Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-25, 21:52   #1741
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Ogladalyscie wigilijnego vloga u Ogrodowczykow? fajny, chociaz lekko szoklam, ze Laura nakrecila nawet skladanie zyczen i pasterke
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:52   #1742
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie no naprawdę
gadamy o zakupie psa przez Julkę, ty wyskakujesz z pewnością i bronisz jej, mówiąc, że na bank sobie poradzi, bo taka jest fajna, ze wszystkim daje radę, to i z psem sobie da radę i z dzieckiem i w ogóle. na poparcie tej tezy dajesz swój przykład, mówisz, że tobie się udało z psem i z dzieckiem, ale zaraz potem okazuje się, że jednak nie, bo psa oddałaś i jesteś dokładnym przykładem takiego zachowania, o jakie obawiają się ludzie w przypadku julii. że dokładnie potwierdzasz obawy, bo zrobiłaś identycznie.
i teraz jeszcze placzesz, że ktoś skomentował twoje zachowanie
sama z własnej woli wspominasz o sobie i teraz masz pretensje, że ktoś to ocenił?
Psa oddałam dlatego, że męczył się w maleńkim mieszkanku, bo wcześniej wychowywał się w dużym domu z ogrodem. I serce mi pękało, jak on się męczy i tęskni za ogrodem... a nie dlatego, że nie potrafiłam go wychować.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:52   #1743
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać ale jednak to zrobię. Napisałaś, że "kupiłaś" psa.. Moim zdaniem to nie zabawka żeby kupować. OSOBIŚCIE wolałabym pójść do schroniska i dać miłość jakiemuś pieskowi niż kupować takiego, który był "wyhodowywany" dla kasy. Mało psów jest w schronisku?
Ojesu. A ja bym kupiła, bo gdybym miała brać psa, to tylko tzw. hipoalergicznego z rodowodem. Za darmo mi takiego nie dadzą. Uwielbiam zwierzęta, ale to wypominanie, że ktoś woli kupić od sprawdzonego hodowcy zamiast brać psa po przejściach ze schroniska mnie rozwala.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:52   #1744
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać ale jednak to zrobię. Napisałaś, że "kupiłaś" psa.. Moim zdaniem to nie zabawka żeby kupować. OSOBIŚCIE wolałabym pójść do schroniska i dać miłość jakiemuś pieskowi niż kupować takiego, który był "wyhodowywany" dla kasy. Mało psów jest w schronisku?
wszystko przed tobą, jesli kiedykolwiek będziesz decydować się na psa.
Wg mnie wybór rasy i tego skąd pies pochodzi to kwestie indywidualne. Sama nie wzięłabym psa ze schroniska po przejściach i z nieznaną przeszłością czy z pseudohodowli.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:54   #1745
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Czekałam na tekst o schronisku Wydaje mi się, że jest to jeszcze większa odpowiedzialność niż kupno szczeniaka.

Zgłodniałam

Obkupiłam się właśnie online w New Look'u, wyprzedaże czas start <3 Płaszcz z 5e, jak tu nie braść?
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2015-12-25 o 21:56
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:55   #1746
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś.
I jak nie chcesz by ktoś coś wytykał tobia:
-albo zupełnie przemilcz
-albo wyjaśnij dokładnie,
bo co innego "pozbyłam się psa, oddałam do rodziców z większym domem i ogrodem," a co innego "pies był mały ale życie mi się pochrzaniło a pies nie wytrzymywał w małym mieszkaniu".
Z tobą chyba nie ma dyskusji.
Oczywiście, że jest dyskusja. Ale nie lubię jak mi się zarzuca coś, czego nie powiedziałam i nie zrobiłam. To jest po prostu nie w porządku. I tyle.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:56   #1747
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
wszystko przed tobą, jesli kiedykolwiek będziesz decydować się na psa.
Wg mnie wybór rasy i tego skąd pies pochodzi to kwestie indywidualne. Sama nie wzięłabym psa ze schroniska po przejściach i z nieznaną przeszłością czy z pseudohodowli.
Mieliśmy jednego psa ze schroniska, okazał się niestety dość problematyczny (np. potrafił przeskoczyć ogrodzenie by rzucić się na listonosza), do tego panicznie bał się wody. Nie zawsze jest różowo.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-25, 21:57   #1748
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że żaden duży pies nie zasługuje na szansę na kochajĂ☠cy dom, bo w ciágu 20 lat sytuacja życiowo-lokalowa jego właściciela może się drastycznie zmienić? Logika wypowiedzi na to wskazuje.
Mam na myśli, że trzeba przemyśleć kupno dużego psa, po prostu. Bubus nie pisała dokładnie jak to było tylko rzucała jakimiś fragmentami z których zrozumiałam, że miała super warunki u rodziców więc bez namysłu kupiła dużego psa a potem "się go pozbyła".
Okazało się, że pies był mały i jednak oddała z żalem

