Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 09:54   #3661
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja dopiero śniadanko pochłaniam (kanapki z musztardą ofkors)i generalnie odwlekam jak mogę wizytę po wyniki.
Jeszcze nie dzwoniłam. Pójdę jakoś jak się zbiorę .. żeby jak najpóźniej się rozczarować.
Niby to takie fajne zrobić betę i wiedzieć, no ale wtedy nadzieja się skończy, buuu
Chociaż może i lepiej, będę spokojnie czekać na @.
Eeeh jeszcze przed chwilą stłukłam ulubioną miseczkę TŻta i mi glupio jak cholera.

Anteria
Maru idź już po te wyniki
I błagam przestań bredzić babo!!! To,że beta może nie wyjść to ma pełne prawo bo bardzo szybko ją zrobiłaś!!! I to wcale nie oznacza ,że @ przyjdzie. Jedynie oznaczać będzie tyle ,że szanse nadal sa i trzeba powtórzyć
Buziale i nie łam się tam!
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:52   #3662
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Oj dziewczyny co się stało. W sumie może nic takiego może jestem przewrażliwiona i zazdrosna ale mam powody a on jakoś nie może tego zrozumieć Ma swoją jedną taką przyjaciółkę internetową którą zna dłużej ode mnie oczywiście z neta tylko. I raz dawno temu pisał z nią teoretycznie sam mówi że nie wie czemu to pisał ale tak jakoś po prostu chciał sprawdzić czy go kontroluje i w ogóle tamten rozdział został zamknięty wybaczyłam chociaż to co pisał wówczas złamało mi serce i rozwaliło prawie nas związek. Mogłam wówczas postawić ultimatum albo ja albo ona ale jakoś nie mogłam wiem że się kolegują i pewnie nigdy nawet nie spotkają zresztą rzadko ze sobą piszą no ale jednak i ja jestem zazdrosna o nią. Chciałabym wiedzieć wszystko co piszą do siebie co po prostu boję się powtórki. I mimo że już zapomniałam o tamtym, mimo że już prawie znowu zaufałam mu to wczoraj zostawił włączone gg i tam znowu były różne teksty. On twierdzi że to żarty ok wiem znam go mógł tak żartować ale z nią i tak poczułam się znowu tak jak wtedy, miałam ochotę wyjść i nie wracać chociaż wtedy to byłby już całkiem koniec. Zostałam bo źle się poczułam, wróciła mi choroba żołądka i zostałam rozpłakałam się tak że go obudziłam i niby wyjaśniliśmy sobie wszystko ale jednak mnie to boli nadal. Nie wiem chyba tym razem postawie mu ultimatum, bo nie dość że piszę z nią tylko jak mnie nie ma no może nie tylko ale zazwyczaj bo mówi że wie że będę zła to jeszcze mnie okłamuje bo mówił że głupot z nią nie będzie już pisał a tu takie żarty Może jestem głupia i naiwna chyba nie potrafię odejść przez coś takiego za bardzo go kocham i kurna wiem że on mnie kocha ale jakoś do tej pory nie mógł z niej zrezygnować. Twierdzi że to jedyna ostatnia znajoma z którą może popisać i ja to rozumiem trochę że nie chce z nią zrywać kontaktu ale to niszczy nam związek. Kurcze sama nie wiem. Sorki dziewczyny to nie czas i miejsce na tego typu zwierzenia chciałyście to wam napisałam o co chodzi. Z dzieckiem chyba jednak poczekamy jeszcze...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:52   #3663
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
I tak muszę iść bo przez tel nie podadzą wyniku. W sumie po prostu pójdę jak się zbiorę, bo to po drodze, a chcę iść do biedry po śledziki jak jeszcze nie będzie to wrócę jeszcze raz.
Idę rozwieszę pranie, poodkurzam i umyję podłogi, bo mi oczy wypali od tego wpatrywania się monitor w oczekiwaniu na jakieś info....
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:14   #3664
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny co się stało. W sumie może nic takiego może jestem przewrażliwiona i zazdrosna ale mam powody a on jakoś nie może tego zrozumieć Ma swoją jedną taką przyjaciółkę internetową którą zna dłużej ode mnie oczywiście z neta tylko. I raz dawno temu pisał z nią teoretycznie sam mówi że nie wie czemu to pisał ale tak jakoś po prostu chciał sprawdzić czy go kontroluje i w ogóle tamten rozdział został zamknięty wybaczyłam chociaż to co pisał wówczas złamało mi serce i rozwaliło prawie nas związek. Mogłam wówczas postawić ultimatum albo ja albo ona ale jakoś nie mogłam wiem że się kolegują i pewnie nigdy nawet nie spotkają zresztą rzadko ze sobą piszą no ale jednak i ja jestem zazdrosna o nią. Chciałabym wiedzieć wszystko co piszą do siebie co po prostu boję się powtórki. I mimo że już zapomniałam o tamtym, mimo że już prawie znowu zaufałam mu to wczoraj zostawił włączone gg i tam znowu były różne teksty. On twierdzi że to żarty ok wiem znam go mógł tak żartować ale z nią i tak poczułam się znowu tak jak wtedy, miałam ochotę wyjść i nie wracać chociaż wtedy to byłby już całkiem koniec. Zostałam bo źle się poczułam, wróciła mi choroba żołądka i zostałam rozpłakałam się tak że go obudziłam i niby wyjaśniliśmy sobie wszystko ale jednak mnie to boli nadal. Nie wiem chyba tym razem postawie mu ultimatum, bo nie dość że piszę z nią tylko jak mnie nie ma no może nie tylko ale zazwyczaj bo mówi że wie że będę zła to jeszcze mnie okłamuje bo mówił że głupot z nią nie będzie już pisał a tu takie żarty Może jestem głupia i naiwna chyba nie potrafię odejść przez coś takiego za bardzo go kocham i kurna wiem że on mnie kocha ale jakoś do tej pory nie mógł z niej zrezygnować. Twierdzi że to jedyna ostatnia znajoma z którą może popisać i ja to rozumiem trochę że nie chce z nią zrywać kontaktu ale to niszczy nam związek. Kurcze sama nie wiem. Sorki dziewczyny to nie czas i miejsce na tego typu zwierzenia chciałyście to wam napisałam o co chodzi. Z dzieckiem chyba jednak poczekamy jeszcze...
Oj wcale Ci się nie dziwie. Kurcze facet raz zawalił, a teraz robi drugi raz to samo? Widocznie nie nauczył się niczego. I szczerze? Sam powinien dojść do tego by zerwać znajomość. Ja sama nie uznaję zrywania znajomości, ale moje jak i TŻ znajomości nie mają wpływu na nasz związek, mimo iż wielokrotnie są to mieszane znajomości w sensie, że ja mam kolegów, a on koleżanki dlatego też jest mi ciężko to zrozumieć. Bo gdyby u Nas coś takiego miało miejsca myślę, że nikt z Nas nie chciałby przez osobę trzecią niszczyć tego co jest między Nami.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:21   #3665
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:23   #3666
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

