Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-13, 01:27   #391
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Mozesz przeprowadzic koloryzacje po 2 tyg po zabiegu ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 06:03   #392
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Końce podcinałam 2 tygodnie przed prostowaniem, bo miałam lekko rozjaśniane włosy. Kurcze, jestem trochę zawiedziona, nie wiem, gdzie popełniłam potencjalny błąd, o ile jakiś jest. Fakt, przejechałam włosy po 8-9 razy, być może za mało? Bałam się popalenia włosów, bo robiłam ten zabieg po raz pierwszy. Oglądałam wczoraj włosy i nie widzę, żeby były rozdwojone. Rzadko je prostuje, nie farbowałam od 3 lat. Chcę powtórzyć zabieg, ale dopiero w grudniu. A może ja nagminnie te włosy "przeproteinowuje"? Używam wyżej wymienionych kosmetyków.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 12:32   #393
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to chyba nie jest normalne, ze ledwo po tygodniu już mi sie włosy puszą? a tak sie cieszyłam, że mam proste włosy... Umyłam włosy w szamponie Biowax argan: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...do-wlosow.html i do tego dałam odżywkę Biowaxa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...owa-7-w-1.html

A może za mało razy przejechałam włosy prostownicą przy keratynowym zabiegu? Zrobiłam to około 8-9 razy na jednym paśmie i potem 2 dni włosów nie myłam, ani nie związywałam.

Biovax odpada. Zmienił się skład, większość szamponów zawiera sól, a ona bardzo szybko może wypłukać keratynę.
Robiłaś sama pierwszy raz?
Moja poprzednia prostownica mimo, że pokazywała 220 nagrzewała się ledwo do 190 i na niej też był słaby efekt.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez 072c26bec45ec6d12fcc8f260 9f847b72bd29bf6 Pokaż wiadomość
Zapisałam się na moje pierwsze prostowanie keratynowe. Nie wiem na czym, ale zapisałam się do salonu, w którym robi przyjaciółka od kilku lat, bo widzę, jakie ma genialne włosy. Coś mówiła o tym, że fryzjerka ma inne preparaty do ciemnych włosów, a inne do jasnych, ale nie była pewna. Jestem trochę zestresowana, boję się, że włosy się spalą/zniszczą, ale nie widzę już dla siebie innej drogi.

Niestety od prawie roku włosy układają mi się bardzo źle, winię hormony. Miałam przecudne loki przez całe swoje życie, ale ze 2-3 lata temu zaczęło się już robić tylko gorzej. Nie da się ich ułożyć w nic ładnego, więc postanowiłam spróbować tego.

Jestem praktyczna, chciałabym tylko rano te włosy przeczesać i wyjść do pracy, a nie się babrać z lokami, zmoczyć, nałożyć stylizator, suszyć czy inne jakieś ceregiele, nie mam już siły na to.

Rozważam nawet powtarzanie tego zabiegu co 4 miesiące, koleżanka tak co 5 powtarza od kilku lat i ma piękne włosy, a do tego farbuje.

Osobiście nie farbuję włosów, ze 4 razy potraktowałam je trwałą, ale chyba bez żadnego efektu. Raz na miesiąc zdarzy się dobry dzień, gdzie wszyscy chwalą, że jakie loki, wow, a tak to pozostaje mi tylko kok na czubku. Wyprostować ich sama nie umiem, bo to siano wychodzi, ale fryzjerka ładnie je prostuje, ze 3 razy byłam w życiu. Nie suszę, nie farbuję, a włosy wyglądają jak zniszczone.
Jestem bardzo świadomą włosomaniaczką, ale mam już dosyć. Równowaga PEH, tematy sls, silikonów, alkoholi, wszystko mi to jest znane, tylko po prostu nic nie pomagało.

Czy coś polecacie robić przed zabiegiem? Bo jeszcze ze 3 mycia mnie czeka, jakieś olejowanie robić przed, czy już nie ma sensu i warto po?

Plus pytanie dodatkowe: czy po zabiegu trzymacie się zaleceń i używacie kosmetyków bez złych alkoholi, silnych detergentów, soli i silikonów nielotnych i ciężkich?

