Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 22:00   #2311
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

dziewczyny, czy warto kupić na popsikaj.pl?
szukałam w wyszukiwarce, ale bez efektów
chodzi mi o Euphorię man

: roza:
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:03   #2312
Gruuuuuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Trochę nie w temacie - czy perfumy są tańsze teraz przed świętami ( jakieś promocje itp) czy już po świętach są większe szanse ?
Gruuuuuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 11:01   #2313
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gruuuuuba Pokaż wiadomość
Trochę nie w temacie - czy perfumy są tańsze teraz przed świętami ( jakieś promocje itp) czy już po świętach są większe szanse ?
Z moich obserwacji wynika, że po Świętach zaczyna się "czyszczenie magazynów" i ceny spadają, ale zapachy są przebrane i zazwyczaj są to te najmniej popularne. Następny "wysyp" i promocje zaczynają się przed Walentynkami.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:46   #2314
Gruuuuuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

a teraz przed świętami rzeczywiście są promocje czy raczej małe albo sztucznie robione ( najpierw podnoszą cenę a później sztucznie ją obniżają ) ?
Gruuuuuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:12   #2315
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gruuuuuba Pokaż wiadomość
a teraz przed świętami rzeczywiście są promocje czy raczej małe albo sztucznie robione ( najpierw podnoszą cenę a później sztucznie ją obniżają ) ?
Jeśli liczysz na promocję ponad 100 zł, to zapomnij. Te promocje to zazwyczaj kilka, max 50 zł. Te poświąteczne też. Poza perełkami cenowymi oczywiście, ale te bywają niezależnie od pory roku i świąt.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:17   #2316
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A ja tam nie zauważyłam szczególnych promocji. W perfumeriach internetowych cały czas są promocyjne ceny i różne akcje przez cały rok. Niby tam podpinają się pod swięta wszelakie ale takie same promocje można w innym czasie, nieświątecznym wyłapać
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:59   #2317
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A ja tam nie zauważyłam szczególnych promocji. W perfumeriach internetowych cały czas są promocyjne ceny i różne akcje przez cały rok. Niby tam podpinają się pod swięta wszelakie ale takie same promocje można w innym czasie, nieświątecznym wyłapać
To normalne promocje, ale świąteczne też są, ale jakieś średnie w tym roku. Za to właśnie widzę, że są i takie, które ceny podniosły
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 15:01   #2318
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
To normalne promocje, ale świąteczne też są, ale jakieś średnie w tym roku. Za to właśnie widzę, że są i takie, które ceny podniosły
bo bedzie z czego obnizyc albo zrobic darmowa wysylke
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 17:26   #2319
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej dziewczyny.
Chcę kupić mamie pod choinkę wodę Chloe, tę tradycyjną, ale z 2009 roku, wiem że teraz jest edycja z 2015 ale boję się że coś pozmieniali i mamie zapach nie podejdzie. Ciężko ze znalezieniem w perfumeriach w dobrej cenie, więc patrzę na allegro. Ceny różne, czasem taniość aż mnie przeraża.
Trafiłam na tę aukcję, sprzedawca ma dobre opinie, same pozytywne komentarze, myślicie że nie będzie podróbą?

http://allegro.pl/chloe-chloe-edt-75...825899696.html
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 18:48   #2320
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Chcę kupić mamie pod choinkę wodę Chloe, tę tradycyjną, ale z 2009 roku, wiem że teraz jest edycja z 2015 ale boję się że coś pozmieniali i mamie zapach nie podejdzie. Ciężko ze znalezieniem w perfumeriach w dobrej cenie, więc patrzę na allegro. Ceny różne, czasem taniość aż mnie przeraża.
Trafiłam na tę aukcję, sprzedawca ma dobre opinie, same pozytywne komentarze, myślicie że nie będzie podróbą?

