Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 17:06   #391
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Tereska poprosiła o fotki pudrów clarins, wciąż twierdzą, że trzeba je odesłać.

Odsyłałyście już coś starego dziewczyny?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:06   #392
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Odebrałam mojego Sunkisseda Data produkcji 11.2007 więc świeżynka Jutro będą testy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:08   #393
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
najważniejsze, że jesteś



co do pudru LP mam 01 - jasny czysty beżyk, bez żadnego różowego podbicia (takiego bym nie zniosła ) zatem zupełnie jasny beż, rozświetlający, pisałam wiele razy, że cudo, najlepszy, nieobciążający, niewidoczny, niezatykający porów puder. jest lekki i półtransparentny, jednocześnie matujący - ja takie właśnie lubię, Guerlain przy nim był ciężki i kryjący. Nie znam Clinique więc nie mogę porównać, ale ja lubię wszystko, co delikatne i lekkie. Nie lubię ciężkich pudrów. Nie rozumiem też, jak może wybijać różowy, którego w nim po prostu nie ma

Słuchajcie, właśnie doszły dzisiaj 3 paczuszki z różem chanel - wstępnie boski , żelem do brwi tweezermana i tutaj wielka buźka dla Mariolki, bo to jest dokładnie to, co chciałam, nie obciąża, jest to przezroczysty żel, który naturalnie układa brwi i je dyscyplinuje - bardzo fajny produkt, lepszy od wosków. no i zalotka, nie wiem, co z nią zrobię, bo wygląda strasznie jak pęseta
no nic, poczytam instrukcję i zobaczę. Natomiast wcześniej zamawiałam pędzle i chyba kiblują w UC mam nadzieję jednak, że niedługo je dostanę

Layla
, gratuluje paczuszek ale ja wciaz czekam na Twoje pedzelki i opinie o nich

pamietam ze juz wczesniej chwalilas sypanca LaPraire rozumiem ze kolorek 1 nadaje sie do wszystkich cer? bo ja mam lekko sniada, nie chce zeby bielil

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Truskawka i nasza PP dostały chyba jakiegoś speeda bo zamawialam w piątek popołudniu Sunkisseda i dziś już mam na niego awizo Oby tak dalej
to prawda, ostatnio paczuszki do mnie (niestety nie dla mnie a prezenty) przyszly w zawrotnym tempie!!! pewnie jutro tez dostane Sunkissed

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Tea Rose tez mialam jakis czas, ale wlasnie jego twardosc mnie zniechecila, bo kolor cudowny. Burzuje przy irelle sa super miekkie
dla mnie burzujki sa bardzo twarde, to nie wyobrazam sobie tych irelle

a skoro o rozach mowa, to czy zna ktos moze roze YSL, te kosteczki? przesliczne kolorki, ale nie wiem jak sie sprawuja na buzi i czy nie starocie... ktos cos wie moze??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:16   #394
europeijin
Raczkowanie
 
Avatar europeijin
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny jesteście niesamowite.
Opadła mi szczęka gdy przejrzałam z grubsza wątki truskawkowe. Pierwszy post niniejszego wątku (autorstwa agabil1) jest niesamowity, to jest po prostu taka kopalnia wiedzy, że próżno szukać obszerniejszej.

Jestem zauroczona
__________________

europeijin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:20   #395
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

dla mnie burzujki sa bardzo twarde, to nie wyobrazam sobie tych irelle

a skoro o rozach mowa, to czy zna ktos moze roze YSL, te kosteczki? przesliczne kolorki, ale nie wiem jak sie sprawuja na buzi i czy nie starocie... ktos cos wie moze??
Dziewczyny pisza, ze zalezy jaki odcien Irelle, niektore sa miękciejsze Moj Tea Rose byl strasznym kamlotem

Jesli chodzi o roze YSL, to również bardzo fajne Nie wiem ,jak inne odcienie, ale mam numer 16 Rose Plaisir i fajnie nadaje sie do efektu lekko zarozowionych policzkow z delikatnym polyskiem. Sam roz jest lekko transparentny i ma malutkie drobinki (żaden brokat, bo tego bym nie zniosla). Drobinki sa w kolorze tych jasniejszych kosteczek, nie sa ani srebne,ani zlote, tylko wlasnie jasno rozowe. Fajnie to wyglada.

Niestety nie pomoge w kwestii stopnia skamielenia tychze na Tru
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:46   #396
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Tereska poprosiła o fotki pudrów clarins, wciąż twierdzą, że trzeba je odesłać.