Będę bardzo wdzięczna za jakieś wsparcie w tym temacie, bo już jestem zdesperowana.
Jeśli mają keratynę przeznaczoną do blondów to nie ma się czego bać. Sama jestem po kursie i widzę, że keratyny do blondów inaczej się zachowują. Są delikatniejsze, a jednocześnie skuteczne. Przy dobrze dobranej temperaturze nie ma możliwości spalenia włosów.

Edytowane przez pinkpanther69
Czas edycji: 2018-11-13 o 12:29
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 12:36   #394
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 286
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
wiem, że jest słabsza od winogronowej( najmocniejszej) ale przy ombre czyli przy rozjaśnianych końcach fryzjerka nie chciała się zgodzić na tą najmocniejszą (bo stwierdziła, że mi spali końce) ,gdybym miała np.ciemne włosy na całości to ok ,ale przy rozjaśnianych niby jest za mocna...a jaka jest prawda?to nie wiem ,bo się na tym nie znam.W każdym bądź razie do lutego daje sobie spokój ...
W każdym razie jak następnym razem się zdecydujesz to wybierz winogronową bo ona jest do włosów zniszczonych i kręconych. A Twoje rozjaśniane raczej są zniszczone jak każde rozjaśniane.
Ile czasu chcesz czekać na następny zabieg?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 13:47   #395
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Umówiłam się na swoje pierwsze keratynowe prostowanie i boję się, ale moje włosy są już tak okropne, że wystarczy wyjść z domu wieczorem na 10 minut i każdy w inną stronę 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 14:08   #396
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
W każdym razie jak następnym razem się zdecydujesz to wybierz winogronową bo ona jest do włosów zniszczonych i kręconych. A Twoje rozjaśniane raczej są zniszczone jak każde rozjaśniane.
Ile czasu chcesz czekać na następny zabieg?



mi mówiła, że ta czekoladowa powinna starczyć na 2-3 miesiące ,przed świętami mam farbowanie więc sobie odpuszczę a w styczniu wyjazd za granicę ,więc dopiero w lutym zrobię i chyba ta winogronową
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 18:35   #397
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Końce podcinałam 2 tygodnie przed prostowaniem, bo miałam lekko rozjaśniane włosy. Kurcze, jestem trochę zawiedziona, nie wiem, gdzie popełniłam potencjalny błąd, o ile jakiś jest. Fakt, przejechałam włosy po 8-9 razy, być może za mało? Bałam się popalenia włosów, bo robiłam ten zabieg po raz pierwszy. Oglądałam wczoraj włosy i nie widzę, żeby były rozdwojone. Rzadko je prostuje, nie farbowałam od 3 lat. Chcę powtórzyć zabieg, ale dopiero w grudniu. A może ja nagminnie te włosy "przeproteinowuje"? Używam wyżej wymienionych kosmetyków.
Biovax to chyba rzeczywiście błąd, sodium chloride w składzie: https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p122613-B...erujacy_200_ml
W Rossmannie spędziłam z pół godziny patrząc na składy i chyba tylko tołpa miała skład bez SLS i soli w półce cenowej do 30 złotych.
Poza tym, jak się bałaś tej keratyny i zrobiłaś mniej pasm to też mogło mieć wpływ - jestem dwa miesiące po tym nanoxie, nie powiem żeby efekty był tak super jaki widziałam na zdjęciach w necie po zwykłym encanto, ale wydaje mi się, że jest znacznie delikatniejszy - nie śmierdziało tak okrutnie i mimo wszystko po dwóch dniach bez mycia i podsuszenia ich zaczynają coś tam końcówki się puszyć.
Tylko ja podcięłam po zabiegu, bo wiadomo, że prostownica jednak końce pali. Może dlatego taki efekt. Spróbuj podciąć z centymetr i sprawdź czy będzie lepiej.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 06:01   #398
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

Spróbuję w grudniu ponownie i nie poddam się. Zabieg robiłam sama i prostowalam Remingtonem w 210 stopniach, mimo że ona się nagrzewa chyba do 230-240. Być może te wszystkie niedociągnięcia przyczyniły się do takiego efektu.



