Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-21, 09:53   #1321
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

gynvael pięknie napisane.Tak jak mówisz nasi panowie też przechodzą swój ból,cierpienie,żałobe.Nie wiem czy wam pisałam ale ja dokładnie 30.09 czyli pół roku po śmierci Igorka odebrałam wynik bety oczywiście pozytywnej a wieczorem była msza za naszego aniołka i to był dla mnie znak że mały czuwa nad nami i teraz będzie wszystko dobrze.Całą msze przepłakałam jednak były to łzy radości że Igorek z nami jest i czuwa nad rodzeństwem w brzuszku mamusi.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 12:22   #1322
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Preggers ja też miałam dopiero zielone światło po 3 cyklach, lekarz odrazu tak mi powiedział mimo że fizycznie nie było żadnych problemów. Ten czas podobno jest potrzebny też na unormowanie hormonów. Szczerze napiszę że ja dopiero od miesiąca pogodziłam się z całą sytuacją... Dokładnie tak jak dziewczyny napisały jedyne o czym się myśli po T to żeby znów jak najszybciej być w ciąży a jednak warto jest poczekać te miesiące... Takie jest moje zdanie.

Wydaje mi się że jakiś czas temu pojawiła się dziewczyną która zaszła w ciążę w pierwszym cyklu po T (za zgodą lekarza) niestety nie pamiętam nicku spróbuj przewertować forum.
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 12:25   #1323
Rosietherobot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 112
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Preggers Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu podczytuje co piszecie. Widzę, że znaczna większość jest już w ciąży, serdecznie gratuluje.
Może opowiem coś o sobie. Od 13 tygodnia wiedzieliśmy, że Nasze dziecko może być chore, wynik amnio to potwierdził - zespół patau. w 19 tyg miałam wywoływany poród. Dokładnie 3 tygodnie temu urodziłam Naszą piękną córeczkę. Teraz czekam na pierwszy okres i mam nadzieje, że szybko nadejdzie.
Po wszystkim byłam na wizycie u genetyka, powiedział, że ponieważ była to trisomia prosta to z punktu widzenia genetycznego możemy starać się o dziecko nawet po pierwszym cyklu, ale decyzje musi podjąć ginekolog, zbadać mnie itd. Oczywiście po pierwszym okresie wybiorę się do swojego lekarz, żeby sprawdzić czy wszystko się już ładnie zagoiło.

Moje pytanie jest takie, kiedy zaczęłyście się starać o następną ciążę? Czy znacie przypadki, że gin pozwala się starać już w pierwszym cyklu?
Ja po prostu czuję, że tylko starania i kolejna ciąża są w stanie mi pomoc uporać się z tym wszystkim.

Pozdrawiam
Cześć Preggers, ja miałam poród wywoływany w 18 tygodniu (ZD). Po fakcie byłam u dwóch renomowanych lekarzy- jeden powiedział, że można się starać od razu, drugi- że po co najmniej 3 cyklach, a najlepiej po 6. Postanowiłam posłuchać tego drugiego, który stwierdził, że de facto rację mają obaj. Chodzi o to, że po zakończeniu ciąży w poźniejszych tygodniach następuje tąpnięcie progesteronu, endometrium też potrzebuje czasu, żeby się w pełni zregenerować. Jeśli zaczniesz się starać od razu, nic złego się nie stanie, ale musisz się liczyć z tym, że przy nieodbudowanym w pełni endometrium i słabym progesteronie możesz poronić. Jest to kwestia bardziej psychologiczna niż medyczna, czy jesteś na taką ewentualność gotowa. Ryzyk- fizyk. Innych przeciwskazań nie ma, jeśli usg przezpochwowe wyszło ok. Tak mi to wytłumaczył gin.
Rosietherobot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 13:39   #1324
Preggers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Oczywiście pierwsze co zrobię to skonsultuje się z lekarzem. Zdrowy rozsądek oczywiście podpowiada, żeby słuchać się lekarza, ale wiecie same jak zachowuje się serce.





