daję jej 30-40 ml mm.



Hanka chyba na jakieś szkolenie muszę się wybrać do Ciebie... ja jak sama jestem to nawet siku nie mam kiedy zrobić- nie wspomnę o dwójce jakaś kutfa niezorganizowana matka ze mnie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------


Spij dobrze
Można się nauczyć
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:44   #636
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez 07_Pati_07 Pokaż wiadomość
kurczę to ja mam jakieś dziwne to moje laboratorium bo nie mam podanych żadnych wartości tylko coś takiego: leukocyty w moczu: 25 Leu/ul+ (norma: ujemne), nabłonki płaskie-osad: liczne (norma: pojedyncze), Leukocyty-osad:6-8wpw (norma:1,0-5,0), bakterie-osad: dość liczne (norma:nieliczne), kryształy-osad: nieliczne fosforany bezpostaciowe, no i wysokie pH bo aż 7. ale oczywiście ginekolog powiedział że tak może być... pozostaje mi dalej pić sok z żurawiny i liczyć na to że faktycznie jest ok

Szaraa
super opis, strasznie się nacierpiałaś, ale masz to już za sobą i jesteście razem jeszcze raz gratuluję

Kasienka
wow 3 skurcze parte szacun! Zdrówka życzę



matko! zawał na miejscu! ale dobrze, że mogłaś liczyć na pomoc szwagra i że wszystko dobrze się skończyło, a szwagrowi to bym skrzynkę piwa chyba kupiła z wdzięczności :



dużo zdrówka życzę dla Ciebie i synusia

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

melduję się po wizycie, doktorek zauważył, że brzuch mi się spina więc stwierdził że coś tam się dzieje, po badaniu powiedział że szyjka jest prawie całkowicie skrócona, a rozwarcie na 1cm... i że MOŻE coś się będzie działo w weekend (i tu prośba do Was o wasze magiczne kciuki ) ale dał mi skierowanie na poniedziałek na oddział... pytałam go o ten masaż szyjki, to powiedział mi że on czegoś takiego nie robi, że woli na oddziale podać oxytocynę i mieć wszystko pod kontrolą zawsze mi się wydawało, że to taki standard a on mi tu wyjechał z jakimiś komplikacjami po takim masażu itd... brzuch mi się spina cały czas, ale żadnych bóli nie mam
to tyle...
Wiesz co ja pierwszy raz mam tak podane. W innym lab tylko było że są liczne, nieliczne albo nie ma.

A co do masażu to lekarz na rację. Można nim szyjke uszkodzić, lepiej nie robić.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
No, mąż nawet mi zdjęcie zrobił jak mała leży na blacie kuchennym, ja pochylona nad nią, bo ssala sobie pierś i kroje rzodkiewki :-P
może wrzucę do klubu :-P
Oplulam telefon
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:50   #637
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Wiesz co ja pierwszy raz mam tak podane. W innym lab tylko było że są liczne, nieliczne albo nie ma.

A co do masażu to lekarz na rację. Można nim szyjke uszkodzić, lepiej nie robić.[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 22:4

Oplulam telefon

No ale jakoś trzeba sobie radzić :-D
Może macie jeszcze jakieś patenty żeby mieć wolne ręce?
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 21:53   #638
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
No ale jakoś trzeba sobie radzić :-D
Może macie jeszcze jakieś patenty żeby mieć wolne ręce?
Chusta chusta i jeszcze raz chusta ale.w chuscie raczej sobie nie possie. Za to pośpi spokojnie
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:55   #639
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Chusta chusta i jeszcze raz chusta ale.w chuscie raczej sobie nie possie. Za to pośpi spokojnie
No właśnie, mnie na razie chodzi o karmienie. Chustę juz mam, ale to trochę później.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 22:49   #640
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Ja mam dola pod tytulem "tesciowa" juz miske lez wyplakalam!!!!!jedno jest pewne ze w poniedzialek ja odbiram Olimpie ze szkoly


zajrzycie do klubu pod i znowu tesciowa
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 23:06   #641
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Pierwsza porazka. Stracilam pokarm.

O 21 zadzwonilam do poloznej i kazala kupic mm. Mloda wypila duszkiem 70 ml, odbilo jej sie , polozylam ja spac. Po czym zrobila taki wrzask . Okazalo sie ze w koncu zasnela ssac moj palec... tak sie przyzwyczaila do piersi... nie wiem jak to bedzie..

Mam pytanie. Czy jak sie obudzi na karmienie to dac cyca czy znoe mm? Polozna mowila ale mala krzyczala i nie zrozumialam .
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 23:09   #642
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

mimi ja bym dala mm....a co ssania to moze smoczek jej daj
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 23:13   #643
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Nie chce wlasnie smoczka.... piersi niby bola ale czemu mala jest po moim mleku glodna?
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 23:14   #644
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Hanka przykładna mamusia

Lucky to aniołek Ci się trafił w końcu w brzuszku też był grzeczny

Padam dzisiaj już... wykąpana, wysmarowana leżę już w łóżku a mąż chrapie, bo lekko popili z tatą
Kazałam się chłopu napić, bo ileż można odmawiać a u mnie nic i jeszcze go wręcz błagałam "no napij się" a ten, że nie bo 'jak się zacznie ' nie zacznie się kochanie

dokończę film i kima
miłego weekendu
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 23:49   #645
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Nie chce wlasnie smoczka.... piersi niby bola ale czemu mala jest po moim mleku glodna?
Moze chodzi o ilosc?

