Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 15:43   #811
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A karmisz na zadanie? Jesli tak, to nie powinno brakowac

tak.
i nie leci nic i mały się denerwuje i złości.. :/


Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Wygląda mi na kryzys laktacyjny. Przystawiaj ile wlezie, pij herbatki na laktację i zaraz powinno wszystko wrócić do normy. Pisałam parę dni temu że u nas też to było, czasami przystawiałam małego do 5 cycków i wciąż było mało. Ale zaraz miałam cycki jak bomby więc "poszło" gładko.
Zrobisz jak zechcesz ale ostatnie co bym zrobiła to podanie mm.
tak też robię..
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:45   #812
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Wygląda mi na kryzys laktacyjny. Przystawiaj ile wlezie, pij herbatki na laktację i zaraz powinno wszystko wrócić do normy. Pisałam parę dni temu że u nas też to było, czasami przystawiałam małego do 5 cycków i wciąż było mało. Ale zaraz miałam cycki jak bomby więc "poszło" gładko.
Zrobisz jak zechcesz ale ostatnie co bym zrobiła to podanie mm.

Ze mnie też woda schodzi ale ja to akurat się z tego cieszę bo spuchłam niemiłosiernie pod koniec i po porodzie.

Byliśmy dzisiaj na pierwszej wizycie u pediatry, mały waży 4150 czyli przybrał 500 g od wyjścia ze szpitala (1,5 tygodnia) więc mega dużo. Pediatra była pod wrażeniem że to tylko na cycku i to przy karmieniu co 2-3 godziny w dzień, co 3-4 w nocy. Tak ma być. Mały zdrowy i silny, jedynie katarek go trochę męczy ale z tym też bez paniki. O krostki na buzi mam się nie martwić
O widzisz moj tez psika, ale mam nadzieje ze to przez ulewanie nosem w ogole mam problem z tym ulewaniem, nosze go klepie i nic a poloze i za chwile idzie nosem :-(
Moze macie jakies sprawdzone sposoby na odbicie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:45   #813
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

A moja pol godziny nie odbija. A jak tylko poloze to fontanna znoe z nosa i buzi. Jeezuuu juz trzeci raz dzisiaj. Az mam strach ja odkladac do lozeczka
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:46   #814
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A moja pol godziny nie odbija. A jak tylko poloze to fontanna znoe z nosa i buzi. Jeezuuu juz trzeci raz dzisiaj. Az mam strach ja odkladac do lozeczka
No to mam to samo! Mi mowia ze za lapczywie je bo z cycow mi leci jak z kranu a mlody lyka jak szalony!
Wczoraj 3 razy pod rzad. Potem biedny ma oczy jak 5zl i nie chce mi zasnac :-(
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki

Edytowane przez Blondynka17
Czas edycji: 2015-09-22 o 15:47
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:47   #815
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że widzisz większość minusów bo z Twoich opisów wynika, że Twoja mama jest raczej osobą dość toksyczną. Ja teraz od roku mieszkam u rodziców - fakt oni mieszkają za granicą, ale jak tylko ze mną w ciąży było gorzej to mama od razu wróciła do Polski i nawet nie odmawiam jak mi pomaga, bo takie ugotowanie obiadu czy zrobienie prania a nawet zrobienie herbaty jest bezcenne jak ma się gorszy dzień. I u nas żadna osoba drugiej nigdy nie powiedziała ani nie zrobiła nic przykrego i mieszka się naprawdę super. A jak mój tata raz na 1,5 miesiąca przyjedzie do Polski to TŻ spędza z moim tatą bardzo dużo czasu i czasami do łóżka przychodzi jak ja już dawno śpię - TŻ stracił tatę jak miał kilkanaście lat i dla niego mój tata jest jego takim autorytetem i lubi z nim porozmawiać o życiowych sprawach itd. Ja widzę same pozytywy w każdym razie.



Ten Twój wyjazd do szpitala nie był bez sensu bo każda z nas przy krwawieniu takim jak opisywałaś pojechałaby do szpitala. Lepiej zawsze pojechać, nawet drugi raz niż zamartwiać się w domu.
A co do tatusiów - w moim szpitalu lekarz mi opowiadał, że tatusiowie walczą jak lwy o dobro swoich żon i jest przyzwyczajony do takich sytuacji.
No bez sensu w takim znaczeniu ze nie urodzilam mam jakąś obawę ze znowu pojadę i znowu nic.

Walczą jak lwy ale zastanawiam się na ile to panika (ona krzyczy, boli ja a on nie wie jak pomóc) a na ile realna interwencja w uzasadnionych przypadkach. Nam na szkole rodzenia mówili że facet generalnie ma uspokajać i dopingować kobietę a nie wtrącać się w kompetencje personelu "bo ją boli".

