Targowiskowe ploteczki part II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 20:17   #361
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

możesz wystawić i nie wydaje mi się, żeby była usunięta chyba, że się mylę, to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu ;p
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:19   #362
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Przekupka: 60 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez maly_karaluszek Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie wystawiania przekupek przy powtórnej wymianie z tą samą osobą. Rozumiem że punkt w takim wypadku nie będzie doliczony, ale czy mogę i tak wystawić przekupkę - komentarz, czy zostanie ona usunięta jako dubel?
Możesz śmiało Nic nie zostanie usunięte.
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:26   #363
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez maly_karaluszek Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie wystawiania przekupek przy powtórnej wymianie z tą samą osobą. Rozumiem że punkt w takim wypadku nie będzie doliczony, ale czy mogę i tak wystawić przekupkę - komentarz, czy zostanie ona usunięta jako dubel?
Możesz, a nawet powinnaś, przekupka to finalizacja transakcji
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:24   #364
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Super, dzięki
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:25   #365
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

ale to chyba jest tak, że te przekupki od osób, które już nam wcześniej wystawiły oceny nie widnieją później przy naszym avatarze, prawda? Misianko, np. Ty masz 130 przekupek, które widzę od razu, a jak wejde w zestawienie pozytywów/negatywów/neutrali to widzę 170. Jeśli dobrze myślę, to to dziwne wydaje mi się, że wymianka to wymianka, nie ważne, że z tą samą osobą czy to może takie zabezpieczenie, żeby koleżanki nie wystawiały sobie kilku ocen
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 05:48   #366
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
ale to chyba jest tak, że te przekupki od osób, które już nam wcześniej wystawiły oceny nie widnieją później przy naszym avatarze, prawda? Misianko, np. Ty masz 130 przekupek, które widzę od razu, a jak wejde w zestawienie pozytywów/negatywów/neutrali to widzę 170. Jeśli dobrze myślę, to to dziwne wydaje mi się, że wymianka to wymianka, nie ważne, że z tą samą osobą czy to może takie zabezpieczenie, żeby koleżanki nie wystawiały sobie kilku ocen
Dokładnie - zasada tak sama jak na allegro - kolejne przekupki od tej samej osoby nie dają punktów, ale widnieją na liscie komentarzy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:00   #367
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
Przekupka: 109 pkt / 100% pozyt.
GG do Kasiunia66
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

o, tego nie wiedziałam...
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 20:20   #368
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 310
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Wiem,że może nie na temat,ale zapraszam wszystkie zainteresowane Wizażanki warszawskie do zapoznania się z linkiem w moim podpisie-SWAP party Warszawa Może będą jacyś chętni na wspólne wymiankowanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JUŻ 10 LAT Z WIZAŻEM
sensualistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:59   #369
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

dziewczyny mam taki problem jakiś czas temu dostałam negatywa bez żadnych podstaw ponieważ dziewczyna napisała ze bluza była przetarta (dodam ze była to sławna bluza miś japan style z uszmi )wszystkie dziewczyny na czarnej liście które widziały tą bluzę na żywo pisały że taki ma materiał ze ten miś prześwituje negatywa dziewczyna wystawiła mi 12 min po otworzeniu paczki nic nawet mi nie pisząc ze coś jest nie tak więc napisałam ze w takim razie odsyłam jej spodnie a ona mi bluze odmówiła i powiedziała że bluzy nie odda bo długo na nia polowała i jej się podoba ale jest złej jakości przez tego 1 negatywa wystawionego z głupoty mam teraz problemy ponieważ dziewczyny z znacznie mniejszą ilością poczkupek życzą sobie żebym to ja 1 wysyłała i póki one nie dostaną mojej paczki mi nie wyślą mam 73 pozytywne oceny i 1 jedna mi robi bałagan prosiłam już o cofniecie negatywa i nic do kogo mam pisać w tej sprawie
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 05:48   #370
rozowa_panterka
Zakorzenienie
 
