-30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 20:10   #1111
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

I jak tam Dziewczyny dzisiaj mija/ minął dzień?

Ja zaczynam mieć lekkie zakwasy po poranych ćwiczeniach, aż się boję co będzie rano 😊
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 20:15   #1112
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Hej!
Ja dzisiaj dietowo super, ale jednak miałam za duża przerwę raz między posiłkami. Jadłam w pracy o 14, a potem w domu dopiero po 18.

Zaliczyłam 4 km biegu. Dziś mi słabo szło. Pierwsze 2 km super, ale ja nie biegam sama i mam tak, że jak ktoś się zatrzyma to ja też, więc koleżanka moja zaczęła iść i ja też! Jutro będzie lepiej.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 20:24   #1113
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Ja dziś na basenie byłam, do tego ponad 11k kroków więc ładnie na basen sobie karnet wykupiłam na 12 wejść bo zmieniły się zasady i nie trzeba na konkretny dzień i godzinę się zapisywać przy karnecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 21:13   #1114
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Ja dziś pierwszy dzień diety - miałam dwa odstępstwa od porządku niestety, ale dlatego że synek mnie w nocy przetrzymal do 3:20 i musiałam się ratować kawą. Pocieszające jest to, że odstępstwo odstepstwem, ale dzień tak czy inaczej bardzo dobry jak na moje możliwości. teraz tylko ODESPAC!

Madz88, piękny wynik B liczniku!

Nestle, to najprzyjemniejszy rodzaj bólu!

KejtiCe poczekaj, koleżanka się wyrobi to obie będziecie jak te łanie zasuwac w podskokach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 21:20   #1115
evaeveewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 67
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

U mnie od tygodnia regres diety i aktywności . Najpierw miałam chore dziecko, potem przyszedł weekend, a teraz jeszcze się nie pozbieralam i jem byle co :/. I patrząc na mój plan tygodnia nie będzie lepiej. W piątek wyjeżdżam na cały weekend, wracam w niedzielę i mamy imprezę, więc pewnie wpadnie sporo niezdrowego jedzenia, nie mówiąc o alko .

Macie jakieś plany na majówkę?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
evaeveewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 04:46   #1116
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy dzień diety - miałam dwa odstępstwa od porządku niestety, ale dlatego że synek mnie w nocy przetrzymal do 3:20 i musiałam się ratować kawą. Pocieszające jest to, że odstępstwo odstepstwem, ale dzień tak czy inaczej bardzo dobry jak na moje możliwości. teraz tylko ODESPAC!

Madz88, piękny wynik B liczniku!

Nestle, to najprzyjemniejszy rodzaj bólu!

KejtiCe poczekaj, koleżanka się wyrobi to obie będziecie jak te łanie zasuwac w podskokach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jej, nie spaliście do 3.20?!? Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka była dużo lepsza😘

Kurcze ja bez kawy nie dałabym rady. U mnie to są minimum 3 dziennie!

Zakwasy lubię, ale nie na pośladkach 😜dziwnie się czuję

---------- Dopisano o 05:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:33 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja dziś na basenie byłam, do tego ponad 11k kroków więc ładnie na basen sobie karnet wykupiłam na 12 wejść bo zmieniły się zasady i nie trzeba na konkretny dzień i godzinę się zapisywać przy karnecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wynik, u mnie jest ciężko 10k przekroczyć 😉
A jak tam wyniki? Wiesz już coś dlaczego tak Ci wzrosła?

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:35 ----------

Cytat:
Napisane przez evaeveewa Pokaż wiadomość
U mnie od tygodnia regres diety i aktywności . Najpierw miałam chore dziecko, potem przyszedł weekend, a teraz jeszcze się nie pozbieralam i jem byle co :/. I patrząc na mój plan tygodnia nie będzie lepiej. W piątek wyjeżdżam na cały weekend, wracam w niedzielę i mamy imprezę, więc pewnie wpadnie sporo niezdrowego jedzenia, nie mówiąc o alko .

