Koniec świata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 19:45   #1
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Smile

Koniec świata


Co sądzicie o końcu świata i wszelkiego typu przepowiedniach na ten temat? Jak choćby Nostradamusa?
Osobiście uważam, że te przepowiednie (nie tylko Nostradamusa), to jakaś przesada jest momentami. Ludzie, którzy w nie wierzą jakby wszystko co dzieje się wokół chcą podporządkować tym przepowiedniom. Jak choćby ostatnio z papieżem- w przepowiedni Nostradamusa jest podobno napisane, że po papieżu Słownianinie ma przyjść papież o czarnym kolorze skóry. Hmm.... No Benedykt XVI niespecjalnie wygląda mi na kogoś o takim kolorze skóry. A ludzie już dorobili sobie całą filozofię na ten temat- i ktoś gdzieś znalazł, że w herbie Ratzingera znajduje się postać o ciemnym kolorze skóry :| Czy to nie jest już przesada? Szukanie na siłę czegoś, jakiegokolwiek szczegółu, byle tylko utwierdzić się w przekonaniu, że np. Nostradamus ma rację- to już mi zakrawa na paranoję i fanatyzm. A jakie jest Wasze zdanie?
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:52   #2
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Koniec świata

ja za swojego życia kilka końców świata przeżyłam . to mówi chyba samo za siebie. nie wierzę i raczej to się nie zmieni. chociaż fajnie się o tym czyta - taki "dreszczyk emocji"
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:56   #3
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: Koniec świata

ja czytalam ostatnio w fakcie ze nadchodzi koniec swiata

Podobno jakis gosciu lezy przed kosciolem z rekami wylozonymi na bok(przedstawia krzyz)i modli sie za wszystkich grzesznikow zeby Bog nam przebaczyl.O prostytutkach tez pisali ze zamiast na ulice chodza do kosciola i o jakis ludziach co zbieraja caly swoj dobytek i chowia sie przed Bogiem.Ja uwazam ze to takie bujdy.Pamietacie mialo juz nas nie byc w milenium a jakos jeszcze stapamy po ziemi.Co ma byc to bedzie.A moze tylko tak strasza zeby zmniejszyla sie przestepczosc??
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:57   #4
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Koniec świata

Też przeżyłam już kilka końców świata więc nie wierzę. Ale zawsze czytam wszelkie tego typu informacje i się interesuję, co nie znaczy, że wierzę.
A moja koleżanka wyczytała gdzieś, że jest przepowiednia (jakaś znana, choć nie pamiętam nazwy), że będzie wojna polsko-chińska (chińskie konie będą poiły się w Wiśle ), i oczywiście Polska zwycięży i cały świat, tak jak teraz uczy się j. angielskiego, będzie uczył sie j. polskiego.
Mnie to bawi
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:02   #5
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Koniec świata

czasami jak się o takimś czymś czyta, to wydaje się, że coś w tym jest... ale nie dajmy się oszukać... wszystko to brednie, wyolbrzymione sytuacje... ja jestem tego zdania, że co ma być to będzie i nikt tego nie przewidzi
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:02   #6
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Wink Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez RaBiNka
ja czytalam ostatnio w fakcie ze nadchodzi koniec swiata

Podobno jakis gosciu lezy przed kosciolem z rekami wylozonymi na bok(przedstawia krzyz)i modli sie za wszystkich grzesznikow zeby Bog nam przebaczyl.O prostytutkach tez pisali ze zamiast na ulice chodza do kosciola i o jakis ludziach co zbieraja caly swoj dobytek i chowia sie przed Bogiem.Ja uwazam ze to takie bujdy.Pamietacie mialo juz nas nie byc w milenium a jakos jeszcze stapamy po ziemi.Co ma byc to bedzie.A moze tylko tak strasza zeby zmniejszyla sie przestepczosc??
No właśnie w fakcie
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:03   #7
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Unhappy Dot.: Koniec świata