Odsyłałyście już coś starego dziewczyny?
jestem ciekawa ile wynosi przesyłka do HK, pewnie się nie opłaca. Ja nie ma jeszcze odpowiedzi
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:49   #397
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jestem ciekawa ile wynosi przesyłka do HK, pewnie się nie opłaca. Ja nie ma jeszcze odpowiedzi
Sprawdziłam, priorytetowa paczka 92zł

napisałam im, że nie zamierzam odsyłać bo się nie opłaca, dostałam odpowiedź, że mam być cierpliwa, sprawdzają, fotki z kodem i linkiem do dekalkulatora przesłałam

Jestem dobrej myśli
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 17:53   #398
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, priorytetowa paczka 92zł

napisałam im, że nie zamierzam odsyłać bo się nie opłaca, dostałam odpowiedź, że mam być cierpliwa, sprawdzają, fotki z kodem i linkiem do dekalkulatora przesłałam

Jestem dobrej myśli
92 zł W sumie spodziewałam się takiej kwoty. Swoja drogą nie rozumiem idei odsyłania staroci, po co im to? Chyba żeby mogli następnej osobie wcisnąć...
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:55   #399
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
92 zł W sumie spodziewałam się takiej kwoty. Swoja drogą nie rozumiem idei odsyłania staroci, po co im to? Chyba żeby mogli następnej osobie wcisnąć...
Ja na ich miejscu szybko zdjęłabym te pudry z oferty, przecież teraz mogą spodziewać się tylko takich sytuacji jak nasza
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:00   #400
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

kobitki czy odcien 03 z kompaktu Guerlain Parure tylko mi wydaje sie bardzo ciepły (lekko pomarańczowy)?

http://eu.strawberrynet.com/productD...78288&goChar=G
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:01   #401
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Znacie jakiś przyjemny jasny puder pod meteoryty? Mam teraz Hauschkę, ale nie matuje tak, jakbym chciała.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 18:09   #402
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
kobitki czy odcien 03 z kompaktu Guerlain Parure tylko mi wydaje sie bardzo ciepły (lekko pomarańczowy)?

http://eu.strawberrynet.com/productD...78288&goChar=G
u mnie na monotorze nie jest pomarańczowy, ale na pewno nie jest jasny
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:11   #403
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
u mnie na monotorze nie jest pomarańczowy, ale na pewno nie jest jasny
jasnego własnie nie chce...potrzebuje opalonego bezu na lato..ale kurcze taki ciemny bardzo mi sie jakis wydajei do tego bardzo ciepły ten kolor na moim monitorze jest02 znowu chyba będzie za jasny
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:27   #404
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
jasnego własnie nie chce...potrzebuje opalonego bezu na lato..ale kurcze taki ciemny bardzo mi sie jakis wydajei do tego bardzo ciepły ten kolor na moim monitorze jest02 znowu chyba będzie za jasny
02 wydaje się jasny Ja ich niestety na żywo nie widziałam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:08   #405
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

Jesli chodzi o roze YSL, to również bardzo fajne Nie wiem ,jak inne odcienie, ale mam numer 16 Rose Plaisir i fajnie nadaje sie do efektu lekko zarozowionych policzkow z delikatnym polyskiem. Sam roz jest lekko transparentny i ma malutkie drobinki (żaden brokat, bo tego bym nie zniosla). Drobinki sa w kolorze tych jasniejszych kosteczek, nie sa ani srebne,ani zlote, tylko wlasnie jasno rozowe. Fajnie to wyglada.

Niestety nie pomoge w kwestii stopnia skamielenia tychze na Tru
kasiahan, dziekuje bardzo za opinie o YSL strasznie podobaja mi sie te roze tylko myslalam ze one daja dosyc mocny kolorek (taki bym chciala) a piszesz ze raczej lekki, wiec musze je jeszcze obadac dokladniej
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:11   #406
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

cześć Truskaweczki
dopiero dzisiaj odebrałam shimmerka Diorowego, jest cudniasty ale zapach ma jakiś taki chemiczny ...
Wasze też??
oczywiście paczuszka była przemoczona, włożona do foliowego worka w celu zakiszenia całości
na szczęście strat w samym pudrze nie ma
uff
nadeszły też wreszcie perfumki Bvlgari, chyba ze 2 miesiące na nie czekałam ....
na szczęście obyło się bez cła

za sypańca Shiseido oczywiście pobrali kasę, ale napisali maila, że zwrócą bo nie mają produktu w magazynie
ciekawe, że na stronie widnieje aktualnie10 sztuk Royala .....
napisałam im ostrzejszego maila, że takie rozwiązanie mnie nie interesuje
i że oczekuję pilnego wysłania produktu

jeśli chodzi o starocie, to dostałam jeden zwrot za samoopalacz Clarinsa absolutnie go nie odsyłając
wprost im napisała, żeby oddali mi kasę za przeterminowany produkt
niezła jazda z tą marką jest ....
powodzenia dziewczyny
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:27   #407
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy w takim razie Orchid Rose to jasniejsza wersja Reflexu? A jesli nie to jaki daje kolorek?
Ten goferek In Love tez wyglada ciekawie, ale nie wiadomo czy nie da pomarancozwego efektu...

