Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach dzieci - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 13:11   #3061
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez vilandravalo Pokaż wiadomość
Ja pierwsze smyrnięcie poczułam w 17t0d, też pierwsza ciąża ale u każdego inaczej, więc nie ma co się spinać. Dziś mnie pierwszy raz szturchnęło tak, że poczułam bez trzymania ręki na brzuchu, więc coraz lepiej

ja jeszcze nic nie czuje ( u mnie jest dopiero 15+2
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:28   #3062
Kathyyy91
Raczkowanie
 
Avatar Kathyyy91
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ja własnie też dzisiaj robiłam badanie moczu i wyszly mi bakterie i leukocyty.... martwie się
Też tak miałam, mi gin powiedziała, ze gorsze te leukocyty niż bakterie. Ogólnie brałam Furoxin (ziołowe tabl. przez jakiś czas) plus gin wytłumaczyła mi, że żeby nie przenosić tych bakterii to przed pobraniem moczu trzeba się dobrze umyć i najlepiej założyć tampon. Zrobiłam tak i w powtórnym badaniu już czysto. Także nie wiem czy pomogły te tabletki czy sposób pobrania próbki.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ja jeszcze nic nie czuje ( u mnie jest dopiero 15+2
No u mnie 17+3 i też nie czuję...
Kathyyy91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:30   #3063
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Pieluchy.
Dobra,mądre głowy. Jakiej firmy polecacie pieluchy WIELORAZOWE? Strasznie dużo tego jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla noworodka mieliśmy otulacze Kokosi. Dla większego Pupuś. Jedne z najtańszych wtedy na rynku. Nie wiem, jak jest teraz. Generalnie dały radę. Nie zanotowałam większych wad. Jako wkłady używaliśmy pieluch tetrowych, wkładów bambusowych i jakiś tam-węglowych z Pupusia. Te węglowe były takie dość duże, faktycznie chłonne, ale miałam wrażenie, że niewygodne. Trudno mi powiedzieć, czy polecam czy nie. W każdym razie przymierzamy się do powtórki z rozrywki z wielorazówkami. Może uda mi się dokupić podobno rewelacyjne otulacze z Milovia? Tylko cena...
odowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:31   #3064
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ja własnie też dzisiaj robiłam badanie moczu i wyszly mi bakterie i leukocyty.... martwie się
Łączę się z Tobą w bólu, bo właśnie spojrzałam na TSH - 7,63. Po 3 tygodniach nie brania euthyroxu tak mi podskoczyło.. Kurcze, gdybym chodziła tylko na NFZ, to nie wiem co by było, bo on kazał odstawić całkiem zamiast może zaproponować na wszelki wypadek jakąś małą dawkę. Wzięłam niedawno euthyrox 88, nie patrzyłam czy na czczo, czy nie, po prostu wzięłam. Pojutrze mam wizytę prywatnie i pewnie przez całą ciążę będę miała dawkę podtrzymującą.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:32   #3065
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Dla noworodka mieliśmy otulacze Kokosi. Dla większego Pupuś. Jedne z najtańszych wtedy na rynku. Nie wiem, jak jest teraz. Generalnie dały radę. Nie zanotowałam większych wad. Jako wkłady używaliśmy pieluch tetrowych, wkładów bambusowych i jakiś tam-węglowych z Pupusia. Te węglowe były takie dość duże, faktycznie chłonne, ale miałam wrażenie, że niewygodne. Trudno mi powiedzieć, czy polecam czy nie. W każdym razie przymierzamy się do powtórki z rozrywki z wielorazówkami. Może uda mi się dokupić podobno rewelacyjne otulacze z Milovia? Tylko cena...
Dziękuję,notuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:36   #3066
Kathyyy91
Raczkowanie
 
Avatar Kathyyy91
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu, bo właśnie spojrzałam na TSH - 7,63. Po 3 tygodniach nie brania euthyroxu tak mi podskoczyło.. Kurcze, gdybym chodziła tylko na NFZ, to nie wiem co by było, bo on kazał odstawić całkiem zamiast może zaproponować na wszelki wypadek jakąś małą dawkę. Wzięłam niedawno euthyrox 88, nie patrzyłam czy na czczo, czy nie, po prostu wzięłam. Pojutrze mam wizytę prywatnie i pewnie przez całą ciążę będę miała dawkę podtrzymującą.
Nie wiem czemu Ci ten lekarz na NFZ kazał odstawić euthyrox, skoro z tego co pamiętam pierwszy wynik miałaś ponad 6.. Ja miałam 5,5 potem mi spadło do 2,15, a potem do 0,77 i mam zmniejszoną dawkę, co prawda, ale będę na letroxie już do końca ciąży... Przecież skoro Twoja tarczyca nie produkuje wystarczająco dużo hormonu (moja też) to skąd ma dziecko brać? Ja nie wiem co ci lekarze wyprawiają... No ale mój na NFZ też mi powiedział, że wynik ponad 3 przy staraniu się o ciąże jest super. Tylko szkoda, że w 7 tyg ciąży miałam już 5,5. Musisz mieć cały czas dawkę podtrzymującą.

