swiadoma zdrada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 11:39   #1
kaszmir4343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10

swiadoma zdrada


hej. odrazu mowie ze nie jest to z mojej strony zadna prowokacja. ale zaczne od poczatku.

mam 23 lata i jestem szczesliwa mezatka od prawie roku.
jeszcze przed slubem poznalam mezczyzne (35 lat) z ktorym bardzo dobrze mi sie rozmawialo traktowalam go jak ojca a on mysle ze mnie jak corke. dodam ze on tez jes zonaty.
jednak od jakiegos czasu zaczelo cos miedzy nami iskrzyc. mamy sie ku sobie. on mnie fascynuje i strasznie ciekawa jestem jak by z nim bylo , wiem ze jest doswiadczonym mezczyzna mial wiele kobiet. nie laczy nas wiez emocjonalna tzn bardzo sie lubimy i tyle bardziej sie pociagamy fizycznie. jeszcze do niczego miedzy nami nie doszlo ale wiem ze dojdzie jestem tego swiadoma i chce tego.

powiecie ze zranie mojego meza. wiem ze tak sie stanie. tzn nie chce mu nic mowic wiec to ja bede zyla z wyrzutami sumienia do konca zycia. nie wiem skad ten pociag sie bierze to jest wrecz obsesyjne. moze dlatego ze moj TZ nie jest zbyt dobrym kochankiem i mimo wielu prob zmiany w lozku on i tak robi po swojemu. nie chce z powodu sexu sie z nim roztawac ale tez nie chce zyc cale zycie sflustrowana ze nie jest mi dobrze. wiem ze to egoistyczne podejscie ale nic na to nie poradze.

kocham TZ-ta. pewnie stwierdzicie ze to klamstwo skoro go zdradze. a ja mysle ze nie. jezeli tego nie zrobie nasze malzenstwo rozpadnie sie bo wiecznie jestem niezadowolona z naszego zycia intymnego co odbija sie na calym zwiazku.

powiecie ze nie zasluguje na swojego meza i ja sie z tym zgadzam w 100% bo on jest cudownym facetem.

musialam sie tu wygadac bo dusze to w sobie. a moze ktoras z was zdradzila tak swiadomie i z pewna checia??
wiem ze teraz spotkam sie z krytyka ale nie bede sie usprawiedliwiac bo wiem ze robie zle ale to ja poniose tego konsekwencje bo przez cale zycie bede musiala patrzyc w ta kochajaca twarz ze swiadomoscia ze zdradzilam no ale moj wybor.

zapytacie po co to napisalam?
bo tak, bo tego potrzebowalam bo chcialam komus to opowiedziec
pozdrawiam
kaszmir4343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:48   #2
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: swiadoma zdrada

o rety :/

jeśli jestes wiecznie niezadowolona to być może własnie z takiego negatywnego nastawienia do seksu z własnym mężem? jeśli Ci nie odpowiada to przestan się dąsać i weź sprawy w swoje ręce, poeksperymentuj, UWIERZ dla chcącego NIE MA nic trudnego...

po drugie... niestety w daaawnym związku zdradziałam... i uwierz mi po raz drugi, że tez miałąm zamiar niczego nie mówić... wiedziałam że jestem silna, a wyrzuty sumienia przejdą same... niestety albo i stety powiedziałam o wszystkim... jeśli uważasz że dasz rade to ukrywać to jestem przekonana że jestes w błędzie


i jeszzce jedno - wiesz płakać się chce, że kobieta z zaledwie 1-rocznym stażem małżenskim myśli już o zdradzie... słów mi brakuje

p.s. jak się kogoś kocha to zdrada NIE PRZECHODZI nawet przez myśl....
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:58   #3
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
kocham TZ-ta. pewnie stwierdzicie ze to klamstwo skoro go zdradze. a ja mysle ze nie. jezeli tego nie zrobie nasze malzenstwo rozpadnie sie bo wiecznie jestem niezadowolona z naszego zycia intymnego co odbija sie na calym zwiazku.

powiecie ze nie zasluguje na swojego meza i ja sie z tym zgadzam w 100% bo on jest cudownym facetem.