Pojawily sie podklady Double Wear. Chyba 9 odcieni. Z czego Bone jest 37 i Sand 47 sztuk. A Ivory Cream niestety juz nie ma.
Nie, Reflex i Orchid Rose nie mają nic wspólnego. Reflex jest koralowy, taka pomarańczowa czerwień, natomiast Orchid to brzoskwiniowy, ciepły różyk.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Odebrałam mojego Sunkisseda Data produkcji 11.2007 więc świeżynka Jutro będą testy
Swieżutki, hurra! Ale ja byłam dziś w Galerii Centrum i obmacałam go raz jeszcze...i trochę się zaniepokoiłam, że on jednak nie dla mnie. Jeśli tak będzie, to zawieszam poszukiwania brązera...

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
cześć Truskaweczki
dopiero dzisiaj odebrałam shimmerka Diorowego, jest cudniasty ale zapach ma jakiś taki chemiczny ...
Wasze też??
oczywiście paczuszka była przemoczona, włożona do foliowego worka w celu zakiszenia całości
na szczęście strat w samym pudrze nie ma
uff
nadeszły też wreszcie perfumki Bvlgari, chyba ze 2 miesiące na nie czekałam ....
na szczęście obyło się bez cła

za sypańca Shiseido oczywiście pobrali kasę, ale napisali maila, że zwrócą bo nie mają produktu w magazynie
ciekawe, że na stronie widnieje aktualnie10 sztuk Royala .....
napisałam im ostrzejszego maila, że takie rozwiązanie mnie nie interesuje
i że oczekuję pilnego wysłania produktu

jeśli chodzi o starocie, to dostałam jeden zwrot za samoopalacz Clarinsa absolutnie go nie odsyłając
wprost im napisała, żeby oddali mi kasę za przeterminowany produkt
niezła jazda z tą marką jest ....
powodzenia dziewczyny
Shimmerek pachnie plakatówką Ale nie daję go na nos, więc mi to nie przeszkadza

Przegięli z tą prośbą o zwrot Clarinsów. Mówiłam, że mają nas dość z tymi datami. Kate, dobrze, że przesłałaś im link do datecalculatora, sama o tym myślałałam. Ja jeszcze nie mam odpowiedzi, ale odsyłać im nic nie zamierzam, 92 złote Chyba żartują
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:33   #408
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Swieżutki, hurra! Ale ja byłam dziś w Galerii Centrum i obmacałam go raz jeszcze...i trochę się zaniepokoiłam, że on jednak nie dla mnie. Jeśli tak będzie, to zawieszam poszukiwania brązera...

Serenite, a co Cie w nim zaniepokoilo? nie strasz! tez sie bardzo ucieszylam ze taka swiezynka, w tym tyg powinnam go miec
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:38   #409
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Serenite, a co Cie w nim zaniepokoilo? nie strasz! tez sie bardzo ucieszylam ze taka swiezynka, w tym tyg powinnam go miec

Testowałam go przed zakupem 2 razy i stwierdziłam, że to brązik bez różu i pomarańczu. A dziś zobaczyłam w nim i róż i pomarańcz, ale to mogą być objawy zmęczenia poszukiwaniem brązera Niedługo się przekonamy
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 19:44   #410
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
kasiahan, dziekuje bardzo za opinie o YSL strasznie podobaja mi sie te roze tylko myslalam ze one daja dosyc mocny kolorek (taki bym chciala) a piszesz ze raczej lekki, wiec musze je jeszcze obadac dokladniej

Nulka
, nie wiem jak inne kolory, bo nawet nie ogladalam ich na zywca, swoj dostalam w prezencie i mysle, ze nim tez da radę uzyskać mocniejszy kolor, bo mimo tego, ze jest transparentny, to kolor widac.
Pozatym ja nakladam go w minimalnych ilosciach, bo mocniejsze kolory mi nie pasuja
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:06   #411
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
92 zł W sumie spodziewałam się takiej kwoty. Swoja drogą nie rozumiem idei odsyłania staroci, po co im to? Chyba żeby mogli następnej osobie wcisnąć...