Wynn kiedy miałaś t.? Kiedy zaczynasz starania?
Preggers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 15:53   #1325
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

29 września, także akurat po sylwestrze zaczniemy się starać mam nadzieję,że rok 2018 będzie szczęśliwy. Chociaż przyznam, że im bardziej skraca się ten czas do rozpoczęcia starań, tym bardziej się obawiam i zastanawiam się czy zdążę się wystarczająco dobrze przygotować, sama nie wiem co zrobić, żeby bylo dobrze i żeby ten koszmar się nie powtórzył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 16:18   #1326
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn dlatego ja by zmniejszyć moje obawy zrobiłam wszystkie badania od badania materiału od Igorka przez nasze kariotypy trombofilie (okazało się ze mam mutacje MTHFR oraz PAI-1) i byłam u 4 lekarzy zanim znalazłam takiego który odnalazł się w temacie biorę co prawda sporo leków łącznie z zastrzykami i tabl na tarczycę ale dzięki temu mam super wyniki d-dimery w normie a dzięki temu jestem spokojniejsza.

Oczywiście całkowitego spokoju nie zaznam puki maleństwa nie przytule ale moj spokój jest napewno większy.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 16:28   #1327
Preggers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Będę bardzo mocno trzymała kciuki, żeby od razu się udało. Myślę, że te obawy są i będą. Jedyne co chyba można robić to wierzyć w to, że wszystko będzie dobrze i przyciągać do siebie dobrą energię. Może obawy się uspokoją po usg 11-14 tyg?!

Znalazlam post dziewczyny, która starała sie po pierwszej @ i dowiedziała sie, ze znowu jest w ciąży 8 tyg po t. Jednak więcej już nie pisała. Ciekawe jak się u niej wszystko potoczyło

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Igni a mogłabyś mi wytłumaczyć czym są te mutacje i jakimi badaniami je wykryć?

Mnie trochę uspokoiła romowa z genetykiem już po t. Ale obawy co jakiś czas wracają, a to dopiero początek mojej drogi po t.

Edytowane przez Preggers
Czas edycji: 2017-11-21 o 16:30
Preggers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 16:31   #1328
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Igni a jakie leki bierzesz? Interesuja mnie głównie witaminy-dzienne dawki i firmy. Te mutacje wplywaja na d-dimery?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 18:03   #1329
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja zarówno kariotypy jak i trombofilie robiłam prywatnie za radą genetyka.Trombofilie można zrobić praktycznie w każdym laboratorium i jest to wymaz z policzka po jakimś tyg jest wynik.Mutacje trombofili to tak prosto ujmując zakrzepica większa badz mniejsza tak na prosto mówiąc.Ma to wpływ na d-dimery (przy Igorze miałam 3 razy wyższa wartość)w życiu codziennym mi to nie przeszkadza jednak dla dzidzi może mieć złe skutki (niedotlenienie itd).Biore raz dziennie acidum folicum (5mg) acard też raz pregna plus euthyrox też raz i to na czczo (niedoczynność tarczycy) i zastrzyki neoparin0.4 raz dziennie na rozżedzenie krwi.

To jest moj przypadek i kazdy jest inny i to lekarz musi podjac decyzje o dawkach.

A i od konca 6 tyg jestem na luteinie bo kosmowka mi sie odklejala troszke i na poczatku bralam 3×100 pozniej 2×100 a teraz juz raz pomimo ze jest wszystko ok to moj gin dmucha na zimne i kazal brac dopuki łożysko w pelni sie nie wykształci
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 18:58   #1330
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Wynn dlatego ja by zmniejszyć moje obawy zrobiłam wszystkie badania od badania materiału od Igorka przez nasze kariotypy trombofilie (okazało się ze mam mutacje MTHFR oraz PAI-1) i byłam u 4 lekarzy zanim znalazłam takiego który odnalazł się w temacie biorę co prawda sporo leków łącznie z zastrzykami i tabl na tarczycę ale dzięki temu mam super wyniki d-dimery w normie a dzięki temu jestem spokojniejsza.

