NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 22:05   #421
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 255
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hahaha taki sam bajzel jak i tu, tyle, że miarę przejrzysty. I oni piszą o " ulepszaniu stron", mają poczucie humoru
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:06   #422
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ale to już od dawna wiadomo że Wizaz jest maszynka do zarabiania, gdzie użytkownicy są tylko mięsem napedzajacym odsłony.
Ja jestem bardzo ciekawa dlaczego tolerowane są wyliczanki itp nic nie wnoszace wątki? Jedyne uzasadnienie to wg mnie generowanie odsłon.
Jest też kilku użytkownikow namiętnie postujacych w kilkunastu wyliczankowych wątkach, zazwyczaj w godzinach nocnych lub wczesno porannych. Doszukiwalabym się tu oplaconego "farmienia" o ile tak to można nazwać.
Brak możliwości skasowania konta również potwierdza ten tok myślenia.
święte słowa
bo nie tylko ilość wizażanek ale i ruch na stronie - a statystyki nie wskażą pustoty tego ruchu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-03-21 o 22:15 Powód: literówka
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:09   #423
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
To dlaczego wprowadzono coś, co jeszcze nie działa/działa w większości błędnie na miejsce czegoś, co było dobre?
Ponieważ redakcja myśli że jest właścicielem użytkownikow, więc nie musi się o nic pytać, użytkownik jest od tego aby napedzac kasę. Każda zmiana wynika z tego myślenia a nie z myślenia o usability.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:11   #424
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 255
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No i niech nie dojdą i sobie mają takie KWC, które duża część użytkowników pożegna. To się nie rypnie od razu, czas zrobi swoje, będzie o tym głośno. I dobrze.

O dokładnie. Niech ci z firmy, którzy to dno stworzyli piszą im recenzje))



Jestem za



To dlaczego wprowadzono coś, co jeszcze nie działa/działa w większości błędnie na miejsce czegoś, co było dobre?
Gala KWC się zblizała, więc trzeba było wypuscic bubla na hurra. Ale przedstawicielki Edipressu uporczywie pomijają to pytanie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:12   #425
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Dużo agresji , ja rozumiem, że bronicie katalogu KWC, wkurza Was, że coś nie działa , że jest niewygodne ale to nie rozwiąże problemu natychmiast. Musicie poczekać.
aniolku, a to nie lepiej na ten czas przełączyć się na stare KWC, a nowe wyłączyć, porządnie naprawić, wystawić środowisko release, zaprosić kilka najaktywniejszysz wizażanek do testów, potem tylko przełaczyć bazę produkcyjną na nowy kod i voila??? Naprawdę to jest takie trudne? Ok, rozumiem, macie prawo zatrudniać programistów po socjologii, są tańsi, ale, wiem z autopsjii, to, co robicie to jest jakiś totalny kosmos... Osoba zarządzająca działem IT trzyma to stanowisko chyba tylko dlatego, że jest rodziną kogoś z zarządu, bo się totalnie do tego nie nadaje. Macie tam jeden wielki burdel i tyle. Wyrażacie taki pogląd jak jeden programista wyrażał u mnie w firmie - ma być tak jak chcę a jak ludzie chcą inaczej, to niech się dostosują. Ciekawie, ale to droga donikąd.

PS: zainteresowanym koleżankom, korzystającym z przeglądarki Firefox i dodatku Adblock, polecam dodatek Adblock Element Hiding Helper (Pomocnik ukrywania elementu dla Adblocka Plus) - umożliwia zablokowanie całych zbędnych bloków, np z filmami między recenzjami, pasków ceneo i wielu innych zbędnych bzdur, które wmawiają nam, że są niezbędne na portalu lub na forum (również linki reklamowe w przypadkowych słowach na forum).
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:18   #426
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
aniolku, a to nie lepiej na ten czas przełączyć się na stare KWC, a nowe wyłączyć, porządnie naprawić, wystawić środowisko release, zaprosić kilka najaktywniejszysz wizażanek do testów, potem tylko przełaczyć bazę produkcyjną na nowy kod i voila??? Naprawdę to jest takie trudne? Ok, rozumiem, macie prawo zatrudniać programistów po socjologii, są tańsi, ale, wiem z autopsjii, to, co robicie to jest jakiś totalny kosmos... Osoba zarządzająca działem IT trzyma to stanowisko chyba tylko dlatego, że jest rodziną kogoś z zarządu, bo się totalnie do tego nie nadaje. Macie tam jeden wielki burdel i tyle. Wyrażacie taki pogląd jak jeden programista wyrażał u mnie w firmie - ma być tak jak chcę a jak ludzie chcą inaczej, to niech się dostosują. Ciekawie, ale to droga donikąd.