Avatar rozowa_panterka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 965
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam taki problem jakiś czas temu dostałam negatywa bez żadnych podstaw ponieważ dziewczyna napisała ze bluza była przetarta (dodam ze była to sławna bluza miś japan style z uszmi )wszystkie dziewczyny na czarnej liście które widziały tą bluzę na żywo pisały że taki ma materiał ze ten miś prześwituje negatywa dziewczyna wystawiła mi 12 min po otworzeniu paczki nic nawet mi nie pisząc ze coś jest nie tak więc napisałam ze w takim razie odsyłam jej spodnie a ona mi bluze odmówiła i powiedziała że bluzy nie odda bo długo na nia polowała i jej się podoba ale jest złej jakości przez tego 1 negatywa wystawionego z głupoty mam teraz problemy ponieważ dziewczyny z znacznie mniejszą ilością poczkupek życzą sobie żebym to ja 1 wysyłała i póki one nie dostaną mojej paczki mi nie wyślą mam 73 pozytywne oceny i 1 jedna mi robi bałagan prosiłam już o cofniecie negatywa i nic do kogo mam pisać w tej sprawie
WKlejalam zdjecie tych dziur i przetarc i zdaje mi sie nikt nie pisal, ze to taki material Bluza miala byc nowa, czy w stanie idealnym, a taka na pewno nie byla. Juz nie wspomne o rozdartej i zaszywanej podszewce w srodku, ktora i tak zauwazylam juz po czasie. Moze myslalas, ze jak dlugo jej szukalam, to zadowole sie czyms takim? GlOWNYM powodem zakonczenia transakcji z Toba bylo brak ochoty na konwersowanie z Toba, spodnie byly mi bezuzyteczne, po co mi to? Napisalam, ze moge napisac do moderatorow zeby cofneli negatywa i wystawilabym neutrala, ale nie dostalam zadnej odpowiedzi z Twojej strony. Skoro Ci nie zalezalo, to juz nie moja sprawa, teraz nie miej pretensji bo wymiana byla ponad rok temu.

Edytowane przez rozowa_panterka
Czas edycji: 2011-10-06 o 05:52
rozowa_panterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:28   #371
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez rozowa_panterka Pokaż wiadomość
WKlejalam zdjecie tych dziur i przetarc i zdaje mi sie nikt nie pisal, ze to taki material Bluza miala byc nowa, czy w stanie idealnym, a taka na pewno nie byla. Juz nie wspomne o rozdartej i zaszywanej podszewce w srodku, ktora i tak zauwazylam juz po czasie. Moze myslalas, ze jak dlugo jej szukalam, to zadowole sie czyms takim? GlOWNYM powodem zakonczenia transakcji z Toba bylo brak ochoty na konwersowanie z Toba, spodnie byly mi bezuzyteczne, po co mi to? Napisalam, ze moge napisac do moderatorow zeby cofneli negatywa i wystawilabym neutrala, ale nie dostalam zadnej odpowiedzi z Twojej strony. Skoro Ci nie zalezalo, to juz nie moja sprawa, teraz nie miej pretensji bo wymiana byla ponad rok temu.
"GlOWNYM powodem zakonczenia transakcji z Toba bylo brak ochoty na konwersowanie z Toba "-
nie rozumiem takiego podejścia...nie masz ochoty z nią gadać i od razu dajesz negatywa?zawsze trzeba próbować się dogadać, aby nie było taki niesmaków...
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 11:27   #372
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Przekupka: 59 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

dziewczyny co zrobic w sytuacji, jesli wiem, ze watek wymiankowy zalozyla dziewczyna, ktora jeszcze kilka miesiecy temu miala tutaj inne konto i rowniez sie z niego wymieniala i byly z nia wtedy problemy...
nie wiem czemu nie zablokowali jej jako klona, ale mozliwe, ze korzysta teraz z innego komputera.
nie ma poki co zadnych przekupek na tym nowym koncie, a na starym ma jednego negatywa i 7 pozytywnych.
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:36   #373
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Przekupka: 148 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dziewczyny co zrobic w sytuacji, jesli wiem, ze watek wymiankowy zalozyla dziewczyna, ktora jeszcze kilka miesiecy temu miala tutaj inne konto i rowniez sie z niego wymieniala i byly z nia wtedy problemy...
nie wiem czemu nie zablokowali jej jako klona, ale mozliwe, ze korzysta teraz z innego komputera.
nie ma poki co zadnych przekupek na tym nowym koncie, a na starym ma jednego negatywa i 7 pozytywnych.
A pamiętasz jej poprzedni nick? Ma w wątku ciuchy, które wymieniała pod tamtym nickiem?
Napisz może do moda ze swoim podejrzeniem, może uda się to jakoś sprawdzić.
Była podoba już podobna sytuacja i po ciuchach się dziewczyny zorientowały.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:37   #374
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
"GlOWNYM powodem zakonczenia transakcji z Toba bylo brak ochoty na konwersowanie z Toba "-
nie rozumiem takiego podejścia...nie masz ochoty z nią gadać i od razu dajesz negatywa?zawsze trzeba próbować się dogadać, aby nie było taki niesmaków...

