Sierpnióweczki 2016! Część V. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-03, 13:58   #3151
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja to mam 100 w biuście i 100 w pasie - dąże do ideału do kształtu kuli albo jak mawia mój tata : 100 w pasie, 100 na wadze
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 14:07   #3152
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Florencee, w naszym wypadku chyba lepiej wziąć większy stanik?
Moj obwód brzuszka 98cm, a w marcu liczył 82cm...
Pewnie tak, lepiej większy.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Sok z cytrusów lub jakikolwiek owocowy sok odpada przy cukrzycy ( chyba ze w małych ilościach i rozcieńczony woda). No chyba ze z cytryny


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------





Zwróć uwagę ze tam są przy d rożne obwody ... To zależy jaka masz miseczkę tak sie mi zdaje. Z tego co kojarzę to mierzy sie pod biustem na ścisk i zaokrągla w dół. Tak przynajmniej jest przy normalnych biustonoszach


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

nie pamietam, ale któraś z Was szukała koszuli nocnej w typie meskiej koszuli.
Proszę:
http://www. kontri .pl/nocna-koszula-wygodna-zapinana-na-guziki-dn-nightwear-tcb,75173,180,1,pl-PL.html

trzeba usunac spacje po www. oraz przed .pl
Te dwa różne obwody przy D (i nie tylko) właśnie wprowadziły mi niezłą konfuzję. Hmm może jeszcze raz sprawdzę obwód.

Fajna ta koszula, szkoda że już kupiłam. :P

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
to mamy podobne obwody
ja mimo,że pod biustem 82 wzięłam większy,żeby mi się lepiej oddychało
Racja, niedobrze byłoby jeszcze być uciśniętą, może też wezmę większy.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 14:23   #3153
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

ehh niech ten dzień się już skończy, ja chcę już do domu :P poważnie zastanawiam się czy nie przejść wcześniej na to L4.. chciałam do końca czerwca tu być ale zaczynają mnie denerwować może po weekendzie mi przejdzie

pisałyście o pobieraniu krwi - dla mnie też jest to traumatyczne przeżycie... chociaż teraz już jest lepiej.. jakiś czas temu po prostu mdlałam albo dostawałam ataków paniki i zaczynałam płakać np.. do tego mam bardzo cienkie i słabo widoczne żyły i czasem jak już coś znajdą to niestety nic nie leci dramat po prostu. teraz już jakoś pomału się 'oswajam' z tematem.. ale cienkie żyły zostały dla mnie wkłucie wenflonu też będzie ciężkie. Chociaż chyba najbardziej boję się szycia... dlatego zrobię co w mojej mocy aby przygotować krocze do porodu, łącznie z ćwiczeniami balonikiem

Fajnie wygląda ten stanik babyono! chyba też się na niego skuszę ja z większością wyprawki czekam aż pokoik będzie zrobiony bo nie mam gdzie tego trzymać wszystkiego... jak dobrze pójdzie to może w ten weekend by TŻ z teściem pomalowali ściany, to już by było do przodu bo meble dostawić później to najmniejszy problem
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 14:47   #3154
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


ciekawe i smaczne przepisy.. wiele osób uważa,że wege jedzenie to jakaś pasza,ale jak się nabierze wprawy, uzyje właściwych przypraw to mięsożercy często wyjadają paluchami wegeszamkę (bo zakładam,że o ciekawych przepisach pisząc miałaś na mysli własnie wegetariańskie cuda)..


jak wiekszość tych przewidywań medycznych..


kurcze wszytsko trzeba analizować..widzisz ja nie wdrozona to rzucam to co mi na myśl przychodzi..


smalec z selera? skąd przepis, bo ten z fasoli to klasyk...robiłam też z oleju kokosowego coś podobnego..i z kaszą gryczaną,ale z selera chyba nie znam..


to mama jadąc na porodówkę nie wiedziała ,że jest w ciąży?


kiedy idziesz?






fajnie to popołudnie Oliwii się zapowiada..

dziewczyny a co myslicie o takim staniku:
http://allegro.pl/babyono-biustonosz...933248262.html

dojrzałam do zakupu tych dziwnych rzeczy typu podkładu,majtasy itp..mam w koszyku na allegro
Mamuśka jechała na ostry dyżur myśląc,że to wątroba czy coś bo bóli dostała, a tam lekarz ją na porodówkę od razu i ledwo zdążyli mnie złapać, jeśli wierzyć opowieściom rodzinnym

