Mamusie kwietniowe - część V :-) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 10:12   #4801
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

AsiaPo dobrze, że się odezwałaś bo się denerwowałyśmy nie kracz mi odwrócenia, bo zdechnę z bólu spojenia a ja i tak CC

Rozmawiałam z położna, jak jej powiedziałam co się działo wczoraj to była przerażona, bo mówiła, że w ten sposób to i poród się zacząć może. Miałam tego świadomość niestety. Tak więc pomaca i stwierdziła to samo co ja. "Grzbiet" jest z prawej a nie z lewej strony jak do tej pory i zastanawiała się czy pupka na dole- mówiła, że na 80% na dole, a główka do góry. Nie chciała za mocno macać żeby nie wywołać porodu. Mam uważać i leżeć. Jak się będzie coś działo to do szpitala. Dobrze, że mam wizytę w poniedziałek. No i wg Niej mam brzuch nisko i wcale nie jest taki mały, więc mam się nie przejmować.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:13   #4802
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Gośka chodziło mi o terminowo planowaną CC o Twoim kwietniowym terminie nawet nie myślę, wybacz :P:

Podziwiam Wasze umiejętności manualne, w tym makijażowo-wizażowe u mnie dwie lewe ręce ledwie kreskę potrafię na górnej powiece zrobić

Frezowane fronty w zabudowie kuchennej:
Moja Mama ma i sobie chwali. Tylko u niej same szuflady i zależało jej na samodomykających się.
Ja tam bym wolała te, które się otwierają na klik (podobno nie dało się tych funkcji połączyć, ale to było 7 lat temu), bo na tych frezach nie raz powykrzywiałam sobie moje i tak krótkie paznokcie
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:13   #4803
Moniczki
Raczkowanie
 
Avatar Moniczki
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba coś podobnego w około pępka. Takie jakby czerwone żyłki.
Smaruje olejem z dzikiej róży i balsamem z Ross
Chyba też sobie zakupię ten olej... Mogłabyś wrzucić zdjęcie swojego olejku?? Jakaś konkretna marka??
Moniczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:14   #4804
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez NetaC Pokaż wiadomość
Salud ja mam meble ze sklejki. Nie lite drewno. To też trzeba szlifować.?
Hmm,tak to się nie znam.Na bank można przemalowac bez szlifowania tylko po oczyszczeniu i odtłuszczeniu farbą kredową. Tylko ich dostępność zdaje się głównie w necie (anne sloan, amazona, autentico), stacjonarnie widziałąm tylko w leroy merlin firmy Jegers ale nie ma opinii w necie co do jakości. Sprawdz tez jakie są farby z firmy syntilor i 3V3-jak mają do płytek,mebli kuchennych,sprzetów agd itd to pewnie jakaś się nadaje do sklejki,albo zapytajcie fachowca.W necie jest mnóstwo porad jak odnowić stare meble
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:15   #4805
Moniczki
Raczkowanie
 
Avatar Moniczki
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez Anastazja_91 Pokaż wiadomość
No to na porodówce raczej się nie spotkamy. Ja mam przeczucie, że ciążę przenoszę, a bardzo chciałabym urodzić w terminie, bo 3 tygodnie później mam wesele przyjaciółki 300 km od Wawy, na którym bardzo mi zależy

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z porodu i opieki na Madalińskiego, wtedy i ja też będę spokojniejsza o swój
Spoko, na pewno zdam relację )
Moniczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:16   #4806
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Piękna, ja mam termin na 4.04 ale ginek zrobi mi CC za 2 tygodnie z hakiem. Ale zleciało, co... A dopiero co szaleliśmy na wakacjach :P

Poli, zamówiłam na sephorze te kredki do KONTUROWAINA smashbox, ale tylko dlatego ze mam 20% zniżki wlasnie na maila przyszła. Wiem, okropna jestem ale potem nie będę miała głowy do takich rzeczy wyszło 30 zł taniej :P


BAGME nadal nie mam :/ znając moja za☠☠☠ista pocztę bedzie w pon no i lepiej, maz nie zauważy przynajmniej :P idę w pon na pięty sama nie dam rady
Dokładnie tak samo tłumaczę sobie wszystkie swoje zakupy, których ostatnio jest sporo. Później przy dziecku będą ważniejsze sprawy na głowie wiec kupie teraz.