nic dodać nic ująć co do tej osoby dla mnie to jest zagadka jak można dać negatywa nawet nie pisząc że coś jest nie tak tym bardziej ze nie dam sobie wciskać ze bluza w której nie chodziłam ma zszytą podszewkę ale jak widać ktoś wymaga od japan jakości ubrań z włoskich butików tym bardziej skoro coś jest brzydkie i zniszczone to ciekawa jestem dlaczego wolała to niż odzyskać spodnie nawet jak było nie przydatne można je była znów z kimś wymienić a wtedy dostałam wiadomość że bluzy nie odda bo jej się podoba i chce ją mieć wiec dla mnie to jest czysto złośliwe i dziecinne zachowanie !!! tym bardziej ze ponad 73 wymiany przebiegły u mnie bez problemowo nie obchodzi mnie opinia tego dziecka chcę sie tylko dowiedzieć czy mogę się tego negatywa pozbyć
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:41   #375
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dziewczyny co zrobic w sytuacji, jesli wiem, ze watek wymiankowy zalozyla dziewczyna, ktora jeszcze kilka miesiecy temu miala tutaj inne konto i rowniez sie z niego wymieniala i byly z nia wtedy problemy...
nie wiem czemu nie zablokowali jej jako klona, ale mozliwe, ze korzysta teraz z innego komputera.
nie ma poki co zadnych przekupek na tym nowym koncie, a na starym ma jednego negatywa i 7 pozytywnych.
zgłoś
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:02   #376
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
nic dodać nic ująć co do tej osoby dla mnie to jest zagadka jak można dać negatywa nawet nie pisząc że coś jest nie tak tym bardziej ze nie dam sobie wciskać ze bluza w której nie chodziłam ma zszytą podszewkę ale jak widać ktoś wymaga od japan jakości ubrań z włoskich butików tym bardziej skoro coś jest brzydkie i zniszczone to ciekawa jestem dlaczego wolała to niż odzyskać spodnie nawet jak było nie przydatne można je była znów z kimś wymienić a wtedy dostałam wiadomość że bluzy nie odda bo jej się podoba i chce ją mieć wiec dla mnie to jest czysto złośliwe i dziecinne zachowanie !!! tym bardziej ze ponad 73 wymiany przebiegły u mnie bez problemowo nie obchodzi mnie opinia tego dziecka chcę sie tylko dowiedzieć czy mogę się tego negatywa pozbyć
Rozumiem, że skorzystałaś jużz opcji w przekupkach, teraz nie pozostaje nic innego, tylko napisać bezpośrednio do Złośliwca - mod nie ma możliwości usuwania przekupek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:46   #377
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Przekupka: 59 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
A pamiętasz jej poprzedni nick? Ma w wątku ciuchy, które wymieniała pod tamtym nickiem?
Napisz może do moda ze swoim podejrzeniem, może uda się to jakoś sprawdzić.
Była podoba już podobna sytuacja i po ciuchach się dziewczyny zorientowały.
tak, tak - pamietam poprzedni nick, ma nadal tamto stare konto, na ktorym ma 1 negatywa od uzytkowniczki, ktora nadal jest na naszym targowisku, wiec w razie czego tez moze sie wypowiedziec i pamietam tez, ze jakas wizazanka pisala potem, ze miala problem z TĄ uzytkowniczka, prosila o kontakt do niej etc...bo tamta sie przestala odzywac w trakcie wymiany.
na nowym koncie nie ma jeszcze przekupek, w razie czego znam jej dane, tylko poniewaz jeszcze nie zdazyla sie z nikim wymienic z obecnego konta, to w teorii nie mozna porownac tamtych danych z tymi, ktore podaje teraz, ale akurat tego, ze to 2 te same osoby jestem pewna i nie reagowalabym, gdyby nie fakt, ze na tamtym ma juz negatywa (w innym przypadku pomyslalabym, ze moze zapomniala hasla do starego konta, chociaz to i tak dosc naciagane i zalozyla nowe...) ale w tej sytuacji dla mnie to sygnal, ze cos naskrobala wczesniej i teraz wraca do wymian z jakimis 'niewiadomymi' zamiarami ; )
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:09   #378
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Przekupka: 122 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziewczyny ile negatywów trzeba "nazbierać" żeby dostać bana i przestać oszukiwać?? Bo jak wchodzę na różne profile Wizażanek to zdarza się, że mają po 3-4 negatywy, ale dalej się wymieniają. Czyli jeśli co jakiś czas kogoś oszukają to nic im się nie dzieje
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:24   #379
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile negatywów trzeba "nazbierać" żeby dostać bana i przestać oszukiwać?? Bo jak wchodzę na różne profile Wizażanek to zdarza się, że mają po 3-4 negatywy, ale dalej się wymieniają. Czyli jeśli co jakiś czas kogoś oszukają to nic im się nie dzieje
Po 3 chyba dostaje się bana
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 14:48   #380
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile negatywów trzeba "nazbierać" żeby dostać bana i przestać oszukiwać?? Bo jak wchodzę na różne profile Wizażanek to zdarza się, że mają po 3-4 negatywy, ale dalej się wymieniają. Czyli jeśli co jakiś czas kogoś oszukają to nic im się nie dzieje
zgłaszać trzeba
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:24   #381
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Przekupka: 60 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

