Rossmann cz. XXVIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 17:25   #541
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
aha dzięki za odpowiedź, czyli pozostaje wibo vs bell (ten ostatni podobno zapycha porządnie) lub coś innego jeśli jest godnego uwagi ?
Może jakaś baza z Kobo? Ale to już w Naturze
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:36   #542
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy

Potrzebuje zakupić bazę pod podkład - zbliża się dość ważny dzień, w którym chciałabym wygładzić skórę (szczególnie sprawić aby krostki, do których moja skóra ma skłonność wyglądały optycznie na gładsze). Moja skóra jest sucha i wrażliwa. Na razie na oku mam 2 bazy:
Wibo, Primer Base https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...imer-base.html
i
Rimmel, Lasting Finish Primer https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...sh-primer.html
ewentualnie
Bell Perfect Skin (zwykły biedronkowy) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ladzajaca.html

na razie skłaniam się chyba najbardziej Rimmelowi ale już sama nie wiem, a też nie chciałabym wydać więcej jak te 25zł. Doradzicie coś

Czy któraś jest szczególnie lepsza dla cery suchej, wrażliwej ze skłonnościami do wyprysków?
Mam cerę suchą/normalną i z tej trójcy zdecydowanie bell.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:04   #543
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dziewczyny czy to prawda, ze wycofują płyn micelarny z Bourjois?? (ten w fioletowym opakowaniu z logo KWC). Skanowałam dziś półki dobre 10 minut w poszukiwaniu tego płynu, w końcu zapytałam się ekspedientki, a ona powiedziała, że się wyprzedał i był z CND... jak to możliwe, że wycofując płyn, który cieszył się takim powodzeniem..??? Może będzie dostępny w innych drogeriach...?
Jutro planuje obskoczyć kilka rossów, wykupię zapasy jeślu gdzieś jeszcze jakieś znajdę..

A jeśli nie znajdę... co polecacie jako zamiennik..?
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:30   #544
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Silloe a ona wygładza? Bo dziewczyny w opiniach piszą, że raczej nawilża głównie, testowałaś ją?

Emilia 25 jak z zapychaniem? Używasz jej codziennie, czy raczej od czasu do czasu?

atatoja ja ogólnie z micelów polecam różowego garniera albo bielendę z serii pharm (ten micel do suchej skóry nadaje się też do demakijażu oczu)
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:55   #545
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Silloe a ona wygładza? Bo dziewczyny w opiniach piszą, że raczej nawilża głównie, testowałaś ją?

Emilia 25 jak z zapychaniem? Używasz jej codziennie, czy raczej od czasu do czasu?

atatoja ja ogólnie z micelów polecam różowego garniera albo bielendę z serii pharm (ten micel do suchej skóry nadaje się też do demakijażu oczu)
Szczerze to nie zauważyłam żadnego wygładzenia. Głównie to właśnie tak jak piszesz ona nawilża, dlatego pod tym względem sprawdzi się dobrze u osób z cerą suchą/normalną. Konsystencję ma taką bardziej wodnistą, ale nie aż taką żeby spływała podczas aplikacji. Odrobina wystarczy aby pokryć całą twarz, przy tym dobrze się rozprowadza i się nie roluje. Ale tak jak napisałam nie zauważyłam wygładzenia (może ja nie mam co wygładzać no nie wiem )
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 22:01   #546
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda, ze wycofują płyn micelarny z Bourjois?? (ten w fioletowym opakowaniu z logo KWC). Skanowałam dziś półki dobre 10 minut w poszukiwaniu tego płynu, w końcu zapytałam się ekspedientki, a ona powiedziała, że się wyprzedał i był z CND... jak to możliwe, że wycofując płyn, który cieszył się takim powodzeniem..??? Może będzie dostępny w innych drogeriach...?
Jutro planuje obskoczyć kilka rossów, wykupię zapasy jeślu gdzieś jeszcze jakieś znajdę..