zdrada do podtrzymana małżeństwa?śmiać mi się chce,że musisz to zrobić żeby podtrzymać związek.
pierwsze słysze.
i co?
będziesz chodzić przy swoim mężu rozszczęśliwiona bo miałas cudowny seks?bo miałas super orgazm?
a co jak poczucie winy zniszczy małżeństwo?

jestem zdania że nie należy wiąząć się z kimś na poważnie jeśli sie nie jest dopasowanym w łóżku.

porozmawiaj z mężem o waszym życiu,od tej strony łóżka.
a nie leć w ramiona kolesia,który po zaspokojeniu swoich żądz zostawi Cię.
rozmawiałaś wogóle z mężem o tych sprawach?

ja nigdy nie byłabym zdolna do "świadomej zdrady"


a jak twój mąż zabawiał by się z inna żeby ratować małżeństwo?


moim zdaniem nie kochasz swojego męża.
gdybyś go kochała nigdy w życiu nie naposałabyś takiego postu.

edit:
ale już postanowiłaś...że zdradzisz.
zantanów się.
w końcu przysięga małżęńska do czegoś zobowiazuje.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:12   #4
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
mam 23 lata i jestem szczesliwa mezatka od prawie roku.

sama sobie przeczysz.

zrobisz co zechcesz, myślisz ze na jednej zdradzie sie skończy? że jeden numerek i nagle będziesz super szczęsliwa w łóżku? kupa. będziesz zdradzać go non stop, bo za pewne spodoba Ci sie w łóżku z innym. i co? bedziesz dalej 'szczęśliwą mężatką'? a Twój mąż będzie miał takie poraoże że w drzwiach nie będzie się mieścił...

jeśli czegoś brakuje Ci w seksie z meżem to porozmawiaj z nim, zmieńcie pozycje, dodajcie gażety, nakręcaj go fajną bielizną itd zachowujesz sie nie fair - nie satysfakcjonuje Cie seks z meżem, kładziesz lache na to i lecisz do innego? nie tak rozwiązuje się takie sprawy...

a co do tego 35-letniego. jego też nie satysfakcjonuje seks z żoną? czy on tak chce zaliczyć dla sportu? a może jest dobrym samarytaninem który poświęci się dla waszego małżeństwa?
__________________
srutu-tutu

Edytowane przez wredny_krasnal
Czas edycji: 2008-03-21 o 12:19 Powód: +
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:14   #5
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
zdrada do podtrzymana małżeństwa?śmiać mi się chce,że musisz to zrobić żeby podtrzymać związek.
pierwsze słysze.
i co?
będziesz chodzić przy swoim mężu rozszczęśliwiona bo miałas cudowny seks?bo miałas super orgazm?
a co jak poczucie winy zniszczy małżeństwo?

z rana szybciuteńko do łóżka innemu facetowi wskoczy a później będzie ćwierkać do męża, no no. ciekawa hipoteza

PS. seks jest ważny, bardzo ważny, ale chyba 'widziały gały co brały' przed ślubem? a może nagle mąż stał się taki beznadziejny w łóżku? a może jemu z Tobą też jest na nic i też na boku ma kogoś. oj oj oj sorryyy - wy się kochacie przecież
__________________
srutu-tutu

Edytowane przez wredny_krasnal
Czas edycji: 2008-03-21 o 12:22 Powód: ++
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:18   #6
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: swiadoma zdrada

.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2008-03-23 o 18:58
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:19   #7
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: swiadoma zdrada

przecież to jest bez sensu:/
jak można w taki sposób załatwiać sprawy...
rzeczywiście jej maż bedzie miał imponujące poroże

ja rozmawiałabym z mężem miliony razy o seksie.
na pewno nie poleciałabym na pierwszego lepszego.

ale tutaj to wszystko już zostało postanowione....
nie ma mowy o jakiejkolwiek miłości.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 12:26   #8
Contra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: swiadoma zdrada

Po pierwsze postaw sie na miejscu swojego męża. Gdyby to on stwierdził, że najlepszym lekarstwem na wasz niezbyt udany seks jest przespanie się z inna kobietą, to czy mimo to czułabyś, że on nadal Cie kocha? Jak byś sie w ogóle wtedy poczuła?

