Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-18, 11:19   #481
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:20   #482
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ładnie komoda wygląda.
Rzeczywiście jest różnica w splocie. Ciekawe jak to wpływa na właściwości "grzewcze" nam właściwie potrzebne lekkie kocyki.

Ja też cieszę się na weekend - dwie wieczory są takie swobodne. Syna nie trzeba wygrywać czy lekcje odrobione, gdzieś razem wyjść można, posiedzieć dłużej no i nie muszę wstawać żeby jegomościa do szkoły wysłać.
A dzisiejszy dzień to już całkiem długo oczekiwany: FERIE!!!
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:21   #483
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja też wolę weekendy z tego względu, że tż wtedy nie jest w pracy tak sobie coraz bardziej uświadamia, że to ostatni okres kiedy bywamy tylko we dwoje i może wypadałoby jakoś z tego korzystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:32   #484
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Michacha ja po dłuższej chwili zauważyłam maluszka mam ten sam termin co Ty więc zastanawiam się czy mój też już tyle waży i też na usg niektore parametry miał o 2 tygodnie za duże, lekarz mówi że w porządku więc się nie czepiam. I bardzo fajne zakupy

Te kocyki super są <3

Moj Leo to albo się przez pół dnia nie odzywa i już się martwię albo jak wczoraj wieczorem i w nocy tak daje po pęcherzu, tyłku, pochwie że zwijam z bólu. Dziś też co wstanę to mnie boli już nie wiem czy to on czy co innego, wizyty jeszxze z 11 dni. Jak żyć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

A propos wczesniakow moja znajoma nie w którym tygodniu urodziła ale dziecko wazylo 810 gram... Dziś to zdrowa 4latka ale jak w stawiała zdjęcia na fb to strasznie to wyglądało, taka przezroczysta skórę miało maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:34   #485
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Zmobilizowałam się i zrobiłam Wasze rogaliki.
Za wcześnie je zrobiłam - nie wiem czy doczekają powrotu chłopaków jeszcze ciepłe a takie smaczne
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:57   #486
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Łożysko na przedniej ścianie i ruchy czuję bardzo delikatne. Odzywa się co jakiś czas, przede wszystkim wieczorem, ale z bólem czy jakimkolwiek dyskomfortem to nie ma nic wspólnego...

Ja już po śniadaniu, nawet fajnie sobie tak w ciszy posiedzieć, kiedy córa jeszcze śpi


Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
U mnie też nie ma specjalnych szaleństw. W poniedziałek czułam mocnojak się rozpycha - chyba się wtedy przekręcał. Tak to czasem rano, najczęściej wieczorem jest aktywny. W ciągu dnia coś tam czuję ale to właśnie jako takie gmeranie. W nocy budzę się jedynie na siku

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry

No nie wiem czy to kwestia łożyska na tym etapie. Ja mam też na przednim i ruchy czuję bardzo często w ciągu dnia, przed snem to w ogóle fale Dunaju i rano również, może nie są one mocno wyczuwalne jak się rękę położy na brzuchu ale wewnątrz te przemieszczanie jest praktycznie ciągle.
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale im dziecko większe to chyba mniej tych ruchów takich "przepływowych" A raczej takie kopnięcia bo dziecko ma mniejsze pole manewru.

Wczoraj jeździliśmy oglądać panele podłogowe i po drodze byliśmy w sklepie z artykułami dla niemowląt (kupiłam tylko 3pak pieluszek muślinowych i zestaw do paznokci bo ten ban ) ale mogliśmy posłuchać Szumisia - Maluszek się mocno przy tym rozruszał, jak suszę włosy to też bardzo się wtedy rusza. On się chyba boi takich szumów.