A jeśli nie znajdę... co polecacie jako zamiennik..?
Jak jest w CND to na pewno nie będzie dostępny w R. ale może myć gdzieś indziej, na pewno jest w Superpharmach. Czy całkiem wycofują albo czy coś mają zmienić w opakowaniu albo składzie to

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Silloe a ona wygładza? Bo dziewczyny w opiniach piszą, że raczej nawilża głównie, testowałaś ją?

Emilia 25 jak z zapychaniem? Używasz jej codziennie, czy raczej od czasu do czasu?

atatoja ja ogólnie z micelów polecam różowego garniera albo bielendę z serii pharm (ten micel do suchej skóry nadaje się też do demakijażu oczu)
Wygładzenie na pewno dadzą wszystkie silikonowe czyli jak ta Wibo, albo np. Ingrid, Dax.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 22:52   #547
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Podobno Ingrid ma fajne bazy
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 23:02   #548
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
aha dzięki za odpowiedź, czyli pozostaje wibo vs bell (ten ostatni podobno zapycha porządnie) lub coś innego jeśli jest godnego uwagi ?
Zapcha...i wg mnie nic więcej nie robi
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 04:58   #549
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja mam z bell hypoallergenic różową (matująco-wygładzającą) i zieloną (redukującą zaczerwienienia). Różowa jest znośna, używam jej codziennie, nie zapchała mnie, daje lekkie wygładzenie, ale przedłużenia matu nie zauważyłam. Za to zielona to horror, takiego wysypu bolesnych wyprysków to już dawno nie miałam. Poza tym nie robi nic
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 07:05   #550
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Szczerze to nie zauważyłam żadnego wygładzenia. Głównie to właśnie tak jak piszesz ona nawilża, dlatego pod tym względem sprawdzi się dobrze u osób z cerą suchą/normalną. Konsystencję ma taką bardziej wodnistą, ale nie aż taką żeby spływała podczas aplikacji. Odrobina wystarczy aby pokryć całą twarz, przy tym dobrze się rozprowadza i się nie roluje. Ale tak jak napisałam nie zauważyłam wygładzenia (może ja nie mam co wygładzać no nie wiem )






Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Może jakaś baza z Kobo? Ale to już w Naturze
A o ktorej bazie z Kobo piszesz? Bo ja mam 2, silikonowa w takiej srebrnej tubce i biala w bialej butelce z pompka. Ta w tubce sprawdza sie super, wygladza, matuje i makijaz dobrze sie na niej trzyma. Ta biala bardziej taka nawilzajaca, jakbym nalozyla krem pod makijaz.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 07:55   #551
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Silloe a ona wygładza? Bo dziewczyny w opiniach piszą, że raczej nawilża głównie, testowałaś ją?

Emilia 25 jak z zapychaniem? Używasz jej codziennie, czy raczej od czasu do czasu?

atatoja ja ogólnie z micelów polecam różowego garniera albo bielendę z serii pharm (ten micel do suchej skóry nadaje się też do demakijażu oczu)
Teraz rzadko się maluję tak full z bazą i wszystkim, ale jak chodziłam do pracy to używałam jej codziennie pod minerały i mnie nie zapychała.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 08:35   #552
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Delia ma tez kilka baz pod makijaz, na pewno jest wygladzajaca, rozswietlajaca I chyba matujaca
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 09:55   #553
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Delie są gdzieś dostępne stacjonarnie w ogóle?

Aarion właśnie tak słyszałam, że ta seria hipoalergiczna baz im się raczej nie udała. Na tą zieloną, to ludzie w ogóle bardzo narzekają, a szkoda
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 09:58   #554
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
Delie są gdzieś dostępne stacjonarnie w ogóle?
w duzym carefourze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 11:17   #555
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
w duzym carefourze
w jednym u mnie nie ma, bo już kiedyś poszukiwałam, w takim razie będę musiała się przejść do drugiego
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 11:52   #556
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
A o ktorej bazie z Kobo piszesz? Bo ja mam 2, silikonowa w takiej srebrnej tubce i biala w bialej butelce z pompka. Ta w tubce sprawdza sie super, wygladza, matuje i makijaz dobrze sie na niej trzyma. Ta biala bardziej taka nawilzajaca, jakbym nalozyla krem pod makijaz.