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja na ich miejscu szybko zdjęłabym te pudry z oferty, przecież teraz mogą spodziewać się tylko takich sytuacji jak nasza
No właśnie. Powinni tak zrobić, tym bardziej że mają jeszcze na stanie 146 sztuki i nie sądzę żeby tylko "Truskawczanki" sprawdzały daty produkcji.
Dziewczyny, trzymam kciuki za reklamację.

Ja za to po jednym dniu testowania (Aniu ) jestem bardzo zadowolona z 01 Clarinsa. Idealny kolor dla mnie, solidnie matuje nie tworząc przy tym maski. A na dodatek jest mięciutki, gładziutki i fajnie pachnie babcinymi perfumami.

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
kobitki czy odcien 03 z kompaktu Guerlain Parure tylko mi wydaje sie bardzo ciepły (lekko pomarańczowy)?

http://eu.strawberrynet.com/productD...78288&goChar=G
Nie, pomarańczowy na pewno nie jest. Jest jak ciemny biszkopt.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:26   #412
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
No właśnie. Powinni tak zrobić, tym bardziej że mają jeszcze na stanie 146 sztuki i nie sądzę żeby tylko "Truskawczanki" sprawdzały daty produkcji.
Dziewczyny, trzymam kciuki za reklamację.

Ja za to po jednym dniu testowania (Aniu ) jestem bardzo zadowolona z 01 Clarinsa. Idealny kolor dla mnie, solidnie matuje nie tworząc przy tym maski. A na dodatek jest mięciutki, gładziutki i fajnie pachnie babcinymi perfumami.



Nie, pomarańczowy na pewno nie jest. Jest jak ciemny biszkopt.
A mówiłam Asiu że Clarins jest boski
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:33   #413
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
A mówiłam Asiu że Clarins jest boski
Ba... wiedziałam że się nie zawiodę. Tak samo jak Aglow którego tak zachwalałaś.
Śliczności. Dziękuję Aniu.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:48   #414
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez europeijin Pokaż wiadomość
Pierwszy post niniejszego wątku (autorstwa agabil1) jest niesamowity, to jest po prostu taka kopalnia wiedzy, że próżno szukać obszerniejszej.

Jestem zauroczona
Tak dla zasady sie wtrace Pierwszy post - kompendium wiedzy truskwkowej jest autorstwa wizazanki Majade, ktorej czesc i chwala za to



A propos wciaz przewijajacego sie problemu przeterminowanych kosmetykow z Tru. Co raz bardziej obawiam sie, ze Strawberrynet "nekana" ponawiajacymi sie zadaniami o zwrot pieniedzy za wiele zakupow z Polski zamknie w koncu wysylke do naszego kraju, tak jak juz to mialo miejsce np. w Niemczech.
Z jednej strony rozumiem wasze pretensje ale same kilkakrotnie nacinajac sie na zakupach na Tru lub czytajac o "wpadkach" powinniscie miec swiadomosc w co sie pakujecie robiac zamowienie. Jasne, ze Tru jako sklep powinien oferowac wylacznie swiezy towar ale skoro sami widzicie, ze czesto tak nie jest, to po co tam kupujecie? Rozumiem okazyjne ceny ale czy okazja jest ryzykowanie przykladowo stu zlotych? Na co wy liczycie? Ze a nuz sie uda?
Z drugiej zas strony - w ofercie Tru zdazaja sie przeterminowane produkty i to jest nie fair. Nie znam sie na gospodarce HK, moze tam sa inne wytyczne, moze nie ma takich restrykcji jak u nas, nie wiem jak dziala w tej materii handel miedzynarodowy, czyje prawo handlowe sie stosuje wysylajac za granice - towar ma byc zgodny z normami kraju, z ktorego pochodzi, czy do ktorego zmierza? Nie wiem. Wiem, ze dla nas to nie jest w porzadku.
Podsumowujac - zdazaja sie na Tru "trefne" kosmetyki i Wy wszyscy macie tego swiadomosc, wiec po co do szlabana ciezkiego tam kupujecie, a potem sie oburzacie, ze zostaliscie wyrolowani? Tego nie rozumiem. Przykro stwierdzic ale uwazam, ze czesc osob probuje sobie z Tru urzadzic darmowy sklep - jak sie uda to bede miec kosmetyk i kase lub dwa kosmetyki za cene jednego, bo i tak wiekszosc tych oburzonych zuzyje ten przeterminowany kosmetyk lub opyli go dalej.
Sama zrobilam wiele zakupow na Tru, z kazdego jestem zadowolona i na pewno dopoki bedzie taka mozliwosc, bede sie tam zaopatrywac. Jak pisalam wyzej, z jednej strony rozumiem wasze rozczarowanie ale z drugiej nie rozumiem waszego postepowania i postawy roszczeniowej wobec Tru skoro wiecie z gory, ze mozecie zaliczyc wpadke. Czy wy ich chcecie edukowac, czy co? Chcecie zbawic Tru zeby oferowala wylacznie swiezy towar? Kwestia jest prosta - sparzaylem sie i wiecej nie ryzykuje, krotka pilka. Gdyby to byl jakis polski sklep internetowy odwrocono by sie do niego odwlokiem i zaniechalo zakupow. A Tru... jak widac atrakcyjne ceny rekompensuja ryzyko - jak dla mnie to hipokryzja.
Na koniec przyklad - niedawno byla akcja zakupowa przetreminowanych blyszczykow Lancome JT - wszyscy wiedzieli, ze sa z 2005 roku, a jednak zakupowy szal trwal w najlepsze. Teraz pytanie - przeterminowany produkt nie przeszkadza (nie uczula, nie szkodzi zdrowiu i urodzie, itd.) jezeli jest wystawiony za odpowiednio niska cene?
Rzeklam.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:53   #415
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tak dla zasady sie wtrace Pierwszy post - kompendium wiedzy truskwkowej jest autorstwa wizazanki Majade, ktorej czesc i chwala za to



