Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 09:58   #2521
LaSeniorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: top secret ;)
Wiadomości: 453
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

wczoraj zaliczylam dzien 3, ale zapomnialam napisac dzisiaj wieczorkiem zrobie 4 !!!
__________________
Just Do It!
LaSeniorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:47   #2522
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

No dziewczyny musze przyznac ze ciezko mnie zmotywowac ale wy tego dokonalysciePierwszy dzien za mnaOdkad pamietam mam problemy z wygladem mojego brzucha,jestem z natury szczupla i drobna ale odrazu jak przybiore na wadze to idzie wszytsko w brzuch,mam nadzieje ze po A6W nie bede juz miala kompleksow z tego powodu
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:34   #2523
Bezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
GG do Bezelka
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

6 dzień za mną
Bezelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 13:41   #2524
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ale mi sie nie chceee robic
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:05   #2525
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

dzień 21 zaliczony, ale muszę się przyznać, że tak mi się nie chce... nei wiem czy wytrwam w Poradniku Domowym jest właśnie o a6w i piszą tak: '(...)Te efektywne ćwiczenia wzmacniają mięśnie brzucha i pomagają spalić tkankę tłuszczową, tworzącą nielubianą przez nas 'oponkę'." Więc jednak się spala czy nie, bo już sama nie wiem
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:14   #2526
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez kropeczka :) Pokaż wiadomość
Hej Ja dzisiaj pierwszy dzionek, mam nadzieje ze wystarczy mi motywacji zeby dojsc choc do polowy
jak już dojdziesz do połowy, to napewno dojdziesz do końca, bo czy warto by było puścić w czarną otchłań zmarnowanego czasu te 21 dni.? ;> naaaapeewno nie.
Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
ale mi sie nie chceee robic
do roboty, czy widzisz już swój piękny brzuszek, w cudownym bikini, wokół rozmarzonych na Twój widok brunetów/ blondynów. ?
na mnie osobiście TO bardzo działa ,ale nie obyłoby się bez tej piosenki : Velvet - Don't stop movin , może Ciebie / Was też zmotywuje

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dzień 21 zaliczony, ale muszę się przyznać, że tak mi się nie chce... nei wiem czy wytrwam w Poradniku Domowym jest właśnie o a6w i piszą tak: '(...)Te efektywne ćwiczenia wzmacniają mięśnie brzucha i pomagają spalić tkankę tłuszczową, tworzącą nielubianą przez nas 'oponkę'." Więc jednak się spala czy nie, bo już sama nie wiem
właśnie, chciałam zapytać o to samo. Przeczytałam ten sam artukuł i szczerze mówiac, to nie wiem czy piszą w nim do końca prawdę, wieem za to napewno, że bardzo mnie zmotywował do działania
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:22   #2527
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Mam pytanie głównie do dziewcyzn, które już ukończyły Aerobiczną szóstkę Weidera.
Jaki jest efekt? Szczupły brzuch czy mięsnie?
To dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chcę mieć mięśni, a szczupły brzuch tak ;D.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 16:33   #2528
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

DZIŚ JEST MÓJ OSTATNI DZIEŃ
Chyba sobie kupię butelkę wina z tej okazji
Rozpiszę się dokładnie wieczorej.

A oto zdjęcia. Widoki tylko dla was (i dla mojego ewentualnego przyszłego męża )
Pozdrawiam gorąco!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (56,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (74,5 KB, 90 załadowań)
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:53   #2529
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
DZIŚ JEST MÓJ OSTATNI DZIEŃ
Chyba sobie kupię butelkę wina z tej okazji
Rozpiszę się dokładnie wieczorej.

A oto zdjęcia. Widoki tylko dla was (i dla mojego ewentualnego przyszłego męża )
Pozdrawiam gorąco!
Gratuluję, gratuluję i jeszcze raz gratuluję. !!!
oczywiście efektów, ale chyba przedewszystkim tej wytrwałości w ćwiczeniach, bo to najgorsze czekam na jakieś konkreniejsze informacje i wrażenia wieczorem. bo widzę ,że teraz masz idealnie płaski brzuszek [] mogę spytać jaki miałaś wcześniej? czy miałaś chociaż ten jeden dzień przerwy i czy cwiczenia wkywałaś z rygorystycznie trzymając sie wszystkich zasad. ? przpraszam ,że o tyle pytam pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz graatulacje. !
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:05   #2530
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Przepraszam cie Ani ale tez jestem ciekawa czy wczesniej mialas tak samo plaski
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:37   #2531
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
DZIŚ JEST MÓJ OSTATNI DZIEŃ
Chyba sobie kupię butelkę wina z tej okazji
Rozpiszę się dokładnie wieczorej.

