Panny Młode 2008 cz. III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 11:19   #3661
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

hehe dziekowki dziewczynki

cytrynki cytrynki... mam liche B ale w tej kiecy... o to loto
TŻ sie smieje ze to kieca ciazowa...

Dobra mykam dziolszki do lekarza z tymi moimi kropkami bede pozniej
a goraco u nas... uffff
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:25   #3662
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
a w ogole masz alergie na pylki ? bo w zasadzie zeby doszlo do takiego stanu zapalnego ( dobyslam sie ze kaszlesz mocno az sie dusisz) to trzeb a troche tych allergenow zlapac.
Wiesz ja mialam alergie a teraz sie nabawilam astmy ale wiem ze na poczatku jak jeszcze astmy nie mialam to czasem mialam w czasie pylenia taki suchy kaszel.

Czy masz wrazenie ze masz za malo powietrza jak oddychasz normalnie ? czy masz wrazenie ze cos ci naciska na klatke piersiowa ?

Jak ci sie nie porawi to moze rzeczywiscie idz przebadaj sie pod tym katem i bierz lekartwa to nie sa zarty !!!
Dzięki lulu. Nie jestem alergikiem i nigdy nie byłam, ale w dzisiejszych czasach to cholera wie...człowiek nawet nie wie jak i kiedy jakieś cholerstwo załapie.
Nie mam wrażenia, że brak mi powietrza, ale jak się tak porządnie owym powietrzem zaciągnę to trochę mnie w płucach boli. Zobaczymy jak nie przejdzie to odwiedzę znowu jakiegoś doktora.

Tak w ogóle lulu to spokojnej podróży i niech Ci się"TEN" dzień uda. Sporo pracy w to włożyłaś, więc niech wszystko będzie super!!!!!!
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:26   #3663
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Aguś masz haczkę
mili kina daget

Agata ślicznie wyglądasz

mam tonę papierów do przejrzenia z wczorajdlatego wieczorkiem nadrobię
buziaki

dzasta udanego weekendu

lulu
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:27   #3664
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość

wiecie ze nie ma jedego utworu ave maria jest jedno

Schuberta http://fr.youtube.com/watch?v=7bMzFmu0vdc

Bach /Gounod http://fr.youtube.com/watch?v=4KLU7xjqsDk

Ja wole drugie
I o ile się nie mylę to utwór schuberta to ten pogrzebowy, na 90%, bo tutaj jest tez śpiew, a ksiądz mówił przy okazji tego o "chorej pani", czyli tej co śpiewa (a mówił tak, bo według niego w Kielcach jest bardzo niewiele osób, które potrafią to zaśpiewać)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:30   #3665
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
I o ile się nie mylę to utwór schuberta to ten pogrzebowy, na 90%, bo tutaj jest tez śpiew, a ksiądz mówił przy okazji tego o "chorej pani", czyli tej co śpiewa (a mówił tak, bo według niego w Kielcach jest bardzo niewiele osób, które potrafią to zaśpiewać)
Agus oba sie spiewa .... wiem bo spiewam w zespole gdzie dziewczyna wykonywala oba utwory w akompaniamencie organ
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:32   #3666
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Agus oba sie spiewa .... wiem bo spiewam w zespole gdzie dziewczyna wykonywala oba utwory w akompaniamencie organ
Oooo proszę, to się dowiedziałam czegoś nowego Bo tego utworu Bacha śpiewanego jeszcze nigdy nie słyszałam, zawsze tylko wersje wyłącznie instrumentalną bez wokalu.

Ale i tak jestem na 90% pewna że ta pierwsza wersja jest pogrzebowa, tzn jestem pewna że tak ksiądz nam mówił
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:33   #3667
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dzięki lulu. Nie jestem alergikiem i nigdy nie byłam, ale w dzisiejszych czasach to cholera wie...człowiek nawet nie wie jak i kiedy jakieś cholerstwo załapie.
Nie mam wrażenia, że brak mi powietrza, ale jak się tak porządnie owym powietrzem zaciągnę to trochę mnie w płucach boli. Zobaczymy jak nie przejdzie to odwiedzę znowu jakiegoś doktora.

