Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 20:26   #2821
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Ja myślę , że może pomyliła numerek spróbuj poszukać bez numerku tylko z jakiej kolekcji... ????
Ja tez tak mysle, ale moja mama twierdzi ze to niemozliwe Ona to przepisywala z kartki, zreszta obejrzalam wszystkie suknie na tej stronie i mojej nie znalazlam Nie mam jak inaczej tej sukni odnalezc bo na stronie jest tylko wypisane: kolekcja 1, kolekcja 2 i kolekcja 3 a suknie nie maja jakis "nazw" tylko same numerki ;/ cos czuje ze nie wytrzymam i jutro wskocze tam z aparatem. Mam nadzieje ze zdjecie samej sukni mi pozwola zrobic Bo normalnie nie wytrzymam

Kasiaher czy to nie Twoja suknia przypadkiem?
http://www.modena-salon.pl/suknia_sl...html#galelwira
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:33   #2822
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
co sądzicie o tym zestawie szczerze bo nie wiem czy by to pasowało w kupie

podkreślam że jestem ciemną brunetką bo chyba kolor bukietu ma tu dużo do tego

jeśli miałabym kolor sukni cappuccino jaki kolor kwiatów musiałabym mieć?
mi się ten zestaw podoba, a już wcześniej pisałam, że ten bukiet jak dla mnie jest przepiękny Podoba mi się również jego kolorystyka i generalnie brunetkom ładnie pasują różowe kwiaty ale nie wiem czy dobrze będzie wyglądał z Twoim kolorem sukni... może lepiej jakieś cieplejsze barwy? Pomarańcz albo bordowe/czerwone?
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:39   #2823
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Idę już od Was bo chcę mi się trochę spac a muszę wykorzystać ten moment bo potem nie usnę do 2 albo będę się budzić co 15 minut!!!!!

Do zobaczenia jutro po 10 jak będę w pracy to sie odezwę
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:44   #2824
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Idę już od Was bo chcę mi się trochę spac a muszę wykorzystać ten moment bo potem nie usnę do 2 albo będę się budzić co 15 minut!!!!!

Do zobaczenia jutro po 10 jak będę w pracy to sie odezwę
papapa slodkich snow Tez juz ide bo jutro dalsze turne po salonach
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:46   #2825
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
niestety nie zauważyłam
no to jeszcze raz strona tego sklepu - prowadzi go moja kumpela... sama robi wiekszosc bizutei oto ona.. http://www.bydziubeka.pl/
ale podobno na stronie sa drozze rzezy niz w sklepie.. wiec jak cos to daj znac to cos pewnie wykabinujemy;D

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, dzisiaj sadny dzien, albo bede dalej z TZ, albo... nawet nie chce o tym myslec
bedzie dbrze;D

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
pani rusza sie jak bita smietana na rozdygotanej galarete...

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Jak zwykle naprodukowayscie a ja nie mam czasu by nadrobic.
porazka... mloda tanczac w tej kiecce wygladaj jak... gigantyczna gosienica.

i te ruchy kopulacyjne...

kasiaher, sliczna kieca. pasuje do Ciebie.

a mnie pare dni temu snilo sie, ze TZ mi sie oswiadcza, tylko, ze chyba cos mu nie wyszlo, pierscionka nie mial czy cos. Co ciekawe podobny sen mialam przed moimi urodzinami, tylko, ze mi sie oswiadczyl, ale ja pierscionka przyjac nie chcialam. Cos czuje, ze TZ chce mi sie oswiadczyc na dniach. Wnioskuje to tez po dzisiejszej rozmowie, w ktorej powiedzial, ze chce przesunac uczczenie naszer rocznicy z tego piatku na ta sobote, no i ze musi COS kupic, ale nie wie czy mu wyjdzie niespodzianka. Ze musi COS zalatwic, ale co to nie powiedzial... Podonie bylo tez przed moimi urodzinami, w ktore mial sie oswiadczyc, ale mu nie wyszlo...
to trzymam kciuki zeby teraz wszytko poszlo po twojej mysli

