Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 17:17   #2461
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no z parkowaniem to u nas jest dramat. I to nie tylko przez brak miejsc, ale tez brak umiejetnosci. w miescie gdzie mieszka mój facet - 90% miejsc parkingowych to są równoległe do drogi. wydzielone niebieskimi prostokątami. samochodow jest duzo, miejsc malo, wiec wszyscy parkuja na centymetry, a mandat można dostac jak nawet kawałeczek samochodu wystaje poza niebieski obrys. i jakoś można. A u nas nie dosyc, że malo kto umie parkowac rownolegle w ciasnym miejscu, to parkujac prostopadle albo idioci sie wciskaja na cm, albo parkuja pod takimi kątem, że spokojnie dwa samochody by sie zmieściły - ale co tam - janusz żyje sam na swiecie.
No wlasnie u nas to samo, miejsca sa nieoznaczone i w linii, w ktorej zmiesci sie 5 samochodow, parkuja czasem 3.
Kilka razy juz tak bylo, ze TZ zaparkowal, a rano dzwonek do drzwi ze kobieta nie moze wyjechac. TZ piana w ustach (ta kobieta o 5 jedzie do pracy a on sie ok. 1 kladzie spac), mowi ja pani pokaze ze da sie wyjechac, i w 10 sekund wyjechal (miejsca oczywiscie bylo az za duzo ale kobieta widac nie bardzo potrafila).
Wiecie jest jakas granica tolerancji, ile cm odstepu itd, ale jak ktos mieszka w miescie, to niech nie liczy, ze bedzie mial metr miejsca z lewej i metr z prawej. W miescie raczej brakuje parkingow i miejsca parkingowe sa coraz wezsze.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 17:23   #2462
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No wlasnie u nas to samo, miejsca sa nieoznaczone i w linii, w ktorej zmiesci sie 5 samochodow, parkuja czasem 3.
Kilka razy juz tak bylo, ze TZ zaparkowal, a rano dzwonek do drzwi ze kobieta nie moze wyjechac. TZ piana w ustach (ta kobieta o 5 jedzie do pracy a on sie ok. 1 kladzie spac), mowi ja pani pokaze ze da sie wyjechac, i w 10 sekund wyjechal (miejsca oczywiscie bylo az za duzo ale kobieta widac nie bardzo potrafila).
Wiecie jest jakas granica tolerancji, ile cm odstepu itd, ale jak ktos mieszka w miescie, to niech nie liczy, ze bedzie mial metr miejsca z lewej i metr z prawej. W miescie raczej brakuje parkingow i miejsca parkingowe sa coraz wezsze.
Zamiast kolejnej galerii czy biedronki mogliby porobić jakieś parkingi wielopoziomowe czy coś w ten deseń
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:20   #2463
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no z parkowaniem to u nas jest dramat. I to nie tylko przez brak miejsc, ale tez brak umiejetnosci. w miescie gdzie mieszka mój facet - 90% miejsc parkingowych to są równoległe do drogi. wydzielone niebieskimi prostokątami. samochodow jest duzo, miejsc malo, wiec wszyscy parkuja na centymetry, a mandat można dostac jak nawet kawałeczek samochodu wystaje poza niebieski obrys. i jakoś można. A u nas nie dosyc, że malo kto umie parkowac rownolegle w ciasnym miejscu, to parkujac prostopadle albo idioci sie wciskaja na cm, albo parkuja pod takimi kątem, że spokojnie dwa samochody by sie zmieściły - ale co tam - janusz żyje sam na swiecie.
Znowu się zgadzam, janusze i grażyny parkowania to osobny gatunek chyba. Nawet jak jest dużo miejsca np. na parkingach przed galeriami handlowymi to i tak ludzie lubią wciskać się obok innych samochodów zamiast zająć miejsce, gdzie jest dużo swobody, bo nikt nie zaparkował. I wcale nie chodzi o to, że jest duża różnica w odległości od wejścia, po prostu janusze lubią parkować na kupie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:27   #2464
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Co do Januszowania i parkowania to swego czasu regularnie zastawiano mi wyjazd z garażu (zresztą jednocześnie do kilku garaży).
Chłopcy imprezowi przyjeżdżali w srodku nocy i twierdzili, że jak ktoś będzie chciał wyjechać to ich odnajdzie i poprosi o przestawienie samochodu.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:35   #2465
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