Tak w ogóle lulu to spokojnej podróży i niech Ci się"TEN" dzień uda. Sporo pracy w to włożyłaś, więc niech wszystko będzie super!!!!!!
Gosiaczku jeszcze wiesz w tym roku w styczniu bylam chora przez poltora miesiaca nie moglam do siebie djsc i mnie bolalo w plucach okazalo sie ze to po tym ciaglym kaszlu naderwalam miesien i on tak bolal wlasnie a leczeylam na poczatku zapalenie tchawicy skomplikowane moja astma z tego zrobil sie bronchit i nastepnie ogolne zakazenie drog oddechowych jak juz skonczylam antybiotyk to ta cholerna bakteria znalazla sie w zatokach i mialam paskudne zapalenie zatok a jak mi dali w koncu antybiotyk bardzo silny na te zatoki to oczywiscie wyladowalam w szpitalu z olbrzymim zapaleniem jelit i zoladka wiec bylo ze mna ciezko ale pamietam ten bol w plucach jakby cie cos rwalo a potem palilo

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
I o ile się nie mylę to utwór schuberta to ten pogrzebowy, na 90%, bo tutaj jest tez śpiew, a ksiądz mówił przy okazji tego o "chorej pani", czyli tej co śpiewa (a mówił tak, bo według niego w Kielcach jest bardzo niewiele osób, które potrafią to zaśpiewać)

czyli jest nadzieja ... ten drugi uwazam ze jest iekniejszy u nas bedzie alle w sumie tez mozna uznac ze jest smutny , nam sie jednak bardzo podoba
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 11:37   #3668
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Gosiaczku jeszcze wiesz w tym roku w styczniu bylam chora przez poltora miesiaca nie moglam do siebie djsc i mnie bolalo w plucach okazalo sie ze to po tym ciaglym kaszlu naderwalam miesien i on tak bolal wlasnie a leczeylam na poczatku zapalenie tchawicy skomplikowane moja astma z tego zrobil sie bronchit i nastepnie ogolne zakazenie drog oddechowych jak juz skonczylam antybiotyk to ta cholerna bakteria znalazla sie w zatokach i mialam paskudne zapalenie zatok a jak mi dali w koncu antybiotyk bardzo silny na te zatoki to oczywiscie wyladowalam w szpitalu z olbrzymim zapaleniem jelit i zoladka wiec bylo ze mna ciezko ale pamietam ten bol w plucach jakby cie cos rwalo a potem palilo
rany, brzmi fatalnie,aż ciarki mnie przeszły, przez co bidulko musiałaś przejść
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:04   #3669
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

no nie bylo za wesolo w sylwestra mialam 39.8° goraczki i mimo ze spalam caly dzien to o 22 bylam w lozku, a w ogole to mnie wzielo ju w swieta i potem jechalismy do mojej siotry do angli i tam juz sie zalatwilam na maksa w sylwestra - wrocilismy dzien wczesniej do tesciow poszlam do lekarza na nowo bo w anglii to oni ci daja paracetamol , ale wtedy wlasnie juz w sulmie bylo bardzo zaawansowne i ciezko bylo leczyc, nawet mi sterydy dali i cortyzon , w ogole olbrzymi naboj, niestety ja mam uklad oddechowy slaby i jak juz cos zlaapie to ciezko wyleczyc . W kazdym badz razie caly styczen to bylam na zwolnieniu , wracalam dwa dni w pracy i na nowo, po prostu nie moglam tego wyleczyc do konca a jak sie nabawilam zapalenia jelit od tych antybiotykow to zatrzymali mnie w szpitalu, glownie dlatego ze bylam wycienczona i bali sie ze to iz przerwalam antybiotyki spowoduje nawrot choroby . Ale sie obylo wiec potem wrocilam do domu i miala nakaz odpoczywac, nawet F. na zakupki sam jezdzil
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:16   #3670
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Fiu fiu ale naskrobałyście!!!
Heloooł mysie pysie moje!!!
Od cholerci i ciut ciut cytowania, więc zrobię pół na pół.

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Zobaczcie, co znalazłam
To dla Daget i Kasieńki
No po prostu oniemiałam!!!



