Gdzie Na Narty??? ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 14:14   #91
MartulaSSS
Przyczajenie
 
Avatar MartulaSSS
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

My zawsze rezerwujemy noclegi w Zakopanem przez bookapart To już nasz coroczna tradycja, mamy swoje ulubione miejsca i trasy.
MartulaSSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:25   #92
agatamarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 45
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Mąż mnie w tym roku zaskoczył i jedziemy na narty do Passo Tonale z Party Camp , już się nie mogę doczekać! Narciarzem jestem średnim ale w pakiecie mają tyle atrakcji że nie będę się nudzić
agatamarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:49   #93
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

My w tym roku jedziemy do Czech. Zastanawialiśmy się nad Chopokiem ale ostatecznie padło na Czechy.
Zazdroszczę Alp, ja w tym roku chyba nie dam rady czasowo a już od 3 lat planujemy w końcu się wybrać
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:02   #94
lovebefit
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Aktualnie bardzo fajnie są ośnieżone stoki w Zieleńcu
lovebefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 12:41   #95
kasiadorsz
Raczkowanie
 
Avatar kasiadorsz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 55
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Ja niestety na nartach nie jeżdżę ale moja siostra z chłopakiem już 2 rok jeżdżą do Czech i są bardzo zadowoleni. Mogę zapytać o miejscowość.
__________________
Mój Blog http://hobbysiowo.blogspot.com
kasiadorsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:47   #96
wirek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Tydzień temu wróciłem ze Słowacji, polecam. Warunki na stokach są bardzo dobre, trasy super przygotowane i w porównaniu do cen w Polsce nie jest aż tak drogo, mimo że płaci się w euro. Pozdrawiam i udanego szusowania
wirek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:33   #97
klea1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Karpacz jest dla mnie the best. Od dwóch lat tam jeżdżę.
klea1970 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 12:54   #98
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Cytat:
Napisane przez wirek92 Pokaż wiadomość
Tydzień temu wróciłem ze Słowacji, polecam. Warunki na stokach są bardzo dobre, trasy super przygotowane i w porównaniu do cen w Polsce nie jest aż tak drogo, mimo że płaci się w euro. Pozdrawiam i udanego szusowania
Gdzie byłaś? Ja teraz planuję jechac na Chopok, byłam tam ostatnio 4 lata temu i było mega, bez porównania do Polski.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez klea1970 Pokaż wiadomość
Karpacz jest dla mnie the best. Od dwóch lat tam jeżdżę.
Dla mnie Karpacz to najgorsze miejsce do jeżdżenia w Polsce. Bylam tam 3 lata temu i codziennie dojeżdżaliśmy do Czech lub do Szklarskiej bo w Karpaczu była tragedia. Stoki strasznie krótkie, trasy źle przygotowane, drogo, dużo ludzi. Bardzo żałowaliśmy, że daliśmy się namówić na ten wyjazd.
Ja osobiście polecam Białkę. Fakt, że dużo ludzi tam jeździ ale jest taniej niż w Karpaczu i dużo więcej tras.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 17:44   #99
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

W Wiśle jest też sporo fajnych stoków.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 20:47   #100
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Super jest w Zieleńcu, w Kotlinie Kłodzkiej
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:24   #101
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

A co sądzicie o rejonie Dwóch Dolin, czyli połączeniu ośrodków w Muszynie i Wierchomli? Znajomi namawiają mnie na wypad i nocleg w Wierchomli. Zastanawiam się, czego można się tam spodziewać? Był tam ktoś?
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 13:19   #102
olszak07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Lubomierz Ski
olszak07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 09:10   #103
ladydiamond2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Zgadzam się z Tobą, Szklarska ma fajne trasy zjazdowe. Rzeczywiście blisko do Czech, a tam to już jest bajka, Harrachov, Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, jest tego trochę. Polecam
ladydiamond2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 12:47   #104
Taverelin
Przyczajenie
 
Avatar Taverelin
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Hej
Zaczynam się rozglądać za miejscówką na narty w tym sezonie (w okolicach Sylwestra). Coś możecie polecić? Najchętniej Austria, Włochy....
Taverelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:15   #105
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Podobno Livigno (Włochy, przy granicy ze Szwajcarią) jest fantastyczne. Rodzice jeżdżą tam co roku od kilku lat i są zakochani.

