Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-07, 14:27   #4171
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny to na prenatalnych ostatnich szacują wagę przy porodzie ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie juz na drugich szacowal bo to mozna jakos sobie tam wyliczyc tak wsepnie i wtedy mowil miedzy 3000 a 3400 . Teraz na 3 prenatalnych sprawdzal jaki byl przyrost od poprzednich prenatalnych i jakos na tej podstawie szacowal i mowil ,ze jednak waga bedzie blizej 3kg takze bardzo mnie to cieszy
A prawda taka ze jak sie urodzi to wtedy sie okaze na sto procent teraz se mozna tylko pogadac
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 14:29   #4172
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U mnie juz na drugich szacowal bo to mozna jakos sobie tam wyliczyc tak wsepnie i wtedy mowil miedzy 3000 a 3400 . Teraz na 3 prenatalnych sprawdzal jaki byl przyrost od poprzednich prenatalnych i jakos na tej podstawie szacowal i mowil ,ze jednak waga bedzie blizej 3kg takze bardzo mnie to cieszy
A prawda taka ze jak sie urodzi to wtedy sie okaze na sto procent teraz se mozna tylko pogadac
Myślę, że ciężko tak oceniać na razie Mój całą ciążę był na 90 centylu , a ostatnio koło 50 już, czyli zwalnia

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 14:59   #4173
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Suszarka to rewelacyjny wymysł, kiedy byliśmy na wakacjach w usa to tam w ich pralniach robiliśmy pranie za kilka dolarów, godzina czasu i wszystko gotowe do użycia, zachwyciłam się sama chciałam kupić ale podobnie jak u Ciebie musiałabym mieć 2w1, ale dodatkowo wąską na max 50cm, a póki co nie ma takich ale jak zmienimy kiedyś na dom to na pewno chcę ją mieć
No dokladnie ja wlasnie w usa tam tego zaznalam ale jakos to bylo takie normalne dla mnie byla pralnia w nim pralka obok suszarka i juz norma standard . Tam raczej nie kojarze zebym kiedykolwiek widziala takie cos jak suszarka do prania taka pokojowa raczej nie
No niestety u mnie tylko 2w1 jesli sie zdecydujemy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Myślę, że ciężko tak oceniać na razie Mój całą ciążę był na 90 centylu , a ostatnio koło 50 już, czyli zwalnia

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
On mowil,ze szacuje na dzien dzisiejszy czyli ten kiedy tam bylam na podstawie tych danych ktore ma podane
Logiczne ze do konca moze jej waga przyspieszyc albo zwolnic dlatego pisze ze szacowac se mozna a i tak sie dowiem gdy juz wyskoczy i mi powiedza ile wazy na sto procent

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Ja mieszkałam kiedyś w domu, gdzie była pralka i suszarka i życie wyglądało tak, że praktycznie każde pranie wrzucało się do suszarki Nawet przy pogodzie na dworze (choć przyznam, że to było w UK i często się zdarzało, że jest słońce, a za kwadrans nagle oberwanie chmury, jak chciałam swoje rzeczy rozwieszać na dworze to nie raz latałam tylko i rozwieszałam-ściągałam-rozwieszałam). Jak zaczęłam suszyć w suszarce to szybko przyzwyczaiłam się do tej metody I dlatego wolę osobne urządzenie jeśli tylko mogę, bo jest jednak bardziej ekonomiczne przy zużyciu prądu i wody, a obawiam się, że szybko zacznę suszyć po prostu wszystko
Wydaje mi się, że obecnie też życie wymaga od nas takich rozwiązań, bo właśnie są delegacje jedna za drugą, dzieci wracają z kolonii i jadą na drugi dzień na obóz albo do dziadków itp. Pamiętam jak mama mi mówiła w czasach szkolnych, że ona to nie miała internetu, musiała do biblioteki chodzić żeby lekcje odrabiać. Tylko że na napisanie jakiejś pracy miała miesiąc a nie kilka dni