Następnym razem:



- wybiorę szampon Tołpę

- ustawie temperaturę na... Hmm 230 stopni?

- przejadę pasma więcej razy (tylko tu mam dylemat bo nie wiem ile, od razu 15?)

- podetnę końcówki



A odżywka biowaxa, którą stosuje jest ok, tak?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 20:03   #399
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

Spróbuję w grudniu ponownie i nie poddam się. Zabieg robiłam sama i prostowalam Remingtonem w 210 stopniach, mimo że ona się nagrzewa chyba do 230-240. Być może te wszystkie niedociągnięcia przyczyniły się do takiego efektu.



Następnym razem:



- wybiorę szampon Tołpę

- ustawie temperaturę na... Hmm 230 stopni?

- przejadę pasma więcej razy (tylko tu mam dylemat bo nie wiem ile, od razu 15?)

- podetnę końcówki



A odżywka biowaxa, którą stosuje jest ok, tak?
Jakie masz włosy?
15 razy to za dużo.
Wg. mnie 8 razy max, ale na większej temperaturze
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 20:08   #400
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Kupiłam szampon babydream ale on ma w składzie sodium chloride mam jeszcze biovaxa, też ma sodium ale zdecydowanie niżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 15:34   #401
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez bordowka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pewnie schujacie mnie, ale przejrzalam tak bardziej pobocznie watek i nie znalazlam nic na temat, na temat rozjasniania wlosow prostowanych keratyną. Okolo miesiac temu, no ponad miesiac temu mialam wykonany zabieg keratynowego prostowania wlosow, a jeszcze miesiac przed tym zabiegiem (czyli jakies dwa miesiace temu) podciete i przyciemnione wlosy z blondu ombre, no i tak mi sie pomyslalo, ze chcialabym wrocic do tego Pytanie tylko ,czy mogę, teraz po prostowaniu. Włosy sa gladziutkie, bardzo fajne, myje je delikatnymi szamponami, ale ten ciemny kolor jednak nie do konca mi sie widzi (i tak sa ciut jasniejsze niz mam naturalne, bo mam ciemny braz), baardzo bym chciala je rozjasnic, nie na platyne, ale tak barzdije na jasny braz/ciemny blond, marzy mi sie taki bardziej ee.. "mysi" kolor (dziwna jestem, wiem). Czy to mozlwe jest teraz? Podobno po jakims czasie mozna farbowac czy tam rozjasniac wlosy prostowane keratna, pytanie po jakim? Czy miesiac to przypadkiem nie za krotko? Jestem ciekawa, jak to z tym jest
Rozjaśnianie zniszczy Ci efekt keratyny

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

Spróbuję w grudniu ponownie i nie poddam się. Zabieg robiłam sama i prostowalam Remingtonem w 210 stopniach, mimo że ona się nagrzewa chyba do 230-240. Być może te wszystkie niedociągnięcia przyczyniły się do takiego efektu.



Następnym razem:



- wybiorę szampon Tołpę

- ustawie temperaturę na... Hmm 230 stopni?

- przejadę pasma więcej razy (tylko tu mam dylemat bo nie wiem ile, od razu 15?)

- podetnę końcówki



A odżywka biowaxa, którą stosuje jest ok, tak?
Moje włosy by umarły po 15 razach. Zresztą chyba większość. Sobie robiłam na 180 stopni i po 5-6 razy.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-18, 18:29   #402
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

Spróbuję w grudniu ponownie i nie poddam się. Zabieg robiłam sama i prostowalam Remingtonem w 210 stopniach, mimo że ona się nagrzewa chyba do 230-240. Być może te wszystkie niedociągnięcia przyczyniły się do takiego efektu.



Następnym razem:



- wybiorę szampon Tołpę

- ustawie temperaturę na... Hmm 230 stopni?

- przejadę pasma więcej razy (tylko tu mam dylemat bo nie wiem ile, od razu 15?)

