Efekty olejowania paznokci - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 22:12   #4081
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Też znam przypadki, kiedy nowy, wyrośnięty paznokieć był o wiele mocniejszy niż poprzedni może coś w tym jest. A moje no cóż, dziś już w stanie opłakanym, posypały mi się wszystkie, po siłowni, praniu, sprzątaniu. Nic innego nie mogłam zrobić, tylko skrócić do zera I w niektórych przypadkach, to rozdwojenie jest dalej na płytce, bo nie da się więcej skrócić :/ Do tego zadziorki na skórkach, musze jakoś temu wszystkiemu zaradzić
Ja przez pewien czas uzywalam ozdywki eveline 8 w 1 ( nigdy wiecej tego swinsta) jeden paznokiec caly mi zszedl tzn czyszczac wolny brzeg pilnikiem metalowym moglam "dosięgnąc' praktycznie do obłaczka paznikcia bez bolu!!! cos w rodzaju onycholizy!! okolo 5 mies wyrósł nowy silny paznokciec! mocniejszy i ksztalcie lekkiego C
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 22:25   #4082
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie używałam nigdy odżywek tej firmy, jakoś nie jestem do nich przekonana... Jednak moja mi się już kończy i będę musiała zakupić nową, możecie polecić coś dobrego w korzystnej cenie? Może w Rossmanie?
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 23:22   #4083
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Nie używałam nigdy odżywek tej firmy, jakoś nie jestem do nich przekonana... Jednak moja mi się już kończy i będę musiała zakupić nową, możecie polecić coś dobrego w korzystnej cenie? Może w Rossmanie?
Z mojego doświadczenia lubie eveline diament (czy jakos tak) sparwila ze moje paznokcie byly twardsze
Mozesz sprobowac regenerum troszke drogie ale pomaga
Mozesz rowniez zobaczyc opinie na wizazu ja tak zawsze robie gdy chce cos kupic z kosmetykow
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:07   #4084
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
A zabezpieczasz paznokcie na co dzień bezbarwnym lakierem? Ja zaobserwowałam o wiele mniej rozwarstwień od kiedy staram się mieć paznokcie pomalowane jak najczęściej. A na suche okresami skórki pomaga mi nie tyle olejowanie, co samo kremowanie dłoni.
U mnie było zupełnie na odwrót. Od olejowania gołe paznokcie były błyszczące i gładkie, bez rozdwojen. Odkąd maluję rozdwojenia są znacznie częściej. Ale mam tak króciutką płytkę, że pokrycie kolorem jest niezbędne.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:37   #4085
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja na razie nie maluję, od kilku tyg chodzę w golaskach chcę dać im odpocząć od chemii
Największym zaskoczeniem ostatnich dni jest dla mnie to, że końcówki są białe a paznokcie coraz twardsze tylko żeby przyrost ruszył...
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:33   #4086
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

I ja się dołączam do wątku. Mi zależy przede wszystkim na przyroście i wzmocnieniu paznokci, a nie na długości, ale na to również liczę, że olejki pomogą. W tej chwili maluję co prawda paznokcie hybrydą, ale olejek stosuję na skórki i pod wolny brzeg, żeby wspomóc przyrost.

Używam olejku firmy Ikarov. Skład: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Citrus Grandis Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Eucaliptus Globulus Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Tocopherol, Lecithin, Rosmarinus Officinalis Extract. Chyba dobry, prawda?
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:06   #4087
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia lubie eveline diament (czy jakos tak) sparwila ze moje paznokcie byly twardsze
Mozesz sprobowac regenerum troszke drogie ale pomaga
Mozesz rowniez zobaczyc opinie na wizazu ja tak zawsze robie gdy chce cos kupic z kosmetykow
Kusi mnie bardzo to regenerum Może zakupię

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
U mnie było zupełnie na odwrót. Od olejowania gołe paznokcie były błyszczące i gładkie, bez rozdwojen. Odkąd maluję rozdwojenia są znacznie częściej. Ale mam tak króciutką płytkę, że pokrycie kolorem jest niezbędne.
Też odnoszę wrażenie, że jak nie malowałam niczym, olejowałam to paznokcie nie rozdwajały się tak jak teraz
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 14:10   #4088
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Nie używałam nigdy odżywek tej firmy, jakoś nie jestem do nich przekonana... Jednak moja mi się już kończy i będę musiała zakupić nową, możecie polecić coś dobrego w korzystnej cenie? Może w Rossmanie?
Może serum Lovely?
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:47   #4089
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Efekty olejowania paznokci

no właśnie próbowała któreś tego regenerum? jaka cena?
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:02   #4090
mmonyka1
Raczkowanie
 
