Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-01, 14:22   #1141
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Lynn dobrze, że u Ciebie bez skurczy uff

Dominikowa u Ciebie upał? U mnie od rana bez słońca, wieje wiaterek i jest 20 stopni. Świetna pogoda.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:24   #1142
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
No widzisz goslawka wsrod moich znajomych ten wiek rok i 8 miesiecy to taki normalny na odpieluchowanie. Bylam w szoku jak bylam u kolezanki a jej coreczka ktora miala wtedy 2.5 roku podeszla do niej i powiedziala z pretensja: mama zmien mi w koncu pieluche bo mam cala mokra😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

Przeciez to dziecko juz wszystko rozumie to dlaczego ta nadal jej zmieniala pieluchy zamiast od razu zdjac i nalozyc majtki??i jak powiedziala ze w zlobku wszystkie 2.5latki z pieluchami to nie uwierzylam.a teraz ta babka z naszego zlobka ze te 2.5 latki w pieluchach to mnie zatkalo..a mi sie caly czas wydaje ze ten rok i 8 miesiecy u moich chlopcow to i tak pozno.moi po nocce juz po skonczonym roku mieli pieluchy suche wiec jak ich odpieluchowalam to w nocy juz tez nie mieli.siku zawsze przed snem i odpukac nigdy nie mielismy wpadki

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Lynn super ze skurcze sie wyciszyly😊😊😊
No widzisz, a mój w nocy pije jak kaczka i sika pod siebie :P szczerze nie mam pomysłu jak z tego wyjść, bo w dzień mu się nie zdarza, ładnie woła albo sam leci na nocnik (czasem nie trafia xD) jak m na noc nie założę to na bank będzie łóżko przesikane i co gorsze jemu to nie przeszkadza
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:28   #1143
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
A my miesiąc Od poniedziałku dokładnie,hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi zostało max 21 dni i widzimy się z synkiem

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Ja też mam taką wydzieline od jakiegoś czasu

Dużo tego czasami

Podobno przed oznaką zbliżającego się porodu 😉...tylko nie wiem w jakim tempie zbliża się ten poród bo tak jak pisałam mam już to od jakiegoś czasu
Też obserwuję więcej wydzieliny od jakiegoś czasu. Z tygodnia na tydzień coraz więcej...

Byłam dziś w sklepie "dzieciowym". Dokupiłam pościel do kołyski i jakieś pierdoły typu pieluchy flanelowe i maść na sutki bo wczoraj w nocy myślałam że z bólu wyjdę z siebie.., przyszły moje ochraniacze do kołyski i do łóżeczka

I mogę polecić na opuchnięte nogi mój patent, po którym dziś mogłam na 3 godziny wyjechać z domu:
moczymy stopy w zimnej wodzie z 2 łyżeczkami soli morskiej (lub innej) ok. 10 min, a następnie kładziemy się z uniesionymi stopami na łóżku na ok. 15-20 min.

Lynn trzymaj się
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:30   #1144
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

20170901_142548.jpg
Takie cudo dostałam od jednej kobietki z Tesco....sama zrobiła ❤❤❤❤❤
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:39   #1145
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez sabonka123 Pokaż wiadomość

A po porodzie lubie odwiedziny. Mi sie bardzo nudzilo samej jak sie córka urodzila bo ciagle spala. A w szpitalu to ciagle tz tylko ze mna siedział cale dnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój akurat płakał większość czasu , a spał dość stabilnie tylko na spacerach . Ludzie nie rozumieli , że o 19 sama chodziłam spać , bo wstawałam o 4 do wyjca. Także akurat mi wizyty były nie na rękę , a parę osob się na mnie obrazilo.


Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość

Kate Noir
Mi się wydaje, że takie zachowanie to często u jedynaków, którym rodzice poświęcają całą uwagę drugie dziecko potrafi się więcej bawić samo, bo już mama nie ma tyle czasu ;P ale rozumiem Cię, bo mam podobnie, mój pierworodny jak jestem w domu wisi mi u nogi xD dlatego żłobek jest dla mnie zbawieniem.
Chyba faktycznie wyślę go do żłobka jak tylko zwolni się miejsce . Przeciez z takim wsiadłem na nodze nic nie zrobię . Już było dobrze , a teraz wrócił do czasów jak miał 9 miesięcy .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:53   #1146
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla piękny kocyk niesamowite są takie hand made prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:56   #1147
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7216601
Takie cudo dostałam od jednej kobietki z Tesco....sama zrobiła ❤❤❤❤❤
Śliczny, robię podobny właśnie

Lynn dobrze się się trochę uspokoilo

U nas cały dzień mega leje, jak Tz mi wrócił z praniem sluzbowym to masakra ale no stało dziś na tym deszczu

Ja czuję się źle. mega zgaga, czyści mnie. Mam kochana kardiolog, wiecie? Zadzwoniła, wypytala, kazała brać jeszcze inaczej dawki. Mam nadzieję że się unormuje. Brzuch się stawia

Chyba zasnę na resztę dnia i nara.