Dziś u mnie pranie białych ciuszków się kręci w lowelle wrzuciłam, ale chyba zmienię na jelp podobno mniej uczula jutro goście a w niedzielę malowanie ja do porodu na wyrzucenie takiej drogiej koszuli nie chcę zamierzam ją rytualnie cisnąć do kosza i więcej nie oglądać
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 15:09   #3155
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Własnie się zmierzyłam. Mój obwód brzuszny 98
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 15:41   #3156
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Własnie się zmierzyłam. Mój obwód brzuszny 98
Ja moglam sie nie mierzyc :P
Na wysokosci pepka 108cm :P
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 16:04   #3157
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Malenstfo, Dobradusza, Fantasmagori za udane wizyty!

Cześć Mamusie
Dziś w nocy łapały mnie skurcze giganty, myślałam, że nieba liznę, chyba muszę podwoić dawkę asparginu....

Zbieram się na kursy a Wam życzę miłego dnia!
współczuję skurczy ;/ a może lepiej poszukać jakiegoś lepszego preparatu magnezowego?

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Witam w piątek piąteczek piatunio Miałam cudowna noc zero bólu brzucha, zero bólu biodra a spałam bez poduszki i tylko 2 wstawania na siku 8h snu - coś wspaniałego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Fajnie, że dzisiaj Jasiu dał mamie pospać ja niestety tak dobrze nie miałam, ale to przez to, że ostatnie dni spałam u teściów i dzisiaj w nocy nie wiedziałam gdzie jestem

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
znalazłam już sobie pracę na dziś... muszę zmienić konto - mój dotychczasowy bank (BZWBK) wprowadził bardzo dziwne opłaty za usługi które do tej pory były bezpłatne - niby drobne, nic nie znaczące ale jak się doda je wszystkie do siebie w skali roku wychodzi niezła sumka (tak sie dzieje jak masz za dużo czasu i możesz w końcu przeczytać kilkudziesięcio stronnicowy nowy regulamin).

Możecie polecić jakiś bank/konto, które warto założyć? (od razu napiszę że PKO BP mnie nie interesuje gdyż jestem związana z tym bankiem na długie lata i bardzo to mnie denerwuje
My też z pkobp związani na dość długo ale liczymy, że uda się to uwiązanie maxymalnie skrócić...

co do konta to ja mam w ing i w sumie jestem zadowolona. A wspólne mamy w mbanku i też ok. Mąż ma w pko bp, no ale on za nic tam nie płaci bo ma jakieś tam super-hiper dla "vipów".

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
co Wy macie z tymi wagami urodzeniowymi? (cos mnie ominęło) ale wdaje mi sie ze sie to nie sprawdza.

Moja siostra - 3800
Ja - 2100

siostry dzieci 2200, 4700, 3800 (jej maz standard jakies 3400)
oo rany 4700! rodziła naturalnie?

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
mam baaaardzo odważnego kota....
przyniósł z balkonu żuczka, tyle ze owad nie chciał się po kociemu bawić, to się kot schował przed potworem
haha kot mistrz

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
mniam.. brzmi smacznie..




jest taka teoria,że dzieci z niska wagą w dorosłym życiu nadrabiają i na odwrót..
teoria teorią, a życie i tak swoje ja miałam nieco ponad 2200, a raczej nie należę do pulpetów (a raczej nie należałam... bo z takim brzuchem to już jestem Kluska, nie pulpet)

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
zaczynam wątpić w profesjonalizm lekarzy/diagnostów obsługujących USG

ja w wieku 18 lat dowiedziałam się, że urodziłam sie z 1 nerką... (miałam 3 usg dwa pierwsze wskazywały, że obie nerki prawidłowe dopiero 3 badanie nie stwierdziło obecności nerki, potem rentgen to potwierdził)
mój ojciec - lat 64 (po 8 usg (na każdym stwierdzano nerki obie prawidłowe i 1 operacji w ich okolicach) wczoraj dowiedział się, że urodził się z 1 nerką.
masakra... nawet nie wiem jak to skomentować odpowiednio;/

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Wczoraj jak przebierałam wkładkę na nowa w łazience mój kot był bardzo zainteresowany, podchodził coraz bliżej a jak oderwałam ją z majtek i usłyszał ten dzwięk wyskoczył na wysokość umywalki i się najeżył
hahaha chciałabym widzieć Twojego kota w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
to,że nie ma się wpływu to też się cieszę, ale wolałabym , żeby się nie zmieniała, już mam jakieś wyobrażenie nt dziecka, mówię do niego po imieniu, z resztą inni też..ono - Ona już jest członkiem rodziny...Ona dla mnie wygląda jak dziewczynka na zdjęciu
jak ostatnio lekarza prosiłam ,żeby sprawdził jeszcze płeć to tylko pyta czy coś robiliśmy w tej sprawie,żeby ją zmienić.. wg lekarza nie ma szans,żeby urodził się chłopiec..

ja mam dokładnie tak samo... nie zależało mi wcześniej na konkretnej płci. W ogóle sobie myślę, że jak ktoś się już długo stara i bardzo mu zależy na dziecku to chyba mu obojętne jakiej będzie płci...

