Wątek plotkowy perfumowy:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 11:32   #91
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Witam w wątku



Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O nie, wykastrowali moje LVEB? Świat się kończy

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wam w czwartek - to taki minipiątek, przedpiątek, wigilia piątku itd

LVEB uwielbiam, ale w wersji Legere, bo paczula z edp chce mnie udusić - chwyta mnie za szyję i oplata jak wąż. Chyba, że coś ułagodzili...?

I dzisiaj pachnę gruchą Fancy zamisat testować LVEB Florale.... i to nie wiem czy będę testować, bo mnie łeb dzisiaj boli uuuu....ciśnienie świruje

Co do rozbiórki - owszem przyłączyłabym tez się do rozbiórki Diune

Miłego dnia
Ja je już testuję od dłuższego czasu i marzy mi się flaszka, ale nie wiem czy to do końca normalne, bo LVEB mam już edp, edt, absolu i intense. Nie mam tylko Legere, ale nie wydał mi się jakiś mocno wybijający się
Zamarzyłam i się też Chloe edt 2015, bo oprócz słodziaków lubię zapachy pranioowe
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:32   #92
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Kurcze ja przecież jestem przecież na odwyku. Muszę sobie dać wyciąć z mózgu obszar odpowiadający za zmysł powonienia....
u mnie idealne na odwyk jest zignorowanie całego podforum perfumy
Ale jak już przypadkiem zajrzę to przepadam
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:38   #93
IwBond
Wtajemniczenie
 
Avatar IwBond
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 900
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)


Wpadłam się przywitać, ale zarobiona jestem i nie mogę być z wami na bieżąco

Ituś łączę się z Tobą w dzisiejszym bólu głowy

Pachnę swoim ukochanym MP i tak mi strasznie dziś przeszkadza

Florę mam próbkę magnolii chyba. Dla mnie taka se.

Versense ma świetną trwałość. Na mnie większość kiepsko pachnie, a to nawet nawet.
__________________



Szukam korka do Poisona 100 ml w starej wersji - owalny flakon
IwBond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:38   #94
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dobrze, że jest ten wątek, bo mogę spytać - chcę sobie sprawić na wiosnę któryś z zapachów z serii Flora Gucci, który polecacie? Kusi Glorious Mandarin, ale też Magnolia, Gardenia... Odpada fiołek i tuberoza. Któryś z nich jest świeżo-słodki? Wiosenny?
Miałam gardenie ale puściłam dalej w świat. Miałam wrażenie, że mnie przytłacza.
Wąchałam mandarynkę, jest taka leciutka, wesoła, ale strasznie ulotna.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:09   #95
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Ja mam mandarynkę i jest bardzo miła- trochę kwiatków a trochę ładnego cytruska , tak się przenikają i na wiosnę ok. Ale faktycznie jest to zapach średnio trwały.
Nie wiem, czy nie wystawię jej do wątku sprzedażowego.
Na Herbę Frescę też się czaję
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:31   #96
SensualSeduction
Zadomowienie
 
Avatar SensualSeduction
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 246
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dobrze, że jest ten wątek, bo mogę spytać - chcę sobie sprawić na wiosnę któryś z zapachów z serii Flora Gucci, który polecacie? Kusi Glorious Mandarin, ale też Magnolia, Gardenia... Odpada fiołek i tuberoza. Któryś z nich jest świeżo-słodki? Wiosenny?
Gardenia jest cudna, podoba mi się najbardziej z całej serii
SensualSeduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:39   #97
robinson
Zadomowienie
 
Avatar robinson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
dla mnie porzeczki na zimę też są fajne graine de joie, in love again rządzą
Cytat:
Napisane przez retiko Pokaż wiadomość
Piona, u mnie tak samo. Wraz z nadejsciem listopada kupilam Rodes de Chloe, a wczoraj przybyla paczuszka z Emporio She

Na prawdziwa wiosne czaje sie na Versense ale musze jeszcze obadac trwalosc (zeby sie nie okazala tak skandaliczna jak w Chloe )

Rozgadalam sie a mialam spytac..czy przyjmiecie mnie do grona
Piona dziewczyny
a co do przyjmowania do grona to owo "grono" ma niecałe 3 dni więc tak, jesteśmy bardzo zżyte i bardzo hermetyczne I teraz sobie uświadomiłam, że po prostu tu przylazłam przywitałam i rozsiadłam się wygodnie nie pytając nikogo o zgodę ani pozwolenie
Nie no jak coś to mogę wyjść
Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość

LVEB uwielbiam, ale w wersji Legere, bo paczula z edp chce mnie udusić - chwyta mnie za szyję i oplata jak wąż. Chyba, że coś ułagodzili...?

