Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 17:12   #2161
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
cudowne!!!
Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Piękny ten albumy i wszystkie jakie ma ten użytkownik
Ja na razie wstrzymałam się z kupnem - po odbiorze zdjęć od p.Zomera zobaczymy ile sztuk fotek chcemy w albumie i jaki kupić

Pomyślałam sobie, że taki album to fajna rzecz na prezent ślubny bądź na inne okazje
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka84 Pokaż wiadomość
Mi tez sie ten album bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
bardzo ładny, ja też myśle o takim, ale to sobie zostawiam na długie zimowe wieczory i mam nadzieję, że tż mi pomoże....
Dziękuję, dziękuję teraz cichaczem wykradam albumy do swojego pokoju i wybieram zdjęcia już się nie mogę doczekać kiedy przystąpię do pracy
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 18:58   #2162
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cześć dziewczynki
Jestem nowa na wizażu,dlatego chcę się z Wami przywitaćZa mąż wychodzę 06.06.2009r. .Powiedzcie mi,co już do tej pory załatwiłyście?
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 19:20   #2163
omikrona
Raczkowanie
 
Avatar omikrona
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Włodawa (kiedyś Lublin)
Wiadomości: 365
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
U mnie też jest problem tylko w drugą stronę ja mam mały rozmiar na serdecznym palcu - 9 . I jak przymierzam to wsztstko dużo za duże i też wtedy ciężko ocenić . Ale my chcemy takie standardowe złote obrączki (zastanawiam się jeszcze nad białym złotem) tylko że ja bym chciała taką b. cieniutką... a dla TŻta grubszą. Niby obrączki powinny być takie same ale trudno
Niekoniecznie muszą być takie same. Wybierając obrączki u S... pani doradzała właśnie parze żeby zdecydowali się na dwie różne (pod względem szerokości), ponieważ dziewczyna miała drobniejsze dłonie i szeroka obrączka źle u niej wyglądała.
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"- A.J. Cronin
omikrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 19:41   #2164
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jestem nowa na wizażu,dlatego chcę się z Wami przywitaćZa mąż wychodzę 06.06.2009r. .Powiedzcie mi,co już do tej pory załatwiłyście?
Witamy serdecznie
fajnie, że dołączyłaś do nas na 2009rok.
Odnośnie załatwień to mamy różnie, niektóre dziewczyny maja już cały zestaw jak sala, fotograf,kamerzysta,zespó ł i godzine ślubu a są takie co dopiero salę zaklepały...
a Wy gdzie będziecie mieć wesele?sporo już załatwiliście?czy dopiero początki?
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 19:59   #2165
iwonka861
Rozeznanie
 
Avatar iwonka861
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 529
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez omikrona Pokaż wiadomość
Szukające zespołu na wesele, zajrzyjcie na tę stronkę:
http://www.sk-1.net.pl/
Słyszałam od kolegi z pracy same ochy i achy na ich temat, do tego stopnia że sam podpisał z nimi umowę na przyszły rok. Cen nie znam ale jak nie zapomnę to jutro się dowiem.
Wysłuchałam mp3 tego zespołu na ich stronce, i mi się podoba, napisałam nawet do nich maila, ale jeszcze mi nie odpisali, wiesz już może ile kosztuje wynajęcie tego zespołu na dwudniowe przyjęcie weselne?
iwonka861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:02   #2166
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jestem nowa na wizażu,dlatego chcę się z Wami przywitaćZa mąż wychodzę 06.06.2009r. .Powiedzcie mi,co już do tej pory załatwiłyście?
Witam cieplutko ja mam dopiero zalatwiona sale, ale pisze do kamerzystow i fotografow, z tym, ze we wszystkich hamuje mnie moj narzeczony, dla ktorego jest oczywiscie za wczesnie na zalatwianie (slub 2 maja)