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Jeszcze nie robiłam III usg, ale dostanę skierowanie na styk mam nadzieję, że będą wolne terminy..
ale przecież na III prenatalne nie potrzebujesz skierowania, bo ono nigdy nie jest refundowane także możesz się umawiać.


Mnie się udało umówić na prenatalne do lekarki na której mi zależało na następny piątek. Także jestem szczęśliwa
Wybrałam się też dzisiaj na szybkie zakupy do ch, bo musiałam kupić prezent dla koleżanki. Za niedługo wraca mąż, zjemy spaghetti i idę na kawę oraz szarlotkę z bitą śmietaną i lodami

A jutro jedziemy na duże zakupy dla Małej! wózek, łóżeczko, materacyk, baza z fotelikiem i inne cudowności
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 16:15   #3158
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość



oo rany 4700! rodziła naturalnie?



Oczywiście bo na USG przed porodem było 3600-3800

Siostra mówiła ze jak juz zaczęła rodzic to jakoś poszło chyba tez za bardzo wyboru nie miała

Z tego co pamietam to najdłużej męczyła sie z 2100 (pierwsze dziecko i indukowany poród jakies 10h) a 4700 wypadło w ciagu jakiś 4-5 godzin



Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 16:45   #3159
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość

oo rany 4700! rodziła naturalnie?
moja babcia urodziła naturalnie mojego wujka 5 kg i wiecie co? nawet nie pękła... moja mama rodząc mnie też nie pękła więc zaklinam swoje geny żeby zadziałały w odpowiedniej chwili
tylko ja byłam średnia, 3200 TŻ też tak mniej więcej

za to w cm to byłam najdłuższa po urodzeniu się wśród koleżanek z klasy ale tylko po urodzeniu bo w podstawówce już byłam najniższa i tak mi zostało TŻ też nie wysoki więc pewnie malutka też będzie nie za wielka
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2016-06-03 o 16:46
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 16:46   #3160
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
ale przecież na III prenatalne nie potrzebujesz skierowania, bo ono nigdy nie jest refundowane także możesz się umawiać.
Jest refundowane.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 16:52   #3161
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Jest refundowane.
w jakich przypadkach?

Dzisiaj dzwoniłam do 2 klinik i w każdej mi powiedziano, że trzecie nie jest refundowane.
Dodatkowo koleżanka ma szwagierkę ginekologa i wystawiała jej skierowania na 2 pierwsze, a na trzecie już nie.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 16:52   #3162
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ehh niech ten dzień się już skończy, ja chcę już do domu :P poważnie zastanawiam się czy nie przejść wcześniej na to L4.. chciałam do końca czerwca tu być ale zaczynają mnie denerwować może po weekendzie mi przejdzie
pewnie Ci przejdzie jak odpoczniesz..tak po cichu to trochę zazdroszczę tej aktywności zawodowej..też miałam plan pracować do czerwca..

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Mamuśka jechała na ostry dyżur myśląc,że to wątroba czy coś bo bóli dostała, a tam lekarz ją na porodówkę od razu i ledwo zdążyli mnie złapać, jeśli wierzyć opowieściom rodzinnym
myślałam,że takie sytuacje się nie zdarzają..

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Mnie się udało umówić na prenatalne do lekarki na której mi zależało na następny piątek. Także jestem szczęśliwa
Wybrałam się też dzisiaj na szybkie zakupy do ch, bo musiałam kupić prezent dla koleżanki. Za niedługo wraca mąż, zjemy spaghetti i idę na kawę oraz szarlotkę z bitą śmietaną i lodami

A jutro jedziemy na duże zakupy dla Małej! wózek, łóżeczko, materacyk, baza z fotelikiem i inne cudowności
to fajnie,że podejrzysz Małgosię za tydzień..

czyli masz zielone światło na wyjścia z domu?

ale szaleństwo zakupowe

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Oczywiście bo na USG przed porodem było 3600-3800

Siostra mówiła ze jak juz zaczęła rodzic to jakoś poszło chyba tez za bardzo wyboru nie miała

Z tego co pamietam to najdłużej męczyła sie z 2100 (pierwsze dziecko i indukowany poród jakies 10h) a 4700 wypadło w ciagu jakiś 4-5 godzin



Wysłane za pomocą magii
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 17:00   #3163
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
w jakich przypadkach?

