Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-22, 22:48   #1351
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hej hej

My dzisiaj z TZtem kupiliśmy stacjonarnie łóżeczko, materacyk z ochraniaczem i klinem a do tego dwa prześcieradła. Najpierw stawialismy na łóżeczko 70x140,ale ostatecznie wybraliśmy 60x120 z możliwością dostawienia łóżeczka do boku naszego łóżka.
Czy Wy kupujecie te ochraniacze na szczebelki i baldachimy? Pani w sklepie jakoś dziwnie na mnie spojrzała, jak powiedziałam, że tego nie chcę.

Dzisiaj przyszedł nam też monitor oddechu.

Też czuję te rytmiczne stuknięcia na linii majtek i ja jednak stawiam na czkawkę.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

RAFI, mama mojego TZta jak się okazuje urodziła się w terminie z wagą 2kg. Drobniutka, ale zdrowa. Twój dzieciaczek też pewnie będzie z tych mniejszych. Fajnie, że udało się załatwić dodatkowe konsultacje i że lekarze są dobrej myśli.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 00:33   #1352
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Oby nie bo do 7 cm podobno podają znieczulenie, bo potem za późno na SR mówiła położna, że przy 7 cm się ponoć pojawia ten kryzys, że chce się uciec lub umrzeć to może to wpływa na brak racjonalnego myślenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No u mnie było za późno już potem na cokolwiek

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Ja jak przyjechaliśmy na porodówkę miałam 9 cm.. więc jeszcze więcej przegapiłam no dobra niektóre czułam ale nie jakoś bardzo U mnie dziś 34+0 i też szok że to już Obstawiam jednak czkawkę, w końcu maleństwa mają szybszy puls od nas u mnie regularnie jest i też czasem aż drażni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Błagam powiedz, ze nie trzymali cię na IP do wypisania wszystkich papierków, tylko poleciałam prosto na porodówkę?
Niezły hardcore już musiałaś miec. Zastanawiałam się kiedyś, jak od wjedzie autem z takimi skurczami?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 03:23   #1353
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry.
Moja córka tej nocy skutecznie pilnowala żebym czasem nie zasnęła. Od 1 nie śpię, oczy jak 5 zł. Do 4 szalała tak że średnio co pół godziny byłam w toalecie, a teraz sobie zasnęła. Szkoda że ja już jestem na maksa rozbudzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 04:32   #1354
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

To chyba nasze panienki się zaprzyjaźnią, bo moja uznała, że 3.5 godziny snu w pełni wystarczy dorosłej, ciężarnej kobiecie

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 04:49   #1355
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
To chyba nasze panienki się zaprzyjaźnią, bo moja uznała, że 3.5 godziny snu w pełni wystarczy dorosłej, ciężarnej kobiecie

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Dzień dobry

Ale Wam współczuję... Mój na szczęście wczoraj łaskawy wieczorem był i się nie wiercił jak zwykle. Nawet udało mi się przespać cała noc bez wstawania do łazienki...

Mychamycha ja baldachimu nie kupuję bo tu będzie tylko łapacz kurzu zapewne. Ochraniaczy na szczebelki też nie, a na pewno nie teraz. Może jak mały będzie miał z pół roku..

My dziś 31+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-10-23 o 04:52
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 06:17   #1356
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja od trzeciej się mecze z katarem i zgaga, nie wiem czy jest gorsze połączenie niż sączący się z nosa smark a z pyska ślina
Teraz to bym może nawet pospala ale muszę do fabryki jechać oddać autko a jeszcze po drodze ogarnąć myjnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 06:38   #1357
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Hej hej

My dzisiaj z TZtem kupiliśmy stacjonarnie łóżeczko, materacyk z ochraniaczem i klinem a do tego dwa prześcieradła. Najpierw stawialismy na łóżeczko 70x140,ale ostatecznie wybraliśmy 60x120 z możliwością dostawienia łóżeczka do boku naszego łóżka.
Czy Wy kupujecie te ochraniacze na szczebelki i baldachimy? Pani w sklepie jakoś dziwnie na mnie spojrzała, jak powiedziałam, że tego nie chcę.
.
Żadnych ochraniaczy na szczebelki i baldachimów, bezpieczeństwo najważniejsze, nie mam zamiaru ryzykować życiem dziecka dla ładniejszego wyglądu łóżeczka

Mój mnie budzi standardowo w nocy ale ja głaszcze wypukłości, zmieniam pozycje i śpie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 06:43   #1358
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry

Dzis sroda wiec nowe tc
U mnie 33+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 06:52   #1359
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Hej hej

My dzisiaj z TZtem kupiliśmy stacjonarnie łóżeczko, materacyk z ochraniaczem i klinem a do tego dwa prześcieradła. Najpierw stawialismy na łóżeczko 70x140,ale ostatecznie wybraliśmy 60x120 z możliwością dostawienia łóżeczka do boku naszego łóżka.
Czy Wy kupujecie te ochraniacze na szczebelki i baldachimy? Pani w sklepie jakoś dziwnie na mnie spojrzała, jak powiedziałam, że tego nie chcę.

Dzisiaj przyszedł nam też monitor oddechu.

Też czuję te rytmiczne stuknięcia na linii majtek i ja jednak stawiam na czkawkę.



Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

RAFI, mama mojego TZta jak się okazuje urodziła się w terminie z wagą 2kg. Drobniutka, ale zdrowa. Twój dzieciaczek też pewnie będzie z tych mniejszych. Fajnie, że udało się załatwić dodatkowe konsultacje i że lekarze są dobrej myśli.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Ja nie kupuje żadnych kurzołapów jak baldachim ani ochraniaczy na szczebelki. Ma być bezpiecznie, a przez mojego męża teraz i ja się stresuje bezdechem
Chociaż monitor też mi przyszedł w poniedziałek

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
No u mnie było za późno już potem na cokolwiek

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------





Błagam powiedz, ze nie trzymali cię na IP do wypisania wszystkich papierków, tylko poleciałam prosto na porodówkę?
Niezły hardcore już musiałaś miec. Zastanawiałam się kiedyś, jak od wjedzie autem z takimi skurczami?


Dziewczyny szalone myślałam, że serio nie da się przegapić skurczy, a to jednak jest możliwe! ale może lepiej bo przynajmniej nie męczyłyście się w szpitalu i z takim rozwarciem już nikt was nie odesłał do innego może też tak powinnam zrobić


Ja codziennie mam pobudkę o 3, Jasiek szaleje wtedy potem o 7 kolejna porcja karate, ale jakby tak później wstawał na karmienie to spoko nawet

Na noc wypiłam mleko bo mnie zgaga męczyła to sobie załatwiłam dzięki niemu cofkę, a zgaga jeszcze większa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

U mnie dziś 34+0 i nadal jestem w szoku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Dziewczyny a jak dziecko ma dużą głowę to może to być przeciwwskazaniem do porodu SN? Mąż mi mówił, że na usg widział pomiar ten dwuciemieniowy (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam) koło 9cm a jak rozwarcie jest na 10 cm to jak ta głowa mi wyjdzie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 07:14   #1360
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja nie biorę ani większej dawki magnezu, ani nospy. Magnez biorę tylko taką ilość żeby wystarczyła na kurcze łydek w nocy. I odkryłam, że bardziej działa ten do picia niż mage b6, który brałam do tej pory. Póki nie są to mega silne skurcze to nie chce nic zwiększać, ale dopytam jeszcze lekarza w poniedziałek. Chociaż obawiam się, że on wtedy zapisze mi całą listę leków

Maks chyba nadal ułożony jest główka w dół. Czasem bardziej pionowo, czasami bardziej po skosie w stronę prawego biodra. Ruchy czuję w okolicy pępka po prawej stronie i tam czuję i widzę wypychanie, podejrzewam, że to są jego nogi, albo dupka. Jak się przewala to faluje cała prawa strona brzucha. Na linii majtek czasami czuję takie rytmiczne uderzanie. Czkawka to chyba nie jest, podejrzewam, że to jego rączki i te ruchy na linii majtek są takie przytłumione, skierowane bardziej w stronę kręgosłupa czyli w środku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosia a jaki magnez pijesz?
Ja po sobie czuje że mam nie dobory magnezu czy żelaza. Biorę magnez i żelazo ale zawiele nie pomaga. A noce są najgorsze, nie wiem jak mam się ułożyć tak mnie biodra bolą. Poduszka ciążowa nie pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 07:23   #1361
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Gosia a jaki magnez pijesz?
Ja po sobie czuje że mam nie dobory magnezu czy żelaza. Biorę magnez i żelazo ale zawiele nie pomaga. A noce są najgorsze, nie wiem jak mam się ułożyć tak mnie biodra bolą. Poduszka ciążowa nie pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to nie mam pojęcia co to za magnez skończył mi się magne b6, a że od nas do apteki kawałek, będąc w mieście oczywiście zapomniałam kupić to wzięłam taki co mam w domu, kupowałam go dla TŻ na drganie powiek. Chyba z Lidla w zielonej tubce do rozpuszczania. I biorę go od tygodnia, i minęły wszystkie nocne kurcze, a przy magne b6 mimo trzech tabletek nadal mnie budziły w nocy.