Któraś pytała o ciemieniuchę - mój syn nie miał, mama mówi że ja i moje rodzeństwo też nie mieliśmy z tym problemu (tylko ja to łysa jak kolano byłam do 3 r.ż więc może to miało wpływ). Ona mówi, że po kąpieli trzeba dokładnie spłukiwać dziecku główkę czystą wodą, tak robiła z nami i ja tak Młodemu robiłam ale może to też sprawa genetyczna

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tez bym napisała "Ojciec Chrzestny z ciocią X" nie spotkałam się z żądaniem kwiatkow ale jeśli to dziewczynka to czemu nie, z drugiej strony można je wręczyć mamie dziecka - mi by było miło, chyba że ona nie lubi ciętych kwiatów.
Na razie kupiłam tą miękką szczoteczkę, do ciemieniuchy to chyba taka sztywniejsza powinna być? Jak będzie miał to coś dokupię

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem w lekkim szoku. Wczoraj na fb napisała jedna dziewczyna z terminem na kwiecień, że urodziła. Dzieciątko w inkubatorze. Niby człowiek wie, że już powoli noże się to zdarzyć, ale teraz jakieś takie to bardziej realne i bliższe... Toż to zaraz.

Aaaaa! Trzeba wszystko kupować!

U mnie ruchy mocne. Czasem bolesne.
Michał był bardzo spokojny w brzuchu i słyszałam, że będzie spokojny i może się wolniej rozwijać bo będzie mało ciekawy świata. Więc tak... Ciekawy świata jest bardzo a grzeczny całkiem był tylko mu się teraz odmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde. Nie wyobrażam sobie teraz porodu. Chociażby dlatego że wszystko mam w proszku i nie wiem jakbym to ogarnęła mając takiego maluszka w szpitalu - chyba bym się nie mogła na niczym skupić Ostatnio jak mi ten brzuch twardniał to miałam w głowie żeby się czasem nic nie działo i mnie to przerażało

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
A to swoją drogą, u mnie też, głowa mała, nogi dłuższe o ponad tydzień. Pytałam o to i moja gin mówi że to już są indywidualne różnice, dorośli też mają różne proporcje, jeden krótsze ręce inny dłuższe i to jest ok. Zresztą może się☠pozmieniać jeszcze.

Ja dosłownie raz widziałam falujący brzuch i czułam konkretne rozpychanie, następnego dnia usłyszałam na wizycie że młoda główką w górę więc podejrzewam że się wtedy obracała. A tak to coś tam gmera nie za mocno, ale w miarę regularnie. Szczerze to nie wsłuchuję się już w te ruchy tak jak w 1 ciąży, nic nie liczę itd.
Starsza w brzuchu była w miarę spokojna a teraz szogun nad szoguny A z tym spaniem, no cóż… przez 15 pierwszych miesięcy nie wiedziałam, co to noc bez pobudki (a raczej kilku).
Ja nie liczę, jak się położę wieczorem to jak zacznie się wiercić to Go jeszcze próbuję smyraniem brzucha zachęcać. Jak się długo nie odzywa to zaczepiam, ale ma czasem takie ciche dni, potem takie bardziej ruchliwe

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Przyjeżdżam na śniadanie!

Chciałam pochwalić Lullalove za wysyłkę. Dotarło w mniej niż w 24h

Zachwycam się!

http://www.pomniejszacz.pl/files/20190118-091249-1.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Oj tam co to jest 3 buły...jeszcze białe

My dostaliśmy na ślub fajny bukiet bo między kwiatkami były smoczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie dzisiaj przyszło pełno pudeł
Dostawki z Chicco, nakładka na materac, prześcieradełka i kosz na pieluchy. W drugiej paczce ta szczotka z Lullalove, butelka i aspirator elektryczny (stwierdziłam że kupię i to i Katarek bo jakby trzeba było gdzieś czasem jechać to nie będę targać odkurzacza )
Jeszcze dzwonili że wózek jest do odbioru, ale muszę zaangażować w to męża, więc pewnie odbierzemy jutro albo w przyszłym tygodniu jak wróci z delegacji
Miałam się wyprowadzić z pudeł, a one się niebezpiecznie zaczynają mnożyć

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Ja tam też się cieszę z weekendów, bo trochę więcej bedzie tatusia z nami może coś pokupujemy, bo ja sama na nic się nigdy nie mogę zdecydować
No i nie będzie pobudki rano jak wstaje do pracy same plusy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio mi mówił fizjoterapeuta że wraca z pracy i żona która jest w ciąży go pyta który kolor prześcieradełka bo się nie może zdecydować. A on jej mówi że obojętnie bo co za różnica? Okazało się że biedna się nad tym 6h zastanawiała