Moja kluska w 29tc 1400g... Zawsze myślałam, że będę mieć małe dziecko, a tutaj wcale nie jest mniejsze i też się już boję, że dobije do 4kg...
Jesli tylko masz mozliwosc miec osobne dwa urzadzenia to extra Ja niestety nie
Gratki za wizyte super,ze wszystko dobrze z twoja kluseczka

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Daj znac jaka wybierzesz, bo jestem ciekawa. Jesli u nas naprawa bedzie droga to kupie osobna suszarke i wstawie ja do spizarni, bo zabudowalam pralke w lazience szafka..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie nie predko dam znac bo to na sam koniec zosatwimy trzeba bedzie zobaczyc jak finanse gdy juz wszystko inne sie kupi
Ogolem poki co ogladam sobie Samsungi Add Wash fajne tez maja programy ciuszki dzieciece , odswiezanie goraca para itd
Tu pierwsza z brzegu przykladowa fajnie jest wszytsko opisane
https://www.ceneo.pl/46610590#tab=spec

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
No też tak słyszałam, ale właśnie że najlepiej wykonać w 30 lub 31 tyg.

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Tez tak slyszalam Ja mialam wlasnie w 30 tyg takze mysle tak akurat
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 15:59   #4174
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
No też tak słyszałam, ale właśnie że najlepiej wykonać w 30 lub 31 tyg.

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka


Teraz idę 31+3 to nie wiem może mi zrobi na drugi dzień od razu. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 16:20   #4175
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja nie robiłam tego trzeciego prenatalnego... Mój gin mówił, że nie ma potrzeby, że wszystko jest w porządku. Z resztą zawsze na wizycie porządnie bada synka. A widzę, że większość z Was robi te badania

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 16:26   #4176
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam tego trzeciego prenatalnego... Mój gin mówił, że nie ma potrzeby, że wszystko jest w porządku. Z resztą zawsze na wizycie porządnie bada synka. A widzę, że większość z Was robi te badania

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Ja idę do swojego lekarza. Wcześniej byłam w klinice badań prenatalnych wiec to takie niby prenatalne ale jak normalna wizyta z tym ze w innym gabinecie i na lepszym usg i umawiam się z nim nie w dniu gdzie przyjmuje pacjentki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 16:28   #4177
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam tego trzeciego prenatalnego... Mój gin mówił, że nie ma potrzeby, że wszystko jest w porządku. Z resztą zawsze na wizycie porządnie bada synka. A widzę, że większość z Was robi te badania

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ja robię, bo wbrew pozorom to jest bardzo wazne usg. No ale jeśli masz u swojego gina dobry sprzęt, to pewnie te pomiary sprawdza na każdej wizycie moja w luxmedzie ma sprzęt jak w nfz

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 17:13   #4178
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja robię, bo wbrew pozorom to jest bardzo wazne usg. No ale jeśli masz u swojego gina dobry sprzęt, to pewnie te pomiary sprawdza na każdej wizycie moja w luxmedzie ma sprzęt jak w nfz

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka


U mnie tez nie sprawdza na każdej wizycie wszystkiego a tu jednak na lepszym sprzęcie wymierzy, popatrzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 17:20   #4179
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny ja po wizycie, dzidzi ma się dobrze i waży już 1650g. ogólnie mowila ze wszystko dobrze, rośnie tez tak jak powinien
Poprawiła mi sie hemoglobina wiec powiedziala ze mogę odstawic tardyferon ale za to macica sie napina i mam brać nospe 3x1. A tak to wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 17:38   #4180
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam tego trzeciego prenatalnego... Mój gin mówił, że nie ma potrzeby, że wszystko jest w porządku. Z resztą zawsze na wizycie porządnie bada synka. A widzę, że większość z Was robi te badania

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Również nie robiłam mój lekarz również mi tak powiedział, że wyniki poprzednich są prawidłowe i nie widzi potrzeby robiebia trzeciego. Oczywiście jeśli będę chciała mogę iść ale pomiary wykonywać będzie co wizytę również on. I tak też jest, poza standardowymi pomiarami teraz co wizytę mierzy przeróżne przepływy, budowę serduszka ostatnio nam omawiał i pokazywał