Dziewczynki moje czy ja Was wczoraj pytałam, która dostała od Izazusi prognozę pogody na priv???
Bo ja z mojej umarłam ze śmiechu!!! Ona jest niesamowita!!!!!!!!!!!!!! !!
Po kolei:
Skierka- przepiękna relacja! Nie mogę doczekać się fotek!!! Gratulacje i wszystkiego naj na Nowej Dróżce!
Widget-Daget- jaki cudaczny avik <lof>
aguniu- ozdóbka na autko cudaczna, ale te kwiatuchy sztuczne <wiesz o so mi chossi >
lulu- uwieeeelbiam fiolety wszelkiego rodzaju!!! Achhhh...
Wczoraj kupiłam sobie 3 pary butków - w tym jedne fioletowe
jeszczepanna- nie martw się dentystą kochana!!! lepiej to usunąć niż ma boleć.
ja muszę zrobić sobię fotkę zęba, bo zrobiła mi się przetoka po leczeniu kanałowym w szóstce i chyba będę musiała ją też wyrwać <będę szczerbata>
ava- cieszę się bardzo, że znalazłaś fryzjera!
niuniuniau- powodzenia na fryziku próbnym- czekamy na fotki
no i szaleństwa na panieńskim
soffera- czyżby teściowa spiskowała przeciwko Tobie?? powiedz chociaż co to za strój??? sukienka???
martuś- cieszę się bardzo z przymiarki <że wszystko ok>, ale za fotki <a własciwie ich brak>- obiecane czepanie futra <nie na główce>
dżastinka- w porządku fryzjerka Ci się trafiła! dobrze, że zadzwoniła!!!
A co do morza to już nie ciiiii, bo widzę że jedziesz! Gratki- zazdroszczę!
Izka- mam to samo z sukienką! nic mi się nie widzi... nie wiem gdzie mogę znaleźć jakąś ładną kreacyję ciężki orzeszek
kejti- żabulko, normalnie z tą bieganinką!!!
fajnie, że jestes jeszcze z nami!
Widget- a dla mnie kawka?? spóźniłam się
Agacior- Ty śpiochu! dopiero wstałaś pewnie! a w sukni jak wyglądasz??
no jak???
cudacznie!!!! <dobra odpowiedź>
gosieńko- dziś dla Ciebie bez okazji
lulu- dobry pomysł na zgaszenie kolegi F.
Mili- kochana jedźcie ostrożnie !!
asiuk- chcesz mieć czyste sumienie i zdradzać chłopa w snach?
hahahahah
Liluś- witam Cię kochanie!!! Tęskniłam! lof

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Oswiadczam wszem i wobec ze sukni nie zapomnialam!!!!!!! suknia jest w aucie !!!! Powtarzam SUKNIA ZAPAKOWANA !!!!! - to dla tych co nie wierza
hahahahah
pękam
Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Ava - przepraszam, ale czy Ty za bardo nie kombinujesz?? Rozumiem, że wszystko chciałabyś zapiąć na ostatni guzik, ale pomyśl, że czasem odrobina zaskoczenia jest na prawde przyjemna. Niektóre rzeczy musza być spontaniczne. A jesli orkiestra zapomni zagrać jakiś utwór, to co zrobisz im awanturę?? Poza tym jesli organista doskonale potrafi zagrać Ave Maria, czy marsza Mendelsona, to może bezpieczniej jest żeby po prostu zagrał to bezbłędnie, niż jeśli ma zagrać Wielką miłość fałszując??
Twoja sprawa oczywiście. Wiem, ze każda z nas chciałaby żeby wszystko wypadło idealnie, ale jeśli zajmiemy się każdym szczegółem nawet najmniejszym, to czy będziemy miały w ten dzień miejsce na miłość, czy będziemy się zastanawiały, czy wszystko pójdzie dokładnie tak, jak to zaplanowałyśmy??

Aczkolwiek masz oczywiście do tego prawo. To twoj dzień, tylko zastanów sie czy będziesz miała wtedy głowę do tego by kontrolować każdy zaplanowany przez Ciebie szczegół.
Tak jakby to powiedzieć...
Chciałam napisac dokładnie to samo!


ufff...
muszę odpocząć!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:25   #3671
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Ava - przepraszam, ale czy Ty za bardo nie kombinujesz?? Rozumiem, że wszystko chciałabyś zapiąć na ostatni guzik, ale pomyśl, że czasem odrobina zaskoczenia jest na prawde przyjemna. Niektóre rzeczy musza być spontaniczne. A jesli orkiestra zapomni zagrać jakiś utwór, to co zrobisz im awanturę?? Poza tym jesli organista doskonale potrafi zagrać Ave Maria, czy marsza Mendelsona, to może bezpieczniej jest żeby po prostu zagrał to bezbłędnie, niż jeśli ma zagrać Wielką miłość fałszując??
Twoja sprawa oczywiście. Wiem, ze każda z nas chciałaby żeby wszystko wypadło idealnie, ale jeśli zajmiemy się każdym szczegółem nawet najmniejszym, to czy będziemy miały w ten dzień miejsce na miłość, czy będziemy się zastanawiały, czy wszystko pójdzie dokładnie tak, jak to zaplanowałyśmy??