To można się odwoływać do takich starych rzeczy?
Ja też mam negatywa z przed dwóch lat, na takiej samej podstawie jak lentilka, a że nie wymieniałam się często jak teraz to machnełam ręka...
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:47   #382
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez ldzlejdildz Pokaż wiadomość
To można się odwoływać do takich starych rzeczy?
Ja też mam negatywa z przed dwóch lat, na takiej samej podstawie jak lentilka, a że nie wymieniałam się często jak teraz to machnełam ręka...
niby można, ale wiesz - musi być "materiał dowodowy" (PW, zapisy w w wątku itepe) a i kochanego Zło trza szanować, żeby nie przekopywał się przez niejasne info
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:54   #383
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Przekupka: 60 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

To chyba nie chce mi się w to bawić i męczyć ZŁO Szczególnie, że nie było wyjaśnień w PW tylko poprostu negatyw. No trudno.Najważniejsze to być w porządku do samej siebie.
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:07   #384
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez ldzlejdildz Pokaż wiadomość
To chyba nie chce mi się w to bawić i męczyć ZŁO Szczególnie, że nie było wyjaśnień w PW tylko poprostu negatyw. No trudno.Najważniejsze to być w porządku do samej siebie.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:44   #385
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziewczyny, czy któraś z was czeka na paczkę od :

LikeTheChocolate

Ja moją paczkę nadałam dość dawno priorytetem. Zalezalo mi na czasie wiec umowilysmy sie na priorytet.
Napisala mi wiadomosc 29.09 ze paczka moja do niej doszla, ale nie podalam jej adresu wiec ja podalam jej adres i do tej pory czekam, czekam, czekam i czekam...doczekacc się nie mogę.
Widze ze ma w opisie ze paczki powysylane i nie ma neta, pisalam jej wiadomosci jakis czas temu i teraz jak ma ten opis o braku netu- oczywiscie nie dostałam odpowiedzi na drugą wiadomośc(ale rozumiem brak internetu) tylko moze zapomniala o mojej paczce.;/
A mnie tak zalezalo na czasie, czy ktoras z was czeka moze na paczke od ttej wizazanki i takze dojsc do niej nie moze?
Co mam zrobic w takiej sytucji?
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:58   #386
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was czeka na paczkę od :