A propos wciaz przewijajacego sie problemu przeterminowanych kosmetykow z Tru. Co raz bardziej obawiam sie, ze Strawberrynet "nekana" ponawiajacymi sie zadaniami o zwrot pieniedzy za wiele zakupow z Polski zamkna w koncu wysylke do naszego kraju, tak jak juz to mialo miejsce np. w Niemczech.
Z jednej strony rozumiem wasze pretensje ale same kilkakrotnie nacinajac sie na zakupach na Tru lub czytajac o "wpadkach" powinnyscie miec swiadomosc w co sie pakujecie robiac zamowienie. Jasne, ze Tru jako sklep powinien oferowac wylacznie swiezy towar ale skoro same widzicie, ze czesto tak nie jest, to po co tam kupujecie? Rozumiem okazyjne ceny ale czy okazja jest ryzykowanie przykladowo stu zlotych? Na co wy liczycie? Ze a nuz sie uda?
Z drugiej zas strony - w ofercie Tru zdazaja sie przeterminowane produkty i to jest nie fair. Nie znam sie na gospodarce HK, moze tam sa inne wytyczne, moze nie ma takich restrykcji jak u nas, nie wiem jak dziala w tej materii handel miedzynarodowy, czyje prawo handlowe sie stosuje wysylajac za granice - towar ma byc zgodny z normami kraju z kotrego pochodzi, czy do kotrego zmeirza? Nie wiem. Wiem, ze dla nas to nie ejst w porzdaku.
Podsumowujac - zdazaja sie na Tru "trefne" kosmetyki i Wy wszyscy macie tego swiadomosc, wiec po co do szlabana ciezkiego tam kupujecie, a potem sie oburzacie, ze zostalisci wyrolowani? Tego nie rozumiem. Przykro stwoerdzic ale uwazam,z e czesc osob probuje sobie z Tru urzdzic darmowy sklep - jak sie uda to bede miec kosmetyk i kase lub dwa ksoemtyki za cene ejdnego, bo i tak wiekszosc tych oburzonych zuzyje ten przeterminowany kosmetyk lub opyli go dalej.
Sama zrobilam wiele zakupow na Tru, z kazdego ejstem zadowolona i na pewno dopoki bedzie taka mozliwosc, bede sie tam zaopatrywac. Jak pisalm wyzej, z jednej strony rozumiem wasze rozczarowanie ale z drugiej nei rozumiem waszego psoetpowania i postawy roszczeniowej wobec Tru skoro wiecie z gory, ze mozecie zaliczyc wpadke. Czy wy ich chcecie edukowac, czy co? Chcieci zbawic Tru zeby oferowala wylacznie swiezy towar? Kwestia jest prosta - spazraylem sie i wiecej nie ryzykuje, krotka pilka. Gdyby to byl jakis poslki sklep inetrnetowy odwrocono by sie do neigo odwlokiem i zaniechalo zakupow. A Tru... jak widac atrakcyjne ceny rekompensuja ryzyko - jak dla mnie to hipokryzja.
Na koneic przyklad - neidawno byla akcja zakupowa przetreminowanych blyszczykow Lancome JT - wszyscy wiedzieli, ze sa z 2005 roku, a jendka zakupowy szal trwal w najlepsze. Teraz pytanie - przeterminowany produkt nie przeszkadza (nie uczula, nie szkodzi zdrowiu i urodzie, itd.) jezeli jest wystawiony za odpowiednio niska cene?
Rzeklam.
Otóż to