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie
fajnie, że dołączyłaś do nas na 2009rok.
Odnośnie załatwień to mamy różnie, niektóre dziewczyny maja już cały zestaw jak sala, fotograf,kamerzysta,zespó ł i godzine ślubu a są takie co dopiero salę zaklepały...
a Wy gdzie będziecie mieć wesele?sporo już załatwiliście?czy dopiero początki?
Pijesz do mnie z ta sala? hihi
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:27   #2167
iwonka861
Rozeznanie
 
Avatar iwonka861
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 529
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka84 Pokaż wiadomość
Witam cieplutko ja mam dopiero zalatwiona sale, ale pisze do kamerzystow i fotografow, z tym, ze we wszystkich hamuje mnie moj narzeczony, dla ktorego jest oczywiscie za wczesnie na zalatwianie (slub 2 maja)


Pijesz do mnie z ta sala? hihi
Gwiazdeczko, nie przejmuj się my też mamy jak na razie tylko salę. tzn. od maja, do tej pory nic nie załatwiliśmy, bo nie możemy się zebrać, jak nie sesja, to poszukiwania pracy, albo zespół nam nie odpowiada, i tak w kółko.Nawet nie mamy kiedy pojechać,żeby coś załatwić, bo Tż ciągle pracujeA w weekendy, albo jakaś impreza, czy też grill,albo zespołów wtedy nie ma, bo sezon wesel się zaczął, ehh...
iwonka861 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 20:31   #2168
omikrona
Raczkowanie
 
Avatar omikrona
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Włodawa (kiedyś Lublin)
Wiadomości: 365
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Wysłuchałam mp3 tego zespołu na ich stronce, i mi się podoba, napisałam nawet do nich maila, ale jeszcze mi nie odpisali, wiesz już może ile kosztuje wynajęcie tego zespołu na dwudniowe przyjęcie weselne?
Niestety nie, kolega uśmiechnął sie tajemniczo i powiedział że dogadali się i w ramach współpracy będzie promocyjne Dlatego nie chciał powiedzieć nic o cenie żeby nie wprowadzać zamieszania bo on będzie miał taniej. Także niestety musisz czekać na odpowiedź od nich.
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"- A.J. Cronin
omikrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:41   #2169
iwonka861
Rozeznanie
 
Avatar iwonka861
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 529
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez omikrona Pokaż wiadomość
Niestety nie, kolega uśmiechnął sie tajemniczo i powiedział że dogadali się i w ramach współpracy będzie promocyjne Dlatego nie chciał powiedzieć nic o cenie żeby nie wprowadzać zamieszania bo on będzie miał taniej. Także niestety musisz czekać na odpowiedź od nich.
Właśnie dostałam odpowiedź,za dwa dni chcą 4200zł, niestety na taki zespół nas nie stać
iwonka861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:41   #2170
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko, nie przejmuj się my też mamy jak na razie tylko salę. tzn. od maja, do tej pory nic nie załatwiliśmy, bo nie możemy się zebrać, jak nie sesja, to poszukiwania pracy, albo zespół nam nie odpowiada, i tak w kółko.Nawet nie mamy kiedy pojechać,żeby coś załatwić, bo Tż ciągle pracujeA w weekendy, albo jakaś impreza, czy też grill,albo zespołów wtedy nie ma, bo sezon wesel się zaczął, ehh...
Nie, noe nie przejmuje sie za bardzo, tylko chcialabym zeby moj tz bardziej sie angazowal w przygotowania, a dla niego ciagle jest za wczesnie a ja sama nic nie zalatwie, bo chce zeby on pojechal ze mna np do kamerzysty, obejrzał przykladowe filmiki i ze mna zdecydowal, a tu nic, on ma czas boje sie, ze w pewnym momencie obudzimy sie z reka w nocniku i zostaną nam tylko "resztki", trzeba bedzie brac co zostalo, a nie wybierac.