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
kurde ale jestem wkurzona!!
Bylam dzis mierzyc sukienki najpierw w Agnes a potem w jednym komisie u mnie w miescie. No i w Agnes bardzo mila obsluga i wszystko super. Przymierzylam 4 kiecki z czego jedna bardzo mi sie spodobala. Pani mi napisala numerek tej sukni bo jej powiedzialam ze sie musze przespac z tym. No i podniecone wpadamy z mama do domu szukac tej sukienki (bo potem bylysmy jeszcze w komisie i wszystko mi sie pomieszalo a tu kuzde nie ma tego modelu ani na stronie ich salonu, ani w calym internecie!!! Nikt takiej nie sprzedaje bo jeszcze sie ludzilam ze moze znajde gdzies tansza uzywana. A tu ani jednej Nie wiem czy pani sie pomylila z tym numerkiem? Czy to mozliwe zeby nigdzie jej nie bylo?? (

No a potem bylam jeszcze w komisie. Tam mierzylam 3 sukienki wszystkie z kolekcji GALA (ale pani nie wiedziala jakie to konkretnie modele a na stronie je znalazlam ale tez tam nic nie pisze jaki to model, sa tylko zdjecia niewyrazne)
Pani bardzo niemila, a to jej sie nie podobalo ze mam makijaz, a to ze za duzo kiecek chce mierzyc a to to a to tamto Jedna z tych 3 kiecek co mierzylam to miala poodrywane koronki i z tym by sie nie bardzo dalo co zrobic bo trudno by bylo dokupic taka sama, druga byla ok, ale nie wiem trzecia byla super z przodu ale z tylu juz nie bardzo Kurde i zastanawiam sie bo w tych komisach za uzywana suknie tez trzeba bylo dac z 1400, a ta moja nowiuska kosztowala 2600, wiec moze warto wybulic troche wiecej a miec nowa bez oderwanych koronek hmmm

W kazdym razie najbardziej mi sie podobala ta z agnes, ale nigdzie jej nie ma A w tych z komisu dwoch co najbardziej mi sie podobaly mama zrobila mi fotki komorka, ale nie umiem ich zgrac na kompa bo co chwila mi jakis blad wyskakuje ;/


Myslicie ze moge napisac do Agnes czy maja moze zdjecia tego modelu?? A co mi tam napisze heheh
samba a to moze czeski blad... poprzestawiala nuerek albo cos.. przejrzyj wszytkie sukienki nie ma tam takiej? moze to taki blad w cyerkach

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Witajcie po baardzo długiej przerwie wreszcie mam chwilkę by poudzielać się na forum więc zacznę od najważniejszego- Kasiaher, sukienka jest bajkowa, naprawde wyglądasz w niej olśniewająco! co do fryzury- włoski zawiń w lekkie loki i będą wyglądać super, dużo gęściej i w ogóle pasowałoby to do sukienki nie oglądaj innych kiecek bo nie warto- od razu widać, że ta jest dla Ciebie stworzona!
Euphoria, Twoja przyjaciółka jest jakaś wredna i chyba Ci zazdrości! moim zdaniem sukienka jest ładna, skromna i w takim lekko "średniowiecznym" stylu, będzie świetnie wyglądała z długim welonem a ramiączka bym zostawiła, bo dodają jej stylu. A poza tym- cena okazyjna i jakby Cię zauroczyła inna suknia możesz kupić kolejną i mieć 2- jedną do północy drugą po
co do mnie- dostałam staż na polibudzie, który jest totalnie do d**y, miał być dla prawnika a jest dla gimnazjalisty, numerujemy strony itp. szajs. Więc spróbuję się przenieść do innego działu albo stamtąd spadam, bo za te 650 zł to mi się nawet nie opłaca wstać z łóżka o 6 rano. Szczególnie, że za dojazdy wydam co miesiąc prawie stówę. No comments, totalna porażka. W ogóle doła mam bo nie tak sobie wyobrażałam moją "karierę" po studiach...
Poza tym wkurzyła mnie dziś ortodontka, ale to długa historia i nie będę was zanudzać, w każdym razie miałam skopany cały dzień dzisiaj i jedyny pozytyw to TŻ i pączek po południu
co do ślubu- zamieniliśmy skrzypka na kwartet i skończyliśmy nauki przedmałżowe, teraz tylko poradnia i formalności z głowyi to chyba na tyle, mam nadzieję, że chciało wam się to czytać
niedaj sie... doczytalam do konca ze ci oszukuja... przenies sie do innego dzialu.. i walcz o swoje.. ja trzymam kciki