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:48   #816
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Mam przyjechać jutro koło 8... Nie chce ;(.chce żeby się zaczęło samo i jechać tam z tz ;(

Mama mnie dobija, co stekne to pyta czy już rodze.
I za dużo wspaniałego stulecia ogląda bo właśnie mi oznajmiła ze ona też by mogła zacząć tak knuc jak te sultanki przeciwko nam lub Tz. Raaaaaaany!

Idę posprzatac jeszcze u małego...
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:49   #817
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Na pewno juz niedlugo!

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dziewczyny jakich pampersow w koncu uzywacie?
Ja póki co używam tych newborn z rossmana bo są najmniejsze. Nie powiem żeby były jakoś super bo wydają mi się dosyć sztywne ale jeśli chodzi o wielkość i przede wszystkich możliwość wywinięcia tak aby pępka nie drażnić to właśnie one sprawdzają się u nas w 100%. Testowaliśmy Dady, pampers premium te białe i pampers zielone (wszystkie newborn). Dawały radę też hipp ich z kolei używaliśmy w szpitalu i tez rozmiarowo były mniejsze dodatkowo miały ten cały wskaźnik wilgoci co dla tz było pomocne. Nasz syn w ogóle nie reaguje na mokra pieluchę nawet jeśli obszar wilgoci jest pod pachą
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 15:50   #818
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No to mam to samo! Mi mowia ze za lapczywie je bo z cycow mi leci jak z kranu a mlody lyka jak szalony!
Wczoraj 3 razy pod rzad. Potem biedny ma oczy jak 5zl i nie chce mi zasnac :-(
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Noo moja juz spala i jak pisci pawia to tez juz nie idzie jej uspic. Od 14 probujemy wyjsc na spacer a ja walcze z nia. Karmieniem. Rzygami. Usypianiem. Teraz znow nie spi. Chyba nici ze spaceru. Bo jak nie spi to nie ma opcji zeby w wozku wytrzymala minute
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:53   #819
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No bez sensu w takim znaczeniu ze nie urodzilam mam jakąś obawę ze znowu pojadę i znowu nic.

Walczą jak lwy ale zastanawiam się na ile to panika (ona krzyczy, boli ja a on nie wie jak pomóc) a na ile realna interwencja w uzasadnionych przypadkach. Nam na szkole rodzenia mówili że facet generalnie ma uspokajać i dopingować kobietę a nie wtrącać się w kompetencje personelu "bo ją boli".

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Rozumiem Cię, też pewnie byłabym zawiedziona że coś się zadziało a "nic się nie urodziło"

A co do tatusiów - mój lekarz powiedział, że grzecznie wypraszają takiego tatusia. Ale cóż - znam mojego TŻ i wiem że pewnie też pół oddziału chciałby sam do pionu postawić a ostatecznie skutek byłby odwrotny Mój to straszny nerwus
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:58   #820
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Uszka na szczęście zdrowe Jeszcze został spory katarek, ale w piątek będziemy wychodzić, bo musi się antybiotyk skończyć. Jestem przeszczęśliwa
Super. Dobrze se mały zdrowy.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:58   #821
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
tak.
i nie leci nic i mały się denerwuje i złości.. :/



tak też robię..
Przystawiaj, coś tam leci zawsze tylko może nie tyle ile mały by chciał. W ostateczności pomęcz cycki laktatorem ale jednak ssak to co innego.
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
O widzisz moj tez psika, ale mam nadzieje ze to przez ulewanie nosem w ogole mam problem z tym ulewaniem, nosze go klepie i nic a poloze i za chwile idzie nosem :-(
Moze macie jakies sprawdzone sposoby na odbicie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja mam to szczęście że mały praktycznie nie ulewa. Raz tylko rzygnął porządnie i sporo pokarmu wyleciało, a tak to takie małe "ciurki" puszcza albo odbekuje bez ulania.
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Noo moja juz spala i jak pisci pawia to tez juz nie idzie jej uspic. Od 14 probujemy wyjsc na spacer a ja walcze z nia. Karmieniem. Rzygami. Usypianiem. Teraz znow nie spi. Chyba nici ze spaceru. Bo jak nie spi to nie ma opcji zeby w wozku wytrzymala minute
O matko, widzę że u was też taki dzień. Mój mały od rana nie przespał ani minuty. Coraz bardziej marudny bo zmęczony.
A w wózku się nie uspokoi? Mój raz zasnął w wózku mimo że płakał. Ale nie wiem czy to nie był wyjątek
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 15:59   #822
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Tak na szybko tak na chwilkę. Udało się odblokować kolejkę .
Igor 58 cm 4580 g.
ur o 9.55
Nie powiem. . Nie było łatwo rodzilam bez zzo.
Na cięte trochę krocze
Wielkie łożysko
Syn piękny. Cudowny kangurowany chwilkę do szycia po szyciu ze względu na wagę pojechał jeszcze na większą ilość badań. Pierwszy cyc był jestem z siebie dumna.
Gratulejszyn
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:01   #823
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