MarudexuS kurcze, ale może tak jak dziewczyny pisały, że za wcześnie. Nie denerwuj się
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:29   #3667
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny co się stało. W sumie może nic takiego może jestem przewrażliwiona i zazdrosna ale mam powody a on jakoś nie może tego zrozumieć Ma swoją jedną taką przyjaciółkę internetową którą zna dłużej ode mnie oczywiście z neta tylko. I raz dawno temu pisał z nią teoretycznie sam mówi że nie wie czemu to pisał ale tak jakoś po prostu chciał sprawdzić czy go kontroluje i w ogóle tamten rozdział został zamknięty wybaczyłam chociaż to co pisał wówczas złamało mi serce i rozwaliło prawie nas związek. Mogłam wówczas postawić ultimatum albo ja albo ona ale jakoś nie mogłam wiem że się kolegują i pewnie nigdy nawet nie spotkają zresztą rzadko ze sobą piszą no ale jednak i ja jestem zazdrosna o nią. Chciałabym wiedzieć wszystko co piszą do siebie co po prostu boję się powtórki. I mimo że już zapomniałam o tamtym, mimo że już prawie znowu zaufałam mu to wczoraj zostawił włączone gg i tam znowu były różne teksty. On twierdzi że to żarty ok wiem znam go mógł tak żartować ale z nią i tak poczułam się znowu tak jak wtedy, miałam ochotę wyjść i nie wracać chociaż wtedy to byłby już całkiem koniec. Zostałam bo źle się poczułam, wróciła mi choroba żołądka i zostałam rozpłakałam się tak że go obudziłam i niby wyjaśniliśmy sobie wszystko ale jednak mnie to boli nadal. Nie wiem chyba tym razem postawie mu ultimatum, bo nie dość że piszę z nią tylko jak mnie nie ma no może nie tylko ale zazwyczaj bo mówi że wie że będę zła to jeszcze mnie okłamuje bo mówił że głupot z nią nie będzie już pisał a tu takie żarty Może jestem głupia i naiwna chyba nie potrafię odejść przez coś takiego za bardzo go kocham i kurna wiem że on mnie kocha ale jakoś do tej pory nie mógł z niej zrezygnować. Twierdzi że to jedyna ostatnia znajoma z którą może popisać i ja to rozumiem trochę że nie chce z nią zrywać kontaktu ale to niszczy nam związek. Kurcze sama nie wiem. Sorki dziewczyny to nie czas i miejsce na tego typu zwierzenia chciałyście to wam napisałam o co chodzi. Z dzieckiem chyba jednak poczekamy jeszcze...
Słuchaj ciężka sprawa.Jak już raz cie zawiódł a teraz sie to powtórzyło...Porozmawiajc ie na spokojnie.On musi sam zrozumieć że jego znajomość z tamtą dziewczyna może zniszczyć wasz zwiazek.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
Kochana moze za wczesniePrzeciez takie duze ciałko zółte nie wzieło sie z niczego.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 11:39   #3668
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
Maru ja uważam,że za wcześnie ją zrobiłaś i tyle.
Powtórz w przyszłym tygodniu, albo zrób sikańca jak @ nie przyjdzie.
Trzymam kciuki i nie załamuj się tam!
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:42   #3669
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Eh to nie ma sensu, przecież coś by wyszło
No chyba, ze owulkę miałam później, ale wtedy kijanki by nie wytrzymały.
Więc tak czy tak d..
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:43   #3670
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
O masz... Nie załamuj się, jak to mawia moja koleżanka "póki nie ma @, żaden cykl nie jest stracony!" A ja się pojawi, to przez te kilka dni trzeba nabrać sił na następny. Mamy marzenie i ono BĘDZIE biegać wokół nas i zadawać pytania
A przebadanie tż niczemu nie zaszkodzi.
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:52   #3671
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Eh to nie ma sensu, przecież coś by wyszło
No chyba, ze owulkę miałam później, ale wtedy kijanki by nie wytrzymały.
Więc tak czy tak d..
Maru bez dołówJeszcze nic nie jest przesądzone
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 11:52   #3672
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Mąż wrócił, więc spadam. Zajrzę później jak się uda.
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:59   #3673
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
U nas jak Tż pracuje to regularnie miesiąc w miesiąc znika nam troszki z naszych oszczędności bo ciągle nam mało jego wypłaty a co tu mówić jak dziecko sie pojawi eh
hmmm... no tak się Kochane zastanawiam, czy dziecko będzie droższe niż koszt wizyt i badań w ciąży... Myślę, że niewiele