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomyślcie, że dzieciaczki w większości jeszcze przybiorą ponad dwukrotnie!
Odpoczywaj, odpoczywaj
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 12:15   #487
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jejusiu jaka duża

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-18, 13:15   #488
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

PANTERA suped, ze wszystko ok

Ja jestem przerażona co ja bede w domu robic na L4 nic mi sie nie chce. Jakies pranie zrobilam i zastanawiam sie czy prasowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 13:21   #489
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Mamaszkrabka w końcu byłaś trochę w pracy to nie prasuj. Obstawiam że też może mi się nudzić na l4 ale prasowanie to ostatnia czynność która bym robiła nie cierpię prasowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 13:29   #490
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja połowę L4 przesypiam i nie mam na nic czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 13:33   #491
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pięknie
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja też wolę weekendy z tego względu, że tż wtedy nie jest w pracy tak sobie coraz bardziej uświadamia, że to ostatni okres kiedy bywamy tylko we dwoje i może wypadałoby jakoś z tego korzystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały czas mam z tyłu głowy, że to ostatnie tygodnie we dwójkę. Ale nie mam siły nawet gdziekolwiek wychodzić. Więc co najwyżej wspólne seriale na kanapie
Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Michacha ja po dłuższej chwili zauważyłam maluszka mam ten sam termin co Ty więc zastanawiam się czy mój też już tyle waży i też na usg niektore parametry miał o 2 tygodnie za duże, lekarz mówi że w porządku więc się nie czepiam. I bardzo fajne zakupy

Te kocyki super są <3

Moj Leo to albo się przez pół dnia nie odzywa i już się martwię albo jak wczoraj wieczorem i w nocy tak daje po pęcherzu, tyłku, pochwie że zwijam z bólu. Dziś też co wstanę to mnie boli już nie wiem czy to on czy co innego, wizyty jeszxze z 11 dni. Jak żyć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

A propos wczesniakow moja znajoma nie w którym tygodniu urodziła ale dziecko wazylo 810 gram... Dziś to zdrowa 4latka ale jak w stawiała zdjęcia na fb to strasznie to wyglądało, taka przezroczysta skórę miało maleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie wszystko boli, a jednak wszystko u lekarza ok. Chyba taki urok już teraz Jestem ciekawe ile Twój maluch waży, 11 dni zleci szybko ☺
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
PANTERA suped, ze wszystko ok

Ja jestem przerażona co ja bede w domu robic na L4 nic mi sie nie chce. Jakies pranie zrobilam i zastanawiam sie czy prasowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierz mi, że zawsze się coś znajdzie do roboty. Ja nawet książki nie dokończyłam, bo wiecznie coś sobie wynajduję. Ale u mnie tż bałaganiarz, więc pół dnia ogarniam po nim dom. A zaraz drugi taki się pojawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-18, 13:48   #492
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
PANTERA suped, ze wszystko ok

Ja jestem przerażona co ja bede w domu robic na L4 nic mi sie nie chce. Jakies pranie zrobilam i zastanawiam sie czy prasowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak ja Cię rozumiem! Jestem z tych, co nie znoszą siedzieć w domu i generalnie uwielbiam chodzic do pracy dla otoczenia tez tak jest lepiej, jestem spokojniejsza jak sobie popracuję mam nadzieję, ze do końca dociągnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 14:31   #493
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzięki cocolinea zrobiłam zamówienia na lulalove i w ciągu 16minut kurier już je ma szok ci kurierzy chyba im tam pod drzwiami stoją i paczki odbierają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 14:55   #494
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Hmm... muszę przyznać, że synek w brzuchu był mega ruchlliwy. Później też. Zresztą do dzisiaj nawet jak ogląda bajkę, to czasami kręci się jak nie wiem. Ciągle podskakuje, tupta, biega. On to chyba najpierw nauczył się biegać, potem chodzić
ooo to wlasnie jak moja corka, bajka na siedząco? Rzadko, zazwyczaj wchodzi, schodzi z kanapy, kladzie sie, robi dziwne pozy i ciągle w ruchu a ostatnie zdanie wypisz wymaluj nasza starsza

