Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 17:33   #3601
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

a Ty Kawa na jakiej jesteś diecie, że tak ładnie Ci idzie ?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-01-13 o 18:01
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:56   #3602
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ja tez mialam busa,bo mialam malo osob,ale w Muszkieterze tez maja wieksze.jak do nich dzwonilam to pytali na ile osob potrzebuje.zaliczke tez placilam a reszte kierowcy.
Kawa pochwal sie dieta
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:23   #3603
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez domick Pokaż wiadomość
Dużo wcześniej trzeba rezerwować taki autobus z mzk? też od początku o tym myślę.

Ja na diecie wegetariańskiej jestem odkąd pamiętam kilkanaście lat już po prostu mięso mi nie wchodzi. Fuj fuj
Ja chyba gdzieś we wrześniu zamawiałam, a w październiku ślub
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:45   #3604
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Szukam miłej, ciepłej i przede wszystkim profesjonalnej kosmetyczki w Kielcach, która zajęła by się moją cerą, ale także nauczyła mnie robić wieczorowe makijaże. Ze względu na to, że długi czas spędzałam w szpitalu, moja cera aktualnie wygląda jak po bombardowaniu. A moja ostatnia kosmetyczka bardzo mnie do siebie zraziła bo przez kilkadziesiąt minut zabiegu, tylko zachwalała kosmetyki, które sama sprzedawała.
Może któraś z Was ma kogoś takiego zaufanego? Możecie mi kogoś polecić?
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:38   #3605
Patunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

[xxx]

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2016-01-14 o 07:58 Powód: sprzedaż
Patunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:38   #3606
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dzwoniłam do spiderbusa i do busy Oliwia i za 15 km Kielce Brzeziny wesele i poprawiny wraz z autem w
- Spiderbusie 1500 zł i do wybrania auto jakie chce czyli alfaromeo, jakiś jeep, bmw. Audi i polonez generealnie do wyboru do koloru
- Bus Oliwia 1500 -1600 do wyboru tylko bmw białe lub czarne

Mój na to że on się znajomego zapyta bo ma fajne autko i może nim pojedziemy.
Pytam się go czy dobrze zna tego ziomka a on mi na to że słabo ale ze taniej wyjdzie ze 200 zł się mu da i gitara.

Nie lubię prosić o przysługę. Wolę chyba zapłacić żeby mieć to z głowy.

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2016-01-13 o 21:39
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 22:12   #3607
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do spiderbusa i do busy Oliwia i za 15 km Kielce Brzeziny wesele i poprawiny wraz z autem w
- Spiderbusie 1500 zł i do wybrania auto jakie chce czyli alfaromeo, jakiś jeep, bmw. Audi i polonez generealnie do wyboru do koloru
- Bus Oliwia 1500 -1600 do wyboru tylko bmw białe lub czarne

Mój na to że on się znajomego zapyta bo ma fajne autko i może nim pojedziemy.
Pytam się go czy dobrze zna tego ziomka a on mi na to że słabo ale ze taniej wyjdzie ze 200 zł się mu da i gitara.

Nie lubię prosić o przysługę. Wolę chyba zapłacić żeby mieć to z głowy.
Mnie by było szkoda wynająć samochód. Stwierdziłam że popytam znajomych, możemy jechać czymkolwiek byleby to tylko jakoś wyglądało, ale mój chrzestny ma jeepa grand cheerokee i nas zawiezie. Mój tż bardzo chciał jakiś tam samochód ale trzeba było za niego zapłacić 800 więc odpuścił bo stwierdził że nie warto. Dla mnie wydane pieniądze na samochód to najgorzej wydane pieniądze z całego wesela. No chyba że naprawdę nie będziecie mieli czym jechać. Ale to oczywiście moje zdanie tylko.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja chyba gdzieś we wrześniu zamawiałam, a w październiku ślub
Aa czyli nie trzeba z jakimś mega wyprzedzeniem dzięki
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016
domick jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 22:20   #3608
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
Szukam miłej, ciepłej i przede wszystkim profesjonalnej kosmetyczki w Kielcach, która zajęła by się moją cerą, ale także nauczyła mnie robić wieczorowe makijaże. Ze względu na to, że długi czas spędzałam w szpitalu, moja cera aktualnie wygląda jak po bombardowaniu. A moja ostatnia kosmetyczka bardzo mnie do siebie zraziła bo przez kilkadziesiąt minut zabiegu, tylko zachwalała kosmetyki, które sama sprzedawała.
Może któraś z Was ma kogoś takiego zaufanego? Możecie mi kogoś polecić?
Jeju na początku myślałam, że to napisał jakiś chłopak i myślałam że będzie "Szukam miłej, ciepłej DZIEWCZYNY DO TOWARZYSTWA"
Ja Ci mogę polecić moją kosmetyczkę, działa cuda, ale mieszka w Woli Kopcowej i tam też założyła swój zakład. Wcześniej pracowała w jakimś salonie przy Śniadku. Bałabym się iść do kogoś innego.