Edytowane przez Kathyyy91
Czas edycji: 2018-02-05 o 13:45
Kathyyy91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:37   #3067
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Jeszcze przypomniałam sobie, że na jednym ze starych blogów był rewelacyjny test pieluszek, tam jest kilka części tego, daję Wam link do podsumowania. Tylko weźcie poprawkę na to, że jest to tekst z 2013/2014 roku Tym nie mniej możecie się dzięki niemu przekonać, jak wielopieluchowanie wygląda w praktyce.

http://www.wolnymbyc.pl/test-pielusz...atnia-konkurs/
odowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 14:05   #3068
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Co.do.pieluch,to nie wyobrażam.sobie używać.innych.niz jednorazowe.Jest tyle.roboty przy dziecku...Moj syn.nie.mial.oparzeń.Zami erzam tylko mniej używać chusteczek.nawilzajacych, w domu wode i wacik/gazik poza domrm.chusteczki

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Muszę smoka.kupić i dam.już w szpitalu.Z Dawidem niestety tego.nie zrobilam.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:08   #3069
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Co.do.pieluch,to nie wyobrażam.sobie używać.innych.niz jednorazowe.Jest tyle.roboty przy dziecku...Moj syn.nie.mial.oparzeń.Zami erzam tylko mniej używać chusteczek.nawilzajacych, w domu wode i wacik/gazik poza domrm.chusteczki
Ja też, z synkiem nie używałam w ogóle chusteczek gotowych
Teraz wpadłam na pomysł,że można sobie takie waciki zmoczyć w przegotowanej wodzie i trzymać kilkanaście w jakiejś zamknietej puszce albo woreczku strunowym i wyciągać wedle potrzeby. U synka długo bawiłam się z termosem,później zaczęłam moczyć pod kranem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ehhh Norka,współczuję. Człowiek polega na wiedzy lekarza a tu się kolejny raz okazuje,że trzeba samemu wszystko sprawdzać i pilnować.
A mając dziecko to już w ogóle najlepiej być lekarzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:10   #3070
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja też, z synkiem nie używałam w ogóle chusteczek gotowych
Teraz wpadłam na pomysł,że można sobie takie waciki zmoczyć w przegotowanej wodzie i trzymać kilkanaście w jakiejś zamknietej puszce albo woreczku strunowym i wyciągać wedle potrzeby. U synka długo bawiłam się z termosem,później zaczęłam moczyć pod kranem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ehhh Norka,współczuję. Człowiek polega na wiedzy lekarza a tu się kolejny raz okazuje,że trzeba samemu wszystko sprawdzać i pilnować.
A mając dziecko to już w ogóle najlepiej być lekarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropo lekarzy... będąc pierwszy raz u rodzinnego (byłam u niego pierwszy raz w życiu) na moje przeziębienie przepisał mi m.in. theraflu ekstra grip... wykupiłam całe opakowanie tych saszetek, a domu czytam żeby nie stosować w ciąży i jakoś intuicja mi mówiła nie bierz tego i nie wziełam.. w poniedziałek poszłam znowu bo mi nie przeszło przez weekend i była inna lekarka która jak usłyszała że tamten lekarz przepisał mi to theraflu to tylko powiedziała że ma nadzieje że tego nie wzięłam bo nie wolno tego brać w ciąży.. i zaufaj tu lekarzowi...
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:12   #3071
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Asiaczek swietny pomysl z tymi wacikami!

Co do lekarzy,to niestety,ale.musimy.trzym ać rękę na.pulsie,miec.ograniczen ia czone zaufanie,czytac,wymieniac się wiedza,doświadczeniem

Kiedy robicie toksoplazmoze??
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 14:15   #3072
Kathyyy91
Raczkowanie
 
Avatar Kathyyy91
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Asiaczek swietny pomysl z tymi wacikami!