Iwonka, strasznie drogi ten zespol!!!!! o matko

A w ogole to wpadlam w jakis dziwny nastroj, bo moj tz idzie jutro na slub i wesele. Na slubie ma grac i przy okazji zostal zaproszony na wesele, ale beze mnie... I glupio sie czuje, bo on tam sie pobawi, a ja bede siedziec w domu i ogladac tv poza tym to slub w plenerze i chcialabym zobaczyc jak wyglada dekoracja, dopytałabym sie o fotografa czy kamerzyste itp, a tak to musze liczyc na zdjecia i opowiadania tż. Jakos mi tak smutno, ze J. idzie beze mnie...no, ale trudno. buziolki
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:41   #2171
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka84 Pokaż wiadomość
Pijesz do mnie z ta sala? hihi
he he nie pije nie pije wy i tak macie rozpęd, mi pierwszą salę zarezerwowaliśmy w listopadzie 2007 i nic więcej potem przez parę miesięcy nie zrobiliśmy... i w maju 2008 jak zmieniliśmy na inny lokal to juz tak nie zrobiliśmy, tylko zaczęliśmy załatwiać, a i tak nadal nie mamy kamerzysty....znaczy dwóch mi odpisało że mają wolny termin, poczekam do pon na resztę mejli a potem trzeba będzie któregoś wybrać wreszcie...oczywiście tż jak mu dziś oznajmiłam że wysłałam tyle mejli to oczy w słup i po co, że jeszcze czas...jak zwykle...wrrr
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 20:45   #2172
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
he he nie pije nie pije wy i tak macie rozpęd, mi pierwszą salę zarezerwowaliśmy w listopadzie 2007 i nic więcej potem przez parę miesięcy nie zrobiliśmy... i w maju 2008 jak zmieniliśmy na inny lokal to juz tak nie zrobiliśmy, tylko zaczęliśmy załatwiać, a i tak nadal nie mamy kamerzysty....znaczy dwóch mi odpisało że mają wolny termin, poczekam do pon na resztę mejli a potem trzeba będzie któregoś wybrać wreszcie...oczywiście tż jak mu dziś oznajmiłam że wysłałam tyle mejli to oczy w słup i po co, że jeszcze czas...jak zwykle...wrrr
nie znosze tych stwierdzen facetow, ze jest jeszcze duzo czasu ale taki jest ich urok, my dzialamy pod wplywem emocji, bo przeciez tak bardzo chcemy tego slubu, a oni dzialaja rozsadnie, powoli, zastanowia sie co i jak... to jest piekne ze jestesmy tak rozni, ale jednoczenie takie denerwujace, ze czasem brak wsparcia z ich strony
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:08   #2173
omikrona
Raczkowanie
 
Avatar omikrona
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Włodawa (kiedyś Lublin)
Wiadomości: 365
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam odpowiedź,za dwa dni chcą 4200zł,
ładna cena
Ech trzeba było uczyć się grać na jakimś akordeonie zakładać własny zespół
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"- A.J. Cronin
omikrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:17   #2174
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez omikrona Pokaż wiadomość
ładna cena
Ech trzeba było uczyć się grać na jakimś akordeonie zakładać własny zespół
Ja umiem grac na klawiszach i gitarze, spiewam. Moj tz spiewa i gra na klawiszach...moze ktos chce z nami stworzyc zespol? zartuje
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:17   #2175
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ehhh dziewczyny macie racje co do myślenia facetów-wszystko zostawiają na potem,jeszcze jest czas...U mnie to samo,a zostało już tylko mniej niż 2 miesiące a my nie mamy ani usc załatwionego ani w kościele do końca załatwione,wódki też brak.Szczerze powiedziawszy,to gdyby nie to,że sama wszystko szukałam i załatwiałam,to nie mielibyśmy ślubu w tym roku,bo ciągle słyszałam PÓŹNIEJ załatwimy...Faceci...
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:19   #2176
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka84 Pokaż wiadomość