U mnie dzis 32+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 07:31   #1362
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Też 32+0.

Nie lekceważcie bóli kręgosłupa i miednicy. Opłaca się przejść do fizjoterapeuty, żeby pokazał, jak prawidłowo stać (!!!), schylać się, siadać i wstawać. Niby każdy potrafi, ale ze zmienionym środkiem ciężkości niekoniecznie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 07:58   #1363
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya pochwa musi sie jeszcze niezle rozciagnac od tych 10ciu cm potem dziecko troche wyglada jak kosmita bo ma znieksztalcona glowe przez kilka dni . Haha ;D i opuchniętą buźkę, ale to samo zdrowie kosci glowy dlugo jeszcze nie sa zrosniete wiec bez obaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

W ogole dzien dobry dzis będzie dobry dzień, musi byc. póki co jestem spóźniona, wstalam 40min za pozno, oby syn wsolpracowal z matka i bedzie git bo bywa tak ze wszystko nam trwa 3x dluzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:12   #1364
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya pochwa musi sie jeszcze niezle rozciagnac od tych 10ciu cm potem dziecko troche wyglada jak kosmita bo ma znieksztalcona glowe przez kilka dni . Haha ;D i opuchniętą buźkę, ale to samo zdrowie kosci glowy dlugo jeszcze nie sa zrosniete wiec bez obaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

W ogole dzien dobry dzis będzie dobry dzień, musi byc. póki co jestem spóźniona, wstalam 40min za pozno, oby syn wsolpracowal z matka i bedzie git bo bywa tak ze wszystko nam trwa 3x dluzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ciekawe jak to się obkurcza, skoro jest nadzieja na brak rozklapciochy


Powodzenia w szykowaniu


Ja dziś idę na paznokcie, okazało się że laska robi w moim bloku to daleko nie mam a po południu dentysta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:21   #1365
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dzień dobry u mnie dziś 34+0 mnie starszaki w nocy wykończą...
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:23   #1366
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u mnie dziś 34+0 mnie starszaki w nocy wykończą...
Nie dają spać? Czy wędrówki do Waszego łóżka?
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
ciekawe jak to się obkurcza, skoro jest nadzieja na brak rozklapciochy


Powodzenia w szykowaniu


Ja dziś idę na paznokcie, okazało się że laska robi w moim bloku to daleko nie mam a po południu dentysta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O widzisz jak masz blisko

Ja planuję w weekend ostatni raz zrobić sobie na stopach mam nadzieję że jakoś sama sam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:24   #1367
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya no ja Ci powiem, ze chyba mam jak przed ciążą wszystko tam. jakos to jest wymyslone przez naturę, zeby pozycie seksualne nie kończyło sie na pierwszym porodzie, haha!

Czasem tylko mnie boli pochwa/wargi nie wiem co dokladnie jak siedzę na kibelku za dlugo, robi sie jakies "martwe" to i takie glupie uczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:30   #1368
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Haha a ja myślałam, ze ten cm to pstryknięcie palcami co poród to inna historia, mam nadzieje, ze mi tez przeleci szybko
Oświęcim albo mysłowice chce pojechać do mysłowic jak są dni otwarte i zobaczę co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super no niestety chwilę trzeba się pomęczyć
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
No u mnie było za późno już potem na cokolwiek

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------





Błagam powiedz, ze nie trzymali cię na IP do wypisania wszystkich papierków, tylko poleciałam prosto na porodówkę?
Niezły hardcore już musiałaś miec. Zastanawiałam się kiedyś, jak od wjedzie autem z takimi skurczami?
Oczywiście musiałam poczekać aż wypiszą wszystkie dokumenty w międzyczasie mąż gonił po szpitalu i próbował rozmienić kasę na fartuch jednorazowy dla siebie (była 5 nad ranem), ale miałam swoją położna, więc zdążyła akurat przyjechać i wziąć mnie na blok porodowy