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Ciągle bym jadła coś ostrego, słonego choćby....
U mamy na urodzinach żarłam, bo to nie było jedzenie, to było obżarstwo galaretę z nóżek z octem...
Mam smaka na zupy typu: pomidorówka, buraczkowa, dziś zrobiłam sobie kapuśniak. Mięsa nie mogę tknąć, no odrzuca mnie jakoś?
Na chleb jak szynkowe coś to na to musztarda, wczoraj zjadałam cały duży słoik ogórków konserwowych. A potem 2 drożdżówki. I popiłam colą. Po papryce mam zgagę. I ciągle pije jakbym miała kaca.


Ja!!! Ja!!! Ja jestem. Przyznam się nawet, że czasami jak nikt nie widzi to wypijam wodę z ogórków konserwowych...:noniewiem : Myślałam, że tylko ja taka inna.
matko... dzięki Ci Boziu... nie jestem sama Ja za octem też szaleję... Ostatnio wydudlałam cały sok z ogórków konserwowych (po tym jak wyjadłam wszystkie ogórki). A potem mialam mega wyrzuty, że dzidzi szkodzę No i co chwilę coś kwasnego muszę... pomidorowa, żurek, do parówek masa musztardy. A, no i szynki na kanapce nie miałam od bardzo dawna... Jedynie jeśli już jakaś wędlina to sucha kiełbaska... A na cieplo tylko parówki
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Witam Po wczorajszej wizycie dobre wieści Zarodek jest w prawidłowym miejscu, pan doktor pokazał mi fasolkę na USG - musiał pokazać mi palcem bo ja nic nie widziałam Termin porodu 4 czerwiec Dał skierowanie na badania i zapisał na następną wizytę 19.10

Jestem bardzo szczęśliwa Mam pierwsze zdjęcie mojego dzieciątka
Karolina, super że wizyta udana