A oto zdjęcia. Widoki tylko dla was (i dla mojego ewentualnego przyszłego męża )
Pozdrawiam gorąco!

Aić! To mi teraz dokopałaś :P A tak serio to do A6W zabierałam się 2 albo nawet i 3 razy. Zbyt duży leń ze mnie bo w okolicach góra 12 dnia miałam totalnie dość chociaż paradoksalnie czułam się lepiej ćwicząc. Mam nadzieję jednak, że to co teraz tu zaprezentowałaś zmobilizuje mnie bardziej. Od dzisiaj zaczynam znów

Może to i dziwnie zabrzmi ale w chwilach zwątpienia twój brzuch wyznaczy mi cel Oby tym razem się udało...
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 18:06   #2532
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ja sie wczoraj opuściła a dziś muszę zrobić nie ma bata 8 dzień mnie czeka..nie chce mi się ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:37   #2533
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Mi się też nie chce lecz zrobię na siłę przy jakims serialu albo filmie zaraz.
Agaciu motywujesz ale wiesz ciekawe czy te miesnie bedzie widac pod tym tluszczykiem hehe;d

Anno gratuluje efektow! i brzuszka
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:55   #2534
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
Agaciu motywujesz ale wiesz ciekawe czy te miesnie bedzie widac pod tym tluszczykiem hehe;d
nad tym samym się cały czas zastanawiam,nie daje mi to wręcz spokoju, ale jak nie będzie widać, a raczej z tego co widze teraz to mieśni nie będzie, planuje, a w zasadzie już zaplanowałam - od połowy maja skaczę na skakance i kręce hula hop. [ do tego jem marchewki, pije soki marchewkowe, piję więcej wody] żeby do wakacji wyglądac superowo czyli spalam tłuszczyk i poprawiam cerę bo innych nieangażujących ćwiczeń [ nie typu regularnego ćwiczenia dzien w dzień tak jak a6w] , które spalałyby głownie tłuszcz ,a nie rozwijały mieśnie - nie znam.
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:57   #2535
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Postanowiłam, że jak tu napiszę to mnie później rozliczycie więc będę musiała robić Zabieram się drugi raz. Obiecałam sobie, że jak TŻ pójdzie do wojska to ja zacznę. Poszedł 2 miesiące temu. On mówił, że będzie biegał. I skurczybyk biega faktycznie ponad program. Nie mogę być gorsza! Motywacja to podstawa.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:00   #2536
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

anna87 gratuluję, mam nadzieję, że mi też się uda. Trzymaj za mnie kciuki. Ale naprawdę mocno, mocno gratuluję, brzuszek jest bardzo ładny (obym wytrwała) dzisiaj mam 14 dzień
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:18   #2537
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

dziewczynki bo mam taki problem ;( chyba nie dokładnie robię te ćw bo jakoś nie wiem staram się ale nie mogę zbyt dużo łopatek od ziemi oderwać;( strasznie ciężko mi jest ;( i chyba przez to nawaliłam i będę musiała robić od nowa;( no nie wiem;9 staram się jakoś nie wiem czy mi dobrze idzie efektów na razie nie widać no i brzuch nie specjalnie boli mnie dziś;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:24   #2538
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczynki bo mam taki problem ;( chyba nie dokładnie robię te ćw bo jakoś nie wiem staram się ale nie mogę zbyt dużo łopatek od ziemi oderwać;( strasznie ciężko mi jest ;( i chyba przez to nawaliłam i będę musiała robić od nowa;( no nie wiem;9 staram się jakoś nie wiem czy mi dobrze idzie efektów na razie nie widać no i brzuch nie specjalnie boli mnie dziś;/
spokojnie, to że nie możesz oderwac lopatek nie musi oznaczać , że robbisz coś źle. Ja np. ok dnia 10-15 miałam problem taki sam, pierwsze dwa cykle pilnowałam się wrecz ,żeby lędźwi nie odrywać od dywanu, następne to były walka podnoszenia łopatek i częsci piersiowej , przy tym kark bolał jak diabli. Teraz - nie mam z tym najmiejszego problemu i nareszcie czuję podczas ćwiczeń , że pracuje mi brzuch, a nie tak jak kiedyś byłam pewna że pracuję tylko kregosłupem, choć ból mięsni brzucha też był, ale dopiero po ćwiczeniach.
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:37   #2539
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Zaraz robię 6 dzień - ostatni z 6 powtórzeniami
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 19:44   #2540
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczynki bo mam taki problem ;( chyba nie dokładnie robię te ćw bo jakoś nie wiem staram się ale nie mogę zbyt dużo łopatek od ziemi oderwać;( strasznie ciężko mi jest ;( i chyba przez to nawaliłam i będę musiała robić od nowa;( no nie wiem;9 staram się jakoś nie wiem czy mi dobrze idzie efektów na razie nie widać no i brzuch nie specjalnie boli mnie dziś;/
ja też się trochę boję, bo u mnie za specjalnie efektów nie widać a mam 14 dzień mam nadzieję, że niedługo się pojawią
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:17   #2541
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

