Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-04, 16:03   #2161
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

potrzebuję porady

rozmiar miałam dobrany ok, dobrych staników 30, ale mi się przytyło. widzę, że niestety zniknęły Panache Masquerade i Fauve, czy jest coś w zamian, albo czy znajdę jakąś firmę szyjącą lekko usztywniane staniki w tym stylu co ww marki miały? jestem załamana, że już nie istnieją
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 20:37   #2162
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;82688646]potrzebuję porady

rozmiar miałam dobrany ok, dobrych staników 30, ale mi się przytyło. widzę, że niestety zniknęły Panache Masquerade i Fauve, czy jest coś w zamian, albo czy znajdę jakąś firmę szyjącą lekko usztywniane staniki w tym stylu co ww marki miały? jestem załamana, że już nie istnieją [/QUOTE]

Jeśli chodzi głównie o styl, to Masquerade przypominają mi La Senzę, ale tutaj wchodzą w grę tylko zakupy internetowe z UK. Fauve jest (czy też było) estetycznie bardzo wyróżniające się i nic mi w ogóle ich stylistyki nie przypomina. Ale jeśli mowa o zakupach internetowych za granicą, to znajdziesz jeszcze jakieś modele na wyprzedażach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 10:10   #2163
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8238758 1]Dziewczyny a w jakich sklepach kupujecie staniki?

Ja szczerze znam tylko taką sieciówkę La Vantil, Esotiq, Trumph, a może gdzieś powinnam jeszcze szukać? Bo szczerze powiem - mnie nadal "krępują" takie sklepy, boję się wejść heh...[/QUOTE]

też się boję...ale dzisiaj odważyłam się wejść do takiego sklepu i zakupiłam bez problemu dwa śliczne biustonosze z super hiper pomocą pani
A jeśli jakaś z pań - z tego typu sklepów, czy nawet z ubraniowych czy innych, miała by problem z tym, że nie mam figury modelki..to ich problem nie mój


tylko muszę ogarnąć jak dokładnie wygarniać pierś do miseczki... jakaś wizażowa pomoc/instrukacja?
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2018-04-14 o 10:53 Powód: dopisek
emanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 08:21   #2164
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, potrzebuję porady Gdzie znajdę biustonosz z odpinanymi ramiączkami na większy biust (rozmiar 80F)? Nie chcę nosić go bez ramiączek tylko mieć możliwość przypięcia innych, ale niestety większość biustonoszy w tym rozmiarze nie ma takiej opcji..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 13:10   #2165
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czy biust w dobrze dobranym biustonoszu powinien "skakać" na wszystkie strony?
Jakiś czas temu pisałam tutaj, że wzięłam biustonosz taki, jak doradziła mi pani (wszystkie 75 były za ciasne, więc pani mi doradziła 80,ale nie byłam przekonana).
Teraz jak chodzę to cy/cki mi skaczą na wszystkie możliwe strony - nie dość, że jest to krępujące to też bolesne, normalnie falują na lewo-prawo, góra-dół (nie wiem jak to opisać)
Nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc podejrzewam, że to wina rozmiaru - czy raczej to normalne?
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 13:30   #2166
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8327797 6]Czy biust w dobrze dobranym biustonoszu powinien "skakać" na wszystkie strony?
Jakiś czas temu pisałam tutaj, że wzięłam biustonosz taki, jak doradziła mi pani (wszystkie 75 były za ciasne, więc pani mi doradziła 80,ale nie byłam przekonana).
Teraz jak chodzę to cy/cki mi skaczą na wszystkie możliwe strony - nie dość, że jest to krępujące to też bolesne, normalnie falują na lewo-prawo, góra-dół (nie wiem jak to opisać)
Nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc podejrzewam, że to wina rozmiaru - czy raczej to normalne?[/QUOTE]

To nie jest normalne, raczej w złym rozmiarze to się powinno dziać. Więc moim zdaniem zły rozmiar i/lub fason. Jedne model bardziej przymurowują biust do klatki, inne mniej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:38   #2167
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Byłam ostatnio w Gorsenii. Kupiłam 2 biustonosze.


Muszę przyznać, że z każdą kolekcją są coraz lepsi. Kupiłam m.in. miękki jasny biustonosz z bardzo delikatną koronką, która śmiało może zastąpić calkiem gładkie staniki. Miałam go pod białą cienką bluzką i nie odznaczał się. Dokładnie tego szukałam.
Koronka jest naprawdę delikatna. W ogóle materiał wydaje się być taki na małe biusty, a super daje radę.
Biustonosz ten bardzo mi przypomina ich inny, który miał mieć takie samo zadanie - być miękką alternatywą dla gładkich formowanych termincznie biustonoszy, ale tamtem mierzyłam chyba 2 lata temu no i nie dawał rady większym biustom - koronka miała inną rozciągliwość niż reszta materiału i pod ciężarem większego biustu robiła się buła na szyciu.
W tym nowym koronka jest tak samo cieniutka i delikatna, a problemu nie ma. Biustonosz gładko okala pierść. Przeszycia są właściwie niewyczuwalne i niewidoczne nawet pod cienkimi bluzkami.