http://allegro.pl/chloe-chloe-edt-75...825899696.html
Nie ten watek, z aukcjami udaj sie do watku weryfikacyjnego. Tam napisz post zgodnie z regulaminem (post 1).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:10   #2321
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki - gandalf.com.pl to w sumie księgarnia... tak czy inaczej nie ma na liście, zero wyników wyszukiwania. Ktoś, coś? Są solidni? Kartoniki i folie na nich ładne, niewymemłane? No i o ile nie podejrzewam, ale spytać muszę: oryginały?
Inachis i jak z tym "gandalfem"? Kupiłaś tam coś? Bo ja teraz się przymierzam, ale przeszukałam wątek i znalazłam tylko Twoje pytanie o tą kięgarnio-drogerię...
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 19:21   #2322
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie ten watek, z aukcjami udaj sie do watku weryfikacyjnego. Tam napisz post zgodnie z regulaminem (post 1).
oki, nie wiedziałam nawet że taki jest, dzięki
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:26   #2323
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
Inachis i jak z tym "gandalfem"? Kupiłaś tam coś? Bo ja teraz się przymierzam, ale przeszukałam wątek i znalazłam tylko Twoje pytanie o tą kięgarnio-drogerię...
Nic u nich w sumie jeszcze nie kupiłam, mam ostatnio cykora przed kupowaniem w nieznanych miejscach.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:52   #2324
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
Inachis i jak z tym "gandalfem"? Kupiłaś tam coś? Bo ja teraz się przymierzam, ale przeszukałam wątek i znalazłam tylko Twoje pytanie o tą kięgarnio-drogerię...
Kupowałam u nich krem, nie flaszkę. Folia i kartonik nie były wymemłane, szybko, solidnie, i odbierałam w kiosku Ruchu.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 20:29   #2325
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Inachis, Karkki - dzięki za odpowiedź.. pomyślę jeszcze sobie nad zakupem
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 05:48   #2326
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
Inachis i jak z tym "gandalfem"? Kupiłaś tam coś? Bo ja teraz się przymierzam, ale przeszukałam wątek i znalazłam tylko Twoje pytanie o tą kięgarnio-drogerię...
ja kupuje tam ksiazki i jestem zadowolona ,szybko ,pelna informacja
przymierzalam sie do zakupu flakonika ,ale znalazlam taniej i tylko dlatego nie kupilam u nich
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:14   #2327
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
Inachis i jak z tym "gandalfem"? Kupiłaś tam coś? Bo ja teraz się przymierzam, ale przeszukałam wątek i znalazłam tylko Twoje pytanie o tą kięgarnio-drogerię...
Mam od nich złotą szczotkę TT i wszystko ok .
Szybka wysyłka, paczka bez zastrzeżeń - żadnych wgnieceń, zarysowań itp. Miałam w planach zamówić Cinemę od YSL, ale znalazłam taniej w innym miejscu.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 12:09   #2328
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Perfum w Gandalfie nie kupowałam, tylko książki, ale odbierałam osobiście i jeśli chodzi o siedzibę, to wygląda dosyć porządnie, biuro + magazyn spore powierzchniowo i dobrej lokalizacji. Nie wygląda to jak cicha rozlewarnia nieznanych cieczy do znanych butelek na poddaszu gdzieś na przedmieściu. Choć oczywiście wygląd siedziby nie musi świadczyć o "zawartości" produktów, czego najlepszym przykładem są różne ZUSy itp.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 15:11   #2329
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
bo bedzie z czego obnizyc albo zrobic darmowa wysylke
Czeski gigant ostrzega: "Pospiesz się z zakupami! Ceny będą rosnąć, a wybór będzie coraz mniejszy!"
Miszczowie marketingu

Zapomniałam napisać: avcosmetics.pl - wszystko ok Błyskawiczna wysyłka, solidnie zapakowane, kartonik i folia ładne. Tam kupowałam La Petite Robe Noire Couture. Nadal jest w cenie 150 zł za 50 ml, a i insze dobra w zacnych cenach też tam mają. Darmowa dostawa przy zamówieniach 350 zł. Wpisuję ją na listę swoich ulubionych perfumerii
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 14:27   #2330
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Chciałam pochwalić E-Glamour
Zamówiłam w dniu darmowej dostawy szampon, cienie i dwie próbki demeterków.
Dostałam jako gratisik próbki Burberry(standard ) odlewkę L. Gaga Fame oraz miniaturkę Custo Barcelona


aaaa zamówienie za około 15zł
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2015-12-04 o 14:28
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:20   #2331
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Zamawiała któraś z Was w superperfumy albo multidrogeria? Nie ma na liście a szukam pewnych wycofanych już perfum w miarę dobrej cenie
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 12:21   #2332
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić E-Glamour
Zamówiłam w dniu darmowej dostawy szampon, cienie i dwie próbki demeterków.
Dostałam jako gratisik próbki Burberry(standard ) odlewkę L. Gaga Fame oraz miniaturkę Custo Barcelona