PS: zainteresowanym koleżankom, korzystającym z przeglądarki Firefox i dodatku Adblock, polecam dodatek Adblock Element Hiding Helper (Pomocnik ukrywania elementu dla Adblocka Plus) - umożliwia zablokowanie całych zbędnych bloków, np z filmami między recenzjami, pasków ceneo i wielu innych zbędnych bzdur, które wmawiają nam, że są niezbędne na portalu lub na forum (również linki reklamowe w przypadkowych słowach na forum).
Cytuję aby nie umknęło.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:20   #427
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 880
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
aniolku, a to nie lepiej na ten czas przełączyć się na stare KWC, a nowe wyłączyć, porządnie naprawić, wystawić środowisko release, zaprosić kilka najaktywniejszysz wizażanek do testów, potem tylko przełaczyć bazę produkcyjną na nowy kod i voila??? Naprawdę to jest takie trudne? Ok, rozumiem, macie prawo zatrudniać programistów po socjologii, są tańsi, ale, wiem z autopsjii, to, co robicie to jest jakiś totalny kosmos... Osoba zarządzająca działem IT trzyma to stanowisko chyba tylko dlatego, że jest rodziną kogoś z zarządu, bo się totalnie do tego nie nadaje. Macie tam jeden wielki burdel i tyle. Wyrażacie taki pogląd jak jeden programista wyrażał u mnie w firmie - ma być tak jak chcę a jak ludzie chcą inaczej, to niech się dostosują. Ciekawie, ale to droga donikąd.

PS: zainteresowanym koleżankom, korzystającym z przeglądarki Firefox i dodatku Adblock, polecam dodatek Adblock Element Hiding Helper (Pomocnik ukrywania elementu dla Adblocka Plus) - umożliwia zablokowanie całych zbędnych bloków, np z filmami między recenzjami, pasków ceneo i wielu innych zbędnych bzdur, które wmawiają nam, że są niezbędne na portalu lub na forum (również linki reklamowe w przypadkowych słowach na forum).

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 22:23   #428
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja bym się programistów nie czepiała, bo oni (niestety) są najbardziej niewinni w całym tym zamieszaniu. Poprostu oprogramowali to, do czego dostali makiety, z podejściem czysto programistycznym, czyli jeżeli biznes (zleceniodawca) nie napisał, żeby to zrobić, to tego nie robimy, chociaż efekt końcowy do kitu, bo jak zrobimy, to nie dotrzymamy terminu. Pytanie - kto po stronie właściciela wymyślił i zaakceptował tak koszmarny wygląd i czemu ma to służyć?

PS: tak, siedzę w tym zawodowo i niestety wiem, jak to wygląda od drugiej strony. Programiści są tylko pionkami w grze (chyba, że są po socjologii)
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:39   #429
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 255
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Ja bym się programistów nie czepiała, bo oni (niestety) są najbardziej niewinni w całym tym zamieszaniu. Poprostu oprogramowali to, do czego dostali makiety, z podejściem czysto programistycznym, czyli jeżeli biznes (zleceniodawca) nie napisał, żeby to zrobić, to tego nie robimy, chociaż efekt końcowy do kitu, bo jak zrobimy, to nie dotrzymamy terminu. Pytanie - kto po stronie właściciela wymyślił i zaakceptował tak koszmarny wygląd i czemu ma to służyć?

PS: tak, siedzę w tym zawodowo i niestety wiem, jak to wygląda od drugiej strony. Programiści są tylko pionkami w grze (chyba, że są po socjologii)
No, było napisane, że za ten relaunch czy jak to oni zwą odpowiada Elżbieta Zywiczyńska ( czyli Rochelle) i Dorota jakaśtam ( nie pamiętam nazwiska).
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 22:52   #430
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Powinni. Ale programiści nie są Wizażankami, nie są recenzentkami KWC, nie wyłapią wszystkiego. Podobnie mamy na forum, jak coś się krzaczyło przy zmianie, to użytkownicy wiedzieli szybciej od programistów.[COLOR="Silver"]
"Pracujecie nad czcionką"? To znaczy że ją projektujecie od zera? Czy że będziecie jeszcze raz ją dobierać pod swe wrażliwe gusta? "To dajcie tymczasowo coś co da się czytać- arial, georgia, helvetika- proste dla prostych ludzi. I jeszcze: w całym cywilizowanym internecie wszystko co jest szare jest mniej ważne. Ciekawe że na kwc to treść recenzji.