LikeTheChocolate

Ja moją paczkę nadałam dość dawno priorytetem. Zalezalo mi na czasie wiec umowilysmy sie na priorytet.
Napisala mi wiadomosc 29.09 ze paczka moja do niej doszla, ale nie podalam jej adresu wiec ja podalam jej adres i do tej pory czekam, czekam, czekam i czekam...doczekacc się nie mogę.
Widze ze ma w opisie ze paczki powysylane i nie ma neta, pisalam jej wiadomosci jakis czas temu i teraz jak ma ten opis o braku netu- oczywiscie nie dostałam odpowiedzi na drugą wiadomośc(ale rozumiem brak internetu) tylko moze zapomniala o mojej paczce.;/
A mnie tak zalezalo na czasie, czy ktoras z was czeka moze na paczke od ttej wizazanki i takze dojsc do niej nie moze?
Co mam zrobic w takiej sytucji?
Nie pomogę, ale chyba nie pierwszy raz tu czytam podobne posty na temat tej wizazanki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 15:58   #387
rozowa_panterka
Zakorzenienie
 
Avatar rozowa_panterka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 965
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
nic dodać nic ująć co do tej osoby dla mnie to jest zagadka jak można dać negatywa nawet nie pisząc że coś jest nie tak tym bardziej ze nie dam sobie wciskać ze bluza w której nie chodziłam ma zszytą podszewkę ale jak widać ktoś wymaga od japan jakości ubrań z włoskich butików tym bardziej skoro coś jest brzydkie i zniszczone to ciekawa jestem dlaczego wolała to niż odzyskać spodnie nawet jak było nie przydatne można je była znów z kimś wymienić a wtedy dostałam wiadomość że bluzy nie odda bo jej się podoba i chce ją mieć wiec dla mnie to jest czysto złośliwe i dziecinne zachowanie !!! tym bardziej ze ponad 73 wymiany przebiegły u mnie bez problemowo nie obchodzi mnie opinia tego dziecka chcę sie tylko dowiedzieć czy mogę się tego negatywa pozbyć
Jestem dzieckiem, ktore zna zasady pisowni podstawowych slow i wie, kiedy stosowac interpunkcje, dziewuszko kochanienka

Edytowane przez rozowa_panterka
Czas edycji: 2011-10-10 o 16:08
rozowa_panterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 18:01   #388
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez rozowa_panterka Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem, ktore zna zasady pisowni podstawowych slow i wie, kiedy stosowac interpunkcje, dziewuszko kochanienka
Prosiłabym o powstrzymanie się od uwag i "argumentów" ad personam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 18:58   #389
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was czeka na paczkę od :

LikeTheChocolate

Ja moją paczkę nadałam dość dawno priorytetem. Zalezalo mi na czasie wiec umowilysmy sie na priorytet.
Napisala mi wiadomosc 29.09 ze paczka moja do niej doszla, ale nie podalam jej adresu wiec ja podalam jej adres i do tej pory czekam, czekam, czekam i czekam...doczekacc się nie mogę.
Widze ze ma w opisie ze paczki powysylane i nie ma neta, pisalam jej wiadomosci jakis czas temu i teraz jak ma ten opis o braku netu- oczywiscie nie dostałam odpowiedzi na drugą wiadomośc(ale rozumiem brak internetu) tylko moze zapomniala o mojej paczce.;/
A mnie tak zalezalo na czasie, czy ktoras z was czeka moze na paczke od ttej wizazanki i takze dojsc do niej nie moze?
Co mam zrobic w takiej sytucji?
Po pierwsze - na paczce nadawca zawsze wpisuje swoje dane... Mogła je spisać stamtąd a nie przedłużać wymianę o kolejne dni.


A po drugie - już kolejny raz problemy z tą sama wizażanką.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:44   #390
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Po pierwsze - na paczce nadawca zawsze wpisuje swoje dane... Mogła je spisać stamtąd a nie przedłużać wymianę o kolejne dni.


A po drugie - już kolejny raz problemy z tą sama wizażanką.
z pogrubionym bym dyskutowała, bo ogólnie piszemy o paczkach, ale często są to de facto polecone listy. I niejednokrotnie adres nadawcy był tak nabazgrany, że nawet nie domyśliłabym się, ze to ten, co miałam w PW
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.