Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 06:46   #4591
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Moja astra też za czysta nie jest. Chłop mi ją zawsze sprząta jak go poproszę Jeszcze mi ostatnio myszy do bagażnika wlazla i z zeszytu zrobiła wiórki...

Najlepsza odpowiedź na świecie

Silna kobieta jesteś ja to bym pewnie wyła razem z dziećmi. Młody jak czasem zrobił scenę to szedł do swojego pokoju, kładł się na łóżku i czekał aż JA do niego przyjdę on to wogóle dziwny nigdy nie robil scen w sklepie, na ulicy czy w śród obcych ludzi, za to w domu...

Od dziś zabieram się za jakieś świąteczne porządki, trzeba okno umyć. Ostatnio to w sierpniu je myłam
Mój Bartuś tez tylko w domu, ale i tak mnie trafia
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 08:01   #4592
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
no i bardzo fajna



Igorek ma 4,5 mies, a dopiero od niedawna przekręca się na brzuch i odwrotnie a od kilkunastu dni jak tylko przekręci się na brzuch, to mu się buzia nie zamyka - ciągle coś gada sam do siebie a czasem z niego rypiemy, bo gada, gada i nagle śmiech (lub pisk), po czym znów gada i śmiech a nie rozśmieszamy Go, ani nic, bo stoimy z boku i obserwujemy
też bałam się, że ciężko będzie Mu opanować niektóre umiejętności, bo jest taki ciężki i wg, a tu z dnia na dzień nas zaskoczył



Mój mąż był w Stanach na wakacjach w wieku 13-14 lat i marzy mu się tam zamieszkać na stałe ja nie wiem co Mu się tam podoba... w Pl kokosów nie ma, ale mnie jakoś nie ciągnie aż tak daleko...
USA to nie kraj, to stan umysłu

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
U nas tez byly ale tylko z dlugim rekawem a potrzebuje z krotkim. W dlugi go obkupilam w Reserved.
I to fakt, znaleźć miejsce parkingowe w niedziele i wyjście na zakupy nie za dobry pomysl. Ale chcialam wyjsc gdzies odreagowac, a gdzie kobieta nie odreaguje lepiej niz na zakupach? Chyba tylko z psiapsiola w restauracji przy butelce wina lub dwóch... no ok ewentualnie trzech ;-) Ale i tak udalo sie cos wybrac. Dla kumpeli prezent urodzinowy, Adamowi ciuszki i misia, chrzesnicy mascsre w zestawie, sobie bielizne wiec nawet zakupy udane.







No to kup śpiworek a nie kombinezon...tylko ze bedzie na ramiaczkach pewnie.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Gosia, ten twój teść widzę że bardzo miły ale gdyby sie dowiedzial ile zarabiasz to raczej szczena by mu opadla. Ja bralam za makijaz polowe z tego co ty. Dwie soboty i tysiak wpadał... Wiec no sorry. Niech sie ogarnie.

Ambi co tam u was dzis? Adam grzeczniutki, dziś idealnie trzy drzemki, o 20 sen na noc... Tylko ze od dwoch dni wybudza go kaszel w srodku nocy i sie rozbudza na godzinkę.
Haha nie mów o winie. W sobotę zostaję na noc u przyjaciółki, kupimy chyba z 5 butelek ;D w niedzielę zajęcia na 14 to wytrzezwiec zdążymy

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 08:13   #4593
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cześć dziewczyny Starszak sprzedany i też za chwile się biorę za porządki

roxi dobrze dobrze,że nastrój się udziela mi chyba pomału też a synek jaki kochany.. nawet mi nie pis ztakich rzeczy bo mnie ostatnio wszystko wzrusza

jaki widzę tę reklame co chłopiec zbiera na swoje wymarzone buty.. ale jednak otwiera tymbarka i widzi napis "daj cos od siebie" i pod choinke daje mamiew ciązy malutkie buciki.. To od razu mam łzy w oczach

majka hmmmm wczoraj w dzień drzemki super.. ale na noc jak chciałam o 20 go położyc ( wstał wcześniej o 18)to był taki ryk,że szok walczyłam z nim do 20 40 i niestety mąż już zaproponował wózek i faktycznie mlody odjechał w nim po 3 bujnięciach Wnioski nasuwają mi się dwa.. albo nie chciał iśc spac o tej 20 bo tak czasem robi w dzień gdy nie jest spiący.. lub za pozno go połozyłam Pozniej ładnie przespał całą noc