A co do dużych psów, jeszcze raz postaram się wyjaśnić co miałam na myśli. Miałam na myśli moją sytuację, że teraz mieszkam w dużym domu itp. Wiem, że moja przyszłość rysuje się tak, że raczej kolejny etap to kawalerka czy małe mieszkanie. Dlatego dla widzimisie nie kupię sporego psa bo teraz jest full wypas chałupa u rodziców. Chodzi mi po prostu o przemyślenie swojej sytuacji obecnej i tego co najprawdopodniej może nas czekać w kolejnym etapie po wyprowadzce od rodziców. A o takim etapie pisała bubus i tak to zrozumiałam. A rzadko bywa, że z chałupy rodziców wyprowadzamy się do równie dużej i mamy czas itp.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:59   #1749
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość


U Julki otwieranie prezentów przez rodzinę. Są święta więc powstrzymam się z tym co o nich myślę... ale atmosfera w domy specyficzno-rodzinna. Swoisty creme de la creme na YT.
Bardzo podobała mi się reakcja mamy (na końcu filmu), na prezent od Agnieszki.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:00   #1750
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Też mnie to rozbawiło
Najpierw pisze jak to sobie świetnie dała radę a później, ze oddała psa... eh, komuś by się chyba przydał sen

Chociaż dwie osoby mnie zrozumiały.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:02   #1751
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Sweet Husky - i o to mi chodzi. Po prostu najeżdza się tutaj często na człowieka nie znając całości i całego kontekstu. Kilka lat temu nawet wstawiałam zdjecie swojego malucha. Ja psy kocham ponad wszystko i sama marzę kiedyś o prowadzeniu schroniska. Dlatego tak bardzo przykro mi się zrobiło, że zarzuca mi się bezmyślność i brak serca...
Nie mogłam trzymać pieska w małym mieszkaniu przy ruchliwej ulicy w wielkim mieście, bo się prawie wykończył. Źle mu było i bardzo cierpiał. Wrócił do rodziców nad morze i do ogrodu. Przykro mi, że tak sie stało, ale to było jedyne wyjście...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-25, 22:08   #1752
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Mam na myśli, że trzeba przemyśleć kupno dużego psa, po prostu. Bubus nie pisała dokładnie jak to było tylko rzucała jakimiś fragmentami z których zrozumiałam, że miała super warunki u rodziców więc bez namysłu kupiła dużego psa a potem "się go pozbyła".
Okazało się, że pies był mały i jednak oddała z żalem

A co do dużych psów, jeszcze raz postaram się wyjaśnić co miałam na myśli. Miałam na myśli moją sytuację, że teraz mieszkam w dużym domu itp. Wiem, że moja przyszłość rysuje się tak, że raczej kolejny etap to kawalerka czy małe mieszkanie. Dlatego dla widzimisie nie kupię sporego psa bo teraz jest full wypas chałupa u rodziców. Chodzi mi po prostu o przemyślenie swojej sytuacji obecnej i tego co najprawdopodniej może nas czekać w kolejnym etapie po wyprowadzce od rodziców. A o takim etapie pisała bubus i tak to zrozumiałam. A rzadko bywa, że z chałupy rodziców wyprowadzamy się do równie dużej i mamy czas itp.

Wiem, co miałaś na myśli. Chciałam Ci tylko uświadomić, jak bardzo sypiesz uogólnieniami (udzielawszy rad obcej osobie).

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-12-25 o 22:14
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:18   #1753
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Szusz gotuje... Raz na ruski rok, popatrz na vlogmasy co zazwyczaj jedli, gotuje to przeciętna matka, codziennie musi ugotować obiad dla całej rodziny.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Matka... dzieci... serio - mdli już od tych tematów.
Wyboraź sobie, ze ja też gotuję - dla siebie i partnera, z którym nie planuję w najbliższym czasie legalizować związku, o dzieciach też nie myślimy - łał, nie?


---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Wiem, co miałaś na myśli. Chciałam Ci tylko uświadomić, jak bardzo sypiesz uogólnieniami (udzielając rad obcej osobie).

...której życia nie znasz, nie znasz przeszłości, życie nie jest czarne albo białe.

Też mnie to zdziwiło.


