Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 10:25   #1141
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
A dwa palce to nie dwa centymetry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie
Jeden palec to 2 cm. Piec palców to pełne rozwarcie
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:26   #1142
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Ja nie będę prac, przy córce nie prałam i nic jej nie było


Masakra
A propo's teściowej to pamietam jak przyjechała moja po porodzie w odwiedziny z prezentem dla mnie... Kupiła majtki obciskające w rozmiarze S (kiedy dla mnie to przynajmniej XL). I jeszcze z tekstem wyskoczyła ze powinny byc dobre bo przymierzała na sobie teraz mnie to śmieszy ale wtedy to normalnie zamknęłam się w łazience z rykiem.



Faceci tego nie rozumieją, tej koncówki ciąży i zmartwień, tego ze do lekarza trzeba chodzic non stop.
Omg, sama mierzyła 😂📥📥
Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nieśmiało proszę o trzymanie kciuków.mam dziś wizytę o 14 i zaczynam się denerwować Mam nadzieję, że Oliwka przypakowała, a mnie lekarz nie skieruje do szpitala..
Muszę kończyć ogarnianie kąta małej, wymyśliłam sobie poduszki chmurki i muszę zacząć je robić, bo coś czuję, że mi czasu braknie.. Wczoraj jeszcze malowałam skrzynki na różne duperelki
Któraś tu pisała o knedlach ze śliwkami..chodzą za mną od kilku dni I w ogóle chyba hormony biorą górę, bo humor mam do bani ostatnio..
Razem z Oliwką trzymamy dziś kciuki 😘
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:26   #1143
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
U nas dalej skrzynki niemalowane, półki niewieszane itd -musimy czekać, aż pani nam uszyje i przyśle różne rzeczy do pokoika, m.in.zasłony i próbki materiałów, z których szyte są te rzeczy -dopiero z nimi wybiorę z mieszalnika dobre odcienie farb...
Malujesz te skrzynki z Ikei? Jakie farby wybrałaś? Ja zamówiłam z polecenia Silver Americana Decor i się zastanawiam czy mi ich wystarczy, one mają dość małą pojemność
Pólek i zasłon też jeszcze nie mam, nie wiem czy zdążę przed porodem ogarnąć ten temat.


Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
A dwa palce to nie dwa centymetry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem specjalistą, ale dwa palce to chyba więcej niż 2 centymetry

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Aaaa waga dziś wybiła 70 kg! W życiu tyle nie ważyłam...
Chudzinka Ja wczoraj na ważeniu miałam 75, też bije swoje rekordy. Ale ja mała jestem
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:29   #1144
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

aclerya, fuuuuuj, ja bym jej te gacie rzuciła w gębę, bleeeee. Jak tam w ogóle można??

*misia*, powodzenia na wizycie
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:34   #1145
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Nie
Jeden palec to 2 cm. Piec palców to pełne rozwarcie
W sumie racja. To wina kalafiora ciążowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:43   #1146
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Malujesz te skrzynki z Ikei? Jakie farby wybrałaś? Ja zamówiłam z polecenia Silver Americana Decor i się zastanawiam czy mi ich wystarczy, one mają dość małą pojemność
Pólek i zasłon też jeszcze nie mam, nie wiem czy zdążę przed porodem ogarnąć ten temat.




Nie jestem specjalistą, ale dwa palce to chyba więcej niż 2 centymetry



Chudzinka Ja wczoraj na ważeniu miałam 75, też bije swoje rekordy. Ale ja mała jestem
Ja mam 160 i waze juz rowne 80kg. W 2 tyg przytylam 2kg :/

Aclerya chwala bogu ze tesciowa 7tys km ode mnie. Moge przynajmniej myslec ze to fajna babka bo raczej sie nigdy nie przekonam jaka jest na prawde 😂

Olutka tez musze isc na podworko powiesic pranie. Sil brak. Chyba zjem druga bulke z milky way do smarowania
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:46   #1147
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ja mam 160 i waze juz rowne 80kg. W 2 tyg przytylam 2kg :/

Aclerya chwala bogu ze tesciowa 7tys km ode mnie. Moge przynajmniej myslec ze to fajna babka bo raczej sie nigdy nie przekonam jaka jest na prawde 😂

Olutka tez musze isc na podworko powiesic pranie. Sil brak. Chyba zjem druga bulke z milky way do smarowania
Milky way do smarowania??? Ślinotok!!!!!!!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 10:46   #1148
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Tak zrób! Niech zrobi wreszcie coś pożytecznego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak zobaczyła co się święci to na dół zbiegła...