Cytat:
Napisane przez domick Pokaż wiadomość
Aa czyli nie trzeba z jakimś mega wyprzedzeniem dzięki
Nie, zwłaszcza, że w sobotę jeździ mniej autobusów i na wesela częściej wynajmuje się busy lub autokary.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 22:34   #3609
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
wcale nie jest za późno!
ja mam ślub w maju i w większości salonów słyszałam, że mam czas do końca stycznia
i zamówiłam suknie zaledwie tydzień temu
także nie martw się
no właśnie dziwiłam się że każdy mnie ponagla. a ja jestem taki typ że jak za wczesnie coś załatwie to potem chce to zmienić bo już mi się nie podoba. Kamil twierdzi że po suknie powinnam jechać tydzien przed weselem. :P
Cytat:
Napisane przez mada360 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem tutaj nowa także proszę o wyrozumiałość Czeka mnie ślub 24 września 2016 w Castorze. Jestem na etapie poszukiwania DJ. Czy mogły byście mi napisać kilka słów na temat:
-DJ Marjo,
-Duet DJ Paweł Salamon i Albert Szewczyk,
-Dj Michał+ wodzirej Karol,
-DJ Rafał Kupisz.

Zastanawiam się nad nimi. Najbardziej spodobał mi się drugi duet ale to tylko z internetowych filmików

Bardzo Was proszę o opinie i rady.
ja mam na poprawiny Salamona, moja koleżanka w kwietniu ma Salamona i mój kolega ma Salamona. Bardzo miły, przyjemny i podobno dobrze gra. Ja będę mogła go ocenić dopiero po weselu w kwietniu.
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym roku. :0 Któraś z Was na diecie ? bo ja walcze od tygodnia -1,5 kg
Ja zamierzam schudnąć ale nie potrafię utrzymać żadnej diety ... chyba zacznę ćwiczyć.
Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Nie będzie żadnej klapy! Od czego masz nas?! Przecież pomożemy Ci zawsze, również poza forum, gdybyś tego potrzebowała!

Co do samochodu, to uważam, że szkoda kasy, lepiej poszukać po rodzinie/znajomych czegoś ładnego, albo klimatycznego. Może malucha albo duzego fiata? :P

A na suknie jest "termin" 3-4 miesiące. Nie wiem, czy można kupić suknię z wieszaka.. jak ja szukałam, to w większości miejsc wisiały modele, a właściwą suknię i tak szyli na zamówienie.. No, ale ja nie jestem w "wieszakowym" rozmiarze, to może dlatego.
Kasia, przypomnij mi kiedy masz ślub?
w opisie mam 2 lipca
Cytat:
Napisane przez Patunieczka Pokaż wiadomość
Oferta sprzedaży.
heh. Ja też mam na ten termin sale pod wiatrakami do odsprzedania ... to jest to o czym pisałam wyżej, zarezerwowałam potem mi sie przestała podobać.
a co do mojej sali zarezerwowanej - właściwej już to mój Kamil kiedyś wracając od mechanika zajechał tam zobaczyć na jakim etapie są prace remontowe i okazało się że w środku jakieś rusztowania, wiadra, cegły ... także a sala ma mieć klimat starej opuszczonej fabryki o ile zdążą ...
__________________
02.07.2016

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-14 o 13:48 Powód: Oferta sprzedaży.
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 22:52   #3610
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
no właśnie dziwiłam się że każdy mnie ponagla. a ja jestem taki typ że jak za wczesnie coś załatwie to potem chce to zmienić bo już mi się nie podoba. Kamil twierdzi że po suknie powinnam jechać tydzien przed weselem. :P

ja mam na poprawiny Salamona, moja koleżanka w kwietniu ma Salamona i mój kolega ma Salamona. Bardzo miły, przyjemny i podobno dobrze gra. Ja będę mogła go ocenić dopiero po weselu w kwietniu.

Ja zamierzam schudnąć ale nie potrafię utrzymać żadnej diety ... chyba zacznę ćwiczyć.

w opisie mam 2 lipca

heh. Ja też mam na ten termin sale pod wiatrakami do odsprzedania ... to jest to o czym pisałam wyżej, zarezerwowałam potem mi sie przestała podobać.
a co do mojej sali zarezerwowanej - właściwej już to mój Kamil kiedyś wracając od mechanika zajechał tam zobaczyć na jakim etapie są prace remontowe i okazało się że w środku jakieś rusztowania, wiadra, cegły ... także a sala ma mieć klimat starej opuszczonej fabryki o ile zdążą ...
Ja myślę, że to już jest klimat starej fabryki
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:17   #3611
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jeju na początku myślałam, że to napisał jakiś chłopak i myślałam że będzie "Szukam miłej, ciepłej DZIEWCZYNY DO TOWARZYSTWA"
Ja Ci mogę polecić moją kosmetyczkę, działa cuda, ale mieszka w Woli Kopcowej i tam też założyła swój zakład. Wcześniej pracowała w jakimś salonie przy Śniadku. Bałabym się iść do kogoś innego.
Jeśli już to szukałabym MIŁEGO CIEPŁEGO CHŁOPAKA DO TOWARZYSTWA