aaaa zamówienie za około 15zł
Ooo, ja też chciałam pochwalić E-Glamour. Pierwszy raz z nich korzystałam i to dzięki DDD, a widzę, że warto. Też dostałam próbkę Burrberry (Rhytm) Odlewki nie dostałam, za to miniaturkę Custo Barcelona tak i bardzo mnie ucieszyła, dopóki się nią nie wysmarowałam - po kilku minutach smród jak taniego odkażacza do wc, też masz podobne odczucia, czy mój nos świruje?
Ale sama perfumeria bardzo ok. Szkoda, że nie zamówiłam jakiś próbek...
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:47   #2333
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Witam. Ponieważ do tej pory kupowałam perfumy tylko stacjonarnie ( raz na giełdzie w Głuchowie kupiłam tester Salvatore Dali i był OK, ale to było z 15 lat temu) i nie mam pojęcia o tym jak bezpiecznie kupić perfumy w necie, i o ile niższe mogą być ceny by było Ok, więc pytam Was doświadczone Kobietki. Czy tester Versace Bright Crystal 90 ml za 149 zł, może być w porządku, dodam ze jest dostępny na iperfumy.pl, opinie o nich są różne, podobno zapachy nie trzymają długo, albo zmieniają zapach. Dodam ze na korku mi nie zależy bo ten egzemplarz idzie do torebki. A jeżeli te nie to poradźcie gdzie kupić. dzięki
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:51   #2334
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 21:16   #2335
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Pierwszy raz zamawiałam z perfumerii MojeZapachy. Wrażenia mieszane, bo na wiadomość nie odpisali. Do tego wysyłają w kopercie (bąbelkowej oczywiście), wolę jednak kartoniki. Jako gratis dostałam mini lakier Max Factor, w kolorze dość zimowym, więc cieszę się bardziej niż gdybym dostała jakąś probkę (i nie używała jej) . Niestety wysyłka kurierem UPS, a ten wg adnotacji miał dostarczyć przesyłkę pod koniec dnia, a był o 10 rano.

Na spodzie kartonika była lekko rozcięta folia. Kiedy otworzyłam kartonik swojej wody, wyleciał z niego taki plastikowy antykradziej z napisem Muller...To chyba sieć drogerii w Niemczech?

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2015-12-05 o 21:17
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 23:24   #2336
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;53705848]Pierwszy raz zamawiałam z perfumerii MojeZapachy. Wrażenia mieszane, bo na wiadomość nie odpisali. Do tego wysyłają w kopercie (bąbelkowej oczywiście), wolę jednak kartoniki. Jako gratis dostałam mini lakier Max Factor, w kolorze dość zimowym, więc cieszę się bardziej niż gdybym dostała jakąś probkę (i nie używała jej) . Niestety wysyłka kurierem UPS, a ten wg adnotacji miał dostarczyć przesyłkę pod koniec dnia, a był o 10 rano.

Na spodzie kartonika była lekko rozcięta folia. Kiedy otworzyłam kartonik swojej wody, wyleciał z niego taki plastikowy antykradziej z napisem Muller...To chyba sieć drogerii w Niemczech?[/QUOTE]
Kilka razy u nich zamawiałam i jestem zadowolona, bo zawsze jest ok Fakt, przysyłają w kopertach bąbelkowych + koperta kurierska, ale wszystko całe, bez zgniotków, załamków, itd.
Co do piszczyków, to ktoś już o tym kiedyś tutaj pisał, że towar, który zwracają sieciowe perfumerie wraca do hurtowni i internetowe go odkupują. Więc tym bym się nie przejmowała. Zresztą oni mają sklep stacjonarny, więc wcale bym się nie zdziwiła, gdyby sami je tam pakowali. U mnie ostatnio też był piszczyk, ale bez napisów. I też dostałam lakier i to pełnowymiarowy Bourjois w bardzo ładnym kolorze