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
Samba - Jak nie drzwiami to oknem Skoro to suknia marzeń to walcz o nią! (tekst jak z banalnego filmu)

Jupik - już nauki???? Nam ksiądz kazał przyjść 3 miesiące wcześniej dopiero Ja już nic nie kumam...w ogóle to słabo pamiętam co mówił ksiądz....Acha! A tż do tej pory nie wie, że bierzemy kościelny i że mamy ślub o 17-tej......Mama (teściowa) powiedziała żeby go uświadomić dopiero w kwietniu - maju. po co ma się chłopaczyna denerwować

Właśnie sobie uświadomiłam, że on chyba wie bo nie pytał o sukienkę Bo to typowa ślubna, więc pewnie wie
ja juz jestem po naukach

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bylam dzis u jednego z lokalnych jubilerow. No i znalazlam obraczki, ktore mi sie podobaja. Co ciekawe podobne widzialam w aparcie (zdjecie w zalaczniku, ta bez brylantow), no i w aparcie jedna kosztuje ok 1500 zl, gdzie u jubilera, u ktorego ja dzis bylam placi sie za niemal identyczne (kolory zlota sa tylko zamienione ale wzor jest identyczny) i kosztuja niecale 1200 zl, ale za... pare. Przebitka kolosalna.
mu tez mamy zaufanego jbliera.. ktory robi pare za cene jednej w aparcie czy yesie..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:50   #2826
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
mi się ten zestaw podoba, a już wcześniej pisałam, że ten bukiet jak dla mnie jest przepiękny Podoba mi się również jego kolorystyka i generalnie brunetkom ładnie pasują różowe kwiaty ale nie wiem czy dobrze będzie wyglądał z Twoim kolorem sukni... może lepiej jakieś cieplejsze barwy? Pomarańcz albo bordowe/czerwone?

kiedyś podobał mi się kolor sukni cappuccino ale teraz jakoś bardziej jestem za bielą i chodzi mi o to czy będzie pasować jak będzie mi z przodu zwisał bukiet a z tyłu włosy :/
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2008-11-04 o 20:51
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:55   #2827
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

śliweńka do białego koloru sukni ten bukiet pasowałby ślicznie A odnośnie włosów i bukietu to chyba zależy głównie od tego czy jesteś w miarę wysoka, bo jeśli tak, to raczej jedno drugiemu nie będzie przeszkadzało.
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 20:55   #2828
00euphoria00
Raczkowanie
 
Avatar 00euphoria00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 327
GG do 00euphoria00
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Boże jak ja Ci dziękuję, za mojego Tż'ta i jego pracę....

Zajrzałam na kilka stron z obrączkami i doznałam szoku szyciutko obliczyłam, że mają ceny zagram do 4 razy większe niż ja kupuję podobno na złocie małe sklepy jubilerskie mają 100% narzutu. A przecież taki yes czy Apart ma ceny bezpośrednio od importera. komplet takich obrączek jak pod spodem życzą sobie od 1600 zł kiedy ja za identyczne płace od 450 do 600 złotych ZA PARĘ!!!!!!!!!