Może będzie dziś bo priorytetem była wysłana. Sprawdź ten n link do sledzenia ☺ja musiałam juz wczoraj wyjść ze swoją na spacer ☺

Pięty. ... moje to tragedia tez by im się coś przydało bo wstyd klapki założyć





Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Lucy, tydzien temu mowil ze w tym tygodniu mi cos odesle. No ale mamy piatek a tu cisza Oczywiscie wie ze zalezy mi na czasie, bo mu mowilam to pierdyliard razy ale teoria a praktyka... Jak widac
Kurde ostatnio to bym tylko spala... Dobrze przesypiam noc ale w dzien i tak non stop mi sie oczy kleja Ktora to pisala ze tak ma, Poli?

Ehhh. ... I najgorsze ze nic nie poradzisz.

Co do snu to Poli tez tak ma ☺




Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Moniczki
Fotki wstawiłam w album Musisz poszukać MiniMonix i tam będą.
Ale ostrzegam. Treści są nie odpowiednie dla wrażliwych na piękno osób


A w blenderze jakbym rozciapciała pierś to też będzie ok?
Zobacze czy u mnie to to samo
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:19   #4807
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Patulinka super z ta różowa wstazeczka bardzo mi się podoba.

Salud dzięki bardzo poszukam więcej informacji jeszcze w Internecie jak mówisz.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 10:25   #4808
rozowa_firanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

witajcie kwietniówki .czytam was od baaaardzo dawna, chyba od początku ciąży, termin połowa kwietnia. i w końcu postanowiłam napisać, poradzić się was co robic .jestem w 35 tyg ciąży, na początku było wszystko w porządku ale teraz zaczynam się martwić. mój dzidziuś od jakiś 2m-cy słabiej rośnie, teraz waży tylko 2100 z kawałkiem, lekarka twierdzi że wszystko ok tylko brzuszek za chudy . i to nie daje mi spokoju. już m-c temu był do tyłu z wagą co sama zauważyłam, lekarka nic nie wspomniała nawet o tym. na ostatniej wizycie poczułam, że lekceważy mnie, kazała przyjść za 2 tygodnie i tyle. nawet nie posłuchała czy z serduszkiem wszystko ok, nie zbadała nawet ginekologicznie , jestem mega wkurzona bo płace jej a ona olewa sprawę . i co ja mam robić? myślę o pilnym szukaniu innego lekarza żeby sprawdzić czy nie daj Boże nie dzieje się nic złego.co radzicie?
rozowa_firanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:27   #4809
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

W Twoim wypadku myślę że warto sknsultowac się z innym lekarzem.
Dla własnego spokoju. Stres teraz wam nie służy.
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:28   #4810
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez rozowa_firanka Pokaż wiadomość
witajcie kwietniówki .czytam was od baaaardzo dawna, chyba od początku ciąży, termin połowa kwietnia. i w końcu postanowiłam napisać, poradzić się was co robic .jestem w 35 tyg ciąży, na początku było wszystko w porządku ale teraz zaczynam się martwić. mój dzidziuś od jakiś 2m-cy słabiej rośnie, teraz waży tylko 2100 z kawałkiem, lekarka twierdzi że wszystko ok tylko brzuszek za chudy . i to nie daje mi spokoju. już m-c temu był do tyłu z wagą co sama zauważyłam, lekarka nic nie wspomniała nawet o tym. na ostatniej wizycie poczułam, że lekceważy mnie, kazała przyjść za 2 tygodnie i tyle. nawet nie posłuchała czy z serduszkiem wszystko ok, nie zbadała nawet ginekologicznie , jestem mega wkurzona bo płace jej a ona olewa sprawę . i co ja mam robić? myślę o pilnym szukaniu innego lekarza żeby sprawdzić czy nie daj Boże nie dzieje się nic złego.co radzicie?
Ja bym jak najszybciej zmieniła lekarza. Może być coś nie tak z lozyskiem i dlatego dzidziuś nie rośnie.
Lepiej to sprawdzić.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:36   #4811
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Asia ja wjeżdżam na autostradę od siebie i jadę nią 15 minut obwodnica i lotnisko