I dzisiaj pachnę gruchą Fancy zamisat testować LVEB Florale.... i to nie wiem czy będę testować, bo mnie łeb dzisiaj boli uuuu....ciśnienie świruje

Co do rozbiórki - owszem przyłączyłabym tez się do rozbiórki Diune

Miłego dnia
To też moja ulubiona wersja i chyba jedyna na razie bo mnie w przeciwienstwie do Ciebie w pozostałych nie morduje paczula a tonka, no nie wiem ale w tej wersji jej nie ma i jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, flakon nabyty (pierwotnie na rozbiór) ale ciągle się waham jeszcze...

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Super! ) a wiecie gdzie można dostać niezreformułowane LVEB?
Ehhh... gdyby takie źródełko było jawne to podejrzewam że szybko by się wysuszyło sama przewertowałam kilka perfumerii pytając o kody i wszedzie są już roczniki 2015 czyli chyba kastraty. Ja mimo, że wolę wersję Legere sama nabyłabym chętnie tę wersję sprzed ref.

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Kurcze ja przecież jestem przecież na odwyku. Muszę sobie dać wyciąć z mózgu obszar odpowiadający za zmysł powonienia....

a potem zaoszczędzone pieniądze wydasz na terapie i psychoanalityków którzy powoli i mozolnie będą Ci próbowali przywrócić sens życia

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dobrze, że jest ten wątek, bo mogę spytać - chcę sobie sprawić na wiosnę któryś z zapachów z serii Flora Gucci, który polecacie? Kusi Glorious Mandarin, ale też Magnolia, Gardenia... Odpada fiołek i tuberoza. Któryś z nich jest świeżo-słodki? Wiosenny?
O! ja bym stawiała na Gardenie (ten różowy) aż sobie poszłam niuchnąć, tak to dobry zapach jest, właśnie taki świeżo-słodki, nie słodko-kwiatowy, kwiatowo-owocowy. Wg mnie słodycz elegancka nie podlotkowa (na marginesie wg mnie to najlepszy zapach z tej serii Gucci) Jest bardzo w klimacie Viva La Juicy La Fleur wiec jeśli ten masz to może faktycznie inny warto wziąć pod uwagę. Gdzieś widziałam porównanie do Cesarzowej ale tam mi owoce na słodko w szamponowej otoczce bardzo się wybijały i porzuciłam chęć zakupu.
Właśnie! jak mi te LVEB i Alieny przeżrą już mózg to na wiosnę te dwa będą jak znalazł
__________________
Zapisz
robinson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 12:55   #98
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Gardenii od Gucciego nie znam, ale wszystkie inne są traumatyczne więc nie mam ochoty testować. Magnolia jest delikatna i ulotna. Ja to się chyba wogóle z Guccim nie lubię : ( jedynie PH był super, ale we flaszce już tylko powietrze zostało : (
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:59   #99
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Aż wstyd się przyznać ale znam tylko LVEB i nawet mam. Aż jestem ciekawa tej wersji legere.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:19   #100
szakszuka
Raczkowanie
 
Avatar szakszuka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: kr
Wiadomości: 383
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Ja jestem bardzo ciekawa LVEB Absolu ale nie chce wąchać bo jeszcze go zapragnę

Co do gardenii gucciego to jest jak dla mnie słodka kremowa i delikatna, ma w sobie delikatnie mydlana nutę..myśle ze większości osób powinien sie spodobać ale niestety jak dla mnie ma w sobie cos drazniacego
szakszuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:24   #101
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Dzięki! No to w takim razie zostaje wybór między Mandarynką i Gardenią, skoro ta Magnolia średnia!