No właśnie niektóre z tych przepowiedni są po prostu śmieszne.
A ja i tak uważam, że czy ktoś będzie coś przepowiadał, czy nie to i tak jeśli kiedyś będzie miał nastąpić koniec świata, to po prostu nastąpi. Jestem wierząca i uważam, że to co pisze w Apokalipsie św. Jana kiedyś nastąpi. Ale interpretuję to trochę inaczej, niż tam pisze. Nie wierzę w te wszystkie smoki i demony. Mam wrażenie, że ludzie sami niszczą Ziemię i sami doprowadzą do zagłady ludzkości. Ostatnio się zastanawiałam, co dzieje się z ludźmi- pamiętam, że jeszcze jakieś 10 lat temu, bardzo rzadko słyszało się o tylu atakach bombowych, o tylu kataklizmach, wojnach religijnych, spadaniu samolotów. Oczywiście zdarzały się takie rzeczy- była wojna na Bałkanach i ataki bombowe też się zdarzały. Ale teraz jest tego tak wiele, że nie pojmuję jak i kiedy się co dzieje. To jest wręcz przerażające- ta mnogość kataklizmów, zamachów i braku szacunku między ludźmi
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 20:44   #8
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Koniec świata

Dla mnie to wszystko bujda i przesądy. ludzie chcą w cos wierzyć i wierzą w takie bzdury, zupełnie to dla mnie niepojęte...
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:01   #9
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez maddlen
No właśnie niektóre z tych przepowiedni są po prostu śmieszne.
A ja i tak uważam, że czy ktoś będzie coś przepowiadał, czy nie to i tak jeśli kiedyś będzie miał nastąpić koniec świata, to po prostu nastąpi. Jestem wierząca i uważam, że to co pisze w Apokalipsie św. Jana kiedyś nastąpi. Ale interpretuję to trochę inaczej, niż tam pisze. Nie wierzę w te wszystkie smoki i demony. Mam wrażenie, że ludzie sami niszczą Ziemię i sami doprowadzą do zagłady ludzkości.
Mysle tak samo, ludzie sami doprowadza do konca swiata, spojrzmy tylko na zanieczyszczenie srodowiska Jednak cos w tych przepowiedniach jest, zbyt wiele ich sie juz sprawdzilo
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:20   #10
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Post Dot.: Koniec świata

Jak tylko przeczytałam nazwe wątku to mi się przypomniała historia z dzieciństwa (które zresztą jeszcze trwa).W sylwestra kiedy było już ciemno wyszłam sobie na ławeczke przed blok bo zobaczyłam koleżankę, no i zaraz po tem przysiadła się inna ,starsza .zaczeła z takim zaangażowaniem opowiadać że o 12 bedzie koniec świata i że nagle wszyscy znikniemy i na ziemi nie zostanie nikt.A ja jak to ja uwierzyłam no i poleciałam z płaczem do mamy która musiała mi do 12 tłumaczyć że to nieprawda i trzymac mnie na rękach jak wybiła północ.A jesli chodfzi o teraźniejszość to luibie takie historie, posłuchać można ale miało już być tyle końców świata że nie da się zliczyć.Tak więc słysząc coś podobnego zabardzo nie wierze...
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:23   #11
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Koniec świata

Z Papieżem to miało byc tak że gdy po Słowiańskim bedzie czranoskóry to będzie koniec swiata...nie jest wiec konca swiata nie bedzie...a tak naprawde to Koniec świata to jest wtedy kiedy człowiek umiera...wiec nastepuje on codziennie dla kogos innego
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 21:26   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Koniec świata

A ja sie rozpisałam... I co? Database error

Moj wywód poleciał w kosmos
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:42   #13
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Koniec świata

Mi jakoś trudno uwierzyć w takie rzeczy. Podchodzę do tego bardzo sceptycznie. Te przepowiednie po pierwsze nie są jednoznaczne. Można różne wydarzenia w dziejach świata podporządkować konkretnej przepowiedni. Gdyby było napisane czarne na białym, że tego i tego dnia zdarzy się to i to... to wtedy może bym uwierzyła Przepowiednie są bardzo tajemniecze, niejednoznaczne i mi one horoskopy przypominają