A nie zasnie ci w wozku od bujania? Moj ostatnio tez nie spal dalam smoka, wyszlam i po 50m juz spal smok na bok i cala droge spal dopoki nie walnal takiego kloca ze walilo z wózka na kilometr i marudzic zaczął, ja nie wiem co on tak rabie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:05   #824
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez ScarlettOh Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja z tych co więcej podczytują niż się udzielają, ale mentalnie byłam cały czas z Wami, więc chciałam też się pochwalić
Na początku września pisałam Wam, że moja lekarka przepowiada, że już wszystko pięknie przygotowane i może nawet za 3 dni urodzę, było jeszcze przed terminem porodu (6.09)... Szczęśliwie przenosiłam "tylko" 12 dni.
Nasza mała Jagódka urodziła się w piątek 18.09 o 1 w nocy.
3550 kg, 50 cm, prześliczna
Poród nie powiem, ciężki. Wywoływany od środy 16.09 godz. 11.30 pierwsza tabletka dopochwowo, przez cały czas (2 dni) bóle krzyżowe wymęczające, 2 cm rozwarcia i nic. Dopiero w czwartek wieczorem ruszyła lawina, wody przebite o 21.45, mała na świecie o 1:00. Niestety potem było ze mną gorzej, bo straciłam dużo krwi, łożysko długo nie chciało się urodzić, ostatecznie nie wyszło całe i trzeba było łyżeczkować, w pewnym momencie ciśnienie 50/40, bolesne zszywanie po nacięciu i problemach z łożyskiem. Wydarzenia "po" wywołały u mnie traumę i póki co Jagoda długo naczeka się na rodzeństwo
Od dzisiaj już w domu, cieszymy się córeczką i wyrzucamy z głowy te złe wspomnienia

Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę powodzenia tym, które już na dniach przytulą swoje maleństwa
Gratulacje
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:09   #825
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Mojej jak na spiocha nie poloze do wiozka to ni uja. Dwa razy probowalam i wracalam z dworu z wlaczona syrena.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:10   #826
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A nie zasnie ci w wozku od bujania? Moj ostatnio tez nie spal dalam smoka, wyszlam i po 50m juz spal smok na bok i cala droge spal dopoki nie walnal takiego kloca ze walilo z wózka na kilometr i marudzic zaczął, ja nie wiem co on tak rabie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mój też wali z 10 kup na dobę. Oczywiście zazwyczaj tuż po przewinięciu, położeniu spać albo wyjściu na dwór...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Mojej jak na spiocha nie poloze do wiozka to ni uja. Dwa razy probowalam i wracalam z dworu z wlaczona syrena.
To może do trzech razy sztuka? Jak się podrze na dworzu parę minut to nic się nie stanie a może się odurzy tlenem i zaśnie?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:10   #827
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Dziewczyny jakie macie tetno w ciazy? Bo ja ciągle wysokie ale dziś to już w ogóle... 101 podczas odpoczynku bo leze i nic nie robię od godziny... Aż sie boję co będzie podczas wysiłku jakim jest poród...
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:11   #828
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
dziewczyny..

czy to możliwe, że zaczyna mi brakować pokarmu ? :/

młody wypija z dwóch cyców, zasypia i za pół godz, godzinę płacze.. daje znowu dwa cyce i znowu to samo.. ściskam ale jedwo co coś tam się pojawia.. widze, że jemu nie wystarcza często to co wypije z moich 2 cyców :/
Mam dokładnie to samo. Karmię na każde jego żądanie, potrafi wypić obie piersi i tak płacze z głodu. Jak mu dorobię mm, to biedak pije z taką ulgą, że aż się płakać chce.
I niech ktoś spróbuje nie podać mm w sytuacji kiedy dziecko aż się zanosi z głodu szarpiąc pierś, z której nic nie leci. Kto tak twierdzi, to moim skromnym zdaniem nie przeżył prawdziwego kryzysu i tyle w tym temacie.

