Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C Lovely zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem witamin C, A i F, która stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu.

Warta uwagi

Odżywkę używałam jaki czas temu gdy mialam słabe i kruche paznokcie. Lubię odżywki które zastygają więc ta forma gęstego olejku troszke mnie zdziwiła ale przy sumiennym i regularnym wcieraniu efekty na prawdę widać. To dobry i nie drogi kosmetyk jednak ja stawiam na zastygające odżywki,ogólnie na plus.

Ulubiony!

Cudowne serum, dzięki któremu moje paznokcie były twardsze, bielsze oraz bardziej odporne na rozdwajanie się, czy też łamanie. Był on bezzapachowy oraz szybko się wchłaniał. Mówię "był", ponieważ od jakiegoś czasu nie potrafię go znaleźć w żadnej Rossmannowej drogerii. Nie wiem czy go przypadkiem nie usunęli.

Super

Od zawsze miałam problem z łamliwymi paznokciami. Nie byłam w stanie ich zapuścić. Swojego czasu kupowałam bardzo często to serum i uważam że jak za tą cene to jest genialne. Łatwo się nakłada, szybko się wchłania. Ma malutkie zgrabniutkie opakowanie. I co najważniejsze naprawdę działa. Moje paznokcie były wyraźnie wzmocnione, twardsze i grubsze. W końcu mogłam cieszyć się ciut dłuższymi paznokciami. Łatwo dostępny produkt za śmieszna cene warty naprawdę kupna. Polecam

serum

mam go od około miesiąca i jest jak najbardziej w porządku. kupiłam go za namową mojej siostry w rossmannie i na razie cały czas sprawdzam co i jak, ale jak na razie widze, ze jest całkiem w porządku :) pazurki stały się bardziej blyszczące

Dobra :)

+Przyjemny zapach.
+Dobra konsystencja
+Wygodna aplikacja
+Paznokcie są twardsze, nie rozdwajają się, nie łamią, szybciej rosną.
+Cena
+Bardzo szybko schnie.
+Bardzo wydajna.
+Nie zostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy, przez co można ją stosować nawet przed malowaniem paznokci.

Warte uwagi

Produkt kupiłam w poszukiwaniu jakiejś odżywki, która wzmocni moje paznokcie. Zdecydowałam się na zakup ze względu na dostępność oraz niską cenę.
Serum ma małe, wygodne opakowanie, zawiera aplikator - pędzelek, którym wygodnie aplikuje się produkt.
Ma przyjemną konsystencję, o lekko różowym zabarwieniu, jednak nie jest one widoczne po wyschnięciu.
Serum całkowicie się wchłania. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć wzmocnienie płytki paznokcia.
Zapach nie jest szczególnie mocny jak przy większości klasycznych lakierów.

W porządku.

Serum jest bardzo przyjemne w użytku, posiada pędzelek dzięki któremu rozprowadzamy produkt. Ładnie pachnie ale nie widziałam większych zmian.Nie wiem, czy kupię ponownie.

Dobry stosunek ceny do jakości

Odżywka spoko, wzmacnia paznokcie, nie łamią się aż tak i wreszcie mogę je zapuścić, żeby były dłuższe :) Fiolka niewielka, ale jest dość wydajna, przy częstym stosowaniu wystarcza na dłuższy czas. Do tego cena jest niewielka, niecałe 4 zł. Uważam, że stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry :)

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C :)

Cena za 11 ml produktu to około 8 zł. Dostępny w każdym Rossmannie. Konsystencja jest dość gęsta, żelowo - olejkowa. Muszę przyznać, że jak pierwszy raz aplikowałam produkt byłam mocno zdziwiona - spodziewałam się odżywki w formie lakieru, a tu taka niespodzianka. Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce. W roli aplikatora występuje zwykły, dość miękki, ale wygodny pędzelek. Serum jest produktem bardzo wydajnym. Zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny. Producent zaleca nakładać serum 2-3 razy w tygodniu i pozostawić do wchłonięcia. Tak też robiłam.

Bardzo słusznie został ten kosmetyk uznany za KWC, zasługuje na to.
Serum bardzo szybko się wchłania, aplikacja zajmuje mniej niż 5 minut. Widocznie wzmacnia paznokcie. Już po miesiącu stosowania widzę znaczną różnicę. Paznokcie są twardsze i grubsze. Nie wpływa negatywnie na skórki.

Serum Lovely polubiłam bardzo. Jak w końcu uda mi się wykończyć tą buteleczkę wypróbuję coś innego, ale na pewno będę do niego wracać. Polecam! :)

Ulubieniec

Serum w małym stopniu pomogło moim cienkim paznokciom.
Paznokcie trochę się wzmocniły nawilżyły płytkę i ja rozjaśniło. Warto ja stosować systematycznie ale nie za często w ciągu dnia ,gdyż efekt możne być odwrotny od oczekiwanego. Podoba mi się zapach tego serum.

Dobry produkt

Naprawdę fajny produkt. Sięgnęłam po niego aby trochę wzmocnić paznokcie po regularnym malowaniu i kontakcie ze zmywaczem. Nie spodziewałam się cudów, chociaż marka Lovely już nieraz zaskoczyła jakimś super produktem w niskiej cenie ;-). I proszę! Okazało się, że za parę złotych stałam się właścicielką całkiem dobrego serum do paznokci.

Serum

Nie byłam przekonana do tego produktu od kiedy go dostałam,zbyt rzadka konsystencja długo musiałam czekać aż się "wchłonie"zużyłam całą butelecze bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto a i tak nie zauważyłam żadnego efektu.