Macie jakieś plany na majówkę?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Ooo to niezły weekendzik Cię czeka☺
My na majówkę zostajemy w domku, trzeba mały remont dokończyć, bo już niedługo roczek. W sumie planuję urodzinki w ogrodzie, bo u nas na poddaszu w okresie letnim jest bardzo ciepło i szkoda mi gości😀Tz naciska na klimatyzację ale ja jeszcze nie chcę w tym roku, jakoś się o zdrowie młodego obawiam.

---------- Dopisano o 05:46 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

No nic, kończę 1 kawkę, lecę budzić Najstarszą i odpalam p.Gacką, bo chyba się za mną stesknila, w przeciwieństwie do mnie oczywiście 😜

Miłego dnia Dziewczyny ☺
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 05:29   #1117
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Jej, nie spaliście do 3.20?!? Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka była dużo lepsza😘

Kurcze ja bez kawy nie dałabym rady. U mnie to są minimum 3 dziennie!

Zakwasy lubię, ale nie na pośladkach 😜dziwnie się czuję

---------- Dopisano o 05:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:33 ----------


Super wynik, u mnie jest ciężko 10k przekroczyć 😉
A jak tam wyniki? Wiesz już coś dlaczego tak Ci wzrosła?

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:35 ----------


Ooo to niezły weekendzik Cię czeka☺
My na majówkę zostajemy w domku, trzeba mały remont dokończyć, bo już niedługo roczek. W sumie planuję urodzinki w ogrodzie, bo u nas na poddaszu w okresie letnim jest bardzo ciepło i szkoda mi gości😀Tz naciska na klimatyzację ale ja jeszcze nie chcę w tym roku, jakoś się o zdrowie młodego obawiam.

---------- Dopisano o 05:46 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

No nic, kończę 1 kawkę, lecę budzić Najstarszą i odpalam p.Gacką, bo chyba się za mną stesknila, w przeciwieństwie do mnie oczywiście 😜

Miłego dnia Dziewczyny ☺
Oj, dzisiaj było dużo lepiej. Chociaż zęba nowego nie widzę. może to przez ten deszcz?
Kawę pijam raz na jakiś czas jak jestem w jakimś burzujskim CoffeeHeaven albo co - na co dzień w ogóle. Lubię jej zapach, ale generalnie mało mi pomaga w pobudzaniu się, czasem wręcz chce mi się bardziej po niej spać - mimo, że mam bardzo niskie ciśnienie. Ta wczorajsza okazja była towarzyska.

Co to za remont masz w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 05:48   #1118
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Szanowny musi dokończyć w przedpokoju tynk mozaikowy, zaczął w styczniu i troszkę mu schodzi☺drugą część kuchni trzeba przemalować, tam gdzie jest dość wysoko i też już czekam chyba od lutego😀ogólnie u nas nie ma ciśnienia na remonty, wszystko powolutku, mamy czas ; a potem zasuwamy bo nagle ten czas tak szybko ucieka 😊
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 05:55   #1119
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Szanowny musi dokończyć w przedpokoju tynk mozaikowy, zaczął w styczniu i troszkę mu schodzi☺drugą część kuchni trzeba przemalować, tam gdzie jest dość wysoko i też już czekam chyba od lutego😀ogólnie u nas nie ma ciśnienia na remonty, wszystko powolutku, mamy czas ; a potem zasuwamy bo nagle ten czas tak szybko ucieka 😊
Haha, rozumiem! w moim domu rodzinnym remont był na porządku dziennym, ciągle coś było robione - a teraz zaczynają łazienkę robić. wszyscy znajomi wchodząc do nas do domu pytali "No nieee, u was znowu remont?!". Tak więc wiem o co kaman, zwłaszcza jak się robi własnym sumptem.