Szczawnik-Wierchomla - trochę skromnie, ale miło, jest gdzie pojeździć dla początkujących i średnio-zaawansowanych.
W Białce mi się kompletnie nie podobało. Byłam dwa razy - pierwszy i ostatni.
Jaworzyna Krynicka jest fajna, ale jak dla mnie trochę przereklamowana.
Słowacja - Chopok, zdecydowanie numer 1 z miejsc, w których byłam na nartach. Każdy od początkującego po zaawansowanego znajdzie coś dla siebie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:25   #106
AzaMag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Ja polecam stoki w Bułgarii, a konkretnie Bańsko. Dostępne ponad 70 km tras zjazdowych dostosowanych dla tych mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy.Możliwość jazdy nocnej. Zimowe pejzaże góry Pirin, które mają alpejski charakter, przepiękne. Ja się po prostu zakochałam w tamtej okolicy. Sama miejscowość urokliwa ze swym starym miastem. Wytwórnia Wypraw zagwarantowała mi tam spędzenie tam 10 dni (z dodatkowymi 3 wycieczkami). Wyjazd udany, zdjęcie i wspomnienia przepiękne, zamierzam tam jeszcze wrócić.
AzaMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:05   #107
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Jeżeli już ktoś się wybiera w Karkonosze na narty to ja bym na jego miejscu nadłożyła kilka kilometrów i pojechała na czeską stronę Karkonoszy. Niestety, ale warunki narciarskie w Polsce sa dużo gorsze...
msabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:03   #108
Agnieszka16076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Owszem, polskie góry również piękne, ale niestety z roku na rok coraz droższe :<

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AzaMag Pokaż wiadomość
Ja polecam stoki w Bułgarii, a konkretnie Bańsko. Dostępne ponad 70 km tras zjazdowych dostosowanych dla tych mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy.Możliwość jazdy nocnej. Zimowe pejzaże góry Pirin, które mają alpejski charakter, przepiękne. Ja się po prostu zakochałam w tamtej okolicy. Sama miejscowość urokliwa ze swym starym miastem. Wytwórnia Wypraw zagwarantowała mi tam spędzenie tam 10 dni (z dodatkowymi 3 wycieczkami). Wyjazd udany, zdjęcie i wspomnienia przepiękne, zamierzam tam jeszcze wrócić.
Też wybieram się z WW do Bańska Zaintrygował mnie bardzo fragment o jazdach nocnych. Naprawdę mają je tam dostępne?
Agnieszka16076 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 16:48   #109
Do0ctor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Jeśli w Polsce to zerknij na [ciach-reklama]

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2015-11-27 o 15:43
Do0ctor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 14:33   #110
buna_ziua
Przyczajenie
 
Avatar buna_ziua
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Ja od paru lat jeżdżę do Białki Tatrzańskiej i absolutnie nie narzekam. Ludzi sporo, ale może się człowiek wyszaleć. W tym roku też planuję Nie wiem jak to będzie bo mam korecje wzroku metodą mikrosoczewkową w Optegrze. Podobno można już na drugi dzień wrócić do normalnego życia. Ponoć bez ograniczeń, więc smiganie na nartach też wchodzi w grę, a przynajmniej tak dziewczyny pisały na tym forum gdzieś. Niemniej jednak na styczeń wszystko zarezerwowane w kurortach, narty już czyszczę. Mam nadzieję że zabieg będzie bez komplikacji i będę mogła pojechać. Polecacie jakieś dobre, sprawdzone jedzonko w Białce?
__________________
psssyyyyytuuul!
buna_ziua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:32   #111
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Mieszkam na Słowacji więc polecam Jasną- Chopok, obecnie to chyba największy i najbardziej rozwinięty ośrodek narciarski w centralnej Europie. Poziom tras jest bardzo zróżnicowany więc i początkujący i ci bardziej zaawansowani znajdą coś dla siebie (tylko uwaga, bo można się zgubić ) , no i widoki ze szczytu są oszałamiające.
A po jeżdżeniu fajnie odwiedzić pobliską Tatralandię (aquapark) i wygrzać zadki w basenach termalnych
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:22   #112
KlaudiaaaPe
Raczkowanie
 