Wola Kopcowa to niestety trochę daleko, jak dla mnie - w ogóle nie te rejony :/

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
heh. Ja też mam na ten termin sale pod wiatrakami do odsprzedania ... to jest to o czym pisałam wyżej, zarezerwowałam potem mi sie przestała podobać.
a co do mojej sali zarezerwowanej - właściwej już to mój Kamil kiedyś wracając od mechanika zajechał tam zobaczyć na jakim etapie są prace remontowe i okazało się że w środku jakieś rusztowania, wiadra, cegły ... także a sala ma mieć klimat starej opuszczonej fabryki o ile zdążą ...
Sala Pod Wiatrakami w Salacie to jedna z lepszych (jak nie najlepsza) jeśli chodzi o salę do wynajęcia (a nie płacenie od talerzyka). Ja słyszałam same dobre opinie, że dobra akustyka, że sala na dużą ilość osób, że duży parking, ogromna chłodnia na zapleczu - więc jest gdzie schłodzić procenty, oprócz tego kuchnia bardzo dobrze wyposażona z dużym zmywakiem (kucharki sobie chwalą)

Ale nie słyszałam, żeby robili remont, więc też ciekawa jestem jak to po remoncie będzie wyglądać - trzeba być dobrej myśli - może być tylko lepiej A o terminy się nie martw - np. w takim Hotelu Binkowski organizowane były komunie, wesela itd. mimo, że był jeszcze w budowie
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 03:44   #3612
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam busa,bo mialam malo osob,ale w Muszkieterze tez maja wieksze.jak do nich dzwonilam to pytali na ile osob potrzebuje.zaliczke tez placilam a reszte kierowcy.
Kawa pochwal sie dieta
Normalnie skarbnica wiedzy jesteście ;-) dziękuję

---------- Dopisano o 05:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Cytat:
Napisane przez domick Pokaż wiadomość
Mnie by było szkoda wynająć samochód. Stwierdziłam że popytam znajomych, możemy jechać czymkolwiek byleby to tylko jakoś wyglądało, ale mój chrzestny ma jeepa grand cheerokee i nas zawiezie. Mój tż bardzo chciał jakiś tam samochód ale trzeba było za niego zapłacić 800 więc odpuścił bo stwierdził że nie warto. Dla mnie wydane pieniądze na samochód to najgorzej wydane pieniądze z całego wesela. No chyba że naprawdę nie będziecie mieli czym jechać. Ale to oczywiście moje zdanie tylko.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------



Aa czyli nie trzeba z jakimś mega wyprzedzeniem dzięki
Muszę chyba się Was radzić Dziewczyny bo jak będę taka rozrzutna to przyszły małżonek mnie zamorduje. Macie racje w sumie czy to ważne czym się jedzie na ślub?
Tą kwestię zostawię Tż
Ale oby to nie był fiat 126p!

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:35 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
no właśnie dziwiłam się że każdy mnie ponagla. a ja jestem taki typ że jak za wczesnie coś załatwie to potem chce to zmienić bo już mi się nie podoba. Kamil twierdzi że po suknie powinnam jechać tydzien przed weselem. :P
Tydzień może nie bo ją trzeba jeszcze uszyć ale do 3 miesięcy nie więcej.

Ta właścicielka z Atelier Aneta Parandyk mówiła mojej mamie, że przyszła do niej dziewczyna spanikowana bo wesele ma za dwa tygodnie i z sukienka nie wypaliło i trzeba uszyć nową.
To sobie wyobrażacie minę właścicielki. Na szczęście uszyla jej suknie.

---------- Dopisano o 05:44 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

A jak z pierwszym tańcem u Was?
Chodźcie gdzieś na nauki czy youtube?
A myślałyście o jakimś zabawnym 1 tańcu?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 05:59   #3613
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Normalnie skarbnica wiedzy jesteście ;-) dziękuję

---------- Dopisano o 05:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------



Muszę chyba się Was radzić Dziewczyny bo jak będę taka rozrzutna to przyszły małżonek mnie zamorduje. Macie racje w sumie czy to ważne czym się jedzie na ślub?
Tą kwestię zostawię Tż
Ale oby to nie był fiat 126p!

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:35 ----------


Tydzień może nie bo ją trzeba jeszcze uszyć ale do 3 miesięcy nie więcej.

Ta właścicielka z Atelier Aneta Parandyk mówiła mojej mamie, że przyszła do niej dziewczyna spanikowana bo wesele ma za dwa tygodnie i z sukienka nie wypaliło i trzeba uszyć nową.
To sobie wyobrażacie minę właścicielki. Na szczęście uszyla jej suknie.

---------- Dopisano o 05:44 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

A jak z pierwszym tańcem u Was?
Chodźcie gdzieś na nauki czy youtube?
A myślałyście o jakimś zabawnym 1 tańcu?
Ja myślałam o zabawnym pierwszym tańcu ale stwierdziłam że do tego trzeba mieć jaja żeby fajnie wyszło. Mój tż by dał radę ale ja chyba nie. Dlatego niedługo zaczynamy indywidualne lekcje tańca i będzie coś na kształt rumby do thinking out loud sheerana (wiem wiem oklepane ale mi się podoba najbardziej ze wszystkich możliwych piosenek o miłości)
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016
domick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:56   #3614
maja111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Wink Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to już jest klimat starej fabryki




chyba nie mówisz o Sali na Salacie bo daleko jej do starej fabryki

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
no właśnie dziwiłam się że każdy mnie ponagla. a ja jestem taki typ że jak za wczesnie coś załatwie to potem chce to zmienić bo już mi się nie podoba. Kamil twierdzi że po suknie powinnam jechać tydzien przed weselem. :P

ja mam na poprawiny Salamona, moja koleżanka w kwietniu ma Salamona i mój kolega ma Salamona. Bardzo miły, przyjemny i podobno dobrze gra. Ja będę mogła go ocenić dopiero po weselu w kwietniu.