Po drugie czy jestes pewna, że po przespaniu sie z tym drugim nie poczujesz do niego czegoś wiecej, nie zakochasz się w nim? To bardzo prawdopodobne. Tymczasem dla niego będzie to penie zaliczenie kolejnej panienki. Bedziesz cierpieć. Ty i Twój mąż.

Po trzecie robiąc to bedziesz odpowiedzialna za ew. rozbicie nie tylko Twojego związku ale za ew. rozbicie zwiazku tego drugiego, zastanów się czy warto.
Contra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:26   #9
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
hej. odrazu mowie ze nie jest to z mojej strony zadna prowokacja. ale zaczne od poczatku.

mam 23 lata i jestem szczesliwa mezatka od prawie roku.
jeszcze przed slubem poznalam mezczyzne (35 lat) z ktorym bardzo dobrze mi sie rozmawialo traktowalam go jak ojca a on mysle ze mnie jak corke. dodam ze on tez jes zonaty.
jednak od jakiegos czasu zaczelo cos miedzy nami iskrzyc. mamy sie ku sobie. on mnie fascynuje i strasznie ciekawa jestem jak by z nim bylo , wiem ze jest doswiadczonym mezczyzna mial wiele kobiet. nie laczy nas wiez emocjonalna tzn bardzo sie lubimy i tyle bardziej sie pociagamy fizycznie. jeszcze do niczego miedzy nami nie doszlo ale wiem ze dojdzie jestem tego swiadoma i chce tego.

powiecie ze zranie mojego meza. wiem ze tak sie stanie. tzn nie chce mu nic mowic wiec to ja bede zyla z wyrzutami sumienia do konca zycia. nie wiem skad ten pociag sie bierze to jest wrecz obsesyjne. moze dlatego ze moj TZ nie jest zbyt dobrym kochankiem i mimo wielu prob zmiany w lozku on i tak robi po swojemu. nie chce z powodu sexu sie z nim roztawac ale tez nie chce zyc cale zycie sflustrowana ze nie jest mi dobrze. wiem ze to egoistyczne podejscie ale nic na to nie poradze.

kocham TZ-ta. pewnie stwierdzicie ze to klamstwo skoro go zdradze. a ja mysle ze nie. jezeli tego nie zrobie nasze malzenstwo rozpadnie sie bo wiecznie jestem niezadowolona z naszego zycia intymnego co odbija sie na calym zwiazku.

powiecie ze nie zasluguje na swojego meza i ja sie z tym zgadzam w 100% bo on jest cudownym facetem.

musialam sie tu wygadac bo dusze to w sobie. a moze ktoras z was zdradzila tak swiadomie i z pewna checia??
wiem ze teraz spotkam sie z krytyka ale nie bede sie usprawiedliwiac bo wiem ze robie zle ale to ja poniose tego konsekwencje bo przez cale zycie bede musiala patrzyc w ta kochajaca twarz ze swiadomoscia ze zdradzilam no ale moj wybor.

zapytacie po co to napisalam?
bo tak, bo tego potrzebowalam bo chcialam komus to opowiedziec
pozdrawiam

jakos nie widze tego szczescia.

nie zostawisz meza bo jestes kobieta ktora nie umie byc sama.

a konsekwencje poniesie twoj maz a nie ty.

swiat nie kreci sie tylko wokol ciebie i twoich potrzeb.

zal...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:30   #10
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość

jestem zdania że nie należy wiąząć się z kimś na poważnie jeśli sie nie jest dopasowanym w łóżku.
dokładnie, nie oszukujmy się, seks jest ważny w związku i wazne jest wzajemne dopasowanie. A przed ślubem jak Ci było z obecnym mężem? czy zawsze było kiepsko,czy zmieniło się po ślubie? moim zdaniem postepujesz nie fair, jak sie jest z kimś w związku to powinno sie szanować drugą osobe, czyz nie? a tak to cóż, zachowujesz się strasznie egoistycznie... Jak tak Ci się nie układa w związku, to może lepiej pomyśl o rozwodzie a nie o zdradzie
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:34   #11
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: swiadoma zdrada

nie sadze zeby sie rozwiodla bo jak widac to typ kobiety ktora boi sie byc sama i dlatego woli byc z kimkolwiek, po to zeby tylko BYC.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 12:37   #12
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: swiadoma zdrada