Gdyby nie On to bym z torbami na samych obrączkach poszła
brr....aż mnie dresz przeszedł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_prod140_0_m.jpg (9,9 KB, 5 załadowań)
00euphoria00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:30   #2829
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez bjakbeata89 Pokaż wiadomość
My ustaliliśmy sobie kiedyś z moim chłopakiem dawno temu że pobierzemy się w rocznice poznania tj. 31 lipiec, spojrzeliśmy jakiś rok temu w kalendarz i okazuje sie że najbliższa sobota 31 lipca bedzie w 2010 i właśnie tego dnia się pobierzemy w święta planujemy zareczyny takie z rodzina i tak zwane zmówiny ciekawe czy się rodzice dogadają, a myslę że nie będzie to proste.
Moi rodzice chcą małe wesele takie do 60osób natomiast rodzice mojego Dawidka planują takie na 130 conajmniej. A same wiecie jakie to koszty zrobienie takiego duzego wesela. Będą musieli isc na kompromis. Az się boję, mimo ze o ślubie marzę.
Witaj z nami

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
yyyy....ten....no........
Nie było mnie od połowy wątku PM cz.V to melduję się w częsci VI Acha! jakby się kto pytał to ślub jednak będzie....pogodziliśmy się Mało tego kupiłam sukienkę. Nieważne że z kolekcji 2006 ważne że jest śliczna no i zapłaciłam za nią tylko 200 zł Więc wisi sobie w szafie i czeka na przeróbki
czesc

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
śliweńka do białego koloru sukni ten bukiet pasowałby ślicznie A odnośnie włosów i bukietu to chyba zależy głównie od tego czy jesteś w miarę wysoka, bo jeśli tak, to raczej jedno drugiemu nie będzie przeszkadzało.
Nadrobilam wszystko, ale bardzo szybko
Sliwenka - wydaje mi sie ze ta suknia bedzie zdecydowanie piekniejsza w bieli lub ewentualnie w ecru i podobnie jak motley uwazam ze chyba nie ma znaczenia ze do rozpuszczonych z tylu wlosow bedzie zwisajacy bukiet-wg mnie to sie nie gryzie


Kasiaher mam Cie !!! wyslalam zaproszonko na nk
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje

Edytowane przez Maggie1983
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:36
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:00   #2830
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
eee, zaloze sie, ze nie bedzie bolalo ja sie wybieram do dentysty w styczniu, kombinowac z wybieleniem moich przednich plomb i przebarwien ;/
nie bolalo

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Strippi, Marto Dasz rade u dentysty
udalo sie i dalam rade
nawet bylo fajnie

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobilam pierwsze pudełko i zaproszenie takie niedokladne zeby tylko zobaczyc jak bedzie wygladac. Na tej złotej karteczce bedzie przyklejona karteczka koloru ecru (takiego jak kolor zaproszenia) obcieta nozyczkami ze wzorkiem na której bedzie podziekowanie dla gości. Zaznaczam ze to model testowy, nierówny i niedokładny. Co sądzicie o tym??
pieknie zrobilas !

Cytat:
Napisane przez bjakbeata89 Pokaż wiadomość
My ustaliliśmy sobie kiedyś z moim chłopakiem dawno temu że pobierzemy się w rocznice poznania tj. 31 lipiec, spojrzeliśmy jakiś rok temu w kalendarz i okazuje sie że najbliższa sobota 31 lipca bedzie w 2010 i właśnie tego dnia się pobierzemy w święta planujemy zareczyny takie z rodzina i tak zwane zmówiny ciekawe czy się rodzice dogadają, a myslę że nie będzie to proste.
Moi rodzice chcą małe wesele takie do 60osób natomiast rodzice mojego Dawidka planują takie na 130 conajmniej. A same wiecie jakie to koszty zrobienie takiego duzego wesela. Będą musieli isc na kompromis. Az się boję, mimo ze o ślubie marzę.
witaj

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
yyyy....ten....no........
Nie było mnie od połowy wątku PM cz.V to melduję się w częsci VI Acha! jakby się kto pytał to ślub jednak będzie....pogodziliśmy się Mało tego kupiłam sukienkę. Nieważne że z kolekcji 2006 ważne że jest śliczna no i zapłaciłam za nią tylko 200 zł Więc wisi sobie w szafie i czeka na przeróbki
hej za taka sume !! szok
gratuluje
sama chetnie bym znalazla taka tania i taka sliczna !