Co do lekarzy,to niestety,ale.musimy.trzym ać rękę na.pulsie,miec.ograniczen ia czone zaufanie,czytac,wymieniac się wiedza,doświadczeniem

Kiedy robicie toksoplazmoze??
Ja robiłam przy okazji pierwszej morfologii, a to się powtarza w ciąży czy tylko raz? Mi wyszło, że już przechodziłam toxo, obecnie nieaktywny.
Kathyyy91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:15   #3073
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Asiaczek swietny pomysl z tymi wacikami!

Co do lekarzy,to niestety,ale.musimy.trzym ać rękę na.pulsie,miec.ograniczen ia czone zaufanie,czytac,wymieniac się wiedza,doświadczeniem

Kiedy robicie toksoplazmoze??
Pola ja już robiłam
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:21   #3074
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Pola ja już robiłam
W 1 trymestrze robilam.Potem robi.się w 2 i 3?
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:23   #3075
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Asiaczek swietny pomysl z tymi wacikami!

Co do lekarzy,to niestety,ale.musimy.trzym ać rękę na.pulsie,miec.ograniczen ia czone zaufanie,czytac,wymieniac się wiedza,doświadczeniem

Kiedy robicie toksoplazmoze??
W I trymestrze wyszło mi, że nie przechodziłam, a mam kontakt z kotami i w tym tygodniu powtarzam dorzucę sobie jeszcze morfologię i tsh
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:34   #3076
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Ja nie mam kotów, pilnuję mycia owoców i warzyw i na razie mam nie powtarzać toxo,ale pewnie przy ujemnym wyniku lekarz mi zaleci w tym trymestrze. W poprzedniej ciąży powtarzałam chyba tylko w III trym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:41   #3077
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
W 1 trymestrze robilam.Potem robi.się w 2 i 3?
Ja robiłam drugi raz mimo że w pierwszym trymestrze wyszło mi że przechodziłam ale z racji tego, że mam styczność ze zwierzętami gin dała mi skierowanie profilaktycznie żebym zrobiła jeszcze raz
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:46   #3078
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Asiaczek swietny pomysl z tymi wacikami!

Co do lekarzy,to niestety,ale.musimy.trzym ać rękę na.pulsie,miec.ograniczen ia czone zaufanie,czytac,wymieniac się wiedza,doświadczeniem

Kiedy robicie toksoplazmoze??
Ja na pierwszej wizycie robiłam a że mam negatywne to będę pewnie powtarzać.Jeśli ktoś przechodził to dobrze,nie ma potrzeby powtarzać, jest bezpieczny.
Dziś zajechałam do takiej hurtowni niemowlęcej i sobie troche poogladałam- ile tego jest wszystkiego, rzeczy pościelowych typu kocyki, rożki i jakies akcesoria do łóżczka-cała ściana.
Obejrzałam też pobieżnie cybexa i fajny, leciutki, malutki,tylko był w kolorze czarnym i może dlatego nie do końca wizualnie mi podszedł, ale jak narazie to mój typ. Tylko muszę się zastanowić gdzie ja tak naprawde będę jeździć i czy takie kółka nam starczą.
PIELUCHY
Tu co do jakości i firm to totalnie się nie znam. PO tym co u Was poczytałam to wpisuje na listę 10 tetrowych i 3 flanelowe, najwyżej potem będę dokupywać.
Ja w ogóle wyprawki przed porodem chcę kupić tylko najpotrzebniejsze minimum, potem będę dokupywać w miarę potrzeby. A, w tej hurtowni co byłam to pieluch był całyregał różnych, widziałam tylko że różniły się ceną od chyba 1,8 za sztuke do 5 zł- to białe tetry zapamiętałam
Rozumiem,że pieluchy takie do przewijania będziemy "przerabiać" później, bo jestem zainteresowana przynajmniej w części wielorazowymi, nie wiedziałam że tetre jako wkład można używać, bo górą śmieci z jednorazówek mnie przeraża. Ale to raczej nie u noworodka tylko później.
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:52   #3079
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu, bo właśnie spojrzałam na TSH - 7,63. Po 3 tygodniach nie brania euthyroxu tak mi podskoczyło.. Kurcze, gdybym chodziła tylko na NFZ, to nie wiem co by było, bo on kazał odstawić całkiem zamiast może zaproponować na wszelki wypadek jakąś małą dawkę. Wzięłam niedawno euthyrox 88, nie patrzyłam czy na czczo, czy nie, po prostu wzięłam. Pojutrze mam wizytę prywatnie i pewnie przez całą ciążę będę miała dawkę podtrzymującą.
Co za lekarz.. .. ? Wrrr.. Dobrze że wzięłaś tabletkę. Tak jak mówisz, pewnie będziesz musiała brać przez całą ciążę, ale po co było odstawiać? Przy moim 2,7 tylko endo już powiedziała, że na pewno do końca ciąży Letrox. Powodzenia Norciu, nie przejmuj się zbyt


Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Zapraszam serdecznie!Na pierwsze rosół.Będą też oponki.

Moje dziecko zajada się tymi golabkami.
Ommm skąd Ty bierzesz siły ? mi tak ciężko się zabrać w ogóle za obiad, za cokolwiek.. ech..
Polu aaa ja toxo też robiłam na początku, nie wiem czy potrzebny będzie kolejny raz wynik.


Dziewczyny, dobrze że jesteście z tą cała wiedza, bardzo nam się przyda Wasze doświadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 14:59   #3080
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Bardzo przydatne informacje, dziękujemy. Masz sprawdzone firmy owych pieluszek?



Elu, nic się nie stało. Twój post dał mi do myślenia, jestem Ci bardzo wdzięczna!



Też nic nie wiem, ale poczytam internety, żeby też i samej wywnioskować co i jak oraz potem móc to skonsultować. Też nie umiem niemowlaka wziąć, nigdy nie trzymałam.. Toż ja go upuszczę!

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



A przy takiej pieluszce nic nie wyciekało? Bo jak rozumiem, zakładałaś tylko tetrową, bez tej typowej na przylepy?
Ja mialam takie folijki do pieluch tetrowych. Nie wiem jak to sie nazywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ja własnie też dzisiaj robiłam badanie moczu i wyszly mi bakterie i leukocyty.... martwie się
Ja mam pojedyncze bakterie w srode wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu, bo właśnie spojrzałam na TSH - 7,63. Po 3 tygodniach nie brania euthyroxu tak mi podskoczyło.. Kurcze, gdybym chodziła tylko na NFZ, to nie wiem co by było, bo on kazał odstawić całkiem zamiast może zaproponować na wszelki wypadek jakąś małą dawkę. Wzięłam niedawno euthyrox 88, nie patrzyłam czy na czczo, czy nie, po prostu wzięłam. Pojutrze mam wizytę prywatnie i pewnie przez całą ciążę będę miała dawkę podtrzymującą.
Ja w grudniu TSH mialam przy tab 50 wynik 0,25 potem zaczelam brac tab 25 i teraz mam 0,97.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:12   #3081
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

A jeszcze żeby nie było tak różowo, to u mnie oczywiście noc bezsenna, zasnełam może o północy a o czwartej coś mnie wybudziło i już nie zasnełam, a 0 6.30 trzeba do pracy było wstawać. Ale przynajmniej głowe mnie dziś nie boli, w pracy czas szyblo zleciał. Tylko teraz jestem nie do życiai mam dylemat dnia położyć się i znów potem do północy nie spać czy jakoś przemęczyć do 21.
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:18   #3082
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Ela czulam się juz zmęczona i brzuch,plecy zaczęly pobolewac.Leżę.juz i będę.odpoczywać do wieczora.Muszę.przystopow ac z tym.jedzeniem,bo.zaczelam .tyc

Edytowane przez pola25
Czas edycji: 2018-02-05 o 15:20
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:20   #3083
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

U mnie 17t4d i +2kg na plusie. Nie chciałabym za dużo przybrać, a leżący tryb życia nie pomaga
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:32   #3084
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
U mnie 17t4d i +2kg na plusie. Nie chciałabym za dużo przybrać, a leżący tryb życia nie pomaga
To ja 17+6 przytyłam 20 dkg
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:35   #3085
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
U mnie 17t4d i +2kg na plusie. Nie chciałabym za dużo przybrać, a leżący tryb życia nie pomaga
emma90 na kiedy masz termin? Bo nie widzę cię na pierwszej stronie a jeśli dobrze licze to u mnie tez 17+4, i zależy kiedy sie zwaze 2,5-3kg na plusie. Troche dużo patrząc na moją nadwagę. Muszę wiekszą uwage zwrócić na to co jem.
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:37   #3086
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
W 1 trymestrze robilam.Potem robi.się w 2 i 3?
Polciu ja ribilam poki co tylko raz. Po wizycie mam zalecobe tylko morfologie i mocz do powtorki no i już krzywą cukrową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:47   #3087
Princes 18
Raczkowanie
 
