Perfumy i koty ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 11:47   #61
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez ganglion Pokaż wiadomość
Moja koteczka dokładnie tak samo, biegnie na dywan i tam załatwia swoje sprawy
ooo taaaaak, dokładnie moja kotha od czasu do czasu robi straszny gwałt, wrzask , leci galopem przez całe mieszkanie z krzykiem "ojejujeju ,obym tylko zdążyła!" na małżową kołdrą i bueeeee, wieelki kłak jak serdel
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:33   #62
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ooo taaaaak, dokładnie moja kotha od czasu do czasu robi straszny gwałt, wrzask , leci galopem przez całe mieszkanie z krzykiem "ojejujeju ,obym tylko zdążyła!" na małżową kołdrą i bueeeee, wieelki kłak jak serdel

Moje dziś odwaliły jeszcze lepszy numer, pierwszy raz, jak mam je od 10 lat, okazało się, że kuweta jest za krótka. Wlazła jedna do środka, dupsko wystawiła na zewnątrz i miałam kałużę do sprzątnięcia. Teraz latam ze sprayem szpitalnym, bo za punkt honoru stawiam sobie, żeby mieszkania nie było czuć kotem...

Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:38   #63
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Perfumy i koty ;)

Po co stać na zimnych płytkach/panelach i odmrażać sobie łapki jak cieplutka kołdra czy włochaty dywan zachęcają do robienia różnych rzeczy? Inteligentne te nasze zwierzaki : ) Mój pies nawet je na dywanie, wyciąga kawałek żarełka z miski, idzie zjeść na dywan i wraca do miski i tak wkoło. Jak jest zupka, to bierze miskę w zęby i zanosi na dywan. Jak narozlewa, to na koniec grzecznie zliże kafelki, taki kulturalny psiak : )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 13:57   #64
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

a to ci wątas
jak już w kuwecie jest jedno kupsko bo służba nie zdążyła sprzątnąć, to drugiemu zdarza się zrobić obok. Ale to nasza wina, od małego miały sprzątane na bieżąco i się nauczyły że do kuwety z zawartością się nie wchodzi Niestety, więcej niż dwie w toalecie się nie mieszczą, więc jak nie ma nikogo w domu kilkanaście godzin, to często na płytkach oraz dywaniku czekają prezenty Ale służba i tak się cieszy, że jak dotychczas nie znalazła prezentów poza toaletą
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:05   #65
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:10   #66
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

a co do neutralizacji zapachów - był kiedyś w zooplusie bardzo skuteczny spray o obłędnym, korzennym zapachu - używałam normalnie jako odświeżacz, dobrze neutralizował wszelkie wonie i bardziej niż na kocie potrzebowałam go na kuchenne po smażeniu ryby np. Ale już go nie ma, szkoda

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
z windą?
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:12   #67
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 14:12   #68
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 882
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
...
z windą?
obsługiwaną ręcznie przez służbę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:16   #69
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
obsługiwaną ręcznie przez służbę
niedoczekanie, prędzej nauczę robić tak
https://www.youtube.com/watch?v=oL9bAZsQjkQ

i oczywiście spuszczać wodę

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2016-09-26 o 14:17
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:52   #70
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Czuje sie lekko poszkodowana, bo mam psa ale w sumie....tez lubie czytac o kotach
Sasiadka ma kota, liczy sie?

Moj buldog zsikal sie tylko raz na lozko, ale na meska polowke, nie moja Bylo to w tym samym dniu, kiedy pierwszy raz podniosl noge do sikania (krzyknelam wtedy na dworze hurraaaa ) . Wiecej sie juz nie zesikal. No i plus....nic nie smierdzialo. Wystarczylo zwykle pranie poscieli

Proponuje zmienic tytul watku na "Najbardziej trwale perfumy na kocie siuski"
psie siuśki w ogóle są mniej smrodliwe niż ludzkie i kocie. Nie twierdzę, że nie pachną, ale jak nam Jur chorował i kilka dni się trochę obsikiwał, bo miał problem z podniesieniem nóżki, do dopiero po jakimś czasie zajarzyłam, że to, że dziwnie pachnie, wynika właśnie stąd, że się obsikuje, a nie np jest to zapach wynikający ze stresu/bólu.