---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać ale jednak to zrobię. Napisałaś, że "kupiłaś" psa.. Moim zdaniem to nie zabawka żeby kupować. OSOBIŚCIE wolałabym pójść do schroniska i dać miłość jakiemuś pieskowi niż kupować takiego, który był "wyhodowywany" dla kasy. Mało psów jest w schronisku?

A ja uważam, że lepiej adoptować dzieci i dać im miłość niż rodzić własne, często robione bezmyślnie, by zaspokoić swoje egoistyczne potrzeby posiadania. Mało dzieci w domach dziecka?






Po lekku dziewczyno z tymi teoriami, miej swoje zdanie, ale daj żyć innym, skoro nikogo nie krzywdzą.

Oczywiście to, co napisałam wyżej, było odpowiedzią w pdoobnym tonie do komunikatu, a nie moim zwierzeniem z serca płynącym.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:38   #1754
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Matka... dzieci... serio - mdli już od tych tematów.

Wyboraź sobie, ze ja też gotuję - dla siebie i partnera, z którym nie planuję w najbliższym czasie legalizować związku, o dzieciach też nie myślimy - łał, nie?


---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------





...której życia nie znasz, nie znasz przeszłości, życie nie jest czarne albo białe.



Też mnie to zdziwiło.


---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------





A ja uważam, że lepiej adoptować dzieci i dać im miłość niż rodzić własne, często robione bezmyślnie, by zaspokoić swoje egoistyczne potrzeby posiadania. Mało dzieci w domach dziecka?



Po lekku dziewczyno z tymi teoriami, miej swoje zdanie, ale daj żyć innym, skoro nikogo nie krzywdzą.


Oczywiście to, co napisałam wyżej, było odpowiedzią w pdoobnym tonie do komunikatu, a nie moim zwierzeniem z serca płynącym.

Porównanie adopcji dzieci z domu dziecka do adopcji psa ze schroniska.... Do tego temat posiadania dzieci i zaspakajania swoich egoistycznych potrzeb posiadania w odniesieniu do dzieci czy temat robienia ich bezmyślnie... A to wszystko w odniesieniu do tematu posiadania psa.... WTF???!!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:40   #1755
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać ale jednak to zrobię. Napisałaś, że "kupiłaś" psa.. Moim zdaniem to nie zabawka żeby kupować. OSOBIŚCIE wolałabym pójść do schroniska i dać miłość jakiemuś pieskowi niż kupować takiego, który był "wyhodowywany" dla kasy. Mało psów jest w schronisku?
a ja nie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:43   #1756
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
a ja nie
Ja i tak i nie. Długo można gadać.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:45   #1757
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
a ja nie
no ja ogolnie tez nie, po to sa certyfikowane hodowle, zeby moc sobie psa kupic. Trzeba tez pamietac o tym, ze czesto wymagania w schroniskach sa absurdalne. Bardziej zniechecaja niz zachecaja. Moja kumpela i jej rodzina chca adoptowac psa i jednym z wymogow jest, ze pies nie moze byc dluzej sam w domu niz 2h. Kto jest w stanie spelnic taki wymog? Chyba tylko bezrobotna rodzina.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:53   #1758
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

U Doriski na IG drama bo jakieś dziecko zaczęło tworzyć fake konta z jej zdjęciami.. Moim zdaniem niestety ale Doriska sama jest winna-nie chcę tutaj bronić tych osób ale serio-trochę to nieodpowiedzialne tak bardzo upubliczniać wizerunek swoich dzieci.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:09   #1759
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
U Doriski na IG drama bo jakieś dziecko zaczęło tworzyć fake konta z jej zdjęciami.. Moim zdaniem niestety ale Doriska sama jest winna-nie chcę tutaj bronić tych osób ale serio-trochę to nieodpowiedzialne tak bardzo upubliczniać wizerunek swoich dzieci.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-25, 23:12   #1760
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Porównanie adopcji dzieci z domu dziecka do adopcji psa ze schroniska.... Do tego temat posiadania dzieci i zaspakajania swoich egoistycznych potrzeb posiadania w odniesieniu do dzieci czy temat robienia ich bezmyślnie... A to wszystko w odniesieniu do tematu posiadania psa.... WTF???!!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Czytaj wszystko i staraj się jednocześnie rozumieć co czytasz - mam nadzieje, że to pomoże odkryć moje intencje.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:12   #1761
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Masakra,co tu się dzieje najlepszego?

Chciałam Wam wstawić Shakirę Bogusi dla rozluźnienia,ale... ZNIKNĘŁA z insta!


:-(
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:15   #1762
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Masakra,co tu się dzieje najlepszego?

Chciałam Wam wstawić Shakirę Bogusi dla rozluźnienia,ale... ZNIKNĘŁA z insta!