- podetnę końcówki



A odżywka biowaxa, którą stosuje jest ok, tak?
Odżywka raczej okej.
Co do ilości prostowania pasm - robiłam najpierw 7-8, potem zostawiałam, żeby przestygły i szłam do góry włosów, a potem drugi raz, po 4-6 razy. Temperatura 220, bardzo się bałam żeby ich nie spalić.
Nie musisz podcinać końcówek od razu, daj włosom chwilę na ułożenie się i jeśli będą się plątać po tygodniu-dwóch, wtedy oceń ile jest zniszczone i podetnij odpowiednio.
Dodatkowo wprowadź na końcówki jakiś olej, np. z czarnuszki, po umyciu i przed wysuszeniem nałóż, daj chwilę żeby podeschły. I pamiętaj żeby suszyć suszarką po każdym myciu.
Ja przed keratyną myłam włosy wieczorem i bardzo rzadko suszyłam je suszarką, zostawiając je po prostu do wyschnięcia. Po keratynie jednak pilnuję, by je zawsze wysuszyć od razu, bo zostawione do wyschnięcia, jednak się trochę falują, i wyglądają gorzej.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 19:42   #403
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jeśli kogoś interesuje temat pielęgnacji zalecanej po keratynowym prostowaniu wraz z aktualną listą łatwo dostępnych produktów, to Kosmeologika zrobiła niedawno wpis na ten temat KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 20:10   #404
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli kogoś interesuje temat pielęgnacji zalecanej po keratynowym prostowaniu wraz z aktualną listą łatwo dostępnych produktów, to Kosmeologika zrobiła niedawno wpis na ten temat KLIK.
Dzięki za link
Fajnie by bylo jakby jakis moderator podpiął ten link do pierwszego posta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 06:32   #405
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Włosy od góry naturalne, ciemny blond, od połowy lekko rozjaśniane, ale bardzo delikatnie. Są cienkie, ale mam ich dużo, więc się proporcje wyrównują. Zawsze odkąd pamiętam były puszące, wysokoporowate, ale nigdy nie mogłam uzyskać z nich loków. Podatne na kręcenie. Może rzeczywiście tylko zwiększę temperaturę, bo prostowalam pasma po 8-9 razy w 210, zwiększę do 220 następnym razem rezem. Ostatnio po myciu zastosowałam maskę wax i olejek silikonowy na końce i wyglądają dobrze. Może jakaś jednorazowa akcja z tymi włosami była, poobserwuje te włosy.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 22:44   #406
Aalenusia
Przyczajenie
 
Avatar Aalenusia
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Keratynowe Prostowanie Włosów

Czy któraś z was miała przeprowadzany zabieg kreayyniwego prostowania włosów ?

Jezeli tak czy to w jakimś stopniu niszczy nasze włosy ? I czy ogólnie taki zabieg jest godny wydania tylu pieniędzy.
Aalenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 09:32   #407
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe Prostowanie Włosów

Cytat:
Napisane przez Aalenusia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała przeprowadzany zabieg kreayyniwego prostowania włosów ?

Jezeli tak czy to w jakimś stopniu niszczy nasze włosy ? I czy ogólnie taki zabieg jest godny wydania tylu pieniędzy.
Poczytaj wątek na ten temat KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:36   #408
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
keratynowe prostowanie włosów

.
Cytat:
Napisane przez megi252 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj robiłam sama keratyne encanto i nie wiem teraz jaki szampon wybrać ? Chciałam sobie kupić alfarp szampon po keratynowym prostowaniu bo podobno jest świetny ale wyczytałam gdzieś, że zmienił się skład i to go dyskwalifikuje, babydream teraz też odpada i nie wiem co wybrać a chciałabym żeby ten efekt trwał jak najdłużej

