Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-17, 16:44   #1141
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Luksusowy eko sklep z kosmetykami i jeszcze są luksusowe eko herbatki.
http://www.be-ecocentric.com/pages/18/ecocentric-shop

Hawajska marka
http://mahalo.care/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 17:02   #1142
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII


Daj znać po dłuższym używaniu. Jaką masz cerę?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 17:08   #1143
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 31 042
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny myślicie, że mydło Alleppo nadal się do mycia włosów? Niestety u mnie się nie sprawdziło do twarzy. Zostało mi jeszcze 3/4 butelki 500 ml. Mam ten produkt http://damabio.pl/saryane-mydlo-alep...go-p-4267.html Ostatnio, zupełnie nie wiem po czym mam strasznie przesuszoną, swędzącą skórę głowy z łupieżem. Nizoral mi nie pomógł. Chcę spróbować naturalnych metod. Wyczytałam, że dobry jest ocet jabłkowy, cytryna, olejek z drzewa herbacianego i olej kokosowy. Jak nic nie pomoże to będę musiała odwiedzić dermatologa. Ale potrzebuję też szamponu. Stąd te pytanie o Aleppo.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 17:49   #1144
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

500 zł za 30 ml mieszanki olejów
https://www.galilu.pl/miracle-facial...FQeUsgodfYMGWQ
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 20:56   #1145
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Jest w sam raz, jak lubiłaś Paradontax to ta jest ok .
Parodontax jest super, z tym, że trzeba ją częściej zmienić, jeśli chce się mieć cały czas dobry efekt, bo zauważyłam, że szybko traci swoją cudowną moc to włosie, zęby nie są już takie bielutkie i czyściutkie, w zasadzie już po tygodniu stosowania efekt przestaje być piorunujący, chociaż może to i dobrze dla szkliwa

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Luksusowy eko sklep z kosmetykami i jeszcze są luksusowe eko herbatki.
http://www.be-ecocentric.com/pages/18/ecocentric-shop

Hawajska marka
http://mahalo.care/
Nie da spokoju człowiekowi

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że mydło Alleppo nadal się do mycia włosów? Niestety u mnie się nie sprawdziło do twarzy. Zostało mi jeszcze 3/4 butelki 500 ml. Mam ten produkt http://damabio.pl/saryane-mydlo-alep...go-p-4267.html Ostatnio, zupełnie nie wiem po czym mam strasznie przesuszoną, swędzącą skórę głowy z łupieżem. Nizoral mi nie pomógł. Chcę spróbować naturalnych metod. Wyczytałam, że dobry jest ocet jabłkowy, cytryna, olejek z drzewa herbacianego i olej kokosowy. Jak nic nie pomoże to będę musiała odwiedzić dermatologa. Ale potrzebuję też szamponu. Stąd te pytanie o Aleppo.
Możesz spróbować, są osoby, które bardzo sobie chwalą mycie włosów mydłem i w ogóle przestały kupować szampony. Z tym, że po myciu mydłem wskazane jest płukanie włosów roztworem octu lub nakładanie odpowiedniej odżywki, poczytaj o płukankach octowych.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jak mnie irytuje takie coś. Raz, że cena, dwa, że naprawdę mam dość takich kosmetyków, wszędzie te oleje wciskają. Tutaj jeszcze pół biedy, bo olej nazwali olejem, ale gdzie nie spojrzę, to producenci podmieniają nazwy olejów pisząc, że to np. serum, a w składzie sam olej z róży i wit. E., ostatnio widziałam chyba na iwosie, nie pamiętam nazwy
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 21:13   #1146
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Możesz spróbować, są osoby, które bardzo sobie chwalą mycie włosów mydłem i w ogóle przestały kupować szampony. Z tym, że po myciu mydłem wskazane jest płukanie włosów roztworem octu lub nakładanie odpowiedniej odżywki, poczytaj o płukankach octowych.
Ja sobie chwalę ale akurat Aleppo nie próbowałam. Odżywki nie używam żadnej. Po myciu zostawiam piane na kilka minut i dzięki niej rozczesuję. Ostatnie płukanie robię wodą ze zwykłym octem.
I tak jak wcześniej musiałam myć włosy co 1-2 dni to teraz mogę co 4 dni. To był mój główny cel bo nienawidzę myć włosów.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 07:44   #1147
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mnie zastanawiają te szampony w kostce od Kremoland
https://pl-pl.facebook.com/Kremoland-789439064446330/