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ja dzis pół nocy nie spałam, źle się czułam aż w końcu poszłam zwymiotować i było mi lepiej żebym wiedziała, że to pomoże to od razu bym poszła a nie męczyła się po nocy. Córka w przedszkolu do 14 stej a po obiedzie jadę z nią do dentysty na przegląd- ciekawe czy otworzy buźkę bo u niej to różnie bywa
my to zbieramy sie na pierwszy przegląda ząbkow. Musze znalesc dobrego dentyste. Nic sie nie dzieje ale jakis taki osad sie robi mimo regularnego mycia a tez chcielibysmy małą troche przyzwyczajać do dentysty zeby sie nie bala. A dzisaj przy myciu zębów dziabła mnie, myslalam ze z siebie wyjde, mam slad na paznokciu
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 14:56   #495
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
O wow jaka waga! Ale rosnie


Ja kupilam taki otulacz na poczatek bo nie mam talentu do kutania dziecka w kocyki
https://www.calydlamamy.pl/-sen/9246...iABEgLLHPD_BwE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale juz duzy maluszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 14:58   #496
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja połowę L4 przesypiam i nie mam na nic czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz watkowy śpioszek

Ja się teraz zapisałam na egzamin na marzec, to mam motywacje żeby wstać wcześniej i się pouczyc, chociaż taak mi się nie chce

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość

Ostatnio mi mówił fizjoterapeuta że wraca z pracy i żona która jest w ciąży go pyta który kolor prześcieradełka bo się nie może zdecydować. A on jej mówi że obojętnie bo co za różnica? Okazało się że biedna się nad tym 6h zastanawiała


Haha no to właśnie u mnie trochę podobnie to wygląda




Zmobilizowalam się i dotarłam na zajęcia "aktywna ciąża"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 15:00   #497
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ach zakupowe szaleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Mąż mówi: pierwsze dziecko, szalej! To szaleję
Na szczęście czasem mi grosz wpadnie bo pozbywam się kosmetyków z konkursów z pracy, więc później tą kwotę przeznaczam na ,,wyprawkowe widzimisię"Ja też że jutro już będzie paczka wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Ile???? Wowowow mały słonik
Czekam na zdjęcie buźki!Oo to cena jak i u mnie ;-) może nie zauważyłaś, a był znaczek zniżkowy.

Laski, ale się cieszę! Wygrałam 1 z 10 głównych nagród w konkursie Canpola! Matę, elektryczną karuzelę, zabawke piszczałkę, zabawkę zawieszkę i świąteczne skarpetusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratulacje pochwal sie zdobyczami jak przyjda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość


dobra, nie wiem czy coś widać, ale próbowałam
Ręka myśliciela przy twarzy, więc może trochę zmylić

Cocci gratuluję wygranej. Jak przyjdą nagrody to się pochwal
Jaka slodka buziulka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 16:05   #498
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Dzięki cocolinea zrobiłam zamówienia na lulalove i w ciągu 16minut kurier już je ma szok ci kurierzy chyba im tam pod drzwiami stoją i paczki odbierają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co zamówiłaś ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Piękne te kocyki No i na oko (bo nie macałam) wyglądają bardzo porządnie jakościowo. Szkoda, że tyle kosztują
A do mnie przyszło to co na zdjęciu i jakaś szmatka, która okazała się pieluchą bambusową. Szkoda, że nie dotyczałam że to 30×30 cm