Hmmm...
Podpisuje sie pod wypowiedziami moich poprzedniczek...
Postepujesz bardzo egoistycznie..
Jestescie dopiero rok po slubie? Boze, co sie bedzie dzialo za 20 lat? Chociaz watpie ze tyle te malzenstwo wytrwa, naprawde wspolczuje twojemu mezowi.
Czy nie wspolzylas z nim przed slubem?
Czy moze dopiero w ostatnim czasie stak sie taki kiepski w lozku?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:44   #13
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: swiadoma zdrada

jeszcze jedna opcja, powiedz wprost mężowi 'kochanie, musze się z kimś przespać bo inaczej nasze małżeństwo się rozpadnie' - jeśli cie kocha to zrozumie...



__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:45   #14
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
kocham TZ-ta.
Szczerze mowiac jak dla mnie to Ty g.... wiesz o miłości, pod kazdą postacią. Współczuje Twojemu mężowi, ze wybrał sobie taką 'wspaniałą' żonę:/ Zastanów sie czy ten zwiazek ma sens skoro Ty nawet roku nie mozesz wytrzymać bez zdrady Poza tym zaczelas sex z nim po ślubie? Jesli nie to wiedzialas jaki jest. A to, że chcesz zdradzic meza z kims z kim mialas relacje ojciec-córka jest godne pogratulowania...

żal
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:47   #15
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: swiadoma zdrada

tutaj problemy się dopiero zaczną.
szkoda że ucierpi na tym małżeństwo tego 35 latka (w sumie współczuję jego żonie,nie chciałabym mieć takiego typa za męża :/ )

jeszcze jak w tym małżeństwie są dzieci....

brak słów ...
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:51   #16
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: swiadoma zdrada

zastanawialiście się nad jakąś terapią małżeńską albo wizytą u seksuologa? bo widzę że wasze problemy biorą się tylko z życia intymnego.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:14   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: swiadoma zdrada

Kolejny przyklad na to iz sex jest b. waznym skladnikiem dobrego zwiazku.

Jka bylo przed slubem ?
czego ci brakuje w lozku ?
chodzi io jakies umiejetnosci czy poprstu o przezywanie seksu z kims nowym ?

Juz przed slubem trzeba bylo cos z tym robic lub poprstu nie brac slubu jesli nic sie nie poprawialo.

dziewczyny napisaly ostro ale prawdziwie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:29   #18
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 233
Dot.: swiadoma zdrada

Pewnie dziewczyna była przekonana, że "po ślubie sie poprawi" i czeka ją i jej męża sielanka typu "żyli długo i szczęśliwie". Nie wiem doprawdy co to za naiwność każe ludziom myśleć, że po ślubie będzie lepiej, a pewne problemy same się rozwiążą. To też kolejny przykład na to, że nie należy wchodzić w poważne związki będąc tak naprawdę jeszcze dzieckiem, bo za takie uważam 23 letniego człowieka. W tym wieku nie zna się za dobrze siebie, swoich potrzeb, zwłaszcza tych seksualnych. To jest wiek zabawy, eksperymentów, przygód.

Moje zdanie w tym temacie jest takie, że ten związek nie przetrwa. Skoro już na samym początku coś poważnie nie gra z seksem, to uważam, że należy dać sobie ze związkiem spokój i nie marnować czasu swojego i swojego partnera. Takie jest moje zdanie. Mam p w ogóle wrażenie, że autorka wątku wyszła za mąż za faceta, który jej nie pociąga, to w sumie dość powszechne zjawisko - kobiety bardzo cenią sobie sam fakt wyjścia za mąż zapominając o tym, jak bardzo ważną rzeczą jest wzajemne dopasowanie, zwłaszcza to seksualne.

Powiedziawszy to wszystko chciałabym zaznaczyć, że rozumiem autorkę w kwestii tego, że pociągają ją inni mężczyźni, podczas gdy jej własny mąż jej nie pociąga. Trzeba było jednak pomyśleć przed tym, jak się wzięło ślub.


Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Kolejny przyklad na to iz sex jest b. waznym skladnikiem dobrego zwiazku.