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
No więc tak.......po pierwsze pod nazwą GALA jest tylko numer telefonu (nie wiedziałam, że gala to firma z moich okolic -woj. Płockie) po drugie co ja się z wami mam.... próbowałyscie kiedyś zawiązać samej gorset????? No ja przed momentem tego dokonałam Co prawda nie wiązałam go od samej góry tylko od połowy ale cóż (przez to ramionka mnie się odgięły) Przepraszam za jakość zdjęcia ale robił je mój 4-letni synek

Zdjęcie wyszło okropnie...Ale fotograf był kochany
super zrobione fotki
gratulacje dla synka

suknia skromna ale ma cos w sobie delikatnego i kobiecego
przypomina mi suknie dawnych dam na zamku :
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:07   #2831
00euphoria00
Raczkowanie
 
Avatar 00euphoria00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 327
GG do 00euphoria00
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
hej za taka sume !! szok
gratuluje
sama chetnie bym znalazla taka tania i taka sliczna !



super zrobione fotki
gratulacje dla synka

suknia skromna ale ma cos w sobie delikatnego i kobiecego
przypomina mi suknie dawnych dam na zamku :
Nie sugerowałam się ceną (chociaż przy wyborze miała swój udział) Doszłam po długich namysłach do wniosku, że mam ogromny teperament i diabelski charakter...ale na ślub chciałabym coś całkiem innego coś co podkreśli jaką wagę i rangę ma dla mnie ten dzień....
00euphoria00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 22:10   #2832
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez 00euphoria00 Pokaż wiadomość
Nie sugerowałam się ceną (chociaż przy wyborze miała swój udział) Doszłam po długich namysłach do wniosku, że mam ogromny teperament i diabelski charakter...ale na ślub chciałabym coś całkiem innego coś co podkreśli jaką wagę i rangę ma dla mnie ten dzień....
no to wybraalas idealnie !
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:38   #2833
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
nie bolalo



udalo sie i dalam rade
nawet bylo fajnie
jestem z ciebie dumna
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:40   #2834
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bylam dzis u jednego z lokalnych jubilerow. No i znalazlam obraczki, ktore mi sie podobaja. Co ciekawe podobne widzialam w aparcie (zdjecie w zalaczniku, ta bez brylantow), no i w aparcie jedna kosztuje ok 1500 zl, gdzie u jubilera, u ktorego ja dzis bylam placi sie za niemal identyczne (kolory zlota sa tylko zamienione ale wzor jest identyczny) i kosztuja niecale 1200 zl, ale za... pare. Przebitka kolosalna.
sliczne te obraczki jaguś, nam tez sie te wlasnie podobaja
strippi a nie mowilam
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 23:22   #2835
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
sliczne te obraczki jaguś, nam tez sie te wlasnie podobaja
czyli, ze mamy podobne gusta
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 00:01   #2836
00euphoria00
Raczkowanie
 
Avatar 00euphoria00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 327
GG do 00euphoria00
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

idę spaciu

Padam...dzień pełen wrażeń
00euphoria00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 05:50   #2837
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

cześć dziewczyny ja już wstalam i nawet jestem już gotowa do wyjścia, zaraz zmykam na uczelnie na szczęscie tylko jedne zajęcia.. miłego dnia wam życze
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:02   #2838
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

jaga najlepiej to pójść do hurtowni tkanin.

śliweńka suknia fajnie z bukietem będzie wyglądać. A Pani z 2 zdjęcia ma super fryz.

Ja wczoraj z Tż do 00.30 oglądałam program na tvp1 chyba =- kobieta adoptowałą 12 dzieci, wszytskie z jakimś upośledzeniem, powazną chorobą. Na końcu jeden z nich - w zasadzie najgorszy pod względem zachowania [łobuz, przeklinał ta adopcyjną matkę, molestował jedną z upośledzonych dziewczyn itp] umiera. Ech Bardzo wzruszający program.
Z krwi i ciała mego taki tytuł to miało.