Wysłane z jeżynki
Piszę o tej
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 12:09   #557
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Za ile najtaniej kupie podkład Loreal True Match bez czekania na promocje -49%? 38 zł to dobra cena za niego?
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 12:21   #558
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Za ile najtaniej kupie podkład Loreal True Match bez czekania na promocje -49%? 38 zł to dobra cena za niego?
Stacjonarnie?

Bo przez internet na ekobieca jest za 31,99zł
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 12:49   #559
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Stacjonarnie?

Bo przez internet na ekobieca jest za 31,99zł
Stacjonarnie
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 16:02   #560
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Właśnie wracam z SP i ten korektor jest u nich za niecałe 36 zł. a nowy podkład rozświetląjacy city radiance za niecałe 42 zł, wiec to chyba tylko Ross takie ceny dowalił, a nie producent :P
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 16:31   #561
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Właśnie wracam z SP i ten korektor jest u nich za niecałe 36 zł. a nowy podkład rozświetląjacy city radiance za niecałe 42 zł, wiec to chyba tylko Ross takie ceny dowalił, a nie producent :P
Potwierdzam! Rossmann ma strasznie wysokie marże na kolorówkę Bourjois i inne Ostatnio kupując pomadkę REV zapłaciłam 53,99 albo 54,99 zł (dokładnie już nie pamiętam), ale zawsze kosztowała 49,99! To samo zauważyłam z ceną róży w kamieniu tej samej marki, kolejna podwyżka o 2 lub 3 zł!
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 16:36   #562
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Właśnie wracam z SP i ten korektor jest u nich za niecałe 36 zł. a nowy podkład rozświetląjacy city radiance za niecałe 42 zł, wiec to chyba tylko Ross takie ceny dowalił, a nie producent :P
Jest promocja teraz -25% z kartą -30% ale przed promocją u mnie też widziałam cenę 48 zł

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Potwierdzam! Rossmann ma strasznie wysokie marże na kolorówkę Bourjois i inne Ostatnio kupując pomadkę REV zapłaciłam 53,99 albo 54,99 zł (dokładnie już nie pamiętam), ale zawsze kosztowała 49,99! To samo zauważyłam z ceną róży w kamieniu tej samej marki, kolejna podwyżka o 2 lub 3 zł!
Owszem mają to jakiś kosmos jak windują te ceny
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 17:08   #563
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Potwierdzam! Rossmann ma strasznie wysokie marże na kolorówkę Bourjois i inne Ostatnio kupując pomadkę REV zapłaciłam 53,99 albo 54,99 zł (dokładnie już nie pamiętam), ale zawsze kosztowała 49,99! To samo zauważyłam z ceną róży w kamieniu tej samej marki, kolejna podwyżka o 2 lub 3 zł!
Mnie osobiście bourjois srednio interesuje.
Tusze miałam, bez rewelacji.
Podkłady najjasniejsze za ciemne dla mnie. Nie wiem jak się sprawa ma z kolektorami czy są jaśniejsze od podkładów najjasniejszych.
Róż miałam, nie pamiętam jaki to był numer, ale mi strasznie skamienial. Teraz jak zdecyduje się na róż to tylko z neta, nie chcę mi się płacić coś ok 50 zł.
Na co jeszcze się zdecyduje być może to na szminkę color boost- 08. One są w cenie reg 29,9, więc spoko. Tu przynajmniej nic się nie zmieniło. Bo ceny podkładów i innych to ręce opadają.

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Właśnie wracam z SP i ten korektor jest u nich za niecałe 36 zł. a nowy podkład rozświetląjacy city radiance za niecałe 42 zł, wiec to chyba tylko Ross takie ceny dowalił, a nie producent :P
Z tego co pamiętam to w rossie były znacznie wyższe ceny Loreal. Bourjois to podkłady i szminki tu widziałam różnicę w cenach.