Gosiaczek ja polecam na YT maxineczke i katosu jeśli chodzi o makijaz
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 10:40   #4812
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez rozowa_firanka Pokaż wiadomość
witajcie kwietniówki .czytam was od baaaardzo dawna, chyba od początku ciąży, termin połowa kwietnia. i w końcu postanowiłam napisać, poradzić się was co robic .jestem w 35 tyg ciąży, na początku było wszystko w porządku ale teraz zaczynam się martwić. mój dzidziuś od jakiś 2m-cy słabiej rośnie, teraz waży tylko 2100 z kawałkiem, lekarka twierdzi że wszystko ok tylko brzuszek za chudy . i to nie daje mi spokoju. już m-c temu był do tyłu z wagą co sama zauważyłam, lekarka nic nie wspomniała nawet o tym. na ostatniej wizycie poczułam, że lekceważy mnie, kazała przyjść za 2 tygodnie i tyle. nawet nie posłuchała czy z serduszkiem wszystko ok, nie zbadała nawet ginekologicznie , jestem mega wkurzona bo płace jej a ona olewa sprawę . i co ja mam robić? myślę o pilnym szukaniu innego lekarza żeby sprawdzić czy nie daj Boże nie dzieje się nic złego.co radzicie?
Spokojnie Waga mieści się w centylach, które znajdziesz tu: KLIK
Moje Dziecko też jest malutkie, ale pewnie dlatego, że nie chce nas męczyć przy porodzie
Skoro chodzisz do lekarki prywatnie i nie jesteś z niej zadowolona idź do innego ginekologa na konsultacje.
Nie kierowałabym się jednak opiniami w Internecie, gdyż jest ich mnóstwo i najczęściej sa negatywne
Sprawdź też, czy nie jest jeszcze za późno na III badanie prenatalne - jest ono dokładniejsze, na lepszym sprzęcie, więc powinno rozwiać Twoje obawy
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:40   #4813
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Gośka chodziło mi o terminowo planowaną CC o Twoim kwietniowym terminie nawet nie myślę, wybacz :P:

Podziwiam Wasze umiejętności manualne, w tym makijażowo-wizażowe u mnie dwie lewe ręce ledwie kreskę potrafię na górnej powiece zrobić
ja w kwestii makijazu też nic bardziej wow nie potrafię, wystraczy ze opnaowałam kreskę i make no make up choć moze nie jest tak źle skoro dałam radę się na własny ślub pomalować

nie czuje sie za dobrze w mocnym makijażu wiec nie mam motywacji do uczenia sie nowych rzeczy, ale pooglądać blogi czy filmiki urodowe bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
AsiaPo dobrze, że się odezwałaś bo się denerwowałyśmy nie kracz mi odwrócenia, bo zdechnę z bólu spojenia a ja i tak CC

Rozmawiałam z położna, jak jej powiedziałam co się działo wczoraj to była przerażona, bo mówiła, że w ten sposób to i poród się zacząć może. Miałam tego świadomość niestety. Tak więc pomaca i stwierdziła to samo co ja. "Grzbiet" jest z prawej a nie z lewej strony jak do tej pory i zastanawiała się czy pupka na dole- mówiła, że na 80% na dole, a główka do góry. Nie chciała za mocno macać żeby nie wywołać porodu. Mam uważać i leżeć. Jak się będzie coś działo to do szpitala. Dobrze, że mam wizytę w poniedziałek. No i wg Niej mam brzuch nisko i wcale nie jest taki mały, więc mam się nie przejmować.
dobrze ze Cie uspokoiła z tym brzuchem ciekawe co gin na wizycie powie