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny kącik
A to tą pieluchę zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Coccci jakie to piękne nawet na zdjęciu widać jakość
Prawda? Ja jestem zachwycona tylko kurczę szkoda, że mnie ciągnie do kupowania takich dodatków, a do tego co potrzebujemy bardziej - a nie mamy, to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Tak, piękne te kocyki, mój twierdzi że drogo więc jeszcze dziś idziemy popatrzeć co tam mają w tk Maxxie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pff jakby mój tak twierdził to bym musiała zacząć kłamać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje dużego bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja też wolę weekendy z tego względu, że tż wtedy nie jest w pracy tak sobie coraz bardziej uświadamia, że to ostatni okres kiedy bywamy tylko we dwoje i może wypadałoby jakoś z tego korzystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to prawda, trzeba zacząć ten czas jakoś wykorzystywać produktywniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się i zrobiłam Wasze rogaliki.
Za wcześnie je zrobiłam - nie wiem czy doczekają powrotu chłopaków jeszcze ciepłe a takie smaczne
Pyszne są!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 16:07   #499
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Piękny kącik
A to tą pieluchę zamówiłaś? Prawda? Ja jestem zachwycona tylko kurczę szkoda, że mnie ciągnie do kupowania takich dodatków, a do tego co potrzebujemy bardziej - a nie mamy, to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Pff jakby mój tak twierdził to bym musiała zacząć kłamać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Gratulacje dużego bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zamówiłam taką pieluchę bambusową w ptaszki. No normalnie szmatka A to na zdjęciu to taki miękki przewijak. Trza to wyprać tylko nie wiem jak, żeby się nie skołtuniło, bo w środku jest jakaś gąbka chyba...
A co dodatkow- nie jestes sama. Wiesz ile czasu wybierałam wzory pieluch? A od miesiąca wybieram obrazki do zawieszenia na komodę Także...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-18, 16:14   #500
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma specjalnych szaleństw. W poniedziałek czułam mocnojak się rozpycha - chyba się wtedy przekręcał. Tak to czasem rano, najczęściej wieczorem jest aktywny. W ciągu dnia coś tam czuję ale to właśnie jako takie gmeranie. W nocy budzę się jedynie na siku



Na razie kupiłam tą miękką szczoteczkę, do ciemieniuchy to chyba taka sztywniejsza powinna być? Jak będzie miał to coś dokupię



O kurde. Nie wyobrażam sobie teraz porodu. Chociażby dlatego że wszystko mam w proszku i nie wiem jakbym to ogarnęła mając takiego maluszka w szpitalu - chyba bym się nie mogła na niczym skupić Ostatnio jak mi ten brzuch twardniał to miałam w głowie żeby się czasem nic nie działo i mnie to przerażało



Ja nie liczę, jak się położę wieczorem to jak zacznie się wiercić to Go jeszcze próbuję smyraniem brzucha zachęcać. Jak się długo nie odzywa to zaczepiam, ale ma czasem takie ciche dni, potem takie bardziej ruchliwe



Do mnie dzisiaj przyszło pełno pudeł
Dostawki z Chicco, nakładka na materac, prześcieradełka i kosz na pieluchy. W drugiej paczce ta szczotka z Lullalove, butelka i aspirator elektryczny (stwierdziłam że kupię i to i Katarek bo jakby trzeba było gdzieś czasem jechać to nie będę targać odkurzacza )
Jeszcze dzwonili że wózek jest do odbioru, ale muszę zaangażować w to męża, więc pewnie odbierzemy jutro albo w przyszłym tygodniu jak wróci z delegacji
Miałam się wyprowadzić z pudeł, a one się niebezpiecznie zaczynają mnożyć

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



Ostatnio mi mówił fizjoterapeuta że wraca z pracy i żona która jest w ciąży go pyta który kolor prześcieradełka bo się nie może zdecydować. A on jej mówi że obojętnie bo co za różnica? Okazało się że biedna się nad tym 6h zastanawiała



Pomyślcie, że dzieciaczki w większości jeszcze przybiorą ponad dwukrotnie!
Odpoczywaj, odpoczywaj
Nufcia, śmiej się, ale ja też tak wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
PANTERA suped, ze wszystko ok