A tak na koniec, to każdy będzie miał swój koniec świata i wątpie żeby jakaś przepowiednia była w stanie go przewidzieć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:34   #14
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez maddlen
No właśnie niektóre z tych przepowiedni są po prostu śmieszne.
A ja i tak uważam, że czy ktoś będzie coś przepowiadał, czy nie to i tak jeśli kiedyś będzie miał nastąpić koniec świata, to po prostu nastąpi. Jestem wierząca i uważam, że to co pisze w Apokalipsie św. Jana kiedyś nastąpi. Ale interpretuję to trochę inaczej, niż tam pisze. Nie wierzę w te wszystkie smoki i demony. Mam wrażenie, że ludzie sami niszczą Ziemię i sami doprowadzą do zagłady ludzkości. Ostatnio się zastanawiałam, co dzieje się z ludźmi- pamiętam, że jeszcze jakieś 10 lat temu, bardzo rzadko słyszało się o tylu atakach bombowych, o tylu kataklizmach, wojnach religijnych, spadaniu samolotów. Oczywiście zdarzały się takie rzeczy- była wojna na Bałkanach i ataki bombowe też się zdarzały. Ale teraz jest tego tak wiele, że nie pojmuję jak i kiedy się co dzieje. To jest wręcz przerażające- ta mnogość kataklizmów, zamachów i braku szacunku między ludźmi
Ludzie zawsze sie zabijali ,zawsze przy uzyciu srodkow,ktore wydawaly im sie najskuteczniejsze,najbrad ziej niszczace. Z biegiem czasu byly one ulepszane. Teraz mamy do dyspozycji wspaniale srodki,ktorymi mozemy wszytsko wyniszczyc.Taka jest roznica.Nienawisc i okrucienstwo takie sama jak kiedys.
Ja mam nadzieje,ze jednak Bog w sensownym momencie przerwie ta chorobe swiata,jaka sa nieodpowiedzialni ludzie. Sa jak male dzieci,ktore trzymajac w reku pistolet mysla,ze to zabawki.Mysla,ze dzieki swojej wiedzy ,odkryciom sa zdolni stwarzac nowe swiaty.To nic,ze to obraca sie przeciwko nam wszytskim .Nie wierze w to,ze naukowcy i wszyscy swiatli ludzie panuja nad rozwojem technologicznym :/

Mimo wszytsko zaszokuje,kiedy powiem,ze koniec swiata nie jest taki zly jak sie wydaje. Przynajmniej ludzie nie beda sie zabijac i niszczyc wszytskiego dookola.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:37   #15
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez Dzoli
Z Papieżem to miało byc tak że gdy po Słowiańskim bedzie czranoskóry to będzie koniec swiata...nie jest wiec konca swiata nie bedzie...a tak naprawde to Koniec świata to jest wtedy kiedy człowiek umiera...wiec nastepuje on codziennie dla kogos innego
Dzoli teraz dorabiaja nowe przepowiednie Po bialym papiezu,nastepcy Slowianina bedzie czarny papiez,a potem papiez Zyd.I nastapi koniec swiata.Czyzby historia zmieniala swoj bieg ?

Nie ufam im.W wiekszosci sa sfabrykowane przez zanudzonych ludzi z redakcji faktu czy innych wiarygodnych gazet Oni to maja inwencje
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:42   #16
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: Koniec świata

Według mnie przepowiednie służą jednemu celowi -- oswojeniu nieznanej przyszłości. Dla wielu osób lepiej jest wiedzieć coś, nawet strasznego, niż oczekiwać niewiadomego. Ludzie boją się gdy wszystko jest zagadką i dlatego potrzebują przepowiedni. Ja nie wierzę, ale uważam, że swoją rolę spełniają . Gdy się zagłębiłam jakiś czas temu w ten temat, poznałam bardzo wiele wykluczających się wzajemnie proroctw, które więc wybrać?
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:10   #17
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Koniec świata

Chyba nie ma proroctwa, które byłoby w pełni takie, jakiego każdy z nas oczekuje. Bo większość ludzi, niezależnie od religii, poglądów, sposobu życia- pragnie umrzeć tak, by w momencie śmierci czuć, że ich życie nie było zmarnowane.
Sophie86- myślę, że masz rację- gdy nastąpi koniec świata, zniknie całe zło. Bo to nie świat, zwierzęta, pogoda są złe- to ludzie są źli i sami niszczą swój świat. Kwestia tylko tego, czy ludzie boją się końca świata? A może to zależy od tego, jak żyli, i od tego jaką wiarę wyznają. Bo myślę, że np. katolik, który wypełnia wszystkie przykazania swojej religii, nie będzie odczuwał takiego strachu, jak ktoś, kto nie jest pewien, czy żył dobrze.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:49   #18
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez maddlen
Chyba nie ma proroctwa, które byłoby w pełni takie, jakiego każdy z nas oczekuje. Bo większość ludzi, niezależnie od religii, poglądów, sposobu życia- pragnie umrzeć tak, by w momencie śmierci czuć, że ich życie nie było zmarnowane.
Sophie86- myślę, że masz rację- gdy nastąpi koniec świata, zniknie całe zło. Bo to nie świat, zwierzęta, pogoda są złe- to ludzie są źli i sami niszczą swój świat. Kwestia tylko tego, czy ludzie boją się końca świata? A może to zależy od tego, jak żyli, i od tego jaką wiarę wyznają. Bo myślę, że np. katolik, który wypełnia wszystkie przykazania swojej religii, nie będzie odczuwał takiego strachu, jak ktoś, kto nie jest pewien, czy żył dobrze.
Wydaje mi sie,ze to nie jest zalezne od wyznawanej religii,tylko od tego czy zyje dobrez,wedlug zasad moralnych,nie krzywdzi innych. Czasami strach moze wynikac albo z wyrzutow sumienia za wlasne czyny,albo z zalu,bo przeciez ma sie tyle planow,a tutaj nadchodzi koniec i nie sposob ich zrealizowac. Zalezy od czlowieka .
Zreszta,zawsze pozostaje wiara w lepsze zycie po smierci i to moze dodawac sily w obliczu strachu.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:34   #19
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Koniec świata