Cytat:
Napisane przez Moniczki Pokaż wiadomość
Chyba też sobie zakupię ten olej... Mogłabyś wrzucić zdjęcie swojego olejku?? Jakaś konkretna marka??
zamówiłam ten, stosuję od wtorku czy tam środy więc niewiele mogę powiedzieć, ale ogólnie olej z dzikiej rózy polecan jest na takie świeże rozstępy
w tym moim wkurza mnie tylko to ze mnie ma zakraplacza czy jak to sie tam nazywa tylko normalny wielki otwór wiec jest troche srednio wygodny w stosowaniu
http://www.aleeko.pl/produkt/3285-ol...olej%20z%20dzi
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:45   #4814
Anastazja_91
Raczkowanie
 
Avatar Anastazja_91
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
A w blenderze jakbym rozciapciała pierś to też będzie ok?
Wydaje mi się, że tak. Raczej wszystko co drobno posieka kurczaka się nada

Rozowa_firanka, mi się wydaje, że nie masz się czym martwić, chociaż zawsze jak jest możliwość to lepiej skontrolować dla własnego spokoju. Ja byłam ostatnio na usg III trymestru (32 tydzień) i u mnie brzuszek młodego jest o jakieś półtorej tygodnia mniejszy od główki, ale mieści się w normie. U mnie pani doktor powiedziała, że wynika to z tego, że ja sama jestem bardzo drobną i szczupłą osobą, mąż też szczupły i po prostu Nikoś raczej będzie chucherkiem po rodzicach. Może u Ciebie jest podobnie. Ja w każdym razie swojemu lekarzowi ufam i jestem spokojna

Edytowane przez Anastazja_91
Czas edycji: 2016-03-04 o 10:51
Anastazja_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:00   #4815
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Kejka Ty to masz przeboje, ale dobrze ze juz minelo

Poli - golebie, pamiętam jak cos mi sie zeralo na pól okna, ale stawialabym na cos większego- moze bocian, bo to naprawde bylo ogromne i próbowałam doczyścić takie zeschniete, to aż szybe porysowalam bo zejść nie chciało 😁
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:02   #4816
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Czołem
Kejka kurcze współczuję Ci nie wiem co to mogło być. . Ale męża masz kochanego
Iwoncia super!
Chrapiacy mąż
Mój na szczęście śpi cichutko no chyba ze się porządnie napije wtedy cicho nie jest. .
Cloche super kuchnia!
Asia aż Bunie obudziłam tak ryklam śmiechem przez ta ropuche
Różowa tak jak pisze Asia
Sen
Boże jaki ja miałam dzisiaj sen... pierwsze jakieś szczury a później byliśmy na jakimś moście z tz i była moja mama.. w wodzie plywaly trupy. . Było pełno ludzi na tym moście i co chwilę ktoś wpadał do tej wody...
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:06   #4817
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Lucy na pietki tez olej kokosowy - moje byly jak tarka a teraz niczym u bobasa

Fronty frezowane - zaluje ze mam uchwyty i to w dodatku z ostrymi kantami, nikt nie myślał o latającym dziecku trzy lata temu:/ ehh