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny co się stało. W sumie może nic takiego może jestem przewrażliwiona i zazdrosna ale mam powody a on jakoś nie może tego zrozumieć Ma swoją jedną taką przyjaciółkę internetową którą zna dłużej ode mnie oczywiście z neta tylko. I raz dawno temu pisał z nią teoretycznie sam mówi że nie wie czemu to pisał ale tak jakoś po prostu chciał sprawdzić czy go kontroluje i w ogóle tamten rozdział został zamknięty wybaczyłam chociaż to co pisał wówczas złamało mi serce i rozwaliło prawie nas związek. Mogłam wówczas postawić ultimatum albo ja albo ona ale jakoś nie mogłam wiem że się kolegują i pewnie nigdy nawet nie spotkają zresztą rzadko ze sobą piszą no ale jednak i ja jestem zazdrosna o nią. Chciałabym wiedzieć wszystko co piszą do siebie co po prostu boję się powtórki. I mimo że już zapomniałam o tamtym, mimo że już prawie znowu zaufałam mu to wczoraj zostawił włączone gg i tam znowu były różne teksty. On twierdzi że to żarty ok wiem znam go mógł tak żartować ale z nią i tak poczułam się znowu tak jak wtedy, miałam ochotę wyjść i nie wracać chociaż wtedy to byłby już całkiem koniec. Zostałam bo źle się poczułam, wróciła mi choroba żołądka i zostałam rozpłakałam się tak że go obudziłam i niby wyjaśniliśmy sobie wszystko ale jednak mnie to boli nadal. Nie wiem chyba tym razem postawie mu ultimatum, bo nie dość że piszę z nią tylko jak mnie nie ma no może nie tylko ale zazwyczaj bo mówi że wie że będę zła to jeszcze mnie okłamuje bo mówił że głupot z nią nie będzie już pisał a tu takie żarty Może jestem głupia i naiwna chyba nie potrafię odejść przez coś takiego za bardzo go kocham i kurna wiem że on mnie kocha ale jakoś do tej pory nie mógł z niej zrezygnować. Twierdzi że to jedyna ostatnia znajoma z którą może popisać i ja to rozumiem trochę że nie chce z nią zrywać kontaktu ale to niszczy nam związek. Kurcze sama nie wiem. Sorki dziewczyny to nie czas i miejsce na tego typu zwierzenia chciałyście to wam napisałam o co chodzi. Z dzieckiem chyba jednak poczekamy jeszcze...
Anteria, ja wcale Ci się nie dziwię... i wcale nie jesteś przewrażliwiona Ja własnie przez takie niewinne pogaduszki (na czacie) poznalam mojego Tżta... Ale potem dostał absolutny zakaz takich pogaduszek. Na początku było ciężko, no bo latami tak nawiązywał znajomosci Ale w końcu zrozumiał co jest ważniejsze i czym takie niewinne pogaduszki mogą się skończyć i absolutnie dał sobie z tym spokój. Moim zdaniem nie możesz tego tolerować i masz prawo sie buntować
Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
kurcze, Maru... myślę, że najwyższa pora przebadać Tżta.. u nas to było na samym początku - żeby nie szukać po omacku. Tym bardziej, że poprawa jakości i kondycji żołnierzyków jest czasochlonna, więc szkoda tracić czas
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:03   #3674
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

dziewczyny jak namówiłyście waszych tż na to badanie?Bo mój nie chce.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:16   #3675
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