Jak Ci idą zupy?? Ja właśnie zjadłam owsiankę, czyli coś czego z zasady nie znoszę. ale wiem, że bez owoców by nie poszła. No i cynamon jak musztarda czy keczup - w zasadzie da się z nim zjeść wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:11   #1120
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Dzięki dziewczyny, dla mnie 11k to nic takiego w sumieNestle we wtorek mam na popołudnie do pracy więc rano pojde do przychodni pod domem i zrobię te badania bo tak to w weekend tylko mogę je zribic.

No i dziś rano znowu zapomniałam się zdarzyć:/
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:17   #1121
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Kwaśnica z poniedziałku we wtorek była pyszna, wczoraj wszamiałam coś ala leczo, ale jako zupa mi zupełnie nie podeszlo, bleee 😉może dzisiaj się przegryzie.

Ja owsianki / śniadań nie jadam, ale to już tak mam, im później zacznę tym lepiej, ale już o tym wspominałam. Z cynamonem to mi się kojarzy z dzieciństwa kaszka mama z masełkiem, pychotka 😁
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 07:19   #1122
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Kwaśnica z poniedziałku we wtorek była pyszna, wczoraj wszamiałam coś ala leczo, ale jako zupa mi zupełnie nie podeszlo, bleee 😉może dzisiaj się przegryzie.

Ja owsianki / śniadań nie jadam, ale to już tak mam, im później zacznę tym lepiej, ale już o tym wspominałam. Z cynamonem to mi się kojarzy z dzieciństwa kaszka mama z masełkiem, pychotka 😁
Oo, dobra kwaśnica nie jest zła, ale nigdy nie robiłam takowej. za to kaszy mannie mówię zdecydowane: raczej nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:23   #1123
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

U mnie dzisiaj na śniadanie mieszanka płatków owsianych i jaglanych z żurawiną, rodzynkami i płatkami migdałów. Ja to uwielbiam
Za godzinę zjem jabłko, o 12 sałatkę z pomidora, ogórka, rzodkiewki, suszonych pomidorów i twarożku wędzonego, o 14 zjem banana, sok owocowy z Lidla i trochę kalarepy, o 17 będzie zupa z kaszą jęczmienną
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:27   #1124
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, dla mnie 11k to nic takiego w sumieNestle we wtorek mam na popołudnie do pracy więc rano pojde do przychodni pod domem i zrobię te badania bo tak to w weekend tylko mogę je zribic.

No i dziś rano znowu zapomniałam się zdarzyć:/
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czekam na poprawę pogody, to zacznę na dłuższe spacery wychodzić 😀 ja codziennie walczę aby na wagę nie wchodzić, chyba uzależniona jestem😉
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:33   #1125
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Ja w ogóle nie chodzę na spacery, te kroki to tylko z codziennego chodzenia, mniej robię tylko jak na studiach jestem bo wiadomo cały dzień w jednym budynku a potem tylko kierunek hotel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

A na śniadanie przed pracą jogurt z muslie I tak od jakichś 4 lat, a w weekend obowiązkowo jajecznica ale to jak w domu jestem, w hotelu jem naleśniki z jogurtem gęstym i musem truskawkowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 08:24   #1126
diana
Raczkowanie
 
Avatar diana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: skierniewice
Wiadomości: 227
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Melduję, że wczorajszy dzień nawet nawet. Jedzenie ok. poćwiczone także super. Jednak skalpel II na krzesełkach lubię najbardziej więc i przyjemność z ćwiczeń większa.

Dzisiaj dzień supersię zaczął co prawda syn z kaszlem został w omu ale i tak mimo pogody jest ok. Sniadanko zaliczone (kanapeczki) a na II jogurt z Chia, suszonymi śliwkami i prażonym słoneczniikiem wiec super

Najgorzej tylko, że jak wrócę do domu nie mam obiadu - nie lubię tego kombinowania bardzo.
diana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 21:29   #1127
Naszanienasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Hej dziewczyny
Można się wprosić? Wsparcie pilnie potrzebne pobiłam życiowy rekord wagowy i muszę się ogarnąć w w ostatnia sobotę zobaczyłam na wadze 65,5 kg i jestem załamana ( tak ja wiem ze to całkiem fajna waga ale jak się ma 165 cm albo 160 albo 155 ale wiecie ja 150 nawet nie mam także ten...) zobaczyłam się na zdjęciu i jestem załamana zła i wściekła na siebie i przeraża mnie ogrom czasu i wysiłku tylko z drugiej strony ten czas i tak minie ...a mam szanse sobie pomoc... pomożecie?
Naszanienasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 05:17   #1128
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Witam się z rana z ogromnym bólem głowy, który trwa od wczorajszego popołudnia 😞

Pyszne posiłki dziewczyny zajadacie, mniam!