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Co do mojego dola to sobie nie radze. Mala ciągle plakala i brakowalo mi drugiej osoby która by mi pomogła
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 01:40   #646
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Izunia przytulam....ja tez mega dol....caly weekend mam juz z☠☠☠any
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 01:46   #647
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

A tu nikt nie karmi?
Ja juz po teraz odciagam a maly znow oczy jak 5 zl

Przytulam zdolowane...
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 02:20   #648
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
A tu nikt nie karmi?
Ja juz po teraz odciagam a maly znow oczy jak 5 zl

Przytulam zdolowane...
Karmi, karmi
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 02:20   #649
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
A tu nikt nie karmi?
Ja juz po teraz odciagam a maly znow oczy jak 5 zl

Przytulam zdolowane...
Ja tez właśnie sciagam bo zaraz wstanie. ..
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 02:26   #650
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Postaram się was nadrobić w wolnej chwili teraz też ściągam i to z zegarkiem w ręku bo mały zastój mi się zrobił, ale wygląda obiecująco.
Ktoś mi podmienił dziecko! Zazwyczaj o tej porze jest krzyk i płacz, a tymczasem dzisiaj śpi. Oby tak zostało Jutro postaram się wrzucić opis porodu. Jak tak cxytałam wasze opisy, to ja miałam mega łatwy
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 02:48   #651
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Mala po mm spala 4h, teraz karmie ja cycem bo nabraly mleka. Nic nie rozumiem...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 03:21   #652
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
super mama


hmm, dziewczyny mój syneczek dziś grzeczny miał 2 okresy czuwania i wgl był super
To tmko sie cieszyc ze grzecznymoja caly dzien odsypiala poprzednia noca pozniej jas zasnela spala tylko.godzine zasnela pozniej i spala cale 4
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Mala po mm spala 4h, teraz karmie ja cycem bo nabraly mleka. Nic nie rozumiem...
Mm jest bardzoej kaloryczne i sycace i dzieci spja dluzej to normalne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 03:51   #653
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Pierwsza porazka. Stracilam pokarm.

O 21 zadzwonilam do poloznej i kazala kupic mm. Mloda wypila duszkiem 70 ml, odbilo jej sie , polozylam ja spac. Po czym zrobila taki wrzask . Okazalo sie ze w koncu zasnela ssac moj palec... tak sie przyzwyczaila do piersi... nie wiem jak to bedzie..

Mam pytanie. Czy jak sie obudzi na karmienie to dac cyca czy znoe mm? Polozna mowila ale mala krzyczala i nie zrozumialam .

Wiem ze za pozno ale ja robie tak- na kazde zadanie daje cyce a jak juz poje a dalej glodna to wtedy trochę mm.




Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Moze chodzi o ilosc?

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Co do mojego dola to sobie nie radze. Mala ciągle plakala i brakowalo mi drugiej osoby która by mi pomogła
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:01   #654
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Wiem ze za pozno ale ja robie tak- na kazde zadanie daje cyce a jak juz poje a dalej glodna to wtedy trochę mm.
No ja tez takrobie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:05   #655
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Pierwsza porazka. Stracilam pokarm.

O 21 zadzwonilam do poloznej i kazala kupic mm. Mloda wypila duszkiem 70 ml, odbilo jej sie , polozylam ja spac. Po czym zrobila taki wrzask . Okazalo sie ze w koncu zasnela ssac moj palec... tak sie przyzwyczaila do piersi... nie wiem jak to bedzie..

Mam pytanie. Czy jak sie obudzi na karmienie to dac cyca czy znoe mm? Polozna mowila ale mala krzyczala i nie zrozumialam .
Ja sie poddalam...
Za duzo stresow i lez mnie to kp kosztuje.
Mala nie ssie efektywnie, zasypia zasypia, zaspokaja pierwszy głód po czym budzi sie po kilkudziesięciu minutach.
Ja takiego tryby nie wytrzymuje psychicznie. Ciagly stres ze zaraz znowu bedzie glidna. Nawet spacer to tylko stres. Zero radosci z macierzynstwa, wszystko sie kreciki wokół mojego cycka, zachowywalam się juz jak robot.
Teraz daje jej mm naprzemiennie z moim ale z butli + smoczek i duuuzo sie przytulamy. Mala wiecej spi, ja jestem spokojniejsza i w koncu czuje jakas radosc a nie ciagle przygnebienie

Ale mimi jaj masz sile to walcz bo napewno warto! Ja jestem za slaba psychicznie. Troche to dla mnie taka porazka no ale jeszcze troche to wyladowalabym w psychiatryku a razem ze mna moj maz i mama

Powodzenia z kp
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:18   #656
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Hej!
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:24   #657
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Baset hej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:41   #658
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Baset hej
:-*
Pora na leki.

Szósta rano, a ja myślę co upiec :-D
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 04:42   #659
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

U mniena karmienie a mala spac nie chce bo w dzien sie wyspala
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 05:08   #660
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 12

Strzalka nie ma co traktowac tego jak porazke probowalas

Dziewczyny jakie mm podajecie?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-09 21:11:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.