Avatar mmonyka1
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 44
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja używam serum Regenerum i uważam, że to bardzo dobry produkt, jeśli chodzi o nawilżenie skórek. Nie zauważyłam znacznego wzmocnienia płytki. Lubię go używać podczas oglądania np. tv, ponieważ wymaga chwili czasu, aby się wchłonąć. Ma lekko oleistą konsystencję, neutralny zapach, bardzo wygodny aplikator w postaci pędzelka, którym łatwo nałożyć preparat pod paznokciem od strony przyrostu. Za cenę kilkunastu złotych (czasem w promocji za mniej) warto spróbować, gdyż starcza na dość długo.
__________________
www.meafterhoursblog.blog spot.com

w którym znajdziecie porady, DIY, kulinaria, modę i wiele innych

Najnowsze posty:
Ulubieńcy - krem brzozowy i nagietkowy.
Cukier wanilinowy, czyli co tak naprawdę jemy?
Mydło z Aleppo - naturalna i ekologiczna pielęgnacja skóry.


mmonyka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:16   #4091
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kattunge Pokaż wiadomość
Używam olejku firmy Ikarov. Skład: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Citrus Grandis Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Eucaliptus Globulus Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Tocopherol, Lecithin, Rosmarinus Officinalis Extract. Chyba dobry, prawda?
Cytat:
Napisane przez mmonyka1 Pokaż wiadomość
ja używam serum Regenerum i uważam, że to bardzo dobry produkt, jeśli chodzi o nawilżenie skórek. Nie zauważyłam znacznego wzmocnienia płytki. Lubię go używać podczas oglądania np. tv, ponieważ wymaga chwili czasu, aby się wchłonąć. Ma lekko oleistą konsystencję, neutralny zapach, bardzo wygodny aplikator w postaci pędzelka, którym łatwo nałożyć preparat pod paznokciem od strony przyrostu. Za cenę kilkunastu złotych (czasem w promocji za mniej) warto spróbować, gdyż starcza na dość długo.
ktoś tu coś ostatnio pisał o cofaniu się przyrostu pod wpływem regenerum - prawdopodobnie dlatego, ze zawiera cytrynę w jakiejś postaci (zabijcie, nie pamiętam co dokładnie napisałyście). Dlatego ja bym uważała, jestem od tego czasu ostożniejsza w smarowaniu nim okolic przyrostu Ikarov też to chyba zawiera (Citrus Medica Limonum Oil ) ;>
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 18:20   #4092
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a wapniowa odżywka , z proteinami mleka GR ktoś uzywał,? bo mam z formaldehydem i uzywam jej raz na miesiąc, a potrzebowałabym czegoś co mozna swobodnie używać.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 18:52   #4093
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa ja mam bardzo małe paznokietki tzn ta rózowa czesc jest bardzo malutka kształt paznokci mam łopatowaty kiedys jako dziecko obgryzałam i zgryzłam sobie te rózową czesc po jakim czasie Ci ta rozowa czesc się powiekszyła ja olejkuje paznokcie dopiero od kilku dni tzn dopiero zaczynam bo od niedawna trafiłam na ten wontek twoje paznokcie są cudne
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 19:15   #4094
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez mmonyka1 Pokaż wiadomość
ja używam serum Regenerum i uważam, że to bardzo dobry produkt, jeśli chodzi o nawilżenie skórek. Nie zauważyłam znacznego wzmocnienia płytki. Lubię go używać podczas oglądania np. tv, ponieważ wymaga chwili czasu, aby się wchłonąć. Ma lekko oleistą konsystencję, neutralny zapach, bardzo wygodny aplikator w postaci pędzelka, którym łatwo nałożyć preparat pod paznokciem od strony przyrostu. Za cenę kilkunastu złotych (czasem w promocji za mniej) warto spróbować, gdyż starcza na dość długo.
Dzięki w taki razie nie biorę bo skórki akurat mam ładne chodziło mi o rozdwojoną plytkę
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 19:31   #4095
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
no właśnie próbowała któreś tego regenerum? jaka cena?
Cena zalezy od apteki od 12-20 zl warto poszukac a nie przeplacac mam zdj paznokci po kilku dniach stosowania regenerum jutro dosle ale zdj troszke zamazane ( robione wieczorem :/)
Regenreum to olejek (nie znam skladu)