Dzisiaj dzwoniłam do 2 klinik i w każdej mi powiedziano, że trzecie nie jest refundowane.
Dodatkowo koleżanka ma szwagierkę ginekologa i wystawiała jej skierowania na 2 pierwsze, a na trzecie już nie.
Nie wiem.
W pon robimy ze skierowaniem na nfz.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 17:08   #3164
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie wiem.
W pon robimy ze skierowaniem na nfz.
No ale jakąś podstawę musieli mieć do wystawienia skierowania? Do dwóch pierwszych tak samo... albo konkretne zalecenie albo wiek 35+
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 17:10   #3165
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
No ale jakąś podstawę musieli mieć do wystawienia skierowania? Do dwóch pierwszych tak samo... albo konkretne zalecenie albo wiek 35+
Pierwsze robiłam prywatnie po z pappa.
Drugie miało byc na nfz u "zwyklego" lekarza od usg, ale dostalismy do poradni usg genetyczne Żeby kontrolowac przepływy.
Na drugim zalecił kolejne po 9 tyg i dostałam kolejne skierowanie.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 17:24   #3166
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Pierwsze robiłam prywatnie po z pappa.
Drugie miało byc na nfz u "zwyklego" lekarza od usg, ale dostalismy do poradni usg genetyczne Żeby kontrolowac przepływy.
Na drugim zalecił kolejne po 9 tyg i dostałam kolejne skierowanie.
Więc pewnie przy normalnej zdrowej ciąży takiego skierowania nie otrzyma się.
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 17:25   #3167
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Nie wiem.
Na dwa pierwsze dostałabym na 100%.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 18:00   #3168
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
w jakich przypadkach?



Dzisiaj dzwoniłam do 2 klinik i w każdej mi powiedziano, że trzecie nie jest refundowane.

Dodatkowo koleżanka ma szwagierkę ginekologa i wystawiała jej skierowania na 2 pierwsze, a na trzecie już nie.

Ja mam refundowane w przychodni, do ktorej chodzę na NFZ

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Więc pewnie przy normalnej zdrowej ciąży takiego skierowania nie otrzyma się.

Ja mam normalną, zdrową i idę na 3 usg prenatalne na NFZ
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 18:30   #3169
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Ja też prowadzę ciążę na nfz. Lekarz nie robi usg tylko kieruje do innego, tez ba fundusz. Moze dlatego.
1 badanie/trynestr jest zalecane/obowiązkowe/ wskazane (nie wiem jak to określić) i opłacane przez nfz.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 19:18   #3170
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Dziewczyny jak myślicie który materac lepszy?
http://www.smykoland.pl/danpol-mater...wy-120x60.html
http://www.smyk.com/klups-materac-ko...120x60-cm.html
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:20   #3171
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Ja mam nadal ?,??, jeśli chodzi o materac. Dotykalam, sciskalam i nic. Tzn jeden mi pasował, chyba sprężynowy za ok 200zl.
W pon jedziemy obejrzeć kokos-gryka- pianka (jak nic nie pokrecilam)
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:22   #3172
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Też chciałam kokos - grykę - piankę ale się naczytałam o robalach w gryce i mi się odechciało
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:23   #3173
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

To cudo: http://allegro.pl/showitem/description/6225929100.html
O robakach słyszałam.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:32   #3174
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

ja wziełam materac lateksowy havea
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:35   #3175
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Ja mam nadzieję, ze w pon zdecydujemy ostatecznie co i jak.
Znalazlam ogłoszenie o laktatorze lovi. Opinie ma niezłe. Podobno nieużywany. Zastanawiam się czy brać.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:38   #3176
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja kliknełam ten stanik i tak się nie mieszczę w obecne już..
i też dokupiłam brakujące rzeczy..zostało mi juz niewiele do uzupełnienia m.in torba do wózka, organizer do szuflady, monitor oddechu i nawilżacz, więc w sumie bez tych rzeczy tez się obejdę..a i skarpety dla Małej
aha i pampki , chusteczki nawilżane i waciki..ale to już na miejscu a nie on-line..

zmierzyłam obwód brzucha,wychodzi 92cm..
Biustonosz w porządku Chociaż ja taki 'miękki' wezmę do spania.. żeby nic nie ugniatało..