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Aaaa waga dziś wybiła 70 kg! W życiu tyle nie ważyłam...

Zazdroszczę!!!

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Silver kciuki mocno zaciśnięte za wagę Oliwki.
Olutka albo mnie przyjmą albo stwierdza że już czas i mogę rodzić tak czy inaczej
cwk hahaha a istnieje coś takiego jak wewnętrzny spokój w 9 miesiącu?
Oj tak potrzeba szukania co chwilę tyko zło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oby jednak przyjęli

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Malujesz te skrzynki z Ikei? Jakie farby wybrałaś? Ja zamówiłam z polecenia Silver Americana Decor i się zastanawiam czy mi ich wystarczy, one mają dość małą pojemność
Pólek i zasłon też jeszcze nie mam, nie wiem czy zdążę przed porodem ogarnąć ten temat.

Nie jestem specjalistą, ale dwa palce to chyba więcej niż 2 centymetry

Chudzinka Ja wczoraj na ważeniu miałam 75, też bije swoje rekordy. Ale ja mała jestem

Wiesz co, ja wezmę w końcu z mieszalnika z Leroy Merlin bo chcę mieć odcień idealnie pasujący do tkanin, żeby wszystko w miarę do siebie pasowało...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:47   #1149
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
W sumie racja. To wina kalafiora ciążowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przez moj kalafior ciazowy to w szpitalu dokumenty w poniedzialek wypisywalam chyba z pol godziny. A to tylko kilka danych i ankieta. Wgl nie moge sie skupic na niczym
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:47   #1150
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ja mam 160 i waze juz rowne 80kg. W 2 tyg przytylam 2kg :/

Aclerya chwala bogu ze tesciowa 7tys km ode mnie. Moge przynajmniej myslec ze to fajna babka bo raczej sie nigdy nie przekonam jaka jest na prawde 😂

Olutka tez musze isc na podworko powiesic pranie. Sil brak. Chyba zjem druga bulke z milky way do smarowania
Milky way

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:49   #1151
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Zazdroszcze ze macie takie fajne wychuchane pokoiki i miejsce na nie! Ja juz marze o swoim domku albo mieszkaniu, ale jeszcze dluuugo dlugo sie to nie spelni.
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 10:49   #1152
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja wezmę w końcu z mieszalnika z Leroy Merlin bo chcę mieć odcień idealnie pasujący do tkanin, żeby wszystko w miarę do siebie pasowało...
O tym nie pomyślałam. Dobry pomysł
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:56   #1153
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dziś jest zły dzień! A ja nie mam milky way do smarowania 😭😭😭😭😭😭
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:58   #1154
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Piona, ja też nic nie robię z kroczem
Mimo że położna na szkole rodzenia tłumaczyła jak, parę zdań potem powiedziała że i nich w szpitalu 90% pierworódek jest nacinanych :/
Ciekawe w sumie, ile dziewczyn faktycznie działa z tymi masażami itp., i czy nie jest tak, że 90% cośtam słyszało, ale usłyszało, że przy pierwszym i tak tną, więc odpuściło
Ja tam się smaruję, jak pomoże, to fajnie, jak nie, to trudno

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Ja tam batoniki to mam dla siebie na czas pobytu w szpitalu... Tż-ta co najwyżej poczęstuję jednym...
Ja jeszcze nie mam, ale też tak planuję. Niech się martwi o swoją wałówkę sam