U mnie z kolei pod blokiem jest parking na szlaban - sprzedali ludziom tyle pilotów, że auta się nie mieszczą i mieszkańcy nie mają gdzie zparkować (opłata za pilot +-
200 zł) . Do tego niejednokrotnie zastawiane były drzwi do koszy (w bloku nie ma zsypu).
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:37   #2466
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
U mnie z kolei pod blokiem jest parking na szlaban - sprzedali ludziom tyle pilotów, że auta się nie mieszczą i mieszkańcy nie mają gdzie zparkować (opłata za pilot +-
200 zł) . Do tego niejednokrotnie zastawiane były drzwi do koszy (w bloku nie ma zsypu).
A to jest januszyzm do potegi trzeciej. Jak mozna kasowac za cos pieniadze, do czego ludzie nie beda mieli dostepu
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:39   #2467
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Znowu się zgadzam, janusze i grażyny parkowania to osobny gatunek chyba. Nawet jak jest dużo miejsca np. na parkingach przed galeriami handlowymi to i tak ludzie lubią wciskać się obok innych samochodów zamiast zająć miejsce, gdzie jest dużo swobody, bo nikt nie zaparkował. I wcale nie chodzi o to, że jest duża różnica w odległości od wejścia, po prostu janusze lubią parkować na kupie.
Albo zajmują celowo/nieświadomie dwa miejsca
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 18:40   #2468
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Albo zajmują celowo/nieświadomie dwa miejsca
Mój Tż jest takim Januszem parkowania i nie mogę tego u niego wytepic. Jakby stanął prosto zmiescilyby się dwa auta; ale ten niecierpliwy, jak krzywo by nie wjechał, tak odrazu wysiada i lezie, nic poprawiał nie będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:41   #2469
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
A można zapytać, gdzie konkretnie?
Niestety daleko od Wrocławia, jakieś 70 km - jeśli o to Ci chodziło.

Jeśli chcesz konkretne info zapraszam na pw
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 22:34   #2470
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Mój Tż jest takim Januszem parkowania i nie mogę tego u niego wytepic. Jakby stanął prosto zmiescilyby się dwa auta; ale ten niecierpliwy, jak krzywo by nie wjechał, tak odrazu wysiada i lezie, nic poprawiał nie będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to kup tak zwane karne ku.ta.sy i przyklejaj mu gdy nie widzi.
Można na prawie-legalu okejac tym auta Januszy parkowania...u mnie pod blokiem sąsiad rozklejał i na wielu podzialało tak skutecznie, ze teraz raptem nawet 3-5 miejsc się znajdzie, a kiedyś ciężko było o 1 wolne po 17(liczba samochodów się nie zmieniła).

A karnymi kuta $ami można okejać cudze auta o ile nie blokuje się widoczności kierowcy więc np.na lusterku nie wolno na szybie też niestety nie...ale już przy klamce- jak najbardziej...no i teraz można kupić też mniej wulgarne nalepki np " jak parkujesz baranie?" Albo " krzywo parkujesz= nalepki zdrapujesz"