Klikam zamówienie na gemini i a w poniedziałek powinien być wózek
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 14:57   #1148
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Goslawka a co on pije w nocy??

Rzeczozn 21 fajnie juz brzmi! A mi hmm juz licze..17!od 10 zaczne wielkie odliczanie! A tak niedawno zaczelam odliczac 10tyg a tu zaraz juz dni!!😀😀😱😱😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:07   #1149
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Goslawka a co on pije w nocy??

Rzeczozn 21 fajnie juz brzmi! A mi hmm juz licze..17!od 10 zaczne wielkie odliczanie! A tak niedawno zaczelam odliczac 10tyg a tu zaraz juz dni!!😀😀😱😱😀😀
Lotso faktycznie 😀 wielkie odliczanie czas zacząć. Zrobię wszystko by wytrwać do tego 22 choć nie powiem czasami jest ciężko i już nie raz miałam ochotę dzwonić do lekarza, że więcej nie wytrzymam 😵

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:28   #1150
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Goslawka a co on pije w nocy??

Rzeczozn 21 fajnie juz brzmi! A mi hmm juz licze..17!od 10 zaczne wielkie odliczanie! A tak niedawno zaczelam odliczac 10tyg a tu zaraz juz dni!!😀😀😱😱😀😀
Mój syn pije wodę w nocy. Ma przy łóżku i jak mu się chce pić to pije. I mój niestety jeszcze nie odpieluchowany, bo mu mokre majtki zupełnie nie przeszkadzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:35   #1151
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7216601
Takie cudo dostałam od jednej kobietki z Tesco....sama zrobiła ❤❤❤❤❤
Piękny
Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Kartka te spiecia to skurcze.

Leżę pod ktg, skurczy brak uff, ale czuję że albo mnie wypuszcza w 37 tc albo po porodzie. Widzę że ordynator tutaj lubi trzymać na obserwacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego się obawiałam. Ale jak miałam to samo na ktg i patrzyłam w zapis to nic takiego nie było, a że chodzę dwa razy w tygodniu i po zapisie jest jeszcze lekarz i nic nie mówią to widać jest ok.......
Ale przeszkadza trochę;/



Tak ja wiem że noworodek to potrzebuje bliskości i cyc jest najważniejszy, mój cyc ale jak pisałam sierpien - lipiec dramatyczny. Zresztą mam porównanie bo czytałam oba i na sierpniu naprawdę spokojniej chyba, że sierpniowe dzieci bardziej ludzkie:d ale dopóki nie zaczęłam czytać sierpnia byłam przerażona:d




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 15:40   #1152
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Piękny

Tego się obawiałam. Ale jak miałam to samo na ktg i patrzyłam w zapis to nic takiego nie było, a że chodzę dwa razy w tygodniu i po zapisie jest jeszcze lekarz i nic nie mówią to widać jest ok.......
Ale przeszkadza trochę;/



Tak ja wiem że noworodek to potrzebuje bliskości i cyc jest najważniejszy, mój cyc ale jak pisałam sierpien - lipiec dramatyczny. Zresztą mam porównanie bo czytałam oba i na sierpniu naprawdę spokojniej chyba, że sierpniowe dzieci bardziej ludzkie:d ale dopóki nie zaczęłam czytać sierpnia byłam przerażona:d




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na sierpniu naprawdę jest ok i nastawiły mnie pozytywnie 😁 Dlatego nie czytam już wrześniówek żeby mnie nikt znowu nie przestraszył 😁
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:42   #1153
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

A mokre majtki i mokre spodnie?? Bo przez majteczki szybko przeleci to faktycznie nie ma co przeszkadzac.a jednak mokre spodnie to juz sie kleja i za chwile sa zimne. Moi w pierwszy dzien odpieluchowania zasikali po 10 par spodni i majtek. Na drugi dzien zsikali sie tylko po razie i to jak sie zapomnieli i koniec. Czasem trzeba konsekwentnie i tydzien.ale dzieci zalapuja. Niektorzy rodzice wycofuja slodycze albo bajki i za zrobienie na nocnik jest albo ciasteczko/zelka/cukierek albo bajka
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:45   #1154
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

U mnie więcej wydzieliny już od jakiegoś czasu. Częściej zmieniam bieliznę. Nie chcę używać wkładek, bo czuję, że "nie mam przewiewu", a w ciągu ostatnich miesięcy już 3 razy brałam antybiotyk na infekcje

Alla83 wspaniały gest od koleżanki Do kiedy pracujesz?