No niestety. Znowu dzisiaj olałam a6w. Powinnam mieć 14 dzień, ale za karę zacznę od początku. I dobrze mi tak łachudrze jednej. Trzeba było się lenić? Brzuch mam tragiczny i muszę coś z nim zrobić, a nie mam motywacji. Ech... Trzymajcie kciuki i bijcie jak będę jęczała, że nie mam siły .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:37   #2542
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Agataaa320 Pokaż wiadomość
Gratuluję, gratuluję i jeszcze raz gratuluję. !!!
oczywiście efektów, ale chyba przedewszystkim tej wytrwałości w ćwiczeniach, bo to najgorsze czekam na jakieś konkreniejsze informacje i wrażenia wieczorem. bo widzę ,że teraz masz idealnie płaski brzuszek [] mogę spytać jaki miałaś wcześniej? czy miałaś chociaż ten jeden dzień przerwy i czy cwiczenia wkywałaś z rygorystycznie trzymając sie wszystkich zasad. ? przpraszam ,że o tyle pytam pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz graatulacje. !
Wcześniej miałam taki normalny brzuszek, z lekką oponką . Nie jakiś bardzo duży, ale też nie płaski .
Trzy razy zdażyła mi się jednodniowa przerwa.
Przetrzegałam techniki ćwiczeń i tych 3 sekund trzymania (nawet więcej). Za to jak już mówiłam dzieliłam sobie serie na cały dzień (nie zawsze, ale od 18 powtórzeń zdarzało mi się to często).


Cytat:
Napisane przez Agataaa320 Pokaż wiadomość
nad tym samym się cały czas zastanawiam,nie daje mi to wręcz spokoju, ale jak nie będzie widać, a raczej z tego co widze teraz to mieśni nie będzie, planuje, a w zasadzie już zaplanowałam - od połowy maja skaczę na skakance i kręce hula hop. [ do tego jem marchewki, pije soki marchewkowe, piję więcej wody] żeby do wakacji wyglądac superowo czyli spalam tłuszczyk i poprawiam cerę bo innych nieangażujących ćwiczeń [ nie typu regularnego ćwiczenia dzien w dzień tak jak a6w] , które spalałyby głownie tłuszcz ,a nie rozwijały mieśnie - nie znam.
Z tymi sokami marchwiowymi to ostrożnie, jeśli są słodzone

Cytat:
Napisane przez veronicee Pokaż wiadomość
anna87 gratuluję, mam nadzieję, że mi też się uda. Trzymaj za mnie kciuki. Ale naprawdę mocno, mocno gratuluję, brzuszek jest bardzo ładny (obym wytrwała) dzisiaj mam 14 dzień
Oczywiście, że będę za was trzymać kciuki . Na pewno wam się uda! Zleci szyciej niż myślisz 1/3 za Tobą.

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczynki bo mam taki problem ;( chyba nie dokładnie robię te ćw bo jakoś nie wiem staram się ale nie mogę zbyt dużo łopatek od ziemi oderwać;( strasznie ciężko mi jest ;( i chyba przez to nawaliłam i będę musiała robić od nowa;( no nie wiem;9 staram się jakoś nie wiem czy mi dobrze idzie efektów na razie nie widać no i brzuch nie specjalnie boli mnie dziś;/
Nie odrywaj całych łopatek. Unieś ramiona na tyle, żeby poczuć napięcie mięśni i wytrzymaj 3 sekundy.