Ja zamierzam schudnąć ale nie potrafię utrzymać żadnej diety ... chyba zacznę ćwiczyć.

w opisie mam 2 lipca

heh. Ja też mam na ten termin sale pod wiatrakami do odsprzedania ... to jest to o czym pisałam wyżej, zarezerwowałam potem mi sie przestała podobać.
a co do mojej sali zarezerwowanej - właściwej już to mój Kamil kiedyś wracając od mechanika zajechał tam zobaczyć na jakim etapie są prace remontowe i okazało się że w środku jakieś rusztowania, wiadra, cegły ... także a sala ma mieć klimat starej opuszczonej fabryki o ile zdążą ...

mysle ze gdyby była taka możliwość to ja tez bym kupila sukienke tydzień przed bo strasznie szybko mi się gust zmienia))


znalazlas tak szybko nowa sale ze chcesz oddac tak nieodlegly termin??)


która sala ma mieć klimat starej fabryki bo już się pogubilam? Salata? moim zdaniem daleko jej do tego klimatu)chyba musiałaby zostać wybudowana od nowa żeby taki klimat uzyskac


co do samej sali popieram wpis wyżej, że jest to jedna z najlepszych sal na wesela robione nie od talerzyka. choć podobno od przyszłego roku nie będzie już można wynająć samej sali. tylko i wyłącznie od osoby.


dziewczyny może któras z was mi podpowie gdzie wynająć szczudlarzy przebranych za aniołów? chodzi o sypanie kwiatów przed kosciolem po slubie.sprawa dość pilna
maja111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:41   #3615
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to już jest klimat starej fabryki
dobre ! tak to wygląda właśnie :P
Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość



Sala Pod Wiatrakami w Salacie to jedna z lepszych (jak nie najlepsza) jeśli chodzi o salę do wynajęcia (a nie płacenie od talerzyka). Ja słyszałam same dobre opinie, że dobra akustyka, że sala na dużą ilość osób, że duży parking, ogromna chłodnia na zapleczu - więc jest gdzie schłodzić procenty, oprócz tego kuchnia bardzo dobrze wyposażona z dużym zmywakiem (kucharki sobie chwalą)

Ale nie słyszałam, żeby robili remont, więc też ciekawa jestem jak to po remoncie będzie wyglądać - trzeba być dobrej myśli - może być tylko lepiej A o terminy się nie martw - np. w takim Hotelu Binkowski organizowane były komunie, wesela itd. mimo, że był jeszcze w budowie
ja mieszkam niedaleko sali pod wiatrakami i powiem Wam że u nas raczej ona nie ma dobrej opinii. Jeśli chodzi o akustykę to mieli tam poprawiać sufit bo jest tragiczny oddźwięk jednak nic nie poprawili i tak już zostało, nie każdy zespół chce zagrać na Salacie. a jeśli chodzi o inne wady tej sali pod wiatrakami to okropnie śliski parkiet, kucharki mają problem z rozniesieniem obiadów, nie wspomnę o tańcu. No i co mnie akurat najbardziej przeszkadzało to wystrój wnętrza, jakiś róż, jakiś złoty, kolumny greckie, imitacje złotych ram na ścianach ... brrrr jakby nie było pięknej czystej bieli ... mówiąc o sali która jest w remoncie chodzi mi o salę w zaborowicach, ona jeszcze nie ma strony internetowej - podobno się tworzy, to będzie nowa sala przerobiona ze starej sali która już wymarła i stała pusta. Zmienił się właściciel i ją reaktywuję. Sali pod wiatrakami nie będą remontować bo prawdopodobnie będzie w niej "biedronka" w 2018 ( taka informacja krąży w okolicy ).
Dlaczego wstępnie podpisałam umowę z tą salą ? Bo nie było innej tak dużej w tak bliskiej okolicy. Umowę na czerwiec 25 podpisałam pod koniec 2014 roku a w połowie 2015 zmieniłam salę bo pojawiła się taka możliwość aha i dodam jeszcze że od razu poinformowałam właścicielke z salaty że może odsprzedać ten termin innej parze i do dzisiaj nie ma na nią chętnego. często w weekend jest tam cicho jak w kościele :P czyli chyba popytu nie mają .... nie wiem, nie wiem ...
Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
chyba nie mówisz o Sali na Salacie bo daleko jej do starej fabryki

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------




mysle ze gdyby była taka możliwość to ja tez bym kupila sukienke tydzień przed bo strasznie szybko mi się gust zmienia))


znalazlas tak szybko nowa sale ze chcesz oddac tak nieodlegly termin??)


która sala ma mieć klimat starej fabryki bo już się pogubilam? Salata? moim zdaniem daleko jej do tego klimatu)chyba musiałaby zostać wybudowana od nowa żeby taki klimat uzyskac


co do samej sali popieram wpis wyżej, że jest to jedna z najlepszych sal na wesela robione nie od talerzyka. choć podobno od przyszłego roku nie będzie już można wynająć samej sali. tylko i wyłącznie od osoby.


dziewczyny może któras z was mi podpowie gdzie wynająć szczudlarzy przebranych za aniołów? chodzi o sypanie kwiatów przed kosciolem po slubie.sprawa dość pilna
moja koleżanka miała te anioły, przyjechała para z Krakowa, byli pod kościołem potem pod salą chwilę i zgarnęli 1000.00 lub 1500.00 zł jeśli chcesz to mogę dopytać
co do sali - jak wyżej
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość


A jak z pierwszym tańcem u Was?
Chodźcie gdzieś na nauki czy youtube?
A myślałyście o jakimś zabawnym 1 tańcu?
my zatańczymy tak zwyczajnie, jak umiemy. Ja nie lubie być w centrum więc nie będę specjalnie zwracać na siebie uwagi pięknym tańcem hehe gadam tak jakbym nie była wtedy w centrum ehhh jak ja to przeżyję. Zobaczcie tu jak pięknie zatańczyli : https://www.youtube.com/watch?v=bYUCyP7ndRA
__________________
02.07.2016

Edytowane przez KasiaiKamil
Czas edycji: 2016-01-14 o 08:44
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:58   #3616
maja111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
dobre ! tak to wygląda właśnie :P

ja mieszkam niedaleko sali pod wiatrakami i powiem Wam że u nas raczej ona nie ma dobrej opinii. Jeśli chodzi o akustykę to mieli tam poprawiać sufit bo jest tragiczny oddźwięk jednak nic nie poprawili i tak już zostało, nie każdy zespół chce zagrać na Salacie. a jeśli chodzi o inne wady tej sali pod wiatrakami to okropnie śliski parkiet, kucharki mają problem z rozniesieniem obiadów, nie wspomnę o tańcu. No i co mnie akurat najbardziej przeszkadzało to wystrój wnętrza, jakiś róż, jakiś złoty, kolumny greckie, imitacje złotych ram na ścianach ... brrrr jakby nie było pięknej czystej bieli ... mówiąc o sali która jest w remoncie chodzi mi o salę w zaborowicach, ona jeszcze nie ma strony internetowej - podobno się tworzy, to będzie nowa sala przerobiona ze starej sali która już wymarła i stała pusta. Zmienił się właściciel i ją reaktywuję. Sali pod wiatrakami nie będą remontować bo prawdopodobnie będzie w niej "biedronka" w 2018 ( taka informacja krąży w okolicy ).
Dlaczego wstępnie podpisałam umowę z tą salą ? Bo nie było innej tak dużej w tak bliskiej okolicy. Umowę na czerwiec 25 podpisałam pod koniec 2014 roku a w połowie 2015 zmieniłam salę bo pojawiła się taka możliwość aha i dodam jeszcze że od razu poinformowałam właścicielke z salaty że może odsprzedać ten termin innej parze i do dzisiaj nie ma na nią chętnego. często w weekend jest tam cicho jak w kościele :P czyli chyba popytu nie mają .... nie wiem, nie wiem ...

moja koleżanka miała te anioły, przyjechała para z Krakowa, byli pod kościołem potem pod salą chwilę i zgarnęli 1000.00 lub 1500.00 zł jeśli chcesz to mogę dopytać
co do sali - jak wyżej

my zatańczymy tak zwyczajnie, jak umiemy. Ja nie lubie być w centrum więc nie będę specjalnie zwracać na siebie uwagi pięknym tańcem hehe gadam tak jakbym nie była wtedy w centrum ehhh jak ja to przeżyję. Zobaczcie tu jak pięknie zatańczyli : https://www.youtube.com/watch?v=bYUCyP7ndRA


jak to mówią: jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
ja pytałam 3 zespołów o akustykę tej sali bo też słyszałam złe opinie i wszystkie zespoły mówiły to samo: że nigdy tam nie mieli z tym problemu. co do parkietu akurat nie słyszałam złych opinii a sama uważam, że lepiej jak jest drewniany niż płytki. a tam do tańczenia akurat jest parkiet drewniany. również słyszałam, że wesela będą tylko do końca 2017r. ale tak jak wspomniałam-tylko słyszałam


masz rację- w okolicy tak naprawdę nie ma drugiej takiej dużej sali (Salata)gdzie nie musisz płacić od talerzyka. dopóki nie otworzą tej w Zaborowicach oczywiście. myślę, że nowy właściciel zrobi na niej mega interes bo kupił ją za grosze a na pewno cieszyć się będzie dużym powodzeniem) co do 25 czerwca- koleżanka jakiś czas temu pytała o wolne terminy i już nie było na ten rok żadnego a na przyszły zostały jakieś takie mniej oblegane miesiące


a w sali na Zaborowicach też wynajęłaś sama sale czy od talerzyka? możesz napisać jaki koszt? z góry dziękuje
maja111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:32   #3617
maja111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

"moja koleżanka miała te anioły, przyjechała para z Krakowa, byli pod kościołem potem pod salą chwilę i zgarnęli 1000.00 lub 1500.00 zł jeśli chcesz to mogę dopytać" Jeśli nie uda mi się znaleźć kogos z Kielc to się przypomnę) skoro mieszkasz w okolicy Salaty to może Ty mi pomożesz) podobno jest tam jakaś fajna dekoratorka? nie wiem dokładnie czy z Salaty czy z okolicy ale tamte rejony.słyszałaś może o kimś takim?może masz jakiś namiar?)
maja111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:43   #3618
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Co do dj to ja teraz szukam większość usług w końskich bo to bliżej mojej sali niż kielce i znalazłam na poprawiny za 500 zł A ile wy płacicie za dj na poprawiny?