A poza tym, to mi się zawsze wydawało, że kot jest mniej kłopotliwy niż pies - robi do kuwety, nie potrzebuje tak ludzkiego towarzystwa, taki chomik, tylko na wolności. Okazuje się, że pies poza tym, że wymaga wyprowadzania, to emocjonalny prostak - przytulić, pogłaskać, pogadać, nakarmić, i gra gitara - kotu to trzeba zapewnić komfort psychiczny większy niż foszastej babie
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 06:10   #71
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 06:14   #72
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 882
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mi też - taki specyficzny układ sado-macho
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 07:44   #73
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mi też - taki specyficzny układ sado-macho
u nas to ostatnio dosłownie wieczorem kot mości sobie legowisko na kołdrze, na moich nogach a dokładniej pomiędzy, w zagłębieniu otoczony nogami jeszcze przykrywam kocykiem i nie ruszam się przez całą noc, żeby kotku nie dać kopniaka bo przecież byłoby mu przykro

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2016-09-27 o 07:47
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 08:46   #74
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:04   #75
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Moje dziś odwaliły jeszcze lepszy numer, pierwszy raz, jak mam je od 10 lat, okazało się, że kuweta jest za krótka. Wlazła jedna do środka, dupsko wystawiła na zewnątrz i miałam kałużę do sprzątnięcia. Teraz latam ze sprayem szpitalnym, bo za punkt honoru stawiam sobie, żeby mieszkania nie było czuć kotem...

Zapisz
u mnie sie kothu tak zdarza , że zad wystaje i siuśki lądują poza, a czasem się gubi kawałek kupy gdzieś w okolicy po opuszczeniu kuwety
Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
a to ci wątas
jak już w kuwecie jest jedno kupsko bo służba nie zdążyła sprzątnąć, to drugiemu zdarza się zrobić obok. Ale to nasza wina, od małego miały sprzątane na bieżąco i się nauczyły że do kuwety z zawartością się nie wchodzi Niestety, więcej niż dwie w toalecie się nie mieszczą, więc jak nie ma nikogo w domu kilkanaście godzin, to często na płytkach oraz dywaniku czekają prezenty Ale służba i tak się cieszy, że jak dotychczas nie znalazła prezentów poza toaletą
a moje maja odwrotnie - jak tylko kuweta wyczyszczona , natychmiast pędzą jedno przez drugie, żeby chociaż troszkę, chociaż na siłę, ale coś napaskudzić
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja mam tak z jedzeniem kothy - jak łaskawie zbliży sie do miski i zacznie jeść, cały dom musi zastygnąć, bo cholera ma deficyt uwagi i byle brzęknięcie wystarczy , żeby zapomniała , że ma jeść
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
A poza tym, to mi się zawsze wydawało, że kot jest mniej kłopotliwy niż pies - robi do kuwety, nie potrzebuje tak ludzkiego towarzystwa, taki chomik, tylko na wolności. Okazuje się, że pies poza tym, że wymaga wyprowadzania, to emocjonalny prostak - przytulić, pogłaskać, pogadać, nakarmić, i gra gitara - kotu to trzeba zapewnić komfort psychiczny większy niż foszastej babie
no a co , chcesz mieć boga w domu to się staraj
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
albo wszystko przestało smakować i trzeba szukać, co jaśnie państwo raczy zjeść , kupując coraz to nowe delikatesy, które się łaskawie spożywa jeden raz
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
słusznie i budzisz się przy każdej chęci zmiany pozycji , żeby koteckowi snu nie zakłócić, nic to , że wstajesz połamana i niewyspana, kotecek szczęśliwie dospał snem ciągłym do rana
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:30   #76
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:24   #77
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość

z windą?
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
obsługiwaną ręcznie przez służbę


Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
psie siuśki w ogóle są mniej smrodliwe niż ludzkie i kocie. Nie twierdzę, że nie pachną, ale jak nam Jur chorował i kilka dni się trochę obsikiwał, bo miał problem z podniesieniem nóżki, do dopiero po jakimś czasie zajarzyłam, że to, że dziwnie pachnie, wynika właśnie stąd, że się obsikuje, a nie np jest to zapach wynikający ze stresu/bólu.
Zgadza sie
Nawet jak sikal na mate to malo bylo czuc. Zreszta, Maks obsikuje sobie przednie lapy, taki ma strumien i tez malo czuc. Ot, czasami czuc jak skarpetkami, ale uwielbiam te jego kopytka
Za to po kapieli pachnie rozami
Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
u nas to ostatnio dosłownie wieczorem kot mości sobie legowisko na kołdrze, na moich nogach a dokładniej pomiędzy, w zagłębieniu otoczony nogami jeszcze przykrywam kocykiem i nie ruszam się przez całą noc, żeby kotku nie dać kopniaka bo przecież byłoby mu przykro
Mam podobnie, z psem. Uwali sie to to z boku, ani koldry spod niego wyciagnac i spie na brzegu, bo przeciez on musi spac z wyprostowanymi lapami, jeszcze sie dran odpycha Najlepiej jak spi na plecach Tylko co dziwne, zawsze spi z dupka i jajcami przy mojej twarzy, moze nie tuz tuz, ale robi obrot i kladzie sie tulowiem skierowanym w moje stopy, chyba ze to chodzi, ze chce miec widok na drzwi

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta



Kochane te nasze zwierzaki
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-09-27 o 13:25
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:43   #78
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
słusznie i budzisz się przy każdej chęci zmiany pozycji , żeby koteckowi snu nie zakłócić, nic to , że wstajesz połamana i niewyspana, kotecek szczęśliwie dospał snem ciągłym do rana
aaale kothy są dwa; i podczas gdy ten leżący w nogach lubi rano pospać dłużej, drugi jeszcze przed świtem każe wstawać, dawać jeść i towarzyszyć w porannych kocich obrządkach jakby się nie zachować, obu jaśnie panom nie dogodzisz
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 21:51   #79
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a moje maja odwrotnie - jak tylko kuweta wyczyszczona , natychmiast pędzą jedno przez drugie, żeby chociaż troszkę, chociaż na siłę, ale coś napaskudzić
O tak, świeży żwirek trzeba ochrzcić!
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 06:28   #80
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 882
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
u mnie sie kothu tak zdarza , że zad wystaje i siuśki lądują poza, a czasem się gubi kawałek kupy gdzieś w okolicy po opuszczeniu kuwety

a moje maja odwrotnie - jak tylko kuweta wyczyszczona , natychmiast pędzą jedno przez drugie, żeby chociaż troszkę, chociaż na siłę, ale coś napaskudzić

...
ad. 1 - na to jest rada - kryta kuweta
ad.2 - moja jedna też tak miala, stała obok jak było czyszczenie i miałam wrażenie, że nóżką przytupuje niecierpliwie kiedy będzie już można tentego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O tak, świeży żwirek trzeba ochrzcić!
- moja kuweta, mój teren, zaznaczam!
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 08:50   #81
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ad. 1 - na to jest rada - kryta kuweta
ad.2 - moja jedna też tak miala, stała obok jak było czyszczenie i miałam wrażenie, że nóżką przytupuje niecierpliwie kiedy będzie już można tentego



- moja kuweta, mój teren, zaznaczam!
U mnie w wakacje koteczka w nieswojej kuwecie (jej ale nowa, w innym miejscu) darła się obok, ze ranyjejubrudnoooo!!!, a potem czekała aż wyczyszczę i od razu się załatwiała. No, a jak nikogo nie było do sprzątania, to po prostu szła mnie znaleźć i na moich oczach demonstracyjnie na pierwszym lepszym łóżku albo kocyku robiła siuuuu. Nigdy nie załatwiła się w samotności po kryjomu na mebel. Tresowanie błyskawicznie zadziałało i jak słyszałam któregoś kota w kuwecie, to leciałam z łopatką na złamanie karku, bo przecież kuwetka MUSI być absolutnie czysta!