Yariewenka i jak tam kolejny dzień?

U mnie oki, wczoraj miałam moment zwątpienia ( problemy w rodzince), już się miałam złamać i zgrzeszyc, ale dałam radę!

Zmykam zrobić jakąś dywanówkę, mam nadzieję że ból łepetynki mi pozwoli.

Miłego dnia!!!

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

Uff, ćwiczenia wykonane, moja kondycja jest TRAGICZNA!

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Naszanienasza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można się wprosić? Wsparcie pilnie potrzebne pobiłam życiowy rekord wagowy i muszę się ogarnąć w w ostatnia sobotę zobaczyłam na wadze 65,5 kg i jestem załamana ( tak ja wiem ze to całkiem fajna waga ale jak się ma 165 cm albo 160 albo 155 ale wiecie ja 150 nawet nie mam także ten...) zobaczyłam się na zdjęciu i jestem załamana zła i wściekła na siebie i przeraża mnie ogrom czasu i wysiłku tylko z drugiej strony ten czas i tak minie ...a mam szanse sobie pomoc... pomożecie?
Witam cieplutko!
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 06:43   #1129
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Witam się z rana z ogromnym bólem głowy, który trwa od wczorajszego popołudnia 😞

Pyszne posiłki dziewczyny zajadacie, mniam!

Yariewenka i jak tam kolejny dzień?

U mnie oki, wczoraj miałam moment zwątpienia ( problemy w rodzince), już się miałam złamać i zgrzeszyc, ale dałam radę!

Zmykam zrobić jakąś dywanówkę, mam nadzieję że ból łepetynki mi pozwoli.

Miłego dnia!!!

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

Uff, ćwiczenia wykonane, moja kondycja jest TRAGICZNA!

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


Witam cieplutko!
Dzielna jesteś, że cwiczysz z bólem głowy! Jeśli to kwestia odstąpienia cukru, to podobno należy napić się słodkiej herbaty i, jeśli nie pomoże, po 15 minutach następnej. Spróbuj, może zadziała!

U mnie dzień wczorajszy byłby dietowo rewelacyjny, gdyby tylko nie mój dzieć, który znów nie chciał spać - ja już nie wiem, zęby nie zęby - i gdy chciałam zjeść ostatni posiłek na 4godz przed pójściem spać (czego nigdy nie robiłam i było mi szalenie ciezko), to synek pozwolił mi dopiero po północy się położyć... no i dzieki temu po 6godzinach nie-jedzenia wsunęłam jogurt. Mówi się trudno i płynie się dalej - poza tym czuję się dobrze i nie mam syndromu odstawienia cukru. Chociaż ciągnie mnie do chleba, z łakomstwa. Ale woda ze mnie schodzi, po dwóch dniach 1,1kg mniej. ) rany, kiedy udało mi się ostatnio tyle zgubic?! )

A do ćwiczeń wrócę od przyszłego tygodnia, niech mi się organizm do diety zaadaptuje.

Miłego dnia dziewczyny! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 07:14   #1130
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

A ja znowu się nie zwazylam... muszę chyba jakieś przypomnienie ustawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 07:35   #1131
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Dzielna jesteś, że cwiczysz z bólem głowy! Jeśli to kwestia odstąpienia cukru, to podobno należy napić się słodkiej herbaty i, jeśli nie pomoże, po 15 minutach następnej. Spróbuj, może zadziała!