Aniszonekk - wrzuć, może się skuszę

robinson - ja Cesarzową kocham miłością bezwzględną, to mój SS <3 więc to porównanie bardzo mi się podoba! Uświadczę je w D. do przetestowania? Chyba nie widziałam... w ogóle coś mi się obiło o uszy, że zwykła Flora jest wycofywana, więc może te z serii ogrodowej też?
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 13:25   #102
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

A ja nadal szukam LVEB od którego by mnie nie mdliło. Mam nadzieję, że znajdę, bo przecież to całkiem fajny zapach, szkoda tylko, że tak oklepany

Po ile chodzi L'Imperatrice 100ml w Polsce? Bo znalazłam w UK-owskich internetach 100ml za 26 funtów i się zastanawiam, czy to dobra cena.

Edytowane przez MotherDivine
Czas edycji: 2016-03-03 o 13:27
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:28   #103
SensualSeduction
Zadomowienie
 
Avatar SensualSeduction
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 246
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A ja nadal szukam LVEB od którego by mnie nie mdliło. Mam nadzieję, że znajdę, bo przecież to całkiem fajny zapach, szkoda tylko, że tak oklepany

Po ile chodzi L'Imperatrice 100ml w Polsce? Bo znalazłam w UK-owskich internetach 100ml za 26 funtów i się zastanawiam, czy to dobra cena.
100 za 140 jakoś
SensualSeduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:33   #104
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Bargain!
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:34   #105
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cześć dziewczyny

Jeśli chodzi o LVEB czy to w ogóle jest sprawdzona informacja? Plotka poszła chyba od jednego wpisu ale czy jest to prawda?
Myślę, że najlepiej jest sprawdzić na własnej skórze .
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:40   #106
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość

Ja je już testuję od dłuższego czasu i marzy mi się flaszka, ale nie wiem czy to do końca normalne, bo LVEB mam już edp, edt, absolu i intense. Nie mam tylko Legere, ale nie wydał mi się jakiś mocno wybijający się
Zamarzyłam i się też Chloe edt 2015, bo oprócz słodziaków lubię zapachy pranioowe
Jutro będę testować, mam urlop więc - hurrraaaaa....wypsikam się wszystkim co przygotowałam do testów, a potem muszę zasiąść w poczekalni u lekarza.

I....w efekcie tego testowania wszystkiego na raz - cała poczekalnia będzie moja, nie będe musiała siedzieć w kolejce, nikt nie będzie chciał nawet się do mnie zbliżyć

Golgie .....ech Golgie,.....przecie ja mam nowiuśkie Chloe EDT, właśnie te 2015, jak chcesz coś ukręcić to wal na PW....

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez szakszuka Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa LVEB Absolu ale nie chce wąchać bo jeszcze go zapragnę

Co do gardenii gucciego to jest jak dla mnie słodka kremowa i delikatna, ma w sobie delikatnie mydlana nutę..myśle ze większości osób powinien sie spodobać ale niestety jak dla mnie ma w sobie cos drazniacego
SŁodkie, słodkie, słooooodkie.... i nie wiem dlaczego, ja w pierszej fazie czuję ...marchewkę
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:42   #107
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Będę na pewno podczytywać wątek
Chociaż może lepiej nie, bo wtedy na pewno będę chciała coś testować i zamawiać. :P

A teraz właśnie kuszą mnie Molekuły (tester), a nie powinnam kupować...jak żyć.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:46   #108
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dzięki! No to w takim razie zostaje wybór między Mandarynką i Gardenią, skoro ta Magnolia średnia!

Aniszonekk - wrzuć, może się skuszę

robinson - ja Cesarzową kocham miłością bezwzględną, to mój SS <3 więc to porównanie bardzo mi się podoba! Uświadczę je w D. do przetestowania? Chyba nie widziałam... w ogóle coś mi się obiło o uszy, że zwykła Flora jest wycofywana, więc może te z serii ogrodowej też?
Mandarynkę polecam....śliczna, słodko-rześka, zbiera komplementy. Zwiewna, radosna, wiosenna, ale dla osób lubiących się "dopsikać " w ciągu dnia, tak jak ja

Ja też lubię Cesarzową, ale nie zmogłam kiedyś flakonu wiec się na nią na razie nie rzucę

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez robinson Pokaż wiadomość

To też moja ulubiona wersja i chyba jedyna na razie bo mnie w przeciwienstwie do Ciebie w pozostałych nie morduje paczula a tonka, no nie wiem ale w tej wersji jej nie ma i jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, flakon nabyty (pierwotnie na rozbiór) ale ciągle się waham jeszcze...