Oczywiście całkowitego spokoju nie zaznam puki maleństwa nie przytule ale moj spokój jest napewno większy.
Igni tak z ciekawości - zalecenia heparyny i acardu masz dlatego ze mthfr i pai czy dlatego ze mutacja i wyniki zle? Mi wyszła homozygota a1298c. Ale wszystkie parametry krzepliwosci w porządku - d-dimery w normie. Jedyne z czym walczyłam to wysoka homocysteina - udało się zbić metylowanymi b-compex i odstawienie całkowicie form syntetycznych kwasu foliowego. I w sumie nic poza b-compex nie biorę. .. teraz 10 tc.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:02   #1331
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny!

Ja przeszłam "ten" koszmar w 23 tc. U mojego lekarza zjawiłam sie kontrolnie jakos po 6 tygodniach. Pamiętam, że byłam juz po pierwszej miesiaczce i chyba w trakcie owulacji. Powiedzial wtedy, ze nie widzi przeciwwskazan i mozna juz sie starac. Dla mnie wtedy bylo jeszcze za wczesnie, psychicznie. Troche sie staraliśmy, udało się dopiero w 5 cyklu. Obecnie 13+3 tc.

Wynn trzeba być dobrej mysli, choc czasem z tym ciezko. Sama przechodzę horror czekając na badania, wyniki badań czy usg. Po tym wszystkim nie da się podchodzić na spokojnie i bez emocji, bynajmniej ja nie potrafie...
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:32   #1332
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Polyhanna a jakiej firmy b-complex bierzesz? Ja ciagle szukam zestawu idealnego ale to za mala dawka aktywnego kwasu foliowego, to za mala b12 albo innych i juz zglupialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:49   #1333
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhana ja mam heterozygote677C-T a ta ponoć bardziej za zakrzepy odpowiada.Teraz mam d-dimery w normie ale ok stycznia musze powtórzyć by sprawdzić czy dawki nie trzeba zwiększyć.A pozatym ja poprzednia ciaze zawsze w morfologii mialam kilka pozycji złych i dopuki sie nie zaczelam klóć teraz to miałam limfocyty i % i ilosc podniesione a płytki krwi mało a po heparynie wyniki książkowe
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 08:26   #1334
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Polyhanna a jakiej firmy b-complex bierzesz? Ja ciagle szukam zestawu idealnego ale to za mala dawka aktywnego kwasu foliowego, to za mala b12 albo innych i juz zglupialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę biocaps z formeds - tam jest 500 folianu i 500 b12.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Pollyhana ja mam heterozygote677C-T a ta ponoć bardziej za zakrzepy odpowiada.Teraz mam d-dimery w normie ale ok stycznia musze powtórzyć by sprawdzić czy dawki nie trzeba zwiększyć.A pozatym ja poprzednia ciaze zawsze w morfologii mialam kilka pozycji złych i dopuki sie nie zaczelam klóć teraz to miałam limfocyty i % i ilosc podniesione a płytki krwi mało a po heparynie wyniki książkowe
U mnie odpukać wszystkie wyniki morfologii w normie. Chyba pozostaje zaufać lekarzom

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 08:36   #1335
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Polyhanna dzięki,zapiszę to sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 20:06   #1336
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny ile czekalyscie na wyniki Nifty? Chce zrobić w przyszłą środę rano - podobno do 14 jest kurier wiec pewnie w czwartek się zabiorą za nią. Na stronie mają napisane do 9 dni roboczych. Wychodzi mi wtedy 12.12.... 14 go mam usg i bardzo bym chciała mieć już ten wynik (boje się ze inaczej zejde u lekarza na zawał. ..)... już nie mówiąc ze fajnie by było przed weekendem czyli do 8go