Aczkolwiek masz oczywiście do tego prawo. To twoj dzień, tylko zastanów sie czy będziesz miała wtedy głowę do tego by kontrolować każdy zaplanowany przez Ciebie szczegół.
eh..pewnie kobinuje za dużo.
ale faktem jest że z całym slubem robie podobnie - to znaczy PLANUJE KAŻDY DETAL.
I tak nie wszystko wyjdzie jak bym chciała, ale z tym sie spokojnie liczę
Nie polanuje repertuaru dla zespołu. Podałam im tylko wykonawców którychma nie być typu tlove, stahursky, ich troje czy maleńczuk (bo ich nie słuchamy nigdyi tyle)
Natomiast marsza i ave maryi nie lubię - ale nie ciskam im swoich typów tylko własnie dlatego uzgadniam z nimi co UMIEJĄ zagrać , a co by nam podpasowało.
Na niespodzianki zdała się siostra mojego M. Tak smutnego ślubu jeszcze nie słyszałam Nie chce tak u siebie.
I druga kwestia: tort wjechał w ciszy i szmerze rozmów gości bo nikt nie miał powiedziane co robic, prze błogosławieństwie rodziców była cisza jak makiem zasiał bo nikt nie dał znac. podobie w momencie gdy goście siedzieli w kściele i czekali na młodych - pani nie spiewała bo myslał a że organista cos zagra, a organista że dopiero ma grac jak będa wchodzic.
siedzielismy w głuchej ciszy :/

jakoś tak. nie wiem.
to ja juz wole kombinacje i najwyżej pomyłke utworu, czy też ewentualniepomyłke w kolejności czy w tytułach utworów i zagranie innego niż planowany np. w czasie skladania zyczeń
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 12:27   #3672
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

tak mi ciezko sie z wami rozstac, musze jeszcze posprzatac salon i zrobic sie na bostwo, a wcale mi sie nie che , a bo wiecie jesze tesciie przyjezdzaja i jada zn ami wiec porzadek musi byc, ale powiedzcie same czy naprawde naprawde naprawde powinnam poodkurzac i umyc pdloge ???? w koncu i tak nas nie bedzie trzy tygodnie ?

Proszeo dobra odpowiedz, tylko szczerze ...
Pytanie jest takie

Jestes juz tesciowa ( wredna lub mniej ) jedziez z przyszla synowa do polski i zachaczasz do niej do domu , jest srednio posprzatane

a.) no nic biedna dziewczyna i tak miala duzo roboty przed wyjazdem
b.) kurcze biedny synek bedzie zyl z taka dziewczyna co nie sprzata narzekanie w proznie
c.) odwolujesz wyjazd slub i wesele - takiej babie syna nie dasz !!

Prosze wybrac wlasciwe
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:34   #3673
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
tak mi ciezko sie z wami rozstac, musze jeszcze posprzatac salon i zrobic sie na bostwo, a wcale mi sie nie che , a bo wiecie jesze tesciie przyjezdzaja i jada zn ami wiec porzadek musi byc, ale powiedzcie same czy naprawde naprawde naprawde powinnam poodkurzac i umyc pdloge ???? w koncu i tak nas nie bedzie trzy tygodnie ?

Proszeo dobra odpowiedz, tylko szczerze ...
Pytanie jest takie

Jestes juz tesciowa ( wredna lub mniej ) jedziez z przyszla synowa do polski i zachaczasz do niej do domu , jest srednio posprzatane

a.) no nic biedna dziewczyna i tak miala duzo roboty przed wyjazdem
b.) kurcze biedny synek bedzie zyl z taka dziewczyna co nie sprzata narzekanie w proznie
c.) odwolujesz wyjazd slub i wesele - takiej babie syna nie dasz !!