Mam jeszcze do Was pytanie, bo mam prawdopodobnie tylozgiecie macicy, tzn. Obecny lekarz tak twierdzi, przy wypisie po laparoskopii ze szpitala poznańskiego mam wpisane przodozgięcie wiec badz mądry, ale gdyby sie okazalo to pierwsze to są przeciwskazania do sn?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:10   #4818
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was pytanie, bo mam prawdopodobnie tylozgiecie macicy, tzn. Obecny lekarz tak twierdzi, przy wypisie po laparoskopii ze szpitala poznańskiego mam wpisane przodozgięcie wiec badz mądry, ale gdyby sie okazalo to pierwsze to są przeciwskazania do sn?
Raczej nie. Ja tez mam lekkie tylozgiecie (tzn na chwile obecna to nie mam, skoro macica jest wielkosci dyni ) i jedynie co mi gin kiedys mowil ze moga byc problemy z zajsciem w ciaze. Nie bylo Niestety slyszalam ze tylozgiecie moze powodowac bole krzyzowe, no i to by sie zgadzalo bo mnie zawsze przy okresie strasznie bola plecy...
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:21   #4819
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

kejka- współczuję akcji, oby się nie powtórzyło, no chyba że za kilka tyg i miało by oznaczac poród, chociaż nie! Każdej życzę lekkiego porodu
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 11:22   #4820
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Lucy na pietki tez olej kokosowy - moje byly jak tarka a teraz niczym u bobasa

Fronty frezowane - zaluje ze mam uchwyty i to w dodatku z ostrymi kantami, nikt nie myślał o latającym dziecku trzy lata temu:/ ehh

Mam jeszcze do Was pytanie, bo mam prawdopodobnie tylozgiecie macicy, tzn. Obecny lekarz tak twierdzi, przy wypisie po laparoskopii ze szpitala poznańskiego mam wpisane przodozgięcie wiec badz mądry, ale gdyby sie okazalo to pierwsze to są przeciwskazania do sn?
dziękuję mam akurat jakiś który jest po terminie wiec na pięty moge go zuzyć
a dlugo czekałaś na efekty? dam radę się do ładu przed porodem doprowadzić?
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:23   #4821
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez rozowa_firanka Pokaż wiadomość
witajcie kwietniówki .czytam was od baaaardzo dawna, chyba od początku ciąży, termin połowa kwietnia. i w końcu postanowiłam napisać, poradzić się was co robic .jestem w 35 tyg ciąży, na początku było wszystko w porządku ale teraz zaczynam się martwić. mój dzidziuś od jakiś 2m-cy słabiej rośnie, teraz waży tylko 2100 z kawałkiem, lekarka twierdzi że wszystko ok tylko brzuszek za chudy . i to nie daje mi spokoju. już m-c temu był do tyłu z wagą co sama zauważyłam, lekarka nic nie wspomniała nawet o tym. na ostatniej wizycie poczułam, że lekceważy mnie, kazała przyjść za 2 tygodnie i tyle. nawet nie posłuchała czy z serduszkiem wszystko ok, nie zbadała nawet ginekologicznie , jestem mega wkurzona bo płace jej a ona olewa sprawę . i co ja mam robić? myślę o pilnym szukaniu innego lekarza żeby sprawdzić czy nie daj Boże nie dzieje się nic złego.co radzicie?
Moja lekarka niestety też mnie olewała, mimo że jej płaciłam. Zmieniłam na lekarza na nfz i mam dłuższe wizyty i ogólnie jest o niebo lepiej...
A z łożyskiem wszystko ok ? Może łożysko się szybciej starzeje ? Wtedy dziecko mniej substancji otrzymuje i może wolniej rosnąć.


Koniecznie idź do innego lekarza, bo jej chyba chodzi tylko o kasę...
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:26   #4822
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
dziękuję mam akurat jakiś który jest po terminie wiec na pięty moge go zuzyć


a dlugo czekałaś na efekty? dam radę się do ładu przed porodem doprowadzić?


2 kąpiele i to mi wystarczyło fajnie nawilzylo i w trakcie jeszcze starlam zrogowacialy naskórek. Mozesz sobie pomoczyc nogi w tym oleju dluzej, ja jeszcze mocze w chlorku magnezu wiec może to tez jakos wplynelo



Justyna tak mi sie właśnie wydawalo- u mnie podczas okresu zawsze okropnie dupsko i krzyż bolaly no i problemy z zajściem byly takze, uff ulga ze to nie wyrok do cc
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:27   #4823
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Wczoraj w jysku kupiłam koszyczki na komode.
Zamierzam tam poukładać kosmetyki do pielęgnacji i pampersy, żeby były pod ręką do przebierania.
I postanowiłam je przerobić dla mojej córci, wyciągnęłam różową wstazke. ☺ Osobiście jestem zadowolona, nabrały takiego wyglądu.
Co myślicie?