ja nie miałam z tym zbyt dużego problemu. Mój Tż jest dużo ode mnie starszy i on od początku chyba wewnętrznie się obawiał, że z jego powodu możemy nie mieć dzieci i bal się że moge być kiedyś z tego powodu nieszczęśliwa. Gdy po kilku cyklach na clo i z monitoringiem nie zaszlam w ciąże, moja gin powiedziała, że mam wysłać Tżta na badania - dała nawet karteczkę z namiarami na takie miejsce. Przyszłam do domu, powiedziaąłm Tżtowi, że na koljeną wizytę (za miesiąc) mam przyjść już z jego wynikami i tyle. Nie ukrywajmy - nie był zbyt szczęśliwy... ze dwa rzy musiałam się w ciągu tygodnia ponaprzykrzać z pytaniem: "czy już dzwoniłeś?", bo czas leci, no i w końcu zadzwonil i się umówił. Bardzo był zestresowany jak tam jechał... postanowiłam, że nie będę z nim jechała żeby nie czuł presji. Myślę, że dużą ulgę poczuł jak juz miał to za sobą Potem, jak moja gin stwierdziła, że wyniki są slabe i ma brać witaminy, to też nie miał z tym oporów... No i po 3 m-cach znowu musial iść na badanie żeby zobaczyć czy wyniki sie poprawiły. Również zestresowany poszedł, ale gdy się okazałay że wyniki znacznie się poprawiły to naprawdę poczuł duża ulgę
Iza... ja nie widzę opcji żeby facet nie poszedł jeśli kobieta go o to prosi... Myślę że argumenty że my łazimy cały czas po ginekologach, musimy rozkładać przed nimi nogi powinny wyztrczyć... A do tego jeszcze dodaj, że Ty już zrobiłaś wszystko co mogłaś - doszlaś do ściany i bez jego wyników nie ruszycie do przodu
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:24   #3676
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Kurczę a miałam nadzieję, że może jednak .. bo tempka ładna .. z drugiej strony ładna pewnie od tego ciałka, bo progesteron napdorukowało.
Ehhh zamłamka no
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:34   #3677
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak namówiłyście waszych tż na to badanie?Bo mój nie chce.
Mój tż nie jest zachwycony, ale podobnie jak u Mokki badania muszą być dostarczone na nast. wizytę, a ta już 17.10

Rozumiem jednak trochę ich obawy i opory.

Moi znajomi, którzy też mają problemy z zajściem już się przebadali i złe wyniki wyszły u niego. I on to potraktował, cytuję "jako ujmę dla jego męskości". Tak jakby to, że kobieta ma problemy było zupełnie normalne, ale facet to już koniec świata.
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:42   #3678
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
ja nie miałam z tym zbyt dużego problemu. Mój Tż jest dużo ode mnie starszy i on od początku chyba wewnętrznie się obawiał, że z jego powodu możemy nie mieć dzieci i bal się że moge być kiedyś z tego powodu nieszczęśliwa. Gdy po kilku cyklach na clo i z monitoringiem nie zaszlam w ciąże, moja gin powiedziała, że mam wysłać Tżta na badania - dała nawet karteczkę z namiarami na takie miejsce. Przyszłam do domu, powiedziaąłm Tżtowi, że na koljeną wizytę (za miesiąc) mam przyjść już z jego wynikami i tyle. Nie ukrywajmy - nie był zbyt szczęśliwy... ze dwa rzy musiałam się w ciągu tygodnia ponaprzykrzać z pytaniem: "czy już dzwoniłeś?", bo czas leci, no i w końcu zadzwonil i się umówił. Bardzo był zestresowany jak tam jechał... postanowiłam, że nie będę z nim jechała żeby nie czuł presji. Myślę, że dużą ulgę poczuł jak juz miał to za sobą Potem, jak moja gin stwierdziła, że wyniki są slabe i ma brać witaminy, to też nie miał z tym oporów... No i po 3 m-cach znowu musial iść na badanie żeby zobaczyć czy wyniki sie poprawiły. Również zestresowany poszedł, ale gdy się okazałay że wyniki znacznie się poprawiły to naprawdę poczuł duża ulgę
Iza... ja nie widzę opcji żeby facet nie poszedł jeśli kobieta go o to prosi... Myślę że argumenty że my łazimy cały czas po ginekologach, musimy rozkładać przed nimi nogi powinny wyztrczyć... A do tego jeszcze dodaj, że Ty już zrobiłaś wszystko co mogłaś - doszlaś do ściany i bez jego wyników nie ruszycie do przodu
Dzieki za odpowiedzChyba czeka nas dzis poważna rozmowa znowu
Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Kurczę a miałam nadzieję, że może jednak .. bo tempka ładna .. z drugiej strony ładna pewnie od tego ciałka, bo progesteron napdorukowało.
Ehhh zamłamka no
Hej nie przekreślaj jeszcze tego cyklu.Bardzo możliwe że beta zrobiona za wcześnie.
Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Mój tż nie jest zachwycony, ale podobnie jak u Mokki badania muszą być dostarczone na nast. wizytę, a ta już 17.10

Rozumiem jednak trochę ich obawy i opory.