Jednak rezygnuję z kulki Biofficina Toscana. przeczytałam opinie, że połączenie szałwii i tymianku jest fatalne. Wolę ten w kremie o zapachu kwiatów.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Nie da spokoju człowiekowi

Jak mnie irytuje takie coś. Raz, że cena, dwa, że naprawdę mam dość takich kosmetyków, wszędzie te oleje wciskają. Tutaj jeszcze pół biedy, bo olej nazwali olejem, ale gdzie nie spojrzę, to producenci podmieniają nazwy olejów pisząc, że to np. serum, a w składzie sam olej z róży i wit. E., ostatnio widziałam chyba na iwosie, nie pamiętam nazwy
nikt nie mówił, że na tym wątku będzie lekko

oj, robi się to trochę już nudne. Pomieszają kilka olejów i chcą zbić na tym miliony. Poza tym, ostatnią marką, która faktycznie się stara i nie idzie na łatwiznę to dla mnie Zatik

A czy coś polecacie z marki Idea Toscana?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-02-18 o 13:30
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-18, 23:02   #1148
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, lubię stosować codziennie wieczorem delikatne złuszczacze, teraz stosuję piankę Saisony zamiennie z peelingującym kremem Herbfarmacy, ale powoli się kończą. Znacie jakieś inne fajne kosmetyki tego typu?
Kiedyś miałam cleanser MyChelle o podobnym działaniu, ale miał inne opakowanie i nie wiem czy to nadal jest ten sam produkt. Teraz wygląda tak:
http://eu.iherb.com/pr/mychelle-derm...z-130-ml/15578
Ja bardzo lubię ten, ale delikatniejszy od pianki i MyChelle (udało mi się dorwać w tkm):
http://eu.iherb.com/pr/Alba-Botanica...z-237-ml/11646

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Przyznam, że nigdy nie testowałam tego typu gadżetów "praniowych". Miałam możliwość kiedyś u znajomych sprawdzić działanie kul przyspieszających suszenie prania w suszarce bębnowej, jednocześnie miały zapobiegać, by po wyjęciu pranie nie przypominało wyjętego z gardła i rzeczywiście działały, ale też program był w suszarce ustawiony odpowiedni i nie było napchane zbyt dużo prania, mimo wszystko było gładziutkie i nie wymagało prasowania, jedynie koszulowe rzeczy nie były idealnie gładkie, ale mimo wszystko prasowało się je szybciej i łatwiej, nie trzeba było dokładnie prasować.Te kule były dwie i miały wypustki, ale ja nie mam takiej suszarki w domu i w sumie raczej nie będę mieć
Eco egg też ma coś takiego do przyśpieszania suszenia, ale nawet nie interesowałam się - też nie mam suszarki.

Przetestowałam jajko do prania i jeszcze nie wiem co myśleć, bo plamy po jedzeniu na dziecięcych ubrankach zostały (ale wrzuciłam bez wcześniejszego namaczania). Może też było za dużo ubrań, a w instrukcji jest napisane, że jajko musi mieć miejsce i pralka nie może być przeładowana.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-02-18 o 23:03
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 07:44   #1149
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziś ostatni raz nałożyłam Pony Hutchen. Zużywanie idzie mi dzielnie Ależ te Pony są mega wydajne

Przeglądnęłam sobie marki na EKOtyki i powiem wam, że tak iść tylko pooglądać to mi się nie chce Mam masę do zużycia. A pójdę to znów coś przytacham. Zrobiłam listę, co bym z poszczególnych marek chciała, to się trochę nazbierało. Ale bez szału, bo przecież wszystko dostępne w ich sklepach internetowych. Jak nie kupię teraz, to kiedyś. A skoro są EKOtyki, to ja już odpadam z wyprawy na EkoCuda.

W sklepie https://organicstyle.pl/
15% zniżki z kodem lukasz15 na cały asortyment.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-02-19 o 09:49
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 13:52   #1150
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej o tej Devicie i zalinkować?