Jka bylo przed slubem ?
czego ci brakuje w lozku ?
chodzi io jakies umiejetnosci czy poprstu o przezywanie seksu z kims nowym ?

Juz przed slubem trzeba bylo cos z tym robic lub poprstu nie brac slubu jesli nic sie nie poprawialo.

dziewczyny napisaly ostro ale prawdziwie.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:34   #19
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Kolejny przyklad na to iz sex jest b. waznym skladnikiem dobrego zwiazku.

Jka bylo przed slubem ?
czego ci brakuje w lozku ?
chodzi io jakies umiejetnosci czy poprstu o przezywanie seksu z kims nowym ?

Juz przed slubem trzeba bylo cos z tym robic lub poprstu nie brac slubu jesli nic sie nie poprawialo.

dziewczyny napisaly ostro ale prawdziwie.
ja się założę, że nie uprawiali seksu przed ślubem. i potem są takie patologie, bo niby to grzech :/
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 13:35   #20
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez wredny_krasnal Pokaż wiadomość
jeszcze jedna opcja, powiedz wprost mężowi 'kochanie, musze się z kimś przespać bo inaczej nasze małżeństwo się rozpadnie' - jeśli cie kocha to zrozumie...




autorka jest po prostu pelna poswiecenia...

zrobi wszytsko by ratowac swoj zwiazek....


edit: tez mi sie zdaje ze przed slubem seksu nie bylo.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:36   #21
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: swiadoma zdrada

wg mnie takie durne watki nie powinny byc nawet komentowane.
rok po slubie a ta chce zdradzac i nastawiona juz jest na to.
jak bylo ci zle z nim, nie zadowalal cie w lozku to co??myslalas ze po slubie bedzie z niego bog seksu??
czasem mlode dziewczyny nastolatki sa bardziej dojrazle niz ty
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:37   #22
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: swiadoma zdrada

żaden grzech.
trzeba poznać się w łózku,tak samo jak trzeba poznać swoje charaktery :P
co w tym złego?
i masz całkowitą rację że później dzieją się takie rzeczy.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:42   #23
kaszmir4343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: swiadoma zdrada

tak myslalam ze na tym forum sa same swiete osoby.
kochalismy sie z mezem przed slubem i juz bylo nie tak. probowalismy eksperymentowac rozmawialismy o tym co lubimy ale on i tak robi rzeczy ktore mi nie sprawiaja przyjemnosci. mozna mowic i tlumaczyc ale on i tak swoje.

pozatym nie robie mezowi krzywdy bo on o niczym sie nie dowie. wiem ze to nie etyczne itd. na razie czekam na rozwoj wypadkow
kaszmir4343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:45   #24
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
tak myslalam ze na tym forum sa same swiete osoby.
kochalismy sie z mezem przed slubem i juz bylo nie tak. probowalismy eksperymentowac rozmawialismy o tym co lubimy ale on i tak robi rzeczy ktore mi nie sprawiaja przyjemnosci. mozna mowic i tlumaczyc ale on i tak swoje.

pozatym nie robie mezowi krzywdy bo on o niczym sie nie dowie. wiem ze to nie etyczne itd. na razie czekam na rozwoj wypadkow
a oczekiwalas ze ktos ci pogratuluje pomyslu? i powie, nie martw sie na twoim miejscu zrobilabym to samo ?


poza tym masz te problemy na wlasne zyczenie. trzeba bylo pomyslec przed slubem, a nie teraz rozbijac dwie rodziny.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:45   #25
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: swiadoma zdrada

Ha ha ha.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:46   #26
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
tak myslalam ze na tym forum sa same swiete osoby.
kochalismy sie z mezem przed slubem i juz bylo nie tak. probowalismy eksperymentowac rozmawialismy o tym co lubimy ale on i tak robi rzeczy ktore mi nie sprawiaja przyjemnosci. mozna mowic i tlumaczyc ale on i tak swoje.

pozatym nie robie mezowi krzywdy bo on o niczym sie nie dowie. wiem ze to nie etyczne itd. na razie czekam na rozwoj wypadkow
zgadzam się na tym forum są same świetne osoby - dlaczego? - bo mają poczucie dobrego smaku, wiedzą co jest dobre co złe, próbują ostrzec, czasem gdy to konieczne wylewają kubeł zimnej wody na głowę takim osobą JAK TY. Osobom które są czasem godne pogardy.