Brzmi jak reklama, ale naprawdę jestem zaskoczona ich postępem i musiałam się podzielić
Zwłaszcza że rozmiarowo i krojem trafiam u nich idealnie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 16:38   #2168
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Gorsenii. Kupiłam 2 biustonosze.


Muszę przyznać, że z każdą kolekcją są coraz lepsi. Kupiłam m.in. miękki jasny biustonosz z bardzo delikatną koronką, która śmiało może zastąpić calkiem gładkie staniki. Miałam go pod białą cienką bluzką i nie odznaczał się. Dokładnie tego szukałam.
Koronka jest naprawdę delikatna. W ogóle materiał wydaje się być taki na małe biusty, a super daje radę.
Biustonosz ten bardzo mi przypomina ich inny, który miał mieć takie samo zadanie - być miękką alternatywą dla gładkich formowanych termincznie biustonoszy, ale tamtem mierzyłam chyba 2 lata temu no i nie dawał rady większym biustom - koronka miała inną rozciągliwość niż reszta materiału i pod ciężarem większego biustu robiła się buła na szyciu.
W tym nowym koronka jest tak samo cieniutka i delikatna, a problemu nie ma. Biustonosz gładko okala pierść. Przeszycia są właściwie niewyczuwalne i niewidoczne nawet pod cienkimi bluzkami.


Brzmi jak reklama, ale naprawdę jestem zaskoczona ich postępem i musiałam się podzielić
Zwłaszcza że rozmiarowo i krojem trafiam u nich idealnie.
Pamiętasz może jak się nazywa ten biustonosz? Szukam czegoś lekkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 19:55   #2169
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Pamiętasz może jak się nazywa ten biustonosz? Szukam czegoś lekkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ten:
http://gorsenia.pl/adele-k324-k325-k326,3,11400,46693
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:08   #2170
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

o znam z widzenia tą dziewczyną co reklamuje ten stanik dla Gorsenii
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:15   #2171
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
o znam z widzenia tą dziewczyną co reklamuje ten stanik dla Gorsenii
ona kiedyś grała w takim serialu Wawa non stop
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 19:08   #2172
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Polecacie biustonosze ava i gaia? Jakies konkretne modele dobrze sie sprawdzaja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 12:25   #2173
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, wymarzył mi się żółty biustonosz, ale nigdzie nie mogę znaleźć. ;| Może któraś coś widziała?
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 11:43   #2174
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Cassonade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymarzył mi się żółty biustonosz, ale nigdzie nie mogę znaleźć. ;| Może któraś coś widziała?
Nie wiem o jaką żółć i wykonanie Ci chodzi, ale zawsze Ewa Bień ma modele we wszystkich kolorach.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 17:09   #2175
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam pytanie do dziewczyn z małym biustem, gdzie można zakupić ładne małe biustonosze w rozmiarze 70aa? Bo schudłam ostatnio i niestety dotychczasowe staniki 70a po prostu zaczęły mi odstawać.

Jak wyszukuje takie mniejsze biustonosze to są to zazwyczaj produkty skierowane dla nastolatek...
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 17:12   #2176
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez valerica Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z małym biustem, gdzie można zakupić ładne małe biustonosze w rozmiarze 70aa? Bo schudłam ostatnio i niestety dotychczasowe staniki 70a po prostu zaczęły mi odstawać.

Jak wyszukuje takie mniejsze biustonosze to są to zazwyczaj produkty skierowane dla nastolatek...
Możesz spróbować też np 65A z przedłużką, gdyby obwód był ciasny.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 12:12   #2177
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez valerica Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z małym biustem, gdzie można zakupić ładne małe biustonosze w rozmiarze 70aa? Bo schudłam ostatnio i niestety dotychczasowe staniki 70a po prostu zaczęły mi odstawać.