Co wzięłaś? Bo też mnie kusi zapoznanie się z marką
http://pl.iherb.com/pr/Devita-Revita...oz-30-ml/23019
Dosc lekki, ale dobrze nawilza. Ciekawy sklad. Fajne opakowanie. Dlugo zachowuje swiezosc.
Lubie krem z Antipodes, ale ten sloik i 6 mcy pao zaczely mnie denerwowac. Nie jestem w stanie go zuzyc.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Glinka dość mocno podsusza, więc rzeczywiście nie każdemu podejdzie w produkcie zostawianym na twarzy. Krzemionka raczej jest neutralna i skrobia też.
Pod oczy nic nie używam na korektor i może to głupie pytanie, ale w sumie po co pudrować okolice oczu? Pytam jako osoba, która od pudru oczekuje pochłaniania sebum, a wiadomo, że pod oczami się nic nie przetłuszcza.
Nie zbiera ci sie korektor pod oczami?

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Daj znać po dłuższym używaniu. Jaką masz cerę?
Mieszana, czyli trudna. Z jednej strony przesusz, z drugiej szybko sie swiece. Dam znac za kilka dni.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


W tk pelne polki, ale nic ciekawego. Kupilam jakis czas temu deo w kukce z firmy Tisserand i jest do d... Niestety. Schmidts mnie podrazania. Moj ulubiony deo wycofali z iherb.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 13:54   #1151
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
[url]

W tk pelne polki, ale nic ciekawego. Kupilam jakis czas temu deo w kukce z firmy Tisserand i jest do d... Niestety. Schmidts mnie podrazania. Moj ulubiony deo wycofali z iherb.
jaki to?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-19, 13:58   #1152
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jaki to?
aubrey
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 15:12   #1153
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Jednak rezygnuję z kulki Biofficina Toscana. przeczytałam opinie, że połączenie szałwii i tymianku jest fatalne. Wolę ten w kremie o zapachu kwiatów.
Daj znać proszę, jak się sprawuje deo w kremie tej marki, bo jestem niezmiernie ciekawa Tak z ciekawości, Pony Hutchen nałożyłaś ostatni raz, bo się kończy, czy po prostu Ci nie leży?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 15:47   #1154
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Daj znać proszę, jak się sprawuje deo w kremie tej marki, bo jestem niezmiernie ciekawa Tak z ciekawości, Pony Hutchen nałożyłaś ostatni raz, bo się kończy, czy po prostu Ci nie leży?
też jestem bardzo ciekawa tego deo w kremie

Pony bardzo mi pasują. to dla mnie idealne deo. Po prostu się skończyło, a miałam je od ubiegłego maja

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
aubrey
ale to był deo w kulce czy spray? bo jak w kulce, to szkoda, że go nie przetestowałam, jak taki fajny. Mam Aubrey stacjonarnie, ale deo nie widzę teraz
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 20:08   #1155
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
też jestem bardzo ciekawa tego deo w kremie

Pony bardzo mi pasują. to dla mnie idealne deo. Po prostu się skończyło, a miałam je od ubiegłego maja

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



ale to był deo w kulce czy spray? bo jak w kulce, to szkoda, że go nie przetestowałam, jak taki fajny. Mam Aubrey stacjonarnie, ale deo nie widzę teraz
W kulce.

Foreo Luna play jest w fajnej cenie w Douglas. Kupilam sobie na wyjazdy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 21:23   #1156
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie zbiera ci sie korektor pod oczami?
Odkąd nakładam beauty blenderem to prawie nie. To znaczy jakieś 2-3 minuty po aplikacji zbiera się, ale wtedy uklepuję to miejsce opuszkiem palca i potem już jest ok, nie muszę nic w ciągu dnia poprawiać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 07:28   #1157
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Odkąd nakładam beauty blenderem to prawie nie. To znaczy jakieś 2-3 minuty po aplikacji zbiera się, ale wtedy uklepuję to miejsce opuszkiem palca i potem już jest ok, nie muszę nic w ciągu dnia poprawiać.