Cytat:
Napisane przez kulkatm Pokaż wiadomość
Nie odzywalam się, bo w niedzielę wyladowalam w szpitalu, ponieważ odszedł mi czop, skurcze miałam od kilku godzin regularnie co 7 minut a do tego doszły wymioty i krwawienie. No ale mój synuś stwierdził że to jeszcze nie czas i skurcze w sumie ustały a jak są to nieregularne wiec dzis przyjechalismy do domu odpocząć i w spokoju czekamy na rozwój sytuacji ;-)
A w szpitalu mój telefon zwariował i nie mialam internetu stąd ta cisza ;-)
To trzymamy kciuki! Oby następnym razem alarm nie był fałszywy

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Alloffkowa, napisz podanie do maleństwa:

" Zwracam się z uprzejmą prośbą o natychmiastowe opuszczenie brzucha w nieprzekraczalnym terminie 12 lipca. W przeciwnym razie zostaną podjęte odpowiednie kroki, celem wykurzenia lokatora."

skojarzył mi się taki obrazek, ale to przy drugim dziecku


Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Mnie do szału doprowadza mój mąż jak potrafi mówić teściowej np przyszła do nas paczka z apteki i były tam maczugi i podkłady na łóżko jak będę krwawiła po porodzie...

Mój jest na szczęście jakiś niekumaty. Zajrzał ostatnio do moich szpitalnych toreb (mówiłam mu, że wolę się spakować zawczasu) i pyta, co to za torby popakowane, przecież nigdzie nie jedziemy, gdzieś się wybieram?
Tak, kurczę, na wakacje all inclusive & spa do szpitala, w końcu będę mieć urlop. A że macierzyński, ojtam
Jak zobaczył paczkę podkładów, to spytał, po co to i jak się tego używa

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Nie, mój mąż nie jest jedynakiem. I staje po mojej stronie, jeśli chodzi o teściową. Wczoraj poszło o to, że rozmawiałam w nocy o tym jak się czuję z jego siostrą cioteczną. A jego zdaniem to nie jest temat do rozmów. I że wymyślam z tymi wizytami u lekarza.. Za często chodzę.
Ech, faceci. Teraz na końcu trzeba często, lepiej za często niż za rzadko... :/

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
A dziewczyny które chodziły na sr jak Wam położne mówiły kiedy przy takich pogodach można wychodzić na dwór? Ciekawa jestem opinii położnych czy pokrywają się z moim zdaniem
Moja przy letniej pogodzie (w sensie, ciepło i bez deszczu) pozwoliła nawet następnego dnia po wyjściu ze szpitala
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:00   #1155
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
My chyba zbankrutujemy na papierze toaletowym i wodzie. Jestem w wc co 15 minut. Siku kilka kropli a wrażenie pełnego pęcherza jakbym wypiła keg piwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:01   #1156
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Czy położna wpisuje Wam dane z wizyt w książeczkę ciąży? Moja wpisuje i tym samym nie mam już miejsca na notatki wyników od gina

Od początku przytyłam 11kg, w ostatnim miesiącu +2kg, a byłam pewna że teraz właśnie najwięcej mi przybędzie bo takiej chcicy na słodkości nie miałam nigdy - codziennie coś pożeram plus owoce kilogramami. A przez dwa tygodnie tylko + 0,5kg i obstawiam że to głównie przyrost wagi synka.
Obrzęków brak, więc za dużo wody chyba we mnie nie ma.
Ciekawe jak będzie z apetytem po porodzie
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:02   #1157
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Ja nie będę prac, przy córce nie prałam i nic jej nie było


Masakra
A propo's teściowej to pamietam jak przyjechała moja po porodzie w odwiedziny z prezentem dla mnie... Kupiła majtki obciskające w rozmiarze S (kiedy dla mnie to przynajmniej XL). I jeszcze z tekstem wyskoczyła ze powinny byc dobre bo przymierzała na sobie teraz mnie to śmieszy ale wtedy to normalnie zamknęłam się w łazience z rykiem.