Mi się już zdażyło robić zdjęcia Pani która zajęła 3 (słownie TRZY) miejsca na parkingu w galerii handlowej. I nie, nie przyjechała autobusem, czy karawanem. Po prostu spieszyła się i zaparkowala w poprzek.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-04-23 o 22:35
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 00:45   #2471
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Taaa bo wszystkich stać, żeby co kilka lat zmieniać samochód. Mój ma 10 lat i na pewno kolejnych 10 będzie musiał jeszcze przejeździć, więc też dbam o niego jak mogę.
Z ciekawości: i jak kupujesz 10-letni samochód, to oglądasz (z lupą w ręku?), czy aby nie ma na nim mikrorys, bo poprzedni właściciele brali go na myjnię?
Bo chyba nie kupiłaś 10 lat temu nowego samochodu, na który chuchasz i dmuchasz, bo przez 20 lat nie będzie Cię stać na zmianę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 06:08   #2472
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Z ciekawości: i jak kupujesz 10-letni samochód, to oglądasz (z lupą w ręku?), czy aby nie ma na nim mikrorys, bo poprzedni właściciele brali go na myjnię?
Bo chyba nie kupiłaś 10 lat temu nowego samochodu, na który chuchasz i dmuchasz, bo przez 20 lat nie będzie Cię stać na zmianę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, właśnie tak zrobiłam. Mam samochód z salonu, który w tym roku skończy 10 lat i nic nie zapowiada, żebym miała go zmieniać w najbliższym czasie, więc jeśli będzie w dobrym stanie to przejeździ kolejnych 10. To takie dziwne i zabawne?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:12   #2473
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Janusze i graże to ludzie, którzy wystawiają coś na olx, a potem ODCZYTUJA i nie odpisują na wiadomości. Mam już tak po raz kolejny, szukam toaletki. Moja wiadomość "witam, czy ogłoszenie o toaletce jest aktualne?" i co? WYŚWIETLONO. tak trudno odpisać "tak" albo "nie"?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:34   #2474
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Z ciekawości: i jak kupujesz 10-letni samochód, to oglądasz (z lupą w ręku?), czy aby nie ma na nim mikrorys, bo poprzedni właściciele brali go na myjnię?
Bo chyba nie kupiłaś 10 lat temu nowego samochodu, na który chuchasz i dmuchasz, bo przez 20 lat nie będzie Cię stać na zmianę?
Czemu takie prześmiewcze? Nikt nie kupuje samochodów z salonu według ciebie? A jeszcze o nie dbać, żeby jak najdłużej posłużyły to już w ogóle wstyd?

Panowie z Nissana ostatnio mi mówili, że miesięcznie sprzedają około 40 samochodów. Zaraz po wyjściu nowych modeli/modeli po liftingu jeszcze więcej. Ktoś to jednak jak widać kupuje
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:47   #2475
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Wypowiem się jako stały bywalec myjni, bo jestem tam średnio raz-dwa razy w tygodniu
Prawidłowo używana myjnia nie niszczy lakieru, dopiero gdy używa się myjki zbyt blisko, wtedy faktycznie można zniszczyć sobie lakier, ale czy faktycznie jest to aż tak zauważalne? Zreszta nawet na myjni są piktogramy ze należy utrzymywać odstęp ok 20 czy tam 30cm.
Sa tez piktogramy o zakazie mycia gąbką i swoimi środkami czystości i jak dla mnie to jest czysta definicja januszowania. Z takich właśnie zachowań pare lat temu wzięła się w ogóle cała dyskusja o Januszach Dla mnie to takie zachowanie jak przynoszenie swojego alkoholu do knajpy albo chipsów do kina. Są przecież myjnie dotykowe, ręczne, gdzie samochód jest pucowany przez pracowników, ale nie, po co, co ja będę komuś płacic Czemu niby mam płacić komuś kto zbudował sobie myjnie bezdotykowa, zarabia na niej i musi odprowadzać podatki
Swoją droga ja i TZ oboje mamy nowe samochody z salonu i myjemy je na myjni bezdotykowej Ja jednak częściej bo duuuzo jeżdżę, również po drogach nieutwardzonych albo po błocie, i auto po prostu szybko się brudzi. Gdybym miała je szorować gąbka to chyba bym szału dostała, podziwiam ludzi którzy maja na to czas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:53   #2476
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Nie, mnie nie śmieszy kupowanie nowego samochodu. Jak kogoś stać, to kto bogatemu zabroni.