Ja niedawno przechodziłam przez taką rozmowę z teściową. Pytała, czy ma przyjechać już do szpitala i potem z nami zostać, bo jej mama była od razu po urodzeniu mojego męża i długo pomagała... Delikatnie, ale prosto z mostu powiedziałam, że nie chcę, bo musimy to najpierw sami ogarnąć z mężem. Do tego wytłumaczyłam, że dodatkowy gość w tym czasie to dla nas kolejna osoba do ogarnięcia, choćby nie wiem, jak by się nie starała nam nie przeszkadzać.

Jednak jak się nad tym zastanowię, to chyba takie propozycje naszych mam/teściowych trochę wynikają z tego, że za ich czasów, to mężczyźni nie byli zbyt mocno zaangażowani krótko po urodzeniu dziecka. Teraz mamy inne czasy, role damsko-męskie się wyrównują. Ja np wiem, że nie będę musiała gotować, bo mąż na ten czas zepnie poślady i coś będzie ogarniał, zakupy także, przewinie dziecko, poda mi je, pójdzie do apteki itp. Więc ta wizja pierwszych tygodni po porodzie dla kobiety nie jest taka straszna, wie że jakoś da radę z partnerem bez mamy.
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:46   #1155
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Libra piękne te rzeczy, ale udane łowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:53   #1156
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Na sierpniu naprawdę jest ok i nastawiły mnie pozytywnie 😁 Dlatego nie czytam już wrześniówek żeby mnie nikt znowu nie przestraszył 😁
No właśnie! Ale wrzesień spokojny. Na razie można czytać

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
U mnie więcej wydzieliny już od jakiegoś czasu. Częściej zmieniam bieliznę. Nie chcę używać wkładek, bo czuję, że "nie mam przewiewu", a w ciągu ostatnich miesięcy już 3 razy brałam antybiotyk na infekcje



Ja wolę już zmieniać wkładki niż bieliznę bo ta luteina zostawia dodatkowo ślady;/ ale wkładka to min. 3 razy dziennie zmieniona. Chociaż zależy od dni ale coraz czesciej. No i boje się żeby też nie nabyć jakiejś infekcji
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 16:00   #1157
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

No u mnie też luteina wypływa więc bez wkładek ani rusz. Cieszyłam się, że tyle miesięcy bez podpasek a tu masz babo placek 😁
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 16:15   #1158
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Jestem ciekawa jakie miesiaczki bede miala jak sobie wkladke wloze. Niby z ta Mirena sa bardzo skape miesiaczki mi pasi! Moje zabeczki wracaja do domu.zaraz znowu bedzie glosno😜😍

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Kate moj pierworodny tez non stop plakal. W dzien bylam wykonczona i tez nie chcialam odwiedzin. Tesciowa mnie obgadywala za plecami. U nas bylo pierwsze dzieckoni w rodzinie i wsrod znajomych wiec potrafili wbic mi sie juz do szpitala albo zaraz po wyjsciu ze szpitala. Nie rozumieli.na szczescie doczekali sie swoich wyjcow i po porodzie pisalam na zarty ze zaraz bede w odwiedzinach. No i kolezanki mnie przepraszaly ze one sobie nie zdawaly sprawy ze czlowiek moze byc tak wykonczony porodem i noworodkiem.....😀 Ja wczesniej niz 6tyg kiedy dziecko jest na swiecie do nikogo nie przychodze. Po drugim cc wbili tylko tescie do szpitala choc prosilam ze maja nie przychodzic. No ciekawe czy teraz tez przyjda..no tak nie przyjezdzaja do mnie w ogole ale do szpitala pewnie pierwsi przyjada!😒😒😜
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 16:24   #1159
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
U mnie więcej wydzieliny już od jakiegoś czasu. Częściej zmieniam bieliznę. Nie chcę używać wkładek, bo czuję, że "nie mam przewiewu", a w ciągu ostatnich miesięcy już 3 razy brałam antybiotyk na infekcje

Alla83 wspaniały gest od koleżanki Do kiedy pracujesz?


Zaskakujące jest to, że to nawet nie koleżanka.

Kobietka taka na Hi Hello, Co u Ciebie itp (pracownica Tesco a nie mojej firmy), krótkie sympatyczne wymiany zdań jak to w Anglii. Choć i tu są osoby które widać że Hello mówią bo chcą ( ona jest jedną z nich) a inne mówią bo muszą 😉

Dlatego, tym bardziej mile jest, że taka osoba siadla w domu i pomyślała:zrobię coś dla Agnes (tal mnie nazywaja.. Bo jak słyszałam Agniśka...to stwierdziłam lepiej niech mi mówią Agnes).

Do kiedy pracuje.... już pisałam...do pierwszych boli...serio serio. No chyba Że rzeczywiście nie dam rady.