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

kitsi fajne wdzianko

vea cudne szarańcze Janek jaki dumny starszy brat
lula haha mój tez przychodzi i mówi "już mamusiu" normalnie aż oczy czasem przecieram ze zdumienia,że z takiego szału nagle taki spokój. Moj mały ma ostatnio szał jak mu zabiorę np chrupkę lub gryza bułki ale robię to specjalnie, musi nauczyć się dzielić tymbardziej,że za chiwlę Tymek będzie mu zabierał wszystko
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 08:50   #4594
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Dzień dobry
Widzę, że wszystkie dziś się bierzemy za sprzątanie na święta
Gosiu - teściem się nie przejmuj. Ja pracowałam w banku i też usłyszałam, że nie zarabiam prawdziwych pieniędzy i wzbogacam się na ludzkim nieszczęściu (po części się z tym zgadzam niestety )
Aha. Żadna nie chciała przygarnąć mojego psa to za to dostaniecie szczeniaki... Ja nie wiem co te psy mają za chcice, ale żeby odgryź sztachetę w płocie i powyginać mi całą siatkę żeby tylko się przedostać na podwórko?! I tak, od rana, naprawiałam płot Niech no mi tylko wróci ta bestia bo mi się nie da teraz złapać, a wyleciała na podwórko jak mąż do pracy wychodził) to ach! kurz a wiater (jak to moja mama mówi)
A moje dziecko chyba przywiąże zaraz.... Cały czas mi główkę podnosi i chce siadać, a obracać się ani myśli
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:00   #4595
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Hej

Widze wielkie sprzątanie dzisiaj ja odpuszczam, mam tż jeden dzien w domu wiec jedziemy na zakupy ikea, CH itd junior dostał dzis kolejne zaproszenie na urodziny wiec jadę po jakieś prezenty... A nadal mętlik w głowie co kupic

Dziwny nastrój mam. Zrobiłam głupotę bo brałam tabletki anty. i pisałam Wam, ze sie tak fatalnie po nich czułam, nastrój itd... Wiec sie wściekłam i odstawiłam z dnia na dzien... Tydzień po zacięciu nowego opakowania i tym sposobem po niecałych dwoch tygodniach znow przyszła małpa do mnie...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:15   #4596
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Dziękuję dziewuszki w imieniu Szarańczy

A u mnie nadal dodupiasto... Jasiek się wściekł, Bartek się na mnie obraził i się "nie odzywa", z budowy wieści brak, nie mam prezentu dla mamy - co gorsza nie mam na niego pomysłu, a do tego wszystkiego Natka nauczyła się piszczeć, co w złożeniu z tym za oknem gwarantuje mega migreny
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:31   #4597
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
USA to nie kraj, to stan umysłu

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------


Haha nie mów o winie. W sobotę zostaję na noc u przyjaciółki, kupimy chyba z 5 butelek ;D w niedzielę zajęcia na 14 to wytrzezwiec zdążymy

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
5butelek? Jeeeny 3 bym przeżyła (na 2) ale po 5 na bank bym miała harymyrypyty ;-)

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej

Widze wielkie sprzątanie dzisiaj ja odpuszczam, mam tż jeden dzien w domu wiec jedziemy na zakupy ikea, CH itd junior dostał dzis kolejne zaproszenie na urodziny wiec jadę po jakieś prezenty... A nadal mętlik w głowie co kupic

Dziwny nastrój mam. Zrobiłam głupotę bo brałam tabletki anty. i pisałam Wam, ze sie tak fatalnie po nich czułam, nastrój itd... Wiec sie wściekłam i odstawiłam z dnia na dzien... Tydzień po zacięciu nowego opakowania i tym sposobem po niecałych dwoch tygodniach znow przyszła małpa do mnie...
Masz mózg? ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 09:31   #4598
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
5butelek? Jeeeny 3 bym przeżyła (na 2) ale po 5 na bank bym miała harymyrypyty ;-)
Ostatnio były 4 to jej pracownik nam musiał piąta kupić

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:32   #4599
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ostatnio były 4 to jej pracownik nam musiał piąta kupić

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Na samą myśl mam kaca zabójcę
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:35   #4600
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Na samą myśl mam kaca zabójcę
Tak to się pewni skończy ale mój organizm do życia raz na pół roku potrzebuje resetu, ten czas nadszedł