Cieszę się bardzo, że wam się podoba . Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek powtórzę ten wyczyn, raczej nie skuszę się więcej na a6w (no.. może kiedyś w wakacje...). Dodam, że oczywiście cudów nie ma - poza weiderem regularnie biegam i wykonuję proste ćwiczenia siłowe na całe ciało, no i staram się zdrowo odżywiać.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:43   #2543
karolina09
Rozeznanie
 
Avatar karolina09
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ojej, zainspirowałyście mnie niesamowicie, dziewczyny. za każdym razem rezygnowałam przed dniem 10, ale teraz to niezła motywacja.
żyć nie umierać - DZIEŃ PIERWSZY
karolina09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:52   #2544
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Wcześniej miałam taki normalny brzuszek, z lekką oponką . Nie jakiś bardzo duży, ale też nie płaski .
Trzy razy zdażyła mi się jednodniowa przerwa.
Przetrzegałam techniki ćwiczeń i tych 3 sekund trzymania (nawet więcej). Za to jak już mówiłam dzieliłam sobie serie na cały dzień (nie zawsze, ale od 18 powtórzeń zdarzało mi się to często).

Z tymi sokami marchwiowymi to ostrożnie, jeśli są słodzone
no to ja zapewne takich efektów nie osiągnę. bo mam większy brzuch niż ty, ale się nie poddaje [ własnie zaliczyłam 25] na razie [odpukać] mimo 3 zwątpień, nie miałam żadnego dnia przerwy, ale za to nie uprawiam innych sportów , oprócz jazdy konnej raz w tyg. i w-f w szkole. Techniki ćwiczeń też przestrzegam ,szczególnie teraz jak już minęła połowa, szkoda by mi było zmarnować tego. A serie robię jedna po drugiej - na razie[zapewne nie wytrzymam gdy dojdzie do 20] .
soczki postaram się kupowac bez cukru, ewentualnie zajmę się tylko zajadaniem surowych marchewek
Cytat:
Napisane przez karolina09 Pokaż wiadomość
ojej, zainspirowałyście mnie niesamowicie, dziewczyny. za każdym razem rezygnowałam przed dniem 10, ale teraz to niezła motywacja.
żyć nie umierać - DZIEŃ PIERWSZY
Brawo- za podjęcie decyzji, trzymam kciuki -za wytrwałość, służę -bacikiem.
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:04   #2545
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

A ja juz robie z wielkim musem ;/ 14 powtórzeń to dla mnie katorga, ciekawe jak bedzie dalej...
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:27   #2546
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Zaliczyłam 31 dzień
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:50   #2547
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Przyłączam się do Was. Od jutra czas zacząć, ciekawa jestem ile wytrwam.
Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:12   #2548
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Aglolga Pokaż wiadomość
Przyłączam się do Was. Od jutra czas zacząć, ciekawa jestem ile wytrwam.
jak to ile ?! do końca, do końca, lub jak kto woli 42 dni. wszystkie razem - damy rade. !!
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 07:22   #2549
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Mam nadzieję, że mogę się dołączyć? Kiedyś robiłam 6 weidera przez 22 dni, czułam już mięśnie [za gruby ten brzuch ] ale potem było coś ważniejszego. I chcę spróbować jeszcze raz.
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 07:45   #2550
Caeles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

robię 5 dzień
na razie zapal nadal duży. mimo że przez pierwsze 2 dni zakwasy :P

mam nadzieje ze dotrwam do końca

chciałam jeszcze zacząć biegać jak się całkiem już wbije w cykl treningu ale boje się że samej mi się nie będzie chciało ... >.<

a że po przeprowadzce do stolicy niewielu znajomych .. ech ..
no nic

dla ładnego brzuszka trzeba próbować >.<
__________________
- No właśnie - stwierdziła Babcia trochę udobruchana. Nigdy nie opanowała sztuki przepraszania, ale ceniła ją u innych.

Edytowane przez Caeles
Czas edycji: 2008-03-31 o 07:46 Powód: potrzeba rozwinięcia
Caeles jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.