U mnie dzień wczorajszy byłby dietowo rewelacyjny, gdyby tylko nie mój dzieć, który znów nie chciał spać - ja już nie wiem, zęby nie zęby - i gdy chciałam zjeść ostatni posiłek na 4godz przed pójściem spać (czego nigdy nie robiłam i było mi szalenie ciezko), to synek pozwolił mi dopiero po północy się położyć... no i dzieki temu po 6godzinach nie-jedzenia wsunęłam jogurt. Mówi się trudno i płynie się dalej - poza tym czuję się dobrze i nie mam syndromu odstawienia cukru. Chociaż ciągnie mnie do chleba, z łakomstwa. Ale woda ze mnie schodzi, po dwóch dniach 1,1kg mniej. ) rany, kiedy udało mi się ostatnio tyle zgubic?! )

A do ćwiczeń wrócę od przyszłego tygodnia, niech mi się organizm do diety zaadaptuje.

Miłego dnia dziewczyny! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie że waga spada, mobilizacja wzrasta 😀
Ja twardo nie wchodzę na wagę, niech mnie mile albo niemile zaskoczy 😉

Z tymi nockami to Ci powiem, że jakiś miesiąc temu też miałam takie cyrki z Juniorem, tyle że on na noc ładnie zasypiał, ale tak po 23 co chwilę się z płaczem wybudzal i ciężko było mu zasnąć. Jak na razie przeszło, też brak nowych zębów.
Pogoda mnie dobija, bo chociaż uwielbiam brak słońca i deszcz, ale nie w momencie gdy dzieciak jest już wszystkim w domu znudzony. Powoli mi się kończą znajomi, do których mogę na chwilkę z nim wyskoczyć aby go trochę rozbawić / poza domem jest zawsze grzeczniutki i wszyscy mówią " o!!! Jaki spokojny P."😂

Z ćwiczeniami jak pisałam masakra, nie wyrabiam z wszystkimi no i na czas w sumie nie patrzę ( powinnam 1 serię w 7 minut robić!!! Aha! Śmiech na sali &#128514

Jeszcze coś miałam napisać ale mi wypadło....

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
A ja znowu się nie zwazylam... muszę chyba jakieś przypomnienie ustawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha! A chciałam Ci rano pisać abyś nie zapomniała😉
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 07:48   #1132
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Świetnie że waga spada, mobilizacja wzrasta 😀
Ja twardo nie wchodzę na wagę, niech mnie mile albo niemile zaskoczy 😉

Z tymi nockami to Ci powiem, że jakiś miesiąc temu też miałam takie cyrki z Juniorem, tyle że on na noc ładnie zasypiał, ale tak po 23 co chwilę się z płaczem wybudzal i ciężko było mu zasnąć. Jak na razie przeszło, też brak nowych zębów.
Pogoda mnie dobija, bo chociaż uwielbiam brak słońca i deszcz, ale nie w momencie gdy dzieciak jest już wszystkim w domu znudzony. Powoli mi się kończą znajomi, do których mogę na chwilkę z nim wyskoczyć aby go trochę rozbawić / poza domem jest zawsze grzeczniutki i wszyscy mówią " o!!! Jaki spokojny P."😂

Z ćwiczeniami jak pisałam masakra, nie wyrabiam z wszystkimi no i na czas w sumie nie patrzę ( powinnam 1 serię w 7 minut robić!!! Aha! Śmiech na sali &#128514

Jeszcze coś miałam napisać ale mi wypadło....

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


Haha! A chciałam Ci rano pisać abyś nie zapomniała😉
Oo, wczoraj tak mieliśmy - ładnie zasypia o czasie, po godzinie pobudka i ryk! I to faktycznie przez te trzy tygodnie tak się czasem powtarza! Mówisz, przejdzie samo?... oby! Też lubię taką pogodę, najbardziej lubię czytać podczas niej albo dobry kryminał albo Dickensa - coś dobrego do jedzenia również w cenie wtedy. też mam problem ze spacerami teraz, ale dochodzę do wniosku, że trudno: na wózek folia przeciwdeszczowa, parasol do ręki i rundka będzie - zwłaszcza ze muszę obskoczyc dzisiaj pocztę i paczkomat - a sa na skrajnie różnych krańcach dzielnicy. ^^ brawo ja!