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2016-09-28 o 08:51 Powód: gubię ogonki
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:23   #82
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
aaale kothy są dwa; i podczas gdy ten leżący w nogach lubi rano pospać dłużej, drugi jeszcze przed świtem każe wstawać, dawać jeść i towarzyszyć w porannych kocich obrządkach jakby się nie zachować, obu jaśnie panom nie dogodzisz
jeden spoczywa na mnie, drugi na małżu , dwa koty na jednym człowieku cierpiałyby niewygodę, bo każdy kot potrzebuje dwóch nóg dla własnego wyłącznego użytku
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
U mnie w wakacje koteczka w nieswojej kuwecie (jej ale nowa, w innym miejscu) darła się obok, ze ranyjejubrudnoooo!!!, a potem czekała aż wyczyszczę i od razu się załatwiała. No, a jak nikogo nie było do sprzątania, to po prostu szła mnie znaleźć i na moich oczach demonstracyjnie na pierwszym lepszym łóżku albo kocyku robiła siuuuu. Nigdy nie załatwiła się w samotności po kryjomu na mebel. Tresowanie błyskawicznie zadziałało i jak słyszałam któregoś kota w kuwecie, to leciałam z łopatką na złamanie karku, bo przecież kuwetka MUSI być absolutnie czysta!
doooobry personel

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ad. 1 - na to jest rada - kryta kuweta
ad.2 - moja jedna też tak miala, stała obok jak było czyszczenie i miałam wrażenie, że nóżką przytupuje niecierpliwie kiedy będzie już można tentego
1.kuweta jest kryta, ale wejście musi być otwarte, bo w tej plastikowej płytce zasłaniającej czai się Straszny Potfur blokujący wejście i straszący kotha
2. też bywa
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:44   #83
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:53   #84
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cholera, a ja wciąż kumulacji nie mogę trafić , nie mogę zaspokoić podstawowych potrzeb bytowych moich kothów , jedną kuwetę mają
Ale zaraz, to wychodzi nie po dwie, a po sześć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2016-09-28 o 09:54
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:58   #85
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:07   #86
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy i koty ;)

:tor ba:
ale póki co jeszcze mnie z domu nie wyrzuciły, znaczy nie jest tak źle
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:10   #87
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

[QUOTE=Parabelka;65789891]jeden spoczywa na mnie, drugi na małżu , dwa koty na jednym człowieku cierpiałyby niewygodę, bo każdy kot potrzebuje dwóch nóg dla własnego wyłącznego użytku [QUOTE]

moje uważają małża za równego sobie - nawet jak leżą razem to inaczej to wygląda

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dobrze że moje nie potrafią czytać (chyba)
no cóż... planujemy budowę domu, nawet już działka jest...

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2016-09-28 o 10:30
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:17   #88
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Perfumy i koty ;)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:28   #89
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie wiem jak lepiej, czy jeden pokój dla obu czy kazdemu oddzielny, czy bawialnia wspólna a oddzielne sypialnie... bo toaletę to chyba trzeba conajmniej jedną na kota... taką sporą
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:26   #90
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Perfumy i koty ;)

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
nie wiem jak lepiej, czy jeden pokój dla obu czy kazdemu oddzielny, czy bawialnia wspólna a oddzielne sypialnie... bo toaletę to chyba trzeba conajmniej jedną na kota... taką sporą
Piętro. Z doświadczenia mówię, całe piętro.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-08 11:40:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.