Ja jestem przerażona co ja bede w domu robic na L4 nic mi sie nie chce. Jakies pranie zrobilam i zastanawiam sie czy prasowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NIC
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja połowę L4 przesypiam i nie mam na nic czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha skąd ja to znam? Ja tylko śpię, gotuję, jem, piorę, sprzątam i wydaję pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
zamówiłam taką pieluchę bambusową w ptaszki. No normalnie szmatka A to na zdjęciu to taki miękki przewijak. Trza to wyprać tylko nie wiem jak, żeby się nie skołtuniło, bo w środku jest jakaś gąbka chyba...
A co dodatkow- nie jestes sama. Wiesz ile czasu wybierałam wzory pieluch? A od miesiąca wybieram obrazki do zawieszenia na komodę Także...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Któraś z naszych matek zapomniała drugiej na porodówce tyle nas łączy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 16:15   #501
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cocolinea zamówiłam otulacz bambysowy ten większy rozmiar prześcieradło płaska poduszeczka i szczotkę z myjka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 16:15   #502
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

My po dentyscie, corka pięknie otworzyła buzie, pani doktor obejrzała wszystkie ząbki dokładnie i bardzo nas pochwaliła za dbanie nawet mówiła, ze Ninka chyba nie je lizakow, cukierków i gum rozpuszczalnych 🤣🤣 i tu jej przyznałam racje bo gumę jadła 1 raz, lizaki ze 3 i to z ksylitolem pudrowe także jestem barrrdzo z niej dumna. Dostała nawet pierscionek i naklejkę

Sent from my EML-L29 using Wizaz Forum mobile app
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 17:08   #503
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
My po dentyscie, corka pięknie otworzyła buzie, pani doktor obejrzała wszystkie ząbki dokładnie i bardzo nas pochwaliła za dbanie nawet mówiła, ze Ninka chyba nie je lizakow, cukierków i gum rozpuszczalnych i tu jej przyznałam racje bo gumę jadła 1 raz, lizaki ze 3 i to z ksylitolem pudrowe także jestem barrrdzo z niej dumna. Dostała nawet pierscionek i naklejkę

Sent from my EML-L29 using Wizaz Forum mobile app
Ninka brawo

A ja obrazki nad komodę i łóżeczko nam.juz wybrane - tylko jeszcze trzeba pokój przygotować żeby je zawiesić. Właśnie wróciliśmy z zakupionym panelami na piętro.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 17:20   #504
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nufcia, śmiej się, ale ja też tak wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

NIC Hahaha skąd ja to znam? Ja tylko śpię, gotuję, jem, piorę, sprzątam i wydaję pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Któraś z naszych matek zapomniała drugiej na porodówce tyle nas łączy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę mamę przepytać czy przypadkiem czegoś nie ukrywa
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Ninka brawo

A ja obrazki nad komodę i łóżeczko nam.juz wybrane - tylko jeszcze trzeba pokój przygotować żeby je zawiesić. Właśnie wróciliśmy z zakupionym panelami na piętro.
A zdradzisz co wybrałaś?
Może mnie natchnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 17:31   #505
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

fitelina, Coccinellla - dobrze, że u nas będzie chłopiec bo bym pewnie dołączyła
A tak to dla chłopców dużo rzeczy od razu odrzucam bo są brzydkie I od razu mniejszy wybór się robi i łatwiej decyzję podjąć.
Chyba mnie czeka przeglądanie kartonów, które stoją od przeprowadzki bo bym chciała wózek odebrać i muszę go w tym kartonie wcisnąć gdzieś we wnękę gdzie w marcu stanie szafa. W ogóle bym się wzięła za ogarnianie ale nie mam gdzie rzeczy układać. Dzisiaj zadzwoniłam do stolarza "pouśmiechać się" czy by mi szybciej nie zrobił takiej wielkiej szafy do sypialni bo moje życie byłoby wtedy łatwiejsze
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 17:34   #506
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Czarna pantera gratuluje wizyty