Moi znajomi, którzy też mają problemy z zajściem już się przebadali i złe wyniki wyszły u niego. I on to potraktował, cytuję "jako ujmę dla jego męskości". Tak jakby to, że kobieta ma problemy było zupełnie normalne, ale facet to już koniec świata.
No właśnie mam wrażenie że dla niego to badanie to ujma na honorzeEh...
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:59   #3679
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta
Przykro mi, ale w sumie jeszcze nic nie wiadomo. Może warto dalej mieć nadzieje?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak namówiłyście waszych tż na to badanie?Bo mój nie chce.
Jak to nie chce? No to w końcu chce mieć dziecko? Może też nie chce? Badanie faceta jest znacznie łatwiejsze niż kobiety. Ja z moim też nie miałam problemów, jak powiedziałam, że musi zrobić badanie nasienia to tylko poprosił, żebym ja zajęła się zarejestrowaniem go. Pojechaliśmy razem i pomogłam mu zapakować towar do słoiczka. Wyniki były super mimo, że pół roku był w Afganie. Aż lekarzowi szczena opadła z wrażenia, że w jego wieku i takie wyniki. Za to ja czułam się paskudnie, bo dotarło do mnie, że jestem jakaś wadliwa.
Faktycznie musisz go przekonać, że bez jego pomocy nie jesteś w stanie iść dalej i albo chce dziecka i pomaga albo nie. Może jak nie prośbą to groźbą?
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 13:27   #3680
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Dziewczyny, fajnie, że wierzycie we mnie ale ja już się pogodziłam z tym, że nie wyszło. W sumie nie czuję się nawet w żaden sposób inaczej, te bóle i rozpieranie się skończyły, podejrzewam, że to ta ilość jajek je spowodowała ..
Trudno się mówi, będę myśleć co dalej.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 13:52   #3681
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No i d..a.
Ani grama bety.
Żeby jeszcze choć 1 czy 3 jak u Luny a tu nic.
Załamka
Chyba czas przebadać TŻta

A juz myślałam,ze się udało....

Anteria- Tż dla dobra Waszego związku powinien zakończyć tą znajomość... A co by było gdybyś była w ciąży? Przez to byś miała tylko dodatkowy stres...

A ja już po pracy...
Dziś leniuchujemy sobie z Tż cały dzień w domku, konflikt załagodzony, przytulanki na zgodę były więc jest sii
Ja już dziś humor też mam lepszy, słoneczko świeci więc pozytywnie
Poźniej do Was zajrzę
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:02   #3682
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale w sumie jeszcze nic nie wiadomo. Może warto dalej mieć nadzieje?



Jak to nie chce? No to w końcu chce mieć dziecko? Może też nie chce? Badanie faceta jest znacznie łatwiejsze niż kobiety. Ja z moim też nie miałam problemów, jak powiedziałam, że musi zrobić badanie nasienia to tylko poprosił, żebym ja zajęła się zarejestrowaniem go. Pojechaliśmy razem i pomogłam mu zapakować towar do słoiczka. Wyniki były super mimo, że pół roku był w Afganie. Aż lekarzowi szczena opadła z wrażenia, że w jego wieku i takie wyniki. Za to ja czułam się paskudnie, bo dotarło do mnie, że jestem jakaś wadliwa.
Faktycznie musisz go przekonać, że bez jego pomocy nie jesteś w stanie iść dalej i albo chce dziecka i pomaga albo nie. Może jak nie prośbą to groźbą?
Porozmawialiśmy,były emocje aż sie popłakałamPójdzie na badanie.Nie ustaliliśmy jeszcze kiedy ale pójdzie.Też już sie tak czuje tak bezwartościowa,wybrakowan aJest to dla mnie strasznie cieżkie że nie bedzie dziecka normalnie,tylko z ingerencją lekarzaSama nie wiem jak to nazwać ale nie czuje sie przez to 100 % kobietą....Czuje ze te leki,lekarz to taka trzecia osoba między nami w robieniu dziecka
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:34   #3683
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Kurczę a miałam nadzieję, że może jednak .. bo tempka ładna .. z drugiej strony ładna pewnie od tego ciałka, bo progesteron napdorukowało.
Ehhh zamłamka no


Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Porozmawialiśmy,były emocje aż sie popłakałamPójdzie na badanie.Nie ustaliliśmy jeszcze kiedy ale pójdzie.Też już sie tak czuje tak bezwartościowa,wybrakowan aJest to dla mnie strasznie cieżkie że nie bedzie dziecka normalnie,tylko z ingerencją lekarzaSama nie wiem jak to nazwać ale nie czuje sie przez to 100 % kobietą....Czuje ze te leki,lekarz to taka trzecia osoba między nami w robieniu dziecka
Iza... najważniejsze, że Tż pójdzie I nie myśl teraz o tym, że lekarz to osoba trzecia, itp... Najważniejsze, żeby jakkolwiek doprowadzic do ujrzenia dwóch kreseczek... A zapeniam Cię, że jak już je zobaczysz to szybko zapomnisz o tym, ze w tych staraniach uczestniczyl lekarz, leki, itp...
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:38   #3684
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

kurcze, Maru, przykro mi ale może faktycznie za wcześnie. Ja czytałam, że hcg jest produkowane dopiero od momentu implantacji ale już sama nie wiem jak to jest...