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mmonyka1 Pokaż wiadomość
ja używam serum Regenerum i uważam, że to bardzo dobry produkt, jeśli chodzi o nawilżenie skórek. Nie zauważyłam znacznego wzmocnienia płytki. Lubię go używać podczas oglądania np. tv, ponieważ wymaga chwili czasu, aby się wchłonąć. Ma lekko oleistą konsystencję, neutralny zapach, bardzo wygodny aplikator w postaci pędzelka, którym łatwo nałożyć preparat pod paznokciem od strony przyrostu. Za cenę kilkunastu złotych (czasem w promocji za mniej) warto spróbować, gdyż starcza na dość długo.
popieram! mi zalezalo na poprawie kondycji paznokci ( po tipsach byly bardzo oslabione) paznokcie ładnie lekko sie rozjasnily a skorki (moja zmora) bardziej nawilzone i mniej sie zadzierały
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 20:09   #4096
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Może serum Lovely?
Hm patrząc na cenę to chyba jest w porządku, ide jutro się rozejrzeć A o regenerum jeszcze pomyślę
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 20:14   #4097
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Hm patrząc na cenę to chyba jest w porządku, ide jutro się rozejrzeć A o regenerum jeszcze pomyślę
Od jutra w Rossmannie to serum będzie za 5,99 zł, więc cena super według mnie, a swego czasu używałam i pamiętam że lubiłam.

Ja Regenerum kiedyś w końcu kupię, ale głównie ze względu na fajny aplikator, do którego chciałabym przelewać mieszanki.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 20:18   #4098
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Od jutra w Rossmannie to serum będzie za 5,99 zł, więc cena super według mnie, a swego czasu używałam i pamiętam że lubiłam.

Ja Regenerum kiedyś w końcu kupię, ale głównie ze względu na fajny aplikator, do którego chciałabym przelewać mieszanki.
Ojej to już na pewno pójdę
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 21:38   #4099
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja polecam regenerum - mi trochę pomógł na rozdwajające się paznokcie tzn. jakieś 2 tygodnie non-stop mogłam chodzić bez lakieru i nie było tragedii. no i płytka wyglądała pięknie, końcówki zrobiły się białe.
na dowód załączam zdjęcie z porównaniem - po 2 tygodniach stosowania regenerum (a także balsamu 2x5 herba studio i olejowania jednocześnie), no i z dzisiaj - po 2 tygodniach chodzenia w pomalowanych paznokciach non-stop.

smarowałam nim też skórki od spodu i nic się nie stało.
w ostatnich dniach pzyrost mi się cofnął i końcówki zrobiły się szarawe, a miejscami wręcz przezroczyste, mimo olejowania. nie wiem z czego to wynika, od 2 miesięcy używam jedną odżywkę jako bazę pod lakier, która nie ma formaldehydu... najgorszy jest serdeczny.
no, ale korzystając z okazji, że jeden pazur u prawej ręki się złamał to skróciłam wszystko na zero i zamierzam z powrotem olejować cała płytkę.

jeśli chodzi o skład to są tam prawie same olejki: z pestek winogron, ze słodkich migdałów, makadamia, witaminy a+e, no i olejek cytynowy, który jest odpowiedzialny właśnie za wybielanie końcówek, no i pewnie ma efekt lekko hm... peelingujący.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 21:43   #4100
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
ja polecam regenerum - mi trochę pomógł na rozdwajające się paznokcie tzn. jakieś 2 tygodnie non-stop mogłam chodzić bez lakieru i nie było tragedii. no i płytka wyglądała pięknie, końcówki zrobiły się białe.
na dowód załączam zdjęcie z porównaniem - po 2 tygodniach stosowania regenerum (a także balsamu 2x5 herba studio i olejowania jednocześnie), no i z dzisiaj - po 2 tygodniach chodzenia w pomalowanych paznokciach non-stop.

smarowałam nim też skórki od spodu i nic się nie stało.
w ostatnich dniach pzyrost mi się cofnął i końcówki zrobiły się szarawe, a miejscami wręcz przezroczyste, mimo olejowania. nie wiem z czego to wynika, od 2 miesięcy używam jedną odżywkę jako bazę pod lakier, która nie ma formaldehydu... najgorszy jest serdeczny.
no, ale korzystając z okazji, że jeden pazur u prawej ręki się złamał to skróciłam wszystko na zero i zamierzam z powrotem olejować cała płytkę.