Kiedyś też tak miałam. Niestety z wiekiem jest tylko gorzej.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 10:58   #1158
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam cleanser MyChelle o podobnym działaniu, ale miał inne opakowanie i nie wiem czy to nadal jest ten sam produkt. Teraz wygląda tak:
http://eu.iherb.com/pr/mychelle-derm...z-130-ml/15578
Ja bardzo lubię ten, ale delikatniejszy od pianki i MyChelle (udało mi się dorwać w tkm):
http://eu.iherb.com/pr/Alba-Botanica...z-237-ml/11646
, żadnego nie znam , może w końcu skuszę się na zakupy na iherb

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
http://pl.iherb.com/pr/Devita-Revita...oz-30-ml/23019
Dosc lekki, ale dobrze nawilza. Ciekawy sklad. Fajne opakowanie. Dlugo zachowuje swiezosc.
Lubie krem z Antipodes, ale ten sloik i 6 mcy pao zaczely mnie denerwowac. Nie jestem w stanie go zuzyc.
Dzięki , a miałaś też ich serum pod oczy?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 11:02   #1159
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, żadnego nie znam , może w końcu skuszę się na zakupy na iherb



Dzięki , a miałaś też ich serum pod oczy?

Nie. Tylko krem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 11:15   #1160
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kiedyś też tak miałam. Niestety z wiekiem jest tylko gorzej.
Planuję dodać jeszcze bazę pod cienie właśnie pod korektor, chociaż cieni nie używam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 11:25   #1161
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Planuję dodać jeszcze bazę pod cienie właśnie pod korektor, chociaż cieni nie używam.


Próbowałam. Korektor brzydko się przykleja do bazy i jest bardzo widoczny.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 21:16   #1162
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ale zaliczyłam wtopę dzisiaj w tkm
Było parę nowych rzeczy, których nie widziałam tydzień temu i połasiłam się na scrub California Mango https://www.amazon.com/California-Ma...PMYVJDE8G&th=1
Skład niby ok, same naturalne wyciągi i wspaniale zapowiadający się zapach, ale róg metki przykrył mi jeden składnik, który "odkryłam" dopiero w domu- dimethicone
Na szczęście prawie pod koniec składu no i jest to kosmetyk do spłukiwania, ale chyba i tak pójdzie na prezent
Pocieszam się innymi łupami:
http://estellethild.com/product/hand-lotion-2/
https://www.lovelula.com/products/le...use-paste-300g
i...dadammm... Sylwiusaka, mówisz-masz- nowiutkie, nie macane serum Essano; musieli dołożyć, bo tydzień temu było jedno, które capnęłam dla siebie
Były jeszcze wilgotne chusteczki dla dzieci z Yes to, 72 szt. za 16, 99, więc wzięłam do wstępnego demakijażu, ale mam wrażenie słabego nasączenia- muszę chyba odwrócić opakowanie spodem do góry, bo widocznie ten płyn przesiąkł przez wszystkie warstwy i na dnie zebrało się więcej
edit. i jeszcze załapałam się na wodę micelarną Fleurance, którą kiedyś już miałam i była bardzo fajna, więc żal było nie brać