Ale tak, śmieszy mnie kupowanie nowego samochodu niczym mieszkania, żeby 20 lat służył, bo przecież na wymianę nas nie będzie stać. Samochody nie mają tak długiego "okresu użytkowania", więc niestety - mycie gąbką nie odejmie mu lat. 20-letni samochód, jakby zadbany nie był, to tylko 20-letni rzęch.
I w świecie, jaki znam, albo kogoś stać i jeździ nowym samochodem, albo go nie stać i jeździ 20-letnimi. Więc sorry - dla mnie to Grażynienie. Zupełnie nieszkodliwe społecznie, ale dosyć zabawne. Tak samo jak wesela ponad stan i Louboutiny za okrągłą wypłatę. Zastaw sie a postaw sie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2017-04-24 o 06:54
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 06:58   #2477
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Janusze i graże to ludzie, którzy wystawiają coś na olx, a potem ODCZYTUJA i nie odpisują na wiadomości. Mam już tak po raz kolejny, szukam toaletki. Moja wiadomość "witam, czy ogłoszenie o toaletce jest aktualne?" i co? WYŚWIETLONO. tak trudno odpisać "tak" albo "nie"?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Tż właśnie sprzedał swój samochód i kupujący to takie janusze niesamowite... Wstawił na stronie miejskiej z ogłoszeniami, na zdjęciach wszystkie widoczne wady, żeby ludzie zdawali sobie sprawę, co za auto kupują. Zadzwoniło ich łącznie trzech przez weekend, z czego jeden się umówił i nie przyszedł, drugi umówił się już na podpisanie umowy i nie dawał znaku życia, a trzeci zadzwonił po 22 w sobotę.

Parkowanie to rzecz doprowadzająca mnie do szału, wczoraj nie zaparkowaliśmy koło biedronki, bo (pomimo teoretycznie 4 wolnych miejsc) nie było jak. Każdy trochę wyjedzie i już szlag trafia miejsce. Nie wspomnę już, jaki szlag mnie trafia, gdy ludzie parkują na mikrym chodniku (szerokości dwóch płytek) zastawiając tym praktycznie cały pas ruchu.

Jest jeszcze mała uliczka wjeżdżająca w osiedle, na długość dwóch bloków w poprzek, jedyny sposób, żeby karetka wjechała pod bloki. Oczywiście uwielbiają tam stawać wszyscy, bo mopr jest obok, to przekrój beemek i droższych aut niesamowity. Uliczka zastawiona w każdym możliwym miejscu, nawet się już ludzie blokują i później wyjechać nie mogą.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 07:15   #2478
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Nie, mnie nie śmieszy kupowanie nowego samochodu. Jak kogoś stać, to kto bogatemu zabroni.

Ale tak, śmieszy mnie kupowanie nowego samochodu niczym mieszkania, żeby 20 lat służył, bo przecież na wymianę nas nie będzie stać. Samochody nie mają tak długiego "okresu użytkowania", więc niestety - mycie gąbką nie odejmie mu lat. 20-letni samochód, jakby zadbany nie był, to tylko 20-letni rzęch.
I w świecie, jaki znam, albo kogoś stać i jeździ nowym samochodem, albo go nie stać i jeździ 20-letnimi. Więc sorry - dla mnie to Grażynienie. Zupełnie nieszkodliwe społecznie, ale dosyć zabawne. Tak samo jak wesela ponad stan i Louboutiny za okrągłą wypłatę. Zastaw sie a postaw sie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widzisz, a ja mam 7 letni samochód z salonu. I nie zamierzam go sprzedawać bo ma najlepszy silnik jaki powstał w historii motoryzacji (już go nie produkują). Samochód jest idealnie bezawaryjny, ekonomiczny i ma tanie części. Teraz warty jest pewnie jakies 30 tys. Mogłabym go sprzedać i co za to kupiłabym? Musiałabym dołożyć z 4x tyle, żeby kupić nowy samochód z podobnym wyposażeniem, ale z gorszym silnikiem. Ale po co? Ja mam do samochodów stosunek uzytkowy nie nabożny.