A w ogole to wpadlam w jakis dziwny nastroj, bo moj tz idzie jutro na slub i wesele. Na slubie ma grac i przy okazji zostal zaproszony na wesele, ale beze mnie... I glupio sie czuje, bo on tam sie pobawi, a ja bede siedziec w domu i ogladac tv poza tym to slub w plenerze i chcialabym zobaczyc jak wyglada dekoracja, dopytałabym sie o fotografa czy kamerzyste itp, a tak to musze liczyc na zdjecia i opowiadania tż. Jakos mi tak smutno, ze J. idzie beze mnie...no, ale trudno. buziolki
Gwiazdeczko!!
Koniecznie poprosze o zdjęcia z tego plenerowego ślubu na priv
bo wiem że Panna Młoda SZYJE SOBIE SAMA SUKNIĘ!!!
no i chyba widziałam Twojego TŻ, ale nie wiem który to :p bo było ich kilku do pomocy Panu Młodemu,
swoją drogą to bardzo PIĘKNIE że można liczyć na wspólnotę, kolegów i pomoc, wsparcie, na prawdę rzadko się już widzi takie zaangażowanie znajomych w przygotowania do ślubu, wesela,
wszyscy teraz dają kopertę i wymagają nie wiadomo czego i jak to Mój TŻ mówi "i tak zawsze d... obrobią"
buuu nie chcę tak
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:30   #2177
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny macie racje co do myślenia facetów-wszystko zostawiają na potem,jeszcze jest czas...U mnie to samo,a zostało już tylko mniej niż 2 miesiące a my nie mamy ani usc załatwionego ani w kościele do końca załatwione,wódki też brak.Szczerze powiedziawszy,to gdyby nie to,że sama wszystko szukałam i załatwiałam,to nie mielibyśmy ślubu w tym roku,bo ciągle słyszałam PÓŹNIEJ załatwimy...Faceci...
Moge tylko dodac... FACECI

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko!!
Koniecznie poprosze o zdjęcia z tego plenerowego ślubu na priv
bo wiem że Panna Młoda SZYJE SOBIE SAMA SUKNIĘ!!!
no i chyba widziałam Twojego TŻ, ale nie wiem który to :p bo było ich kilku do pomocy Panu Młodemu,
swoją drogą to bardzo PIĘKNIE że można liczyć na wspólnotę, kolegów i pomoc, wsparcie, na prawdę rzadko się już widzi takie zaangażowanie znajomych w przygotowania do ślubu, wesela,
wszyscy teraz dają kopertę i wymagają nie wiadomo czego i jak to Mój TŻ mówi "i tak zawsze d... obrobią"
buuu nie chcę tak
Oki, jak moj tz zrobi jutro zdjecia to podesle Ja to tak naprawde nic nie wiem o tym slubie i weselu, mimo ze to nasi znajomi z dawnego kosciola. A J. dzis mlodym nie pomagał, za to inni pomagali. U nas tak jest, ze w przygotowaniach, szczegolnie przy ubieraniu sali itp rzeczach, pomaga kosciol, np na wielu weselach chetne kobiety piekly ciasta dla gosci (za darmo), a mlodzi chetni ludzie byli kelnerami i obslugiwali gosci, tak juz sobie wzajemnie pomagamy u nas bedzie troche inaczej ze wzgledu na wynajmowana sale, zreszta u tej pary tez nie potrzeba klenerow itp bo maja wesele w Hotelu Jedlina no jestem ciekawa jak im to wyjdzie i jak pogoda dopisze
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:35   #2178
omikrona
Raczkowanie
 