U nas jako tako ciemieniuchy nie bylo. Córce tylko zaczęła brzydko glowa pachnąc ale nie było widać ciemieniuchy, czesalam. Kladlam olej kokosowy i dalej to samo. A prawie łysa byla. Wyczytalam ze szczotka powinna być twardsza a my mieliśmy chyba canpol a ona mieciutka bardzo i nic dawala wiec wzielam taka szczoteczek do rąk i jak zaczęłam córce delikatnie masowac to okazało się ze skora schodzi, to były chyba początki tej ciemieniuchy. Po kilku dniach takiego masowania i oliwienia główki wszystko zeszło i brzydki zapach zniknął. Juz nie wrocilo. Ale widziałam u dzieci juz taka zaawansowana ciemienicuhe i to jest dopiero problem. Szczególnie jak dziecko ma trochę włosów na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
My po dentyscie, corka pięknie otworzyła buzie, pani doktor obejrzała wszystkie ząbki dokładnie i bardzo nas pochwaliła za dbanie nawet mówiła, ze Ninka chyba nie je lizakow, cukierków i gum rozpuszczalnych 🤣🤣 i tu jej przyznałam racje bo gumę jadła 1 raz, lizaki ze 3 i to z ksylitolem pudrowe także jestem barrrdzo z niej dumna. Dostała nawet pierscionek i naklejkę

Sent from my EML-L29 using Wizaz Forum mobile app
Brawo dla córki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-01-18 o 17:35
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 17:38   #507
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Muszę mamę przepytać czy przypadkiem czegoś nie ukrywa A zdradzisz co wybrałaś?
Może mnie natchnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie coś plakaty-obrazki-dla-dzieci-do-pokoju-chlopca-mierz-wysoko-1.jpeg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 18:21   #508
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja szukam plakatow starszej do pokoju. Ale ja bardziej dzieciowe i kolorowe. Jeszcze zastanawiamy się jaką.komode dokupić i wtedy będę miała wizje ile i jakiej wielkości obrazki. Ja na aliexpress czaje. Pełno mam w ulubionych będzie problem podjąć decyzje mlodsza będzie kacik w naszej sypialni ale jej tam nic nie szykuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 18:23   #509
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość

Ja juz w domu, cale 3h popracowalam na razie obserwuje Igora bo jakos nie umiem tych objawow w nic wpasowac. Czoło cieple ale cialo zimne czyli dziwna podwyzszona temp ale nie wiem z czym zwiazana. Gardlo nie jest jakies tragiczne, troche to wyglada na jakies oskrzela nafaszefowalam go wit D i zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to zdrówka dla kawalera
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Piękne te kocyki No i na oko (bo nie macałam) wyglądają bardzo porządnie jakościowo. Szkoda, że tyle kosztują
A do mnie przyszło to co na zdjęciu i jakaś szmatka, która okazała się pieluchą bambusową. Szkoda, że nie dotyczałam że to 30×30 cm




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękniusie!
Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale piekne rzeczy! Muszę kupic jakiś kocyk
Ja wrocilam do domu, i zaczynam weekend wypoczynkowy. Mam 3cm szyjki i zalecenie odpoczywania, więc się usprawiedliwiam
Z moją młodzieżą wszystko ok, 1350g, młoda jest długa. Lekarz mi mówił, ze może być tak, ze np główka wskazuje na 29 tydzień a nóżki na 30, i ze w ogóle jak to jest rozbieżność okolo 2 tygodni, to nie ma co się przejmować, bo to jest normą.
Biedna mama i dzieciaczek mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze u tej kwietniowki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ulalala ale człowieczek
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
ooo to wlasnie jak moja corka, bajka na siedząco? Rzadko, zazwyczaj wchodzi, schodzi z kanapy, kladzie sie, robi dziwne pozy i ciągle w ruchu a ostatnie zdanie wypisz wymaluj nasza starsza

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



my to zbieramy sie na pierwszy przegląda ząbkow. Musze znalesc dobrego dentyste. Nic sie nie dzieje ale jakis taki osad sie robi mimo regularnego mycia a tez chcielibysmy małą troche przyzwyczajać do dentysty zeby sie nie bala. A dzisaj przy myciu zębów dziabła mnie, myslalam ze z siebie wyjde, mam slad na paznokciu
Taaaa, moje dziecko to samo. Nie wiem skąd ta ruchliwość. Pamiętam jak na początku ciąży kiedy ledwo żyłam przy tych mdłościach, to aż chciało mi się płakać jak się tak wiercił, bo to pogarszało mój stan. A na basenie co się dzieje?"Pływa" w kółku jakby go prąd kopał

Też muszę iść z młodym do dentysty. Odnalazłąm kartkę od pani, która robi przeglądy w przedszkolu i skoro młody już ją zna, to do niej pójdziemy. Muszę tylko wypytać czy ma jakąś asystentkę, bo ma zęba do zrobienia, a ja na pewno na to patrzeć nie dam rady albo gdyby nagle wpadł w panikę, żeby go ktoś przytrzymał, żebym w brzuch nie dostała. Ja za młodu podrapałam srogo panią dentystkę...