Mój TŻ oficjalnie nie powiedział, że nie ma ochoty na badanie ale widziałam, że się migał. Powiedziałam, że lekarka pyta o wyniki i co ja mam jej powiedzieć? że mąż nie chce zrobić badania i ma to w dupie? I chyba to podziałało...
Zapytałam na kiedy mam go zapisać (jego wyjazdy trochę utrudniały) i zapisałam. Pojechaliśmy razem, wszystko musiałam załatwić ja, rejestrację, formalności itp. Tak jak Isia pomogłam mu zapakować materiał do kubeczka a potem zapłaciłam za badanie a on poszedł zakopcić Zdenerwowany był bardzo i nawet nie chciał ze mną oblookać świerszczyków i filmów... Ja bawiłam się przednio !
Na następny dzień dowiedziałam się, że jestem w ciąży
Teraz jak wyszła kwestia czekania z seksem to też mu powiedziałam, że myślimy o wizycie w klinice a on nawet poczekać z seksem nie ma ochoty... a takie poświęcenie będzie w pewnych momentach konieczne. Znów podziałało.
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 15:39   #3685
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Eh to nie ma sensu, przecież coś by wyszło
No chyba, ze owulkę miałam później, ale wtedy kijanki by nie wytrzymały.
Więc tak czy tak d..
Maru owu była 17dc do implantacji mogło dopiero dojść 24-25dc a ty byłaś właśnie 25dc więc miało prawo nie wyjść nic
Zobaczymy czy @ przyjdzie. Ja mam przeczucie że nie

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A juz myślałam,ze się udało....

Anteria- Tż dla dobra Waszego związku powinien zakończyć tą znajomość... A co by było gdybyś była w ciąży? Przez to byś miała tylko dodatkowy stres...

A ja już po pracy...
Dziś leniuchujemy sobie z Tż cały dzień w domku, konflikt załagodzony, przytulanki na zgodę były więc jest sii
Ja już dziś humor też mam lepszy, słoneczko świeci więc pozytywnie
Poźniej do Was zajrzę
My spacerek zaliczyli i teraz też się już obijam. Tymbardziej,że jak pochodzę troszkę to brzuch dokucza:/
No i super,że z Tż już zgoda



Anteria ja jedyne co powiem to to ,że zgadzam się z wypowiedziami koleżanek wyżej. Ciężka sytuacjia i ciężko cokolwiek radzić:/
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:51   #3686
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Dzięki dziewczyny za wsparcie już jest lepiej Chyba zrozumiał że może mnie stracić, przeprosił i chyba pierwszy czas o dawna był taki czuły i powiedział mi tyle słów o tym co czuje chyba pierwszy raz tak po prostu nie wymuszenie chciał przytulił i powiedział że tylko ja się liczę tylko ze mną chce być i nikt tego nie zmieni a ja mu wierzę. Bolało cholernie bolało ale chyba w końcu to rozumie. Stara się mam nadzieję że się ułoży. Co do koleżanki nie wiem co dalej sam musi postanowić. Puki co okres mi się skończył to się pewnie będziemy godzić dzisiaj Nie jest jeszcze tak cudownie jak wcześniej no ale jest wszystko a dobrej drodze.


Myślicie że ekspres do kawy na 50 urodziny mamy to dobry prezent?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:54   #3687
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Anteria - a co jeśli to Ty byś miała takiego kolegę od serca? To jak by on zareagował? Bo na pewno nie patrzyłby na to spokojnie. Może przedstaw mu to w ten sposób.
Ja też tego nie popieram, bo od żali i żartów to powinnaś być Ty a nie ktoś kogo nigdy nie widział. Hmmm... dziwne.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:59   #3688
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość



Iza... najważniejsze, że Tż pójdzie I nie myśl teraz o tym, że lekarz to osoba trzecia, itp... Najważniejsze, żeby jakkolwiek doprowadzic do ujrzenia dwóch kreseczek... A zapeniam Cię, że jak już je zobaczysz to szybko zapomnisz o tym, ze w tych staraniach uczestniczyl lekarz, leki, itp...
Dzięki
Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
kurcze, Maru, przykro mi ale może faktycznie za wcześnie. Ja czytałam, że hcg jest produkowane dopiero od momentu implantacji ale już sama nie wiem jak to jest...