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 17:46   #4181
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie, dzidzi ma się dobrze i waży już 1650g. ogólnie mowila ze wszystko dobrze, rośnie tez tak jak powinien
Poprawiła mi sie hemoglobina wiec powiedziala ze mogę odstawic tardyferon ale za to macica sie napina i mam brać nospe 3x1. A tak to wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratki ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 18:24   #4182
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja robię, bo wbrew pozorom to jest bardzo wazne usg. No ale jeśli masz u swojego gina dobry sprzęt, to pewnie te pomiary sprawdza na każdej wizycie moja w luxmedzie ma sprzęt jak w nfz

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Dokladnie masz racje ze jednak mimo wszysto bardzo wazne i dobrze ze jednak robisz
Ja tez nie planowalam robic bo dwa poprzednie wszystko bylo bardzo dobrze,ze wiec teoretycznie po co robic .
A tu prosze jednak wykryl problem z ta zastawka w aorcie i dzieki temu zaraz po porodzie beda to badac . A tak gdybym nie poszla nic bym nie wiedziala zbadali by wyszlo by cos i dopiero bym sie stresowala
Takze ciesze sie bardzo ze jednak cos mnie tknelo i sie zdecydowalismy

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie, dzidzi ma się dobrze i waży już 1650g. ogólnie mowila ze wszystko dobrze, rośnie tez tak jak powinien
Poprawiła mi sie hemoglobina wiec powiedziala ze mogę odstawic tardyferon ale za to macica sie napina i mam brać nospe 3x1. A tak to wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki za dobre wiesci
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 18:26   #4183
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja robię, bo wbrew pozorom to jest bardzo wazne usg. No ale jeśli masz u swojego gina dobry sprzęt, to pewnie te pomiary sprawdza na każdej wizycie moja w luxmedzie ma sprzęt jak w nfz

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Ja robie bo mam zlecone echo serca. Mój ginekolog zawsze wszystko sprawdza ale wiadomo ten lekarz od prenatalnych ma różne certyfikaty więc może wnikliwie patrzy na to wszystko.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 18:41   #4184
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po wizycie, dzidzi ma się dobrze i waży już 1650g. ogólnie mowila ze wszystko dobrze, rośnie tez tak jak powinien
Poprawiła mi sie hemoglobina wiec powiedziala ze mogę odstawic tardyferon ale za to macica sie napina i mam brać nospe 3x1. A tak to wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki! kiedy następna?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Również nie robiłam mój lekarz również mi tak powiedział, że wyniki poprzednich są prawidłowe i nie widzi potrzeby robiebia trzeciego. Oczywiście jeśli będę chciała mogę iść ale pomiary wykonywać będzie co wizytę również on. I tak też jest, poza standardowymi pomiarami teraz co wizytę mierzy przeróżne przepływy, budowę serduszka ostatnio nam omawiał i pokazywał

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Ja też nie robię trzeciego genetycznego
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 19:20   #4185
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja robie bo mam zlecone echo serca. Mój ginekolog zawsze wszystko sprawdza ale wiadomo ten lekarz od prenatalnych ma różne certyfikaty więc może wnikliwie patrzy na to wszystko.
Dokladnie ten od prenatalnych to bada zupelnie inne rzeczy i bardziej szczegolowo niz moja zwykla ginka na kontrolach
Ona nawet mi otwarcie mowila ,ze jesli nie chce isc to juz moja decyzja ale jest sporo rzeczy ktore moga wykryc tylko na tym dopiero etapie i jak tak pomysle to mi troche wykrakala to wszystko jej wina
Nie no zartuje wiadomo ale no ona nie wykrylaby mi tego co on wykryl wiec widac jednak przydatne jest to 3 badanie .
Jak ktos pojdzie sie okaze ze ok to pewnie mozna myslec ech kasa na marne ale no ja jednak po namysle stwierdzilam,ze wole isc i dobrze zrobilam