jeśli chodzi o skład to są tam prawie same olejki: z pestek winogron, ze słodkich migdałów, makadamia, witaminy a+e, no i olejek cytynowy, który jest odpowiedzialny właśnie za wybielanie końcówek, no i pewnie ma efekt lekko hm... peelingujący.
Na środkowym zdjęciu paznokcie wyglądają idealnie. Zainwestuję w Regenerum!
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 11:24   #4101
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Już jestem szczęśliwą posiadaczką serum
A dla zainteresowanych- dziś widziałam w Rossmannie Alterrę Migdał i Papaja za 14,99 Chyba promocja
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:52   #4102
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejuję już miesiąc głównie kapsułkami GAL wzbogacanymi różnymi cudami (olej ze słodkich migdałów, arganowy, hydrolizat keratyny, ostatnio mieszam też z olejkiem sensique) i oliwką Eveline. Paznokcie są rzeczywiście mocniejsze i się nie łamią, ale nie ma śladu przyrostu (pod paznokciami nie grzebię). Czemu tak się może dziać?
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 19:50   #4103
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny można do Was dołączyc
ja mam ogromny problem z paznokciami tu do Was pisałam o pomoc (możecie zobaczyc fotki moich strasznych golasków) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751796

i tak zaczęłam Was podczytywac i dziś zakupiłam olejek alterra migdał i papaja pachnie cuuudnie już w autobusie się nim miziałam obecnie na promocji w Rossmannie za 14,99 , wspomogę się suplementami i będe czekac na efekty
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:18   #4104
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można do Was dołączyc
ja mam ogromny problem z paznokciami tu do Was pisałam o pomoc (możecie zobaczyc fotki moich strasznych golasków) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751796

i tak zaczęłam Was podczytywac i dziś zakupiłam olejek alterra migdał i papaja pachnie cuuudnie już w autobusie się nim miziałam obecnie na promocji w Rossmannie za 14,99 , wspomogę się suplementami i będe czekac na efekty
Witamy
po zdj widze ładne paznokcie troszke sie rozdwaja przy koncach ale kształt ładny
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016

Edytowane przez Monilli
Czas edycji: 2014-03-31 o 20:20
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:06   #4105
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Olejuję już miesiąc głównie kapsułkami GAL wzbogacanymi różnymi cudami (olej ze słodkich migdałów, arganowy, hydrolizat keratyny, ostatnio mieszam też z olejkiem sensique) i oliwką Eveline. Paznokcie są rzeczywiście mocniejsze i się nie łamią, ale nie ma śladu przyrostu (pod paznokciami nie grzebię). Czemu tak się może dziać?
Nie wiem, ale mam identycznie ;/ cuduje z olejkami a przyrost się cofnął ostatnimi czasy. także nie wiem z jakiego powodu
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:10   #4106
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja za niedługo zrobię podsumowanie olejowania bo uzyskałam wszystko co chciałam - wydłużyłam płytke, nie łamią się za bardzo (ale wiadomo, zdarza się), mam idealne skórki, przyrost i ogólnie jestem bardzo zadowolona Teraz tylko kupuje coś żeby szybciej rosły.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:13   #4107
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Witamy
po zdj widze ładne paznokcie troszke sie rozdwaja przy koncach ale kształt ładny
"troszke sie rozdwajają" kochana one sie rozdwajają na potęge hehe na kształt nie narzekam to prawda, zawsze się staram kształtowac kwadracik przynajmniej wygladają zgrabniej
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:39   #4108
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale mam identycznie ;/ cuduje z olejkami a przyrost się cofnął ostatnimi czasy. także nie wiem z jakiego powodu
Czyli nie jestem sama, choć to niewielka pociecha.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:43   #4109
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja za niedługo zrobię podsumowanie olejowania bo uzyskałam wszystko co chciałam - wydłużyłam płytke, nie łamią się za bardzo (ale wiadomo, zdarza się), mam idealne skórki, przyrost i ogólnie jestem bardzo zadowolona Teraz tylko kupuje coś żeby szybciej rosły.
Pokaż.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 11:38   #4110
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hejka,
ja olejuje paznokcie od kilku dni (okładnie od 26.03), ale mam problem. Bo chciałam zacząć moczyć je w ciepłej oliwie przed snem... i tu jest problem bo do tego raczej pazurki bez lakierku. A na to nie mogę sobie pozwolić bo mi się łamią

Chciałam do piątku nie malować: sob, nd, pn byłam bez lakieru, olejowałam 2-4 razy dziennie, a w poniedziałek na siłowni złamałam paznokcia (o dziwo mam króciutki, prawie że na łyso, a on się złamał).

No i teraz nie wiem bo moczenie w ciepłej oliwie z lakierem raczej nic nie da, a z drugiej strony bez to się będą łamać, a gdybym chciała zmywać to znowu codziennie je meczyć też lipa

Możecie coś poradzić?

W ogóle to zastanawiam się czy w ogóle malować, bo mam Eveline Sos do kruchych i łamliwych, ale stosując ją przez tydzień, po zmyciu zauważyłam takie jakby"łuszczenie" się płytki przy tym miejscu skąd wyrastają... Dlatego odstawiłam ją i zaczełam olejować, ale ten złamany pazur...eh...

Chyba nigdy nie zapuszczę bo im więcej robię tym bardziej się łamią
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.