Prosze wybrac wlasciwe

lulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poplakalam się
wybieram odpowiedź AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
buziak
i zapomniałam Ci życzyć udanej podróży i najcudowniejszego dnia w życiu!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:40   #3674
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wlasnie tak popieram zdanie aguni, moj Skarb kojarzy to tylko z pogrzebem swojej babci, bo tam wlasnie to bylo grane. Dlatego my tez nie bedziemy go miec.... Ale bedzie wiele innych roznych utworow, to juz mamy od dawna dograne




Kciuki za Ciebie, i nie daj sie !!!!
Dziewczyny dzięki za kciuki ale z fotek niestety nici bo nie robiła mi próbnej fryzurki. Pokazała tylko zarys jak to będzie wyglądało i jestem zachwycona. Czyta w moich myślach, od razu wiedziała czego chcę
Za to jeśli chodzi o mój stan włosów to jest masakra Na wczorajszym balejażu panna mi popaliła włosy, dziś jak je umyłam to mam toalne siano z kłosami więc oprócz kosztów fryzury dochodzi mi regeneracja włosów. Zapisałam się na dwa kompresy które mają sprawić że włosy będą niesianowate i błyszczące oraz na poprawienie koloru bo w tym momencie mam spalone blond włosy z szachownicą z moich naturalnych jasny brąz :/ I tym sposobem fryzura plus te zabiegi to koszt w granicach 400-500 zł

Lulu ja bym obstawiała odpowiedź a) Nie chciałoby mi się sprzątać a Twoja teściowa na pewno zrozumie, że byłaś zabiegana i miałaś ważniejsze sprawy na głowie
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:41   #3675
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Jestes juz tesciowa ( wredna lub mniej ) jedziez z przyszla synowa do polski i zachaczasz do niej do domu , jest srednio posprzatane

a.) no nic biedna dziewczyna i tak miala duzo roboty przed wyjazdem
b.) kurcze biedny synek bedzie zyl z taka dziewczyna co nie sprzata narzekanie w proznie
c.) odwolujesz wyjazd slub i wesele - takiej babie syna nie dasz !!

Prosze wybrac wlasciwe


buhahaha skąd ty berzesz takie kwaiatki??? z autopsji?? hihihihi
jestem wredna więc za 20 lat pewnie wybiorę C
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:45   #3676
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
tak mi ciezko sie z wami rozstac, musze jeszcze posprzatac salon i zrobic sie na bostwo, a wcale mi sie nie che , a bo wiecie jesze tesciie przyjezdzaja i jada zn ami wiec porzadek musi byc, ale powiedzcie same czy naprawde naprawde naprawde powinnam poodkurzac i umyc pdloge ???? w koncu i tak nas nie bedzie trzy tygodnie ?

Proszeo dobra odpowiedz, tylko szczerze ...
Pytanie jest takie

Jestes juz tesciowa ( wredna lub mniej ) jedziez z przyszla synowa do polski i zachaczasz do niej do domu , jest srednio posprzatane

a.) no nic biedna dziewczyna i tak miala duzo roboty przed wyjazdem
b.) kurcze biedny synek bedzie zyl z taka dziewczyna co nie sprzata narzekanie w proznie
c.) odwolujesz wyjazd slub i wesele - takiej babie syna nie dasz !!

Prosze wybrac wlasciwe
to zalezy od teściowej czy jest bardzi jczy mniej wredna właśnie i na ile sama jest pedantką. Ja niecierpię jak mam brudno w domu i zaraz szlak mnie trafia, więc jak trafiam do kogoś gdzie jest "średnioposprzątane" to se myslę, że może im to nieprzeszkadza, ale ja bym tak żyć nie chciała

zmuszona wybrałabym odpowiedź B ale mówię - tylko dla tego że sama libie czystość, ale jesli komuś to nie przeszkadza, to co mi do tego - nie ja tam mieszkam
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:57   #3677
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Gosiaczku jeszcze wiesz w tym roku w styczniu bylam chora przez poltora miesiaca nie moglam do siebie djsc i mnie bolalo w plucach okazalo sie ze to po tym ciaglym kaszlu naderwalam miesien i on tak bolal wlasnie a leczeylam na poczatku zapalenie tchawicy skomplikowane moja astma z tego zrobil sie bronchit i nastepnie ogolne zakazenie drog oddechowych jak juz skonczylam antybiotyk to ta cholerna bakteria znalazla sie w zatokach i mialam paskudne zapalenie zatok a jak mi dali w koncu antybiotyk bardzo silny na te zatoki to oczywiscie wyladowalam w szpitalu z olbrzymim zapaleniem jelit i zoladka wiec bylo ze mna ciezko ale pamietam ten bol w plucach jakby cie cos rwalo a potem palilo
o matko strasznie, ale sie biedaczyno musialas nameczyc, mam nadzieje, że u mnie na zwykłym kaszlu sie skończy i będzie wszystko ok, w każdym razie jestem dobrej myśli a podobo pozytywne myślenie to połowa sukcesu
będę was informowała w razie czego...