Ostatni dzień który mogę przyjść do pracy to piątek 22 września.... o ile mnie wcześniej coś nie weźmie na co bardzo liczę..... A gdyby jednak nie
..no to w poniedziałek 25 tego do szpitala a 26 cesarka.

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-09-01 o 16:26
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 16:41   #1160
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
No widzisz, a mój w nocy pije jak kaczka i sika pod siebie szczerze nie mam pomysłu jak z tego wyjść, bo w dzień mu się nie zdarza, ładnie woła albo sam leci na nocnik (czasem nie trafia xD) jak m na noc nie założę to na bank będzie łóżko przesikane i co gorsze jemu to nie przeszkadza
A probowalas wybudzać go na sikanie. Ja moją na początku wybudzalam dwa razy na sikanie, trwało to ok.miesiaca. potem już tylko raz i po jakiś dwóch miesiącach jak chciała siku to sama już wstawała albo mnie wolała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 17:03   #1161
sabonka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7680517 6]Mój syn pije wodę w nocy. Ma przy łóżku i jak mu się chce pić to pije. I mój niestety jeszcze nie odpieluchowany, bo mu mokre majtki zupełnie nie przeszkadzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Moja tez w nocy pije wodę pieluche ma w nocy ale zawsze sucha albo budzi się na siusiu. Jeszcze musi miec pampka bo dopiero ma 23 miesiace i jeszcze moze się jakis wypadek zdarzyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ślubujemy 10.04.2015

Dzidziuś 10.10.2015
sabonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 17:10   #1162
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez sabonka123 Pokaż wiadomość
Moja tez w nocy pije wodę pieluche ma w nocy ale zawsze sucha albo budzi się na siusiu. Jeszcze musi miec pampka bo dopiero ma 23 miesiace i jeszcze moze się jakis wypadek zdarzyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas cegła po nocy. Albo i czasem w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 17:29   #1163
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Pomóżcie: bardzo mi się podoba ten wzór kocyka, ale nie jestem pewna, czy pasuje dla chłopca?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kocyk.jpg (171,4 KB, 71 załadowań)
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 17:47   #1164
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Pomóżcie: bardzo mi się podoba ten wzór kocyka, ale nie jestem pewna, czy pasuje dla chłopca?
Pewnie przecież jest niebieski 😀

Też kupiłam dziś pościel dla małego. Mam nadal zagwozdkę co do wózka na jesień 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rzeczozn
Czas edycji: 2017-09-01 o 17:48
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 17:47   #1165
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

No pewnie, że pasuje, osobiście nie widzę w nim nic dziewczęcego 😉 jest neutralny moim zdaniem
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 18:31   #1166
Akinom0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 188
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Pasuje jak najbardziej

Cieszyłam się, że mam juz wszystko poprane i poprasowane, a tu znajoma przyniosła mi dziś worek ubranek 0-9 ale nie mogę narzekac bo są bardzo zadbane i dobrej jakości, mimo że używane to zastanawiałam się czy chociaż raz.

Mój K. napisał dziś do mnie będąc w pracy sms, że już wrzesień i zaraz rodzę i jak to tak szybko.. Zdał sobie teraz sprawę i każe mi odpoczywać haha
Zaoferował się nawet zawieźć mnie w środę na wizytę i wejść ze mną

Co do kurtki jesiennej to nie mam, nie zapinam się w moim płaszczyku, jak jest chłodno noszę bluzy tzta nie chcę nic kupować narazie, nie wiem jak będę wyglądać po porodzie, a są inne wydatki na obecną chwilę.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ale mnie dziś sutki swędzą aaaagrrr
Akinom0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 18:33   #1167
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

U mnie też porażka z odpieluchowaniem, próbowaliśmy kilka razy w te upały.Ale jak tylko zdejmowałam pieluchę i zakładałam gacie to sikał jakby na złość. W końcu dałam mu spokój ale teraz myślę czy by nie zastosować metod Lotso bo brzmią racjonalnie.

kasiastka, jak najbardziej pasuje.
Mam wkładkę do spacerówki z takiego materiału też dla chłopca.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 18:35   #1168
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Pasuje,pasuje jak najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 18:47   #1169
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Mój to był oporny przypadek, w mokrych majtkach i spodniach siedział w kałuży sików i nic z tego sobie nie robił. Po pół godziny chodzenia w mokrym litowalam się i przebierałam go.
Dorósł dopiero 3 tygodnie temu do sikania do nocnika, od 3 dni i grubszą sprawe załatwia. Także mogę powiedzieć, że nawet sprawnie to poszło. A próby już od dawna były i nic.

Mam wrażenie, że brzuch mi opadł 😯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 18:51   #1170
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Polecacie jakis sklep gdzie kupie kocyk i poduszeczke bawelniana/ minky?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.