W supermarkecie też możesz kupić legalnie przeterminowany produkt za ułamek ceny, ale musisz mieć świadomość, że kupujesz przeterminowany produkt za podaną cenę.
Wybór należy do kupującego, jeśli mu nie szkodzi to ok.

Mnie szkodzi.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:11   #416
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tak dla zasady sie wtrace Pierwszy post - kompendium wiedzy truskwkowej jest autorstwa wizazanki Majade, ktorej czesc i chwala za to



A propos wciaz przewijajacego sie problemu przeterminowanych kosmetykow z Tru. Co raz bardziej obawiam sie, ze Strawberrynet "nekana" ponawiajacymi sie zadaniami o zwrot pieniedzy za wiele zakupow z Polski zamkna w koncu wysylke do naszego kraju, tak jak juz to mialo miejsce np. w Niemczech.
Z jednej strony rozumiem wasze pretensje ale same kilkakrotnie nacinajac sie na zakupach na Tru lub czytajac o "wpadkach" powinnyscie miec swiadomosc w co sie pakujecie robiac zamowienie. Jasne, ze Tru jako sklep powinien oferowac wylacznie swiezy towar ale skoro same widzicie, ze czesto tak nie jest, to po co tam kupujecie? Rozumiem okazyjne ceny ale czy okazja jest ryzykowanie przykladowo stu zlotych? Na co wy liczycie? Ze a nuz sie uda?
Z drugiej zas strony - w ofercie Tru zdazaja sie przeterminowane produkty i to jest nie fair. Nie znam sie na gospodarce HK, moze tam sa inne wytyczne, moze nie ma takich restrykcji jak u nas, nie wiem jak dziala w tej materii handel miedzynarodowy, czyje prawo handlowe sie stosuje wysylajac za granice - towar ma byc zgodny z normami kraju z kotrego pochodzi, czy do kotrego zmeirza? Nie wiem. Wiem, ze dla nas to nie ejst w porzdaku.
Podsumowujac - zdazaja sie na Tru "trefne" kosmetyki i Wy wszyscy macie tego swiadomosc, wiec po co do szlabana ciezkiego tam kupujecie, a potem sie oburzacie, ze zostalisci wyrolowani? Tego nie rozumiem. Przykro stwoerdzic ale uwazam,z e czesc osob probuje sobie z Tru urzdzic darmowy sklep - jak sie uda to bede miec kosmetyk i kase lub dwa ksoemtyki za cene ejdnego, bo i tak wiekszosc tych oburzonych zuzyje ten przeterminowany kosmetyk lub opyli go dalej.
Sama zrobilam wiele zakupow na Tru, z kazdego ejstem zadowolona i na pewno dopoki bedzie taka mozliwosc, bede sie tam zaopatrywac. Jak pisalm wyzej, z jednej strony rozumiem wasze rozczarowanie ale z drugiej nei rozumiem waszego psoetpowania i postawy roszczeniowej wobec Tru skoro wiecie z gory, ze mozecie zaliczyc wpadke. Czy wy ich chcecie edukowac, czy co? Chcieci zbawic Tru zeby oferowala wylacznie swiezy towar? Kwestia jest prosta - spazraylem sie i wiecej nie ryzykuje, krotka pilka. Gdyby to byl jakis poslki sklep inetrnetowy odwrocono by sie do neigo odwlokiem i zaniechalo zakupow. A Tru... jak widac atrakcyjne ceny rekompensuja ryzyko - jak dla mnie to hipokryzja.
Na koneic przyklad - neidawno byla akcja zakupowa przetreminowanych blyszczykow Lancome JT - wszyscy wiedzieli, ze sa z 2005 roku, a jendka zakupowy szal trwal w najlepsze. Teraz pytanie - przeterminowany produkt nie przeszkadza (nie uczula, nie szkodzi zdrowiu i urodzie, itd.) jezeli jest wystawiony za odpowiednio niska cene?
Rzeklam.