A co do jazdy autem.. hmm pamiętam że zaliczyliśmy wszystkie możliwe światła..w niedzielę przed 5 rano 🤣 ogólnie jedziesz i marzysz żeby już być na miejscu
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje żadnych kurzołapów jak baldachim ani ochraniaczy na szczebelki. Ma być bezpiecznie, a przez mojego męża teraz i ja się stresuje bezdechem
Chociaż monitor też mi przyszedł w poniedziałek





Dziewczyny szalone myślałam, że serio nie da się przegapić skurczy, a to jednak jest możliwe! ale może lepiej bo przynajmniej nie męczyłyście się w szpitalu i z takim rozwarciem już nikt was nie odesłał do innego może też tak powinnam zrobić


Ja codziennie mam pobudkę o 3, Jasiek szaleje wtedy potem o 7 kolejna porcja karate, ale jakby tak później wstawał na karmienie to spoko nawet

Na noc wypiłam mleko bo mnie zgaga męczyła to sobie załatwiłam dzięki niemu cofkę, a zgaga jeszcze większa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

U mnie dziś 34+0 i nadal jestem w szoku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Dziewczyny a jak dziecko ma dużą głowę to może to być przeciwwskazaniem do porodu SN? Mąż mi mówił, że na usg widział pomiar ten dwuciemieniowy (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam) koło 9cm a jak rozwarcie jest na 10 cm to jak ta głowa mi wyjdzie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Główka to nic, przecież dalej są jeszcze ramionka nie wiem jak, ale jakoś się mieszczą te maluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:34   #1369
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry
Współczuję Wam tych ciężkich nocy, u mnie w ostatnich dniach lepiej się śpi. Co prawda budze się w nocy, ale nie męczy bezsenność i bol bioder trochę odpuścił.
Dzisiaj w końcu cukier taki jak być powinien, miałam 89

Proszę o kciuki, dzisiaj prenatalne.. Troszkę się denerwuje

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 08:35   #1370
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Współczuję Wam tych ciężkich nocy, u mnie w ostatnich dniach lepiej się śpi. Co prawda budze się w nocy, ale nie męczy bezsenność i bol bioder trochę odpuścił.
Dzisiaj w końcu cukier taki jak być powinien, miałam 89

Proszę o kciuki, dzisiaj prenatalne.. Troszkę się denerwuje

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki daj znać po co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:39   #1371
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry ☺
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
ciekawe jak to się obkurcza, skoro jest nadzieja na brak rozklapciochy


Powodzenia w szykowaniu


Ja dziś idę na paznokcie, okazało się że laska robi w moim bloku to daleko nie mam a po południu dentysta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też muszę zrobić nowe paznokcie przed sobotnim weselem, ale już ostatnio było mi ciężko w jeden dzień zrobić więc pewnie dzisiaj sobie ściagne, a jutro dopiero będę malować.
Dzisiaj szkoła rodzenia, chyba ostatnie zajęcia już będą, a jutro jeszcze mam fyzjera. W końcu muszę podciąć trochę włosy ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:42   #1372
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie dają spać? Czy wędrówki do Waszego łóżka?O widzisz jak masz blisko

Ja planuję w weekend ostatni raz zrobić sobie na stopach mam nadzieję że jakoś sama sam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To mi chłop obcinał przedwczoraj pazury w stopach, jakbym miała sama hybrydę robić to bym zmarła chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:48   #1373
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
To mi chłop obcinał przedwczoraj pazury w stopach, jakbym miała sama hybrydę robić to bym zmarła chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też sobie tego nie wyobrażam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:49   #1374
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja ide na stopy 26listopada i jakos 2 dni wcześniej na maskę i masaż hahaha. Potem moge rodzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 08:52   #1375
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
To mi chłop obcinał przedwczoraj pazury w stopach, jakbym miała sama hybrydę robić to bym zmarła chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam nadzieję że dam radę a jak nie to trudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 09:40   #1376
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie dają spać? Czy wędrówki do Waszego łóżka?O widzisz jak masz blisko

Ja planuję w weekend ostatni raz zrobić sobie na stopach mam nadzieję że jakoś sama sam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szalona ja już muszę zdjąć i sama nie dam rady, muszę męża zaangażować

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
To mi chłop obcinał przedwczoraj pazury w stopach, jakbym miała sama hybrydę robić to bym zmarła chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja dla mojego mam dziś zadanie żeby mi zdjął hybrydę u stop i obciął paznokcie ciekawe jak zareaguje sama ledwo skarpetki zakładam i buty wiąże przechylając się na boki, a co dopiero paznokcie pomalować