Mój TŻ oficjalnie nie powiedział, że nie ma ochoty na badanie ale widziałam, że się migał. Powiedziałam, że lekarka pyta o wyniki i co ja mam jej powiedzieć? że mąż nie chce zrobić badania i ma to w dupie? I chyba to podziałało...
Zapytałam na kiedy mam go zapisać (jego wyjazdy trochę utrudniały) i zapisałam. Pojechaliśmy razem, wszystko musiałam załatwić ja, rejestrację, formalności itp. Tak jak Isia pomogłam mu zapakować materiał do kubeczka a potem zapłaciłam za badanie a on poszedł zakopcić Zdenerwowany był bardzo i nawet nie chciał ze mną oblookać świerszczyków i filmów... Ja bawiłam się przednio !
Na następny dzień dowiedziałam się, że jestem w ciąży
Teraz jak wyszła kwestia czekania z seksem to też mu powiedziałam, że myślimy o wizycie w klinice a on nawet poczekać z seksem nie ma ochoty... a takie poświęcenie będzie w pewnych momentach konieczne. Znów podziałało.
O kurcze fajną mieliście niespodzianke po badaniuDziewczyny a bez problemu mogłyście wejść "pomóc"tżtom?Bo mój sie obawia,a chciałby mojej "pomocy"
Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie już jest lepiej Chyba zrozumiał że może mnie stracić, przeprosił i chyba pierwszy czas o dawna był taki czuły i powiedział mi tyle słów o tym co czuje chyba pierwszy raz tak po prostu nie wymuszenie chciał przytulił i powiedział że tylko ja się liczę tylko ze mną chce być i nikt tego nie zmieni a ja mu wierzę. Bolało cholernie bolało ale chyba w końcu to rozumie. Stara się mam nadzieję że się ułoży. Co do koleżanki nie wiem co dalej sam musi postanowić. Puki co okres mi się skończył to się pewnie będziemy godzić dzisiaj Nie jest jeszcze tak cudownie jak wcześniej no ale jest wszystko a dobrej drodze.


Myślicie że ekspres do kawy na 50 urodziny mamy to dobry prezent?
Ciesze się że już jest lepiej i tż coś zrozumiał
Jeżeli mama jest kawoszem to uważam że ekspres to jak najbardziej udany prezent
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 17:02   #3689
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
Anteria - a co jeśli to Ty byś miała takiego kolegę od serca? To jak by on zareagował? Bo na pewno nie patrzyłby na to spokojnie. Może przedstaw mu to w ten sposób.
Ja też tego nie popieram, bo od żali i żartów to powinnaś być Ty a nie ktoś kogo nigdy nie widział. Hmmm... dziwne.

Tak mu właśnie powiedziałam. Powiedział że może sobie to wyobrazić ale nie ma pojęcia co by wtedy czuł. Ale zrozumiał, tak myślę. Powiedział że ona się dla niego nie liczy, że liczę się tylko ja. Że po protu brakuje mu innych przyjaciół że chciałby pogadać z innymi ale jakoś kontakt się urywa i miał tylko tą. Powiedział że gdyby wiedział że tak na to zareaguje to nigdy by tego nie pisał. Sama nie wiem wiem że może to łupie z mojej strony ale mu ufam. Po tym co zrobił teraz po tym wierzę że zerwie z nią kontakt i wszystko się ułoży.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 17:11   #3690
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Myślicie że ekspres do kawy na 50 urodziny mamy to dobry prezent?
Jeżeli mama jest kawoszkiem to jak najbardziej.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A my właśnie wróciliśmy od moich rodziców i była siostra, która jest w 13 lub 14 tyg (?) ciąży i pokazywała nam zdjęcia USG. Już wszystko widać główka, rączki, nóżki, aż mi się łezka w oku zakręciła.
Oczywiście cieszę się, że będę ciocią, serce się raduje, gdy patrzy się na nią i widać ten błysk w oku, gdy pokazuje USG.....ale nie zmienia to faktu, że dobitnie przypomina mi to o naszym pragnieniu i ciągłych problemach na drodze do niego...

Trzeba chyba obkuć się w jakąś zbroję....
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.