Nasi synowie widzę maja coś wspólnego, mój u kogoś też jest super grzeczny i nikt nie wierzy, ze wieczorami mamy cyrki.

A jak wiesz ćwiczenia ćwiczenia czasem generalnie są coraz łatwiejsze. niedługo będziesz się wyrabiala z rundą w 6minut, a w międzyczasie z nudów poscierasz kurz w domu )

Pewnie chciałaś mi coś napisać o tym bólu głowy!
A robiłaś tą domową bulionetkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 08:30   #1133
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Yariewenka lepszy jogurt niż kostka / tabliczka czeko, na zdrowie Ci wyjdzie ☺

Bulionetkę będę przez weekend robić, bo teraz nie mam jak, czekam do soboty jak tz będzie w domu.

Ból głowy faktycznie może być przez brak cukru, muszę przeżyć.

Wczoraj się troszkę posprzeczałam z mamą, a bardzo tego nie lubię 😞 tyle że ona stale wspiera mego alko bro, a ja już mam normalnie dość, ile można.. Ale to nie na wątek o odchudzaniu😉

Ja dzisiaj zakupiłam kefir, bo doczytałam że można ( taka spostrzegawcza jestem&#128512, a że go uwielbiam to mi się gęba cieszy😁

A jak Twoje szkło / ceramika? Dostarczono czy jednak wysyłasz małżonka?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 08:37   #1134
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Yariewenka lepszy jogurt niż kostka / tabliczka czeko, na zdrowie Ci wyjdzie ☺

Bulionetkę będę przez weekend robić, bo teraz nie mam jak, czekam do soboty jak tz będzie w domu.

Ból głowy faktycznie może być przez brak cukru, muszę przeżyć.

Wczoraj się troszkę posprzeczałam z mamą, a bardzo tego nie lubię 😞 tyle że ona stale wspiera mego alko bro, a ja już mam normalnie dość, ile można.. Ale to nie na wątek o odchudzaniu😉

Ja dzisiaj zakupiłam kefir, bo doczytałam że można ( taka spostrzegawcza jestem&#128512, a że go uwielbiam to mi się gęba cieszy😁

A jak Twoje szkło / ceramika? Dostarczono czy jednak wysyłasz małżonka?
Spróbuj z tą herbatą, to sposób na który non stop powołują się na grupie na fb wszystkie uczestniczki. Może pomoże?

To ja wczoraj miałam z mężem spiecia trzy, cieszę się że awantury z tego nie było!! Tak więc tulę, piątkę przybijam i prawicę ściskam. Będzie lepiej.

Hm. Nie, nie dostarczyli, ale znalazłam inne rozwiązanie - moja koleżanka jedzie w tamte okolice w połowie maja, ma jakąś konsultację lekarską - powiedziała, że załaduje pakę do bagażnika i mi przywiezie. ^^

A póki co znalazłam kolejne piękne skorupy w Elblągu.... nie wiem, co na to mój ślubny. ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:50   #1135
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Witam

Pisałam do Was jakoś na początku marca, że zaczynam pierwszą w życiu przygodę z dietetykiem. Potem oczywiście czytałam, ale z pisaniem u mnie gorzej. Ale czytam Was cały czas i gratuluję sukcesów !