Śliczne, ja tez takie kupuję

Cytat:
Napisane przez rozowa_firanka Pokaż wiadomość
witajcie kwietniówki .czytam was od baaaardzo dawna, chyba od początku ciąży, termin połowa kwietnia. i w końcu postanowiłam napisać, poradzić się was co robic .jestem w 35 tyg ciąży, na początku było wszystko w porządku ale teraz zaczynam się martwić. mój dzidziuś od jakiś 2m-cy słabiej rośnie, teraz waży tylko 2100 z kawałkiem, lekarka twierdzi że wszystko ok tylko brzuszek za chudy . i to nie daje mi spokoju. już m-c temu był do tyłu z wagą co sama zauważyłam, lekarka nic nie wspomniała nawet o tym. na ostatniej wizycie poczułam, że lekceważy mnie, kazała przyjść za 2 tygodnie i tyle. nawet nie posłuchała czy z serduszkiem wszystko ok, nie zbadała nawet ginekologicznie , jestem mega wkurzona bo płace jej a ona olewa sprawę . i co ja mam robić? myślę o pilnym szukaniu innego lekarza żeby sprawdzić czy nie daj Boże nie dzieje się nic złego.co radzicie?

Witaj Waga wcale nie jest taka zła. Nieprawidłowa jest gdy nie mieści się w centylach, z resztą może być też dużo więcej. USG często oszukują.


Mój synek tez z tych małych, bo ja mam duże ciśnienie w ciąży, o czym dowiedziałam się dość późno.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:49   #4824
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Kejka współczuje atrakcji:/ teraz odpoczywaj, niech mały jeszcze się wstrzyma.

Ułożenie Dziewczyny z ułożeniem posladkowym, gdzie czujecie ruchy?Gmerają Wam dzieciaki w pachwinach? bo ja nie mogę rozgryźć mojej akrobatki. Całe ciałko na pewno wygina po prawej stronie i właściwie głównie tam ją lokalizuje. Ale czkawkę czuję właśnie w okolicach pachwin i tam też czasem grzebie i wierci po żebrach mnie nie bije na pewno

Zakaz Myślę jak dziewczyny. Zakaz to zakaz i nie ma co dyskutować. Nasze potrzeby chwilowo powinny zejść na dalszy plan.

Różowa_firanka Też myślę,że tragedii nie ma, ale wizyta u innego lekarza na pewno Cie uspokoi.