Tu nie chodzi o błędy techniczne, tylko o błędy w strukturze, a strukturę projektuje się przed. Programiści nie są wizażankami dlatego programiści testują. Toć to przecież "User Experience Lab" to robił. Nawet mają na swej stronie motto "Ludzie ignorują design, który ignoruje ludzi".
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 07:47   #431
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cukier, przecież słyszałaś "dla nas są ważne użytkowniczki"
Dowcip roku. Szkoda tylko, że kiepski.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 08:29   #432
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

W jakim celu została wprowadzona do profilu historia modyfikacji zgłoszenia?
Dlaczego w katalogu zniknął podział na najlepsze,najgorsze,najno wsze oraz możliwość śledzenia kategorii?
Wróćcie do starego Wizażu,a nad nowym długo popracujcie,bo nie nadaje się do użytku.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 08:35   #433
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Ja również jestem rozczarowana, ale zdaję sobie sprawę, że nasze protesty nic nie pomogą... i pora się przyzwyczajać jeśli dalej chcemy korzystać z KWC...

Mam tylko dwa główne zastrzeżenia, które się już pojawiały wiele razy w tym wątku i które, według mnie, paraliżują korzystanie z serwisu:
- NAZWY MAREK W TYTUŁACH PRODUKTÓW - jeżeli Wizażanki mylą producenta z marką, to zdecydujcie po prostu które z tych dwóch wyświetlać. To jest przecież pierwsza informacja, na którą patrzymy! Ja, póki co, usiłuję odczytać nazwę marki ze zdjęcia na listach. Jak nie wierzycie jakie to ważne, to zróbcie sondę wśród Wizażanek i się przekonacie!
- KATALOG??? Rozumiem pomysł zamiany kategorii szczegółowych na cechy produktu (np. przeznaczenie: demakijaż oczu i ust), ale to powinno być wyświetlane natychmiast w menu, a nie po przeszukiwaniu cech jednego produktu z danej kategorii. Od wczoraj usiłowałam bezskutecznie znaleźć kategorię: demakijaż oczu
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:04   #434
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Wszelkie dalsze dyskusje na temat nowego KWC nie mają już sensu. Góra stwierdziła, że jest lepsze i piękniejsze i nikt im nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe...
Wszystkie krytyczne uwagi są olewane, albo brane za osobisty atak. Nieważne, że zmiany nikomu się nie podobają. Podobają się tym którzy je wprowadzili i tak zostanie. Opinie użytkowników nie mają żadnego znaczenia.
Pozostaje jedynie przyzwyczaić się do tego g...na, albo zrezygnować z użytkowania.
Brawo dla osób zarządzających Wizażem
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:13   #435
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Przekazywanie nie daje efektow. Latami prosimy o zaznaczanie kosmetykow nieregulaminowo pozostawionych. Nowe KWC uwypukliło, jak bardzo Góra nie liczy się z Wizazankami, oczywiscie PR pisze coś innego. Przykro, że obrywają Modki. Jak czytam, że progrmaiści nie mają pojęcia nad czym pracują to krew mnie zalewa. Koncern zatrudnil do pracy Wizanki, nie placąc im grosza i ten sam koncern zatrudnil programistów nie mających pojecia o produkcie? i mamy spokojnie oczekiwać na zmiany. Koncern bajzlem przesądził o KWC -baza jest chaotyczna, nieczytelna, a Wy zaręczacie że czcionka sie nie zmieni...a KWC poprawicie, jak wizazanki odwalą kolejną darmoszkę zgłaszając każde niedociągnięcie ludzi, ktorzy wzięli za to pieniądze i byli zatrudnieni, mieli odprowadzone skaldki, etc, etc. Koncernowi wisi, to będzie wysyp nieregulaminowych recek. Padl poziom artykułow na pierwszej stronie do poziomu tabloidu to z KWC też się da zrobić poziom tabloidu Skoro Gora docenia pułap tablodu to i doceni recki kremu, gdzie zamiast o własciwiściach będzie o zapachu czy recki tuszu, ktory spowodowal ze faceci zaczeli się oglądać. A może prostsze, mam używam i jestem zachwycona będą tymi cytowanymi i wtedy zebrane nazwie sie je artyuklem dziennikarki XY
Bardzo dobrze pdosumowane


Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa dlaczego tolerowane są wyliczanki itp nic nie wnoszace wątki? Jedyne uzasadnienie to wg mnie generowanie odsłon.
A właśnie. Jeszcze jedna sprawa. Dlaczego z poziomu KWC nie da się przejść do widoku głównego forum, tylko do tych żałosnych, rakowych, rymowanych wątków dla TŻtówek, mamuś styczniowych, fasolek i tego typu bzdetów? Służę skrinami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum.jpg (74,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WTF.jpg (127,8 KB, 73 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:57   #436
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
a do Wizażanek i wieloletnich użytkowniczek KWC - warto zauważyć, że jakiekolwiek zmiany i poprawki nie dokonają się natychmiast - trzeba na to trochę czasu, wiec pisanie o tym w kółko nie spraw, że zaraz wszystko się poprawi