Ehhh... gdyby takie źródełko było jawne to podejrzewam że szybko by się wysuszyło sama przewertowałam kilka perfumerii pytając o kody i wszedzie są już roczniki 2015 czyli chyba kastraty. Ja mimo, że wolę wersję Legere sama nabyłabym chętnie tę wersję sprzed ref.



a potem zaoszczędzone pieniądze wydasz na terapie i psychoanalityków którzy powoli i mozolnie będą Ci próbowali przywrócić sens życia
Toć ja właśnie po terapii odwykowej jestem i rozważaniem nad sensem życia bez perfum...efekt ? ----> WY, powrót na wizaż i do wymianek i latania z wywieszonym jęzorem po perfumeriach !
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:35   #109
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Hej, pozwolę sobie dołączyć

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Jutro będę testować, mam urlop więc - hurrraaaaa....wypsikam się wszystkim co przygotowałam do testów, a potem muszę zasiąść w poczekalni u lekarza.

I....w efekcie tego testowania wszystkiego na raz - cała poczekalnia będzie moja, nie będe musiała siedzieć w kolejce, nikt nie będzie chciał nawet się do mnie zbliżyć

Golgie .....ech Golgie,.....przecie ja mam nowiuśkie Chloe EDT, właśnie te 2015, jak chcesz coś ukręcić to wal na PW....

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

SŁodkie, słodkie, słooooodkie.... i nie wiem dlaczego, ja w pierszej fazie czuję ...marchewkę
Uważaj, żeby i lekarz nie zwiał
Ituś, ja pamiętam, że już kiedyś wspominałaś o tym marchewkowym początku - mocno zapadło mi to w pamięć i efekt był taki, że gdy dostałam flakon od męża na Boże Narodzenie, najpierw wpadłam w euforię, a minutę później w panikę, że przyjdzie mi zostać wielką marchewą Na szczęście nie czuję tej nuty

Ja w tej chwili dzielnie trzymam się z dala od zakupów, ale pewnie pęknę, gdy pojawi się nowy Angel
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 14:41   #110
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość

Toć ja właśnie po terapii odwykowej jestem i rozważaniem nad sensem życia bez perfum...efekt ? ----> WY, powrót na wizaż i do wymianek i latania z wywieszonym jęzorem po perfumeriach !
Pjona, ja nie wiem co te forum robi z ludzmi

Dziewczyny, przepadłam! szukałam czegoś ostatnio w próbkach i trafiłam na taką, która ma tylko napis Dior. Odkorkowałam a tam Midnight Poison! I co? Biggggg love. A ja głupia miałam kiedyś 100ml i z małym ubytkiem sprzedałam a teraz ceny zbójeckie. I jak żyć?
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:43   #111
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Ja też jestem za Hermesem i sama chętnie wezmę odlewkę ale też przydałaby mi się Herba Fresca [COLOR="Silver"]

O mamo! Powiedziałaś, czy pozwoliłaś myśleć, że to podróba?
pozwoliłam
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:45   #112
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ituś, ja pamiętam, że już kiedyś wspominałaś o tym marchewkowym początku - mocno zapadło mi to w pamięć i efekt był taki, że gdy dostałam flakon od męża na Boże Narodzenie, najpierw wpadłam w euforię, a minutę później w panikę, że przyjdzie mi zostać wielką marchewą Na szczęście nie czuję tej nuty
Aż mi się przypomniało jak około 2 lata temu kupiłam próbkę Sur Le Nil popsikałam się i pomyślałam sobie, że to będzie mój nr 1 na upały. Sprawdziłam chyba fragre i wyczytałam, że ludzie czują tam pomidora. I co? co psik to pomidor, aż mnie mdliło.
Ostatnio sprawdzałam i pomidora brak
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:46   #113
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Ale tu się ruch zrobił, ciężko nadrabiać

Co do wiosennych zapachów. Jak się zapatrujecie na Limon Verde? Przyznam, że mnie kusi

Na szczęście z LVEB nie mam problemów, jestem bardzo na nie A Fancy nie poznałam i w takim wypadku w ogóle nie chcę poznawać, bo nie chcę potem się stresować, że wycofany a mi się spodobał
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:51   #114
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ale tu się ruch zrobił, ciężko nadrabiać