Avatar Princes 18
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 196
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Dziekuje za slowa otuchy. Zawsze bylam osoba wierzaca a teraz zwatpilam.. Bo dlaczego Bozia pozwolila na moje cierpienie i pozwolenie odejść dwóm chlopczykom.. Nawet nie zdążyli zgrzeszyc.. Wizyte mam w czwartek ale nie pociesza mnie to bo przed ostatnim poronieniem bylam dwa dni wcześniej na wizycie ginekologicznej i usg.. Wszystko bylo idealnie i lekarz zapewnial ze tamta ciaze donoszę napewno a za dwa dni skurcze..
Princes 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:52   #3088
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Ela czulam się juz zmęczona i brzuch,plecy zaczęly pobolewac.Leżę.juz i będę.odpoczywać do wieczora.Muszę.przystopow ac z tym.jedzeniem,bo.zaczelam .tyc
Ale Kochana, jeść trzeba byleby nie jeść dziadostwa. Myślę, że to i tak geny uwarunkuja ile przytyjemy. A ruszasz się przy tym, pichcisz ale w ruchu, także nie miej wyrzutów. Ależ oczywiście odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
U mnie 17t4d i +2kg na plusie. Nie chciałabym za dużo przybrać, a leżący tryb życia nie pomaga
U mnie 16t6d i też około 2,5kg na plusie i w pełni się z Tobą zgadzam, leżący tryb nie pomaga, plus moja przypadłość, że ja z nudów sobie ciągle coś dziubie tyle co, nie mam smaka na slodycze, ale to nie zmienia faktu, że co chwilę tylko coś bym jadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 16:01   #3089
Kathyyy91
Raczkowanie
 
Avatar Kathyyy91
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez Princes 18 Pokaż wiadomość
Dziekuje za slowa otuchy. Zawsze bylam osoba wierzaca a teraz zwatpilam.. Bo dlaczego Bozia pozwolila na moje cierpienie i pozwolenie odejść dwóm chlopczykom.. Nawet nie zdążyli zgrzeszyc.. Wizyte mam w czwartek ale nie pociesza mnie to bo przed ostatnim poronieniem bylam dwa dni wcześniej na wizycie ginekologicznej i usg.. Wszystko bylo idealnie i lekarz zapewnial ze tamta ciaze donoszę napewno a za dwa dni skurcze..
Rozumiem, że jesteś rozgoryczona, która z nas by nie była? to bardzo niesprawiedliwe i okropne, co Cię spotkało i bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie jaki to musiał/ musi być ból... Jakiś powód dwóch poronień i to tak późnych musiał być. Może faktycznie coś związanego z płcią? Moja koleżanka z pracy nie może donosić ciąży męskiej, dwa razy poroniła w 5 mies. Z córkami nie ma żadnego problemu, ma 2 zdrowe córeczki i trzecią w drodze... Z kolei koleżanka mojej mamy nie donosiła żadnej ciąży z dziewczynką. ma 5 teraz już dorosłych synów. Nie wiem czemu, nie znam się na tym, ale trzymam wielkie kciuki, żeby w tej ciąży było wszystko ok.
Kathyyy91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 16:06   #3090
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.2 -Tydzień za tygodniem leci, a nam rosną w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez Kathyyy91 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jesteś rozgoryczona, która z nas by nie była? to bardzo niesprawiedliwe i okropne, co Cię spotkało i bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie jaki to musiał/ musi być ból... Jakiś powód dwóch poronień i to tak późnych musiał być. Może faktycznie coś związanego z płcią? Moja koleżanka z pracy nie może donosić ciąży męskiej, dwa razy poroniła w 5 mies. Z córkami nie ma żadnego problemu, ma 2 zdrowe córeczki i trzecią w drodze... Z kolei koleżanka mojej mamy nie donosiła żadnej ciąży z dziewczynką. ma 5 teraz już dorosłych synów. Nie wiem czemu, nie znam się na tym, ale trzymam wielkie kciuki, żeby w tej ciąży było wszystko ok.
U mojej sąsiadki to samo, kilka poronien to były dziewczynki, w końcu zaszła w ciążę z chłopcem i nie było żadnego problemu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-24 12:54:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.