:-(
Cud bożonarodzeniowy
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:20   #1763
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja i tak i nie. Długo można gadać.
A ja i takie i takie

Ale dla wszystkich którzy uważają że zawsze lepiej wziąć psa ze schroniska mam true story sprzed paru dni.
Moj kolega przygarnął takiego psa i już w pierwszej dobie go ugryzł, a wlaściwie uwiesił się na dloni i nie chcial puścić, następnego dnia sytuacja sie powtórzyła. Sytuacje i rekacja psa kompletnie nieadekwatna. Ręka cała spuchnięta. Mało tego pies pogryzł jeszcze drugiego psa który mieszka w tym domu, młodą amstafkę.
Znajomy po 3 dniach oddał go z powrotem, pies zaczął merdać ogonkiem jak zobaczył znajome miejsce i olał go kompletnie.
Także, wraaakczasu, takie sytuacje też się zdarzają dlatego pomyśl o tym zanim wyskoczysz o biednych pieskach ze schroniska które potrzebują miłości.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:33   #1764
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A ja i takie i takie

Ale dla wszystkich którzy uważają że zawsze lepiej wziąć psa ze schroniska mam true story sprzed paru dni.
Moj kolega przygarnął takiego psa i już w pierwszej dobie go ugryzł, a wlaściwie uwiesił się na dloni i nie chcial puścić, następnego dnia sytuacja sie powtórzyła. Sytuacje i rekacja psa kompletnie nieadekwatna. Ręka cała spuchnięta. Mało tego pies pogryzł jeszcze drugiego psa który mieszka w tym domu, młodą amstafkę.
Znajomy po 3 dniach oddał go z powrotem, pies zaczął merdać ogonkiem jak zobaczył znajome miejsce i olał go kompletnie.
Także, wraaakczasu, takie sytuacje też się zdarzają dlatego pomyśl o tym zanim wyskoczysz o biednych pieskach ze schroniska które potrzebują miłości.
Bardziej chodziło mi o psy, które już są starsze-chciałabym żeby chociaż ich końcówka życia była ciut lepsza. Macie rację. Nie wiadomo jak taki przygarnięty pies się zachowa, mógł przejść przez jakąś traumę i później mieć jakieś złe zachowania ale tak jak napisałam "osobiście" czyli ja bym wzięła psa ze schroniska. Pamiętajcie, że każdy ma inne zdanie.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:35   #1765
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

https://www.instagram.com/p/_unhJ1KlMN/

dobre 5 minut sie zastanawiałam co to przedstawia
i dopiero jak przeczytałam opis to skumałam
chociaz nadal mnie to srednio przekonuje
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:38   #1766
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/_unhJ1KlMN/

dobre 5 minut sie zastanawiałam co to przedstawia
i dopiero jak przeczytałam opis to skumałam
chociaz nadal mnie to srednio przekonuje
Matko kochana, twórca miał niezłą fazę

Przypomina mi trochę zajączka wielkanocnego, nie wiem dlaczego.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:38   #1767
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/_unhJ1KlMN/

dobre 5 minut sie zastanawiałam co to przedstawia
i dopiero jak przeczytałam opis to skumałam
chociaz nadal mnie to srednio przekonuje
właśnie na to samo wpadłam i zastanawiałam czym ona się tak jara
I jeszcze ten komentarz "bombka idealna dla takich zakręconych dziewczyn jak my! " aż przypomniała mi się Shakira w wykonaniu Bogusi
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:40   #1768
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

aniolnaresorach@zmalowana @kitulec @lamakeupebella bombka idealna dla takich zakręconych dziewczyn jak my!


zakręcone dziewczyny
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:42   #1769
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Dziewczyny i wszystkie 'obrończynie uciśnionych piesków i kotków' - nie przesadzacie trochę we 'wsiadaniu' na tę youtuberkę i bubus przy okazji ? To chyba wybór indywidualny - kupić czy zaadoptować ? Też kocham zwierzęta, o mojego psiaka troszczę się najlepiej jak mogę, ale skrajność też mnie denerwuje - nie uratujemy wszystkich zwierząt na świecie. Zacznijmy od siebie i dbajmy o te, które mamy w domu. Tacy 'zbawcy narodów' to przeginanie w drugą stronę.

Edytowane przez Ace_
Czas edycji: 2015-12-25 o 23:47
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:45   #1770
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
aniolnaresorach@zmalowana @kitulec @lamakeupebella bombka idealna dla takich zakręconych dziewczyn jak my!


zakręcone dziewczyny
Krejzolki!
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.