Już pomijam kwestię tego, że niektóre samochody tracą połowę wartości po wyjeździe z salonu i wtedy kupienie 1-2 letniego samochodu to idealna okazja. Są nawet salony, ktore sie specjalizują tylko w sprzedaży takich samochodów.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-04-24 o 07:18
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 07:24   #2479
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
widzisz, a ja mam 7 letni samochód z salonu. I nie zamierzam go sprzedawać bo ma najlepszy silnik jaki powstał w historii motoryzacji (już go nie produkują). Samochód jest idealnie bezawaryjny, ekonomiczny i ma tanie części. Teraz warty jest pewnie jakies 30 tys. Mogłabym go sprzedać i co za to kupiłabym? Musiałabym dołożyć z 4x tyle, żeby kupić nowy samochód z podobnym wyposażeniem, ale z gorszym silnikiem. Ale po co? Ja mam do samochodów stosunek uzytkowy nie nabożny.

Już pomijam kwestię tego, że niektóre samochody tracą połowę wartości po wyjeździe z salonu i wtedy kupienie 1-2 letniego samochodu to idealna okazja. Są nawet salony, ktore sie specjalizują tylko w sprzedaży takich samochodów.
A jaki to silnik, ten najlepszy w historii motoryzacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 08:15   #2480
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
A jaki to silnik, ten najlepszy w historii motoryzacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
volkswagenowski 1,9 TDI 90KM
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:23   #2481
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Nazywanie Grażą osoby, która kupiła samochód z salonu i (zgroza!) zamierza nim jeździć przez więcej niż 5 lat xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:26   #2482
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Co do grażynienia samochodowo-parkingowego - rok temu ślub brała siostra mojej koleżanki z pracy. Jedna ciocia, parkując przed urzędem, zarysowała sobie o murek swój wychuchany i wyniuchany samochód (chociaż nie pamietam juz dokładnie, ale chyba nie był pierwszej młodości). Zrobiła następnie... awanturę pannie młodej na przyjęciu, że to młodej wina, bo to ona wybierała urząd i w ogóle nie pomyślała, jak goście będą parkować Dziewczyna aż sie popłakała. Ojciec młodej, brat cioci, żeby ją jakoś spacyfikować, zaproponował, że zapłaci za naprawę - cioci to nie odpowiadało, bo miała samochód idealny, a po naprawie to nie to samo. Parę dni potem ochłonęła... i zaczęła wydzwaniać do brata z pytaniem, co z naprawą Kazał jej sie wypchać i z tego co wiem do tej pory nie rozmawiają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:36   #2483
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
volkswagenowski 1,9 TDI 90KM
No chyba wcale nie taki najlepszy skoro już nie produkuja

Przecież ten silnik nawet nie zdobył nagrody engine of the year... a co dopiero "w historii"
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:44   #2484
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
No chyba wcale nie taki najlepszy skoro już nie produkuja

Przecież ten silnik nawet nie zdobył nagrody engine of the year... a co dopiero "w historii"

przestal spelniać normy ekologiczne (calkiem glosno bylo o perypetiach vw w temacie ekologii) - zresztą gdyby nie był dobry, nie produkowano by go przez 20 lat.

Nie będę się spierać o tytuły (car of the year tez zdobywały jakies totalne porażki) - przekonuja mnie statystyki awaryjnosci, trwałości i ekonomicznosci zwlaszcza w stosunku do ilosci wyprodukowanych egzemplarzy.
Nie ja jestem autorem tej opinii
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:44   #2485
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

sorry za dubla - database error.

a swoją drogą to nie januszyzm, że ''największy portal dla kobiet" nie może działać stabilnie - albo błędy albo ataki koreańskich krzaczków