Nigdy nie kupiłabym świadomie przeterminowanego pudru, podkładu, kremu, bo wiem, że mogłoby się to źle skończyć. Mam oba JT z 2005 roku i klikając je, wiedziałam, że są właśnie z tego roku. Ale moim ustom nic nie będzie się działo. A mojej twarzy będzie. Truskawka reklamuje się, że sprzedaje "świeże kosmetyki". Niestety, nie zawsze tak jest. Bardzo często w tak zwanych ofertach specjalnych daty są nieciekawe i tego się można spodziewać. Wtedy wiem, że ryzykuję. Tak było z serum Lancome za ok. 50 zł. Wiedziałam, że cena jest podejrzana, ryzykowałam, dostałam staroć. I ten staroć jednak zrobił mi kuku na buzi. Ale nie reklamowałam, bo w pewnym sensie sama byłam winna (gdzie dostanę świeże serum Lancome za 50 zł??). Kolejny raz-dostałam róż Chanel z kodem 0102. Czyli wg datecalculatora-ośmioletni. Ale w związku z tym, że w tym samym czasie reklamowałam taki sam produkt, z takim samym kodem na lotnisku-dotarłam do producenta i wyjaśnił mi, że kody co 8 lat się zmieniają i róż jest ze stycznia 2008r. Zanim się o tym dowiedziałam, już napisałam reklamację do Tru i odpisali, że do 2 tyg. zwrócą mi pieniądze. Kiedy uświadomiłam sobie moją pomyłkę, napisałam do Tru, że się pomyliłam i żeby mi nie oddawali tych pieniędzy. A przecież mogłam wykorzystać sytuację i mieć świezutki róż za darmo. Ja byłam wobec nich w porządku i tego samego oczekuję teraz od nich, kiedy dostałam faktycznie stary produkt. Ja starego pudru używać nie będę i chętnie im go oddam, ale jeśli nie będę musiała do tego dokładać 92 zł. Tak więc nie traktuję Truskawki jako sklepu z darmowymi kosmetykami, popieram wszystkich, którzy reklamują starocie i nie zgadzam się z opinią, że wyrzucenie w błoto kolejnej stówki, to "ryzyk-fizyk-takie jest życie". Co innego, gdyby Truskawka miała napisane na stronie głównej-" może się, zdarzyć, że kosmetyk będzie przeterminowany, ale rekompensujemy to niskimi cenami i brakiem kosztów przesyłki". Ale tak nie jest. Jest wręcz odwrotnie.
Nie uważam, żeby strach przed utratą możliwości kupowania na Tru usprawiedliwiał takie uwagi, bo ja poczułam się lekko dotknięta tymi słowami o wykorzystywaniu sytuacji. Nawet jesli zastrzeżono, że dotyczą one tylko "niektórych osób".
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:12   #417
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mój tak samo Puder był troche wysypany i nakrętka tak dziwnie sie zamyka, bardzo ciężko Wprawdzie ja go używam, dziś też sie pomaziałam i nic sie nie dzieje, ale to nie fair z ich strony
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Twój też? Pewnie tam grzebali, żeby sprawdzić stopień spurchawczenia
Ja myślę, że on był po prostu tak skamieniałą skamieliną, że musieli go otworzyć i dłutem rozkruszyć, żeby stał się sypkim pudrem

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, właśnie doszły dzisiaj 3 paczuszki z różem chanel - wstępnie boski , żelem do brwi tweezermana i tutaj wielka buźka dla Mariolki, bo to jest dokładnie to, co chciałam, nie obciąża, jest to przezroczysty żel, który naturalnie układa brwi i je dyscyplinuje - bardzo fajny produkt, lepszy od wosków.
A nie mówiłam ? Poproszę o buźkę
Cieszę się, że jesteś tak zadowolona jak ja