Jak wyszukuje takie mniejsze biustonosze to są to zazwyczaj produkty skierowane dla nastolatek...
Zobacz w Etam. Mają bardzo małe miseczki. Tylko obwody jakieś wielkie, ale może coś mniejszego się znajdzie. Mierząc u nich zdziwiłam się jakie mają inne te rozmiary miseczek w porównaniu do innych sklepów.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 18:31   #2178
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, zapytam tutaj, bo już mi się możliwości kończą. Czy udaje się Wam odsprzedać Wasze biustonosze? Mam nówkę sztukę z Gorteksu, ale nie ogarnęłam, że rozmiarówka jest w nim zaniżona i trzeba brać większą miskę. Nie pasuje mi i leży w szufladzie. Próbowałam go odsprzedać na różnych portalach aukcyjnych i nic. Wam się udaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 20:51   #2179
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zapytam tutaj, bo już mi się możliwości kończą. Czy udaje się Wam odsprzedać Wasze biustonosze? Mam nówkę sztukę z Gorteksu, ale nie ogarnęłam, że rozmiarówka jest w nim zaniżona i trzeba brać większą miskę. Nie pasuje mi i leży w szufladzie. Próbowałam go odsprzedać na różnych portalach aukcyjnych i nic. Wam się udaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałaś na balkonetce?
Mnie się bez problemu (ale nie na polskich portalach) udało sprzedać kilka staników z metkami, ale oczywiście nie za ich regularną cenę, tylko o wiele niższą.
Obecnie od kilku tygodni mam na ebayu wystawiony stanik raz noszony (a więc używany) za kwotę 3 euro i nikt się na niego połasić nie chce, co mnie w sumie nie dziwi, bo w kategorii bielizna sama też szukam rzeczy tylko z metkami. Wielu prywatnych sprzedawców na ebayu wystawia rzeczy, które mają spore ślady użytkowania (typu np koszula z odbarwieniami od potu lub dezodorantu) opisując je jako "jak nowe", "w świetnym stanie" itp, więc nawet jak napiszę w opisie, że oferowany ciuch był raz noszony, to raczej nikt mi nie uwierzy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-01, 09:48   #2180
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Polecacie biustonosze ava i gaia? Jakies konkretne modele dobrze sie sprawdzaja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avą byłam zachwycona... do czasu. Trwałość tych biustonoszy pozostawia wiele do życzenia
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 18:18   #2181
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Próbowałaś na balkonetce?
Mnie się bez problemu (ale nie na polskich portalach) udało sprzedać kilka staników z metkami, ale oczywiście nie za ich regularną cenę, tylko o wiele niższą.
Obecnie od kilku tygodni mam na ebayu wystawiony stanik raz noszony (a więc używany) za kwotę 3 euro i nikt się na niego połasić nie chce, co mnie w sumie nie dziwi, bo w kategorii bielizna sama też szukam rzeczy tylko z metkami. Wielu prywatnych sprzedawców na ebayu wystawia rzeczy, które mają spore ślady użytkowania (typu np koszula z odbarwieniami od potu lub dezodorantu) opisując je jako "jak nowe", "w świetnym stanie" itp, więc nawet jak napiszę w opisie, że oferowany ciuch był raz noszony, to raczej nikt mi nie uwierzy.
Na balkonetce jeszcze nie próbowałam. Myślałam, że ta strona umarła śmiercią naturalną Cenę też obniżałam, nie łudzę się, że pójdzie za cenę 'katalogową' Nie wiem, może rozmiar mało 'chodliwy'. Ale spróbuję jeszcze na tej balkonetce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:18   #2182
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Avą byłam zachwycona... do czasu. Trwałość tych biustonoszy pozostawia wiele do życzenia
Przyszłam się kajać. Pomyliłam marki i napisałam o Vena. Avy nigdy nie miałam.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 09:40   #2183
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny gdzie w Rzeszowie znajdę sklep z małymi rozmiarami? Typu 70B. Większość znanych marek nie ma takich malot w salonach :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 19:34   #2184
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Rzeszowie znajdę sklep z małymi rozmiarami? Typu 70B. Większość znanych marek nie ma takich malot w salonach :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
La Vantil w Graffice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 08:10   #2185
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś sklep z małymi obwodami w Poznaniu? Zazwyczaj chodziłam do yoshi, ale tam praktycznie mają jeden albo dwa modele zazwyczaj z obwodu 65 i zazwyczaj jakieś pstrokate (a ja najchętniej kupiła bym coś czarnego i gładkiego). Dodatkowo ostatnio obsługa jakoś tak mnie dziwnie potraktowała. Poszłam z myślą zweryfikowania czy nie potrzebuję obwodu 70 bo trochę tkanki tłuszczowej urosło. Moja sugestia na ten temat przeszła bez echa.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 18:18   #2186
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś sklep z małymi obwodami w Poznaniu? Zazwyczaj chodziłam do yoshi, ale tam praktycznie mają jeden albo dwa modele zazwyczaj z obwodu 65 i zazwyczaj jakieś pstrokate (a ja najchętniej kupiła bym coś czarnego i gładkiego). Dodatkowo ostatnio obsługa jakoś tak mnie dziwnie potraktowała. Poszłam z myślą zweryfikowania czy nie potrzebuję obwodu 70 bo trochę tkanki tłuszczowej urosło. Moja sugestia na ten temat przeszła bez echa.
Może Onlyher? Ja lubię ich sklep we Wrocławiu, są też u ciebie.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 17:49   #2187
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuję bardzo za odpowiedź w takim razie pewnie się do nich wybiorę. Widzę ze na stronie jest spory wybór. Może na miejscu też
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 18:21   #2188
Melburne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 98
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czy któraś ma może biustonosz freya pandora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Melburne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 21:54   #2189
Klaudiatojestemja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 39
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Melburne Pokaż wiadomość
Czy któraś ma może biustonosz freya pandora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam i polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiatojestemja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 12:51   #2190
bernedetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

A gdzie w Warszawie kupic dobrze dobrany biustonosz?
__________________
Windą do nieba
bernedetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.