Jeśli nie widzisz w swoim postępowaniu niczego złego, to po cholerę ten wątek i po cholerę Ci nasze opinie?

ŻAŁOSNE!!! ty tez jestes (...), udanego seksu z tym "(panem)" jak dla Ciebie i jeszcze lepszych konsekwencji.

BUŹKA!!!
__________________

Edytowane przez niezwykla22
Czas edycji: 2008-03-22 o 11:42
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:48   #27
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
tak myslalam ze na tym forum sa same swiete osoby.
kochalismy sie z mezem przed slubem i juz bylo nie tak. probowalismy eksperymentowac rozmawialismy o tym co lubimy ale on i tak robi rzeczy ktore mi nie sprawiaja przyjemnosci. mozna mowic i tlumaczyc ale on i tak swoje.

pozatym nie robie mezowi krzywdy bo on o niczym sie nie dowie. wiem ze to nie etyczne itd. na razie czekam na rozwoj wypadkow

wiekszosc dziewczyn ma jakies zasady a ty widac ich nie posiadasz
a skoro juz przed slubem widzialas ze nic nie pomaga trzeba bylo nie marnowac mu zycia i zostawic go,znalazlby zapewne jakas lepsza kobitke
nie robisz mu krzywdy?
pamietaj ze klamstwo ma krotkie nnogi i zazwyczaj wychodzi na jaw
jestem ciekawa jakbys sie czula jakbys wiedziala ze jestes zdradzana (moze tez kiedys ten "zaszczyt'' cie kopnie
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:49   #28
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: swiadoma zdrada

nie mów że same święte.
spodziewałas się takiej reakcji z naszej strony.
po prostu większość ludzi na tym forum stawia się w sytuacji "a jak ktoś nam by takie coś zrobil?"
tak mi się wydaje.
słuchaj,spróbój raz jeszcze....
pomyśl,może się uda?
jak naprawde kochasz,postaraj się.
przemyśl wszystko raz jeszcze,powiedz mężowi o tym co masz w głowie.
może po tym wyznaniu będzie się bardziej starał?
nic nie jest stracone,musisz się po prostu postarac!
nie poddawaj się tak łatwo.
kochasz to walcz o to małżeństwo,nie idz na taka tandetną łatwizne !
troche nie fajnie że przed ślubem nie układało się a mimo wszystko go wzieliście.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:51   #29
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez kaszmir4343 Pokaż wiadomość
tak myslalam ze na tym forum sa same swiete osoby.
kochalismy sie z mezem przed slubem i juz bylo nie tak. probowalismy eksperymentowac rozmawialismy o tym co lubimy ale on i tak robi rzeczy ktore mi nie sprawiaja przyjemnosci. mozna mowic i tlumaczyc ale on i tak swoje.

pozatym nie robie mezowi krzywdy bo on o niczym sie nie dowie. wiem ze to nie etyczne itd. na razie czekam na rozwoj wypadkow

NIe robisz krzywdy mężowi?? Nie no śmieszna jesteś....
Wg Ciebie zdrada to nie jest krzywda ponieważ on sie o tym NIE DOWIE? Dobre, czegoś takiego jeszcze nie slyszałam
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:51   #30
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: swiadoma zdrada

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
nie mów że same święte.
spodziewałas się takiej reakcji z naszej strony.
po prostu większość ludzi na tym forum stawia się w sytuacji "a jak ktoś nam by takie coś zrobil?"
tak mi się wydaje.
słuchaj,spróbój raz jeszcze....
pomyśl,może się uda?
jak naprawde kochasz,postaraj się.
przemyśl wszystko raz jeszcze,powiedz mężowi o tym co masz w głowie.
może po tym wyznaniu będzie się bardziej starał?
nic nie jest stracone,musisz się po prostu postarac!
nie poddawaj się tak łatwo.
kochasz to walcz o to małżeństwo,nie idz na taka tandetną łatwizne !
troche nie fajnie że przed ślubem nie układało się a mimo wszystko go wzieliście.
ANiu, gratulacje ja dla takich panieniek nie jestem tak wyrozumiała
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.