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Odebrałam mojego Sunkisseda Data produkcji 11.2007 więc świeżynka Jutro będą testy
Ja też czekam na Twoje wrażenia z testowania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:18   #418
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny czy stosowała któraś z was ten podkład?=> KLIK. Nie śledzę wątku na bieżąco, więc nie wiem czy o nim pisałyście. Z góry dziękuję za pomoc.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:38   #419
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ba... wiedziałam że się nie zawiodę. Tak samo jak Aglow którego tak zachwalałaś.
Śliczności. Dziękuję Aniu.
proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie kupiłabym świadomie przeterminowanego pudru, podkładu, kremu, bo wiem, że mogłoby się to źle skończyć. Mam oba JT z 2005 roku i klikając je, wiedziałam, że są właśnie z tego roku. Ale moim ustom nic nie będzie się działo. A mojej twarzy będzie. Truskawka reklamuje się, że sprzedaje "świeże kosmetyki". Niestety, nie zawsze tak jest. Bardzo często w tak zwanych ofertach specjalnych daty są nieciekawe i tego się można spodziewać. Wtedy wiem, że ryzykuję. Tak było z serum Lancome za ok. 50 zł. Wiedziałam, że cena jest podejrzana, ryzykowałam, dostałam staroć. I ten staroć jednak zrobił mi kuku na buzi. Ale nie reklamowałam, bo w pewnym sensie sama byłam winna (gdzie dostanę świeże serum Lancome za 50 zł??). Kolejny raz-dostałam róż Chanel z kodem 0102. Czyli wg datecalculatora-ośmioletni. Ale w związku z tym, że w tym samym czasie reklamowałam taki sam produkt, z takim samym kodem na lotnisku-dotarłam do producenta i wyjaśnił mi, że kody co 8 lat się zmieniają i róż jest ze stycznia 2008r. Zanim się o tym dowiedziałam, już napisałam reklamację do Tru i odpisali, że do 2 tyg. zwrócą mi pieniądze. Kiedy uświadomiłam sobie moją pomyłkę, napisałam do Tru, że się pomyliłam i żeby mi nie oddawali tych pieniędzy. A przecież mogłam wykorzystać sytuację i mieć świezutki róż za darmo. Ja byłam wobec nich w porządku i tego samego oczekuję teraz od nich, kiedy dostałam faktycznie stary produkt. Ja starego pudru używać nie będę i chętnie im go oddam, ale jeśli nie będę musiała do tego dokładać 92 zł. Tak więc nie traktuję Truskawki jako sklepu z darmowymi kosmetykami, popieram wszystkich, którzy reklamują starocie i nie zgadzam się z opinią, że wyrzucenie w błoto kolejnej stówki, to "ryzyk-fizyk-takie jest życie". Co innego, gdyby Truskawka miała napisane na stronie głównej-" może się, zdarzyć, że kosmetyk będzie przeterminowany, ale rekompensujemy to niskimi cenami i brakiem kosztów przesyłki". Ale tak nie jest. Jest wręcz odwrotnie.
Nie uważam, żeby strach przed utratą możliwości kupowania na Tru usprawiedliwiał takie uwagi, bo ja poczułam się lekko dotknięta tymi słowami o wykorzystywaniu sytuacji. Nawet jesli zastrzeżono, że dotyczą one tylko "niektórych osób".
popieram w 100% Twoja wypowiedź Nie kupuję produktów, co do których istnieje podejrzenie, że będą stare (wycofane ze sprzedaży opakowania, bardzo niska cena itd...) Puder Clarinsa kupiłam w normalnej cenie, naprawdę trudno się było spodziewać że dostanę 6 letni produkt I wcale nie napisałam żądania o zwrot kasy, po prostu poinformowałam ich że sprzedają stare, przeterminowane pudry

Natomiast bardzo prawdopodobne jest że Truskawa sie wkurzy i zaprzestanie wysyłki do Polski, bo nie dość że są nękani o zwrot cła, to jeszcze teraz czepiamy się o daty. Na dodatek brak nam cierpliwośi; oburzamy się że tak długo się czeka na zwrot kasy itd.. chyba wszyscy zapomnieli że Tru nie ma obowiązku zwrotu cła
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:25   #420
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Kate, Serenite całkowicie się z Wami zgadzam. Każdy zakup powinien być naszym świadomym wyborem dokonanym na podstawie dostępnych informacji.
Jeśli kupuję kosmetyk na Tru to właśnie dlatego, że jest tańszy niż w innych dostępnych miejscach zakupu. Ale jest PEŁNOWARTOŚCIOWY. Nie chcę w niewiedzy nabywać produktu np. używanego, nieświeżego lub niezgodnego z opisem. Płacę cenę niższą, ale taka jest idea zakupów na Tru. I nie chcę ponosić żadnego ryzyka, bo to mają być bezpieczne zakupy internetowe.
Oczywiście inaczej ma się sprawa z ofertami specjalnymi tzw.purchawkami......tam wiadomo, można nabyć różnej maści skamieliny, ale ŚWIADOME tego faktu kupujemy lub nie.
Wszystko poza purchawką powinno być przede wszystkim świeże i pełnowartościowe. W przeciwnym razie mamy pełne prawo do reklamacji, czy to się komuś podoba czy nie.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.