Co do wiosennych zapachów. Jak się zapatrujecie na Limon Verde? Przyznam, że mnie kusi

Na szczęście z LVEB nie mam problemów, jestem bardzo na nie A Fancy nie poznałam i w takim wypadku w ogóle nie chcę poznawać, bo nie chcę potem się stresować, że wycofany a mi się spodobał
dla mnie bardzo sztuczna, jedna ze slabszych AA
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:53   #115
SensualSeduction
Zadomowienie
 
Avatar SensualSeduction
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 246
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ale tu się ruch zrobił, ciężko nadrabiać

Co do wiosennych zapachów. Jak się zapatrujecie na Limon Verde? Przyznam, że mnie kusi

Na szczęście z LVEB nie mam problemów, jestem bardzo na nie A Fancy nie poznałam i w takim wypadku w ogóle nie chcę poznawać, bo nie chcę potem się stresować, że wycofany a mi się spodobał
Limon Verde jest fajne Ogólnie większość z serii mi się podoba, chciałabym poznać Lys Soleia

Z tego wszystkiego wypsikałam się od stóp do głów Cesarzową Dobrze, że jestem sama w domu

Chcę coś wiosennego i pewnie zamówię Aliena EA Jeszcze Datura Noir mnie kusi i 500 innych rzeczy
SensualSeduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:15   #116
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ale tu się ruch zrobił, ciężko nadrabiać

Co do wiosennych zapachów. Jak się zapatrujecie na Limon Verde? Przyznam, że mnie kusi

Na szczęście z LVEB nie mam problemów, jestem bardzo na nie A Fancy nie poznałam i w takim wypadku w ogóle nie chcę poznawać, bo nie chcę potem się stresować, że wycofany a mi się spodobał
Limon Verde to dla mnie jedne z ładniejszych cytrusów. Naturalne, soczyste, w ogóle nie bliskie skojarzeń z odświeżaczem czy płynem do mycia naczyń, jak to z niektórymi cytrusami czasem bywa. Mi bardzo się kojarzą z drinkiem złożonym z wódki, duuużej ilości limonki i brązowym cukrem. Trochę tam jeszcze zielonych nut Jedyny powód czemu ich nie mam to fakt, że są trochę męskie na mnie.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez SensualSeduction Pokaż wiadomość
Z tego wszystkiego wypsikałam się od stóp do głów Cesarzową Dobrze, że jestem sama w domu
Jak pięknie pachniesz
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:26   #117
SensualSeduction
Zadomowienie
 
Avatar SensualSeduction
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 246
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Mój luby przywitał mnie stwierdzeniem, że pachnę jak odświeżacz powietrza przecież Cesarzowa to kosz owoców
SensualSeduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:35   #118
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez SensualSeduction Pokaż wiadomość
Mój luby przywitał mnie stwierdzeniem, że pachnę jak odświeżacz powietrza przecież Cesarzowa to kosz owoców
dla mnie Cesarzowa to brzoskwinia z sokiem cytrynowym(może cytryna daje odświeżaczowe wrażenie)
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:37   #119
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Zamarzyłam i się też Chloe edt 2015, bo oprócz słodziaków lubię zapachy pranioowe
Może jakąś rozbióreczkę? ja bardzo chętna

Cytat:
Napisane przez SensualSeduction Pokaż wiadomość
Gardenia jest cudna, podoba mi się najbardziej z całej serii
Gardenia jest najlepsiejsza ciągle myli mi się z Magnolią
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2016-03-03 o 15:39
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:00   #120
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez SensualSeduction Pokaż wiadomość
Mój luby przywitał mnie stwierdzeniem, że pachnę jak odświeżacz powietrza przecież Cesarzowa to kosz owoców
aż tak surowa bym wobec niej nie była

Dla mnie to żel pod prysznic, z takich droższych i bardziej naturalnych. Fajny na upały, ale na pewno nie żeby za nią szaleć i uważać za kosz owoców

przy czym o ile zazwyczaj w przypadku takich zapachów nie kupiłabym flaszki (chętnie odlewkę), o tyle cesarzowa ma na tle pokrewnych ma niezaprzeczalną zaletę - jest na mnie baaardzo trwała

Edytowane przez ktrznn
Czas edycji: 2016-03-03 o 16:03
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 21:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.