Dodatkowo popsuł mi się wizaż. Nie mogę wejść do swojego panelu :/
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:38   #2839
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
jestem z ciebie dumna
dzieki moje kochanie

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
strippi a nie mowilam
hihi umowilam sie juz na 2 raz
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 08:05   #2840
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Czesc

Chyba mocno trzymalyscie kciuki, bo wczoraj spedzilismy z M. bardzo mly wieczór, myślę, że teraz będzie już lepiej, raczej nie wierzę, żeby TZ stał się wylewniejszy w uczuciach, ale postanowiliśmy być dla siebie bardziej wyrozumiali. W końcu kochamy się, a to jest najważniejsze.


P.S. Kasiaher --> wyslalam Ci zaproszenie na nk
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:14   #2841
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Czesc

Chyba mocno trzymalyscie kciuki, bo wczoraj spedzilismy z M. bardzo mly wieczór, myślę, że teraz będzie już lepiej, raczej nie wierzę, żeby TZ stał się wylewniejszy w uczuciach, ale postanowiliśmy być dla siebie bardziej wyrozumiali. W końcu kochamy się, a to jest najważniejsze.


P.S. Kasiaher --> wyslalam Ci zaproszenie na nk
No to super ze wszystko oki te chlopy to chyba wszystkie sa takie nieczule i wcale nie wylewne ale nauczymy ich
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:21   #2842
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Kasia Ty masz nazwisko na H
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:27   #2843
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

SAMBAdiJANEIRO nie to nie moja sukienka
Daysy jesteś na placu wolności- ta długa uliczka która prowadzi do sienkiewicza jest w dół w sruga stronę czyli w górę jest słowackiego . Dochodzisz do samej góry czyli prawie do seminaryjskiej po prawej stronie jest salon.
Scio jak będę w domku to zaakceptuje
strippi dziękuje za miłe komentarze.

Kurcze dziewczynki przysłaliście mi zaproszenia na NK ale nie wiem która to która przecież każdą znam po nicku w wizażu. Jakbyście mogły wysłać mi wiadomości z nikiem z wizażu to już będę wiedziała.
strippi ciebie poznałam po tych zdjęciach z końmi
Maggie1983 zaakceptuje jak bedę w domciu.

Ja zaraz wyjeżdzam służbowo także dopiero będę nadrabiać w domku albo dopiero jutro w pracy.

Pokłóciłam się wczoraj z TŻ bardzo mnie zdenerwował.

Kaśka87 tak a czemu pytasz??
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:30   #2844
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Kaśka87 tak a czemu pytasz??
bo Cię na nk zaprosiłam haha
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:32   #2845
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Treść usunięta

Edytowane przez 201803111825
Czas edycji: 2008-11-05 o 08:33
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:36   #2846
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

przyjme wszystkie
tylko wyślijcie mi wiadomości z nickiem z wizażu żebym wiedziała która to która
tam są dwie kasie z tym samym nazwiskiem tylko jedna ma jeszcze panieńskie ja mam pojedyńcze. A ta druga to mojego brata ciotecznego żona. Chyba wszyscy z tym nazwiskiem to moja rodzina.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:37   #2847
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
przyjme wszystkie
tylko wyślijcie mi wiadomości z nickiem z wizażu żebym wiedziała która to która
tam są dwie kasie z tym samym nazwiskiem tylko jedna ma jeszcze panieńskie ja mam pojedyńcze. A ta druga to mojego brata ciotecznego żona. Chyba wszyscy z tym nazwiskiem to moja rodzina.
Kasia M lat 21 t ja
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:41   #2848
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Kasia M lat 21 t ja
ok , kurcze mam nadzieje że zbyt duzo nie bedę miała do nadrobienia jak siąde na wizażu jutro albo dzisiaj wieczorkiem.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:45   #2849
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:48   #2850
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Spragnione Panny Młode 2009 cz. VI

Cześć ślicznotki

MisQa my dzięki temu, że mamy własne złoto, to oszczędzamy prawie 1000zł, więc to dla nas sporo i płacimy za samą pracę 600 zł. Gram zlota, to w tej chwili ok.70zł, a nasze obrączki będą miec ok 13gramów

Sciokryzysy w związku były, są i będą, ale trzeba umieć stawiać im czoła

Kasiaher o się stało??
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.