Trochę wyrozumiałości i więcej uśmiechu

Dział programowania dostanie Wasze zgłoszenia do poprawek, " Góra" propozycje do zmian - przecież nikt z nas Moderatorów nie ma wpływu szybkość wprowadzania poprawek i zmian
Nie wiem jakich macie.informatykow, ale mnie by z roboty wywalili w trymiga jakbym im powiedziala ze nie moge natychmiast zrobic poprawki zajmujacej uwaga uwaga 10 minut. A tyle zajmuje polowa z tych bubli, ktore odkladacie na po swietach Jestescie pewni ze oni w ogole potrafia uruchomic komputer?

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na 95% stron jakiekolwiek zmiany robione sa nocami, w korpo regularnie odbywaja sie nocne dyzury informatykow. Nawet nad glupimi szablonami na wordpressa sie siedzi nocami zeby miec czas na naprawe takich bugow. Zaczynam sadzic ze wizaz placi 1/4 stawki wiec biedni tak dorabiaja w weekendy
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:11   #437
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Jak czytam, że progrmaiści nie mają pojęcia nad czym pracują to krew mnie zalewa. Koncern zatrudnil do pracy Wizanki, nie placąc im grosza i ten sam koncern zatrudnil programistów nie mających pojecia o produkcie? KWC poprawicie, jak wizazanki odwalą kolejną darmoszkę zgłaszając każde niedociągnięcie ludzi, ktorzy wzięli za to pieniądze i byli zatrudnieni, mieli odprowadzone skaldki, etc, etc.
Najbardziej żal mi tych Wizażanek które włożyły w ten portal tyle pracy, przenosiły bazę i co dostały w zamian?
Wielkie NIC.
To jest sprawa dla sądu pracy

Niech Was ręka boska broni dla robienia czegokolwiek dla tak niewdzięcznego portalu.

Ja już tu nie wracam, buszuję po kafeterii a tam nie muszę się denerwować

Problem w tym że dalej tu siedząc i pisząc posty nabijamy wejścia firmie Edipress a oni zacierają rączki

Może przenieśmy się gdzie indziej wylewać nasze żale i już choćby tu za darmo:Fora.pl

Bo z naszego dawnego KWC już nic nie zostało.Nic.
Oprócz kochanych wartościowych Wizażanek które nie dały się ogłupić mamonie.
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:18   #438
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez limot Pokaż wiadomość
Najbardziej żal mi tych Wizażanek które włożyły w ten portal tyle pracy, przenosiły bazę i co dostały w zamian?
Wielkie NIC.
To jest sprawa dla sądu pracy
Też mi siebie samej żal
Wygląda na to, ze Wizaż w końcu stanie się tym, za co jest przez niektórych uważany czyli stronę dla głupich dziuń.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:22   #439
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Wiem że kafeteria to nie ideał ale tam chociaż mogę coś znaleźć bez bluzgania pod nosem

Ja teraz siedzę w pracy to za wiele tu nie mogę zdziałać ale jeszcze to Wam zacytuję jako dowcip miesiąca

Cytat:
Napisane przez lee-lee Pokaż wiadomość
na bieżąco konsultowaliśmy zmiany, które wprowadzaliśmy z użytkowniczkami Wizażu, bądź wręcz wdrażaliśmy zapotrzebowania, jakie zgłaszały. Nie jest to koniec zmian, planujemy dalszy rozwój. Oczywiście w porozumieniu z recenzentkami katalogu
Konsultowaliście z nami te zmiany ? A gdzie ? Bo jakoś nie zauważyłam.

Tak tak na pewno.
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 11:26   #440
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez limot Pokaż wiadomość
Konsultowaliście z nami te zmiany ? A gdzie ? Bo jakoś nie zauważyłam.

Tak tak na pewno.
Linkowałam wątek, który służył propozycjom i jak pisałam wprowadzono tylko jedną z nich czyli zwiększenie liczby hitów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:27   #441
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Przecież nawet tytuł tego wątku sugeruje, ze nie ma miejsca na żadne konsultacje. Tytuł brzmi: Nowe KWC - wątek informacyjny.