Avatar omikrona
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Włodawa (kiedyś Lublin)
Wiadomości: 365
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny macie racje co do myślenia facetów-wszystko zostawiają na potem,jeszcze jest czas...U mnie to samo,a zostało już tylko mniej niż 2 miesiące a my nie mamy ani usc załatwionego ani w kościele do końca załatwione,wódki też brak.Szczerze powiedziawszy,to gdyby nie to,że sama wszystko szukałam i załatwiałam,to nie mielibyśmy ślubu w tym roku,bo ciągle słyszałam PÓŹNIEJ załatwimy...Faceci...
Ja wzięłam kalendarz TŻa i wpisałam mu kiedy przyjeżdża do Lublina i idziemy na nauki, później kiedy do USC czy do kościoła. Dlatego w czerwcu mieliśmy już spisany protokół i wygłoszone zapowiedzi. Ze względu na to że oddaleni jesteśmy od siebie o 100 km, większość spraw spadła na mnie, ale za to był szczegółowo informowany co i jak, musiał wysłuchiwać i doradzać jak nie mogłam sie zdecydować na wzór sukni i jeszcze argumentować dlaczego jeden model bardziej mu sie podoba od drugiego

Może Aga po prostu weź kartkę wypisz wszystkie dni do ślubu i uzupełnij co kiedy załatwicie, tym sposobem unikniecie szalonej bieganiny przed samym ślubem.

Jeszcze pytanko: gdzie kupowałyście/kupujecie alkohol, bo chciałabym w przyszłym tygodniu już to załatwić.
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"- A.J. Cronin
omikrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:35   #2179
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny macie racje co do myślenia facetów-wszystko zostawiają na potem,jeszcze jest czas...U mnie to samo,a zostało już tylko mniej niż 2 miesiące a my nie mamy ani usc załatwionego ani w kościele do końca załatwione,wódki też brak.Szczerze powiedziawszy,to gdyby nie to,że sama wszystko szukałam i załatwiałam,to nie mielibyśmy ślubu w tym roku,bo ciągle słyszałam PÓŹNIEJ załatwimy...Faceci...
mj tż to jeszcze dodaje, że wpadłam w nastrój weselny i o niczym innym nie gadam, a to nieprawda, po prostu chcę go zainteresować czymś czego szukam na przykład, żeby potem nie było że to JA wybrałam.... więc może i sporo gadam ale teraz ten temat jest ważny bo zostało pare rzeczy do załatwienia a jak się wreszcie zdecydowaliśmy to przydałoby się do końca załatwić sprawy żeby mieć spokój ducha że wszystko OK będzie.
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 21:45   #2180
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
mj tż to jeszcze dodaje, że wpadłam w nastrój weselny i o niczym innym nie gadam, a to nieprawda, po prostu chcę go zainteresować czymś czego szukam na przykład, żeby potem nie było że to JA wybrałam.... więc może i sporo gadam ale teraz ten temat jest ważny bo zostało pare rzeczy do załatwienia a jak się wreszcie zdecydowaliśmy to przydałoby się do końca załatwić sprawy żeby mieć spokój ducha że wszystko OK będzie.
Jakbym slyszała J., tak samo mi mowi a ja rzeczywiscie robie tak samo jak Ty Joasiu ciagle o tym slubie mowie i mowie
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:49   #2181
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Tyle,że my jesteśmy oddaleni o jakieś 2000km i przyjeżdza tylko raz na miesiąc,więc wszystko jest uzależnione od tego kiedy on przyjedzie...Wyglądało to tak,że ja wybierałam,dzwoniłam,spra wdzałam,a mój TŻ tylko akceptował.Ale dobre i tyle Już się kiedyś dziewczynom żaliłam co ten mój M. wymyślił swego czasu.To był jeden z jego gorszych pomysłów.Wymyślił,że wódke kupimy 3 dni przed ślubem-taki mądry....Zmienił zdanie dopiero wtedy,jak na niego nakrzyczałamtrzeba umieć przekonywać
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:15   #2182
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Zobaczcie jaki piekny walc marze o takim
http://www.youtube.com/watch?v=fIWjW...eature=related
Czy wiecie co to za piosenka?
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:36   #2183
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ja już kiedyś to widziałam ten początek tak średnio mi sie podoba,zaraz prześle Ci link,bo akurat mam,bo bierzemy tą piosenkę pod uwage na pierwszy taniec