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
tak mi ciezko sie z wami rozstac, musze jeszcze posprzatac salon i zrobic sie na bostwo, a wcale mi sie nie che , a bo wiecie jesze tesciie przyjezdzaja i jada zn ami wiec porzadek musi byc, ale powiedzcie same czy naprawde naprawde naprawde powinnam poodkurzac i umyc pdloge ???? w koncu i tak nas nie bedzie trzy tygodnie ?

Proszeo dobra odpowiedz, tylko szczerze ...
Pytanie jest takie

Jestes juz tesciowa ( wredna lub mniej ) jedziez z przyszla synowa do polski i zachaczasz do niej do domu , jest srednio posprzatane

a.) no nic biedna dziewczyna i tak miala duzo roboty przed wyjazdem
b.) kurcze biedny synek bedzie zyl z taka dziewczyna co nie sprzata narzekanie w proznie
c.) odwolujesz wyjazd slub i wesele - takiej babie syna nie dasz !!

Prosze wybrac wlasciwe
lulu Ty normalnie aniołem jesteś, ja bym przed wyjazdem podłogi nie myła, jak wrócisz i tak będzie pełno kurzu pozmywałabym jak bym wróciła a teżciową sie tak bardzo nie przejmuj w końcu to Twoje życie i Twoje porządki nie możesz robić pod nią. U mnie jest tak, że czasami lubię cos zrobić inaczej, żeby pokazać, że mam przewagę w końcu jestem żoną
Na dzień dzisiejszy wybrałabym a. a tak poza tym lulu to skąd Ty takie testy bierzesz?)) usmiałam się
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za kciuki ale z fotek niestety nici bo nie robiła mi próbnej fryzurki. Pokazała tylko zarys jak to będzie wyglądało i jestem zachwycona. Czyta w moich myślach, od razu wiedziała czego chcę
Za to jeśli chodzi o mój stan włosów to jest masakra Na wczorajszym balejażu panna mi popaliła włosy, dziś jak je umyłam to mam toalne siano z kłosami więc oprócz kosztów fryzury dochodzi mi regeneracja włosów. Zapisałam się na dwa kompresy które mają sprawić że włosy będą niesianowate i błyszczące oraz na poprawienie koloru bo w tym momencie mam spalone blond włosy z szachownicą z moich naturalnych jasny brąz :/ I tym sposobem fryzura plus te zabiegi to koszt w granicach 400-500 zł
Troche ryzykowne, ten zarys. Nie boisz się, że właściwej fryzury nie będzie umiała zrobić tak jak chcesz?


Ok dziewczyny uciekam, zwolniłam się trochę z pracy, lecę do domu umyć włoski, wykąpać się i dokupić co tam jeszcze trzeba bo o 16:30 jedziemy Dzisiaj znowu grilek i piweczko mniam ależ ja to lubie


A jeszcze zapomniałabym Kasieńko masz superzaste zdjęcia ze słonecznikiem
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 13:14   #3678
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość


aguniu- ozdóbka na autko cudaczna, ale te kwiatuchy sztuczne <wiesz o so mi chossi >

Kasiu wiem dobrze Był plan, żeby dać tam żywe, ale boimy się popsuć dekorację. Stanęło na tym, że zielone sztuczne listki przykryjemy żwymyi, a w środek tych sztucznych róż włożymy nierozwinięte jeszcze żywe różyczki, żeby to ożywić
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 13:18   #3679
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
o matko strasznie, ale sie biedaczyno musialas nameczyc, mam nadzieje, że u mnie na zwykłym kaszlu sie skończy i będzie wszystko ok, w każdym razie jestem dobrej myśli a podobo pozytywne myślenie to połowa sukcesu
będę was informowała w razie czego...