Czyli: informujemy was, ze wypuściliśmy bubla. Jak wam się nie podoba, to wasz problem, w statystykach użytkowników i tak zostaniecie

I nie podskakiwać mi tu z uwagami, ze coś się nie podoba, bo będzie banik, zarzuty agresji i temu podobne. Niestety, mam już tyle lat, ze skojarzenia mam bardzo jednoznaczne...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:32   #442
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Linkowałam wątek, który służył propozycjom i jak pisałam wprowadzono tylko jedną z nich czyli zwiększenie liczby hitów.
Masz racje tylko że TAKICH zmian jak nam zafundowano teraz to nikt nie oczekiwał. W najczarniejszych snach

Margot ja wiem że za czasów Zlosliwca to byłby ban za "działanie na szkodę portalu" czy jakoś tak...
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:34   #443
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na kafeterii działa to tak, na przykładzie serum do twarzy KLIK.
Czyli produkt i/lub marka, kategoria, a potem filtrowanie po dacie dodania, ocenie, producencie alfabetycznie. Dla serum do twarzy wyrzuciło 109 wyników.

Tylko że teraz patrzę, że te recenzje są jakieś ułomne. Zgłaszasz produkt i zamiast opisu od producenta umieszczasz swoją opinię, a inne użytkowniczki mogą dodawać recenzje w formie komentarzy, typu "A ja chciałabym, aby powstał balasm o smaku słonych paluszkf3w bardzo lubię tą przekąskę, a dzięki balasmowi mogłabym się troszkę opanować w ich chrupaniu ;-) "

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-22 o 11:52
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:35   #444
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez limot Pokaż wiadomość
Masz racje tylko że TAKICH zmian jak nam zafundowano teraz to nikt nie oczekiwał. W najczarniejszych snach

Margot ja wiem że za czasów Zlosliwca to byłby ban za "działanie na szkodę portalu" czy jakoś tak...
Zbanowany użytkownik dalej wchodzi w liczbę ogólną userów
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:39   #445
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Wiem danusiaes.To jak wpaść do studni Za cholere się nie wylezie
Cytat:
Napisane przez macic Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma co dyskutować. Widać, po wypowiedziach pani menager że absolutnie nic sie nie zmieni, poza kosmetycznymi poprawkami. Stare KWC nie powróci. Twórca tego idzie w zaparte.
Przecież ta osoba wyszłaby na durnia. Dlatego teraz Twórca będzie bronił swojego dzieła jak swojego najdroższego dziecka.
Nasze wpisy nie mają sensu.
Niestety masz rację.
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:41   #446
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez limot Pokaż wiadomość
Wiem danusiaes.To jak wpaść do studni Za cholere się nie wylezie Niestety masz rację.
Toć już pisałam, ze to jak u katolików
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:52   #447
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 730
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
..

przykro mi - ja nie widzę możliwości naprawiania tego dzieła

...
Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
...

To się zostawia uzytkowniczkom starą, dobrą wersję ...

Zapraszamy Was do Edipresse przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie na spotkanie z Dyrekcją, która bardzo chętnie pozna Wasze zdanie na żywo oraz wyjaśni  wątpliwości dotyczące Katalogu KWC i nie tylko.
Spotkacie się z dyrekcją, czyli samą "górą".

Zaproszenie dotyczy także innych Wizażanek, które chciałyby porozmawiać i wyrazić swoją opinie, przedstawić pomysły itp.

Prośba o informację kto i kiedy chciałby przyjechać.
Najchętniej po świętach,
Informacje wyślijcie na e-mail  kwc@wizaz.pl
(podajcie swojego nicka z forum)

Miło nam będzie poznać Was na żywo

ps. będzie dobra Kawa i Ciastka

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-22 o 11:55
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 730 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:11   #448
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Taaaa... ugłaskamy Wizażanki ciasteczkami i kawusią a potem i tak zrobimy swoje.
W końcu to nie użytkowniczki nam płacą tylko reklamodawcy.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:11   #449
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 730
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przyjedz, inaczej się nie przekonasz

Napisz kiedy chciałabyś przyjechać - jeśli potrzebujesz dodatkowej informacji np. czym dojechać z miejsca X do Edipresse - też napisz, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje
W Recepcji ktoś z redakcji będzie na Ciebie czekał.

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 730 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:14   #450
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Nie chcę wam psuć przyjemności, ale chyba złapałyście samego p. Boga za nogi. Dalej do stolicy, pociągiem, samochodem, pieszo - "wyrażać swoje opinie" i "przedstawiać pomysły". Za kawę i ciastko.
A potem wracać tą samą drogą i klepać recenzje, tym razem za darmo. No kochane, teraz wszystko zależy od was

tagi: kryzys piarowy, usability
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.