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Byli dzis i zabrali meble takze spoko pokoj wreszcie pustoszeje i problem z glowy . Przyjechali se zabrali, wyniesli i git
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 19:50   #4186
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja dziś zrobiłam pierwszą turę prania, do czwartku chcę wszystko ogarnąć z prasowaniem, bo będzie gotowy pokój dziecka Ale mnie cieszy, że już wszystko zrobione i poukładam, poczuję po tym wewnętrzny spokój
Dziś na szkole rodzenia było o karmieniu, ćwiczyłyśmy pozycje z lalkami

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 20:08   #4187
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Jedliśmy dziś kolację w Express Marche i Pani jak kasowala mówi do mnie: "dla Pani kompocik gratis, proszę sobie wybrać" miło. Kurde, będzie mi tej ciąży pod niektórymi względami brakować

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 20:25   #4188
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja tez juz po 3 prenatalnych. Dlugo sie zastanawialam czy robic, ale to jedyna okazja, zeby zrobic usg serca i zbadac przeplywy. W sumie nie zaluje tej kasy. 250zl. Dziecko przebadane. Moja ginka mierzy mi dziecko na kazdej wizycie, ale jednak lekarze od prenatalnych maja lepsze oko i sprzet. Nie udalo sie 3d.. no i mloda sie obrocila. Musialo sie tak skonczyc. Mialam mega ciezki weekend u rodzicow na imprezie. Duzo ludzi, malo snu i troche stresu. Chyba sie jednak przeforsowalam. Teraz musi sie obrocic.. nie chce cesarki..
A dzidzia ma 1600g. Urodzi sie jak my ok 3kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 21:59   #4189
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam pierwszą turę prania, do czwartku chcę wszystko ogarnąć z prasowaniem, bo będzie gotowy pokój dziecka Ale mnie cieszy, że już wszystko zrobione i poukładam, poczuję po tym wewnętrzny spokój
Dziś na szkole rodzenia było o karmieniu, ćwiczyłyśmy pozycje z lalkami

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Tez będziemy to ćwiczyć. Muszę lalkę skądś wytrząsnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 22:03   #4190
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Tez będziemy to ćwiczyć. Muszę lalkę skądś wytrząsnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A na spotkaniach nie dają Wam lalek? Też mieliśmy karmienie a dzisiaj kąpiele, ubieranie, przewijanie itp, z lalką jakoś poszło ale zobaczymy jak z małym będzie, tym bardziej jeśli po porodzie też będzie taki ruchliwy jak teraz. Listę rzeczy do szpitala mam już kompletną, dużo nie trzeba na szczęście, planuję jutro spakować większość do torby żeby już mieć to z głowy.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 22:06   #4191
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
A na spotkaniach nie dają Wam lalek? Też mieliśmy karmienie a dzisiaj kąpiele, ubieranie, przewijanie itp, z lalką jakoś poszło ale zobaczymy jak z małym będzie, tym bardziej jeśli po porodzie też będzie taki ruchliwy jak teraz. Listę rzeczy do szpitala mam już kompletną, dużo nie trzeba na szczęście, planuję jutro spakować większość do torby żeby już mieć to z głowy.


Niestety nie. To darmowa przyszpitalna szkoła wiec nie ma co wybrzydzać
Na szczęście na prawdę ciekawie prowadzą zajęcia i dużo się z nich dowiaduje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 22:19   #4192
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Niestety nie. To darmowa przyszpitalna szkoła wiec nie ma co wybrzydzać
Na szczęście na prawdę ciekawie prowadzą zajęcia i dużo się z nich dowiaduje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To dobrze, że jesteś zadowolona i miałaś możliwość pójścia na darmową. U nas w czwartek będą ostatnie zajęcia,ogólnie też jestem zadowolona, fajnie prowadzone itp, ale nadal nie rozumiem za co się płaci aż 600zł...
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 22:21   #4193
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
To dobrze, że jesteś zadowolona i miałaś możliwość pójścia na darmową. U nas w czwartek będą ostatnie zajęcia,ogólnie też jestem zadowolona, fajnie prowadzone itp, ale nadal nie rozumiem za co się płaci aż 600zł...