lulu Ty normalnie aniołem jesteś, ja bym przed wyjazdem podłogi nie myła, jak wrócisz i tak będzie pełno kurzu pozmywałabym jak bym wróciła a teżciową sie tak bardzo nie przejmuj w końcu to Twoje życie i Twoje porządki nie możesz robić pod nią. U mnie jest tak, że czasami lubię cos zrobić inaczej, żeby pokazać, że mam przewagę w końcu jestem żoną
Na dzień dzisiejszy wybrałabym a. a tak poza tym lulu to skąd Ty takie testy bierzesz?)) usmiałam się

Mi chodzi o to ze nie ma ze piweczko jak antybiotyk przepisanyto brac a jak nie to beda


no wlaciwie to sie jeszcze zastanowie , moze jedak umyje lubie wracac do posprzatanego, ja zmywam przed wyjazdem bo jak bym czekala trzy tyg to bym niezle kwiatki miala na talerzach , zreszta ja mam zmywarke wiec to ona dziala ani mi sie sni za to ja wyprozniac potem

A test byl wymyslonyprzezemnie zey wam lepiej zobrazowac moja realna sytuacje

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość


buhahaha skąd ty berzesz takie kwaiatki??? z autopsji?? hihihihi
jestem wredna więc za 20 lat pewnie wybiorę C
o ty wredoto no nic zastanowie sie , ma sie ta wyobraznie

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
to zalezy od teściowej czy jest bardzi jczy mniej wredna właśnie i na ile sama jest pedantką. Ja niecierpię jak mam brudno w domu i zaraz szlak mnie trafia, więc jak trafiam do kogoś gdzie jest "średnioposprzątane" to se myslę, że może im to nieprzeszkadza, ale ja bym tak żyć nie chciała

zmuszona wybrałabym odpowiedź B ale mówię - tylko dla tego że sama libie czystość, ale jesli komuś to nie przeszkadza, to co mi do tego - nie ja tam mieszkam
nie jest ani wybitnie wredna ani wybbitnie maniaczka chyba ze jeszcze sie na niej nie poznalam a ja jestem okropny balaganiarz ale sie lecze, kwestia jest czy myc podloge przed 3 tygodniowym wyjazdem czy nie :p

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość

Lulu ja bym obstawiała odpowiedź a) Nie chciałoby mi się sprzątać a Twoja teściowa na pewno zrozumie, że byłaś zabiegana i miałaś ważniejsze sprawy na głowie
no to sa nadzieje ze do malzenstwa dojdzie

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
lulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poplakalam się
wybieram odpowiedź AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
buziak
i zapomniałam Ci życzyć udanej podróży i najcudowniejszego dnia w życiu!!!
dziekuje, nie placz jesli mnie tesciowa wystawi do wiatru to znaczy ze nie byla mnie warta
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 13:19   #3680
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałabym Kasieńko masz superzaste zdjęcia ze słonecznikiem
Ojej... dziękować

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Kasiu wiem dobrze Był plan, żeby dać tam żywe, ale boimy się popsuć dekorację. Stanęło na tym, że zielone sztuczne listki przykryjemy żwymyi, a w środek tych sztucznych róż włożymy nierozwinięte jeszcze żywe różyczki, żeby to ożywić
Nooooo i to mi się podoba!!!
Czekam na efekty!


Ojjjjjj... króliki nic nie piszecie to idę do domku!
Do zoba chyba jutro!
Buziaki
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2008-07-25 o 13:53 Powód: Cicho cicho cichosza...
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:08   #3681
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Pisze z nowego mieszkanka Wlasnie zainstalowali nam neta I to WiFi,precz z kablami Niestety jeszcze dzis musimy wrocic do starego bo nie wszystkie rzeczy sa przewiezione...

Lulu jestes bezbledna! Wierzylam ze sukni nie zapomnisz! Aha olej to sprzatanie i tesciowa tez Składam najlepsze zyczenia i zeby ten Wasz dzien byl wspanialy. Szybko prosze nam zdac relacje

Kasienka tesciowa ma suknie do kolan z koronki i na to marynarke i buty, wszystko w kolorze ECRU

Agata suknia jest ekstra

Kurcze zbiera sie na burze!!! Wrrrr A my musimy jechac spowrotem :/ Buziaki
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:13   #3682
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

czy powiedzenie ze sie ubostwiam a olalam tesciowa i sprzatanie bedzie znaczylo ze jestem pyszna czy ze sobie robie twarz -?