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:40   #4601
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

dla chętnych:

http://dziecisawazne.pl/nie-kolysz-b...-w-to-wierzyc/

__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 09:56   #4602
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Widzę że dziś błysk w mieszkaniach robicie powodzonka ;-)
Ja mam wszystko na bieżąco więc nie dopada mnie świąteczna gorączka
Dziś tylko pierniczki będę piekła i mam problem :-( Zapisalam sobie post w zakladkach z przepisem i go wcielo :-(
Ma któraś z was przepis gdzies zapisany?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tak to się pewni skończy ale mój organizm do życia raz na pół roku potrzebuje resetu, ten czas nadszedł

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ja dziękuję za taki reset 3 dni bym z łóżka nie wstała po takiej dawce ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 09:57   #4603
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja nie slucham "ciotek" i nosze, szczegolnie teraz w skoku na drzemke inaczej mu ciezko zasnac.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:01   #4604
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
To juz wiem czemu Maja zaczęła mówić tak szybko ( w wieku 20 miesiecy miała 6słówek w zdaniu) była bujana bez przerwy, masakra, rece mi usychaly
Adam nie lubi byc tak bujany na rekach zaraz dzwiga glowe i nogi i krzyczy. Ale w wozku i owszem.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:37   #4605
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Och porzadki robicie. A ja w tym roku mam to .... w salonie i sypialni blysk wiec luzik;sd garderoba zagracona ale jakos mnoe to noe rusza. Okna mi koles umyje bo tu sa tak otwierane ze sie noe da samemu na pietrze. Drabone od zewnatrz trzeba. Wole zaplacic i niech myja.
W ogole Maly tak sie dzeiga do siadania ze masakra. Pozwalac Mu?
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:58   #4606
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Co na obiad?
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 11:27   #4607
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Co na obiad?
Ziemniaczki, piers z kurczaka w panierce i buraczki z cebulka
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 11:29   #4608
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Och porzadki robicie. A ja w tym roku mam to .... w salonie i sypialni blysk wiec luzik;sd garderoba zagracona ale jakos mnoe to noe rusza. Okna mi koles umyje bo tu sa tak otwierane ze sie noe da samemu na pietrze. Drabone od zewnatrz trzeba. Wole zaplacic i niech myja.
W ogole Maly tak sie dzeiga do siadania ze masakra. Pozwalac Mu?
Ja Igusiowi pozwalam, ale Go pilnuję jak jest w pozycji półleżącej, bo m2 sekundy i siedzi

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Co na obiad?
u mnie makaron z gotowanym kurczakiem i sosem słodko-kwaśnym i do tego warzywa na patelnię tak więc szybko ;p
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:13   #4609
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Co na obiad?
Nie chce mi się gotować. Nic mi sie nie chce. Wrzucę mięso do pieca, samo sie zrobi ;-)

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Och porzadki robicie. A ja w tym roku mam to .... w salonie i sypialni blysk wiec luzik;sd garderoba zagracona ale jakos mnoe to noe rusza. Okna mi koles umyje bo tu sa tak otwierane ze sie noe da samemu na pietrze. Drabone od zewnatrz trzeba. Wole zaplacic i niech myja.
W ogole Maly tak sie dzeiga do siadania ze masakra. Pozwalac Mu?
Pewnie. Jeśli sam sie dźwiga to tak. Adam w pozycji półleżącej nie ulezy. Od razu głowa do góry i nogi podnosi i siada. A potem leeeeci na bok do przodu czy gdzie sie da.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 12:44   #4610
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się gotować. Nic mi sie nie chce. Wrzucę mięso do pieca, samo sie zrobi ;-)

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



Pewnie. Jeśli sam sie dźwiga to tak. Adam w pozycji półleżącej nie ulezy. Od razu głowa do góry i nogi podnosi i siada. A potem leeeeci na bok do przodu czy gdzie sie da.
To jestem spokojniejsza ze nie tylko moj taki silacz
Wszystkk mi dzis z rak leci. Wlasnoe polecialy szklanki... ide na gore polezec z Malyn. Lepiej nic nie ruszam juz dzis....
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:46   #4611
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Widzę, że wszystkie dziś się bierzemy za sprzątanie na święta
Gosiu - teściem się nie przejmuj. Ja pracowałam w banku i też usłyszałam, że nie zarabiam prawdziwych pieniędzy i wzbogacam się na ludzkim nieszczęściu (po części się z tym zgadzam niestety )
Aha. Żadna nie chciała przygarnąć mojego psa to za to dostaniecie szczeniaki... Ja nie wiem co te psy mają za chcice, ale żeby odgryź sztachetę w płocie i powyginać mi całą siatkę żeby tylko się przedostać na podwórko?! I tak, od rana, naprawiałam płot Niech no mi tylko wróci ta bestia bo mi się nie da teraz złapać, a wyleciała na podwórko jak mąż do pracy wychodził) to ach! kurz a wiater (jak to moja mama mówi)
A moje dziecko chyba przywiąże zaraz.... Cały czas mi główkę podnosi i chce siadać, a obracać się ani myśli
Widzę, że koleżanka po fachu