TŻ naprawił łóżeczko turystyczne Na szczęście tylko musiał wymienić śrubę, a ja zeszyłam to i owo Praca zbiorowa na 5
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 18:51   #510
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Jak ja Cię rozumiem! Jestem z tych, co nie znoszą siedzieć w domu i generalnie uwielbiam chodzic do pracy dla otoczenia tez tak jest lepiej, jestem spokojniejsza jak sobie popracuję mam nadzieję, ze do końca dociągnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja zawsze mowie,ze matka polka ze mnie marna i dla zdrowia psychicznego moich chlopakow dobrze jest jak chodze do pracy bo jednak, pomimo wszystko ja lubie
Ja sobie daje 3 miesiace od porodu i zacznie mnie w domu szlag trafiac
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
zamówiłam taką pieluchę bambusową w ptaszki. No normalnie szmatka A to na zdjęciu to taki miękki przewijak. Trza to wyprać tylko nie wiem jak, żeby się nie skołtuniło, bo w środku jest jakaś gąbka chyba...
A co dodatkow- nie jestes sama. Wiesz ile czasu wybierałam wzory pieluch? A od miesiąca wybieram obrazki do zawieszenia na komodę Także...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łooo matko, ja tam biore to, co nie wyglada zle i mi pasuje kolorystycznie haha... Wiecej czasu jednak spedzam nad ciuchami i tu totalnie po 5 razy wrzucam i wyrzucam z koszyka...
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nufcia, śmiej się, ale ja też tak wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

NIC Hahaha skąd ja to znam? Ja tylko śpię, gotuję, jem, piorę, sprzątam i wydaję pieniądze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Któraś z naszych matek zapomniała drugiej na porodówce tyle nas łączy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja sie boje tego wydawania pieniedzy na L4 haha
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
My po dentyscie, corka pięknie otworzyła buzie, pani doktor obejrzała wszystkie ząbki dokładnie i bardzo nas pochwaliła za dbanie nawet mówiła, ze Ninka chyba nie je lizakow, cukierków i gum rozpuszczalnych 🤣🤣 i tu jej przyznałam racje bo gumę jadła 1 raz, lizaki ze 3 i to z ksylitolem pudrowe także jestem barrrdzo z niej dumna. Dostała nawet pierscionek i naklejkę

Sent from my EML-L29 using Wizaz Forum mobile app
Braaawo!!!
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Czarna pantera gratuluje wizyty

U nas jako tako ciemieniuchy nie bylo. Córce tylko zaczęła brzydko glowa pachnąc ale nie było widać ciemieniuchy, czesalam. Kladlam olej kokosowy i dalej to samo. A prawie łysa byla. Wyczytalam ze szczotka powinna być twardsza a my mieliśmy chyba canpol a ona mieciutka bardzo i nic dawala wiec wzielam taka szczoteczek do rąk i jak zaczęłam córce delikatnie masowac to okazało się ze skora schodzi, to były chyba początki tej ciemieniuchy. Po kilku dniach takiego masowania i oliwienia główki wszystko zeszło i brzydki zapach zniknął. Juz nie wrocilo. Ale widziałam u dzieci juz taka zaawansowana ciemienicuhe i to jest dopiero problem. Szczególnie jak dziecko ma trochę włosów na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Brawo dla córki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas ciemieniucha powracala nawet jak Igor juz mial ponad 2 lata ale nie jakas straszna, maly placek tylko na czubku glowy. Niektore dzieci maja bardzo duza ale nie woem z czego to wynika.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.