Prosze bardzo http://elle457.wrzuta.pl/audio/aw71W...walc_wiedenski
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką

Edytowane przez AgaOp
Czas edycji: 2008-07-18 o 22:40 Powód: dopisek
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:43   #2184
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
ja już kiedyś to widziałam ten początek tak średnio mi sie podoba,zaraz prześle Ci link,bo akurat mam,bo bierzemy tą piosenkę pod uwage na pierwszy taniec

Prosze bardzo http://elle457.wrzuta.pl/audio/aw71W...walc_wiedenski
no poczatek rzeczywiscie taki sobie ale ogolnie mi sie podoba, dziekuje za linka
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:10   #2185
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Jeśli czegoś nie pokiełbasiłam to piosenka jest z filmu "Anastazja"
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:23   #2186
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie
fajnie, że dołączyłaś do nas na 2009rok.
Odnośnie załatwień to mamy różnie, niektóre dziewczyny maja już cały zestaw jak sala, fotograf,kamerzysta,zespó ł i godzine ślubu a są takie co dopiero salę zaklepały...
a Wy gdzie będziecie mieć wesele?sporo już załatwiliście?czy dopiero początki?
Też się cieszę,że do Was dołączyłamWesele będziemy mieć w Chełmie,bo oboje stąd pochodzimy.Salę zaklepaliśmy w styczniu,i już wtedy w niektórych miejscach nie było wolnych terminów na 2009r...,zespół mamy z Lublna ( Alien),w kościele też już zaklepaliśmy termin,a ostatnio zamówiliśmy fotografa.Także trochę spraw mamy już z głowyJa jestem panikarą i wolę mieć wcześniej wszystko zorganizowne,niż pózniej się martwić,czy ze wszystkim zdążę-stąd ten pośpiechMój TZ też twierdzi,że jest jeszcze dużo czasu...Teraz próbuję znalezć kamerzystę,ale to też nie jest taka prosta sprawa...Powiedzcie,ile kosztował Wasz zespół?
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:35   #2187
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Wracając do poprzedniej kwestii ślubu w plenerze Dziś w Jedlinie z tego co mi wiadomo odbędzie się taki ślub (właśnie protestancki) w ogrodzie. Także Gwiazdeczka jeśli masz chwile to może warto się przejechać i podejrzeć co nieco
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:59   #2188
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Wracając do poprzedniej kwestii ślubu w plenerze Dziś w Jedlinie z tego co mi wiadomo odbędzie się taki ślub (właśnie protestancki) w ogrodzie. Także Gwiazdeczka jeśli masz chwile to może warto się przejechać i podejrzeć co nieco
Miira no ja wlasnie caly czas pisze o tym slubie bo to slub naszych znajomych u nih tz zostal zaproszony, a ja nie, ale ma robic zdjecia i mi opowiedziec wszystko
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 10:26   #2189
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka84 Pokaż wiadomość
Miira no ja wlasnie caly czas pisze o tym slubie bo to slub naszych znajomych u nih tz zostal zaproszony, a ja nie, ale ma robic zdjecia i mi opowiedziec wszystko
To ślub znajomych mojego brata i też się tam wybiera wiec fotki też zobaczę Z tego co wiem zapowiada się fajne przyjęcie
__________________
I'm running from the light, running from the day to night

Edytowane przez Miira
Czas edycji: 2008-07-21 o 19:13
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 10:45   #2190
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
To ślub znajomych mojego brata i też się tam wybiera wiec fotki też zobaczę (Twoj TŻ od strony Panny Młodej czy Pana Młodego?) odemnie idą od strony Pana Młodego. Z tego co wiem zapowiada się fajne przyjęcie
Mozna powiedziec ze TZ jest od strony obojga, bo kiedys chodzilismy do tego samego kosciola co mlodzi
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.