A kurierzy to całkiem insza inszość.
Na stronie UPS jest informacja "Przesyłka zostanie doręczona pod koniec dnia". Ale wystarczy zarejestrować się na ich stronie i wtedy można wybrać godzinę dostawy.
Natomiast co do DPD, to jedynie gdy zamawiam z e-glamour dostaję rano sms, że zjawi się kurier, a później pan dzwoni, że będzie za tyle a tyle. Z innych perfumerii nigdy nie ma bezpośredniej informacji kiedy i o której się pojawi
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett

Edytowane przez Karkki
Czas edycji: 2015-12-05 o 23:25
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 23:50   #2337
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Kilka razy u nich zamawiałam i jestem zadowolona, bo zawsze jest ok Fakt, przysyłają w kopertach bąbelkowych + koperta kurierska, ale wszystko całe, bez zgniotków, załamków, itd.
Co do piszczyków, to ktoś już o tym kiedyś tutaj pisał, że towar, który zwracają sieciowe perfumerie wraca do hurtowni i internetowe go odkupują. Więc tym bym się nie przejmowała. Zresztą oni mają sklep stacjonarny, więc wcale bym się nie zdziwiła, gdyby sami je tam pakowali. U mnie ostatnio też był piszczyk, ale bez napisów. I też dostałam lakier i to pełnowymiarowy Bourjois w bardzo ładnym kolorze

A kurierzy to całkiem insza inszość.
Na stronie UPS jest informacja "Przesyłka zostanie doręczona pod koniec dnia". Ale wystarczy zarejestrować się na ich stronie i wtedy można wybrać godzinę dostawy.
Natomiast co do DPD, to jedynie gdy zamawiam z e-glamour dostaję rano sms, że zjawi się kurier, a później pan dzwoni, że będzie za tyle a tyle. Z innych perfumerii nigdy nie ma bezpośredniej informacji kiedy i o której się pojawi
O oryginalność się nie martwię, bo specjalnie na szybko patrzyłam, czy tutaj na liście jest. Już się nie powinnam łapać na darmową wysyłkę, bo była 1 albo 2 w nocy, ale kod wszedł . Jaki, jaki? Mój mini to fioletowy, taki ni ciemny, ni jasny. Mógł być ciemniejszy, ale nie marudzę.

Tak, DPD też mi wysyłał rano (ale maila), niedawno korzystałam. I nawet godzina dostarczenia się zgadzała (przedział). Był też numer do kuriera- wow.

Moja ostatnia flaszka w tym roku- zrobiłam sobie prezent.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 00:01   #2338
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dzięki za odpowiedź, a co myślisz o tym testerze, warto, czy lepiej "normalną " wodę ?
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 00:50   #2339
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;53706854]O oryginalność się nie martwię, bo specjalnie na szybko patrzyłam, czy tutaj na liście jest. Już się nie powinnam łapać na darmową wysyłkę, bo była 1 albo 2 w nocy, ale kod wszedł . Jaki, jaki? Mój mini to fioletowy, taki ni ciemny, ni jasny. Mógł być ciemniejszy, ale nie marudzę.

Tak, DPD też mi wysyłał rano (ale maila), niedawno korzystałam. I nawet godzina dostarczenia się zgadzała (przedział). Był też numer do kuriera- wow.

Moja ostatnia flaszka w tym roku- zrobiłam sobie prezent. [/QUOTE]


Czerwony So Laque Glossy 02 Prepp' Hibiscus Zdecydowanie bardziej sympatyczny i praktyczny gratis niż próbki (Tym bardziej, że mnie e-glamour przysłało w ubiegłym roku próbki Coco Noir, Premierowej 5 i J'adore L'Or, i pech chciał, że Mama była jak przynieśli paczkę i oczywiście wszystkie 3 flaszki zażyczyła sobie na imieniny, urodziny i Gwiazdkę, a wszystkie przypadają w grudniu )

Ostatnio z DPD maila nie było tylko sprawdzałam przez stronę. Ale co tam. Ważne, że flaszkę przynieśli
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 00:52   #2340
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

też jestem zadowolona z Gandalfa...miły kontakt i szybko...natomiast nie polecam Merlina....po dwóch tygodniach czekania na wysyłkę i na jakiekolwiek info. co jest grane...po upomnieniu się i kolejnym odczekaniu...łaskawie odpisali, że połowy zamówionych towarów nie mają na stanie...dodam ,że zamówione książki/perfumy miały przylecieć do mnie do Irska z TŻ....nigdy już nic tam nie kupię...przerzucam się na Gandalfa właśnie...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.