A co u mnie? Na początku marca waga pokazywała 108 kg przy wzroście 180 cm Nic tylko się pod pociąg rzucić

Ile jest teraz? Ostatni pomiar o Pani dietetyk tydzień temu pokazywał 95 kg, dostałam zalecenia, żeby w tym tygodniu wykluczyć węglowodany i dziś moja domowa waga pokazała 92,8 kg Zobaczymy co wyjdzie jutro na pomiarach


Ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszyscy mówią, że wyszczuplałam. Chyba serio już tak źle nie wyglądam zwłaszcza, że analizator pokazał u mnie sporo mięśni (kiedyś trenowałam wyczynowo) więc waga to nie sam tłuszcz. Zaczynałam od ubrań 48. Tydzień temu kupiłam spodnie rozmiar 44 i już lecą mi z tyłka. W sumie ubrania to największy problem, z jednej strony wiem, że nie opłaca się dużo kupować to cały czas chudnę, ale z drugiej strony jak człowiek chudnie to chce pokazać to i owo a nie ukrywać Ale nie narzekam, latem poszaleje !

A zaraz po ubraniach najgorszy jest brak czekolady przed okresem, ale trzymam się. Walczę z nałogiem


Dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki ! Będę się odzywać
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 13:01   #1136
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Spróbuj z tą herbatą, to sposób na który non stop powołują się na grupie na fb wszystkie uczestniczki. Może pomoże?

To ja wczoraj miałam z mężem spiecia trzy, cieszę się że awantury z tego nie było!! Tak więc tulę, piątkę przybijam i prawicę ściskam. Będzie lepiej.

Hm. Nie, nie dostarczyli, ale znalazłam inne rozwiązanie - moja koleżanka jedzie w tamte okolice w połowie maja, ma jakąś konsultację lekarską - powiedziała, że załaduje pakę do bagażnika i mi przywiezie. ^^

A póki co znalazłam kolejne piękne skorupy w Elblągu.... nie wiem, co na to mój ślubny. ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Supcio że koleżanka Ci to przywiezie 😊

A co Ty z tym potem robisz jak już to....No właśnie co z tym robisz? Naprawiasz? A potem odsprzedajesz czy zostawiasz dla siebie?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Witam

Pisałam do Was jakoś na początku marca, że zaczynam pierwszą w życiu przygodę z dietetykiem. Potem oczywiście czytałam, ale z pisaniem u mnie gorzej. Ale czytam Was cały czas i gratuluję sukcesów !

A co u mnie? Na początku marca waga pokazywała 108 kg przy wzroście 180 cm Nic tylko się pod pociąg rzucić

Ile jest teraz? Ostatni pomiar o Pani dietetyk tydzień temu pokazywał 95 kg, dostałam zalecenia, żeby w tym tygodniu wykluczyć węglowodany i dziś moja domowa waga pokazała 92,8 kg Zobaczymy co wyjdzie jutro na pomiarach


Ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszyscy mówią, że wyszczuplałam. Chyba serio już tak źle nie wyglądam zwłaszcza, że analizator pokazał u mnie sporo mięśni (kiedyś trenowałam wyczynowo) więc waga to nie sam tłuszcz. Zaczynałam od ubrań 48. Tydzień temu kupiłam spodnie rozmiar 44 i już lecą mi z tyłka. W sumie ubrania to największy problem, z jednej strony wiem, że nie opłaca się dużo kupować to cały czas chudnę, ale z drugiej strony jak człowiek chudnie to chce pokazać to i owo a nie ukrywać Ale nie narzekam, latem poszaleje !

A zaraz po ubraniach najgorszy jest brak czekolady przed okresem, ale trzymam się. Walczę z nałogiem


Dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki ! Będę się odzywać
Wow!!!! GRATULUJĘ!!!! Cudowny spadek!!!

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dziewczyny mam pytanie- jest tu ktoś z Opola?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 13:17   #1137
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Witam

Pisałam do Was jakoś na początku marca, że zaczynam pierwszą w życiu przygodę z dietetykiem. Potem oczywiście czytałam, ale z pisaniem u mnie gorzej. Ale czytam Was cały czas i gratuluję sukcesów !