Chciałam sobie kupić pomadki w kredce z Revlona. Jest jeden problem. Brak testerów.
Co najwyżej parę kolorów wystawionych i to wszystko.
Możecie polecić jakiś kolor nude, czy bardziej podchodzacy pod wiśnie?

Matowa lub satynowa/ lekko błyszcząca, ale bez drobinek.
Swoją drogą cena jest nieziemska.
Zresztą Bourjois szminki też.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-02-07 o 17:10
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:53   #564
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Zestawy błyszczyków PUPA w kształcie kotków (czarne i czerwone opakowania) po 19.99
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:17   #565
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Miała któraś z Was kiedyś ten lakier?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...00239,1649,326
Pytam bo szukam bledzioszka, który w miarę ładnie kryje.
Mam Essie Back in the limo i kolor super, ale formuła tragedia. No i szukam czegoś na ślub na wiosnę. Myślicie, że warto sięgnąć po ten lakier?
A może macie inny odcień nude tego typu warty polecenia?
Najlepiej jakby było żelowe wykończenie, z połyskiem, bez drobinek, ewentualnie z bardzo dyskretnym shimmerem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:19   #566
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Zestawy błyszczyków PUPA w kształcie kotków (czarne i czerwone opakowania) po 19.99
Kiepskie sa niestety

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:29   #567
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Chciałam sobie kupić pomadki w kredce z Revlona. Jest jeden problem. Brak testerów.
Co najwyżej parę kolorów wystawionych i to wszystko.
Możecie polecić jakiś kolor nude, czy bardziej podchodzacy pod wiśnie?
Revlon Just Bitten Kissable?
Jest pełno zdjęć w necie. Wpisz tylko nazwę razem ze słowem "swatches"
Choćby tutaj je masz:http://lilooblog.blogspot.com/2012/0...tten-just.html
Dla mnie najbardziej nude jest Honey, a najciemniejszy odcień wpadający w wiśnię to Crush.
Trudno o precyzję w malowaniu taką szminką w kredce więc ja osobiście brałabym Honey. Bo make up takim ciemnym kolorem o ile ktoś nie ma bardzo pełnych, ładnie zarysowanych ust może wyglądać kiepsko.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:32   #568
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Kiepskie sa niestety

wysłane z telefonu
Osobiście nie mam, bo nie lubię takiej formuły. Błyszczyk czy pomadka mają mieścić mi się w torebce/kieszeni i muszą dać się nakładać bez konieczności użycia palców czy noszenia dodatkowych pędzelków wygodnicka jestem. Ale dla kociary fajny gadżet
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:12   #569
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was kiedyś ten lakier?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...00239,1649,326
Pytam bo szukam bledzioszka, który w miarę ładnie kryje.
Mam Essie Back in the limo i kolor super, ale formuła tragedia. No i szukam czegoś na ślub na wiosnę. Myślicie, że warto sięgnąć po ten lakier?
A może macie inny odcień nude tego typu warty polecenia?
Najlepiej jakby było żelowe wykończenie, z połyskiem, bez drobinek, ewentualnie z bardzo dyskretnym shimmerem.
Jeśli może być spoza Rossmanna, to ja polecam lakier z Avonu- Gel finish w odcieniu Sheer love:
http://polish-my-nail.blogspot.com/2...heer-love.html
Sama taki posiadam i jestem z niego zadowolona Przy dwóch warstwach ładnie kryje, jak nałożę insta dri to szybciutko schnie i długo się trzyma- na moich paznokciach ok. 5 dni Dodatkowo możesz sobie zrobić jakieś wzorki, bo przy takim odcieniu lakieru będą ładnie wyglądały (paznokcie będą zarazem eleganckie, ale też z nutką szaleństwa )
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:28   #570
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Jak sprawdzić datę ważności kremu Rival de Loop? Mam ten czerwony Regeneration pod oczy, trochę sobie poleżał w szufladzie i teraz nie wiem czy jeszcze jest ok, a na opakowaniu i tubę nie ma daty, tylko jakiś numer. W świeżomierzu nie ma marki Rival, google też szukałam i nadal nie wiem :-/
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.