Gratuluję wczorajszych wizyt i kciuki za dzisiejsze!
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:50   #4825
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Ja już po wizycie
Gin bardzo fajny, trochę zabawny, generalnie miły. I to duży plus bo bałam się, że będzie jakiś wredny. Moją wagę skomentował o dużo pani waży tylko, no ale to ja też wiem bo już plus 20 jakieś Sprzęt ma super, dużo lepszy niż moja poprzednia gin. Zrobił mi dokładne usg, przepływy w pępowinie w normie. Mój klusek waży 3450!!! Ledwo mieści się w tych centylach Jak się urodzi w terminie to na pewno będzie większy niż brat A szyjka już jest bardzo miękka, więc się szykuje. Mam przyjść na następną wizytę 17.03.
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:54   #4826
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Gin bardzo fajny, trochę zabawny, generalnie miły. I to duży plus bo bałam się, że będzie jakiś wredny. Moją wagę skomentował o dużo pani waży tylko, no ale to ja też wiem bo już plus 20 jakieś Sprzęt ma super, dużo lepszy niż moja poprzednia gin. Zrobił mi dokładne usg, przepływy w pępowinie w normie. Mój klusek waży 3450!!! Ledwo mieści się w tych centylach Jak się urodzi w terminie to na pewno będzie większy niż brat A szyjka już jest bardzo miękka, więc się szykuje. Mam przyjść na następną wizytę 17.03.
No i super! Widzisz nie było czym się martwić.
Duży już ten twój synek! Taki jak do porodu! :P
Najważniejsze że wszystko dobrze
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:56   #4827
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Gin bardzo fajny, trochę zabawny, generalnie miły. I to duży plus bo bałam się, że będzie jakiś wredny. Moją wagę skomentował o dużo pani waży tylko, no ale to ja też wiem bo już plus 20 jakieś Sprzęt ma super, dużo lepszy niż moja poprzednia gin. Zrobił mi dokładne usg, przepływy w pępowinie w normie. Mój klusek waży 3450!!! Ledwo mieści się w tych centylach Jak się urodzi w terminie to na pewno będzie większy niż brat A szyjka już jest bardzo miękka, więc się szykuje. Mam przyjść na następną wizytę 17.03.
Ha, doganiacie mnie z wagą :P Ja cie kręcę, to duże dziecko będzie !
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:58   #4828
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Gin bardzo fajny, trochę zabawny, generalnie miły. I to duży plus bo bałam się, że będzie jakiś wredny. Moją wagę skomentował o dużo pani waży tylko, no ale to ja też wiem bo już plus 20 jakieś Sprzęt ma super, dużo lepszy niż moja poprzednia gin. Zrobił mi dokładne usg, przepływy w pępowinie w normie. Mój klusek waży 3450!!! Ledwo mieści się w tych centylach Jak się urodzi w terminie to na pewno będzie większy niż brat A szyjka już jest bardzo miękka, więc się szykuje. Mam przyjść na następną wizytę 17.03.
kawał chłopa ciesze się ze wszystko ok

Promo Superpharm
w superpharm od wczoraj z kartą lifestyle -40% na microlife
może którejś sie przyda

myśle nad inhalatorem ale nie wiem za ile wyjdzie, ma ktoraś za Was ten z microlife?
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:58   #4829
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Annihilate ale dużego bobasa wyhodowalas dobrze ze gin przypadł Ci do gustu, aż milo pójść do takiego.

Dziewczyny którym pojawily sie rozstępy.. Czulyscie jakos ich wychodzenie? Od wczoraj czuje w jednym miejscu na brzuchu takie jakby szczypanie, ale na razie nic nie widze
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:00   #4830
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Nie daje sie buzi noworodkowi

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Dokładnie


Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Witam się w 37 tygodniu

Dzisiaj mam te wizytę u nowego gin na 12 to trzymajcie kciuki żeby dobrze poszło

MiniMonix dobre te zdanie o tej zatyczce. Zgadzam się z Tobą i Kejką. No sorry zakaz to zakaz z tym nie ma żartów! Ale każdy ma swoje piorytety, niestety nie zawsze słuszne...

Mój Tż chrapie jak śpi na plecach, ale my mamy taką synchronizację w łóżku, że jal ja na prawym boku to on na plecach. Więc mam na niego sposób i jak słyszę chrapanie to się na lewy bok obracam i on też i wtedy mam spokój

Juz doczytałam, ze wizyta fajna. Mysle, że urodzisz w marcu Jestes na mojej wróżebnej liscie

Mój TZ tez chrapie na plecach, ale tylko jak zasypia i ciuchutko. Od kiedy schudł i biega, to chrapie głosniej tylko po alko.

Przeczytałam- zajęło mi to dobra godzinę- i nie mam czasu juz na wszytsko odpisać.

Jestesmy wszytskie coraz blizej. Wam tez ten czas tak szybko ucieka? Nie wiem, kiedy minął mi ten tydzień...

Cloche- bardzo ładna kuchnia
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 21:22:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.