I z trochę innej beczki - potrzebuję Waszej pomocy w wyborze makijażystki
Rok Styl? czy Czarna Kawa? nie umiem się zdecydować bo widziałam niewiele makijaży Czarnej Kawy, a na pewno dużym plusem jest dojazd do domu...
W Waszej opinii gdzie lepiej malują?

I druga sprawa czy możecie polecić jeszcze jakieś makijażystki, trochę tańsze - chodzi o to że prócz mnie i świadkowej muszę załatwić makijaż przyjezdnym koleżankom więc łatwiej by mi było gdyby był ktoś z dojazdem bo one nie znają kielc... będzie ich minimum 5 do umalowania, to 1 makijażystka da radę? czy trzeba szukać 2?
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:01   #3619
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
"moja koleżanka miała te anioły, przyjechała para z Krakowa, byli pod kościołem potem pod salą chwilę i zgarnęli 1000.00 lub 1500.00 zł jeśli chcesz to mogę dopytać" Jeśli nie uda mi się znaleźć kogos z Kielc to się przypomnę)
Znalazłam ogłoszenie na gumtree nazwa użytkownika Szczudlove - działają na terenie świętokrzyskiego - ogłoszenie dodane 6 stycznia więc na pewno aktualne Tel 668 401 141

Jak się wszystkiego dowiesz napisz ile kosztuje ich usługa itd może jeszcze ktoś się skusi
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 11:54   #3620
maja111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Znalazłam ogłoszenie na gumtree nazwa użytkownika Szczudlove - działają na terenie świętokrzyskiego - ogłoszenie dodane 6 stycznia więc na pewno aktualne Tel 668 401 141

Jak się wszystkiego dowiesz napisz ile kosztuje ich usługa itd może jeszcze ktoś się skusi
dziękuję!!na pewno dam znać
maja111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:58   #3621
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
A jak z pierwszym tańcem u Was?
Chodźcie gdzieś na nauki czy youtube?
A myślałyście o jakimś zabawnym 1 tańcu?
My pierwszego tańca uczyliśmy się z youtuba, ale parę lat wcześniej chodziliśmy na tańce przez 2 lata, więc poczucie rytmu mieliśmy i znaliśmy podstawy. Zatańczyliśmy walca angielskiego do "Love sweet love", gościom się podobało, więc chyba tragedii nie było Co do zabawnego pierwszego tańca, to mnie się nie podoba. Klasyka wygrywa. Wolę popatrzeć na bujającą się parę, bez żadnego układu, niż byle jakie pląsanie, które jest niby śmieszne, a w większości przypadków trochę żałośnie to wygląda.

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
dobre ! tak to wygląda właśnie :P

ja mieszkam niedaleko sali pod wiatrakami i powiem Wam że u nas raczej ona nie ma dobrej opinii. Jeśli chodzi o akustykę to mieli tam poprawiać sufit bo jest tragiczny oddźwięk jednak nic nie poprawili i tak już zostało, nie każdy zespół chce zagrać na Salacie. a jeśli chodzi o inne wady tej sali pod wiatrakami to okropnie śliski parkiet, kucharki mają problem z rozniesieniem obiadów, nie wspomnę o tańcu. No i co mnie akurat najbardziej przeszkadzało to wystrój wnętrza, jakiś róż, jakiś złoty, kolumny greckie, imitacje złotych ram na ścianach ... brrrr jakby nie było pięknej czystej bieli ... mówiąc o sali która jest w remoncie chodzi mi o salę w zaborowicach, ona jeszcze nie ma strony internetowej - podobno się tworzy, to będzie nowa sala przerobiona ze starej sali która już wymarła i stała pusta. Zmienił się właściciel i ją reaktywuję. Sali pod wiatrakami nie będą remontować bo prawdopodobnie będzie w niej "biedronka" w 2018 ( taka informacja krąży w okolicy ).
Dlaczego wstępnie podpisałam umowę z tą salą ? Bo nie było innej tak dużej w tak bliskiej okolicy. Umowę na czerwiec 25 podpisałam pod koniec 2014 roku a w połowie 2015 zmieniłam salę bo pojawiła się taka możliwość aha i dodam jeszcze że od razu poinformowałam właścicielke z salaty że może odsprzedać ten termin innej parze i do dzisiaj nie ma na nią chętnego. często w weekend jest tam cicho jak w kościele :P czyli chyba popytu nie mają .... nie wiem, nie wiem ...

moja koleżanka miała te anioły, przyjechała para z Krakowa, byli pod kościołem potem pod salą chwilę i zgarnęli 1000.00 lub 1500.00 zł jeśli chcesz to mogę dopytać
co do sali - jak wyżej

my zatańczymy tak zwyczajnie, jak umiemy. Ja nie lubie być w centrum więc nie będę specjalnie zwracać na siebie uwagi pięknym tańcem hehe gadam tak jakbym nie była wtedy w centrum ehhh jak ja to przeżyję. Zobaczcie tu jak pięknie zatańczyli : https://www.youtube.com/watch?v=bYUCyP7ndRA
ojaaa! Nie obraźcie się, ale moim zdaniem anioły są tak samo potrzebne jak luksusowe auto, albo gołębie…

Bardzo ładnie zatańczyli, ale widać że wcześniej ćwiczyli

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Co do dj to ja teraz szukam większość usług w końskich bo to bliżej mojej sali niż kielce i znalazłam na poprawiny za 500 zł A ile wy płacicie za dj na poprawiny?