Avatar KlaudiaaaPe
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 85
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

U mnie też co roku króluje Białka Tatrzańska
KlaudiaaaPe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:49   #113
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

póki co sniegu nigdzie :/
Miałam jechać z siostrą wczoraj na Biały Krzyż, ale zamknęli do odwołania... więc jutro Jasna. Niech już sypnie!
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:46   #114
bubble_boom
Przyczajenie
 
Avatar bubble_boom
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Cytat:
Napisane przez buna_ziua Pokaż wiadomość
Ja od paru lat jeżdżę do Białki Tatrzańskiej i absolutnie nie narzekam. Ludzi sporo, ale może się człowiek wyszaleć. W tym roku też planuję Nie wiem jak to będzie bo mam korecje wzroku metodą mikrosoczewkową w Optegrze. Podobno można już na drugi dzień wrócić do normalnego życia. Ponoć bez ograniczeń, więc smiganie na nartach też wchodzi w grę, a przynajmniej tak dziewczyny pisały na tym forum gdzieś. Niemniej jednak na styczeń wszystko zarezerwowane w kurortach, narty już czyszczę. Mam nadzieję że zabieg będzie bez komplikacji i będę mogła pojechać. Polecacie jakieś dobre, sprawdzone jedzonko w Białce?
O i tego tu szukałam! Koniecznie napisz jak będzie po zabiegu - to jest ten Lentivu prawda? Bo chcę go robić, koniec z okularami ale jeszcze chętnie pogadałabym z kimś, kto zabieg ma za sobą1. Sorry dziewczyny za offtopic!
bubble_boom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 11:00   #115
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Z ostatnio odkrytych przeze mnie stoków polecam Złoty Groń w Istebnej. Jest tam też drugi stok, Zagroń. Fajne stoki, niezbyt długie, ale nie tak zatłoczone i w tym roku w Święta był tam śnieg.

Poza tym jak zwykle polecam Białkę, w tym roku otwarte nowe trasy. Mimo tłoku i braku karnetów punktowych warto się udać i poszusować, bo jest gdzie

Stoki w Wiśle czy Ustroniu, wszystkie są super, szczególnie dla średnio zaawansowanych.

Za granicą polecam Chopok. A z drugiej strony Velka Raca, Vratna Dolina. A w Czechach Ski Karlov
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:29   #116
delk123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Ja niezmiennie od trzech lat wybieram Zieleniec http://www.zieleniec.pl/ - mają fajne stoki i różne promocje cenowe. W tym roku byłam tam dwa razy na weekend i się mega opłacało, bo nocując tam, karnet dostałam za darmo
delk123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:12   #117
AzaMag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

W tamtym roku Bańsko w tym roku padło na Bukowel z wytwórnią. Myślę, że będzie to równie udana wyprawa. Mnóstwo tras zjazdowych, oświetlone stoki, ciekawe czy będzie można pojeździć również wieczorem (w Bańsku można było jeździć do 21,30). Bliska odległość hotelu do wyciągu sprawi mi nie lada frajdę w postaci szybszej dostępności do stoku.
AzaMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 10:32   #118
katherine870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

Dobrym pomysłem jest wyjazd do Austrii - tam z pewnością jest sporo ciekawych tran narciarskich. Również dla obytych dobrym miejscem jest Francja i ich Alpy - pełno świetnie wyposażonych tras narciarskich - z pewnością to jest dobry pomysł na tygodniowy lub dwutygodniowy wypad na narty.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
katherine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 08:39   #119
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Gdzie Na Narty??? ;)

u mnie w tym roku, tak jak w poprzednim karnet na cały sezon na Słowacje (obejmuje ośrodki narciarskie Niskie Tatry - Chopok, Wysokie Tatry - Łomnica, Wysokie Tatry - Strbske Pleso), czy będzie słaba czy dobra zima, w Tatrach śniegu zawsze będzie dość
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 09:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.