A co u mnie? Na początku marca waga pokazywała 108 kg przy wzroście 180 cm Nic tylko się pod pociąg rzucić

Ile jest teraz? Ostatni pomiar o Pani dietetyk tydzień temu pokazywał 95 kg, dostałam zalecenia, żeby w tym tygodniu wykluczyć węglowodany i dziś moja domowa waga pokazała 92,8 kg Zobaczymy co wyjdzie jutro na pomiarach


Ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszyscy mówią, że wyszczuplałam. Chyba serio już tak źle nie wyglądam zwłaszcza, że analizator pokazał u mnie sporo mięśni (kiedyś trenowałam wyczynowo) więc waga to nie sam tłuszcz. Zaczynałam od ubrań 48. Tydzień temu kupiłam spodnie rozmiar 44 i już lecą mi z tyłka. W sumie ubrania to największy problem, z jednej strony wiem, że nie opłaca się dużo kupować to cały czas chudnę, ale z drugiej strony jak człowiek chudnie to chce pokazać to i owo a nie ukrywać Ale nie narzekam, latem poszaleje !

A zaraz po ubraniach najgorszy jest brak czekolady przed okresem, ale trzymam się. Walczę z nałogiem


Dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki ! Będę się odzywać
Pięknie, pięknie! :klaski: jesteśmy razem w klubie juz-zaraz-chudych ^^
Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Supcio że koleżanka Ci to przywiezie 😊

A co Ty z tym potem robisz jak już to....No właśnie co z tym robisz? Naprawiasz? A potem odsprzedajesz czy zostawiasz dla siebie?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


Wow!!!! GRATULUJĘ!!!! Cudowny spadek!!!

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dziewczyny mam pytanie- jest tu ktoś z Opola?
To zależy. część z tego to moja chcica (bycie estetą to ciężka sprawa), część może odsprzedam...kiedyś. Za jakiś czas. po trochu tez sprawdzam czy mam dobre oko - interesuję się wzornictwem. A generalnie to uwielbiam jednobarwne, przezierne szkło.

Nie dość, ze pisze na wątku o odchudzaniu, to jeszcze o chcicach. No przyznaję się tu do najgorszych rzeczy! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 13:20   #1138
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Pięknie, pięknie! :klaski: jesteśmy razem w klubie juz-zaraz-chudych ^^

To zależy. część z tego to moja chcica (bycie estetą to ciężka sprawa), część może odsprzedam...kiedyś. Za jakiś czas. po trochu tez sprawdzam czy mam dobre oko - interesuję się wzornictwem. A generalnie to uwielbiam jednobarwne, przezierne szkło.

Nie dość, ze pisze na wątku o odchudzaniu, to jeszcze o chcicach. No przyznaję się tu do najgorszych rzeczy! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kobieta z pasją! Zazdroszczę!
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 13:48   #1139
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Kobieta z pasją! Zazdroszczę!
No niestety niejedną. życia nie starczy człowiekowi na wszystko... ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 16:22   #1140
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: -30 to nasz cel - czasem więcej, czasem mniej! Odliczamy do lata! cz. IV

Dzięki dziewczyny Niby do odpowiedniej wagi jeszcze 10 kg wg BMI, ale to górna granica więc jeszcze trochę bym chciała więcej zrzucić. Zobaczymy, już jest lepiej i wszyscy koledzy w pracy mnie chwalą chociaż muszę przyznać, że bardzo mnie to krępuje. Co oczywiście nie przeszkadza mi biegać w krótkiej spódnicy


A tak serio to bardzo nie lubię pytań o dietę, spadek kg itd. Krępują mnie takie pytania. Wiem, że to głupie bo przecież to jakiś mały sukces i trzeba się tym chwalić zwłaszcza jeśli ktoś już pyta.

Powiem Wam, że razem ze szczuplejszym ciałem dużo się zmieniło. Bardziej dbam o siebie. Zaczęłam używać kolorowych szminek, zainwestowałam w zestaw do hybryd. Aż chce mi się być ładną Taka nowa energia we wszystkim.


PS. Spadek u męża minius 12 kg ! Szkoda tylko, że brzuch się trzyma dalej twardo. Mąż ogólnie wygląda fajnie tylko brzuch Macie jakieś pomysły na atak na męski brzuch?
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-01 10:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.