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Super no niestety chwilę trzeba się pomęczyć Oczywiście musiałam poczekać aż wypiszą wszystkie dokumenty w międzyczasie mąż gonił po szpitalu i próbował rozmienić kasę na fartuch jednorazowy dla siebie (była 5 nad ranem), ale miałam swoją położna, więc zdążyła akurat przyjechać i wziąć mnie na blok porodowy

A co do jazdy autem.. hmm pamiętam że zaliczyliśmy wszystkie możliwe światła..w niedzielę przed 5 rano ogólnie jedziesz i marzysz żeby już być na miejscu Główka to nic, przecież dalej są jeszcze ramionka nie wiem jak, ale jakoś się mieszczą te maluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No nie wiem, mój ma ponoć dużą głowę i boje się, że nie wyjdzie lub utknie. Głowa nie jest najgorsza do wypchnięcia ? przeraża mnie to coraz bardziej.


Ja teraz ledwo wysiedziałam godzinę na paznokciach, niewygodne krzesło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 09:46   #1377
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Szalona ja już muszę zdjąć i sama nie dam rady, muszę męża zaangażować




Ja dla mojego mam dziś zadanie żeby mi zdjął hybrydę u stop i obciął paznokcie ciekawe jak zareaguje sama ledwo skarpetki zakładam i buty wiąże przechylając się na boki, a co dopiero paznokcie pomalować





No nie wiem, mój ma ponoć dużą głowę i boje się, że nie wyjdzie lub utknie. Głowa nie jest najgorsza do wypchnięcia ? przeraża mnie to coraz bardziej.


Ja teraz ledwo wysiedziałam godzinę na paznokciach, niewygodne krzesło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To szybko w sumie Ci zrobiła jak godzinkę ja z reguły siedzę 1,2h-1,3h ale to zależy co sobie wymyślę a że ostatnio nie mam weny na szukanie wzrokow to nawet i w godzinę się wyrabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 09:48   #1378
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To szybko w sumie Ci zrobiła jak godzinkę ja z reguły siedzę 1,2h-1,3h ale to zależy co sobie wymyślę a że ostatnio nie mam weny na szukanie wzrokow to nawet i w godzinę się wyrabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No całkiem szybko, ja nie bardzo lubię wzorki ale dziś mam marmurek zrobiony, ściągnęłam z ostatnich paznokci Pati bo mi się spodobały taka kopiara ze mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 09:58   #1379
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Hejka, coraz mniej rozumiem z tych pomiarów i tego jak duże mogą być róznice.

Od razu powiem, że pomyliłam się wczoraj, jak o moich pisałam, bo u mnie jest 33 tydzien jeszcze do niedzieli a nie 34, jak myślałam.

Wczorajsze pomiary:

1. w szpitalu - 2056 g
2. prywatnie - pierwsze podjescie i wyszło 2330 g. Powiedziałam na to, że jest to spore odhylenie od tego ze szpitala, to powiedział, że jeszcze raz zmierzy.
3. trzeci pomiar - 2175 g

No i który pomiar jest najbliższy prawdzie.

Przewidywana waga w tp to 3600-3900, czyli klocek, ale jest szansa, że do tej daty nie dotrwam, bo szyjka skraca mi się dość szybko, wczoraj przepisowe minimum.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:01   #1380
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Hejka, coraz mniej rozumiem z tych pomiarów i tego jak duże mogą być róznice.



Od razu powiem, że pomyliłam się wczoraj, jak o moich pisałam, bo u mnie jest 33 tydzien jeszcze do niedzieli a nie 34, jak myślałam.



Wczorajsze pomiary:



1. w szpitalu - 2056 g

2. prywatnie - pierwsze podjescie i wyszło 2330 g. Powiedziałam na to, że jest to spore odhylenie od tego ze szpitala, to powiedział, że jeszcze raz zmierzy.

3. trzeci pomiar - 2175 g



No i który pomiar jest najbliższy prawdzie.



Przewidywana waga w tp to 3600-3900, czyli klocek, ale jest szansa, że do tej daty nie dotrwam, bo szyjka skraca mi się dość szybko, wczoraj przepisowe minimum.


Wszystko zależy jak lekarz zaznaczy poszczególną część ciała dziecka, dla mnie to też taki pic na wodę te pomiary
Jakie jest przepisowe minimum 2,5cm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.