....Wehikuł czasu... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 22:03   #31
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Z perspektywy czasu myślę, że pozmieniałabym parę rzeczy.
Jedne z czystej ciekawości, inne z przekory, jeszcze inne dla hecy, niektóre w wyniku swoich doświadczeń.
Zrobiłabym, to żeby się przekonać, jak wyglądałby/potoczyłby się inny ewentualny scenariusz.
Do czego by doprowadził?
Czasem chciałabym to wiedzieć...
Teoretycznie.
Tylko, gdyby faktycznie mieć taką możliwość, już bym się głęboko zastanowiła.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:20   #32
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Hmmm nie chciałabym zmieniać, bo to co było dobre i złe jednak doprowadziło mnie do tego gdzie i z kim jestem. A jestem z moim ukochanym TZ i studiuje w Anglii więc jest oki. I nie zapominajmy, że nawet najmniejsza zmiana w przeszłości zmieniłaby przyszłość.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:57   #33
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie zaczęłabym drugi raz chodzić z eksem. To jest najważniejsza sprawa, którą zmieniłabym, jesli dałoby się cofnąć w przeszłość... Znalazłoby się jeszcze parę rzeczy...
Dokładnie to samo.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 23:42   #34
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Mam takie chwile w życiu że myśle sobie "szkoda, że nie mozna cofnąć czasu" ale z drugiej strony jednak nie chciałabym niczego zmieniać w swoim życiu... przecież to co się stało, dzieje i stanie jest nie uniknione. Każdy popełnia błedy czy podejmuje złe decyzje (chociaż wsumie nie wiemy czy to sa złe decyzje ? ). Chyba wychodze z założenia "tak miało być" i koniec. Przecież to co się stało czegoś nas nauczyło i dzięki temu jesteśmy kim jesteśmy
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 23:48   #35
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: ....Wehikuł czasu...

ja bym chciała zmienić całe swoje dzieciństwo , ale nawet gdybym się cofnęła w czasie to nie miała bym na nie wielkiego wpływu
Dlatego najbardziej chciała bym się cofnąć w okres np średniowiecza i żyć na jakims zamku jako ksieżniczka i spotkać mojego obecnego męża jako księcia Ehhhhhh Chyba za dużo sagi o luziach lodu
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 00:09   #36
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: ....Wehikuł czasu...

O rany... Wehikuł czasu Byłby to najlepszy wynalazek ze wszystkich... Oddałabym chyba parę minut swojego życia, żeby móc przeżyć parę chwil jeszcze raz... A czy bym coś zmieniła? Prawdopodobnie wiele. Ale wtedy moje życie, nie byłoby tym moim życiem, które teraz jest... Może m.in. dlatego wehikuł czasu nie mógłby istnieć?
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 10:23   #37
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Cytat:
Napisane przez Usagi89 Pokaż wiadomość
no właśnie jak w temacie... jeśli nadarzyłaby sie okazja, wrócić i coś zmienić.
Chciałby ktoś...? np wrócić i zachować sie inaczej w danej sytuacji...?
Gdybym mogła... czasami sobie nawet wyobrażam, że mogę jeszcze raz wybrać i zmienić pewne decyzje w życiu, bo bardzo bym chciała! Niby jestem teraz bardzo szczęśliwa i wszystko mi się układa, ale mam poczucie, że mogło być jeszcze lepiej...Po prostu nie miałam czasami dość odwagi i wiary w siebie. Ale z drugiej strony, czasami jedna maleńka decyzja albo dosłownie minuta decydowały o kilku następnych latach mojego życia, więc boję się, że jakbym cos zmieniła, nie byłabym tu gdzie jestem, nie miałabym mojego T. i tak dalej...
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 10:23   #38
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Czasem marzy mi sie tak zaczac od pewnego wieku jeszcze raz. Tylko wiedzac co mnie spotka wybierajac ta droge. Dopiero teraz wiem jakich glupich wyborow dokonalam, jaka bylam samolubna itp. "Wehikul czasu, to bylby cud" Ah.. no ale nie ma co plakac, tylko trzeba teraz dwa razy sei zastaowic zenim sie dokona wyboru
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 10:45   #39
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: ....Wehikuł czasu...

pytanie, ciekawe czy gdyby był taki wehikuł to ludzie staraliby się postępować moralnie, odpowiedzialnie

ale takto chciałabym zmienić jedną rzecz, której naprawić się nie da ehhh
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:42   #40
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: ....Wehikuł czasu...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie ma czego, naprawdę
Chodzi o to, że z perspektywy czasu widzę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
Jeśli miałabym przeżyć swoje życie jeszcze raz (gdyby taka możliwość była, żeby się cofnąć) , to poproszę toczka w toczkę takie samo
Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała się cofnąć w czasie... Nie dlatego, że niczego nie żałuje... Owszem, załuje wielu rzeczy, które zrobiłam... Zastanawiam się czasem "co by było gdyby?"... Ale po co gdybać... "Nic nie dzieje się bez przyczyny"... Każde doświadzcenie, każdy popełniony błąd zcegoś uczy... Gdybym się cofneła w czasie i zrobiła coś inaczej, to etraz całe moje życie wyglądałoby pewnie inaczej... Bo np.: gdybym dwa lata temu nie pojechała z moją przyjaciółką nad jezioro to nie poznałabym TŻta i teraz pewnie byłabym inna niż jestem... Wszystko byłoby inne... Nie chciałabym stracić moich życoiwych doświadzceń i porażek, bo one wiele mnie nauczyły, sparwiły, że jestem mądrzejsza i inaczej patrzę na niektóre sprawy... Wszystko w życiu ma swoją przyczynę i cel, skutek...

Hm, ale żem napisała wykładzik =D
Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Ja wolałabym niczego nie zmieniaćNigdy nie wiadomo czy życie potoczyłoby sie lepiej
Nie sposób się nie zgodzić...Najlepiej-pamiętać o błędach(czyli o rzeczach,któe byśmy chciały zmienić dzięki owej cudownej maszynie,jaką jest wehikuł czasu)i ich nie powtarzać.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.