Mało zostało Ci z kompletowania wyprawki! ale zazdroszczę..
Ja jestem w czarnej d*pie




O tej gryce też się naczytałam i sobie daruję.. rozglądam się za pianka-kokos
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:52   #3177
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Jak kupimy łóżeczko z wszelkimi dodatkami to będzie nam brakowało pieluch, oliwki i szczotki do włosów.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:53   #3178
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Tez chcialam pianka gryka kokos i odechcialo mi sie gryki sama pianka odpada, jakos nie jestem przekonana nawet do pianki dobrej jakosci (niby sa ale jakos mam na pianke opory), wiec podpatruje co wy bierzecie i w ten sposob chyba zapadnie jakas decyzja w koncu.



Odzyskalam nasz klimator (nie mylic z klimatyzatorem ), zdecydowanie wystarczajacy sprzet na wysokie temperatury jesli pomieszczenie nie jest za wielkie. Na 18mkw daje rade rewelacyjnie, az mi chlodno bylo kosztuje to to tyle co drozszy wentrylator, od 200 zl bez problemu do dostania, wiec polecam zdecydowanie my mamy akurat jakis stary model ravansona
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-06-03 o 19:56
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:54   #3179
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Biustonosz w porządku Chociaż ja taki 'miękki' wezmę do spania.. żeby nic nie ugniatało..

Mało zostało Ci z kompletowania wyprawki! ale zazdroszczę..
Ja jestem w czarnej d*pie




O tej gryce też się naczytałam i sobie daruję.. rozglądam się za pianka-kokos
pytałam ostatnio o to sprzedawce w sklepie i mówiła , że z 3 lata temu była taka felerna partia, podobno nie dosuszyli odpowiednio tej gryki i dlatego takie coś wyszło. Niby po tym incydencie lepiej to sprawdzają i już się to nie zdarza. Sprzedawczyni twierdziła, że bardzo dużo tych materacy sprzedają i nie ma reklamacji żadnych. Ja znowu zastanawiam sie nad zakupem takiego z gryką , tylko żeby gryka była wkładką , taką którą można wyciągać a nie wszyta w poszycie.
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 20:06   #3180
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Biustonosz w porządku Chociaż ja taki 'miękki' wezmę do spania.. żeby nic nie ugniatało..

Mało zostało Ci z kompletowania wyprawki! ale zazdroszczę..
Ja jestem w czarnej d*pie




O tej gryce też się naczytałam i sobie daruję.. rozglądam się za pianka-kokos
ja w ciąży chodzę tylko w miekkim..kupiłam od grudnia chyba ze cztery usztywniane i w żaden się nie mieszczę..cycki wychodzą górą, a w miękkim jest ok,ale pod biustem już ciasno,więc ten który zamówiłam mam nadzieję,że sprawdzi się juz teraz..
mam wystarczająco stresów w ciąży i chociaż temat wyprawki chcę mieć z głowy..
ale trochę zazdroszczę,że niektóre z was mogą podejść do tego na spokojnie, bez presji, pochodzić, pomacać po sklepach itp..

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Jak kupimy łóżeczko z wszelkimi dodatkami to będzie nam brakowało pieluch, oliwki i szczotki do włosów.
wow..to chyba jesteś najlepiej przygotowana..Pati też ma chyba wszytsko..

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Tez chcialam pianka gryka kokos i odechcialo mi sie gryki sama pianka odpada, jakos nie jestem przekonana nawet do pianki dobrej jakosci (niby sa ale jakos mam na pianke opory), wiec podpatruje co wy bierzecie i w ten sposob chyba zapadnie jakas decyzja w koncu.



Odzyskalam nasz klimator (nie mylic z klimatyzatorem ), zdecydowanie wystarczajacy sprzet na wysokie temperatury jesli pomieszczenie nie jest za wielkie. Na 18mkw daje rade rewelacyjnie, az mi chlodno bylo kosztuje to to tyle co drozszy wentrylator, od 200 zl bez problemu do dostania, wiec polecam zdecydowanie my mamy akurat jakis stary model ravansona
a ten klimator to taki,że rurę wywalasz przez okno? chłodzi jedno pomieszczenie? z jakiej temperatury mniej więcej schodzi i do jakiej jest w stanie ochłodzić?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 02:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.