Koniec świata będzie wtedy, gdy ludzie zniszczą otaczający ich świat, naturę...
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 21:44   #20
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Koniec świata

ostatnio za duzo sie filmow naogladalam typu.. 'wojna światów', 'dzień zagłady' etc..
wiec wizja końca swiata to dla mnie kosmici, lub komety uderzające w ziemię

ale tak na poważnie, to niestety człowiek i jego wynalazki zniszczą świat
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:50   #21
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Koniec świata

Cytat:
Napisane przez tessalia
Koniec świata będzie wtedy, gdy ludzie zniszczą otaczający ich świat, naturę...
zgadzam sie z tym oprócz przepowiedni Nostradamusa pozostaja jeszcze tajemnice fatimskie ale jako osoba nie zbyt wierząca do tego równiez podchodze bardzo sceptycznie...Co religia to inne wyobrażenie końca świata,który jak narazie nie nastał Wg mnie to nie przyjście Jezusa na ziemie jak miałboy to wyglądać w religi katolickiej bedzie oznaczało koniec świata ale wojny,głod,choroby które zniszczą ludzi niestety
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:12   #22
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00
Koniec świata.

Czy Wy wierzycie w te rzeczy? Zawsze mówiono mi, i wierzę w to do tej pory, że datę dnia ostatecznego zna tylko Pan Bóg. Czy ustawienie planet rzeczywiście ma jakiś wpływ na ludzkie losy. Ja podchodzę do tego bardzo sceptycznie i jakoś w to nie wierzę. A co Wy o tym sądzicie?

http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=434
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:17   #23
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Koniec świata.

widzę, że moyw końca świata dość często gości na naszym forum... jak bym tak chciała nic nie robić tylko myśleć kiedy będzie koniec świata, to straciłabym chyba caą chęć do zycia
ja mam takie zdanie, co ma być to będzie i my tego nie zmienimy
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:22   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Koniec świata.

Co tam koniec świata ,mozesz wyjsc po bulki i juz nie wrócic i to jest bardziej przerażajace
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:22   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Koniec świata.

ja jestem zdania, ze ludzie kiedys sami sobie zrobia koniec swiata (np. tak nasyfia, ze juz nikt nie bedzie w stanie tu zyc
albo wszyscy umrzemy na nieznana chorobe i bedzie koniec swiata
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:27   #26
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Koniec świata.

Koniec świata nastąpi, gdy Słońce zgaśnie, bo żadna gwiazda nie może świecić w nieskończoność. Chyba, że wcześniej czasoprzestrzeń się załamie, bo jest też taka opcja
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:39   #27
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Koniec świata.

Moja przyszła bratowa ostatnio się śmiała, że muszę już sobie dziecko zrobić bo nie zdąże jak niedługo mam być konieć świata Tak szczerze, to dzisiaj przeszła mi przez myśl myśl o końcu świata (ale zgrabnie napisałam) ale szybko o tym zapomniałam, co znaczy, że zbytnio się tym nie przejmuje
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:01   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Koniec świata.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=2012

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=koniec

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:08   #29
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Koniec świata.

Ej spoko tam pisze, ze Polske te katastrofy mogą ominąc.. Ale nie ominie stanów i Europy Południowej więc przed 2012 emigrantki wracajcie !! Ale odnośnie tego iż kalendarz Majów kończy się właśnie wtedy jest troche zastanawiające..
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:45   #30
narcissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 76
Dot.: Koniec świata.

W 1997 też miał być koniec świata
narcissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.