I z trochę innej beczki - potrzebuję Waszej pomocy w wyborze makijażystki
Rok Styl? czy Czarna Kawa? nie umiem się zdecydować bo widziałam niewiele makijaży Czarnej Kawy, a na pewno dużym plusem jest dojazd do domu...
W Waszej opinii gdzie lepiej malują?

I druga sprawa czy możecie polecić jeszcze jakieś makijażystki, trochę tańsze - chodzi o to że prócz mnie i świadkowej muszę załatwić makijaż przyjezdnym koleżankom więc łatwiej by mi było gdyby był ktoś z dojazdem bo one nie znają kielc... będzie ich minimum 5 do umalowania, to 1 makijażystka da radę? czy trzeba szukać 2?
5 osób, to trochę sporo. Licz na jedną osobę godzinę. Ale myślę, że jedna makijażystka 'obleciałaby' wszystkie osoby w dniu ślubu Rok Styl Studio robi bardzo ładne makijaże, ale pani też dużo sobie liczy. Antena i Mahoniowa miały makijaż wykonany przez Czarną Kawę i były zadowolone
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:17   #3622
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
5 osób, to trochę sporo. Licz na jedną osobę godzinę. Ale myślę, że jedna makijażystka 'obleciałaby' wszystkie osoby w dniu ślubu Rok Styl Studio robi bardzo ładne makijaże, ale pani też dużo sobie liczy. Antena i Mahoniowa miały makijaż wykonany przez Czarną Kawę i były zadowolone
Anetę widziałam i dlatego biorę czarną kawę pod uwagę
Czy mogłybyście dziewczynki pokazać swoje makijaże ślubne żebym mogła zdecydować lub jeśli nie chcecie się tak upubliczniać to proszę Was o opinie Mi zależy na ładnym wymodelowaniu twarzy i dostosowaniu makijażu do kształtu oczu/twarzy - chciała bym kogoś kto potrafi wydobyć atuty
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:48   #3623
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
my zatańczymy tak zwyczajnie, jak umiemy. Ja nie lubie być w centrum więc nie będę specjalnie zwracać na siebie uwagi pięknym tańcem hehe gadam tak jakbym nie była wtedy w centrum ehhh jak ja to przeżyję. Zobaczcie tu jak pięknie zatańczyli : https://www.youtube.com/watch?v=bYUCyP7ndRA
Super ten 1taniec piekny taki naturalny
a ten tez m isie podoba taki na wesolo https://www.youtube.com/watch?v=VJl5A8173BU

sama juz nie wiem co jest lepsze ? normalnie czy nienormalnie ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:59   #3624
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ja ogólnie nie najlepiej "zgrywam" się z moim facetem w tańcu, więc ciekawa jestem co to będzie... tym bardziej że piosenka na pierwszy taniec jest nam bardzo bliska ale do tańczenia średnio się nadaje hehehe może namówię go na kilka lekcji żebyśmy jakoś się zgrali i może profesjonalista będzie miał pomysł jak to tańczyć :P
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:06   #3625
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
I z trochę innej beczki - potrzebuję Waszej pomocy w wyborze makijażystki
Rok Styl? czy Czarna Kawa? nie umiem się zdecydować bo widziałam niewiele makijaży Czarnej Kawy, a na pewno dużym plusem jest dojazd do domu...
W Waszej opinii gdzie lepiej malują?

I druga sprawa czy możecie polecić jeszcze jakieś makijażystki, trochę tańsze - chodzi o to że prócz mnie i świadkowej muszę załatwić makijaż przyjezdnym koleżankom więc łatwiej by mi było gdyby był ktoś z dojazdem bo one nie znają kielc... będzie ich minimum 5 do umalowania, to 1 makijażystka da radę? czy trzeba szukać 2?
Zarowno Czarna Kawa jak i Rok Styl maja piekne makijaze !

Pamietaj, że jeśeli zależy Ci na pięknym i długo trzymającym się makijażu lepiej nie oszczedzać. One korzystaja z profesjonalnych kosmetyków a nie z drogeryjnych albo co gorsze jak jedna widzialam z avon.
Poza tym makijaz slubny jest w okolicy 150 - 200 zl. W zaleznosci co masz w cenie. W Rok sa rzesy doklejane, ale spokojnie jak poprosisz Czarna to tez Ci doklei.

Dodatkowo masz 5 i wiecej osob do makijazu. Jest to logistycznie nie do ogarniecia w ciagu jednego dnia. Po pierwsze nie chodzi o to zeby to byla produkcja tasmowa, kazda dziewczyna chce piekny, wieczorowy makijaz a na to potrzebny jest czas ! Po drugie makijaze wieczorowe miedzy 50 - 150 zl sa ... tak ze sporo.

Zastanow sie bo sporo jest "Ale". Postaw najpierw na Swoj piekny makijaz, bo w tym dniu to Ty jestes najwazniejsza
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:24   #3626
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Zarowno Czarna Kawa jak i Rok Styl maja piekne makijaze !