Edytowane przez malena1979
Czas edycji: 2015-09-22 o 16:16
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:13   #829
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie tetno w ciazy? Bo ja ciągle wysokie ale dziś to już w ogóle... 101 podczas odpoczynku bo leze i nic nie robię od godziny... Aż sie boję co będzie podczas wysiłku jakim jest poród...
Ja w ciąży tętno około 100 miałam na porządku dziennym. A w czasie porodu 60-70.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 16:14   #830
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mój też wali z 10 kup na dobę. Oczywiście zazwyczaj tuż po przewinięciu, położeniu spać albo wyjściu na dwór...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



To może do trzech razy sztuka? Jak się podrze na dworzu parę minut to nic się nie stanie a może się odurzy tlenem i zaśnie?
Ja ostatnio po jednym karmieniu w przeciagu 10 min zmienilam 3 pieluchy dwa razy orabal a za trzecim olal w trakcie zakladania, przy okazji mnie tez

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:16   #831
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Ja póki co używam tych newborn z rossmana bo są najmniejsze. Nie powiem żeby były jakoś super bo wydają mi się dosyć sztywne ale jeśli chodzi o wielkość i przede wszystkich możliwość wywinięcia tak aby pępka nie drażnić to właśnie one sprawdzają się u nas w 100%. Testowaliśmy Dady, pampers premium te białe i pampers zielone (wszystkie newborn). Dawały radę też hipp ich z kolei używaliśmy w szpitalu i tez rozmiarowo były mniejsze dodatkowo miały ten cały wskaźnik wilgoci co dla tz było pomocne. Nasz syn w ogóle nie reaguje na mokra pieluchę nawet jeśli obszar wilgoci jest pod pachą
Mojemu za to jak zrobi siku to od razu włącza się syrena. Na szczęście sika już tylko w pieluchę a nie pod pachę. Bo mi pajacyków brakowało... Za to na kupę nie reaguje w ogóle.

Głowa mnie boli pewnie od tego ciągłego siedzenia w pokoju. Brakuje mi wyjścia na dwór. Mały raz był tylko na spacerze
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:29   #832
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio po jednym karmieniu w przeciagu 10 min zmienilam 3 pieluchy dwa razy orabal a za trzecim olal w trakcie zakladania, przy okazji mnie tez

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
U mnie raz poszły 3 pieluchy, 2 zmiany ubrań i podkład bo jeszcze na deser zafajtolił wszystko dookoła jak był bez pieluchy... Mistrz.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:31   #833
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Mam depresję przedporodową. Albo po prostu uczulenie na mojego męża. Albo in jest idiotą bo juz nie wiem.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:31   #834
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
U mnie raz poszły 3 pieluchy, 2 zmiany ubrań i podkład bo jeszcze na deser zafajtolił wszystko dookoła jak był bez pieluchy... Mistrz.
No to widze ze Imiennicy sa idetyczni ja dzis zmienialam pajaca po 10min A potem 3 razy spodenki i podklad bo w trakcie zmiany stwoerdzil ze jeszcze nie skonczyl dziela

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:34   #835
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No to widze ze Imiennicy sa idetyczni ja dzis zmienialam pajaca po 10min A potem 3 razy spodenki i podklad bo w trakcie zmiany stwoerdzil ze jeszcze nie skonczyl dziela

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Zastanawia mnie kiedy spada ilość tych pieluch bo to jest czynność która mnie najbardziej rozwala... I nie chodzi o estetykę ani wrażenia zapachowe bo to mi w ogóle nie przeszkadza, tylko o uciążliwość samej czynności.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:34   #836
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Tak w ogole to nie znosze pajacy. Niby wydawalo sie ze najwygodniejsze ale mam mega motke by mu te syrki wladac, juz wole spodenki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:35   #837
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Udalo sie wyjsc. Ewka pojadla. Odbila i przysnels. To matka ja hyc i do wozka dzisiaj o tej porze i ja uzylam oslonki do wozka. Wieje niefajnie. Ale kocyk pod spodem dalam cienszy
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:42   #838
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Na pewno juz niedlugo!

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dziewczyny jakich pampersow w koncu uzywacie?
2 tyg urzywalam pampers sensitive a teraz pampers żółte normalne
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:45   #839
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Tak w ogole to nie znosze pajacy. Niby wydawalo sie ze najwygodniejsze ale mam mega motke by mu te syrki wladac, juz wole spodenki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mam to samo, wkurzają mnie te syrki i wolę spodenki + skarpetki.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:47   #840
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

A co robicie jak na spacerze kupa się wydarzy? Chyba nie przebieracie na dworze? Wtedy pędem do domu czy co?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.