No ja bym nie zapłaciła dlatego mega się cieszę ze u mnie w mieście jest darmowa.
Ale wiadomo no nie ma to jak zarabiać na przyszłych mamach pierwsze dziecko to człowiek się stresuje czy ogarnie i proszę bardzo - zajęcia za 600 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 22:34   #4194
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No ja bym nie zapłaciła dlatego mega się cieszę ze u mnie w mieście jest darmowa.
Ale wiadomo no nie ma to jak zarabiać na przyszłych mamach pierwsze dziecko to człowiek się stresuje czy ogarnie i proszę bardzo - zajęcia za 600 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dokładnie, a zainteresowanie i tak jest spore i trzeba znacznie szybciej się zapisać, żeby się załapać na miejsce. Ja sama z siebie bym nie poszła za tyle, ale TŻ wyszedł z taką propozycją i się zaangażował, więc nie chciałam mu zabierać tej inicjatywy. Dowiedziałam się sporo, a czy to wykorzystam w trakcie porodu i zajmowania się maluchem to już życie pokaże.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 22:43   #4195
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja tez jestem zadowolona duzo ciekawych rzeczy mowily te Panie
I tez za darmo tam platne byly ale to weekendowe jesli ktos w tygodniu nie ma czasu przez prace ale to byl koszt chyba 250 albo 300zl a tu az 600 zl ostro
U nas jutro mialy byc ostatnie zajecia ale sa przelozone na piatek bedzie nauka wiazania chust trzeba zabrac swojego miska
Takze jutro tylko ginekolog w takim razie moze to i dobrze w ten upal wole jedno wyjscie dziennie niz tak latac caly dzien
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 23:08   #4196
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja też chodzę do darmowej szkoły rodzenia. I lalki są na wyposażeniu, za każdym razem prezenty dostajemy Mamy cykl 12 zajęć, byłam na 8 jak na razie. A od przyszłego tygodnia dodatkowo będę chodzić na darmowe ćwiczenia Warunkiem jest ukończony 32tc.
Ale mi maluch szaleje w brzuchu o matko! Zaraz wyskoczy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 06:00   #4197
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

JA też chodzę do darmowej, ale nie z mojego szpitala. Co tydzień wybieram sobie temat i godzinę a od 32 tyg chodze 2 razy w tygodniu polozne super, będą do mnie na patronaz przychodzić. Na wyposażeniu jest wszystko, łącznie z ktg. No i nie ma problemu żeby się dostać. Można chodzić od 21 tyg ja zaczęłam w 28 dziwne, że takie różnice w zależności od miasta.

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 06:33   #4198
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja zaczynam szkołę rodzenia dopiero 18 sierpnia i już nie mogę się doczekać na szczęście też jest darmowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 06:36   #4199
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U nas 300zl.. przy szpitalu. Chce tu rodzic, chcialam poznac szpital. Z 6 zajec beda 4.. ciezko bylo sie zapisac, cale szczescie ktos zrezygnowal. Na razie mi sie nie podoba. Dzisiaj idziemy znowu.. na razie mielismy wycieczke po szpitalu. Opis jak co i gdzie. To na plus, bo wiem co gdzie jest juz. I moj TZ tez juz wie. I na plus badanie tetna plodu. Prowadzaca nie nadaje na moich falach zupelnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 06:59   #4200
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Gratuluję wszystkich udanych wizyt.ale szybko rosną dzieciaczki. My idziemy we wtorek . A prenatalnych trzecich nie robie bo moja gin ma super sprzet, nawet połowkowe robila mi u siebie, bada te przeplywy, budowe serca i inne szczegółowe rzeczy. A jak bylam na pierwszych prenatalnych w szpitalu to tez ona mi je robiła bo akurat w tym szpitalu pracuje. Ma te wszystkie certyfikaty i na każdym usg mam szczegółowe info więc pewnie by sugerowała sama coś dodatkowo bo wkoncu to kasa dla niej ale nic nie mówiła. Ostatnio jak padala przeplywy to wlasnie wszystkie te tetnice aorty i przeplywy do łożyska. Na zwykłej wizycie mi to badala i płaciłam 250 jak zwykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.