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej

Widze wielkie sprzątanie dzisiaj ja odpuszczam, mam tż jeden dzien w domu wiec jedziemy na zakupy ikea, CH itd junior dostał dzis kolejne zaproszenie na urodziny wiec jadę po jakieś prezenty... A nadal mętlik w głowie co kupic

Dziwny nastrój mam. Zrobiłam głupotę bo brałam tabletki anty. i pisałam Wam, ze sie tak fatalnie po nich czułam, nastrój itd... Wiec sie wściekłam i odstawiłam z dnia na dzien... Tydzień po zacięciu nowego opakowania i tym sposobem po niecałych dwoch tygodniach znow przyszła małpa do mnie...


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewuszki w imieniu Szarańczy

A u mnie nadal dodupiasto... Jasiek się wściekł, Bartek się na mnie obraził i się "nie odzywa", z budowy wieści brak, nie mam prezentu dla mamy - co gorsza nie mam na niego pomysłu, a do tego wszystkiego Natka nauczyła się piszczeć, co w złożeniu z tym za oknem gwarantuje mega migreny
wesoło

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ostatnio były 4 to jej pracownik nam musiał piąta kupić

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
:brzyda l:
__________________
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:49   #4612
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

cześć dziewczyny
U nas weekend minął w rozjazdach sobota u znajomych, wczoraj u rodziców nawet nie było czasu kiedy siąść. Iguś nie zapeszac cały week był bardzo grzeczny Oby tak dalej
Miłego Dnia;*
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 13:06   #4613
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Miałam sprzątać, zawiozlam młodego do przedszkola, poszłam do mamy na chwile i wróciłam niedawno do domu. Sprzątanie przeniesione na jutro
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 14:47   #4614
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

oszalałyście z tymi przedświątecznymi porządkami
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 14:56   #4615
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
oszalałyście z tymi przedświątecznymi porządkami
Od kiedy Pola się urodziła jakoś nie miałam czasu na takie gruntowne porządki. Teraz jest okazja
Dostałam zadanie domowe z przedszkola. Muszę młodego nauczyć 2 kolęd. Inne dzieci chociaż ruszają buzia jak ich się uczą a młody nie będzie tak robił. Powiedział pani, że bez sensu jest takie ruszanie ustami
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:06   #4616
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
oszalałyście z tymi przedświątecznymi porządkami
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:35   #4617
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Od kiedy Pola się urodziła jakoś nie miałam czasu na takie gruntowne porządki. Teraz jest okazja
Dostałam zadanie domowe z przedszkola. Muszę młodego nauczyć 2 kolęd. Inne dzieci chociaż ruszają buzia jak ich się uczą a młody nie będzie tak robił. Powiedział pani, że bez sensu jest takie ruszanie ustami
dobry jest
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:37   #4618
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
dobry jest
Trochę racji ma. Choć wolałabym żeby nie był taki wygadany choć refren z przybiezeli do betlejem zna. To nie jest z nim tak źle
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:40   #4619
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
ja nie wiem,co ludziom się włącza, jak idą święta...
święta = wielkie sprzątanie
U nas przygotowania do Bożego Narodzenia zaczną się na ubraniu choinki,a skończą na przygotowaniu wigilii i upieczeniu jakiegoś ciasta (dla ewentualnych gości)
co prawda mogłabym poodsuwać meble i odkurzyć dom, ale czemu mam to robić akurat na święta??? Ja takie porządki robię co jakiś czas i bez szczególnej okazji To jest tak, jak z myciem okien na wielkanoc - wszyscy myją tzn może nie wszyscy, ale większość
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:47   #4620
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

A my dziś odwiedziłyśmy Alanka i ciocie Jess <3
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.