Faceci tego nie rozumieją, tej koncówki ciąży i zmartwień, tego ze do lekarza trzeba chodzic non stop.
Ja też nowego fotelika nie pralam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:03   #1158
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Z sikaniem mam to samo. Juz nawet kupilam tanszy papier toaletowy na sikundy bo to az szkoda!

Elrosa ja nic nie robie i nie masuje. Nie wierze w taka magie A maz to fest odkrywczy, po co pakowac torby w 9mc 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:03   #1159
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Zazdroszcze ze macie takie fajne wychuchane pokoiki i miejsce na nie! Ja juz marze o swoim domku albo mieszkaniu, ale jeszcze dluuugo dlugo sie to nie spelni.

Ale pomyśl jaka będzie frajda urządzać pokoiki dla.... 3 dzieci
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 11:05   #1160
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
A dwa palce to nie dwa centymetry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tjaaa chciałbys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:05   #1161
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Czy położna wpisuje Wam dane z wizyt w książeczkę ciąży? Moja wpisuje i tym samym nie mam już miejsca na notatki wyników od gina

Od początku przytyłam 11kg, w ostatnim miesiącu +2kg, a byłam pewna że teraz właśnie najwięcej mi przybędzie bo takiej chcicy na słodkości nie miałam nigdy - codziennie coś pożeram plus owoce kilogramami. A przez dwa tygodnie tylko + 0,5kg i obstawiam że to głównie przyrost wagi synka.
Obrzęków brak, więc za dużo wody chyba we mnie nie ma.
Ciekawe jak będzie z apetytem po porodzie
Ja po porodzie to mialam takie gastro ze nie jadlam tylko wciagalam nosem. Co karmienie musialam cos zjesc bo umieralam z glody
Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Ale pomyśl jaka będzie frajda urządzać pokoiki dla.... 3 dzieci
Omg juz mi 3 wrozysz? Mam nadzieje ze bede pokoik urzadzac zanim 3 bedzie 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:06   #1162
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Wow kurier dostarczył laktator - dokładnie 24h po złożeniu zamówienia, szacun (z Wawy) Można? Można!
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:07   #1163
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Wow kurier dostarczył laktator - dokładnie 24h po złożeniu zamówienia, szacun (z Wawy) Można? Można!
Tak jak moj materacyk. Oklaski dla sprzedawcow! 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:09   #1164
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ja po porodzie to mialam takie gastro ze nie jadlam tylko wciagalam nosem. Co karmienie musialam cos zjesc bo umieralam z glody

Omg juz mi 3 wrozysz? Mam nadzieje ze bede pokoik urzadzac zanim 3 bedzie 😂
Muszę sobie opracować listę przekąsek i popitek do sesji KP, żeby syfu nie wciągać
Pewnie, że będziecie na swoim już we 4, ale może jeszcze dla córeczki baldachimy wybierać będziesz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Tak jak moj materacyk. Oklaski dla sprzedawcow! 😂

Dokładnie! Po przebojach z Pocztą Polską i innymi Pocztexami, to co jest normą, uznajemy za WOW
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:11   #1165
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Dziś jest zły dzień! A ja nie mam milky way do smarowania 😭😭😭😭😭😭
Ja też ;(

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Ciekawe w sumie, ile dziewczyn faktycznie działa z tymi masażami itp., i czy nie jest tak, że 90% cośtam słyszało, ale usłyszało, że przy pierwszym i tak tną, więc odpuściło
Ja tam się smaruję, jak pomoże, to fajnie, jak nie, to trudno


Ja jeszcze nie mam, ale też tak planuję. Niech się martwi o swoją wałówkę sam


To trzymamy kciuki! Oby następnym razem alarm nie był fałszywy



skojarzył mi się taki obrazek, ale to przy drugim dziecku





Mój jest na szczęście jakiś niekumaty. Zajrzał ostatnio do moich szpitalnych toreb (mówiłam mu, że wolę się spakować zawczasu) i pyta, co to za torby popakowane, przecież nigdzie nie jedziemy, gdzieś się wybieram?
Tak, kurczę, na wakacje all inclusive & spa do szpitala, w końcu będę mieć urlop. A że macierzyński, ojtam
Jak zobaczył paczkę podkładów, to spytał, po co to i jak się tego używa