Pamietaj, że jeśeli zależy Ci na pięknym i długo trzymającym się makijażu lepiej nie oszczedzać. One korzystaja z profesjonalnych kosmetyków a nie z drogeryjnych albo co gorsze jak jedna widzialam z avon.
Poza tym makijaz slubny jest w okolicy 150 - 200 zl. W zaleznosci co masz w cenie. W Rok sa rzesy doklejane, ale spokojnie jak poprosisz Czarna to tez Ci doklei.

Dodatkowo masz 5 i wiecej osob do makijazu. Jest to logistycznie nie do ogarniecia w ciagu jednego dnia. Po pierwsze nie chodzi o to zeby to byla produkcja tasmowa, kazda dziewczyna chce piekny, wieczorowy makijaz a na to potrzebny jest czas ! Po drugie makijaze wieczorowe miedzy 50 - 150 zl sa ... tak ze sporo.

Zastanow sie bo sporo jest "Ale". Postaw najpierw na Swoj piekny makijaz, bo w tym dniu to Ty jestes najwazniejsza

To jak najbardziej Czarna Kawa lub Rok Styl dla mnie i świadkowej, cena w obu przypadkach będzie podobna myślę, w Rok Styl ślubny kosztuje 200 zł a próbny jeśli jest na tygodniu to 100 zł - tylko chciałam Waszych opinii co lepiej wybrać, ale chyba już wiem


a dla dziewczyn przyjezdnych chciałam żebyście poleciły mi kogoś kto dojeżdża i jest trochę tańszy niż Rok Styl
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:34   #3627
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
My pierwszego tańca uczyliśmy się z youtuba, ale parę lat wcześniej chodziliśmy na tańce przez 2 lata, więc poczucie rytmu mieliśmy i znaliśmy podstawy. Zatańczyliśmy walca angielskiego do "Love sweet love", gościom się podobało, więc chyba tragedii nie było Co do zabawnego pierwszego tańca, to mnie się nie podoba. Klasyka wygrywa. Wolę popatrzeć na bujającą się parę, bez żadnego układu, niż byle jakie pląsanie, które jest niby śmieszne, a w większości przypadków trochę żałośnie to wygląda.
Dlatego mocno sie zastanowimy z tym pierwszym tancem. Chce zeby bylo pieknie
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:16   #3628
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dziewczyny odpiszę skrótem bez cytatów, zaraz się spóźnię do roboty, ale co ta, przecież Wizaż najważniejszy :P
Szczudlarzy, sorry, ale uważam za wydziwienie chyba jedno z większych, o jakich słyszałam. Jeszcze za taką kasę :O chyba, że któreś z Młodych jest w jakiś sposob związane z tą "branżą"..
Co do makijażu, wszystko rozumiem, ale 200 zł to wg mnie bardzo dużo i co to za polityka - próbny za 100 zł, ale tylko na tygodniu?! Bezsensu. Jak w takim razie sprawdzić, czy będzie trwały? Iść w nim na fitness? No ludzie.. Mój makeup kosztował 50 zł, trzymał się dzielnie, bardzo mi się podobał i na zdjęciach ładnie wyszedł. Czyli, że można.
Ale to tak, jak kiedyś już pisałam - każdy ma swoją kasę i wydaje ile chce, na co chce. Ja mówię za siebie.
Pierwszy taniec - te głupkowate bardzo mi się nie podobają, jak ktoś nie umie tańczyć, to niech się buja - jak my. Ale co kto lubi. Ja nie byłam na takim weselu z tym niby śmiesznym tańcem, ale gdybym widziała coś takiego czułabym się zażenowana.. Zreszta tak samo jak patrząc na nieudolne wykonanie jakiegoś skomplikowanego klasyka (to akurat widziałam... )
My sie próbowaliśmy nauczyć, nie szło, więc był taniec-przytulaniec. Bez stresu, za to z uczuciem.
KasiaiKamil - ja jestem ślepa. Bo nawet patrzyłam pod postem, czy nie masz daty.. zdążysz spoko
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:01   #3629
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

[QUOTE=Oluniuniunia;541340 78
Co do makijażu, wszystko rozumiem, ale 200 zł to wg mnie bardzo dużo i co to za polityka - próbny za 100 zł, ale tylko na tygodniu?! Bezsensu. Jak w takim razie sprawdzić, czy będzie trwały? Iść w nim na fitness? No ludzie.. Mój makeup kosztował 50 zł, trzymał się dzielnie, bardzo mi się podobał i na zdjęciach ładnie wyszedł. Czyli, że można.
Ale to tak, jak kiedyś już pisałam - każdy ma swoją kasę i wydaje ile chce, na co chce. Ja mówię za siebie.[/QUOTE]

Wszystko fajnie i też wolała bym znaleźć taniej, ale ogólnie zawsze maluję się sama na imprezy więc niestety nie mam rozeznania w makijażystkach, dlatego opieram się na forum... polecacie te 2 opcje więc wybieram między nimi. Zależy mi żeby tego dnia wyglądać jak najlepiej i to chyba naturalne więc jestem w stanie zapłacić te 300 zł, a makijażu próbnego nie potrzebuję sprawdzać czy się będzie trzymał tylko bardziej żeby dogadać szczegóły i żeby wiedzieć co np ma zrobić inaczej robiąc ślubny.
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:13   #3630
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Nelsari, tak mi sie teraz przypomnialo ze mam 2 kilezanku ktore robia makijaze.moge z nimi pogadac jesli chcesz,bo nie wiem jakz dojazdem u nich (maja male dzieci)
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 16:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.