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 00:25   #1337
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, jutro a w zasadzie za 10h mam pobranie komórek jajowych przez punkcję i jeśli uda się uzyskać zarodki, to w sobotę transfer IV. Proszę o mocne trzymanie kciuków


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 07:20   #1338
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka1981 trzymam kciuki i to mocno i wierze że za chwilke dołączysz do grona zaciążonych.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:41   #1339
Rosietherobot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 112
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Japonka1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro a w zasadzie za 10h mam pobranie komórek jajowych przez punkcję i jeśli uda się uzyskać zarodki, to w sobotę transfer IV. Proszę o mocne trzymanie kciuków


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam!!
Rosietherobot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:12   #1340
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhanna ja czekam już 7 dzień roboczy- nie liczę soboty i niedzieli. Lekarz mi powiesział ze po 26.11 na pewno wynik bedzie. Z tym że ja robilam test Panorama, ale to to samo.
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 12:16   #1341
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhanna ja robiłam bezpośrednio w genomie i wynik miałam po 5 dniach roboczych.

Japonka trzymam kciuki !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-24, 18:14   #1342
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, siostra chce zacząć starać się o dziecko i szuka jakiegoś sprawdzonego suplementu. Dietę już zmieniła na śródziemnomorską, a ja namawiam ją, żeby łykała mama dha prmeium, bo u mnie to się sprawdziło i miałam dobre wyniki. Jak Wasze wrażenia?
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-24, 18:37   #1343
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez gynvael Pokaż wiadomość
Pollyhanna ja robiłam bezpośrednio w genomie i wynik miałam po 5 dniach roboczych.

Japonka trzymam kciuki !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż mam ochotę do wawy jechać i tam zrobic w sumie to pewnie różnica w cenie wyrównałaby transport z Krk. .. ale zupełnie nie mam czasu. Nic będę ich ścigać najwyżej.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-25, 00:17   #1344
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzisiaj (tzn już wczoraj) rano zadzwonili z kliniki, że udało się pobrać 6 komorek, z czego 4 były dojrzałe i 3 się prawidłowo zapłodniły. Jutro jedziemy na transfer jednego dzieciaczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-25, 00:19   #1345
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka zatem trzymam kciuki za jutrzejszy transfer 😊 będzie dobrze 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-25, 06:28   #1346
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Japonka1981 Pokaż wiadomość
Dzisiaj (tzn już wczoraj) rano zadzwonili z kliniki, że udało się pobrać 6 komorek, z czego 4 były dojrzałe i 3 się prawidłowo zapłodniły. Jutro jedziemy na transfer jednego dzieciaczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka trzymam kciuki
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-25, 07:59   #1347
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka super wieści trzymam kciuki za dalszy sukces😀
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-25, 10:22   #1348
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka to cudownie, zaciskam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 09:50   #1349
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Teraz jeszcze kciuki do 6 grudnia, wtedy mam oznaczyć betę na pewno nie wytrzymam i zacznę jakoś od 4go A to nasz mały towarzysz, który wrócił ze mną wczoraj do domu...

IMG_1511686169.135245.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 10:21   #1350
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie. W czerwcu tego roku urodziłam moje maleństwo z wadą letalną. Lekarz powiedział ze mogę starać się pod koniec listopada ale my chyba się pospieszyliśmy. Sytuacja nie jest jasna, ostatnia miesiączka 12.10 cykle mam długie i nieregularne. Nie uważaliśmy ostatnio chociaż w dni płodne (sądząc po śluzie) wogole się nie kochaliśmy. Do rzeczy, test zrobiony 20.11 jedna kreska, test zrobiony dzisiaj druga kreska bardzo blada widoczna tylko pod światło. Trochę bolą mnie piersi przy dotyku, żadnych objawów nie mam.... strasznie się zestresowałam
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.