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-02-20 o 23:13
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 21:38   #1163
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Planuję dodać jeszcze bazę pod cienie właśnie pod korektor, chociaż cieni nie używam.
Z tego, co tak zerkam czasem na yt, to nie spotkałam się z tym trikiem u makijażystki żadnej. Z reguły stosują jako bazę pod cienie korektor właśnie (np. Maxineczka), bo cienie to tak jak puder, też zagruntowują, albo stosują bazę na korektor, ale częściej na "gołą" skórę i też na to cienie, korektor aplikują jedynie na dolną powiekę.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-02-20 o 21:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 21:56   #1164
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z tego, co tak zerkam czasem na yt, to nie spotkałam się z tym trikiem u makijażystki żadnej. Z reguły stosują jako bazę pod cienie korektor właśnie (np. Maxineczka), bo cienie to tak jak puder, też zagruntowują, albo stosują bazę na korektor, ale częściej na "gołą" skórę i też na to cienie, korektor aplikują jedynie na dolną powiekę.
O tej metodzie słyszałam u Wayne'a Gossa, a czy to jego autorska to nie wiem. Do polskich jutuberek-makijażystek to już w ogóle nie mam cierpliwości, jak jeszcze jakiś filmik o pielęgnacji mogę raz na ruski rok obejrzeć, tak o makijażu mnie nudzą strasznie, a jak ktoś pokazuje makijaż, który opisuje jako delikatny, podstawowy i robi go przy pomocy pięciuset produktów, to ja dziękuję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 22:06   #1165
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O tej metodzie słyszałam u Wayne'a Gossa, a czy to jego autorska to nie wiem. Do polskich jutuberek-makijażystek to już w ogóle nie mam cierpliwości, jak jeszcze jakiś filmik o pielęgnacji mogę raz na ruski rok obejrzeć, tak o makijażu mnie nudzą strasznie, a jak ktoś pokazuje makijaż, który opisuje jako delikatny, podstawowy i robi go przy pomocy pięciuset produktów, to ja dziękuję.
Zgadzam sie niestety. Przecietny makijaz + 40 minut filmu, bo sie edytowac nie chce esencja naszego yb urodowego.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 22:27   #1166
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O tej metodzie słyszałam u Wayne'a Gossa, a czy to jego autorska to nie wiem. Do polskich jutuberek-makijażystek to już w ogóle nie mam cierpliwości, jak jeszcze jakiś filmik o pielęgnacji mogę raz na ruski rok obejrzeć, tak o makijażu mnie nudzą strasznie, a jak ktoś pokazuje makijaż, który opisuje jako delikatny, podstawowy i robi go przy pomocy pięciuset produktów, to ja dziękuję.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zgadzam sie niestety. Przecietny makijaz + 40 minut filmu, bo sie edytowac nie chce esencja naszego yb urodowego.
Ja też oglądam wybiórczo, co tam mi wpadnie w oko po tytule, ale też się często nacinam na naciągactwo, że w tytule jakiś chwytliwy tekst, a okazuje się totalne nic Maxineczka ostatnio robiła tutorial z minerałami Annabelle, to nawet z przyjemnością obejrzałam.
WG jakiś czas obserwowałam, potem mnie znudził, jak większość.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 22:50   #1167
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Się pochwalę - byłam w Norymberdze na targach kosmetyków naturalnych Vivaness Coś wspaniałego! Życzę Wam wszystkim, żebyście odwiedziły te targi. To absolutny raj dla wszystkich fanek kosmetyków naturalnych. Na zdjęciu kosmetyki, które przywiozłam ze sobą. Mnóstwo nowych marek, nie tylko takich, których nie znałam, ale też takich, które dopiero wchodzą na rynek. Szkoda, że u nas nie ma takich profesjonalnie zorganizowanych targów.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 07:59   #1168
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Się pochwalę - byłam w Norymberdze na targach kosmetyków naturalnych Vivaness Coś wspaniałego! Życzę Wam wszystkim, żebyście odwiedziły te targi. To absolutny raj dla wszystkich fanek kosmetyków naturalnych. Na zdjęciu kosmetyki, które przywiozłam ze sobą. Mnóstwo nowych marek, nie tylko takich, których nie znałam, ale też takich, które dopiero wchodzą na rynek. Szkoda, że u nas nie ma takich profesjonalnie zorganizowanych targów.
Absolutnie to targi nie dla mnie Na LNE byłam wykończona, gdzie było zaledwie 130 wystawców, a co dopiero gdybym miała zwiedzać prawie 3000 stoisk
Ja lubię kameralne targi, tak max 30-40 wystawców.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 08:15   #1169
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Się pochwalę - byłam w Norymberdze na targach kosmetyków naturalnych Vivaness Coś wspaniałego! Życzę Wam wszystkim, żebyście odwiedziły te targi. To absolutny raj dla wszystkich fanek kosmetyków naturalnych. Na zdjęciu kosmetyki, które przywiozłam ze sobą. Mnóstwo nowych marek, nie tylko takich, których nie znałam, ale też takich, które dopiero wchodzą na rynek. Szkoda, że u nas nie ma takich profesjonalnie zorganizowanych targów.

Szkoda, że tak mało zdjęć
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 08:38   #1170
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak mało zdjęć
na facebook masz masę zdjęć https://www.facebook.com/biofach.fairtrade/?fref=ts

W Polsce organizowana taki wyjazd. Jednak sam wstęp na targi jest drogi, bo aż 38 euro (bilet na 1 dzień) przez net, ana tagach cena 38 euro. Bilet na 3 dni - 47 euro online, a na targach 57 euro.

Tu masz wystawców: https://www.biofach.de/en/aussteller.../exhibitorlist
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-02-21 o 08:40
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.