Ech, faceci. Teraz na końcu trzeba często, lepiej za często niż za rzadko... :/


Moja przy letniej pogodzie (w sensie, ciepło i bez deszczu) pozwoliła nawet następnego dnia po wyjściu ze szpitala
Eee tam, w razie w zagadam żeby mnie zszyli tak że będzie ciaśniej niż u dziewicy 😂

Mój to też niekumaty... Chyba dopiero na szkole rodzenia dowiedział się że istnieje takie coś jak połóg 😂
Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Wow kurier dostarczył laktator - dokładnie 24h po złożeniu zamówienia, szacun (z Wawy) Można? Można!
Wiedział że to dla lipcówki 😂
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:15   #1166
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hello!

Nie dam rady Was tu nadrobić, ale mam nadzieję, że żadne wazne wydarzenie mnie nie ominęło. Bo rozumiem, że na FB z ktorym jestem bardziej na bieżąco pojawiłoby sie info

Moje dziecko w koncu dzis postanowiło udowodnić lekarzom, że jest ruchliwe i najpierw na USG trafiliśmy na baaaaardzo miłego pana doktora, ktory poświecił nam na tyle czasu ile trzeba, zeby mały sie rozruszał - 15 min zaczepiania i miziania brzucha i w koncu dostaliśmy pkt za ruchy płodu. A potem na półgodzinnym KTG moje dziecko poruszyło się 42 razy. Szkoda, ze wczesniej nie chciał sie tak prezentować, to moze bylibyśmy w domu
No ale czekamy cierpliwie az cos sie rozkręci, bo na KTG skurcze piszą sie regularnie - szkoda tylko, ze to nie te porodowe
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:20   #1167
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Yousthyna, oby te porodowe też niedługo były! Super, że w koncu dobre wyniki
Towarzystwo na sali masz to samo ciągle? Na nudę okropną nie cierpisz?
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:24   #1168
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Yousthyna, super że wieści pozytywne i dzidziuś zaczął współpracować

Ja dziś też już po ktg, też mi się jakieś skurcze zaznaczają, a macie takie szerokie te piki jak Bieszczady, czy ostre jak Rysy, bo Ja trochę takich i takich.
Jutro znów kontrolne usg i ocena AFI.
8 dzień mija mi na patologii, mówię do męża, że czuję się jak inkubator, bo nic nie robię, ale nie załamuje mnie to, bo wiem że to ostatnie chwile takiej totalnej życiowej laby
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:39   #1169
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej dziewczynki...

Jakiś kiepski czas mam....2 dzień mimo wyspania jestem nie do życia - jakaś taka senna, zmęczona...do tego wróciło mi nocne sikanie, chodzę z 5 razy już 2 noc...

Margosia zdrówka dla synka...obyś TY się nie zaraziła...

Lazurowa
u Ciebie to już prawie z górki..zacznie się a urodzisz ekspresem

Dreamer mój też na początku by niemal nie do dobudzenia i sporo spadł w pierwszych dniach, a potem jak zaczął przybierać to lekarz dziwił się że to tylko na samym kp...będzie dobrze

Ananka fajnie, że Tż przygotował wam tak wygodnie kącik kąpielowo-przewijakowy

MamaNiny Ty zdecydowanie musisz szybko urodzić i mieć święty spokój w domu

Olutka wiem, że Ci przykro ale w sumie dobrze, że tak szybko sie autko sprzedało..

Elfka będę czarownicą i przepowaiadam Ci poród na dziś..

Kulka to rzeczywiście blisko było...no i pewnie na dniach akcja się zakończy porodem

Yousthyna widzisz wystarczy fajny lekarz i już dzidziol współpracuje
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:44   #1170
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Yousthyna tzn ze z tamtymi lekarzami sie nie polubil.

Mam nadzieje ze nasze dziewczyny szpitalne sie nie nudza za mocno

Upal znowu do nas przyszedl. Ale jest plus, pranie szybko wyschnie
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.