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2018-11-28 o 13:53 Powód: Edytowane przez Moderatora-przywrocenie postu
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 20:43   #409
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny wczoraj robiłam sama keratyne encanto i nie wiem teraz jaki szampon wybrać ? Chciałam sobie kupić alfarp szampon po keratynowym prostowaniu bo podobno jest świetny ale wyczytałam gdzieś, że zmienił się skład i to go dyskwalifikuje, babydream teraz też odpada i nie wiem co wybrać a chciałabym żeby ten efekt trwał jak najdłużej
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 21:04   #410
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez megi252 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj robiłam sama keratyne encanto i nie wiem teraz jaki szampon wybrać ? Chciałam sobie kupić alfarp szampon po keratynowym prostowaniu bo podobno jest świetny ale wyczytałam gdzieś, że zmienił się skład i to go dyskwalifikuje, babydream teraz też odpada i nie wiem co wybrać a chciałabym żeby ten efekt trwał jak najdłużej
Popatrz na wpis Kosmeologiki, który linkowałam kilka postów wyżej. Tam jest zestawienie aktualnie dostępnych kosmetyków.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:32   #411
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A jeżeli w składzie jest Benzoesan sodu to taki szampon odpada ?
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:38   #412
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez megi252 Pokaż wiadomość
A jeżeli w składzie jest Benzoesan sodu to taki szampon odpada ?
Pierwsze słyszę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:45   #413
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A ja tylko pytam bo kompletnie się na tym nie znam. Znalazłam, że to jakaś sól sodowa, a podobno unikamy soli w kosmetykach wtedy, sól soli nierówna
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 17:01   #414
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez megi252 Pokaż wiadomość
A ja tylko pytam bo kompletnie się na tym nie znam. Znalazłam, że to jakaś sól sodowa, a podobno unikamy soli w kosmetykach wtedy, sól soli nierówna
Sole to jest bardzo pojemne pojęcie w chemii. W kosmetykach po encanto chodzi o brak soli kuchennej Sodium Chloride lub soli morskiej Maris Sal/Sea Salt.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 14:51   #415
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sole to jest bardzo pojemne pojęcie w chemii. W kosmetykach po encanto chodzi o brak soli kuchennej Sodium Chloride lub soli morskiej Maris Sal/Sea Salt.
dziękuję a czy to będzie dobry skład ?

Aqua, Hamamelis Virginiana Leaf floral water, Cocamidopropyl Betaine Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Euterpe Oleracea Extract, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Glycerin, Organic Prunus Amygdalus Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycereth-2 Cocoate, Hibiscus extract, Organic Triticum Vulgare Oil, Organic Vaccinium Macrocarpon Seed Oil , Argan Oil , Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75810.
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 18:11   #416
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez megi252 Pokaż wiadomość
dziękuję a czy to będzie dobry skład ?

Aqua, Hamamelis Virginiana Leaf floral water, Cocamidopropyl Betaine Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Euterpe Oleracea Extract, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Glycerin, Organic Prunus Amygdalus Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycereth-2 Cocoate, Hibiscus extract, Organic Triticum Vulgare Oil, Organic Vaccinium Macrocarpon Seed Oil , Argan Oil , Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75810.
Brak soli, brak alkoholu, brak silikonów, brak siarczanów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 11:40   #417
Aalenusia
Przyczajenie
 
Avatar Aalenusia
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A znacie nie drogie kosmetyki do pielęgnacji włosów już po keratynowy Prostowaniu Włosów ?
Aalenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 19:04   #418
036cc093ac5b98298d6b9ca6131b17ba5b2c010f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe Prostowanie Włosów

Cytat:
Napisane przez Aalenusia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała przeprowadzany zabieg kreayyniwego prostowania włosów ?

Jezeli tak czy to w jakimś stopniu niszczy nasze włosy ? I czy ogólnie taki zabieg jest godny wydania tylu pieniędzy.
Mam kręcone włosy, chciałam ten zabieg zrobić z czystej ciekawości, zapłaciłam kupę kasy i po 2 tygodniach moje loki wróciły. Ogólnie się cieszyłam, bo już nie mogłam wytrzymać w prostych.

Moje włosy nie są w żaden sposób zniszczone, są takie same, jak przed zabiegiem.
036cc093ac5b98298d6b9ca6131b17ba5b2c010f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 18:59   #419
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Aalenusia Pokaż wiadomość
A znacie nie drogie kosmetyki do pielęgnacji włosów już po keratynowy Prostowaniu Włosów ?
Alterra + tołpa w moim przypadku.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 19:20   #420
dzik306
YYY
 
Avatar dzik306
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 35
Keratynowe prostowanie włosów

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała robiony zabieg keratynowego prostowania włosów? Jakie efekty? Jaka cena ?
Zastanawiam się czy sobie nie zrobić tego zabiegu
dzik306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.