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-04-24 o 08:46
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:50   #2486
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Co do grażynienia samochodowo-parkingowego - rok temu ślub brała siostra mojej koleżanki z pracy. Jedna ciocia, parkując przed urzędem, zarysowała sobie o murek swój wychuchany i wyniuchany samochód (chociaż nie pamietam juz dokładnie, ale chyba nie był pierwszej młodości). Zrobiła następnie... awanturę pannie młodej na przyjęciu, że to młodej wina, bo to ona wybierała urząd i w ogóle nie pomyślała, jak goście będą parkować Dziewczyna aż sie popłakała. Ojciec młodej, brat cioci, żeby ją jakoś spacyfikować, zaproponował, że zapłaci za naprawę - cioci to nie odpowiadało, bo miała samochód idealny, a po naprawie to nie to samo. Parę dni potem ochłonęła... i zaczęła wydzwaniać do brata z pytaniem, co z naprawą Kazał jej sie wypchać i z tego co wiem do tej pory nie rozmawiają
Tak, i ta historia też dowodzi tego, że o stare, dziesięcioletnie (+) samochody dbają tylko nawiedzone idiotki w okresie okołomenopauzalnym. Przekonałaś mnie.


W moim świecie jest jeszcze trzecia kategoria ludzi: bardzo bogaci biorący samochody w leasing.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
przestal spelniać normy ekologiczne (calkiem glosno bylo o perypetiach vw w temacie ekologii) - zresztą gdyby nie był dobry, nie produkowano by go przez 20 lat.

Nie będę się spierać o tytuły (car of the year tez zdobywały jakies totalne porażki) - przekonuja mnie statystyki awaryjnosci, trwałości i ekonomicznosci zwlaszcza w stosunku do ilosci wyprodukowanych egzemplarzy.
Nie ja jestem autorem tej opinii
Jeżdżę starym Audi w dieslu i automacie (Niemiec płakał jak sprzedawał). Auto nie do zajechania, żal mi dupę ściska, bo chyba jednak go sprzedam. Kwestie ekologii mnie mocno ruszają i nie mam sumienia truć świata tym (niezawodnym) staruchem. Myślę o hybrydzie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:50   #2487
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7317143 1]Tak, i ta historia też dowodzi tego, że o stare, dziesięcioletnie (+) samochody dbają tylko nawiedzone idiotki w okresie okołomenopauzalnym. Przekonałaś mnie.


W moim świecie jest jeszcze trzecia kategoria ludzi: bardzo bogaci biorący samochody w leasing.[/QUOTE]

w moim świecie, nie trzeba być bogatym, żeby wziąć samochód w leasing. Wystarczy mieć działalność gospodarczą
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:51   #2488
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Kupowanie nowki z salonu jak się ma ograniczony budżet żeby następnie jeździć tym autem do śmierci uważam za lekkie januszowanie. Jak ktoś wyżej wspomnial - niegroźne. Ludzie zamiast kupić kilkuletni samochód z bogatym wyposażeniem i dobrym silnikiem kupują uboga wersje z salonu a potem się cackaja jakby mieli świętego graala. Ale nikomu tym nie szkodzą, pośmiać się można.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:52   #2489
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
w moim świecie, nie trzeba być bogatym, żeby wziąć samochód w leasing. Wystarczy mieć działalność gospodarczą
Nie no jasne. Chodziło mi tylko o podkreślenie, że nawet bogaci nie mają ciśnienia na wypruwanie się z kasy na samochód. Choć mogliby.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:54   #2490
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7317143 1]Tak, i ta historia też dowodzi tego, że o stare, dziesięcioletnie (+) samochody dbają tylko nawiedzone idiotki w okresie okołomenopauzalnym. Przekonałaś mnie.


W moim świecie jest jeszcze trzecia kategoria ludzi: bardzo bogaci biorący samochody w leasing.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



Jeżdżę starym Audi w dieslu i automacie (Niemiec płakał jak sprzedawał). Auto nie do zajechania, żal mi dupę ściska, bo chyba jednak go sprzedam. Kwestie ekologii mnie mocno ruszają i nie mam sumienia truć świata tym (niezawodnym) staruchem. Myślę o hybrydzie.[/QUOTE]

w moim, nie trzeba byc bogatym, wystarczy miec dzialalnosc

ja się rozgrzeszam tym, że mam pro-eko pracę.
Gdybym miala w uj kasy kupiłabym teslę.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.