Zostalo mi spakowac lodowki i koniec

Edytowane przez lulucelo
Czas edycji: 2008-07-25 o 14:57
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:25   #3683
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

rany ale buba za oknem okropna mówię Wam ciemno jak w du.. u murzyna
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:33   #3684
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

w ogole to nie jestescie zabawne bo was nie ma a ja chcialam komitet pozegnalny dobrze ze sie chociaz na dzisiejszy ranek zalapalam.

Co do sprzatania to znalazlam rozwiazanie , pozamiatalam z grubsza i uzylam moich magicznych sciereczek do podlogi i jest ok a zreszta i tak spuszcze okiennice ,

no to tym razem pa pa ( jeszcze 30 min i beda tescie , ale kompa nie wylaczam na wszelki wypadek
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:53   #3685
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Fiu fiu ale naskrobałyście!!!
Heloooł mysie pysie moje!!!

Agacior- Ty śpiochu! dopiero wstałaś pewnie! a w sukni jak wyglądasz??
no jak???
cudacznie!!!! <dobra odpowiedź>

ufff...
muszę odpocząć!
cos Ty 7.40 pobudka na 9 w sklepie i o 9.30 na wizazu i tak do 17



Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
rany ale buba za oknem okropna mówię Wam ciemno jak w du.. u murzyna
kurcze u mnie dusho a gdzies dalej powodzie...

wrocilam od lekarza... pediatry... az mu sie rece trzesly jak weszlam ale tylko on byl...
powiedzialam mu : panie dawaj cos bo mam tylek i rece w wysypce a slub za miesiac
przepisal mi do psiukania sanofil, do smarowania hydrocortisonum i do lykania clemastinum...zna sie ktoras??? pomoze mi to???
aha i mam zakaz jedzenia pomidorow i CZEKOLADY

Nagralismy z TŻetem nasz puerwszy taniec w naszym wykonaniu na kamerce... powim wam ze fajnie wyszlo niestety oczywiscie od razu to skasowal bo wiedzial ze bede chciala Wam to wrzucic
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:55   #3686
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

clemastinum - przeciwalergiczny antyhistaminowy, hydrocortison , potym ci powinna ta wysypka zejsc ale wez smaruj tyle ile zalecil i nie przedluzaj najwyzej do chlopa wroc , bo to jest troche swinstwo a ten sanofil nie znam moze zeby nie swedzialo


teraz jestem w dolku startowym no pa buziolki
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:07   #3687
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

buuuzzziiiaaakkkiiii lulu szczesliwej podrozy i nie stresuj sie za bardzo .... Korzystaj , wszak 3 tygodnie bycia w Polsce to ekstra wypoczynek od Franacji Hihihhi

A u mnie wlasnie zaczelo laaaaaaac!!!!!!!!!
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:08   #3688
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
clemastinum - przeciwalergiczny antyhistaminowy, hydrocortison , potym ci powinna ta wysypka zejsc ale wez smaruj tyle ile zalecil i nie przedluzaj najwyzej do chlopa wroc , bo to jest troche swinstwo a ten sanofil nie znam moze zeby nie swedzialo


teraz jestem w dolku startowym no pa buziolki
dzieki Lulus i buzka na droge
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:10   #3689
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
clemastinum - przeciwalergiczny antyhistaminowy, hydrocortison , potym ci powinna ta wysypka zejsc ale wez smaruj tyle ile zalecil i nie przedluzaj najwyzej do chlopa wroc , bo to jest troche swinstwo a ten sanofil nie znam moze zeby nie swedzialo


teraz jestem w dolku startowym no pa buziolki
[IMG] POWODZENIA !!!

już nie mogę się doczekać kiedy koniec dzisiejszego dnia - już najchętniej wyszłabym z pracy.

Mam też nadzieję, że wraz z końcem tego tygodnia zakończy się zła passa. Nie będzie więcej złych wiadomości i spięć z wrednymi, złośliwymi, niewychowanymi ignorantami w pracy !!!

Z resztą nie może być inaczej - w przyszłym tygodniu odbieram przecież suknię i mam próbny fryz

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-25 o 21:40 Powód: proszę nie pisać post pod postem
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:14   #3690
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz. III

Ale cisza dzisiaj...aż to do PM 2008 niepodobne
Ja własnie siedzę i się picuję,bo wieczorem idę dalej rozdawać zaproszenia,to trzeba jakoś wygladac ...tylko jakoś nie chce mi sie w domu wyłazić,bo burza i pada okropnie:/
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.